Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30601) ph2012


ph2012
senior tag

Adidas mackót akartam venni az Intersportban de annyira műszálas volt, hogy nem felel meg a legalja elvárásoknak sem. Lehet kapni pamutos adidas mackókat?

[ Szerkesztve ]

(#30602) philoxenia válasza ph2012 (#30601) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30603) AndrewBlase válasza ph2012 (#30601) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Én a Kik-ben vettem kb 2 hónapja, anyaga jó, viselete kellemes/kényelmes.

Miért mindig én???

(#30604) inf3rno válasza forras2 (#30593) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Érdekes, akkor ezek max leveleket meg kisebb csomagokat visznek? Kb. minden szerepel a listán, amivel már külön céget bíznék meg...

Buliban hasznos! =]

(#30605) inf3rno válasza Borisz76 (#30598) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Lehet valami rezsicsökkentés volt megint, amiről lemaradtunk? :N

Buliban hasznos! =]

(#30606) pjen válasza kpal (#30597) üzenetére


pjen
félisten

Horizon go nem egyszerű,UPC erősen korlátozza.

(#30607) ph2012


ph2012
senior tag

21. ker, Ady Endre út 3-ban , a folyosót borító lemez lapokból egyet nyithatóvá kellene tenni zsanérral és zárral csukhatóvá kell tenni. Ilyen munkára lakatost tudnátok ajánlani? Ár megegyezés szerint. Még 4db fogast is fel kellene fúrni egy beltéri ajtóra. Köszi a választ.

(#30608) coco2


coco2
őstag

Nézegetek mostanában fordítógépeket.

Találtam neten olyat, ami 50 nyelven felismeri a beszédet, beépített sim kártyával internetre csatlakozik, kiírja a szöveget, lefordítja választott másikra, és fel is olvassa hangosan.

Mindazokból a funkciókból nekem elég lenne csak angol beszéd felismerése, és szöveg kiírása. Akkor is, ha nem túl pontos. Jó lenne mindazt internet kapcsolat nélkül. Létezik esetleg olyan program androidra?

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#30609) philoxenia válasza coco2 (#30608) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30610) philoxenia válasza ph2012 (#30607) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Itt kérdezz!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30611) Spet válasza philoxenia (#30602) üzenetére


Spet
addikt

Fúúúú, ez most ütött reggel kávé mellett :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#30612) Inhouse válasza Inhouse (#30594) üzenetére


Inhouse
őstag

Úgy néz ki, hogy bevált a hosszabb ideig való forró víz engedés. Reggel elsőként nyitottam meg és nem volt a megszokott szag. :) Valószínűleg idővel elmúlt volna magától is, de így rásegítettem. Remélem így is marad.

Üdv Inhouse

(#30613) Ideg


Ideg
aktív tag

Hali!

Tudja valaki, hogy az IKEA melyik szolgáltatóval szállíttat házhoz?

(#30614) Vakegérke válasza Ideg (#30613) üzenetére


Vakegérke
veterán

(#30615) Ideg válasza Vakegérke (#30614) üzenetére


Ideg
aktív tag

Ahogy nézem ez a kis méretű csomagokra vonatkozik 30kg -ig. Én ennél jócskán több dolgot rendeltem, tuti nem fér be a 30kg-ba, lehet egy sima dpd-s dobozosba se fér be.

Ügyfélszolgálattal levelezek, de nem árulják el, csak úgy hivatkoznak rá, hogy "szolgáltató".

(#30616) pjen


pjen
félisten

Szevasztok.Rendeltem telefonon egy készüléket,a számlán rajta is van,hogy telefonos rendelés.Többször rákérdeztem az eladó állította,hogy ez egyenértékű a netes rendeléssel.Tehát 14 napon belül indok nélkül vissza küldhetem.Nincs gond a termékkel,de ha mégis el akarok állni az üzlettől működik a vissza küldés?

(#30617) Jorus válasza pjen (#30616) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ugyanúgy működik.

45/2014. (II. 26.) Korm. rendelet
10. távollévők között kötött szerződés: olyan fogyasztói szerződés, amelyet a szerződés szerinti termék vagy szolgáltatás nyújtására szervezett távértékesítési rendszer keretében a felek egyidejű fizikai jelenléte nélkül úgy kötnek meg, hogy a szerződés megkötése érdekében a szerződő felek kizárólag távollévők közötti kommunikációt lehetővé tévő eszközt alkalmaznak;
11. távollévők közötti kommunikációt lehetővé tévő eszköz: olyan eszköz, amely alkalmas a felek távollétében - szerződés megkötése érdekében - szerződési nyilatkozat megtételére. Ilyen eszköz különösen a címzett vagy a címzés nélküli nyomtatvány, a szabványlevél, a sajtótermékben közzétett hirdetés megrendelőlappal, a katalógus, a telefon, a telefax és az internetes hozzáférést biztosító eszköz;

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#30618) pjen válasza Jorus (#30617) üzenetére


pjen
félisten

Köszönöm. :R

(#30619) forras2


forras2
őstag

Futár kérdés...
Jelentem, a GLS elvitte a TV-t. Jött megnézte kívülről, felbontotta a dobozt, megnézte belülről hogy van biztosítva, látta, hogy bent van az eredeti hungarocell, vissza ragasztotta a dobozt a futár, felragasztotta rá a címkéjét, és már vitte is.
Tehát meglett a megoldás :R

(#30620) C. s. válasza Jorus (#30617) üzenetére


C. s.
addikt

Szia!

