Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14501) Bjørgersson válasza DrojDtroll (#14498) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A SPOILER formázás mától csak bizonyos topicokban használható

Óhogyaza... :D

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14502) krizmo_ válasza Bjørgersson (#14501) üzenetére


krizmo_
addikt

:DD Majdnem. :P

(#14503) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Jaj tényleg, köszönöm a kompresszoros válaszokat! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14504) DrojDtroll válasza krizmo_ (#14500) üzenetére


DrojDtroll
addikt

cattus
krizmo_
kovy29

Köszönöm mindhármótoknak.

(#14505) pjen válasza Bjørgersson (#14503) üzenetére


pjen
félisten

Szia,ha van már ilyen kis kompresszorod azért van megoldás,én évekig használtam:veszel festék boltban egy üres fém szóró flakont, pár 100 forintért egy autó szerelô bele forraszt egy autó szelepet és megvan a légtartáj.

(#14506) Kékes525


Kékes525
félisten

Sidolt, vagy valamilyen kíméletes fémtisztító folyadékot lehet valahol kapni? Az interneten van néhány házi megoldás, de csak a lényeget hagyják el. A keverési arányt. Citrom+só vagy ecet + só. Ilyenek vannak, de miből hány százalékosat és menyit, azt nem tüntetik fel.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#14507) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

Úgy adódott, hogy Júniustól havi 2x meg kell járnom Németországot 1-1,5 héten belül saját autóval.
Tud valaki olyan biztosítót mondani ahol kötnek relatíve olcsón és normális biztosítást tud nyújtani? Idősebb (17 éves) autóval járkálnék.
Ez a kis kiruccanás havi szinten 4-5000 km-t jelent.
Csak a biztonság kedvéért kötném a biztosítást, mert ha lerohadna a kocsi, biztos, hogy Ausztria vagy Németország legeldugodtabb helyén történne.

Köszi!

(#14508) Bjørgersson válasza pjen (#14505) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nincs, éppen ezért is kérdeztem, hogy érdemes-e venni ilyet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14509) föccer válasza csipszikutya (#14507) üzenetére


föccer
nagyúr

Ilyen terhelésre nem javaslok ilyen öreg autóval nekimenni. :( Évi 60k km-ért inkább néhány éves, bejáratott kocsira kellene beruházni, ami nem fog otthagyni bármelyik osztrák felhajtóban.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14510) pjen válasza Bjørgersson (#14508) üzenetére


pjen
félisten

Nem tudom hány gépet takarítasz évente,de hacsak 1et kettôt és kocsid sincs egyszerûbb venni egy sûrûlevegô flakont.

(#14511) Bjørgersson válasza pjen (#14510) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Olyanbol meg nem sikerult ertelmeset vennem, pont arra nem jo, amire hasznalnam.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14512) philoxenia válasza Bjørgersson (#14511) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nálam a biciklipumpa bevált, de egy jobb körtepumpa is sokat érhet porszívóval kombinálva.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14513) Fecogame


Fecogame
veterán

EON-os gáz visszakötéshez kellene nekem egy lista azon cégekről, akik ezt az EON által elfogadott minősítéssel végzik/végezhetik. Többek között nyomáspróbát kellene elvégezni ehhez a rendszeren. Elvileg az ő ügyfélszolgálatukon lehet kérni személyesen, de gyanítom, hogy neten is fellelhető ez a lista.

Hol találom ezt meg? :)

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14514) csipszikutya válasza föccer (#14509) üzenetére


csipszikutya
senior tag

11 éve van nálunk a kocsi, és a kopó alkatrészeken kívül mást nem cseréltünk benne, soha nem hagyott ott minket sehol, ezért 99%-ban megbízok az autóban. Az az 1% is csak inkább az, hogy olcsóbb a biztosítás mintha nekünk kellene fizetni valamit ha tényleg beüt a baj. Mivel még nem hagyott ott sehol, pláne nem külföldön, nem tudom, hogy mennyi egy esetleges tréler vagy bármi ilyesmi.
Ha minden úgy megy ahogy számoljuk, akkor kb 4-5x járná meg csak az utat max. 50000 km-t ha beleraknánk még és jönne a helyére másik.

