Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13501) Bjørgersson válasza ollie (#13492) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igen, néztem itt, de egyik sem volt jó az én verziómhoz. :N Rivaul segített végül.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13502) ollie válasza Pocee (#13494) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, kb 10 éve hívtak engem is, és bele is egyeztem egy mintapéldányba. Svájcból küldték, létező címről (legalábbis úgy tűnt). Ez után jöttek rendszeresen a küldemények, amit ki kellett "volna" fizetni, pedig nem kértem. Írtam nekik, hogy szálljanak le rólam, továbbra is küldték a cuccokat, nem fizettem. Pár hónap múlva jött egy fizetési felszólítás, de ezzel már nem is törődtem, és nem is lett következménye, mivel nem rendeltem semmit. Azóta persze sokat változtattak a módszerükön.

***

(#13503) Rivaul


Rivaul
addikt

Ha egy topicba szeretnék első összefoglalót/hsz-t írni annak mi a menete? Már a vázlat meg van de nem tudom hogy megy az ilyesmi mivel nem én nyitottam a topicot.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13504) Bjørgersson válasza Rivaul (#13503) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ugyanolyan, mintha személyes bejegyzést írnál Logoutra; beírod a topik címét, majd alá bemásolod az első hozzászólás tartalmát, majd ok.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13505) Pocee válasza ollie (#13502) üzenetére


Pocee
senior tag

Akkor lehet következőnek kérek egyet aztán szanaszét szívatom őket,imádom amikor akasztják a hóhért :D
Bár legutóbb nagyon elküldtem őket,lehet többet nem akarnak eladni nekem :(

Mr.Brightside

(#13506) Rivaul válasza Bjørgersson (#13504) üzenetére


Rivaul
addikt

Így az adott topicba megjelenik a összegzésem? Nem kell senkinek engedélyezni vagy valami?

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13507) Bjørgersson válasza Rivaul (#13506) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Téma összefoglalóra gondolsz? Olyat csak a modik tudnak berakni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13508) Rivaul válasza Bjørgersson (#13507) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen az kéne majd. :K Hol kell jeleznem majd ha meg vagyok? Persze előbb elfogadtatom majd az aktuális közösséggel.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13509) Bjørgersson válasza Rivaul (#13508) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A modkerben. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13510) Rivaul válasza Bjørgersson (#13509) üzenetére


Rivaul
addikt

Értem. Köszönöm az infot :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13511) Bjørgersson válasza Rivaul (#13510) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kérlek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13512) Lompos48


Lompos48
nagyúr

BÚÉK

(#13513) Bjørgersson válasza Lompos48 (#13512) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Boldog új évet mindenkinek! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13514) gooool


gooool
őstag

Sziasztok!

A tanárom kiadott egy feladatot a szünetre, amivel az az egyetlen probléma, hogy gőzöm sincs mit írjak róla, ugyanis egy 15-20 odalas Word dokumentumot vár, ami a jövő évi csoport tankönyvének az alapja lenne részben, de hát fogalmam sincs mit írjak, Google-ben hogyan keresgéljek.

Témakör:
ISP teljesítmény monitorozása és menedzselése, eszköz felügyelet

Valamennyit tudnék róla írni, de az közel sem ekkora terjedelem, illetve nem is tankönyvbe való lenne a fogalmazás jó eséllyel.

Ha valaki tudna segíteni hogyan induljak neki, mit keressek, azt nagyon megköszönném! :R

Boldog Új Évet Mindenkinek! :)

Üdv, Balázs

(#13515) #65675776 válasza gooool (#13514) üzenetére


#65675776
törölt tag

És az nevezi magát tanárnak, aki a diákokkal akarja megíratni a könyvet? Mondjuk mit várjon az ember a magyar felsőoktatásban...

(#13516) DrojDtroll válasza gooool (#13514) üzenetére


DrojDtroll
addikt

A tanár helyében én mélyre süllyednék. :(

(#13517) gooool válasza #65675776 (#13515) üzenetére


gooool
őstag

& DrojDtroll:

Nem vagytok ezzel a véleménnyel egyedül, az osztálytársaim és én is tudnánk jobb dolgokat is csinálni, mint ezt... :U
De tényleg ha tudtok valami érdemi segítséget, hogy merre és mit keressek, hogy jussak is valamire, akkor nagyon hálás lennék. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#13518) DrojDtroll válasza gooool (#13517) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Mikorra kellene?

