Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14451) Jorus válasza Anulu79 (#14450) üzenetére


Jorus
nagyúr

2. A Barba Negra a Rákóczi hídnál van, így a legegyszerűbb, ha Kelenföld pu-nál felszállsz a 103-as buszra, és az ott tesz le előtte nem sokkal.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14452) Anulu79 válasza Jorus (#14451) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! :R Így az első kérdésem már nem is aktuális. :) A sofőrökkel lehet kommunikálni vajon? Csak, hogy tudjam, hogy mikor kell leszállnom.

(#14453) Jorus válasza Anulu79 (#14452) üzenetére


Jorus
nagyúr

Várjá, várjá most nézem, hogy a fonódó villamosok miatt változott két hete a 103-as útvonala. Szal csak a Hengermalom útig jár, az a végállomás, ott át kell szállni az 1-es villamosra, az onnan indul, és az visz a Rákóczi híd budai hídfőjéhez.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14454) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok
Grand Theft Auto 4-et multi miatt még érdemes megvenni??
Ismerősöm szerinte lefogják állítani GTA5 miatt az összes 4-es szervert.

(#14455) Bjørgersson válasza Mustármag (#14454) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem egy GTA-nal a multi a legutolso ami miatt erdemes megvenni. Kerdezd meg egyebkent itt, hatha csalokon kivul masok is jatszanak meg vele. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14456) Mustármag válasza Bjørgersson (#14455) üzenetére


Mustármag
őstag

Köszönöm :R

(#14457) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Sziasztok!

Láttam hogy van azonnali pda-s kérdések topikja is, de több mint egy éve nem szólt hozzá senki, ezért inkább itt próbálok szerencsét.
Van egy Acer N30 PDA-m. Nem akarom semmire sem használni, mert nincs benne se wifi, se gps, akksi is kuka, stb... Viszont éjjeli órának el tudnám képzelni. Viszont itt elakadtam, mert egyszerűen nem találok rá semmilyen ilyen jellegű programot, sőt kb. nulla darab programot találok rá (még a virágboltban is). :(
Tudom hogy igen öreg készülék, de azért nehezen hiszem el hogy sehol sem létezik hozzá ilyen egyszerű program.
Ha esetleg valaki tud egy helyet, ahonnan beszerezhető egy progi, kérem ne tartsa magában.
Gondoltam arra is hogy egy javascriptes weboldalt csinálok, ami csak az időt és a dátumot mutatja és valahogy megoldom hogy ne kapcsoljon ki a kijelző soha. Csak az a baj, a weboldal kreáláshoz semennyit sem értek.

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#14458) philoxenia válasza Hosssszu (#14457) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14459) itouchfan


itouchfan
senior tag

Hali! Be tudná vki linkelni a "nem indul, mi a baja a gépemnek?" topikot? Mobilról vagyok és nem találom. :( köszi :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#14460) donmackó válasza itouchfan (#14459) üzenetére


donmackó
őstag

Tessék

Release the cable hounds!

(#14461) #65675776 válasza itouchfan (#14459) üzenetére


#65675776
törölt tag

(#14462) itouchfan válasza donmackó (#14460) üzenetére


itouchfan
senior tag

Köszönöm. :C

da-raa: neked is. :)

[ Szerkesztve ]

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#14463) Vakegérke


Vakegérke
veterán

120x160-as paplanom van. Idősecske, cserére érett. Kerestem ilyen méretben, nincs.

Netán tud valaki elfekvő készletből eladót?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14464) philoxenia válasza Vakegérke (#14463) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Drágán. [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14465) Vakegérke válasza philoxenia (#14464) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Mit mondjak, tényleg drága.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14466) philoxenia válasza Vakegérke (#14465) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyon nem szabványos ez a méret, a gyerekpaplanok kisebbek, a felnőttek nagyobbak, paplankeszítő nincs felétek? Olcsó megoldás veszel 120x200-ast, leszeged és elvágod 160-ra.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14467) Vakegérke válasza philoxenia (#14466) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán rossz időben vásároltuk, amikor még rossz szabványok voltak érvényben. Bár kérdés, hogy tényleg rossz-e a 120x160-as méret. Nekem pont megfelel.
Egy paplan nem lassan öregszik, sokáig szolgál. Ami pedig azt illeti, nem vagyok kíváncsi, hogy mivel töltik, de amit mostanában az áruházakban megtaperoltam, mind túl puha, tartásuk nincs. Lehet, hogy nagyon jók, de vannak dolgok, amikhez ragaszkodik az ember. Ebben a korban már nem szeretném az álmaimat újfajta paplanra bízni.

Paplankészítő? Jó ötlet, utánanézek. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14468) philoxenia válasza Vakegérke (#14467) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link][link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14469) Vakegérke válasza philoxenia (#14468) üzenetére


Vakegérke
veterán

Felvérteztél információkkal, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14470) Hosssszu válasza philoxenia (#14458) üzenetére


Hosssszu
őstag

Köszönöm szépen!
:R

(#14471) vandeminek


vandeminek
tag

Szeretnék egy az alábbi képen lévő kotta mintához hasonlót keresni. ABR ecsetek között csak olyan kottákat találtam, amelyek hullámosak, nem pedig "térben hullámosak" mint a képen lévő. Sajnos ennek az effektnek a pontos nevét sem találtam meg angol nyelven. (bending, waving flag stb. kifejezésekkel kerestem ecseteket.

