Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#38001) inf3rno válasza Nikaré (#37996) üzenetére


inf3rno
nagyúr

:DDD

Buliban hasznos! =]

(#38002) De4d


De4d
őstag

Üdv. Egy kis segítséget kérnék mit lehet tenni az ügyemben.
Rendeltem szőnyeget, semmilyen email se értesítés nem jött a rendelés után de a pénzt persze levonta. Erre a mainappal valami legyen szar címről jött valami nyomorék üzenet hogy nincs a termék de adjam meg a számlaszámom.
Se hivatkozás se cím se hogy mire fel, illetve amúgy is, lófaszt adom meg a számlaszámom bárkinek is. Illetve ha az egész nem kamu cég akkor a rendelés alapján látják a számlám hova kellene visszautalni.
Ilyen netes rendelés után hova lehet fordulni?

Minden jó, ha a vége jó!

(#38004) De4d válasza Golden9 (#38003) üzenetére


De4d
őstag

Sajnos nem igazán tudom.
De egy csak egy lehet a maribella.hu ugyanis az elmúlt 3 napban online csak szőnyeget illete egy kv főzőt rendeltem.
Nos a kv főző holnap talán érkezik is, kizárásos alapon maradt a szőnyeg (illetve alzán korábban egy hűtőt de azért még a múlt héten elmetem már személyesen)

és ez jött

Adatvédelem miatt a képet töröltem. - MADcat

Fogalmam sincs mi ez a lengyel email cím
Illetve a szőnyegről semmi infó nem volt se hogy felvették a rendelést se hogy hol tart a szállítás semmi.
arról meg itt van a rendelésem
A linkre kattintva pedig bejön ez a timetrade oldal.
Ja és az oldalon megadott telefonszám szar...

[ Módosította: MADcat ]

Minden jó, ha a vége jó!

(#38005) Eastman válasza De4d (#38004) üzenetére


Eastman
őstag

Szerintem takard ki a személyes adataid. :U
Úgy tűzd be a képernyőképeket.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38006) BiP válasza De4d (#38004) üzenetére


BiP
nagyúr

A megrendelési igazolásban szereplő linken (megnéztem) ugyanez a szöveg van, így szinkronban van az emaillel, amit kaptál.
Valószínűleg a weboldalon küldött üzenetről (ahol azért látszik az előzmény is, tehát látszik,mire hivatkozva kérik a számlaszámodat) automatikusan küldtek egy gmail-es emailt.

Szerintem vissza akarják fizetni a vételárat (remélem). És azért kérik.
Én itt a weboldalon simán válaszolnék, hogy paypalre (ugyanarra, amiről fizettél) vissza tudják-e fizetni?

Amúgy nem tudom, hogy egy sima IBANNAL (ill. pár személyes adatoddal, név, cím) tudnak-e kárt okozni.

[ Szerkesztve ]

(#38007) De4d válasza Eastman (#38005) üzenetére


De4d
őstag

Francba mérgemben el is felejtettem, utólag ezt már csak admin tudja ha jól sejtem :W

Minden jó, ha a vége jó!

(#38008) Eastman válasza De4d (#38007) üzenetére


Eastman
őstag

Te is meg tudod tenni.

Új hsz --> Korábban feltöltött képeim listája --> Töröl

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38009) De4d válasza BiP (#38006) üzenetére


De4d
őstag

Nem is paypalon fizettem már az is sandít.
Illetve nem adok ki semmilyen személyes adatot. Ha nem volt a termék akkor miért lehetett egyáltalán rendelni? Ha meg pont akkor fogyott el ami nehezen lenne hihető. a fizetés után persze, akkor miért sztornózzák ők? Illetve ha rendelni tudtam akkor ugyanoda vissza is tudják utalni a pénzt, ne hogy már nekem kelljen megint személyes adatot megadni. Sokszor rendeltem már neten, de ilyen "kamuszaggal" még nem találkoztam soha, hogy elfogyott terméket is lehet rendelni kifizettetik aztán írnak hogy nincs és még adjak meg személyes adatokat, egy teljesen másik emailcímre. Még ha nem is lenne kamu ez gáz.

Minden jó, ha a vége jó!

(#38011) De4d válasza Golden9 (#38010) üzenetére


De4d
őstag

Hívtam a számot de azonnal automata hogy nem tudják fogadni a hívást.

Minden jó, ha a vége jó!

(#38012) Eastman válasza De4d (#38011) üzenetére


Eastman
őstag

#38008.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38013) BiP válasza De4d (#38009) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, valóban nehéz eldönteni, hogy ez ilyen amatőr módon összegányolt webshop vagy lehúzós kamuoldal.
A linken csacsognék az "eladó"val, (ami jó eséllyel egy bot) hátha más módon is meg tudják oldani a visszatérítést.

"Ha nem volt a termék akkor miért lehetett egyáltalán rendelni?"
óóóóóó, azért elő szokott fordulni rendesnek számító boltoknál is. Ez sajnos nem jelent semmit.

[ Szerkesztve ]

(#38014) EmberXY válasza BiP (#38013) üzenetére


EmberXY
addikt

A megadott céghez tartozó mindkét címhez (egyik gondolom a székhely, a másik pedig ahová a visszaküldendő árukat várják, az ÁSZF szerint) elég érdekes utcaképet ad a google.

Up the Irons!

(#38015) De4d


De4d
őstag

Első körben írtam egy "szép" emailt nekik ha nem utaláják vissza akkor viszem tovább a fogyasztóvédelemhez, tűrhetetlen. Eslő emailre semmi, telefonszámon csak automata robot veszi fel és annyi.

Minden jó, ha a vége jó!

