Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13451) sutyesz96 válasza rii (#13447) üzenetére


sutyesz96
őstag

Házilag készített gyömbértea mézzel. Garantáltan kigyógyulsz max 2-3 nap alatt. :K

Arra azért készülj fel hogy csípni fog, mint az állat. :D

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13452) Bjørgersson válasza sutyesz96 (#13451) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Annyit azért nem kell belerakni, hogy úgy csípjen, mint állat. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13453) sutyesz96 válasza Bjørgersson (#13452) üzenetére


sutyesz96
őstag

De. De legalább meg is gyógyulsz. :P

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13454) Bjørgersson válasza sutyesz96 (#13453) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem azert a kevesbe csipos is eleg szokott lenni szerencsere. :D Sot neha, ha nagyon bezabalok, akkor is szoktam enni egy kicsit, segit az emesztesben is. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13455) Rivaul válasza Bjørgersson (#13454) üzenetére


Rivaul
addikt

Kicsit úgy hangzik mint a "szegény ember" pálinkája. Az is erős, segíti az emésztést és még minden fajta nyavalyára is jó :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13456) DrojDtroll válasza Rivaul (#13455) üzenetére


DrojDtroll
addikt

(#13457) Bjørgersson válasza Rivaul (#13455) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pontosabban inkabb az en palinkam, az igazit utalom. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13458) #85154688


#85154688
törölt tag

Sziasztok! Érdeklődni szeretnék. tehát az a helyzet, hogy az egyik ismerősöm az egyik hazai webshop-ból szeretne rendelni magának egy terméket amit csak banki átutalással lehet kifizetni mert 10000Ft. felett van a termék ára, és a webáruház a 10000Ft. feletti vásárlást csak banki átutalásos fizetéssel teljesíti. Az a helyzet, hogy az ismerősömnek nincs bankszámlája. Az lenne a kérdésem, hogy megoldás-e az, ha a bemegy az illető a bankba (amelyiknél a webáruház számlaszáma van) és készpénzben adja oda a termék összegét a banki ügyintézőnek, hogy utalja át a webáruház számlaszámára?Köszi előre is.

(#13459) Bjørgersson válasza #85154688 (#13458) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Egyszerűbb lenne, ha neked adná oda a tízezret, te meg elutalnád a saját bankszámládról, szerintem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13460) pocokxx válasza #85154688 (#13458) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Szerintem megoldás. Tulajdonképpen utalásnál is ugyanez történik, csak bankok között.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13461) 66zio


66zio
aktív tag

Van lehetőség olyan beállítására itt a fórumon, hogyha valaki válaszol a hozzászólásomra arról emailt kapjak? Csak üzenetes beállítást találtam :(

(#13462) cattus válasza 66zio (#13461) üzenetére


cattus
őstag

Arra van lehetőség, hogy kapsz mailt, ha a topikba érkezett új hsz, de ez mindegyikről értesít, nem csak a válaszokról.

Do the thing!

(#13463) EmberXY válasza philoxenia (#13444) üzenetére


EmberXY
addikt

A mezőgazdasági vegyszerekre is léteznek szabályok, és bizonyos kategóriákban már külön engedély kell a vásárláshoz, ami így feltételez némi felkészültséget, felelősségvállalást. Ha valaki szándékosan használja ilyen célokra, az kvázi ugyanaz, mintha fegyverrel élne vissza. A nem szándékos esetekre meg azt tudom mondani, hogy szigorítani kéne ezek felhasználásán, kvázi ugyanott vagyunk (legalábbis én), mint a tüzijátékok esetében.

Up the Irons!

(#13464) 66zio válasza cattus (#13462) üzenetére


66zio
aktív tag

Annak nem látom értelmét, hisz kedvencek között jól jelöli. Szomorú :(

(#13465) DrojDtroll válasza 66zio (#13464) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Én is jónak tartanám ezt a funkciót. Szerintem a Javítsuk a prohadvert topikba kellene írnod, hátha egyszer megcsinálják.

