Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13051) Vakegérke válasza Blue meth (#13048) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az esély 50%. Vagy igen, vagy nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13052) Blue meth válasza Vakegérke (#13051) üzenetére


Blue meth
senior tag

Nyilván. :D De gondoltam hátha van valakinek tapasztalata, hogy ilyenkor tényleg lesz még, vagy csak kamu a kiírás. Akkor már nem 50-50. :)

(#13053) Rivaul válasza AtHoS (#13050) üzenetére


Rivaul
addikt

A minden fajta alakú lappal nincs is baj de ez a memória slot elrendezés nem igazán rendhagyó. :N


Vakegérke
De te már nem mai kecske egérke vagy :R


pjen
Azt soha nem tudtam használni. nem volt hozzá billenytűzet ;] :DDD


kovy29
(#13049) "Paraszt" :C

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13054) Rivaul válasza Vakegérke (#13051) üzenetére


Rivaul
addikt

Erről eszembe jut: mennyi esély van rá hogy szembe jön veled egy T-rex az utcán???
.
.
.
50-50........ Vagy jön, vagy nem :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13055) EmberXY válasza Rivaul (#13054) üzenetére


EmberXY
addikt

És, nem annyi? Vagy jön, vagy nem... :P

Up the Irons!

(#13056) Vakegérke válasza Rivaul (#13054) üzenetére


Vakegérke
veterán

Beletrafáltál. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13057) DrojDtroll válasza EmberXY (#13055) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Elég érdekes gondolkodásmódnak tartom ezt., jobban szeretem azokat a dolgokat, amelyek 100%-ban biztosak.

[ Szerkesztve ]

(#13058) EmberXY válasza DrojDtroll (#13057) üzenetére


EmberXY
addikt

Az élet nem matematika... 100 % valószínűsége két dolognak van: a halálnak és az adónak, ha ezeket szereted jobban, én azt tartom érdekes gondolkodásmódnak. :P

Up the Irons!

(#13059) DrojDtroll válasza EmberXY (#13058) üzenetére


DrojDtroll
addikt

A matekban legalább a számok nem hazudnak, míg az életben az emberek elég gyakran :(

(#13060) Rivaul válasza DrojDtroll (#13059) üzenetére


Rivaul
addikt

Az emberek 100%-ban hazudnak. Te is és én is, nap mint nap. Akár azért hogy a másikat ne bántsd meg, akár azért mert épp az az egyszerűbb. Soha nem tudsz biztosra menni amúgy, csak minél jobban közelíteni egy eltervezett dolog felé. Ha ezt belátod akkor sokkal kevesebb csalódás fog érni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13061) DrojDtroll válasza Rivaul (#13060) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Belegondolva, igazad van, a csalódással kapcsolatban.

(#13062) AtHoS válasza Rivaul (#13053) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Miért? Az L alakban hajtott alaplap rendhagyó? :N
Ugyanúgy spec kérésre gyártott ez is az is. :K

Itt is "csak" annyi az eltérés - ha eltekintünk attól, hogy rendhagyó vagy sem - , hogy egyik megoldás többször használatos, mint a másik.

Szóval szvsz. semmivel sem meglepőbb ez a megoldás, mint az L alakú lap, max. sokkal kevesebb esetben alkalmazzák

read-only mode on the forum

(#13063) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!
Debrecenben a Főnix csarnokban volt már valaki az év végi szokásos Tankcsapda koncerten a zúzda területen? :) Mennyi "veszélyes" a tömeg? A klubbokban hamar elrendezem a bunkókat akik nem tudnak normálisan tombolni. :)

(#13064) Rivaul válasza AtHoS (#13062) üzenetére


Rivaul
addikt

Akkor ugy fogalmazok hogy en azt tobbet lattam mint ilyet. Sot. Most adtam ajandekba vagy 4-5 olyan lapos gepet itt az oldalon azoknak akiknek epp szukseguk volt ra. Szamomra azert nem annyira kirivoak azok a lapok :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13065) EmberXY válasza Anulu79 (#13063) üzenetére


EmberXY
addikt

Tankcsapdára tombolni? :F Szerintem nem veszélyesebb a tömeg, mint egy Koncz Zsuzsa koncerten. :DDD
Szerintem a heavy metal a pogózáshoz még "kevés", azt a pár embert meg könnyen irányba lehet állítani.
Inkább a tömeg nyomása, ami veszélyes az ilyen koncerteken, az első sorokban főleg, mert mindenki előre akar jutni. Wall of death nem hiszem, hogy lesz, nincs miért aggódnod. :D

Up the Irons!

