Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30701) w.miki válasza Golden9 (#30699) üzenetére


w.miki
veterán

Sikerült nekik, de azt írják, hogy egyszerre csak 10 embert tudnak hozzáadni.
Lehet valahogy többet?
Úgy látom nem :(

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#30702) Nikaré


Nikaré
őstag

Mi annak a bitfejnek vagy csavarhúzónak a neve amelyik profilja háromszögletű?
(egyre több műszaki cuccot ilyennel csavaroznak , ilyen csavar fejjel)

[ Szerkesztve ]

(#30703) JóGéza válasza Nikaré (#30702) üzenetére


JóGéza
aktív tag

A Tri-Wing-re gondolsz?

(#30704) Jorus válasza Nikaré (#30702) üzenetére


Jorus
nagyúr

Háromszög csavarhúzó.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#30705) Nikaré válasza JóGéza (#30703) üzenetére


Nikaré
őstag

Bele kell nagyítóznom, nem gondoltam, hogy több változat is lehet (de miért is ne)
Így legalább van infóm tőletek!
Köszönöm!
&
(#30704) Jorus

(#30706) Freddycom


Freddycom
őstag

Nem tudjátok Ausztriában most nyitva lesznek nagyobb boltok vasárnap? Mittomén karácsony előtti időszakra való tekintettel. Konkrétan ez érdekelne amúgy.

(#30707) #73959936 válasza Freddycom (#30706) üzenetére


#73959936
törölt tag

speckó ha a Nyitva menünél lenyitod, ki fogja írni...

[ Szerkesztve ]

(#30708) Spet válasza Freddycom (#30706) üzenetére


Spet
addikt

Általános üzlet nyitvatartási tájékoztató.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#30709) philoxenia válasza Spet (#30708) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Például a bankok hétközben 8-15 óráig tartanak nyitva, kivétel ez alól a csütörtök, mert akkor 17.30-ig. Találunk olyan bankot is, ami ebédidőben is nyitva tart.

Mikor van ott ebédidő? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30710) F34R válasza philoxenia (#30709) üzenetére


F34R
nagyúr

Pisiles kozben.

(#30711) EmberXY válasza philoxenia (#30709) üzenetére


EmberXY
addikt

Akkor amikor a gyártósorok mellett... Miután hazaérsz a műszakból. ;]

Up the Irons!

(#30712) inf3rno válasza philoxenia (#30709) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Gondolják, hogy akinek van pénze, az úgyis ráér, a többinek meg tökmindegy. :))

Buliban hasznos! =]

(#30713) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet valahol Budapesten kapni fluoreszkáló virágot (ahol maga a növény világít a sötétben valami vegyszeres kezeléstől), mondjuk orchideát?

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30714) philoxenia válasza janos666 (#30713) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30715) janos666 válasza philoxenia (#30714) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kösz. :R (Konkrétan orchidea csak rendelésre van, és már nem "gyártanak" idén, de van más fluoreszkálójuk készen.)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30716) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Van arra esély, hogy megkapjak egy csomagot úgy, hogy semmilyen értesítés nem jött a futártól? Gls-ről van szó.

Thx

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30717) Marci112233 válasza Predator2 (#30716) üzenetére


Marci112233
őstag

Ha az első mail jött hogy fel lett adva akkor van rá esély. Azért mondom mert legutóbbi rendelésemnél amit szintén GLS hozott csak a feladást jelezték. Azt hogy mikor érkezik meg csak azután kaptam mikor már át is vettem a csomagot.(Csak 3 órát késett, és mázli hogy itthon voltam.)

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

(#30718) inf3rno válasza Predator2 (#30716) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Előfordulhat, én Electrolux webshopból rendeltem, nem kaptam semmi értesítőt. Aztán persze nem voltam otthon, amikor megjelent a futár a semmiből egy hét után. Ezen kívül mondjuk sosem fordult elő, hogy nem kaptam értesítőt, úgyhogy ez nem túl gyakori.

Buliban hasznos! =]

(#30719) krizmo_ válasza Predator2 (#30716) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Előfordulhat. A házban ahol lakom van portaszolgálat, nemrég felhívnak, hogy már 10 napja lent hagytak náluk egy csomagot a nevemre... Úgy, hogy nem szóltak, nem hívtak pedig a portás is a dobozról tudta a számom... De máskor is előfordult már, hogy csomagot hagytak lent a futárok, és nem értesítettek róla...

