Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13901) Buddhha válasza minek?:S (#13888) üzenetére


Buddhha
tag

szia!

A Kijelölés menün van egy lefele mutató nyilacska, oda kattintasz, és bepipálod az "Átlátszó kijelölés" menüt!

Üdv!
Buddhha

----O---- PSN: FrAnYo_Buddhha ----O---- Battlenet: Buddhha#2122 ----O---- Infrablútut van-e benne??? I'm hard as a rock, and wise as a mountain!

(#13902) minek?:S válasza VoidXs (#13889) üzenetére


minek?:S
őstag

& kovy29 & Buddhha

Köszi! Igazából haverom mondta h painttel csak jpeg képet lehet úgy szerkeszteni, ahogy én akarok, nekem meg mind a 2 kép jpg volt. De utána le szedtem a gimpet és ott megcsináltam.. csak ott meg a kicsinyítéssel sz*ptam.

[ Szerkesztve ]

Üdv.:M.

(#13903) Bjørgersson válasza minek?:S (#13902) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem csak JPG, van még PNG, BMP, GIF, TIF, DIB is. Egy GIMP-nél lényegesen egyszerűbb, körbevágással együtt ~20-30 mp egy kép.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13904) looser


looser
addikt

Azt hallottam, hogy a Google-be beírva a 'google' szót, összeomlik az egész internet. Ez igaz?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#13905) cattus válasza looser (#13904) üzenetére


cattus
őstag

Igen.

Do the thing!

(#13906) VoidXs válasza cattus (#13905) üzenetére


VoidXs
nagyúr

.
.
K͎̺̰̆ͯ͆i̻͑̂̽ͨ̂̀p̻̠̭̚͜r̙ͦ̓͐̎̂ͮó̗̙̲̙ͯ͝ͅb̹̤̞̘̩̣̙̍́á̤̱̪̮̞̑͆ͬ̇ͦͨl͇̝͉ͨ͐̔ͯt͙̪͉̳͇̘͐̇ͨ̒̑͊́a̪̻̩̗̒ͧ͂̆̓͠m̩̳̺͙̲̺̄̈́,̨ͨ̀ͣ ̘̱̫̤ͩͥ̓̐̽̓͗s̵̥̦̲̬͖̊ͬ̓ͨ͗ͅͅe̬̤͇͔̐̑͊̓̀m̰ͯͭ̈́m̷̹̱͖̖̻̱̱i̠̥̥̼͂̋̐͑ͯͯ̄ ͂͜f̜̏̓͛̔͋u̩͒r͓̓̆ͥ̅̃̂͞ć̠̤̺̞̈̍ͬs͍̑ͮͩͪ͑͂̉ā̫̹̟͍̆̀.͈̥͕̲ͯͥͨ͊͗̍ͅ
.
.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#13907) nonsen5e válasza VoidXs (#13906) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nekem sem omlott ös

;]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13908) looser


looser
addikt

Azért ez szörnyű, hogy nem tájékoztatják az embereket. Rengeteg összeomlást meg lehetne akadályozni ezáltal.

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#13909) Bjørgersson válasza cattus (#13905) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hagyjad már... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13910) EmberXY válasza looser (#13904) üzenetére


EmberXY
addikt

Én szakasztott ugyanezt hallottam...

Up the Irons!

(#13911) Rivaul


Rivaul
addikt

Sztem túl sok a szabad időtök :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13912) philoxenia válasza looser (#13904) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem igaz. Csak akkor omlik össze, ha a Bingbe, vagy a Yahoo-ba írod be... :K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13913) Baaraanz válasza looser (#13904) üzenetére


Baaraanz
tag

[link]

I am little pieces / Pieces that were picked up on the way / Imprinted with a purpose / A purpose that's become quite clear today

(#13914) looser válasza Baaraanz (#13913) üzenetére


looser
addikt

Innen vettem :R

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#13915) Pocee


Pocee
senior tag

Sziasztok!

