Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14351) Rivaul válasza philoxenia (#14350) üzenetére


Rivaul
addikt

Készenlétis akar lenni mindenki. Tüzet nem lát de 80-at kap havonta :D Egyébként olyan irányba kell menni nem csak beállok alapon van asszem. Előző melóhelyemen az egyik diák annak "tanult".

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14352) haromegesz14 válasza Bjørgersson (#14349) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

OFF: Okés :P

ON: philoxenia Értem, köszi!

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#14353) Vakegérke válasza haromegesz14 (#14348) üzenetére


Vakegérke
veterán

Lánglovagok

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14354) philoxenia válasza Vakegérke (#14353) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

"Tényleg lehallgathatják a telefonom?

Igen, bele kell egyezni, hogy a tudta és beleegyezése nélkül ellenőrizhessék, akár ilyen módszerekkel is. Sőt, még a házastársat is."
Ez érdekesen hangzik, ha igaz biztosan törvénytelen. Hogyan egyezhetem én bele abba, hogy egy másik természetes személyt lehallgassanak stb. másképp fogalmazva, az én beleegyezésem mire hatalmazza fel őket? :F

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14355) Vakegérke válasza philoxenia (#14354) üzenetére


Vakegérke
veterán

"... bele kell egyezni, hogy a tudta és beleegyezése nélkül ellenőrizhessék..."
Ez a mondatrész már eleve suta. Ha beleegyeztem, akkor nem a beleegyezésem nélkül teszik. Helyesen így szólna a kiemelt rész:
...bele kell egyezni, hogy bármikor ellenőrizhetik...

Ami pedig a házastársat illeti, legfeljebb tudomásul veszem a lehallgatását, de rajta múlik, hogy beleegyezik-e.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14356) kenny123 válasza kenny123 (#14334) üzenetére


kenny123
addikt

Valaki erre? :K

yo

(#14357) #65675776 válasza kenny123 (#14356) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerintem keresd fel a hágai magyar nagykövetséget. Nekik illene tudniuk pontos választ adni.

(#14358) Phvhun válasza #65675776 (#14357) üzenetére


Phvhun
őstag

Mit lehet tanulni az aláírásodból, illetve miért raktad ki?

(#14359) philoxenia válasza Phvhun (#14358) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14360) Phvhun válasza philoxenia (#14359) üzenetére


Phvhun
őstag

Ha ez nem UTFG komment volt, akkor nem értem a viccet.

(#14361) philoxenia válasza Phvhun (#14360) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link] A 8 A. kilenc változás című fejezetben leírja :
"Vannak tehát utak, amelyeken nem szabad járnunk, vannak hadseregek, amelyeket nem szabad megtámadnunk, vannak városfalak, amelyeket nem szabad megostromolnunk, vannak területek, amelyeken nem szabad felvennünk a harcot, és vannak fejedelmi parancsok, amelyeket nem szabad elfogadnunk (végrehajtanunk)."
Hogy ebből miért az a tagmondat éppen az aláírás az nem kiguglizható... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14362) Tonoic


Tonoic
tag

Sziasztok!

Hol tudok olyan por szűrő szivacsot venni amit a asztali házakhoz szoktak használni ?
Kevés kellene csak kb 10 cm"2 ..
Esetleg van valakinek maradék ? két kis nyílást kéne eltakarnom.

Előre is köszi a választ .

Nope.

(#14363) Bjørgersson válasza Tonoic (#14362) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyenre gondolsz?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14364) Traxx


Traxx
őstag

Ismét jönnék egy kis segítségkéréssel. Az egyik ismerősömnek van olyan gondja, hogy a horgászhelyét szeretné kontroll alatt tartani, és megfigyelni, ki van éppen a helyén, esetleg dézsmálhatja a zsákmányt. Mivel a helyen nincs áram, ergo PC sem nagyon telepíthető, így nem tudtam neki érdemi tanácsot adni. Nyilván folyamatos felvételre nincs szükség, elég lenne egy pár mp / képkocka felvétel is. Élőben áram, így net híján megint nem tudná nyomon követni, tehát valami olyasmi megoldás kellene, amely független a 230-tól és a nettől, vagyis pl. memóriakártyára rögzít. Tudtok ajánlani valamit? Én egy egyszerűbb akciókamera félére gondoltam, de remélem lesz valakinek ötlete vagy hasonló helyzetű tapasztalata :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#14365) Rivaul válasza Traxx (#14364) üzenetére