(#14515) philoxenia válasza Fecogame (#14513) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14516) Fecogame válasza philoxenia (#14515) üzenetére


Fecogame
veterán

Ezer köszönet! :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#14517) philoxenia válasza Fecogame (#14516) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szívesen. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14518) SRII


SRII
őstag

Sziasztok!
Nagyon sok youtube videót töltök le adatárólóra, ezzel nem is lenne problémám, ám de mostanság nagyon sok videó 720p 60 fps vagy 1080p 60 fps formátumban van fent.
A videókat természetesen nagyon sok egyszerű programmal le lehet tölteni, de egyik sem támogatja a 60fps formátumot. Letölteni a videót letölti de csak 29fps-el!
Tudna valaki ajánlani olyan videó letöltő programot, amivel le lehetne tölteni youtube-ról 60 fps-el ellátott videókat?
nagyon fontos lenne :R

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#14519) rii


rii
nagyúr

bontott mágnest hol lehetne venni?

minél erősebb kellene ... és persze minél olcsóbban ... újonnan ez nem probléma, viszont drága ...

ezért lenne tökéletes bontottként ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14520) philoxenia válasza rii (#14519) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fémhulladékhasznosító telepeken a legvalószínűbb.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14521) rii válasza philoxenia (#14520) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm!

megprószálom!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14522) rii


rii
nagyúr

a picsába .-((((

ennek szerettem volna utánajárni:

https://www.youtube.com/watch?v=sgEjqVFJXzU
https://www.youtube.com/watch?v=QLufUUpqNgU
https://www.youtube.com/watch?v=xM6gNFtbhH4

de azt mondják, hogy az energiamérleg negatív, és az ilyen jellegű használatnál (" .... Ha két mágnest azonos polaritással tárolsz, rövidesen elveszíti a mágnesességt mindkettő. .... ")

pedig de szép is lett volna ....

.-(((((

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14523) Out


Out
addikt

Emlékszem régen volt egy topik, amiben egy jóízűt lehetett káromkodni bármiféle retorzió nélkül. Nincs már meg az a topik?

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14524) 5teve válasza Out (#14523) üzenetére


5teve
senior tag

nyitsz egy notepadot, leírod, majd kitörlöd....
ugyanazt az élményt nyújtja.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#14525) Exelsior


Exelsior
senior tag

Sziasztok. nem tudtam hova írjak.

Tegnap ment le egy telefon csere és ma rám ir a srác hogy vissza cserélné. (Sony Z2/LG G3)

Most ilyenkor mi van? Adásvételi nem volt, átadtuk amit kellet és elváltunk.

Ilyenkor mi a teendő? Ilyennel még nem találkoztam.

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#14526) Vakegérke válasza Exelsior (#14525) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én visszacserélném, miután ellenőriztem, hogy a telefonom hibátlan, és meghirdetném újra. A cserepartnert meg jelenteném, röviden leírva a történteket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14527) Exelsior válasza Vakegérke (#14526) üzenetére


Exelsior
senior tag

Kis hülye fiatal újonc. most regisztrált. Nem számít. Az a baj hogy az ember nem számít ilyenre. üzlet lezárult azt annyi. Mindegy. kitalálunk valamit. köszi azért. Jól megszívtam.

[ Szerkesztve ]

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#14528) Vakegérke válasza Exelsior (#14527) üzenetére


Vakegérke
veterán

Volt bármi kiadásod a cserével kapcsolatban? Gondolok itt olyanra, hogy utazási költség. Ha volt, és a visszacserélés miatt lesz is, közöld a sráccal, hogy azt bizony ki kell fizetnie.
Amondó lennék, hogy ne egyedül menj a lebonyolítás helyszínére. Jobb az óvatosság.

Ami pedig azt illeti, ha anyagi kár nincs, a telefon hibátlan, akkor nincs szívás. Inkább neki lesz, ha kitömöd negatívokkal. Újonc létére senki nem fog üzletet kötni vele.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14529) Exelsior válasza Vakegérke (#14528) üzenetére


Exelsior
senior tag

Időközben előbb megegyeztünk. :) Köszi a segitséget. :)

Samsung galaxy fold 4 12/256 gb ,- Samsung Odyssey G6 S32BG650,ROG STRIX B550-A GAMING Lian Li Galahad AIO 240mm ARGB White,Ryzen 3600, Corsair RM850\Corsair Vengeance RGB PRO 2X16GB,GeForce-RTX-3080-GAMING-TRIO-PLUS-12G-LHR/Lian Li LANCOOL 216 RGB White,keychron k8,ROG Pugio II/Logitech G935

