Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13101) Rivaul válasza skitzoo (#13100) üzenetére


Rivaul
addikt

A felnőttség nem kor kérdése. Amúgy meg nem kívánságműsor. Ha a nagy vízbe mész akkor tudj is úszni ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13102) skitzoo válasza Rivaul (#13101) üzenetére


skitzoo
senior tag

Ilyenre gondoltál? :D

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#13103) Blue meth


Blue meth
senior tag

Ez

és

ez

csak a garancia miatt van árkülönbség ugye? Mennyivel járok rosszabbul, ha nem gyári Apple garanciásat veszek, hanem VIP Phone-osat?

[ Szerkesztve ]

(#13104) Rivaul válasza skitzoo (#13102) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen. Én pont ilyen vagyok. Hiába van immáron 3 gyerkőcöm. (tegnap született a 3.) akkor is örök gyerek maradok. A fellnőttesdi tiszta unalom ;)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13105) DrojDtroll válasza Rivaul (#13104) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Gratulálok a gyerekhez :)

(#13106) skitzoo válasza Rivaul (#13104) üzenetére


skitzoo
senior tag

Gratulálok a 3. gyerekhez! :K
Reméljük értelmesebb lesz mint az apja! ;]

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#13107) Rivaul


Rivaul
addikt

Köszönöm :R Két leányzó után "végre" egy kis tökössel gazdagodtunk :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13108) Vakegérke válasza Rivaul (#13107) üzenetére


Vakegérke
veterán

Második kísérletre nem sikerült? :D

Jó egészséget a kiccsávónak, anyukájának, meg cakumpakk a családodnak. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13109) philoxenia válasza Rivaul (#13104) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gratulálok! :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13110) Rivaul válasza Vakegérke (#13108) üzenetére


Rivaul
addikt

Tudod hogy van ez. játszom a tökös csávót de az asszony az úr a háznál. Azért a végére megengedte hogy kicsit egyenlíthessek a terepen :D
Köszönjük a jókívánságokat :K


philoxenia

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13111) Bjørgersson válasza Rivaul (#13104) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gratulálok apa! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13112) EmberXY válasza Rivaul (#13110) üzenetére


EmberXY
addikt

"...de az asszony az úr a háznál. Azért a végére megengedte hogy kicsit egyenlíthessek a terepen..."

Amíg az asszony az úr, csak hiszed, hogy egyenlíthetsz... Gondolom, mindig a tiéd az utolsó szó (parancs, értettem), de így szokott ez lenni. :DDD

Gratulálok a tököshöz! :C

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#13113) skitzoo válasza EmberXY (#13112) üzenetére


skitzoo
senior tag

Elnyomásban él szegény. :D

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#13114) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!
Elektromos fogkefét szeretnék vásárolni, de elég tanácstalan vagyok, hogy milyen szempontok alapján kéne kiválasztani a tökéletes modellt. Előre is köszönöm a segítséget. :)

(#13115) Rivaul


Rivaul
addikt

Koszonom mindenkinek :)

Amugy azert annyira nem veszes a helyzet. Megkerdeztem az asszonyt hogy van-e sajat velemenyem es igent mondott, ugy hogy nem lehet nagy a baj :P
Most pedig elteszem a snickersem es vissza megyek a pincebe a lancaim koze, mert az nekem jo :O :DDD

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13116) skitzoo válasza Rivaul (#13115) üzenetére


skitzoo
senior tag

Nagyon sajnállak. :(

Ja nem. ;]

[ Szerkesztve ]

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#13117) philoxenia válasza knoxhu (#13114) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13118) 5teve válasza philoxenia (#13117) üzenetére


5teve
senior tag

eltünt a sárkányod.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#13119) Qru válasza 5teve (#13118) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gyászol.

#nincsbennetarcsi

(#13120) Bjørgersson válasza 5teve (#13118) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nalam meg sapija is van. :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13121) EmberXY válasza Bjørgersson (#13120) üzenetére


EmberXY
addikt

Nálam is. :F

Up the Irons!

(#13122) Bjørgersson válasza EmberXY (#13121) üzenetére


Bjørgersson
félisten

CTRL+F5 után is megmarad.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13123) EmberXY válasza Bjørgersson (#13122) üzenetére


EmberXY
addikt

Egy ideje már biztosan az eredetit használja, ha a mikulás sapkát is megkapta rá...
Kalandornál is a sapkás eredetit látom, nem a kék fejet, szerintem már visszacserélték őket...

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#13124) Qru válasza Bjørgersson (#13120) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Mert arcképet cserélt közben. ;)

#nincsbennetarcsi

(#13125) Bjørgersson válasza Qru (#13124) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A kis cseles. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13126) Qru válasza Bjørgersson (#13125) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ő már csak ilyen. :D

#nincsbennetarcsi

(#13127) Vakegérke


Vakegérke
veterán

LCD/TFT kijelző foltosodásra van valami házi praktika?
Nem koszra gondoltam foltosodás alatt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13128) rii


rii
nagyúr

sziasztok

ha valakinek (nem nekem) egy banki hitelkártás tartozás már át lenne adva egy bahajtó cégnek kb 250.000 ft értékben, akkor

- miért akarnak a behajtócégtől személyesen is kijönni .... ? "beszélgetni?" attól nem lesz bevétele ...
- bejöhetnek? (gyilkossági ügyekben is csak nagyon indokolt esetben kaphat házkutatási engedélyt a rendőrség
- elvihetnek tv-t, hifi-t?