[ Szerkesztve ]

(#13466) 66zio válasza DrojDtroll (#13465) üzenetére


66zio
aktív tag

Megfogadtam tanácsod és írtam. Nem életbevágó, viszont szerintem elég praktikus lenne.

(#13467) DrojDtroll válasza 66zio (#13466) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Szerintem is, szóval ott is jeleztem , hogy én is hasznosnak találnám.

(#13468) Jorus válasza leslieke (#13399) üzenetére


Jorus
nagyúr

A számlatörténetben csak 29-én jelent meg, ahogy Philo mondta, és ja, 29-én kapta meg az Ipon. Az összeget ilyenkor levonják ugyan egyből az egyenlegből, de nem szoktam tudni fejből, mennyi van a számlán,így azzal nem voltam előrébb. Egyébként, mint utóbb kiderült, kifizettem pityókásan az utalványt. :D

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13469) Viszlát válasza #85154688 (#13458) üzenetére


Viszlát
addikt

Működik a dolog, de a bank nem utal át semmit sehova, ez szimpla befizetésnek minősül.

[ Szerkesztve ]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#13470) leslieke válasza Jorus (#13468) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Aha. Akkor ezt rosszul tudtam.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#13471) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok
Nem tudja valaki hogy hol tudok megszabadulni nagyobb mennyiségű kartón papírtol?[Pesten]
Kb 30 karton doboz, a hozzá tartozó tojás tartóval 12/doboz.

(#13472) pjen válasza Mustármag (#13471) üzenetére


pjen
félisten

Méh telep? :)A hulladék udvarok is átveszik.

[ Szerkesztve ]

(#13473) Nkboy


Nkboy
senior tag

Sziasztok!

Ha egy kresz tábla tönkremegy, alig látható rajta a jelzés, akkor azt hol kell bejelenteni?

Köszönöm!

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#13474) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Angol feliratot hol találok filmekhez?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13475) Rivaul válasza Bjørgersson (#13474) üzenetére


Rivaul
addikt

ITT

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13476) Bjørgersson válasza Rivaul (#13475) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönöm, de itt nem találok hozzá. :N New Kids Nitrohoz kellene egyébként. VeDeTT

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13477) donmackó válasza Nkboy (#13473) üzenetére


donmackó
őstag

Közút kezelő (lakott területen kívül) , Polgármesteri Hivatal (lakott területen belül) esetleg a rendőrség is foglalkozik vele.

Release the cable hounds!

(#13478) Nkboy válasza donmackó (#13477) üzenetére


Nkboy
senior tag

Köszönöm :R

A fekete kormánylégzsák a bézs utastérben felér egy őszinte vallomással

(#13479) Rivaul válasza Bjørgersson (#13476) üzenetére


Rivaul
addikt

Inkább pm ;)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13480) fess


fess
őstag

Van "pipa" topic? Régebbieket találok csak. Valaki nem pipázik közületek? Én szeretném majd kipróbálni, régebben cigiztem,de letettem, kell néha egy kis füstölés. Érdemes lehet ilyen kínai pipákkal próbálkozni? Használ valaki ilyeneket?

(#13481) Mustármag válasza pjen (#13472) üzenetére


Mustármag
őstag

Akkor keresek egy közelit de csak jövőre. :D Köszönöm a választ.
Addig is B.U.É.K. mindenkinek.

(#13482) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Van működő offline "újévi visszaszámláló"? Ahol a szilvesztert töltöm, nem lesz bekötve internet, és egy olyan programot szeretnék ami működik hálózat nélkül is. Köszi előre is!

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13483) Rivaul válasza sutyesz96 (#13482) üzenetére


Rivaul
addikt

Sztem az aláírásodban lévő okos telóra néznék egy alkalmazást.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13484) DrojDtroll válasza sutyesz96 (#13482) üzenetére


DrojDtroll
addikt

(#13485) sutyesz96 válasza DrojDtroll (#13484) üzenetére


sutyesz96
őstag

köszi :)

Hogy állítsam be hogy teljes képernyőn csak az óra látszódjon?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13486) DrojDtroll válasza sutyesz96 (#13485) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Keresek valami olyat amibe van fullscreen.