Nyilatkozat vagyoni helyzetről formanyomtatványt kell kitöltenem,tud valaki segíteni benne,vagy egy megfelelőbb topicba elirányítani,estig meg kell vele lennem,szóval sürgős lenne.
Előre is köszönöm!

Egy két dolog nem világos ezért keresnék egy hozzáértőt.

Mr.Brightside

(#13916) philoxenia válasza Pocee (#13915) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13917) Pocee válasza philoxenia (#13916) üzenetére


Pocee
senior tag

:R

Mr.Brightside

(#13918) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok!

Nem rég vettem egy számítógépes asztalt és nem szeretném ,hogy úgy járjon mint az elődje.

Ezért azt szeretném megkérdezni ,hogy a képen látható részre ( billentyűzet tartó élére ) nem lehetne -e valahol kapni élvédőt ( műanyag rápattintós valamit )

( görgős székem karfája néha néha hozzá dörzsölődik és egy idő után lepattanna az éle , azt meg nem szeretném )

Köszi !

(#13919) philoxenia válasza AsusBoy (#13918) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha bútorlap, akkor élfóliázott szvsz. de itt kérdezd meg inkább: [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13920) AsusBoy válasza philoxenia (#13919) üzenetére


AsusBoy
senior tag

REndben köszi! :)

(#13921) rii


rii
nagyúr

nem tudjátok, hogy ez a novembertől mostanáig tartó ámokfutás, amit az időjárás végez ezzel a rohadt erős széllel, az most minek köszönhető? .-(

változik országunk éghajlata, és most már ilyen is lesz, vagy csak ez a tél volt ilyen?

(minden hétvégén lejárok vidékre, 25 km-re brinyóval ... és eléggé rettenetes élmény 25 km-t végigszenvdni ezzel a gépvel

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13922) EmberXY válasza rii (#13921) üzenetére


EmberXY
addikt

Klímaváltozás van, sok cikket találni a témában, pl itt van egy, az biztos, hogy a telek egyre enyhébbek, és a nyarak is megkergültek, egyszer szárazság van, egyszer meg vízözön...

Up the Irons!

(#13923) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Régen használtam egy progit, amire most is szükségem lenne, csak nem jut eszembe a neve. Emlékeztető volt, amolyan elektronikus notesz. Adott dátum, idő, emlékeztető szöveg, kész. Amikor eljött az idő, felugrott egy figyelmeztető ablak, amelyben az általam korábban beírt szöveg volt olvasható.
Tudtok nekem ilyen progit ajánlani?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13924) philoxenia válasza Vakegérke (#13923) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ettől miben különbözött?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13925) Vakegérke válasza philoxenia (#13924) üzenetére


Vakegérke
veterán

Régebbi volt, de nem az a lényeg. Ez megfelel, köszönöm szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13926) Jorus válasza Vakegérke (#13925) üzenetére


Jorus
nagyúr

Evernote-ot használom, faja. Hangjegyzet, videó, szöveg, link, akármi, riasztó, megosztó funkciók, és minden platformon műxik (Apple, iOS, Android, Microsoft).

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13927) Vakegérke válasza Jorus (#13926) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megnézem őt is, köszönöm szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13928) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok. Adott egy DVD felvevő. Ezer éves Daewoo.
Maradt pár lemez amire lett felvéve cucc viszont nem lett lezárva. Így semmilyen DVD lejátszó nem ismeri fel. Van bármi ötletetek, hogy hogyan lehetne lezárni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13929) EmberXY válasza marilllyo (#13928) üzenetére


EmberXY
addikt

PC-n próbáltad valamilyen író progival, hogy az mit lát belőlük, vagy írni lehet-e rájuk (és ezáltal lezárni)?

Up the Irons!

