Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#34001) I02S3F válasza Eastman (#33999) üzenetére


I02S3F
őstag

Privát. Bár erről is dolgozom (mert nem kaptam HO-hoz munkahelyi gépet).

A válasz az volt a kérdésemre, hogy tudok vele netezni pár év múlva "jaaa csak, hogy nem lesz türelmed kivárni az már más kérdés. Tudni kell kérdezni".

Nos én ezen utólag felkaptam a vizet, de most jut eszembe. Nem lehet, hogy erre a kérdésre nincs pontos válasz? Hogy nem lehet tudni? :R (és azért válaszolt így?)

Szerk.: #34000fess - Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#34002) Eastman válasza I02S3F (#34001) üzenetére


Eastman
őstag

[link]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#34003) I02S3F válasza Eastman (#34002) üzenetére


I02S3F
őstag

Basszus! Ha ezt elmondja, akkor nem töröm magam rajta. Na mindegy :D Köszi a válaszokat!

(#34004) Inhouse válasza I02S3F (#34001) üzenetére


Inhouse
őstag

A kérdésed elég költői, jóstehetség kellene hozzá. Az i5 nem rossz, valószínűleg még jó lesz pár évig, ha nem lesz nagyobb ugrás a területen. Nem annyira észrevehető, hogy 300Mbit, vagy 1Gbit-es a neted...sokkal inkább, ha mondjuk 10Mbit-ről ugrasz 100Mbitre.

Üdv Inhouse

(#34005) inf3rno válasza Eastman (#34002) üzenetére


inf3rno
nagyúr

:C :C :C

Buliban hasznos! =]

(#34006) Nimda


Nimda
addikt

Még sosem történt ilyen velem, röviden: a hétvégén szerettem volna pénzt berakni a számlámra egy automatából. Sajnos elnyelte, az összeg nem volt kicsi. Nyilvánvalóan az automata hibásan működött. Rögtön tárcsáztam az ügyfélszolgálatot és elpanaszoltam, mi történt. Felvették a panaszt, kaptam egy iktató számot. A kérdésem az, hogy ilyenkor érdemes a bankfiókban (abban ahol az automata volt) is panaszt tenni, vagy elég volt a telefonos ügyintézés?

(#34007) Cs1csó válasza Nimda (#34006) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem elég, de ettől még - ha időd engedi - akkor az iktatószámmal besétálhatsz a hozzád legközelebbi fiókba, nem feltétlen abba amelyik elnyelte, úgyis közös adatbázis van.

(#34008) Eastman válasza Nimda (#34006) üzenetére


Eastman
őstag

Én is besétálnék érdeklődni (kedvesen, türelmesen de tárgyilagosan). Azért, hogy lássák a fejemet és ne csak egy számsor legyek nekik.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#34009) Nimda válasza Eastman (#34008) üzenetére


Nimda
addikt

Köszi a válaszokat, úgy fogok tenni :R

(#34010) B.i.L válasza Nimda (#34006) üzenetére


B.i.L
senior tag

Aggodalomra semmi ok,megoldják,te megkapod a pénzt.Legyél türelemmel.
Volt nekem is,hogy kiadni nem tudott,hívtam őket,megoldották.Nem károsítják meg az ügyfelet.(otp)

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#34011) Nimda válasza B.i.L (#34010) üzenetére


Nimda
addikt

Mire bementem a bankba, már a számlámon volt a pénz :) nem kicsit gyorsak voltak.

[ Szerkesztve ]

(#34012) jozsi252


jozsi252
veterán

Sziasztok

Nem tudjátok véletlenül hogy a PC Land oldalán hol található az a bizonyos "Rendelések" rész? Visszaigazolást nem kaptam a rendelésről, és szeretném megnézni hogy a rendszer fogadta-e a rendelést. De bárhogy keresem nem találok "Rendeléseim" vagy ehhez hasonló menüt.

:R

iPhone 13 Pro Max

(#34013) B.i.L válasza Nimda (#34011) üzenetére


B.i.L
senior tag

Öröm :C

Horgászni mentem...B.i.L

(#34014) Winne


Winne
nagyúr

Urak!