Vakegérke: talán itt több szaki van .-)
LCD TV topic

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13129) Vakegérke válasza rii (#13128) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13130) Rivaul válasza Vakegérke (#13127) üzenetére


Rivaul
addikt

Mit értesz foltosodás alatt? Amúgy ha kell szaki aki nagyon olcsón végez nagyon jó munkát tv/mon javítás ügyében akkor írj rám pm ;)


rii
Kimennek mert úgy meggyőzőbbek. Bemenni nem fognak. Ha igen akkor azt hivatalosan teszik és viszik amiről nincs papír hogy másé. Bár ezek már nagyon durva esetek és ált évek után következik be. Kell egy kis fizetési hajlandóságot mutatni amit akár 1-2 hó után megint felfüggeszt az ember és akkor lehet még bőven időt nyerni. Mélyebben nem mennék bele de volt aki 5 évig kergetett :))

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13131) Vakegérke válasza Rivaul (#13130) üzenetére


Vakegérke
veterán

Évekig nem volt gond, most viszont kiszúrtam, hogy a képernyő bal alsó széle mellett a képernyőn megjelent egy arasznyi hosszú, alul három, felül kétujjnyi, tehát felfelé keskenyedő csík, a szélei szabálytalanok. Olyan, mintha azon a területen egy kicsit levettem volna a fényerőt.
Lefotózni nem tudom, rosszalkodik a fényképezőgépem.
LG 42LW5500 tévéről van szó. Külső behatás nem érte.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13132) rii válasza Rivaul (#13130) üzenetére


rii
nagyúr

és ha ő az anyukájánál lalik hátul egy különálló lakrészben?
semmi nincs a nevén. úgy értem h a telek az az anyukájáé

azért mert ő egy légtérben lakik műszaki cuccokal, azért már azt elvihetnék? Mondjuk persze, oda van bejelentve ....

az udvarra se köteles beengedni, igaz?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13133) Rivaul válasza Vakegérke (#13131) üzenetére


Rivaul
addikt

Kezd megfáradni sajna. Sztem beszélj VELE. Bár mi a baj ő megmondja és nagyon olcsón rendbe is teszi, garanciával :K


rii
Sajna ha oda van bejelentve akkor amiről nincs papír az a "bulihoz" tartozik. Ezeket semmi nem érdekli. Nem kell őket beengedni de ha bejutnak hivatalosan akkor viszik amit találnak :((

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13134) rii válasza Rivaul (#13133) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm

mihamarabb állást kell találnia .... és akkor nem lesz baj ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13135) Rivaul válasza rii (#13134) üzenetére


Rivaul
addikt

Addig is vegye fel velük a kapcsolatot. Ha elkezd egyezkedni (rögtön megszűnik a behajtási rész) mire az első csekket be kéne fizetnie a részletből az cirka 2 hónap. Ha azt befizeti (cirka 10-15k) akkor még ha többet nem is fizet az megint 2 hónap kibúvó. Utána kezdődik elölről de a behajtásig szintén 2 hó így nyert vagy fél évet... Így nyeri a legtöbb időt hogy rendezze a dolgait és utána fizethesse.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13136) rii válasza Rivaul (#13135) üzenetére


rii
nagyúr

okka .-)
átadom .-) és köszönjük a tippet!!! .-)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13137) Vakegérke válasza Rivaul (#13133) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13138) Pocee válasza Rivaul (#13135) üzenetére


Pocee
senior tag

De egy xy behajtó cég emberei szerintem!! nem számítanak hivatalos személynek ha tévedek bocsi,de ahhoz iskolát kell végezni,és ha nem hivatalos személyek nem kell őket beengedni.
Másik ha minden az anyja nevén van akkor és ő ott lakik akkor nem kobozhatják el az anyja értékeit,mert szegény kisfia amúgy utcán élne ha az anyukája nem fogadja be.
A másik hogy nem kell gyilkosság egy házkutatáshoz,(hivatalos személynek) elég ha felmerül a gyanú hogy több pálinkád van otthon a kelleténél,már mehetnek is.

Mr.Brightside

(#13139) rii


rii
nagyúr

tudnátok lécci jóféle matracot ajánlani?

szerintem kegyetlen nem tudom kipihenni magam iccakánként. )))))-.

mivel nincs ágy, csak a földön van a matrac, így a métre bármi lehet 2m x 2m is akár ... (vagy 200 x 160 cm)

jó lenne ami jó meg ócsó .... meg nagy ...

akszióznak most valahol jó mátrácot?
vagy van jó matracbolt?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13140) philoxenia válasza rii (#13139) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Itt keresgess. Nekem a kókuszos elég jól bevált.
vagy például ez:[link]
Tanácsokat is kaphatsz:[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13141) rii válasza philoxenia (#13140) üzenetére


rii
nagyúr

köszönöm!

elkezdem akkor nézegetni ... mert nulláról indulok e témában

és amúgy ez egy ilyen drága sport? )))))-.

hogy 150.000 akciósan egy matrac? ))))-.

