Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14101) Qru válasza barnam_ (#14100) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Oszkár/Telekocsi-t nézd meg. Múltkor így vittünk magunkkal két utast Ausztriába menet.

#nincsbennetarcsi

(#14102) marilllyo


marilllyo
veterán

Srácok. A notimon egy jack dugó van. Az mikrofon és fülhallgató is egyben. Milyen elosztót keressek ha a gépbe külön fülest és külön mikrofont is akarok beledugni?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14103) Vakegérke válasza marilllyo (#14102) üzenetére


Vakegérke
veterán

Link, link, link.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14104) marilllyo válasza Vakegérke (#14103) üzenetére


marilllyo
veterán

:R :R :R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14105) Vakegérke válasza marilllyo (#14104) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha minden igaz, akkor a rózsaszín a mikrofon.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14106) marilllyo válasza Vakegérke (#14105) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen! Azt vágom. :K Mondjuk most ebay-en próbálok kikutatni egyet de nem találok. Mi ennek a jack típusnak a neve?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14107) Vakegérke válasza marilllyo (#14106) üzenetére


Vakegérke
veterán

Itt van egy. Headset Splitter Adapter névre hallgat. :)

Most nézem, van még több is, sokkal olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14108) marilllyo válasza Vakegérke (#14107) üzenetére


marilllyo
veterán

Headset splitter. NAH. Ez nem tudtam. :D :R THX.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14109) Vakegérke válasza marilllyo (#14108) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szívesen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14110) philoxenia válasza marilllyo (#14108) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha rögtön kell még teszkóban is van hasonló, csak a kábel nélküli.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14111) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Sziasztok!

Sajnos gariba kellett adnom kedvenc kis fülesem és az ugye nem holnap intéződik. Kérdésem az volna milyen fülest tudnátok ajánlani ami nektek esetleg jól bevált , megbízható?! Nézelődtem, több helyen is voltam, de nem igazán merek belevágni egyikbe sem. Ozone Rage ST ami tetszik, de hát a kábelezése....

Esetleg valami jó tipp?
5k 10k 15k az a nagyon max.

Köszi előre is! :)

Szerk: Átmeneti megoldásba akartam olyen 1-2k értékű valamit, de nincs pofám megvenni ezeket komolyan. Minőségtelen vackok. Addig is kellene ugye TS egyebek. A másik esetében meg max adnak újat és marad tartaléknak az ilyen esetekre.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#14112) Traxx válasza HartgeH3-2.8 (#14111) üzenetére


Traxx
őstag

Ha mikrofonos kellene, akkor a Sharkoon Rush-ról jókat hallottam, többek szerint az 5K környéki kategória egyik legjobb választása. De itt biztosan többet tudnak majd mondani :)

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#14113) HartgeH3-2.8 válasza Traxx (#14112) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Pont azt vittem gariba mai napon bal oldali kábel kontakt hiba miatt. Egyszerűen nem szólt tovább a bal oldal :) pedig nagyon vigyáztam rá, abszolút rendeltetésnek megfelelően, kábelre különösen ügyelve , elvezetve.

Csalódtam. :U

Szerk: Lehetséges a Sharkoon Rush CORE az jobb, picit drágább is. Nekem a sima Rush volt.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#14114) daczkó


daczkó
aktív tag

Sziasztok.

Sikeresen leöntöttem magam használt olajjal, ami a frituból származik, pontosabban a kabátom, és annak a jobb karját. Már hetek óta szabályos sült krumpli szagom van, ami elég zavaró, ha buszon ülök. Próbáltam kimosni mosószerrel, mély tisztítóval, de a szag maradt. Valami trükk?

A kabát karjának a vége szövet, ezért elég rendesen betárazott a szagból

/ignore wwenigma

(#14115) krizmo_ válasza daczkó (#14114) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Rendesen kimostad a kabátot mosógépben?

Szerk.:
Amúgy a szódabikarbóna elég jól eltávolítja a szagokat, érdemes lenne kipróbálni.
Én mindenképpen mosógépben mosnám ki, és az mosószerhez tenném a szódabikarbónát, és használnék öblítőt is. Ez a kombó biztos, hogy kiveszi a szagot.