Egy jó ismerősömnek olyan 5lete támadt, hogy néhány régi "magyar" filmet szívesen nézne újra, de egyet nem találok sehol sajnos. [Ez lenne az]

Ha valakinek van 5lete, vagy forrása, megköszönnék egy privátot! :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#34015) philoxenia válasza Winne (#34014) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha nem maga a keresés a cél, hanyagolnám. Az automatikusan létrehozott felirat automatikus fordításával simán nézhető. Marad esetleg a digitális archívum felkeresése, náluk gondolom megvan az eredeti hangsáv.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34016) Winne válasza philoxenia (#34015) üzenetére


Winne
nagyúr

Magyar szinkronnal szeretné, gondolom ez ilyen jajdejólennemégegyszerlátni dolog nála. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#34017) philoxenia válasza Winne (#34016) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem eléggé reménytelen, de talán egyszer valahol leadják. Szerzői jogok miatt szvsz. ingyen nem lesz hozzáférhető, pénzt meg ezért kevesen adnának.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34018) coco2


coco2
őstag

Létezik olyan számítógép egér, aminek a gomb lenyomása direkt nem kattan / extrém halk? Nyamvadt hama egér késő este hangos, mint egy kovácsműhely :(((

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#34019) inf3rno válasza coco2 (#34018) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ha jól tudom ezekben mikrokapcsoló van a gomb alatt és az kattanik. Azt kéne kicserélni valami halkra egy kis forrasztással. Talán itt tudnak segíteni: [link] Vagy ha nem érzed az erőt a forrasztgatáshoz, akkor itt: [link]

Buliban hasznos! =]

(#34020) BiP válasza coco2 (#34018) üzenetére


BiP
nagyúr

Én ugyanezen okokból vettem pár éve egy Rapoo N1200 Silent-et, ráadásul elég olcsó (kb. 10 dolcsi), viszont tényleg csendes, teszi a dolgát.
De ahogy nézem, több silent egerük is van, igény szerint.
De feltételezem más gyártóknak is van kifejezetten ilyen. (bár amikor mindenki a csattogós mechanikus billentyűzetek irányába megy, csoda, hogy gyártanak csendes egeret :) )
Én nem szórakoznék forrasztgatással.

[ Szerkesztve ]

(#34021) coco2 válasza BiP (#34020) üzenetére


coco2
őstag

Találtam amazon-on, de onnét szállítási költség van. Néztem dx.com-on, onnét ingyen szokott megjönni, de most kábeles silent mouse 18 usd-től kezdődik.

De ami tényleg jól jönne, vajon létezik olyan silent mouse, amin van autoclicker funkcio :F

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#34022) G@ben


G@ben
addikt

Egy adott honlapról meg lehet találni a kb egy hónappal ezelőtti változatot az internet bugyraiban? Egy boltnak az oldalára lenne szükségem, hogy egy adott napon egy bizonyos terméket milyen feltételekkel árultak, mert rendesen hülyének néznek.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34023) ColdMan válasza G@ben (#34022) üzenetére


ColdMan
tag

Esetleg ez?
[link]

(#34024) G@ben válasza ColdMan (#34023) üzenetére


G@ben
addikt

Ezt már próbáltam, de aznapra semmilyen mentése nincs.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34025) philoxenia válasza G@ben (#34024) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Megpróbálkozhatsz adott napra keresni a Google-lal és a tárolt változatot kérni, ha van....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34026) BiP válasza coco2 (#34021) üzenetére


BiP
nagyúr

Keresgélni kell, silent a kulcsszó. Itthon is léteznek silent egerek, logitechnek is van.

Autoclickert elsőre nem írtad, ilyet nem tudok külön, hogy van-e olyan, ami tudja is és silent is.

(#34027) BiP válasza G@ben (#34024) üzenetére


BiP
nagyúr

Adott napra kb. esélytelen.
Én a Waybackmachine-t szoktam használni, (ez az archive.org-os link),
ill. https://cachedview.com/
Ez a google cache-ben keres.

Ha vettél ilyen terméket, a számlán, értesítő emailekben, stb. nem szerepel semmi erre vonatkozó infó, amivel tudod igazolni az állításod?

(#34028) G@ben válasza philoxenia (#34025) üzenetére


G@ben
addikt

Ezt pontosan hogyan? Beírtam a keresőbe a dátumot és a weboldal címét, de nem találtam semmi relevánsat.

