Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14201) Bjørgersson válasza Jorus (#14200) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nagyon szivesen, remelem jo lesz. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14202) Jorus válasza Bjørgersson (#14201) üzenetére


Jorus
nagyúr

Siker, simán benyalta a GMail címtára, ott kényelmesen ki lehet szűrni az ismétlődéseket, aztán onnan meg leszinkronizálhatók bárhova. :R

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14203) Bjørgersson válasza Jorus (#14202) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ki van ez talalva. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14204) philoxenia válasza Jorus (#14198) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ebben nekem nincs vírus... [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14205) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Biztosítás / lakáskárral kapcsolatosan lenne kérdésem. Van rá valami ilyesmi jellegű topic?

(#14206) Jorus válasza philoxenia (#14204) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem le sem tölti a Chrome, mondván ütközik a phising and malware blokkolójával.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14207) philoxenia válasza Jorus (#14206) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

FF letölti Eset nem talál benne semmit. Ráadásul annyira régi verzió, hogy ha lenne benne valami, akkor már rég kiderült volna... Szerintem csak szimplán g*ci a gugli, ne hasznájjá má ilyen nokijás telefontot.... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14208) Jorus válasza philoxenia (#14207) üzenetére


Jorus
nagyúr

Jó, hát most már én sem használok. ;] Egyébként a Kovy által linkelt leírás marha egyszerű és nagyszerű a névjegyzék kimentésére.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14209) philoxenia válasza Jorus (#14208) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát én még a simes mentésnél tartok általában névjegyileg... A 6120C-ről is úgy vittem át, ha jól emlékszem a P7-re...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14210) Jorus válasza philoxenia (#14209) üzenetére


Jorus
nagyúr

1078 névjeggyel nem akartam nekiállni. :) Plusz a SIM-en vmi 8 karakter van és korlátozott kódlap.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14211) philoxenia válasza Jorus (#14210) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem jó, ha 178 van... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14212) rii


rii
nagyúr

sziasztok

BP környékén kulcsos házat, tűzrakó hellyel hol lehetne találni?
vagy ahol lehet sátorozni, szintén tűzrakó hellyel?

Budai oldalon. a hegyekbe ...

előre is köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14213) itouchfan válasza rii (#14212) üzenetére


itouchfan
senior tag

Én sajnos nem tudok segíteni de van túra/kirándulós topik, ott hogy tudnak.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#14214) philoxenia válasza rii (#14212) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link][link][link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14215) itouchfan


itouchfan
senior tag

én viszont annak a PH rang-os táblázatnak/cikknek a megtalálásában szeretnék segítséget kérni! :R :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#14216) Bjørgersson válasza itouchfan (#14215) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ebben?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14217) itouchfan válasza Bjørgersson (#14216) üzenetére


itouchfan
senior tag

yepp, már megvolt egy párszor de most nagyon bealudtam vagy nem tudom mi volt. :D köszi :R

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#14218) szimpali


szimpali
csendes tag

Sziasztok!

Valaki, aki biztosra tudja mondani:

Benzinmotoros kerékpárra, ami 300W teljesítményű ugye nem kell jogosítvány?

(#14219) Bjørgersson válasza szimpali (#14218) üzenetére


Bjørgersson
félisten

r/1. Kerékpár: olyan, legalább kétkerekű jármű, amelyet emberi erő hajt, és ezt legfeljebb 300 W teljesítményű motor segíti. A kerékpáron a kerékpárt nem hajtó személy is szállítható erre alkalmas ülésen. A kerékpáron utánfutó vontatására alkalmas berendezés helyezhető el.

innen

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14220) szimpali válasza Bjørgersson (#14219) üzenetére


szimpali
csendes tag

Köszönöm szépen, én is hasonlót találtam, de az 2012-es volt, gondoltam utánajárok, mielőtt kiadok 200 ezer forintot a gépre. Még egyszer ezer köszönet. Szerinted erre kötelező a bukósisak? Vagy az a saját személyre szabott érdekem, hogy felveszem-e?

[ Szerkesztve ]

(#14221) Bjørgersson válasza szimpali (#14220) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hatto, szerintem ha jogsi nem kell ra, akkor bukosisak sem, valamint akkor az is meg lenne emlitve. Bar nem ertek a lovakhoz, ne vedd keszpenznek.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14222) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

bandcamp.com-rol vasarolt mar valaki zenet?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14223) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Sziasztok!

Fontos kérdésem lenne. Egyik ismerősöm most hívott, hogy szeretne egy olyan csapkodó szárnyú madarat, mint ami gyerekkorában volt neki. A lényege, hogy a szárnya vége fixen van rögzítve 2 madzagon és a testéhez egy-egy rugóval kapcsolódik. Ha meglököd a testét, akkor fel alá mozog, mintha repülne.
Mi lehet ennek a "hivatalos" neve? Az istenért nem találom.

(#14224) Rivaul válasza Fr0z3n (#14223) üzenetére


Rivaul
addikt

Csattogós lepke :D

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14225) Fr0z3n válasza Rivaul (#14224) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Hát, nagyon nem erre gondoltam :D

(#14226) philoxenia válasza Fr0z3n (#14225) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14227) Fr0z3n válasza philoxenia (#14226) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Ezt találtam csak én is. Csak ugye nevét mé mindig nem tudom :O
Hátha van hozzá leírás, hogy kell csinálni.