(#30720) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Win ujratelepités után vagyok. A d-meghajtón viszont maradt az előzőből egy windowsapps könyvtár. Hogy tudnék megszabadulni tőle?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#30721) Predator2 válasza Marci112233 (#30717) üzenetére


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.

Sajnos semmilyen email nem jött a kiszállításról.

2019.11.30-án rendeltem(BF akció volt) egy 5700xt VGA-t a kazy computers-től.

10 napos szállítási idővel vállalták a szállítást. Úgy gondoltam nem lesz gond, bőven ideér karácsonyig, de nem így lett, és valami azt súgja, hogy nem is fog.

17-én, kaptam tőlük egy levelet:

Rendelés várható átvétele:

Tisztelt Vevőnk!

Az ön által rendelt termékek úton vannak hozzánk.
Sajnos a külföldi érkezés miatt a logisztika a vártnál lassabban halad.
Ma meg kellett volna, hogy kapjunk minden hiányzó terméket, de ez sajnos holnap délután fog csak megtörténni.

Várhatóan a rendelését pénteken, de legkésőbb jövőhét hétfőn fogja tudni átvenni.
A pontos feladásról, valamint az átvételről a GLS külön értesítést fog küldeni.
Amennyiben valami probléma lenne, arról külön tájékoztatást fogunk adni.

Elnézését kérünk a késlekedésért, sajnos rajtunk kívül álló okok miatt nem indultak még el a csomagok.

Mindent megteszünk azért, hogy a lehető legjobb áron, és az ünnepeket megelőzően megkaphassa termékeit.
Kiemelten fontos számunkra, hogy minden vevőnk elégedett legyen, így amennyiben segítséget tudunk nyújtani, vegye fel velünk a kapcsolatot!

Köszönettel, KazyComputers csapata!

Csütörtökön rájuk írtam, hogy utalják vissza a pénzem, amire ezt a választ kaptam:

Igen
Pont most érkezett meg a kártya
Ha még szüksége van a kártyára a mai napon tudjuk feladni és hétfőre ér oda.

Így megvárom a hétfőt, de szerintem abból sem lesz semmi, mivel se a honlapjukon, sem a GLS-től nem jött értesítés, hogy csomagom jönne.

Ha hétfőn sem jön semmi, akkor kérem a rendelés törlését, és a pénzem visszaküldését, hány munkanap alatt kell visszaküldeniük a pénzem?

Üdv

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30722) janos666 válasza philoxenia (#30714) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Benéztem a boltba. Szép kis üzlet, kedves eladólánnyal (szépen be is csomagolta extra díj nélkül), de a flavatar kínálatuk azért igen szűkös volt, szinte csak kaktuszfélékből állt (és még valami műanyag kacattal megrakott vázában volt eldugva valami növény, amit meg se találtam a díszek közt), ami mondjuk valahol érthető (biztos ez áll el sokáig a polcon így kezelve is). Reméltem lesz legalább valami egyszerű, hagyományos értelemben 'szép' virág (akár csak egy szál rózsa), ha már egzotikusabbak (orchidea vagy hasonló) nem is. Végül elhoztam valami kaktuszfélét, ami nem tüskés. Kár, hogy a két ünnep közt sem készítettek rendelésre más növényből. Talán majd legközelebb...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30723) Golden9 válasza Predator2 (#30721) üzenetére


Golden9
addikt

(#30724) Predator2 válasza Golden9 (#30723) üzenetére


Predator2
addikt

Igen, később eszembe jutott nekem is, köszönöm. :R

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30725) viharhozo válasza Predator2 (#30716) üzenetére


viharhozo
addikt

Mivel a GLS penzt ker azert a "szolgaltatasert", h egy nyomorult e-mailt kikuldjon a szallitasrol, tehat ez lehetseges. Hozzam rendszeresen allit be GLS-futar minden elojel nelkul. Es persze fel van haborodva, h random idopontban nincs ott senki.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#30726) Predator2 válasza viharhozo (#30725) üzenetére


Predator2
addikt

Kíváncsi leszek, ma úgy is kiderül.