BiP: A Waybackmachine nem ad találatot, a cachedview meg nem tudom, hogy mutatja az adott napot.
Sajnos a papíron, amit adtak, 1 év garanciaidő szerepel, miközben a honlapon 3 évvel árulják, de azt mondják, hogy amikor küldték, akkor éppen 1 év gari volt rá. A velük való levelezésben viszont látszik (mivel véletlen elküldték a belső levelezésüket is), hogy elvileg 3 évvel kellett volna adniuk, de ezt tagadják.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34029) donmackó válasza G@ben (#34028) üzenetére


donmackó
őstag

Egész véletlenül nem úgy van hogy 1 év kereskedői + 2év gyártói garancia van rá? Esetleg még az is lehet hogy regisztrálni kellett volna hozzá a terméket.

Release the cable hounds!

(#34030) coco2 válasza BiP (#34026) üzenetére


coco2
őstag

Találtam 6 gombos silent gaming egeret olcsón.

A gaming egereket, meg egyáltalán a 6 gombos egereket nem ismerem kicsit sem. Nálam az egér tipikusan 2 gomb + görgő és annyi. A sok gombos egereken a gombok mind csak extra gombok, vagy valami fixált spec funkciójuk van? Esetleg autoclick? :)

Szerk.:

Google hirdetés dobta ezt a linket, szintén olcsó csöndes gaming egér 6 gombbal, és a leírása szerint makro programozható. Akinek van ilyen makrós egere, egy véleménynek örülnék, hogy a programozással jellegében mi mindent lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#34031) G@ben válasza donmackó (#34029) üzenetére


G@ben
addikt

Nem, 3 év kereskedői garancia.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34032) donmackó válasza G@ben (#34031) üzenetére


donmackó
őstag

Esetleg ha gyártóval felveszed a kapcsolatot, aznem tud erről információt? Vagy a másik lehetőség a fogyasztó védelem. De szerintem ha a papíron 1 év van, avval ők sem tudnak mit csinálni. Én ezért szoktam prt scn-t nyomni a termékről + a fizetésről. Így össze tudom vetni a kézhez kapott papírt a hirdetéssel.

Release the cable hounds!

(#34033) #56268288 válasza coco2 (#34030) üzenetére


#56268288
törölt tag

Az en egeremnel, a bal klikken kivul, mindent tudsz programozni:
PL.: A jobb egergomb a barmilyenprogram.exe-t inditja el
A gorgo lenyomasra zenet nyom
Lehet eleg erdekes peldak, de ilyesmi. :DDD

Nalam pl. az eger oldalan levo gombok 'vissza-elore' funkciok vannak beallitva. Fajlkezelokben, bongeszokben hasznos, hogy egy kis mozdulattal visszalepek az elozo oldalra vagy epp "eloreugrok".
Kozepen levo ket gomb ( amik alapvetoen az erzekenyseget allitjak) hangero "+" "-".

(#34034) G@ben válasza donmackó (#34032) üzenetére


G@ben
addikt

Nem tudom, engem a bolti gari érdekel. Volt egy termék 3 év garival, kevesebb mint 2 év alatt elromlott, visszaküldtem, cserélték nem pont olyan típusra, amire csak 1 év gari van és nem akarják megadni rá a hármat, mert állítólag a küldés napján csak 1 év volt rá, most viszont már 3 van. Azért nem típusazonosat küldtek, mert akkor az éppen nem volt raktáron, de engem nem kérdeztek meg, hogy jó lesz-e a kevesebb garis is.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34035) Cs1csó válasza #56268288 (#34033) üzenetére


Cs1csó
félisten

A böngészőben a legjobb a Gesturfy kiegészítő használata.

(#34036) coco2 válasza G@ben (#34034) üzenetére


coco2
őstag

Ha minderre még a 14 napon belül jöttél rá, vissza kell küldeni nekik cakk-pakk, hogy gyerekek, ez most nem volt szép, money back.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#34037) coco2 válasza #56268288 (#34033) üzenetére


coco2
őstag

Autoclick is van a programozható opciók között?