(#14472) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Helló !

Itt is felteszem a kárdésemet hátha hamarabb kapok választ :D

Pár napja vettem egy APC Back-UPS CS 500VA BK500EI
Sajna valamiért nem engedi lefuttatni a ( 3DMark Vantage ) tesztet !
Tudja valaki mi lehet az oka ? Se a grafikát se külön a processzort ,a grafikus teszt el se indul
Csatolom a hibaüzenetet.Remélem valaki tud segíteni!!!

Üdv,

Link :http://kepfeltoltes.hu/view/150413/Power_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(#14473) Jorus válasza S.O.S. (#14472) üzenetére


Jorus
nagyúr

Egyébként működik rendesen, nem panaszkodik overload-ra?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14474) S.O.S. válasza Jorus (#14473) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Szia !

Sajna másik forumon felvilágosítottak hogy ez a szünetmentes csak 300 WA terhelést bír.
Ez az információ nem volt feltüntetve ( Ipon ) ahol vásároltam.
Azt hittem a nevébe benne van mennyit bir ,de tévedtem :)
Most irtam nekik cserélják ki mert egy normális játék nem indul ez rajta ...
Az a furcsa a régi gagyi tápom ami fele annyiba került mint ez sose nyafogott hogy túl van terhelve. Csak a gép meg egy monitor van rajta és sajna nem birja ez a modern sokba kerülő táp. :(

üdv,

(#14475) Jorus válasza S.O.S. (#14474) üzenetére


Jorus
nagyúr

Javasolt mindig megnézni a gyártó oldalán is az adott terméket.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14476) rii


rii
nagyúr

sziasztok

ha csomagot hoztott volna a posta futár (vagymi ... )
de nem voltam itthon
értesítő nincs a postaládában

de a nyomkövetés meg ezt írja:

2015.04.13
14:46
BCSKÜ 1. sz. bázis
Küldemény információ:
Sikertelen kézbesítés
2015.04.13
14:51
Budapest 3 posta
Küldemény információ:
Postán átvehető
2015.04.13
14:51
Budapest 3 posta
Küldemény információ:
Letétbe helyezve / Deposited

akkor át lehet venni a postán?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14477) donmackó válasza rii (#14476) üzenetére


donmackó
őstag

Igen átvehető. De elvileg még egyszer ki kellene hogy vigyék. utána 1 hétig tárolják az illetékes hivatalban, majd vissza a feladónak.

Release the cable hounds!

(#14478) rii válasza donmackó (#14477) üzenetére


rii
nagyúr

így is olt .-)
tennap már ott volt az értesítő

köszönöm!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14479) Samifiu


Samifiu
tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan kérdésem, hogy ismertek-e olyan honlapokat, ami tartalmaz leírást pl: kondenzátorokról,ellenállásokról tehát pl olyan dolgokról amiket egy nyák tartalmaz, mert ez ügyben kellene beadandót csinálnom, viszont nem minden "részt" ismerek fel róla. Esetleg még hallottam olyanról hogy a nyákon levő feliratokat ki lehet keresgélni valamilyen honlapon ami körül írja ezt az adott dolgot.(ezt így fogalmazták meg nekem:D)
Remélem nem fogalmaztam érthetetlenül :))
Előre is köszi a segítséget!

Regisztrált 2007-03-31 11:39 ||| Samifiu felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!(phmegbizhatosag.atw.hu) ||| Malacka nem akadt be a kamionjával a híd alá...csupán hidat szállít!

(#14480) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Eljött az ideje, hogy cipőt vásároljak. De milyent? Edző-, futó-, túra-, teremcipőt?
A lényeg a kényelem, és a tartósság.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14481) philoxenia válasza Samifiu (#14479) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14482) Qru válasza Vakegérke (#14480) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Milyen célra kell? Ha ilyen átlanáos szaladgálós akkor egy könnyű túracipő jó megoldás lehet.

#nincsbennetarcsi

(#14483) brownus válasza Vakegérke (#14480) üzenetére


brownus
veterán

én egy futócipőt vennék, aminek puha/puhább, ruganyosabb a sarka! nekem sajnos már érzékenyebb a hátam, a fenékcsont feletti csigolyáknál. soha többet nem veszek kemény talpú/sarkú cipőt! az enyém egy tizenpár ezer forintos nike, semmi extra. még nyárra akarok venni egy kicsit vékonyabb, szellőzősebb fajtát. az lehet egy new balance lesz. de ott is a legfontosabb szempont a puha sarokrész.