(#13930) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Lanpartyra készülök, lehet valahol Budapesten khm.. Mountain Dew-t és khm.. Doritost kapni? :D :DDD :C

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13931) marilllyo válasza EmberXY (#13929) üzenetére


marilllyo
veterán

PC üresnek látja. Nero látja, hogy van rajta egy sáv...de nem enged semmit csinálni vele. Esetleg más program nem jöhet szóba?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13932) Bjørgersson válasza nonsen5e (#13930) üzenetére


Bjørgersson
félisten

?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13933) EmberXY válasza marilllyo (#13931) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem nincs ötletem, de javaslom, hogy érdeklődj esetleg itt (esélyesebb), vagy talán itt, hátha valakinek van konkrét tapasztalata/javaslata, egy próbát megér...

Up the Irons!

(#13934) nonsen5e válasza Bjørgersson (#13932) üzenetére


nonsen5e
addikt

Kaja, pia, nálunk még egy boltban sem láttam sajnos.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13935) Vakegérke válasza nonsen5e (#13934) üzenetére


Vakegérke
veterán

Doritos

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13936) daczkó


daczkó
aktív tag

sziasztok!

Valaki megcsinálta már az El Camino -t? Áprilisban tervezzük ketten, 1-1,5 hónap alatt. Roncesvalles - Burgos - León - Santiago de Compostela útvonalon szeretnénk teljesíteni.

/ignore wwenigma

(#13937) radi8tor válasza nonsen5e (#13930) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

[link]
[link]

⭐ Stella

(#13938) nonsen5e


nonsen5e
addikt

:R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13939) pocokxx válasza marilllyo (#13928) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Tartok tőle, hogy csak egy ugyanolyan típusú ezer éves Daewoo lejátszóval fog menni. Általában ezek elég márkafüggő dolgok, de, ha erre jársz hozz el egyet, aztán ránézünk; nekem egy Philips dvd felvevőm van.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13940) rii válasza EmberXY (#13922) üzenetére


rii
nagyúr

hát ez elég cudarul hangzik .-(((

csak szél ne lenne .-(((

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13941) skitzoo


skitzoo
senior tag

Sziasztok. Nektek mi a véleményetek a mostani Ukrán-Orosz helyzetről. Lesz komolyabb dolog belőle vagy sem? :)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#13942) marilllyo válasza pocokxx (#13939) üzenetére


marilllyo
veterán

:R
Valamelyik közös ismerősünkkel eljuttatom. :)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13943) fraba válasza skitzoo (#13941) üzenetére


fraba
aktív tag

+1

(#13944) Rivaul válasza skitzoo (#13941) üzenetére


Rivaul
addikt

Eleg nehez politikamentesen megtargyalni az meg nem megengedett a topicokban.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13945) fraba válasza Rivaul (#13944) üzenetére


fraba
aktív tag

egyesek bedrogozva és bepiálva vezetnek autót. az sem megengedett, mégis csinálják :DD

(#13946) Rivaul válasza fraba (#13945) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen de azért nem tiltanak ki a ph-ról. Itt kicsit nagyobb a valószínűsége hogy megbuksz mint az utakon :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13947) daczkó


daczkó
aktív tag

Melyik a jelenlegi legjobb mini pc választás, ha egy Linux Mint-et szeretnék feltenni rá?

- Filmezés
- Letöltés
- Backup (külső HDD-vel) lenne a fő funkciója.

Köszi.

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#13948) Mustármag válasza skitzoo (#13941) üzenetére


Mustármag
őstag

Van politikai topik, próbáld meg ott föltenni, vagy vissza olvasni hátha volt rólla már szó.

(#13949) Bjørgersson válasza daczkó (#13947) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valami szakmai topikban hamarabb kapnal valaszt szvsz. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13950) daczkó válasza Bjørgersson (#13949) üzenetére


daczkó
aktív tag

Még nem találtam meg a megfelelőt, de amint meglesz :D

/ignore wwenigma

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.