Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14301) kenny123


kenny123
addikt

A nagykövetségre nem is gondoltam, köszönöm! Írok nekik. :)

yo

(#14302) philoxenia válasza kenny123 (#14299) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Schengenen belül ellenőrzés sincs, de útlevél az egész Unióban sem kell, azaz Romániába, Bulgáriába, Horvátországba is elég a személyi. Vigyázat, a jogosítvány csak itthon...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14303) kenny123 válasza philoxenia (#14302) üzenetére


kenny123
addikt

Tehát akkor no para, elég a személyi. Köszi! :)

yo

(#14304) philoxenia válasza kenny123 (#14303) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem még életemben sem volt útlevelem, de Görögország, Olaszország, Csehország, Szlovénia, Románia megvolt... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14305) kenny123 válasza philoxenia (#14304) üzenetére


kenny123
addikt

Konkrétan én sem emlékszem rá, hogy valaha kellett volna. Talán meg 15 évvel ezelőtt, osztálykiránduláson. :DD

yo

(#14306) Bjørgersson válasza philoxenia (#14304) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem Romaniaba meg kellett 2003-ban. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14307) pjen válasza philoxenia (#14302) üzenetére


pjen
félisten

Én tavaly jogsival mentem Erdélybe,oda- vissza.

(#14308) philoxenia válasza Bjørgersson (#14306) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

2003-ban még mi sem voltunk EU tagok, nemhogy Románia...

pjen: Nekem ezt most az okmányirodában mondták, személyit cseréltem.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14309) pjen válasza philoxenia (#14308) üzenetére


pjen
félisten

Én mentem ki,vittem személyit,de nem kérték.Ránéztek a jogsira véletlen azt vettem elő és intettek,hogy menjek.Lehet nem szabályos.

(#14310) philoxenia válasza pjen (#14309) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Á, Romániában, vagy Olaszországban nemigen vészes, de német-holland területen pláne repülővel azért nem reckíroznék, ha a szabály a személyi, ott viszont nem kell jogosítvány nyilván.. Kocsinál azt eleve adja a vezető, bár emlékeim szerint a határon én a sziget adtam a határőrnek..

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14311) pjen válasza philoxenia (#14310) üzenetére


pjen
félisten

Németek az egy vaskalapos nép,nagy a szabály tisztelet.Nem tudom amióta Schengenen belül vagyunk nem utaztam repülővel kérnek egyáltalán valamit?,mert közúton kocsival nem igazán.

[ Szerkesztve ]

(#14312) Eastman


Eastman
őstag

Sziasztok!

Hogy keressem a kapucnis pulcsit angolul (németül)? Keresek egy régebbi modellt, talán az ebay-en rátalálok...

Köszönöm: E.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14313) Bjørgersson válasza Eastman (#14312) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Angolul altalaban hoodie.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14314) Eastman válasza Bjørgersson (#14313) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14315) marilllyo válasza Eastman (#14314) üzenetére


marilllyo
veterán

Zavvi

Itt is szoktak jók lenni.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14316) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Keresem a legjobb amerikai palacsinta receptet.

EmberIkszIpszilon te ne valaszolj, kosz. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14317) philoxenia válasza Bjørgersson (#14316) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14318) Tonoic


Tonoic
tag

Sziasztok!

Lenne egy gyors kérdésem ,

#1
"AMD Athlon 64 X2 L310 specifications
General information
Type CPU / Microprocessor
Market segment Mobile
Family AMD Athlon 64 X2 for Notebooks
Model number ? L310
CPU part number
AMML310HAX5DM is an OEM/tray microprocessor
Stepping codes CAAEG NAAEG
Frequency ? 1200 MHz
Bus speed ? One 800 MHz 16-bit HyperTransport link (1.6 GT/s)
Package 638-pin lidless micro-PGA
AMD Package number 30000
Socket Socket S1 (S1g1)
Size 1.38" x 1.38" / 3.5cm x 3.5cm"

