Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#14251) fjudors válasza camillus (#14250) üzenetére


fjudors
aktív tag

rajzasztalra derékszög/vonalzó/szögmérő

[ Szerkesztve ]

(#14252) pocokxx válasza philoxenia (#14249) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Mit értesz azalatt, hogy rapszodikus...? :)
Banifnál voltunk ,ha március 31-ig nem kapunk semmit, akkor reklamálnunk kell? Akkor is érvényes ránk, ha már nincs hitelünk?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#14253) philoxenia válasza pocokxx (#14252) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Rapszodikuson azt értem, hogy 500-500000 -ig járhat vissza akár...
Van akinek nem is jár, van aki nem számított rá és már utaltak is...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14254) Rivaul


Rivaul
addikt

Kéne nekem valami erős hajfixáló ami nem "üvegesít" mint a zselé. Viszont a waxok amiket próbáltam azok meg nagyon "zsíros" tapintást adtak és elég gyengék voltak. Kb 6cm hosszú a hajam és brutál erős így valami combos cucc kell, de legyen "száraz" hatása. Maci méz, tenyérbeköpés, re@/!zás, szappanos víz nem játszik. (nem tapasztalati alapon vannak kizárva ;] ) Van akinek van valami jó cucca amivel általában csinibe nyomja? :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14255) EmberXY válasza Rivaul (#14254) üzenetére


EmberXY
addikt

Valami erősebb hajlakk esetleg?

Up the Irons!

(#14256) krizmo_ válasza Rivaul (#14254) üzenetére


krizmo_
addikt

Hogy szeretnéd/szoktad, hordani a hajad?

(#14257) Rivaul válasza krizmo_ (#14256) üzenetére


Rivaul
addikt

Cirka ez most a hasonló. Rendben is van a dolog de a waxot ki nem tudom szedni a zselé meg eléggé rétinéger style-ba megy át :U


EmberXY

Sajna annyira erős a hajam hogy üvegesre kéne fújnom a fejem hogy a kívánt formát elérje :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14258) krizmo_ válasza Rivaul (#14257) üzenetére


krizmo_
addikt

Ha sok és erős a hajad, akkor vagy használsz valami kiegészítőt, hajpánt (bár ez annyira nem biztos, hogy a te stílusod), vagy begumizod, ha tudod.
Komolyabb zselé mennyiség nélkül nem áll meg az ilyen haj. :(
Nekem is hosszú hajam van, amúgy.
Mondjuk nem 6cm, hanem 60cm, így könnyebb a helyzetem...

(#14259) Rivaul válasza krizmo_ (#14258) üzenetére


Rivaul
addikt

Köszi. Keresgélek még hátha. Talán ha kicsit nő még akkor jobban maradásra lehet bírni. Néztem valami hajfixáló krémet is amire azt írják mindennel meg birkózik csak elég drága.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14260) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Az mennyire normalis, hogy telefonszam megadasa nelkul mar nem lehet regisztralni Gmailre? :((

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14261) donmackó válasza Bjørgersson (#14260) üzenetére


donmackó
őstag

Azért kell hogy küldjenek neked sms-t ha gyanús fiók tevékenységet észlelnek. Olyankor kapsz sms-ben egy pár számjegyű kódot, és bead egy ellenőrző oldalra. Ott megadod a kódot és tudni fogják hogy te vagy az.

Release the cable hounds!

(#14262) Bjørgersson válasza donmackó (#14261) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ok, es akkor a mostani Gmail fiokomba miert enged bejelentkezni telefonszam nelkul? Nyaljak meg a bal herem jobb felet...

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14263) saelin


saelin
veterán

Kénytelen vagyok ide is feltenni a kérdésem, mert mindenhol válasz nélkül maradt - gondolom a "komolytalansága" miatt, szóval:

"Androidon miért nem lehet normálisan tömöríteni fájlokat? Megnéztem egy csomó alkalmazást és mindegyik csak container szinten csomagolja be a fájlokat, semmit nem tömörít rajtuk, még akkor sem, ha full compressre vagy másra állítom azt. ARM és x86 alatt is."

Utolsó reménységem e topik! :D

kovy29
Nagyon kedves. :D

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14264) Bjørgersson válasza saelin (#14263) üzenetére


Bjørgersson
félisten

[link], tessek, szivesen. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14265) donmackó válasza Bjørgersson (#14262) üzenetére


donmackó
őstag

Ez valami nem régi feature (vagy bug ;] ). Nem rég volt is egy akció a google-nél hogy töltsd ki a biztonsági részt, és kapsz 2 Gb drive tárhelyet. Többek között a teló számot is meg lehetett akkor adni. Egyébként ITT le van írva hogy milyen adatot miért kér a google. Nem kötelező megadni a számodat nekik.