(#13519) gooool válasza DrojDtroll (#13518) üzenetére


gooool
őstag

Vasárnap este kell neki elküldenem e-mailben.

Üdv, Balázs

(#13520) DrojDtroll válasza gooool (#13519) üzenetére


DrojDtroll
addikt

http://prohardver.hu/tema/halozatokrol_alaposan_melyviz/friss.html

Esetleg itt egy próbát megér szerintem.

(#13521) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#13497) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Csak emlegetni kellett őket, reggel kapott is innen egy újévi sms-t. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13522) gooool válasza DrojDtroll (#13520) üzenetére


gooool
őstag

Köszönöm, megpróbálom! :R

Üdv, Balázs

(#13523) DrojDtroll válasza gooool (#13522) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Szívesen, remélem tudnak majd segíteni. :)

(#13524) EmberXY válasza Bjørgersson (#13521) üzenetére


EmberXY
addikt

Zaklatásért nem kell messzire menni. Engem magyarok zaklattak, amikor a SIM kártyámat vettem a T-nél (már 3 éve), (elvileg minimum 6 hónapig nincs forgalomban egy kártya két tulajdonos között), már másnap hívogattak, az előző tulaj anyja, barátai, hónapokig tartott, mire mindet leráztam. A csattanó az volt, amikor elkezdtem megkapni a bankszámla SMS-eit is... :Y Ott betelt a pohár, amikor az anyja legközelebb megint betalált, "megkértem", hogy mondja már a fiának, hogy tegyen rendet maga körül, meg az új számát közölje már az ismerőseivel, ha már ilyen szép egyenleg van a számláján, ne legyen ennyire trehány, és egyéb jókívánságok... Ezek után minden megoldódott, többet nem "zaklatott" senki... :DDD
Szerintem egyébként a T hibázott egy nagyot, mert tuti, hogy nem telt el a 6 hónap, ha már másnap kereste az anyja azon a számon..., fel is ajánlották, hogy kicserélik, jóváírást kapok, stb, de nem éltem vele, mert tetszik a szám. :D

Up the Irons!

(#13525) ludsimon


ludsimon
veterán

Erre véletlenül bukkantam rá.
Hogy lehet közel 10 ezer ember ennyire sötét?

Szerk.: A többi videója is hasonló nagy baromság.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#13526) DrojDtroll válasza ludsimon (#13525) üzenetére


DrojDtroll
addikt

:W :W :W
Ezt viccnek szánta csak én nem értem a poént?

(#13527) cattus válasza DrojDtroll (#13526) üzenetére


cattus
őstag

Őőőő, szerintem egyértelmű, hogy ez poén.

Do the thing!

(#13528) DrojDtroll válasza cattus (#13527) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Persze hogy az, csak én nem tudok ezen nevetni. :(

(#13529) Bjørgersson válasza EmberXY (#13524) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha szeretned, szivesen zaklatlak helyettuk en a jovoben, csak kuldd el priviben azt a szep szamot. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13530) donmackó válasza EmberXY (#13524) üzenetére


donmackó
őstag

Semminek nem tudsz örülni! ;]

Release the cable hounds!

(#13531) EmberXY válasza Bjørgersson (#13529) üzenetére


EmberXY
addikt

+ donmackó:

Nem szeretném még egyszer azt a tortúrát... ;]
Ráadásul a telefonszám előző tulajának néhány haverja még telefonbetyárkodott is, nyilván ők is azt hitték, a haverjukkal beszélnek... :DDD --> Én meg az én barátaimon vertem le, gondolván, hogy még csak pár embernek adtam meg a számot, de már szórakoznak, ebből is én jöttem ki szarul... :D
A lényeg, hogy végül megszűnt, pedig már tudtam az előző tulaj nevét, adatait is (egy-egy ismerőséből mindig kiszedtem valami infót), kész lettem volna akár felkeresni is az ügy megoldása érdekében. :D

Up the Irons!