#2
"AMD Athlon 64 X2 QL-64 specifications
General information
Type CPU / Microprocessor
Market segment Mobile
Family AMD Athlon 64 X2 for Notebooks
Model number ? QL-64
CPU part number
AMQL64DAM22GG is an OEM/tray microprocessor
Stepping codes NBAUB BA OBAJB BA OBALB BA
Frequency ? 2100 MHz
Bus speed ? One 1800 MHz 16-bit HyperTransport link (3.6 GT/s)
Clock multiplier ? 10.5
Package 638-pin lidless micro-PGA
AMD Package number 29882
Socket Socket S1 (S1g2)
Size 1.38" x 1.38" / 3.5cm x 3.5cm
Introduction date 4th quarter 2008"

Ügye itt van ez a két processor Soket S1 mind a kettő így naívan azt gondolom lehet cserélgetni őket.
DE ez a S1g1 és S1g2 meg S1g4 S1g3 Ezek mik ?

Nope.

(#14319) Bjørgersson válasza philoxenia (#14317) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kosz, nyilvan nem masok tapasztalatai alapjan legjobbnak allitott palacsinta receptet keresem, hanem a Google elso talalatat. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14320) Bjørgersson válasza Tonoic (#14318) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Socket S1 Revisions

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14321) cattus válasza Bjørgersson (#14316) üzenetére


cattus
őstag

[link]

Do the thing!

(#14322) Bjørgersson válasza cattus (#14321) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Koszonom! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14323) philoxenia válasza Bjørgersson (#14319) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az a kérdés mitől amerikai, igazából az alapanyagoknál már bukik szvsz. Pl. Londonban is nehéz valódi magyar kajákat csinálni, mert bányászni/kutatni kell hozzá a nyersanyagot... Igazából meg olyan, hogy legjobb ételből nincs, magasugrásból, futásból, úszásból pillanatnyilag, de főzni kétfélét lehet, jót és rosszat... Amúgy meg nagyon nem mindegy, hogy édes, vagy sós palacsintára gondolsz, ízesítettre, alapreceptre...?
Kb. mint "keresem a legjobb videokártyát", aztán mire kap egy csomó javaslatot közli, hogy neki extrem kis fogyasztással extrém olcsón fotószerkesztésre kell.... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14324) Tonoic válasza Bjørgersson (#14320) üzenetére


Tonoic
tag

Köszi, de ezt nem nagyon értem. most akkor kompatibilisek egymással vagy sem ? :S

Nope.

(#14325) Tonoic válasza Bjørgersson (#14320) üzenetére


Tonoic
tag

Kipróbálás céljából egy [ilyen] helyére rakok egy [ilyet] akkor nem lesz semmi para?
Előre is köszi a választ .

:))

Nope.

(#14326) marilllyo válasza philoxenia (#14323) üzenetére


marilllyo
veterán

Nálunk úgy van, hogy az amerikai az a vastag fajta.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14327) Bjørgersson válasza Tonoic (#14325) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Passzolom, kerdezd meg valami szakmai / AMD expert topikban.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14328) b4sxe


b4sxe
aktív tag

MITŐL PIROS A KUTYA ORRA??? ;]

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#14329) Bjørgersson válasza b4sxe (#14328) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem is piros.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14330) Rivaul válasza b4sxe (#14328) üzenetére


Rivaul
addikt

Mert az nem kutya hanem szarvas, és Rudolf a neve. Neki meg szimpla marketingfogásból piros ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14331) Phvhun


Phvhun
őstag

Van belvárosban valami lehetőség ilyet venni? felvágott gyümölcsök

Valami értelmes áron.

(#14332) Rivaul válasza Phvhun (#14331) üzenetére


Rivaul
addikt

Nemsokára szezonja lesz és az össze s fagyizó meg cukrászda fog ilyet tolni. Az értelmes ár viszont nem lesz jellemző.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14333) Tonoic


Tonoic
tag

Sziasztok!

Hol tudok venni olyan szivacsot amit a ház porosodása ellen szoktak használni ?

Nekem csak pár cmˇ2 kéne...

Nope.

(#14334) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Pár napja volt itt a külföld téma, milyen papírok, hova, hogyan, repülés, stb. Ehhez egy picit közelálló kérdésem lenne, ismét.
Jelenleg ugye Hollandiában élek, dolgozok, és tervezek is maradni egy kis ideig. :)
Családban adódott egy lehetőség hogy valaki ki tudna jönni mellém, ugyanitt dolgozni, ugyanúgy.