[ Szerkesztve ]

(#14116) Vakegérke válasza daczkó (#14114) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mi a gondod azzal, hogy körülötted mindenki megéhezik? :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14117) daczkó válasza krizmo_ (#14115) üzenetére


daczkó
aktív tag

Nem mostam ki mosógépben, mert a kabát tollal bélelt. Így marha sokat vesztene a komfortérzetéből és legalább 1 hét lenne amire rendesen megszárad (feltéve, ha nem dohosodik be ilyenkor). Csak az ujját mostam ki lavorban, mosószerrel mindennel.

A szódabikarbónát kipróbálom majd meló után. Köszi. (Csak tegyem bele a vízbe aztán hagyjam állni benne a kabát ujját?)

/ignore wwenigma

(#14118) krizmo_ válasza daczkó (#14117) üzenetére


krizmo_
addikt

Igen, tedd vízbe, és kicsit hagyd állni benne. Aztán öblítsd át másik vízzel. :K

(#14119) daczkó válasza krizmo_ (#14118) üzenetére


daczkó
aktív tag

Köszi. Még egy kérdés, a szódabikarbóna az egyenlő a baking soda-val? Életemben nem vettem ilyet, nemhogy angliában még otthon sem :D

/ignore wwenigma

(#14120) philoxenia válasza daczkó (#14119) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Angliában igen...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14121) Jorus válasza daczkó (#14114) üzenetére


Jorus
nagyúr

Tisztítóba beadod, azt annyi.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14122) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Nyári, jól szellőző cipőt keresek, bombázzatok a linkekkel! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14123) philoxenia válasza Bjørgersson (#14122) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

zokni. szandállal.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14124) Cathfaern válasza philoxenia (#14123) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Akkor már inkább [link] ;]

[ Szerkesztve ]

(#14125) EmberXY válasza Bjørgersson (#14122) üzenetére


EmberXY
addikt

Bármilyen kínai, 2500 Ft-ig, egy hét múlva már mindenhol szellőzni fog. ;]

Up the Irons!

(#14126) Bjørgersson válasza philoxenia (#14123) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Gondoltam ra en is, de ahhoz nem vagyok eleg meno. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14127) Bjørgersson válasza EmberXY (#14125) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, csak elobb belerohad/gombasodik a labam 47x. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14128) krizmo_ válasza Bjørgersson (#14122) üzenetére


krizmo_
addikt

Ezt tudom ajánlani: [link]
Elöl nyitott, jól szellőzik, és még jól is mutat, nekem is van hasonló, én megvagyok vele elégedve. ;] ;)

(#14129) philoxenia válasza krizmo_ (#14128) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ilyen van 47-esben is? ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14130) rii


rii
nagyúr

szasz'tok

hogyha egy macsekot valami vadbarom régebben meglövöldözte légpuskával, és haver ki tud tapintani benne 4 db lövedéket - ki tudja mennyi lehet amit nem is érezni - akkor az ólom ilyenkor is egyfolytában mérgezi a szervezetét? (mint annó az északi sarkon is egy expediciós csapat azért veszett oda, mert a konzerveket ólommal zárták le, és olyan szinten megzavarodtak, hogy az életbenmaradáshoz szükséges dolgokat nem, csak az üres szánt húzták magukkal km-eken át, míg össze nem estek és meg nem fagytak)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14131) krizmo_ válasza philoxenia (#14129) üzenetére


krizmo_
addikt

Azt nem tudom, 37-esben biztos, hogy van. :K A nagyobb mérteket nem szoktam nézni. ;) :P
Kereshetek neki 47-esben de akkor hordania kell. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14132) philoxenia válasza rii (#14130) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Szerintem betokosodik a lövedék, de ha kitapintható, akkor ki is lehet műteni és érdemes lenne...

krizmo_: Te lány vagy? Nem is tudtam. :Y Vagy csak kicsi a lábad? ;]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14133) Prémvadász válasza rii (#14130) üzenetére


Prémvadász
tag

Szia!
Az én egyik macskámnak a gerince fölött kibújt a lövedék.A hegyes fajta volt simogatáskor karcolta a kezem.