Release the cable hounds!

(#14266) Bjørgersson válasza donmackó (#14265) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Az a baj, hogy nem latok semmilyen kihagyasi lehetoseget, szoval ugy nez ki, az ujonnan regisztralt cimeknel mar kotelezo a telefonszam megadasa. :(

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14267) Rivaul válasza Bjørgersson (#14266) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem akarod hogy lássák az ismerősök a 06-90-es számod mi? ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14268) EmberXY válasza Rivaul (#14267) üzenetére


EmberXY
addikt

Szerintem csak paranoiás, azt hiszi, hogy róla még nem tud mindent az NSA, pedig most is pont azon röhögnek, hogy van valaki Európában, aki még nem adta meg. ;]

Up the Irons!

(#14269) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Pusztán elméleti síkon:
Ha PH!-n nyitok egy topikot, hogy holnap ki tud jönni tüntetni a vasárnapi zárva tartás miatt, akkor engem páros lábbal rúgnának ki?

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#14270) Bjørgersson válasza Cucuska2 (#14269) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elmeleti sikon kerdezd meg a modkerben. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14271) EmberXY válasza Cucuska2 (#14269) üzenetére


EmberXY
addikt

Az internetadónál is téma volt ez, annál nem volt gond, de az a biztos, ha megkérdezed a modiktól.

Up the Irons!

(#14272) Rivaul válasza Rivaul (#14259) üzenetére


Rivaul
addikt

Lehet megtaláltam amit keresek. BALEA MEN MATT. Kellően erős és maximálisan természetes hatást nyújt. Nem fénylik, ragad, csillog, tapad stb. 700ft körül mozog az ára és egy hajhoz kb borsónyi kell még nekem is. Bár frissen mosott hajon próbáltam eddig csak, alaposan áttörölve de még enyhén nyirkosan. Lehet kevés lesz a száraz hajhoz az esetemben de max átöblítem előtte és úgy viszem fel. Aki ilyesmit keres vagy érdekli annak érdemes kipróbálnia.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14273) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! Van valami szemüveges topik? ( nem napszemüveg) koszi :)

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#14274) Bjørgersson válasza b4sxe (#14273) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szemüveges topik

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14275) b4sxe válasza Bjørgersson (#14274) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Ezer hála uram.

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#14276) pocokxx válasza philoxenia (#14249) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Itt azt mondják, hogy mégis kell igényelni, ha már lejárt a futamidő. [link] Ezt gondolom a pénzintézethez kell benyújtani.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#14277) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Egy ujjab kerdes: a wifit hogyan tudom le jelszavazni?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#14278) pocokxx válasza b4sxe (#14277) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Router beállításainál: Beírod az alapértelmezett átjárót a címsorba, admin/admin név/jelszóval belépsz, és a wifi settings körül keres securtiy menü pontot.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#14279) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Ha mar megvolt a havi ket ingyenes penzfelvetel bankautomatabol, akkor bankfiokban szemelyesen tudok meg penzt kivenni a szamlamrol, vagy mar ott is lesz valami plusz koltseg?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14280) marilllyo válasza Bjørgersson (#14279) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen. Sőt a legtöbb banknál az drágább mint az automata.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#14281) Bjørgersson válasza marilllyo (#14280) üzenetére


Bjørgersson
félisten

O hogy rohadnanak meg... Koszonom a gyors valaszt!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14282) Dave567 válasza Bjørgersson (#14279) üzenetére


Dave567
addikt

Lesz sajnos, nem is kevés.
Jó kis pénz lehúzás.

[ Szerkesztve ]

(#14283) EmberXY válasza Bjørgersson (#14281) üzenetére


EmberXY
addikt

Mire számítottál? ;]
Ha nincs szerencséd, még le is nyúlják az egészet, mostanában "gyakori", hogy az OBA-hoz kell rohangálni kártalanításért, vagyis hogy a pénzed egy részét talán visszakapd majd valamikor, már ha érted, hogy mire célzok.
Lassan biztonságosabb lesz egy otthoni széf.... :DDD

Up the Irons!

(#14284) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Ha egy vonaljegyet elhasználok a metróba belépéskor, akkor kijövetelkor azzal minden gond nélkül átszállhatok egy pótlóbuszra, nem?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#14285) Melack válasza Cucuska2 (#14284) üzenetére


Melack
veterán

Igen

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14286) Out


Out
addikt

Üdv!