Adott a családban egy kocsi, és elképzelhető hogy azzal jönne a testvérem, jogsi természetesen mindkettőnknek, illetve az autó mindenkféle műszakival, stb rendelkezik.

Lehetséges a Magyar rendszámot meghagyva idekint használni az autót huzamosabb ideig? Ilyenkor a biztosítást hogy, hol kell rendezni, vagy jó az otthoni is? Ezzel kapcsolatban ha tudnátok segíteni, az jó lenne, nem sűrűn jártuk a világot autóval, főleg nem huzamosabb ideig, mondhatni analfabéták vagyunk a téren.

Köszi.

yo

(#14335) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

Erről a licitálós oldalról hallott itt már valaki? Használtátok-e már? Mik a benyomások róla.
Köszi

(#14336) Bjørgersson válasza csipszikutya (#14335) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A reklamblokkolo engem fel se akar engedni, nem tul meggyozo. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14337) Phvhun válasza csipszikutya (#14335) üzenetére


Phvhun
őstag

Mégis mit vársz egy ilyentől?

100ft-ért akarsz tv-t "nyerni" vagy mi?

(#14338) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Hogyan lehet az emberből tűzoltó? Bemegy a helyi tűzoltósághoz, kitölti a jelentkezési lapot, majd megjelenik az erőnléti és "elméleti" felmérőn, és ha azokat sikerrel teljesítette, kerül be a következő fordulóba? Lehet hogy tök hülyeségre emlékszek, de mintha régen ez lett volna a rendszer.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#14339) csipszikutya válasza Phvhun (#14337) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Szüleim találtak rá, én ilyen oldalárt pénzt biztos nem adnék.

(#14340) philoxenia válasza haromegesz14 (#14338) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hivatásos tűzoltó szeretnél lenni, vagy önkéntes?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14341) pjen válasza haromegesz14 (#14338) üzenetére


pjen
félisten

Egyáltalán van felvétel?

(#14342) Phvhun válasza pjen (#14341) üzenetére


Phvhun
őstag

Nincsen, a tűzoltókat a piros unikornisok hozzák már kész állapotban.

(#14343) pjen válasza Phvhun (#14342) üzenetére


pjen
félisten

Arra gondoltam,hogy most...

(#14344) Rivaul válasza pjen (#14343) üzenetére


Rivaul
addikt

Ebbe beleszaladtál. Valld be hogy vicces volt ;] :DD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14345) marilllyo válasza haromegesz14 (#14338) üzenetére


marilllyo
veterán

Bemész...leadsz egy önéletrajzot majd ha embereket keresnek és nincs épp "ismerős" akkor igen ahogy leírtad. Erőnléti és elméleti felmérés. Igazán az elméletin lehet bukni. Legalábbis azt eléggé megszigorították. Egyszer bekerültem én is a szórásba...~8 évvel ezelőtt de aztán visszamondtam. Éééén hülye. :W :W :W
Egyébként sajnos a hátszél az döntő lehet. Legalábbis itt vidéken csak akkor nyúlnak az összegyűjtött önéletrajzokhoz amikor már tényleg de tényleg elfogytak az ismerősök ismerősei.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14346) marilllyo válasza csipszikutya (#14335) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez egy f*s. Eleve feltöltőkártya kell a vásárláshoz, de nehogy elhidd azt amit a reklámba mondtak, hogy 20 meg 40 forintokért elhozhatsz egy hi-fit.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14347) philoxenia válasza marilllyo (#14345) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Vidéken az önkéntesség a legjobb út, legalábbis felénk...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14348) haromegesz14 válasza marilllyo (#14345) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Köszi a segítséget!

Egyébként hivatásos.

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#14349) Bjørgersson válasza haromegesz14 (#14348) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ize, ne offban irj mar, itt minden on. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14350) philoxenia válasza haromegesz14 (#14348) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kérdés, hogy mennyire van ott emberhiány ahová mennél. Ha tűzoltó szeretnél lenni, (nem a kereset érdekel) akkor önkéntesen jó esélyek vannak szinte bárhol. A nagy munkanélküliséggel megáldott (vert :( ) területeken meg őrületes a túljelentkezés nyilván...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.