Anélkül, hogy tudnék bármilyen szállítási adatot, név és cím alapján ha felhívom a GLS-t megtudják mondani, hogy van e náluk/futár csomagom?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30727) szabonagyur válasza Predator2 (#30724) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezert bejegyzest irnod ide es a masikba tok felesleges volt. Senki nem vert at (egyelore) szimpla kesesrol van. Tavaly nekem emag ~1,5 honap utan hozott ki valamit mert ok is rendeltek kulon. Ez igy oktobertol szamolva kb. normalis a karacsony es Bf miatt foleg olyannal ami jo aron van es be kell szerezni. Ahogy masik helyen irtak ez egyelore csak johir rontasa. :N

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#30728) CactuS válasza Predator2 (#30721) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Külföldről szürkéznek az oké, ezért is adhattak elég jó árat, viszont a karácsonyi csomagdömpinget beszívták ők is. Tudom, baromi kellemetlen, ha nem jön meg Karácsonyra egy ajándék, de a leírásod alapján én nem írnám le a boltot.

GLS is hibázhat, hogy nem jön értesítés, másik futárcég is, az ünnepekkor mindenki örül, hogy túléli valahogy.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30729) #33253120 válasza CactuS (#30728) üzenetére


#33253120
törölt tag

Illetve a GLS nem értesít mindenért külön.
Most 20-án jött a mail a tracking numberrel, hogy 23-a szállítás napja. Ma tárgynapon ránézek, erre már 30-a a szállítás napja. :) Tegnap este még a 23 volt írva, és csak innen lehet tájékozódni, se mail, se egyéb megkeresés nem történt.
Én ráérek, szóval mindegy, csak a történeti hűség miatt írtam le.

(#30730) Predator2


Predator2
addikt

A másik csoportba csak azért írtam, hogy felvegyem a kapcsolatot olyan emberekkel akik esetleg úgy jártak mint én.
Szimpla késésről van szó igen, majd egy hónapja :C Úgy hogy az ígéreteik alapján már rég nálam kellene, hogy legyen a termék.

Mutatok valamit, ezek után kíváncsi vagyok a véleményetekre, ti mit tennétek?!

alt="" title="" [link]

Már volt megígérve, így kértem egy csomagszámot:

alt="" title="" [link]

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30731) szabonagyur válasza Predator2 (#30730) üzenetére


szabonagyur
félisten

De mit úgy jártak mint Te? Egy kicsit szerintem el vagy tévedve vagy túl nagyok az elvárásaid.

Ugye kezdjük az elején, ha mellé raktad volna a dátumokat lehet megértenéd az egészet ;)
11.30 (szombat): megrendeled a kártyát, ekkor valószínűleg kapták egy szép automata üzentet, mely szerint 10 nap a szállítási határidő (gondolom munkanap).

12.02 (hétfő): valószínűleg ez az a nap amikor érdemben leghamarabb elkezd bárki is foglalkozni a rendeléseddel, de gondolom BF miatt ez lehet akár 12.03 kedd is (ez is gondolom le volt írva, hogy BF miatt megnövekvő válasz idő).

De tételezzük fel a legjobbat, hogy 12.02 hétfővel elkezdtek foglalkozni a rendeléseddel. Ha 12.02-től számoljuk a 10 napot (és ez a 10 nap azt jelenti, hogy oda is fog érni hozzád nem csak ők beszerzik - erről leírás ÁSZF adhat) akkor 12.13 de reálisabban 12.16-n (hétfőn) kellett volna megkapnod (beérkeznie hozzájuk).

12.17 (kedd) kaptál levelet, hogy sajna csúszás van, stb stb de küldik amint megvan (jelzem a legtöbb webshop 12.18-az adta meg utolsó dátumnak amivel ha feladják a csomagot még biztosan megérkezik karácsonyig).

12.19 (csütörtök) amikor Te rájuk írtál, hogy mi újság a kártyával, melyre az a visszajelzés jött, hogy ott van és feladják. Itt ugye volt egy párbeszéd köztetek, hogy kell e még vagy feladják e stb, ezt nem tudni mikor zárolt le de tételezzük fel, hogy nagyon hamar, még csütörtökön reggel. Ez a legjobb esetben hétfőn érkezhetett volna meg szerintük, valóságban ez inkább 2 ünnep közötti dátum

12.23 (hétfő) amikor kiderült, hogy nem tudták feladni és megérkezik 2 ünnep között

Story end, senki nem vert át senkit ;)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#30732) sajog159


sajog159
aktív tag

Üdv,
(nem tudom, hol kell kérdezni...)
Ha egy adott témánál csak a nekem adott válaszokat szeretnék megjelenteni, hogy is lehet?

[ Szerkesztve ]

(#30733) #33253120 válasza sajog159 (#30732) üzenetére


#33253120
törölt tag

Jobb oldalt kis kék le nyíl.