(#13532) ludsimon válasza cattus (#13527) üzenetére


ludsimon
veterán

Poén? Én ezen nem tudtam nevetni.

undefined

(#13533) DrojDtroll válasza ludsimon (#13532) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül.

(#13534) cattus válasza ludsimon (#13532) üzenetére


cattus
őstag

Azt én sem mondtam, hogy vicces, a kommenteken jobbat derültem.

Do the thing!

(#13535) DrojDtroll válasza cattus (#13534) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Sajnos szerintem van aki komolyan veszi. :((

(#13536) sunyi911


sunyi911
csendes tag

Sziasztok nem tudom ez a kérdés hova illik de talán itt tudtok segíteni külső merevlemezt vennék 2terásat melyik márkák amik megbízhatók?
Köszi a segítséget.

(#13537) Bjørgersson válasza sunyi911 (#13536) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szia!

Külső merevlemezek - USB, eSATA, FireWire HDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13538) sunyi911 válasza Bjørgersson (#13537) üzenetére


sunyi911
csendes tag

Köszi

(#13539) Tav-Csoves válasza sunyi911 (#13536) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

WD-re esküszöm!

(#13540) seederking


seederking
őstag

Sziasztok
Tud valaki árpád híd környékén gyógyszertárat ami nyitva van ma/most.Esetleg ügyeleti is jó.
Neten nem igazán találom a mai napra vonatkozó nyitva tartást.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#13541) Bjørgersson válasza seederking (#13540) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek, hátha itt hamarabb válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13542) Prémvadász válasza seederking (#13540) üzenetére


Prémvadász
tag

[link]

Itt van tessék.

[ Szerkesztve ]

Nem bűn a lustaság.

(#13543) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezmiez? Ki lehet valahogy kerülni?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13544) Rivaul válasza Bjørgersson (#13543) üzenetére


Rivaul
addikt

Nincs valami védelmi szoft a gépeden? nekem a malwarebytes ad ilyeneket. Ha nincs akkor google-be másold be a fejlécet és a tárolt változatot próbáld megnyitni.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13545) Bjørgersson válasza Rivaul (#13544) üzenetére


Bjørgersson
félisten

ESS-t használok már vagy 2-3 éve, néhány hónapja nem jártam ezen az oldalon, most meg ez fogadott. Szerintem az ő részükről van valami korlátozás, bár nem értem miért...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13546) EmberXY válasza Bjørgersson (#13545) üzenetére


EmberXY
addikt

Androidon nekem simán megnyílik, működik az oldal, szerintem nálad van valami gebasz.
Esetleg ha valami proxyn keresztül próbálod, akkor se jön be?

Szerk.: Bár a hibaüzenet alapján az oldalt akarják óvni tőled (többek között), és nem fordítva. ;] Elképzelhető, hogy támadták őket nemrég, és a te gépedről, tartományodból is, és most hálálkodnak. :D

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#13548) Bjørgersson válasza EmberXY (#13546) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Proxyval sem jó.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13549) EmberXY válasza Bjørgersson (#13548) üzenetére


EmberXY
addikt

Nálam az Opera Turbo be van kapcsolva (az Opera egy saját szerverén keresztül optimalizálja az oldalakat a telefonhoz), tehát külföldi IP-ről is megnyílt, ha kikapcsolom ezt, akkor pedig a magyar IP-t használja, azzal is megnyílt. Ha valami gond van, az nálad van, esetleg ha kilövöd a védelmet addig, akkor se?
Valami cookie-t nem raktak a gépedre, ami alapján tiltanak? Azokat is érdemes lenne törölni, hátha... :F

Up the Irons!

(#13550) Bjørgersson válasza EmberXY (#13549) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az az érdekes egyébként, hogy a főoldal még betölt rendesen, csak akkor kezd cigánykodni, amikor rákeresek egy előadóra. Ja igen, Ctrl+F5 után se jó, böngészőtől függetlenül.

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.