(#14228) Jorus válasza Fr0z3n (#14227) üzenetére


Jorus
nagyúr

Függő fa gólya néven árulják játékboltokban, búcsúkban, vásárokon.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14229) Fr0z3n válasza Jorus (#14228) üzenetére


Fr0z3n
őstag

10000 hála, ez az :R

(#14230) Rivaul válasza Fr0z3n (#14225) üzenetére


Rivaul
addikt

De hogy a gólya se az amit leírtál az is biztos :))

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14231) Bjørgersson válasza philoxenia (#14226) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nils Holgersson jellegu repulo madar. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14232) Fr0z3n válasza Rivaul (#14230) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Pedig ez az amit kerestem. Csak nem rugóval kapcsolódik akkor, hanem damillal. Amúgy meg ne kötözködj :DDD

(#14233) Rivaul válasza Fr0z3n (#14232) üzenetére


Rivaul
addikt

Nah akkor megkaptad amit akartál. Lehet eltolni a csattis lepkéd, hattyúd, bármid ;] :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14234) Fr0z3n válasza Rivaul (#14233) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Hogy egy medve diktálja a futási tempódat... :DDD

(#14235) Tonoic


Tonoic
tag

Sziasztok,
Szeretnék egy lámpát készíteni és sehol nem találok az interneten ilyen csövet, valaki találkozott már ilyesmivel ? Hol lehet esetleg kapni ?

Ügye ilyen a fényképezőgép állvány lába pl.

Nekem olyan 60 cm kellene..

Nope.

(#14236) philoxenia válasza Tonoic (#14235) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem tudom mi a megnevezése pontosan, de gyanús, hogy kisebb darabokban nem árulják, én még csak lámpákban láttam.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14237) Tonoic válasza philoxenia (#14236) üzenetére


Tonoic
tag

Hát kínai oldalakon láttam előre szerelt 60 cm ... de nem nagyon akarok mahinálni .
Mo-n érdekelne első sorban mi az ára érdemes e tovább gondolni. Milyen átmérők vannak ha van.
:DDD

Nope.

(#14238) philoxenia válasza Tonoic (#14237) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Legalább fél óráig próbáltam különböző keresőszavakkal... Semmi. :(
Esetleg itt kérdezd meg, hátha valamelyik szaki tudja a megnevezést.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14239) Traxx válasza Tonoic (#14235) üzenetére


Traxx
őstag

Ebay-en megleltem ugyanezt az állványt, és ott azt írja az eladó, hogy a lábak fémből vannak, elsőre azt hittem, ilyen flexibilis műanyag... [link]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#14240) pocokxx válasza Tonoic (#14237) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Szerintem vegyél fém gégecsövet és húzz bele vastagabb, merev drótot is a vezeték mellé. Ha még így is marad hézag, akkor húzz bele még egyet... :)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#14241) philoxenia válasza pocokxx (#14240) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem ugyanaz lesz, mint a gyári hajlítható lámpánál, ott azért határok között, de nagyon sokszor hajlítható a szár/oszlop.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14242) Tonoic


Tonoic
tag

Köszi skacok, majd próbálkozom ötletekkel .
Ha lesz belőle valami majd postolom Xd

Nope.

(#14243) EmberXY


EmberXY
addikt

Sziasztok!
Az normális, ha ~150-200 méterenként tűzcsapokat telepítenek egy viszonylag ritkán lakott területen (város külterület, tehát ritkább, mint a város)? Vezetik be a vizet a környékünkön, és kb. 2-3 házanként van már tűzcsap, mellénk is raktak egyet. :F
Egyébként mennyire kell szabadon hagyni, pl fát milyen messze szabad tőle ültetni?

Up the Irons!

(#14244) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Nagyon OFF!

Kikapcsolt telefon a bekapcsolást követően automatikusan kap értesítőt a nem fogadott hívásokról? :DDD

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#14245) marilllyo válasza haromegesz14 (#14244) üzenetére


marilllyo
veterán

T-nél igen.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14246) haromegesz14 válasza haromegesz14 (#14244) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Mármint úgy értem, hogy ez a SMS szolgáltatás alanyi jogon jár, vagy külön kell igényelni? Régen mintha alapjáraton lett volna.

- Bocsi a dupláért, kifutottam a szerkesztési időből!

marilllyo köszi!

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#14247) marilllyo válasza haromegesz14 (#14246) üzenetére


marilllyo
veterán

Szolgáltató...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14248) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Nem egészen világos ez a devizahiteles visszatérítés... Autóhitelünk volt az érintett időszakban (CHF alapú), a vállalt futamidő alatt rendben törlesztettük. Kapunk vissza valamit? Kell külön igényelni?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#14249) philoxenia válasza pocokxx (#14248) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igényelni elvileg nem kell, a banknak kell küldenie valamit. Autóhitelnél nagyon rapszodikus az esetleg visszajáró pénz. ...és a csatlakozó írások.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14250) camillus


camillus
tag

Ez micsoda?

http://i.imgur.com/Ea58ASu.jpg

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.