Egy ismerősöm felhívta a figyelmemet egy Commodore64-es kritika videóra [link] és arra lennék kíváncsi, hogy tudja-e valaki, hogy az illetőnek van-e esetleg Youtube csatornája, mert nagy forma és néznék tőle több videót is :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#14287) krizmo_


krizmo_
addikt

Milyen nagyobb torrent oldalakat ismertek, az nCore és a BitHUmen kivételével?
Mostanában az nCore nem az igazi...

(#14288) Melack válasza krizmo_ (#14287) üzenetére


Melack
veterán

1st?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#14289) philoxenia válasza b4sxe (#14277) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Bepötyögöd a jelszót az ujjaddal.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14290) PRDZsolesz válasza krizmo_ (#14287) üzenetére


PRDZsolesz
aktív tag

Puszta kíváncsiság, mi a baj az nCore-ral?

(#14291) krizmo_ válasza Melack (#14288) üzenetére


krizmo_
addikt

Köszi. :R
Ahogy látom meghívó kell az oldalhoz.... majd utána nézek.

(#14290) PRDZsolesz
Az utóbbi időben nem töltik fel időben a pl. sorozatokat... Ma is elmaradt pár feltöltés...
Amúgy, nincs különösebb bajom az oldallal, sokáig rendben is mentek ezek a dolgok, de mostanában valami megváltozott...

[ Szerkesztve ]

(#14292) Rivaul válasza PRDZsolesz (#14290) üzenetére


Rivaul
addikt

9 éve vagyok ott. Még endless volt és szabad reggel lehetett bemenni, hisz akkoriban alakult. Azóta borzasztóan egy kötött vacak lett sajna...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#14293) Traxx


Traxx
őstag

Tudtok javasolni olyan szervezetet, ahol jó helye lenne az adó 1%-nak? (Rák)kutatás lenne az elsődleges, ahova szívesen adnám, de bármilyen egyéb jöhet :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#14294) philoxenia válasza Traxx (#14293) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Például.
Együttműködésben:[link]

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14295) Dinter


Dinter
addikt

Ha Fb-n egy youtube videót kinagyítanék, akkor a facebook-ot rakja teljes képernyős nézetbe, nem a youtubet. Google Chrome. Ötletek?

Chrome topikban már próbáltam, azért megpróbálom fb-ben is.

[ Szerkesztve ]

(#14296) Bjørgersson válasza Dinter (#14295) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Google Chrome vagy Facebook topik.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14297) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Bajban vagyok a google-val. :(
Ez a gond nem áll fenn a google.com-on, cs a google.hu-n
Na szóval; szeretek a billentyűzettel navigálni a weboldalakon (mindegy miért). Ez eddig rendben is volt mindenhol. Most viszont a google.hu ahelyett hogy a fel-le nyíllal görgetne (úgy mint a többi oldal), a találatok elé rak egy kis háromszöget és a nyilak nyomogatásának hatására ugrál köztük. Tehát nem görget, hanem "ugráltatja az oldalt", kb mintha egy fél pageup/pagedown nyomnék. A google.hu sütiket töröltem, mást eddig nem csináltam. Böngésző: Firefox
Van rá valakinek valami ötlete esetleg? Néhány napja még jó volt, természetesen nem állítottam át semmit.

(#14298) Traxx válasza philoxenia (#14294) üzenetére


Traxx
őstag

Köszönöm :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#14299) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Nem találtam megfelelő topikot, ezért itt kerdeznék. :)

Jelenleg Hollandiában tartózkodom, és a nyáron szeretnek Wizzairel haza repülni pár hétre.
Az lenne a kérdés, hogyha az útlevelem lejárt időközben, de a személyim érvényes meg jó pár évig,
felszallhatok útlevél nélkül a gépre, csak szemelyivel, illetve az esetleges kiegészítő okmányokkal (lakcim kártya, ilyesmi :D )?

A társaság weboldalán ehhez tartozó konkrét információt nem találtam, sem egy kapcsolat e-mail címet, csak egy telefonszámot 1,5€-ért percenként, de azt kihagynam ha nem muszáj.

Köszi.

yo

(#14300) pjen válasza kenny123 (#14299) üzenetére


pjen
félisten

Szerintem a Sengeni határok között a Magyar állampolgároknak nem kell utlevél.,,Felhívod a Magyar követséget?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.