Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13351) Vakegérke válasza Thunderzolee (#13350) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én meg azt hittem, hogy szofita izzó, és a motortérbe, fülkébe, vagy csomagtartóba való világítás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13352) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Vicces műanyag hányást hol lehet kapni?
Meg a WC-s nyalókát? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13353) philoxenia válasza Dilikutya (#13352) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13354) saelin válasza philoxenia (#13353) üzenetére


saelin
veterán

Ha valaki egy ilyet a szekrényünkre kenne, azt egy életre kitiltanám a lakásunkból! :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13355) philoxenia válasza saelin (#13354) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A szag érdekes inkább, hogy az is van-e....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13356) #65675776 válasza philoxenia (#13355) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha ennyire fontos a pontos reprodukció, akkor egy gyakorló alkesz egy falkon Koccintósért bármikor élethűen megoldja.

(#13357) philoxenia válasza #65675776 (#13356) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Koccintós sólyom? :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13358) tkesy


tkesy
őstag

Kezdő twitter-esként kérdezem: ha több embert szeretnék egyszerre megszólítani (ők nem a követőim, de én követem őket, így megvan a @nevük) akkor elég a neveket az üzenet elejére beírni majd jöhet ez üzenet, igaz?
És kell szóközt vagy egyéb más írásjelet tenni a nevek közé?

Előre is köszönöm a segítséget... :R

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#13359) Lompos48


Lompos48
nagyúr

Áldott ünnepeket mindenkinek!

(#13360) sanyi02


sanyi02
tag

Üdv.!
Van esetleg valakinek a közelben rátapadós muslica irtója megvételre? :F
6. kerület

(#13361) #90933760 válasza philoxenia (#13353) üzenetére


#90933760
törölt tag

Hát nem tudom ki szokott kék darabokat hányni, meg szürkét, főleg ilyen szögleteset. Azért ennél élethűbbre is meg lehet ezt csinálni.

(#13362) #33253120 válasza #90933760 (#13361) üzenetére


#33253120
törölt tag

Csinálsz egy élőt, fotó, 3d scan, és kinyomtatod mikor kell, majd befested... :D

(#13363) #90933760 válasza #33253120 (#13362) üzenetére


#90933760
törölt tag

És igen, végre a 3D nyomtatóknak lesz értelme. Ez jó ötlet.

(#13364) Bjørgersson válasza #90933760 (#13363) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na de az meg kemény műanyag lesz, nem? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13365) #90933760 válasza Bjørgersson (#13364) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ott a pont. Akkor jöhet a 0.2b verzió.

(#13366) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Na most, ha megeszed a műhányást, de kihányod, akkor már igazi lesz? :F

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13367) Dilikutya válasza philoxenia (#13366) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az olyasmi lehet, mint a pénzmosás. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13368) Bjørgersson válasza philoxenia (#13366) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem vagyunk még elég részegek, hogy ezt meg tudjuk válaszolni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13369) philoxenia válasza Dilikutya (#13367) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Azt szoktuk, mindig van egy százas a nadrágzsebemben, néha kimossuk... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13370) EmberXY válasza philoxenia (#13366) üzenetére


EmberXY
addikt

Amit kihánysz, az mindig igazi hányás... Vagyis kár meg(v)enni a műhányást, elég csak produkálni valami sajátot, probléma megoldva. :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#13371) philoxenia válasza EmberXY (#13370) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Na jó, de ez elvileg tesztelten veszélytelen... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13372) saelin válasza EmberXY (#13370) üzenetére


saelin
veterán

Indítok egy vállalkozást! :R

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13373) EmberXY válasza philoxenia (#13371) üzenetére


EmberXY
addikt

Mindkettő veszélytelen... Én már az utazótáskámat is felszenteltem egyszer, kimosva ugyanolyan, mint eredetiben, szóval az igazi is veszélytelen. :DDD

saelin: De vigyázz, nagy lesz a konkurencia így az ünnepek alatt... ;]

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#13374) Jorus


Jorus
nagyúr

Ha 23-án este fizettem kártyával webes felületen (Ipon webshop, KH Bank felülete, én OTP-s vagyok), akkor mennyi idő múlva jelenik meg a terhelés a számlatörténetben a webbankon? Csak, mert nem vagyok biztos benne, hogy kifizettem, és addig nem szeretnék reklamálni, merthogy még nem jött meg emailen az utalvány. Jó, hát aznap este már pálinkáztunk. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13375) philoxenia válasza Jorus (#13374) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Alapesetben majd csak az első munkanapon, azaz hétfőn...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13376) x64emulator


x64emulator
tag

Sziasztok, Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek.

Lenne egy kisebb fontos kérdésem
Vettem egy gigabyte ga-990xa-ud3 -as AMD alaplapot. A táp egy Cooler Master GX-550W.
Az alaplapon felül a cpu áramellátása 8pines (2x4 12V-os konnektor).
A táp ehhez tartozó kábele kicsit más. 2x4 külön vannak a csatlakozók és ezen belül a NAGY problémám a csatlakozó formájával van. Ugyanis belemegy a dugóba, de nem vagyok benne biztos hogy a feszültségek megegyeznek-e és.nem fog-e tönkremenni az egész cucc amint bekapcsolom.

A képek remélem segítenek megértetni a problémám:

[ Szerkesztve ]

(#13377) sgergi válasza x64emulator (#13376) üzenetére


sgergi
veterán

Ez jó lesz bele, az a lényeg, hogy csak sárga és fekete kábel legyen a kötegben, azaz 12V és föld.