(#38016) EmberXY válasza De4d (#38015) üzenetére


EmberXY
addikt

Van egy fb oldala is ( [link] ), ami egyidős a weboldallal, találni rajta mindenféle véleményt, de tavaly december óta nem írt oda senki.

Up the Irons!

(#38017) MADcat válasza De4d (#38007) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Kiszedtem.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#38018) De4d válasza MADcat (#38017) üzenetére


De4d
őstag

Köszönöm!

Közbe írtam a fővárosi fogyi védelemnek is levelet.
Egy ilyen gyalázat bolt hogy van még életben?
Megnéztem amit EmberXY linket facebook oldalon több a negatív mint a pozotív komment és hangulatjel kis túlzással. Gyalázat hogy így működhet bármi is.

Minden jó, ha a vége jó!

(#38019) jozsi252


jozsi252
veterán

Foghúzás után vagyok és mikor hazaértem be is vettem az antibiotikumot. Augmentin Duo 875mg/125mg írt fel a dokinő, plusz vettem mellé enterolt amit vele együtt vettem be. Ez volt kb. 1-1.5 órája. Viszont a fejem majd szétmegy úgy fáj, úgyhogy Algoflex Rapidot is vettem be mert az szokott segíteni.
Lehet belőle baj szerintetek? Vagy az Augmentin meg Algoflex nem erősítik fel egymás hatását?
:R

iPhone 13 Pro Max

(#38020) Cs1csó válasza jozsi252 (#38019) üzenetére


Cs1csó
félisten

Esetleg itt is tedd fel a kérdést: [link]
Amúgy nem hinném. Aludd ki magad ha tudod, és a szokásos igyál elég vizet az sosem árt.

(#38021) I02S3F válasza Cs1csó (#38020) üzenetére


I02S3F
őstag

Jó tudni, hogy van ilyen topic! Az elmúlt 30 év összes problémájával betámadom a topicotJa! 32 vagyok:DDD! Remélem távműtétet is vállalnak! :DDD

(#38022) Cs1csó válasza I02S3F (#38021) üzenetére


Cs1csó
félisten

"fogd meg a nagy áramú kábelt!" Na segít? :DDD

(#38023) Viktor0610 válasza I02S3F (#38021) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Itt, a fórumon mindenre IS van topik. :K
Ha nincs, akkor jó eséllyel van Azonnali .... kérdések órája nevű, amibe beleférhet a kérdés. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#38024) Cs1csó válasza Viktor0610 (#38023) üzenetére


Cs1csó
félisten

Az egészségügy jelenlegi helyzetét nézve lehet van annyi értelme a távgyógyításnak mint ha elmegy az ember egy szakrendelésre.

(#38025) EmberXY válasza I02S3F (#38021) üzenetére


EmberXY
addikt

Arra vigyázz, hogy aranyeret nem biztos, hogy gyógyítanak... :DDD

Up the Irons!

(#38026) Cs1csó válasza EmberXY (#38025) üzenetére


Cs1csó
félisten

Úgy biztos nem, hogy a "vizsgáló" mindkét keze a válladon van.

(#38027) Eastman válasza Cs1csó (#38026) üzenetére


Eastman
őstag

„- Doktor Úr, a nadrágom hová tegyem?
- Oda, az enyém mellé...”

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38028) Cs1csó válasza Eastman (#38027) üzenetére


Cs1csó
félisten

:K

(#38029) coco2 válasza De4d (#38018) üzenetére


coco2
őstag

>Gyalázat hogy így működhet bármi is.

Kapaszkodj meg, ez az új "normális" :DDD

កុំភ្លេចប្រើភាសាអង់គ្លេសក្នុងបរិយាកាសអន្តរជាតិ។

(#38030) I02S3F válasza EmberXY (#38025) üzenetére


I02S3F
őstag

Most miért? Nincs hozzá szerszám? :DD

(#38031) I02S3F


I02S3F
őstag

Sziasztok! Irányítsatok már megfelelő topicba! Másodállásként gondolkodom webshop feltöltősdit csinálni. Valahol szeretném megbeszélni, hogy ehhez mi szükséges! :R

(#38032) Eastman válasza I02S3F (#38031) üzenetére


Eastman
őstag

Türelem.

+ egy jó szék. ;)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38033) De4d válasza De4d (#38018) üzenetére


De4d
őstag

Milyen érdekes ahogy megírtam azt hogy jelentem az oldalt és szólok a fogyi védelemnek jött megint email facen is rámírtak hogy akkor adjam meg a rendelés számot. De 4 napig kukák voltak. Hirtelen már nem kellenek a személyes adataim hozzá, elég a rendelésszám?

Minden jó, ha a vége jó!

(#38045) rii


rii
nagyúr

sziasztok

annak mi a logiaki háttere, hogyha veszek a boltba akármit, akkor arra az állam ráteszi a forgalmi adót?

a semmire miért vet ki adót?
neki ez olyan bevétel amiért egy mp-et nem kell dolgoznia.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#38047) Immy


Immy
őstag

Sziasztok,
Van ötletetek hogyan lehetne kimutatni, hogy a levegőztetőből dohány szag jön?
Vagy mivel?

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#38048) Top cat válasza rii (#38045) üzenetére


Top cat
őstag

Az államnak bevételre van szüksége, hogy legyen miből lopni működtetni az országot. :D

(#38049) Eastman


Eastman
őstag

A dinamikus weboldal azt jelenti, hogy alkalmazkodik a képernyő (böngésző) méreteihez? Vagy tévedek?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#38050) EmberXY válasza Eastman (#38049) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem a reszponzív az, amire gondolsz.
A dinamikus inkább azt jelenti, hogy adatbázist is használ az oldal.

Up the Irons!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.