Rivaul
addikt

Napi öccázért kifektetni oda egy buckalakót ;] :D

Az akciókamera jó ötlet de akkor a dézsmálónak nem csak hala hanem kamerája is lesz :))

Ha stégről van szó (jó lenne tudni milyen a hely) akkor a szöges kerítés kapuval a legjobb sztem.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14366) Traxx válasza Rivaul (#14365) üzenetére


Traxx
őstag

Az első megoldás nem rossz tipp :D Nem stég, hanem ilyen holtágféle valahol a Tiszán. Szépen kipucolták, rendbe tették a környéket, de úgy tudom, kerítés és ilyesmi nincs.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#14367) Eastman


Eastman
őstag

Szerintetek linkelhetek az alábbi oldalról?

[link] Nem számít „warez” tevékenységnek?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14368) #65675776 válasza Phvhun (#14358) üzenetére


#65675776
törölt tag

Alapvetően az emberi hülyeséggel függ össze jelen esetben. Persze a Háború művészetében az is szép, hogy ezerféleképpen lehet értelmezni, alkalmazni az adott helyzetre, témára. És lehet csak számodra lesz értelme adott helyzetben, de pontosan le fogja írni miről is van szó.

philo: Milyen jó, hogy közkézen forog 4-5 féle fordítás is belőle. Kínaiul meg nem tudok, hogy az eredetit olvassam el.

(#14369) Pocee válasza Traxx (#14364) üzenetére


Pocee
senior tag

az ilyen beállós(nem stég) horgászhely tudtommal mindenkié,legalábbis itt a Bács Kiskun megyei csatornákon,de sztem máshol is,tök mindegy ki pucolta ki soha nem lesz az övé.illetve ha csinált egy beállót akkor kiírhatja az engedélye számát és másnak el kell hagyni a helyet ha ő kimegy horgászni a helyre egyéb időben bárki ráülhet a helyre.
Egyébként vadkamera,ami akkus/elemes és mozgásra kapcsol be és fényképeket illetve videót csinál,komolyságától függően és időjárásálló.plussz éjjeli üzemmód is van rajtuk.

Mr.Brightside

(#14370) Tonoic válasza Bjørgersson (#14363) üzenetére


Tonoic
tag

Pontosan XD

Én valahogy ezt így nem találtam XD

Nope.

(#14371) #65675776 válasza Tonoic (#14370) üzenetére


#65675776
törölt tag

Érdekes hirdetés, pár napja archiválva volt.

(#14372) Kalandor válasza Eastman (#14367) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Költségvetési intézmény, ott biztosan minden legális.

(#14373) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Rettentő OFF :D

Szóval ..., ilyen poénos - leginkább StarWars-os - boxer alsókat Budapesten merre lehet kapni? E-bay büszkélkedik pár példánnyal, de sajna nincs lehetőségem rendelni onnan. (lustva vagyok beregelni, PayPal-t csinálni :P )

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#14374) Bjørgersson válasza haromegesz14 (#14373) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14375) föccer válasza haromegesz14 (#14373) üzenetére


föccer
nagyúr

Kérd meg Winnert, hogy segítsen.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#14376) Rivaul válasza haromegesz14 (#14373) üzenetére


Rivaul
addikt

Vannak aprón akik rendelnek helyetted. Neked csak el kell utalni nekik a pénzt és minden mást lerendeznek. Keress rá a hirdetésre ebay címszóval pl.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14377) rii


rii
nagyúr

sziasztok

banki átutalással tudnék kérdezni?

erste szupernullás bankszámlám van
OTP-s számlára kellene átutalnom 6.000 Ft-ot

mennyi lesz a plusz költség?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14378) leslieke válasza rii (#14377) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

2. oldal: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14379) rii válasza leslieke (#14378) üzenetére


rii
nagyúr

jól látom?
netbankon keresztül 0 Ft?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14380) Eastman válasza Kalandor (#14372) üzenetére