(#30734) inf3rno válasza #33253120 (#30733) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Lehet, hogy ez valami prémium dolog, mert nekem nincsen ilyen nyilam.

Buliban hasznos! =]

(#30735) Golden9 válasza inf3rno (#30734) üzenetére


Golden9
addikt

Ha a Logouton vagy, akkor azért mert az még a régi motort használja. Menj át egy másik "családtagra", Mobilaréna, Prohardver, ITcafé, GAMEPOD

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#30736) #33253120 válasza inf3rno (#30734) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ahogy Golden9 írja, ez csak az új felületeken van.
Amit még most észrevettem, hogy S9+/Chrome alatt hiába van kitöltve a mező, nem talál semmit. Újra ki kell tölteni, és úgy keresni. És akkor talál.

Szerk.: Pontosabban amikor odabökve nem találtam semmit, akkor fent a "Szűrés szerzőre"is ki lett töltve, keresés, majd ezt törölve rendesen ment.

[ Szerkesztve ]

(#30737) sajog159 válasza #33253120 (#30733) üzenetére


sajog159
aktív tag

Ha jó látom, ez akkor működik, ha saját hozzászólásra klikkelem.
Nekem nem ez kéne. Van egy téma, ahol nekem valamikor válaszoltak, de macerás lenne megtalálni végignézve mindent. Valamikor volt olyasmi, hogy "részletes keresés, ahol be lehetett jelölni a hozzászólót. Most van ilyen?

(#30738) Jorus válasza sajog159 (#30737) üzenetére


Jorus
nagyúr

Topicon belül nagyító, lenyíl, 'akinek válaszoltak'?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#30739) sajog159 válasza Jorus (#30738) üzenetére


sajog159
aktív tag

Oh, köszönöm!

(#30740) #33253120 válasza sajog159 (#30739) üzenetére


#33253120
törölt tag

Szivesen, mert ugyanaz amit Jorus írt. :)
Csak más az elérése, meg ő rajzolt szép piros nyilat. :)

(#30741) BiP válasza Predator2 (#30730) üzenetére


BiP
nagyúr

Válaszoltál nekik, hogy igen, kell a kártya és adják fel vagy hagytad lógva a dolgot, és simán vártál hétfőig és a válaszodat várják? Tehát biztosan feladták? Mert ha igen, akkor csak meg kell várni.

Én is rendeltem tőlük BF körül memóriát 2-3hét szállítással. Az előrendeléses email után nagy csönd. 10 nap után rákérdeztem, hogy mi újság, jött a válasz, hogy hiánycikk, ma tudták meg, hogy nem tudják megrendelni. Mit szeretnék? (vissza az egész vagy másik termék?) Visszakértem a pénzt, fél óra múlva a számlámon volt.
Én is izgultam a sok idő miatt, de korrektül rendezték végig)

(#30742) szabonagyur válasza BiP (#30741) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szerintem hagyd rá a dolgot... Amikor levezettem neki, hogy bőven időben van a dolog, illetve feltettem ilyen kérdést mint te is ami még tovább tisztázná a dolgokat már csak nagy csönd.

ÁSZF-ben sok minden benne van, itt is le volt írva csak ugye egyszerűbb egyből vergődni (meg lehúzni árukeresőn).

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#30743) Predator2 válasza BiP (#30741) üzenetére


Predator2
addikt

Kaptam egy általános levelet, amit ide be is másoltam.

dec. 17., K 12:50 (8 nappal ezelőtt)
"Várhatóan a rendelését pénteken, de legkésőbb jövő hét hétfőn fogja tudni átvenni.
A pontos feladásról, valamint az átvételről a GLS külön értesítést fog küldeni.
Amennyiben valami probléma lenne, arról külön tájékoztatást fogunk adni."

19-én csütörtökön rájuk írtam FB-on, hogy mi a helyzet, mert a beharangozott szállításról nincs hír, és hogy elállnék a vásárlástól. Akkor azt írta, hogy nincs akadálya a rendelés törlésének, de előtte még1x megkérdeztem, hogy akkor most hol is van a kártya. (nem akartam kib@szni magammal, hogy épp a futárnál van)

Hirtelen meglett

"Igen
Pont most érkezett meg a kártya
Ha még szüksége van a kártyára a mai napon tudjuk feladni és hétfőre ér oda."