Windows funkciókat ráhuzalozni valószínűleg ki van találva mindenféle, mert az kevésbé problémás. Ami egy gombnyomás - egy akció, az egyszerű. Az autoclick másmilyen. Az autoclick egy gombnyomás - utána folyamatos akciók.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#34038) G@ben válasza coco2 (#34036) üzenetére


G@ben
addikt

Épp ez az, amit el szeretnék kerülni, mert a visszaküldözgetéssel már a termék árának a felénél járnék, ami nem buli. A cuccra meg szükségem van.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34039) kemotox


kemotox
addikt

Hát nemtom hova írjam, nem találtam mozis topicot. (Pedig tuti van)
Pólus Moziba szokott valami járni? Jegyfoglalásnál mikor választom a helyeket, vannak a hátsó sorokban szivecskés helyek. Azok mit jelentenek?

(#34040) coco2 válasza G@ben (#34038) üzenetére


coco2
őstag

Ha annyira olcsó cuccról van szó, hogy pusztán visszapostázni már a termék árának a fele, akkor tippelem, hogy egy kb 5 ezer forintos micsodáról beszélünk. Tartalmilag egy noname számítógép egér. Neked tényleg görcsölést ér az meg?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#34041) G@ben válasza coco2 (#34040) üzenetére


G@ben
addikt

14000-es router. Egyszer már vissza lett postázva, amikor elromlott, most a bolt hibája miatt nem postáznám újra kb 3000-ért, hogy 6000 Ft kifizetése után ne legyen semmim.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#34042) Cs1csó válasza kemotox (#34039) üzenetére


Cs1csó
félisten

Fenntartva szerelmes párok részére :DDD passz. Ha rákattintasz van valami spéci infó, pl. csak párosan lehet foglalni, előre meg is kell venni stb. tehát miben tér el a normáltól.

(#34043) kemotox válasza Cs1csó (#34042) üzenetére


kemotox
addikt

Ha írná hogy miaz, nem kérdezném :D

(#34044) Golden9 válasza kemotox (#34039) üzenetére


Golden9
addikt

Melyik filmnél van ilyen? A Tulajokra és a Trollokra nem jelöl szívecskés helyeket.

[ Szeretkezve ]

(#34045) Cs1csó válasza kemotox (#34043) üzenetére


Cs1csó
félisten

Próbálj végigvinni egy vásárlást - majdnem végig - és nézd meg hogy van e különbség. Ha nincs akkor csak valami "márketing" dolog.

(#34046) Inhouse válasza G@ben (#34041) üzenetére


Inhouse
őstag

Zömében táp bajuk szokott lenni, a 24/24 üzemidő miatt, ott is kondi kiszáradás. Esetleg magában a routerben is még pár kondi. Javítható általában, ha értesz hozzá, akkor még olcsón is.

Üdv Inhouse

(#34047) coco2 válasza G@ben (#34041) üzenetére


coco2
őstag

Ahány routerem volt, még egyik sem romlott el - max villám agyonb@**ta, de az ugye előfordul. Csak hogy tudjam, mit nem szabad vennem, mi a márkája annak, amit vettél / valami link van róla?

Otthoni routerből a tplinkek az átlag normálisak.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#34048) BiP válasza Cs1csó (#34042) üzenetére


BiP
nagyúr

Én is erre tippelnék. Hogy ezek ilyen dupla helyek.
Nem biztos, hogy szívesen ülnék oda, ki tudja mik történtek már ott.

(#34049) BiP válasza G@ben (#34041) üzenetére


BiP
nagyúr

Ami ennyire szarrágó cég, ahhoz nem is biztos, hogy ennyire ragaszkodnék.
A helyettesítő terméknél egyeztettek veled szállítás előtt, hogy jó lesz-e? Illett volna.
Vagy tettél bármi jóváhagyást, hogy az oké neked?
Főleg, ha azóta megint pontosan ugyanolyan router.
Ha ennyire szivóznak, lobogtatnám az említett belső levelezést is.
De routernél tényleg rotkq, hogy tönkremenjen csak úgy.

(#34050) BiP válasza coco2 (#34030) üzenetére


BiP
nagyúr

Nálam is 2 gonb, görgő.
Ezért nem is néztem ezeket a futurisztikus, transformers dizájnos gaming egereket.
Meg nekem a programozhatóság is kiesik. Volt sokgombos egerem, nem használtam ki.

De ha az amazonos 8dolcsi azért nem volt jó, mert szállítás is van rá, ne reménykedj, hogy autoclickeset fogsz találni ennyire olcsón.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.