(#13066) Bjørgersson válasza EmberXY (#13065) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egy Tankcsapda meg meg a heavy metalnal is kevesebb. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13067) EmberXY válasza Bjørgersson (#13066) üzenetére


EmberXY
addikt

Jó, de Bon Jovi-nál azért erősebb... :DDD
Bár amiket néha a rádióban adnak, elbizonytalanodtam. :P
Moby Dick-et meg sose adnak a Petőfin... :F

Up the Irons!

(#13068) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Valaki nem tud, valami infót, hogy miért nem megy a Code::Blocks oldala? :F

(#13069) kispx válasza DrojDtroll (#13068) üzenetére


kispx
addikt

Infóm az nincs róla, de ha le akarod tölteni, akkor a sourceforgen megtalálod.

(#13070) DrojDtroll válasza kispx (#13069) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Köszönöm szépen :) :R :R :R

(#13071) tyuxy


tyuxy
tag

Sziasztok

Van nekem egy ilyen telefonom: Samsung Galaxy Core LTE SM-G386F
valaki csinált erről tesztet? és itt esetleg fórum található róla?
vagy bármi ahol ilyen telefon tulajdonosok beszélnek?

iPhone 11 pro max

(#13072) Rivaul válasza tyuxy (#13071) üzenetére


Rivaul
addikt

Szia.
Van egy szűkös topicja. Ott talán találsz olyasmit ami érdekel. A teszt is a topicból elérhető de ha kell külön.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13073) tyuxy válasza Rivaul (#13072) üzenetére


tyuxy
tag

Az a baj hogy ez nem az a telefon! :) ezt már én is megtaláltam :(
http://www.samsung.com/hu/consumer/mobile-phone/touch-screen/touch-screen/SM-G386FZKAPAN

iPhone 11 pro max

(#13074) Rivaul válasza tyuxy (#13073) üzenetére


Rivaul
addikt

Az a baj hogy egy fajta modellnek a különböző kiadásairól nem készítenek külön topicot vagy tesztet. Csak az ajánlott topic van sajna.

Én pl az s5 minivel az s4 mini topicba járok mert az enyém az döglött és az a teló esik a leg közelebb...

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13075) tyuxy válasza Rivaul (#13074) üzenetére


tyuxy
tag

hmm értem hát azért köszönöm a segítséget :) megpróbálkozom ott!

iPhone 11 pro max

(#13076) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Sziasztok! Nem tudom hova írhatnék, talán ez a legmegfelelőbb topic. Adott egy kedves barátnőm, aki tegnapról mára felkelve azt vette észre, hogy a facebookjában valaki küldött egy üzenetet egy fb. Ismerősének, az üzenet tartalma pedig egy kimásolt email volt a gmail fiókjából. Mindkettő fiók kétlépcsős azonosítással védett, havonta cserélt jelszóval, telefonja, laptopja ott volt mellette. Egyikben sem történt gyanús, vagy máshonnan történő bejelentkezés. Azon kívül, hogy a hölgy ,,alvagépelő" van valami reális magyarázat is a dologra, mármint milyen módon törhették fel a gépet vagy a telefont és milyen módon lehetne kikerülni a jövőbeli ilyen eseteket? (Imac, i5) köszi előre is a segítséget.

(#13077) PRDZsolesz válasza vwpolopg (#13076) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Hozzáférhetett más a géphez? Esetleg keyloggert telepítettek rá?!

(#13078) Rottmayer


Rottmayer
újonc


Rivaul

Van még valakinek baja a kib..ott belépéssel?
Hiába telóról vagy asztaliról lépnék be mindenhol hibás felhasználó/jelszót kapok :W
Annyi bugreportos topic van, már jeleztem de rajtam kívül még senkit nem láttam ilyen gonddal.
Millió éves törölt mail cím van megadva így még másik jelszót se tudok kérni. Kellett egy új reg a hiba jelentéséhez is :(((

(#13079) skitzoo válasza Rottmayer (#13078) üzenetére


skitzoo
senior tag

Kapod a bant mindjárt! ;]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#13080) Rottmayer válasza skitzoo (#13079) üzenetére


Rottmayer
újonc

Bebaxna...