A hétfői kiszállításnak semmi nyoma, pedig már akkor úton kellett volna lenni, vagy minimum egy levélnek, bocsi, de ebből csak az ünnepek után lesz valami, de semmi.
Sebaj, hétfőn rájuk írtam, hogy legyenek kedvesek egy csomagszámot küldeni, mert a GLS semmilyen infót nem adott. Amire az alábbi választ kaptam:

"Sajnos nem tudok mondani önnek csomagszámot mivel nem sikerült feladnunk a csomagot csak a két ünnep között fogja tudni kézbesíteni a GLS."

Itt már azért erősen az ünnepek előtt vagyunk, de a GLS dolgozott rendesen, nem hiszem el, hogy olyan borzalmasan bonyolult lett volna nekem azt a francos kártyát elküldeni.

Válaszoltam nekik:

"Akkor ha jól látom ahhoz még ma a GLS-nél kell, hogy legyen a csomag. Lehetséges, hogy ma feladják a részemre?"

alt="" title="" [link]

Ezt a választ kaptam:

"Mindent megteszünk hogy fel tudjuk adni." :U

Elhiszem, hogy türelmetlen vagyok, csak lassan egy hónapja várok úgy, hogy a rendelésem dec 2-án előrendelték nekem.

A rendelésnek módosították a beszerzési idejét időközben, amire én rá is kérdeztem:

"Mit takar az pontosan, hogy:
Magyar készleten (2 munkanap)
Van a nagykerben, és még onnan 2 nap a beszerzés?"

Ezt a választ kaptam:
"A nagykerben van és ha mai napon 14:00-ig megrendeli a terméket akkor 2 nap múlva át is tudja venni."

Érdekes ugye. Csak halkan jegyzem meg, hogy van olyan csomagom ami ennyi idő alatt megjött Kínából ;)

Ha szombaton dolgoznak, kiderül, hogy sikerült e feladni a csomagom, ha nem, lemondom.
Eleget vártam, elég ígérgetést kaptam már. Ha meg tényleg lehetetlen feladat, akkor mondja azt, és ne hitegessen, ígérgessen, már réges régen visszamondtam volna.

Hatalmasat hibáztam, felületes voltam, és lusta, hogy előre utaltam, ez tény, vállalom.

szabonagyur

Remélem így már neked is érthető a dolog, próbáltam úgy leírni a történteket, hogy még te is megértsd. Remélem azt a sok butaságot amit összehordtál komolyan gondoltad, mert viccnek durva lenne. Ha ők időben vannak, akkor milyen az amikor késnek, de ha késnek is, akkor mondja azt. Gondolom feltűnt árukeresőn, hogy nem csak 1 (friss) negatív komment van a bolt neve mellett. Nem véletlenül. Innentől kezdve viszont hanyagoljál légy szíves.

Üdv

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30744) Predator2


Predator2
addikt

Apropó, a rendelésem még mindig "előrendelve" státuszban van, pedig mint ahogy ti is olvashattátok, már megérkezett hozzájuk. vagy mégsem...

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#30745) Cs1csó válasza Predator2 (#30743) üzenetére


Cs1csó
félisten

Pech, amit rendeltél mennyivel drágábban tudta volna kb. azonnal kiszállítani egy másik cég, amit nyertél (?) a réven azt elveszted a vámon ahogy olvasom.

(#30746) szabonagyur válasza Predator2 (#30743) üzenetére


szabonagyur
félisten

Gyerekes vagy meg mindig. Sajnalom, hogy nem tudod vegig kockulni az unnepeket igy :(

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#30747) ph2012


ph2012
senior tag

Sziasztok, kellemes ünnepet.
Nem tudjátok ezt a szárítót így kell szétnyitva tárolni vagy összecsukható laposra: [link] ?
Köszi

(#30748) AndrewBlase válasza ph2012 (#30747) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

A képen is összecsukott állapotban van, nem? De ha van helyed, tárolhatod kinyitva is. ;]

Boldog karit! ;)

Miért mindig én???

(#30749) ph2012 válasza AndrewBlase (#30748) üzenetére


ph2012
senior tag

A fotón szétnyitott állapotban van. Bonyolult összecsukni nyitott állapotból?

(#30750) Jorus válasza ph2012 (#30749) üzenetére


Jorus
nagyúr

Mármint a képen levő fotón. :) Nem, nem bonyolult, egy eltekerhető, műanyag idom tartja meg nyitott állapotban, használaton kívül tárolhatod összecsukva (ahogy most van a fauliában), pár mp alatt össze lehet csukni, ki lehet nyitni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.