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13142) Vakegérke válasza rii (#13141) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt is körülnézhetsz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13143) Rivaul válasza Pocee (#13138) üzenetére


Rivaul
addikt

Az xy céget nem is kell beengedni, ezt mondtam én is. Viszont ha papírral jönnek amit nem iskolázottságtól függően ad a hurkás tarkójú kezébe a főnöke.... Akkor így is úgy is bejutnak, max hivatalos szervet hívnak. Az hogy kinek mi van a nevén nem érdekli őket. Tapasztalatból beszélek mert édesanyámnak anno volt ilyen esete sajna. Munka nélkül maradt és a 2 kilós tv-m csak azért nem vitték el mert az én nevemen volt a számla... Ha oda van bejelentve akkor az ingóságokat igazolni kell a tulajnak.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13144) Rico83 válasza rii (#13139) üzenetére


Rico83
tag

"mivel nincs ágy, csak a földön van a matrac"
Ez most komoly? Ámbár nekem is volt egy matracos időszakom.
Egyébként olcsóbban kijössz ha veszel egy ágyat, akár használtat is.
Pl. Olx és barátai...ezeken keresgélhetsz.

Mivel a piros tablettákat is vényre adják már...így Neo-ra sem számíthatunk!

(#13145) Pocee válasza Rivaul (#13143) üzenetére


Pocee
senior tag

a tapasztalat az tapasztalat,azzal nem vitatkozom,de sokszor jól jön ha az ember talpraesett és nem tolja az ölükbe a cuccokat,nálunk vagyonzárolás volt/lett volna,de büncselekmény hiányában visszavonták,egy hónappal később,de először szorgosan felírtak mindent mi van a házban és ami a mindennapi megélhetéshez(hűtő,tűzhely,mosógép...stb) nélkülözhetetlen azon kívül mindent zárolhatnak,nem tudom behajtásnál ezek a dolgok maradhatnak e.

Mr.Brightside

(#13146) rii válasza Rico83 (#13144) üzenetére


rii
nagyúr

megvagyok ágy nélkül ..... nem rossz ez így ...
remélem a matrac nem csak ágyrácsos ággyal nyújt maximális élményt, nem csak úgy tudja kipihenni magát igazán az ember ...

(#13142) Vakegérke: köszönöm, megnézem!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13147) philoxenia válasza rii (#13146) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Hát igazából nem mindegy, hogy mire van fektetve a matrac és a matrac sem mindegy... Igazából nem az olcsó típust érdemes venni, hanem a drágábbakat leértékelve. Az outletes részen érdemes nézelődni. Azért az a boltot linkeltem, mert a III. kerületben is van két üzletük. :) Itt is van leértékelés.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13148) Rivaul válasza Pocee (#13145) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen, egyetértek hogy nem kell megkönnyíteni a dolgukat. Ezért is írtam a fél éves eltolás "trükkét". Nekem van mai napig olyanom amit 7 éve nem fizetek. Saját faxságuk miatt nem vagyok hajlandó. Volt egy 150-es tartozásom amiből csináltak 3-at... Kifizettem és kértem hogy mindent írjanak hozzá hogy végre lezárhassuk. 2 hét múlva hívtak hogy még utólag alkottak 47 ezret :W Mondtam hogy akkor azt le is nyelhetik mert én be nem fizetem, külön szóltam előtte, így jártak... Azóta is jönnek a könyörgőlevelek. Annyi hiteles van hogy mire ilyennel bíróságra mennek már a nemlétező nyugdíjamat vonják max.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13149) EmberXY válasza Rivaul (#13148) üzenetére


EmberXY
addikt

"...annyi hiteles van hogy mire ilyennel bíróságra mennek már a nemlétező nyugdíjamat vonják max."

Ezt meg tudom erősíteni, annyival még kiegészíteném, hogy tapasztalataim alapján amikor egy behajtó cég "kikönyörögte, kifenyegette" magát, a vége mindig az, hogy az egész ügyet átadja egy másik behajtó cégnek, hogy az szopjon tovább, az egész kezdődik elölről. Főleg, ha személyesen is látták, hogy esélytelen bármit elvinni, nem fogják magukat szopatni a bírósággal, mert gondolom a perköltség is őket terheli addig, amíg nem tudják rád verni. :D

Egyébként a behajtó cég munkatársa és a végrehajtó között nagy különbség van, előbbi csak "egyezkedik", kb annyi a hatékonysága, hogy "megijedj" és fizess valahogy, utóbbinak már joga van bejutni, foglalni is akár.

Up the Irons!

(#13150) concret_hp


concret_hp
addikt

upc net másnak is sz@rakodik az utóbbi 7-8 napban?

vagy fullba vagy sehogy :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.