Nem bűn a lustaság.

(#14134) krizmo_ válasza philoxenia (#14132) üzenetére


krizmo_
addikt

Kicsi a lábam és magassarkúban járok, én egy férfi vagyok! ;]

(#14135) Melack válasza krizmo_ (#14134) üzenetére


Melack
veterán

Ó ne! Már azt hittük, tényleg egy nő került közénk :DDD Párod már észrevette a 'bibit'? ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14136) krizmo_ válasza Melack (#14135) üzenetére


krizmo_
addikt

Gonosz vagy! :P

Amúgy valamiért ezek jutottak eszembe:
Katica
Hercegnő

(#14137) Jorus válasza rii (#14130) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az én vak kutyámban is vannak sörétek (az is ólom?), mert amikor még kóbor kutya volt, vmi barom meglőtte sörétessel, és ott vannak az oldalában kitapinthatóan ma is, meg röntgenen is látszanak. Állatorvos azt mondja, hogy ki lehet őket műteni, de macerás, mert már betokosodtak oda vagymi, és egyébként se lesz tőlük semmi baja.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#14138) rii


rii
nagyúr

köszönöm!

akkor megnyugodtam .. mert valszeg akkor ezek a lövedékek is be vannak tokosodva ... hiszen a macsek teljesen jól van. macsekául viselkedik ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#14139) marilllyo válasza rii (#14138) üzenetére


marilllyo
veterán

Mindig is voltak macskáink és hihetetlen, hogy azok milyen sérüléseket képesek kiheverni. Tudtátok, hogy a dorombolás egyrészt ugye az elégedettség jele náluk...másrészről meg a rezgés amit okoz a testnek az fájdalomcsillapító hatású a számukra?! :K :U

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14140) Rivaul válasza daczkó (#14114) üzenetére


Rivaul
addikt

Vodkával tisztítsd meg... Nem vicc. A macska pisát is csak az veszi ki.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14141) Traxx válasza HartgeH3-2.8 (#14113) üzenetére


Traxx
őstag

Akkor nem tudom...nekem egy Arctic fejesem volt, mielőtt a sógorral elcseréltem, az nagyon bejött, kényelmes volt, stb. De már kapni alig lehet, ráadásul ahol van is, ott is 7-8K az ára. De a fejes topicban hátha mondanak okosat :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#14142) Bjørgersson válasza krizmo_ (#14128) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor most egy videót is kérek, amin az utcán közlekedsz benne! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14143) krizmo_ válasza Bjørgersson (#14142) üzenetére


krizmo_
addikt

Mindjárt videó kéne. Nem vagy semmi. :P
Még nem vettem videóra, ahogy az utcán közlekedek benne, úgyhogy nem tudok küldeni. :N

(#14144) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Sziasztok!

Ilyen kis 5,25" helyre szerelhető fiókot lehet szerintetek kapni valamelyik magyar webshopban? Mert én nem láttam sajna sehol..

[ Szerkesztve ]

(#14145) Bjørgersson válasza Red_Bull (#14144) üzenetére


Bjørgersson
félisten

eBay nem játszik?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14146) pocokxx válasza Red_Bull (#14144) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Esetleg egy régi rack is jó lehet, csak belezd ki. Egyébként sem tudom elképzelni, hogy a linkelt fiókot hogyan húzza ki...

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#14147) Bjørgersson válasza pocokxx (#14146) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szerintem ilyen nyomogatós cucc lehet; benyomod, bent marad, még egyszer benyomod, kilöki, hogy ki tudd húzni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14148) EmberXY válasza rii (#14138) üzenetére


EmberXY
addikt

Max annyit tudsz tenni, hogy megkeresed azt, aki meglőtte, és tökön lövöd te is egy párszor, de a "szoknyás"-sal, ne sima söréttel, hogy érezze a törődést. :D

Up the Irons!

(#14149) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Van ötletetek szabadtéri játékra egy 6-8 fős vegyes társaság számára?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#14150) Vakegérke válasza pocokxx (#14149) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tollaslabda.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.