Eastman
őstag

Köszönöm.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14381) leslieke válasza rii (#14379) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Én is úgy látom.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#14382) rii válasza leslieke (#14381) üzenetére


rii
nagyúr

.-)

nagyon köszönöm!
ez nagyon hasznos táblázat!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14383) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nem mai csirke a gáztűzhelyem, az égőrózsa mellett van pár festékhiány pötty. Mivel lehet javítani?
Ilyent, és hasonlót találtam, de elméletileg 100 °C-ig hőtűrő, ami kevés az adott helyen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14384) Bjørgersson válasza Vakegérke (#14383) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kenj ra ket reteget, az mar 200'C. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14385) Vakegérke válasza Bjørgersson (#14384) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jé, tényleg... :C
Mikor fúrót kértem kölcsön, a szomszéd megkérdezte, hogy hányast. Mondtam, hogy nyolcast. Hát az éppen nincs, de adok egy ötöst, meg egy hármast... :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14386) Dave567 válasza Vakegérke (#14385) üzenetére


Dave567
addikt

És milyen igaza volt.. :C ;]

(#14387) Rivaul válasza Vakegérke (#14385) üzenetére


Rivaul
addikt

:))

Amúgy a tecsós stb autós kipufogó festék nem jó? Nem tudom meddig de az is hőálló.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14388) Vakegérke válasza Rivaul (#14387) üzenetére


Vakegérke
veterán

Biztos jó, csak kimondottan zománc javításra kéne. "Zománcfehér" kipufogót még nem láttam. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14389) wolfman


wolfman
veterán

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e ezügyben, de Family Guy rajongókhoz szól elsősorban a kérdésem.
Melyik évad melyik részében van az a geg amikor Peter visszaemlékezik az első egyedül sikerült pisilésére, a kép mutatja hogy fiatal, teli szájjal vigyorog, majd hátrébb megy a kamera és kiderül hogy ez csak egy kép a falon és a felnőtt Peter örvendezik, hogy sikerült neki a pisilés!?

Végignéztem 11 évadot és egyikben sem láttam. :(

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#14390) okipoki


okipoki
aktív tag

Sziasztok!
Ez az üzenet fogad amikor bejelenkezem és elindítom a pokerstar nevű programot. Most letöltöttem a java 8-at ,de nem használt. Felkeresetem az ügyfél szolgálatot ,de nem tudnak segíteni. Mit tegyek?

A hiba

(#14391) Vakegérke válasza okipoki (#14390) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tény, hogy neked fontos a dolog, de hiába kérdezed meg ezerszer, ha senki nem tudja a megoldást a problémádra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14392) Dave567 válasza okipoki (#14390) üzenetére


Dave567
addikt

Haverom szokott azt hiszem játszani vele, megkérdezem hátha tud segíteni. :R

(#14393) philoxenia válasza Vakegérke (#14383) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14394) Winne


Winne
nagyúr

Urak!

Jófogáson amikor ingyenes volt a szállítás háztól háziggal, akkor tettem fel hirdetést, amin rajta maradt, de továbbra is 0 szállításért. Tudja valaki, hogy ha leütik, akkor tartják-e ezt, vagy valami hiba csak és lesz szállítási díjam?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14395) Rivaul válasza Winne (#14394) üzenetére


Rivaul
addikt

Nekem az előző akció keretein belül még az akció után is ingyen vitték, pedig vagy két hét eltelt.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14396) gorje válasza Winne (#14394) üzenetére


gorje
senior tag

Igen, ingyenes.

(#14397) Vakegérke válasza philoxenia (#14393) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez a nyerő, köszönöm szépen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14398) Bjørgersson válasza Bjørgersson (#14260) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most bezzeg nem kert telefonszamot... erdekes. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14399) marilllyo


marilllyo
veterán

Ha mobilon nézem a kedvenc topicokat itt ph-n valamelyik címét pirossal, valamelyiket feketével írja. Mi a különbség?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14400) Winne válasza gorje (#14396) üzenetére


Winne
nagyúr

Tehát ha újra lesz ilyen ingyenes és szerkesztem az összeset olyanra, akkor marad mind ingyenes? o.O

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.