Esetleg fullscreen óra?

[ Szerkesztve ]

(#13487) DrojDtroll válasza sutyesz96 (#13485) üzenetére


DrojDtroll
addikt

http://www.timeleft.info/countdown-program.html

Full screen-t nem tud, de fel lehet nagyítani(crtl+pg dn) bármekkorára.

(#13488) Winne


Winne
nagyúr

Ez mennyire tuti, hogy jó infó szerintetek? :)

Nem akarok lekésni a piavásárlásról.. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13489) EmberXY válasza sutyesz96 (#13482) üzenetére


EmberXY
addikt

"...Ahol a szilvesztert töltöm, nem lesz bekötve internet..."

Se egy óra/telefon/tv/számítógép, stb, ami mutatja az időt? ;]

Winne: Ha ez a hivatalos, akkor valószínűleg pontos is, rossz fényt vetne rájuk, ha nem lenne az, szerintem.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#13490) sutyesz96 válasza EmberXY (#13489) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ki lesz vetítve a falra a laptop képernyője, és úgy lett volna az igazi ha teljes képernyőn mutatja legalább az órát. Amit az előtted lévő delikvens ajánlott, az elég igénytelen megoldás. (de azért köszönöm :D)
Hogy kell azt a rohadt órát teljes képernyőre? :DDD

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13491) philoxenia válasza sutyesz96 (#13490) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Beállítod képernyővédőnek és had menjen.... ;)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13492) ollie válasza Bjørgersson (#13476) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig...

***

(#13493) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tegnap este 11 után megcsörrent a mobilom. Felvettem, mondom "igen", néma csönd. A hívó kilépett. Nézem a hívószámot: +9966551133073.
Utána néztem, kirgiz terület. Ahogy elnézem, más is kíváncsi volt erre a számra.

Mi a csuda szándéka lehet egy kirgiznek azzal, hogy rám csörög, de nem beszél?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13494) Pocee válasza Vakegérke (#13493) üzenetére


Pocee
senior tag

Volt már olyan csalás,(csak hallomásból tudom)hogy a kapcsolási díjat a hívott fél szívta be ezzel brutál számlákat csinálva szerencsétlennek.Nekem is volt már számtalan hívásom,nem szoktam felvenni.

szerk: ha már telefonos hülyeség: 3 év alatt már vagy 3szor próbáltak Svájcban gyártott 100%pamut férfi alsóneműt rámsózni azzal,hogy küldenek egy mintacsomagot amiért nem kell fizetnem és ha tetszik akkor eldönthetem hogy vásárolok e.Valakinek volt már ilyen élménye,esetleg fogadott már ilyen csomagot,kíváncsi lennék,hogy vajon van e trükk,vagy milyen a minőség,igazából van egy bejáratott boxer márkám azért nem is foglalkozok ezekkel,de mindig nevetek mert hallom a háttérből hogy amíg a csávó nekem próbálja eladni a motyót,még vagy száz kishangya hívja a hozzám hasonló embert és darálják a papírról olvasott szöveget.

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#13495) Winne válasza Vakegérke (#13493) üzenetére


Winne
nagyúr

Engem meg Kamerunból hívtak tegnap, hát nyilván nem vettem fel. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13496) Vakegérke válasza Pocee (#13494) üzenetére


Vakegérke
veterán

Feltöltőkártyás vagyok, most megnéztem, az egyenlegem rendben van. :)

Gondolom egyetértünk, ha azt mondom, hogy aki más számláját leszívja, az koldusként élje le hátralévő életét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13497) Bjørgersson válasza Vakegérke (#13493) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Édesapámat szlovákiából szokta zaklatni valami ottani mobilszolgáltató, volt már, hogy sms-t is küldtek neki valami tablet vásárlásról. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13498) Jorus


Jorus
nagyúr

Omm, 10 éve a PH!-n. ;]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13499) sutyesz96 válasza Jorus (#13498) üzenetére


sutyesz96
őstag

:R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13500) Bjørgersson válasza sutyesz96 (#13499) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Boldog születésnaphot! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.