(#13378) x64emulator válasza sgergi (#13377) üzenetére


x64emulator
tag

Rendben, köszi. Tehát akkor mindkettőt dugjam az alaplapba. A kábel csak sárga és feketéből áll. Sajnos ezt az alaplapi magyarázatot már nem nagyon sikerült megértem.
De akkor mind2 4pines csatlakozót dugjam bele.

(#13379) Rivaul válasza x64emulator (#13376) üzenetére


Rivaul
addikt

Az nem igazán abba a foglalatba való ahogy elnézem. Teljesen más a csatlakozó kiosztása mint a foglalaté. Nem valami vga csati amit fogsz?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13380) Bjørgersson válasza Rivaul (#13379) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jó az a csatlakozó, ha megnézed, látszik, hogy 2 db 4 pines.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13381) Jorus válasza philoxenia (#13375) üzenetére


Jorus
nagyúr

Szomorúan hallom. :( Akkor meg kell vennem még egyszer, mert holnapra ez lesz az ajándék öcsémnek. :)

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13382) Rivaul válasza Bjørgersson (#13380) üzenetére


Rivaul
addikt

Csak a formaiság a zavaró. Nagy általánosság hogy ami oda való az úgy is néz ki. Persze már jó ideje nem foglalkozom gépekkel így inkább csak kérdeztem :U

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13383) 5teve válasza x64emulator (#13378) üzenetére


5teve
senior tag

igen, abba való és igen, mindkettőt dugd bele. :K

Rivaul: nem lehet VGA csati ugyanis annak vagy egybe 8 vagy 6+2 a kiosztása.

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#13384) donmackó válasza x64emulator (#13378) üzenetére


donmackó
őstag

Ott a képen egyértelműen a fesz. kiosztás. Amit fogsz egy vga táp, de jó lesz a cpu-hoz is csak át kell pakolászni a vezetékeket. Egy űvel szedd ki a vezetékeket majd rakd vissza így -> A sima oldal felöli első (kocka alakú apa csatitól:1,fekete - 2,fekete -3,fekete - 4,fekete Majd alul ( a rögzítős oldal) a hatszögű csatitól (az 1-sel szemben): 5,sárga - 6,sárga - 7,sárga - 8,sárga. A lényeg hogy a sima oldalon csak fekete legyen, a rögzítősön meg csak sárga.

Release the cable hounds!

(#13385) Bjørgersson válasza donmackó (#13384) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, amit fog, az egy 4+4-es ATX csatlakozó, mint pl. ez, a PCI-E csatlakozók így néznek ki. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13386) donmackó válasza Bjørgersson (#13385) üzenetére


donmackó
őstag

Aham. :R A képről nem jött le teljesen. Akkor viszont jó a fesz kiosztása is. Dugja be a helyére. ;]

Release the cable hounds!

(#13387) Bjørgersson válasza donmackó (#13386) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, én is megnéztem nagyban biztos ami biztos alapon. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13388) donmackó válasza Bjørgersson (#13387) üzenetére


donmackó
őstag

Ilyenkor figyelmetlenebb az ember. A sok kaja már szétrepeszti a pocakom. :O

Release the cable hounds!

(#13389) saelin válasza donmackó (#13388) üzenetére


saelin
veterán

Akkor te még jól jártál. Mi már 3. napja vagyunk részegek, mert minden étkezés előtt és után jön valami szíverősítő. :DDD

Gyönyörű hónap a december számomra... a születésnapom is ebben a hónapban volt, ilyenkor az egy főre jutó szex a duplája, ha nem triplája.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13390) donmackó válasza saelin (#13389) üzenetére


donmackó
őstag

Nálunk kicsik a gyerekek, így max kölyök pezsgő játszik kaja után. Mindenki készüljön szilveszterkor hideg lesz. Ilyenkor van a sok fagyásos baleset.

Release the cable hounds!

(#13391) DrojDtroll válasza donmackó (#13390) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Ilyenkor van a sok fagyásos baleset.

És ha régi windows-t használ az ember :DDD

(#13392) saelin válasza saelin (#13389) üzenetére


saelin
veterán

*Szesz
Egyszer az auto-correct lesz a halálom. :W

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13393) Rivaul válasza saelin (#13392) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem az első verzió jobban tetszett ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13394) DrojDtroll válasza saelin (#13392) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Így már rögtön teljesen más :DD

Én ki szoktam kapcsolni az automatikus javítást.

[ Szerkesztve ]

(#13395) Jorus válasza saelin (#13392) üzenetére


Jorus
nagyúr

:D Nem volt világos, mi az összefüggés a születésnap dátuma és az egységnyi időre eső szex között, de mondom, ahány ház, annyi szokás...

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13396) Rivaul válasza Jorus (#13395) üzenetére


Rivaul
addikt

A hozzászólásba benne volt a szíverősítő, abból meg ha van elég akkor mindeni mindenkivel alapon mehet az ünnepség. Ilyenbe meg nem kérdez bele az ember ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13397) #33253120 válasza Rivaul (#13393) üzenetére


#33253120
törölt tag

Dettó... ;]

(#13398) #65675776 válasza EmberXY (#13373) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#13399) leslieke válasza Jorus (#13374) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A tranzakciót szerintem azonnal látnod kell a számlatörténetben. A könyvelése meg az első munkanapon történik meg.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13400) philoxenia válasza leslieke (#13399) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igen, csak az a kérdés, hogy mikor érkezik meg a pénz a címzetthez...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.