Ezek szerint minden olyan esetben áll a 14 nap, amikor nincs személyes találkozás. Tehát akkor is, ha egy boltossal a fórumon privát üzenetben beszélitek meg a vásárlást és nem a honlapján rendelsz, de ő a végén hivatalos bolti számlát ad?

Csak merő kíváncsiságból kérdezem, már lezárult az ügy...

[ Szerkesztve ]

(#30621) Cs1csó válasza C. s. (#30620) üzenetére


Cs1csó
félisten

Nem teljesen egy példa: NETEN keresztül leadod a rendelést pl. Edigital-nál, de az átvételre a hozzád közeli boltot jelölöd be és a fizetést pedig személyesen a boltban átvételkor fogod megtenni. Ebben az esetben is érvényes a 14 napos elállás a lényeg, hogy a rendelés leadása az történjen a webes felületen.
Sőt ha olyan terméket nézel ki a neten ami az adott boltban ott van akkor a rendelés leadása után kb. 1-2 órán belül jön is az üzenet - vagy hamarabb - hogy mehetsz átvenni a terméket.

(#30622) WayneGace


WayneGace
őstag

Ha kikapcsoltam, illetve felfüggesztettem az adblockot, és most is látom az alzás reklámot, akkpr miért írja ki az oldal, hogy kapcsoljam ki?

BestSecret invitációt privátban adok.

(#30623) C. s. válasza Cs1csó (#30621) üzenetére


C. s.
addikt

Kösz, igen, ezt tudom. Inkább a privin volt a hangsúly. Amiatt kérdeztem.

(#30624) C. s. válasza WayneGace (#30622) üzenetére


C. s.
addikt

(#30625) Jorus válasza C. s. (#30620) üzenetére


Jorus
nagyúr

Amennyiben a többi feltétel is áll (pl. kereskedő és fogyasztó között jön létre az adás-vétel), úgy igen. A privát üzenet nem sokban különbözik egy webáruházas chat-szolgáltatástól vagy épp egy e-mailen egyeztetett vásárlástól.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#30626) C. s. válasza Jorus (#30625) üzenetére


C. s.
addikt

Köszönöm szépen!
Akkor finom kis alak. Bár erre menet közben már rájöttem. :D

(#30627) w.miki


w.miki
veterán

Próbakérdés:
A tudomány hogyan tévedhet, ha bizonyítékokon alapszik?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#30628) EmberXY válasza w.miki (#30627) üzenetére


EmberXY
addikt

A tudomány sehogy, szerintem maximum a tudósok tévedhetnek. Az egzakt tudományoknál is előfordul, hogy idővel megcáfolnak 1-1 korábbi állítást.
De érdekes a kérdés, kíváncsi lennék, milyen példa alapján kérdezted.

Egyébként a hogyan-ra egyszerű a válasz: 8-10 kőműves actimel után a derékszög se derékszög, ilyen egyszerű. :DDD

Up the Irons!

(#30629) coco2 válasza philoxenia (#30609) üzenetére


coco2
őstag

Sajnos az az alkalmazás egy ergonómiai hulladék :((( Kattintani kell, mikor kezdjen rögzíteni, aztán le kell állítani, és várni, míg felismer. Olyan kellene, ami röptében írja ki, amit az elhangzottakból felismert.

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#30630) coco2 válasza w.miki (#30627) üzenetére


coco2
őstag

Például úgy, hogy a bizonyítékok demagógok (demagógia: a rész igazság elfogadtatása teljes igazságként).

Vagy éppen valaki megerőszakolta azokat a bizonyítékokat, mint például a statisztika az 50-es évekből a kaukázusi tehenekről, amik naponta 50 liter tejet adtak.

A tudomány talán objektív, de a dokumentálását emberek végzik, és ők korruptak is lehetnek. Vagy simán csak ge*ik :D

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#30631) philoxenia válasza Spet (#30611) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

De kattintottál is a képre?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30632) Spet válasza philoxenia (#30631) üzenetére


Spet
addikt

AZt gondoltam olyan oldalra mutatsz, ahol meglehet venni, de így nem poén... :O .... ;]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#30633) tomazin


tomazin
veterán

Sziasztok!
Idos embernek segelyhivot keresek. Valakinek tapasztalat?