(#14530) Vakegérke válasza Exelsior (#14529) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit, hiszen nem segítettem, csak beszélgettünk. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14531) marilllyo válasza Exelsior (#14525) üzenetére


marilllyo
veterán

Semmi! Ha akarod visszacseréled...ha nem akkor nem. Csak ha nem akarsz cserélni akkor próbáld minél diplomatikusabban fogalmazni nehogy ökölrázás legyen a vége. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14532) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#14533) Out válasza 5teve (#14524) üzenetére


Out
addikt

Régen a PH! is jobb volt. Akkoriban ha megkérdezte valaki, hogy van-e topik erre vagy arra a témára, akkor megmondták neki, hogy itt és itt van, vagy azt, hogy nincs. Manapság meg megkérdezik, hogy minek az neked. Kár.... :(

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14534) 5teve válasza Out (#14533) üzenetére


5teve
senior tag

nem tudom sajnos, valószínüleg megszünt.
ne legyél már olyan mogorva. :)

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#14535) Out válasza 5teve (#14534) üzenetére


Out
addikt

Köszi a választ.

Nem mogorva vagyok, csak szerettem volna szórakozni egy kicsit a régi hozzászólásokon, mert csak a GTA V topikban van aktív élet, de az meg annyira unalmas :)

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14536) #65675776 válasza Out (#14533) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nincs az a topic már, mert nagyjából már senki sem tudta hol van a határ.

(#14537) pocokxx válasza #65675776 (#14536) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nem a ring topik volt?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#14538) #65675776 válasza pocokxx (#14537) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem, annak mindenféle speciális karakterek voltak a címében. És nem zárva lett, hanem törölve.

(#14539) marilllyo


marilllyo
veterán

Mennyiért cserélnek T-nél micro-simről nano-simre? Vagy azt lehet vágni is?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14540) Bjørgersson válasza marilllyo (#14539) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elvileg ingyen kellene.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14541) philoxenia válasza marilllyo (#14539) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem ingyen cserélték nemrég...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14542) gyurkikrisz válasza marilllyo (#14539) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Mondd azt hogy eldobja a hálózatot, és ingyen cserélik.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#14543) okipoki


okipoki
aktív tag

Hali!

Szeretném pendriveről feltenni a win 8.1-et és ez az üzenet fogad engem.
"Windows hibaüzenet: „Hiányzó Bootmgr Újraindítás: Ctrl+Alt+Del"
Kérlek segítsetek! :)

(#14544) EmberXY


EmberXY
addikt

Üdv!

Ugye a régi 10000 Ft-os bankjegyek még (és még egy jó darabig) forgalomban vannak/maradnak?
Köszönöm előre is.

Up the Irons!

(#14545) föccer válasza EmberXY (#14544) üzenetére


föccer
nagyúr

Igen, persze. bevonást követően még 20 évig a postán cserélik.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14546) Bjørgersson válasza okipoki (#14543) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Windows 8 / 8.1, itt. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14547) marilllyo válasza gyurkikrisz (#14542) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem. Csak ha náluk veszel telót. :( De vágni is lehet tudtommal?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14548) EmberXY válasza föccer (#14545) üzenetére


EmberXY
addikt

Köszi. Rövid távon érdekel csak, fura látni, hogy két féle is van belőle. (20+ év múlva már senkinek nem lesz itt olyan, egy-két százezres címlet lesz majd, de nem nekünk. :DDD)

Up the Irons!

(#14549) SRII


SRII
őstag

hali!
minden összejött a géppel kapcsolatosan, működik minden megoldódott, összeraktam az ujjat
DE mikor cs:go -t játszottam átállítottam a monitorom 75Hz amit nagy valószínűséggel nem bír, mivel esete még jó volt de reggeli bekapcsolásnál szegényem csak a logót tudta kitenni és a ledje villogott.
Hogy tudom visszaállítani a monitort 60 Hz -re ? a bios sem jön be semmi, volt már ilyen problémám még 3 éve, mikor úgy éreztem ki kell próbálnom de nem tudom hogy oldottam meg.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#14550) Pickit3 válasza marilllyo (#14547) üzenetére


Pickit3
aktív tag

Én csináltam egy ilyet ami ingyenes. Telefonszám ugyanaz maradt. Elméletileg lehet vágni, de a nano az necces, állítólag ha megreccsen akkor kampó. Akkor végülis a z3c mellett döntöttél?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.