(#14484) Vakegérke válasza Qru (#14482) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valóban általános használatra kell, de szaladgálni nem akarok benne. Menni valahova, sétálni, bevásárolni, meg ilyenek.

brownus: Felőlem lehet futócipő is. A lényeg az, hogy kényelmes legyen, és ne csak egy szezont bírjon ki.

Idáig egy szavazat a túra-, egy szavazat a futócipőre. :)

Anno volt egy Botond utcai cipőm. Kényelmes volt, és kibírt vagy hat évet aktív használatban. Csak azért voltam kénytelen kidobni, mert a bélése javíthatatlanul elrongyolódott. Na valami ilyesmi kéne.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14485) #65675776 válasza Vakegérke (#14484) üzenetére


#65675776
törölt tag

Manapság leginkább a talpa szokott 2-3 év után teljesen elkopni a cipőknek. Legalábbis én ezt tapasztalom. Egy rendesen megvarrt bőrcipő esetén a bőr kb 8-10 évet kibír, és akkor is inkább elválik a talptól, nem maga a bőr lyukad vagy szakad ki.

(#14486) Vakegérke válasza #65675776 (#14485) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jelenleg ilyen túracipőm van. Ez már a második pár. Az előzőnek sem a talpával volt a gond, hanem belül "szétrohadt" a sarkam alatt, pedig csak 65 kiló vagyok. Szerencsére volt még egy hét a garanciából, így gond nélkül kicserélték. A mostani is ezt csinálja, de már túl vagyok a garanciális időn.

Na jó, tudom, nem egy nagy durranás 6.490 Forintért, de elvárnám, hogy heti átlag 2-3 kilométert tovább bírjon, mint egy kínai gagyi.
Ami pedig azt illeti, vettem már leárazott Adidast is valahol tízezer körül, az sem bírta sokáig, pedig nem vagyok járáshibás, nem csapom a lábam, mondhatni kímélő üzemmódban használom a cipőmet.

Ha tudnám, hogy hű, de jó, vennék én 20 ezer fölött is cipőt, de nem merek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14487) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Van itt valaki aki esetleg jártas az antik témában vagy esetleg 1 irányt hogy merre/kinél érdeklődjek? Hagyatékból származó olajfestményeim, bélyegek, zsolnay herendi stb.. "vannak". Szeretném megtudni mit érhetnek? Ha..

(#14488) Pocee


Pocee
senior tag

pályázatokkal foglalkozó topik van a ph-?

Mr.Brightside

(#14489) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
Nem tudjátok mi lett az SG fórummal ?

(#14490) wrox


wrox
senior tag

Sziasztok.
Ki szeretném cserélni a törött tabletemnek az üvegét, meg is érkezett az új előlapi üveg, de sajnos nincs rajta ragasztó. A régi törött üveggel az is lejött, használhatatlan volt. Ami kellene nekem kb 0.3-0.5 mm vastagságú kétoldalas ragasztószalag. Tud esetleg valaki olyan helyet B.pesten , ahol ilyet lehet venni?

(#14491) pocokxx válasza gorje (#14487) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

ANTIK topik

(#14488) Pocee

Talán konkrét pályázathoz tartozót találsz, de így külön szeirntem nincs. Esetleg jogász topik?

(#14489) Remekelek28

Mire gondolsz? Nekem megy.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#14492) Remekelek28 válasza pocokxx (#14491) üzenetére


Remekelek28
őstag

Hmm ,mobilon not foundot irt ki többször is,most gép előtt vagyok és megy :)

[ Szerkesztve ]

(#14493) rii


rii
nagyúr

sziasztok

ma este milyen idő lesz BP-en?

munka után ki kéne ugranom haverhez ... nem sok ... 7 km cangával.

tegnap este egy szál plóban jöttem haza éjfélkor ...
ma estére mire lehet számítani?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14494) Vakegérke válasza rii (#14493) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Csütörtökön egy észak-európai ciklon előoldalán többnyire száraz, egyre melegebb levegő érkezik a Kárpát-medence fölé. Pénteken észak, északnyugat felől hidegfront közeledik, amely az esti órákban meg is érkezik. Nedves, hideg léghullámok áramlanak fölénk."
Forrás

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14495) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ezek a kismeretu par ezer forintos kompresszorok mennyire alkalmasak szamitogep takaritasara? Mintha mar kerdeztem volna korabban, de most nem talalom.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14496) Vakegérke válasza Bjørgersson (#14495) üzenetére


Vakegérke
veterán

Légtartály nélkül nincs nyomás. Matracot fel tudsz fújni vele, még az autód gumiját is, de "fújóereje" nincs.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14497) 5teve válasza Bjørgersson (#14495) üzenetére


5teve
senior tag

ilyen kell hozzá: [link]
15k alatt nem kapsz. de inkább 20-25k a reális.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#14498) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Régen jártam az oldalon, hogyan is van mostanság pontosan ez a szpojler gomb dolog?

(#14499) cattus válasza DrojDtroll (#14498) üzenetére


cattus
őstag

Globálisan nem érhető el, topikonként tudják engedélyezni a moderátorok.

Do the thing!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.