(#13081) donmackó válasza Rottmayer (#13078) üzenetére


donmackó
őstag

(#13082) vwpolopg válasza PRDZsolesz (#13077) üzenetére


vwpolopg
őstag

Gyakorlatilag hozzáférhettek korábban, de csak barátok.... Osx-en mi módon lehetne lecsekkolni, hogy fut e bármi gyanús a háttérben? Nod nem jelez semmit.

[ Szerkesztve ]

(#13083) Rottmayer válasza donmackó (#13081) üzenetére


Rottmayer
újonc

Jeleztem kalandornak a dolgot. Kénytelen vagyok a dup regre mert az a mail címem már nem él így nehéz lenne szabályosan ráfeküdni a dologra. Mind1, ez úgy is törlődik ahogy helyreáll a "rend" :)

(#13084) Bjørgersson válasza Rottmayer (#13078) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Probaltad mar ki- es bekapcsolni?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13085) skitzoo


skitzoo
senior tag

Sziasztok. Van itt esetleg olyan aki a hétvégén megy Bécsbe Adventezni és van 2 fölös helye? Szolnok és környékéről esetleg? :B

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#13086) PRDZsolesz válasza vwpolopg (#13082) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

MacOS nekem totál kínai :-/ esetleg valami hálózat figyelővel megnézni, hogy generál-e valami gyanús forgalmat. pl ismeretlen program, ilyesmi.

(#13087) x64emulator


x64emulator
tag

Sziasztok! :)

Gigabyte (ga-990x-ud3) alaplap, támogatott memóriái között nincs ott az általam kinézett memory (kingston hyperx fury 2x4gb) (ráadásul 8 gigások sincsenek a táblázatban)

Ilyenkor mik az opciók?
Hát igen micsoda szőke kérdés, tudom hogy nagy a pofám, hog ilyen kérdést egy ilyen topikban fel merek tenni, de nagyon szépen köszönöm ha valaki lesz szíves segíteni és válaszol.

(#13088) Bjørgersson válasza x64emulator (#13087) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mehet bele nyugodtan, azok a listák hogyismondjam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13089) DrojDtroll válasza x64emulator (#13087) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Egyet értek kovy29-cel. Azokra a listákra nem szabad hagyatkozni...

[ Szerkesztve ]

(#13090) x64emulator válasza Bjørgersson (#13088) üzenetére


x64emulator
tag

Köszönöm. :D
De semmilyen kockázat nincs ilyenkor? Mert nyílván nem akarom h elszáljon az újonnan vett (nem ócsó) ram v alaplap.

(#13091) Bjørgersson válasza x64emulator (#13090) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, kérdezd meg nyugodtan Qrut a milyen ramot vegyek topikban. Mondd meg, hogy én küldtelek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13092) x64emulator válasza Bjørgersson (#13091) üzenetére


x64emulator
tag

Köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#13093) Rivaul


Rivaul
addikt

És újra itt :C :Y :)) :DD
Megszenvedtem de nem kell megszüntetni az oldalt a hiányom miatt. ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13094) Bjørgersson válasza Rivaul (#13093) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link] ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13095) Rivaul válasza Bjørgersson (#13094) üzenetére


Rivaul
addikt

Rájöttem hogy az rajtad ne is mikulás sapka hanem faxkalap :((( :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13096) DrojDtroll válasza Rivaul (#13095) üzenetére


DrojDtroll
addikt

komolyan mondom feldobjátok az estémet, :DDD ezer hála :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#13097) EmberXY válasza Rivaul (#13095) üzenetére


EmberXY
addikt

Erre már mások is rájöttek...

Up the Irons!

(#13098) skitzoo válasza Rivaul (#13095) üzenetére


skitzoo
senior tag

Kinek is volt 2 Accountja? ;]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#13099) Rivaul válasza skitzoo (#13098) üzenetére


Rivaul
addikt

Ne incselkedj velem te fiú :N

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13100) skitzoo válasza Rivaul (#13099) üzenetére


skitzoo
senior tag

Már felnőtt ember vagyok! Ki kérem magamnak ezt a megszólitást! :)

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.