(#30634) smc válasza tomazin (#30633) üzenetére


smc
addikt

Mire gondolsz pontosan? Vannak ilyen mobilok amik egy speckó nagy gombbal tudnak küldeni: [link]

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#30635) Cs1csó válasza tomazin (#30633) üzenetére


Cs1csó
félisten

Szerintem valami ilyesmi kellene neked: [link]
Ha jól értem ha mondjuk elesik az idős ember és nem tud felkelni de ez az óra a kezén van akkor tud segítséget hívni vele, de nézi a pulzusát is, ha gond van automata jelez a központban.

[ Szerkesztve ]

(#30636) pirosvilamos


pirosvilamos
tag

Sziasztok!
Tudja valaki a képen látható csatlakozó tipusát?

Köszönöm!
[link]

[ Szerkesztve ]

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#30637) tomazin válasza Cs1csó (#30635) üzenetére


tomazin
veterán

Igen, ilyesmire gondolok, elesik, nem tud mozogni, tudjon segitseget hivni. Talaltam szolgaltatas nelkulit is, ahol csak a hw-t adjak, emiatt keresek valami topicot lassan 2hete, ahol esetleg van tapasztalat, mit erdemes, mi az ami csak penzlehuzas, mire kell odafigyelni, stb.

(#30638) Cs1csó válasza tomazin (#30637) üzenetére


Cs1csó
félisten

Passz, kő kemény guglizás kell és végigolvasni mindent.
A legjobb az lenne, ha képes lenne a karórán egy gomb megnyomásával hívni a 112-őt, vagy ha arra is képes lenne, hogy monitorozná a szívritmust és ha valami változás áll be akkor automatikus értesítőt küldene a személyi adatokkal és címadatokkal GPS koordináta adatokkal stb.
Sajnos amit linkeltem az egy "szolgáltatás" és az éves költsége 51 ezer forint, ami nem kevés.

(#30639) Spet válasza pirosvilamos (#30636) üzenetére


Spet
addikt

Az eladó nem tudott készíteni a csatlakozóról szemből képet így nem hiszem, hogy bárkinek ötlete lesz.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#30640) AndrewBlase válasza pirosvilamos (#30636) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Jack csatlakozó, csak az átmérője kérdéses.

Miért mindig én???

(#30641) ColdMan válasza pirosvilamos (#30636) üzenetére


ColdMan
tag

[Ez alapján] én 5,5 vagy 6,3-as DC csatinak tippelném.

(#30642) Top cat válasza pirosvilamos (#30636) üzenetére


Top cat
őstag

Ott van a kommentek között. :)

what measure Leads free jack connection, 2,5 or 2,1mm?
the jack have the measurement 5,5x2,1

(#30643) pirosvilamos válasza Top cat (#30642) üzenetére


pirosvilamos
tag

Kösz a segítséget, most már csak egy átalakítót kell szereznem, ami USB-ből jack mamára alakít...

--pirosvillamos-- Creality Ender 3, C64, Amiga 500+, meg egy vacak laptop netre...

(#30644) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Hány fok alatt nem érdemes gépet tárolni/használni? A pára lecsapódás miatt kérdezem.
Köszi

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#30645) B.i.L válasza JoolsNOS (#30644) üzenetére


B.i.L
senior tag

Attól függ,hol tárolod...ha hőhíd van a lakásba,kicsapódhat a pára 16celsius fokon is!Alatta hamarabb alakul ki pára.

Horgászni mentem...B.i.L

(#30646) JoolsNOS válasza B.i.L (#30645) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Az erkélyajtó alján szokott lenni 1 centi kicsapódás az üvegen. És most kb egy méterre került a gép ettől az ablaktól. 15-20 fok között szokott itt lenni a hőm.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#30647) w.miki


w.miki
veterán

Motor ülés huzatból keresünk olyat ami nagyon tud nyúlni, és jó minőségű műbőr.
Ami extrém alakú ülésekre is felrakható, mert könnyen nyújtható.
Mi ennek a neve/fajtája/beszerzési helye?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#30648) B.i.L válasza JoolsNOS (#30646) üzenetére


B.i.L
senior tag

Ott gond nem lehet,hagyhatod nyugodtan

Horgászni mentem...B.i.L

(#30649) Met válasza w.miki (#30647) üzenetére


Met
nagyúr

Szerintem a nagyon tud nyúlni és a műbőr üti egymást.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#30650) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok, emagon ha nem tudtam kifizetni a terméket, hol tehetem meg még1x? (nem jön meg az aláíró sms)
A rendeléseim között ott van de nincs olyan gomb, hogy fizetés újrapróbálása.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.