Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13551) EmberXY válasza Bjørgersson (#13550) üzenetére


EmberXY
addikt

"Blocked puts webmasters back in control of their websites by blocking proxies, bots, criminals, forum trolls, and spammers and keeping them blocked."

Te melyik kategóriába sorolod magad? ;]

Amúgy komoly cuccnak tűnik, 299 dollárért lehet licencelni, lehet, hogy szarul állították be, vagy tényleg valamiért tiltja azt a tartományt, amiben vagy, vagy téged. :DDD Honlapja itt van.

Up the Irons!

(#13552) Bjørgersson válasza EmberXY (#13551) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ilyen sorrendben mindegyik. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13553) EmberXY válasza Bjørgersson (#13552) üzenetére


EmberXY
addikt

Semmi kétségem nem volt... :DDD

Up the Irons!

(#13554) pocokxx válasza Bjørgersson (#13552) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Nekem sem működik (Se noti, se asztali, se telefon, se IE, se Chrome.)
Az oldal még bejön, de pl, ha ide szeretnék navigálni, akkor már "blocked".

Ezt találtam hozzá:
album art exchange had a couple of incidents where individuals attempted to mass-download their library of images (presumably so they could set up their own site/sell the images) and so the owner of the site basically blocked all users from that 'area' from logging in to the web page.

this means that for the last year no-one from the whole of the UK has been able to log in to the site. when trying to do so you reach the 'Blocked' page.

it all got pretty heated up (as you can imagine people were slightly miffed to lose access for so long. it seems that in the last couple of days they have updated the website to allow visitors from previously blocked areas but there seem to be a few teething problems!

hopefully they can get things sorted out. it would be nice to finally get back to their website.

cheers, simon w.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13555) Bjørgersson válasza pocokxx (#13554) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszi, akkor nyalják meg. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13556) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Magas a vérnyomásom és azt mondták vegyek egy vérnyomásmérőt, s ellenőrizzem gyakrabban, hogy kelleni fog-e gyógyszeres kezelés. Ehhez keresek egy megfelelő készüléket. Felkaros az odáig, de azon túl mindegy?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13557) Pocee válasza pocokxx (#13556) üzenetére


Pocee
senior tag

Nekem Omron-t vettek karácsonyra mert egy hipochonder f@sz vagyok,természetesen nincs rá szükség hál' istennek.Úgy tudom az omronok klinikailag validáltak,de lehet a többi nagy név is.
Ez egy alap felkaros,de teljesen jól működik.

szerk: ilyen

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#13558) pocokxx válasza Pocee (#13557) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Köszi a segítséget! :R
És miben tud többet, mint pl ez: [link] Csak, mert feleannyiba kerül. És mérési pontosság ugyanúgy Nyomás érték: ± 3 Hgmm Pulzus érték: ± 5 %

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13559) Pocee válasza pocokxx (#13558) üzenetére


Pocee
senior tag

Nincs odaírva,hogy validált :) persze látom,hogy olyan tűréshatárral dolgozik ez is,nem tudom...mert az enyémre omron van írva,valószínűleg azért drágább,a család azt is tudta,hogy maximalista is vagyok :)

Mr.Brightside

(#13560) whited


whited
addikt

sziasztok
van itt aki ismerős esetleg a Liszt Ferenc reptéren?
munkával kapcsolatban szeretnék tőle érdeklődni, ha van ilyen kérem dobjon 1 pü-t :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#13561) Jorus válasza whited (#13560) üzenetére


Jorus
nagyúr

A reptér elég tág fogalom, száznál több cégnek van itt telephelye, de ha tudok, szívesen segítek, 11 éve itt dogozom.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13562) Vakegérke válasza Jorus (#13561) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szárnyakat adsz vágyainak? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13563) whited válasza Vakegérke (#13562) üzenetére


whited
addikt

:D
igazság szerint a repülőtéri főigazgatósággal kapcsolatban szerettem volna kérdezni tőle :K

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#13564) Vakegérke válasza whited (#13563) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még nincs veszve semmi, Jorus fórumtársunk lehet, hogy megfelelő információ(k) birtokában van. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13565) whited válasza Vakegérke (#13564) üzenetére


whited
addikt

sajna nem, így bárki aki tudna segíteni, kérem írjon ide vagy pü :B

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#13566) saelin válasza Pocee (#13557) üzenetére


saelin
veterán

Hmm. Lehet veszek egyet a szüleimnek, mert nem szeretnek vérnyomás mérésre elmenni...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#13567) EmberXY válasza pocokxx (#13554) üzenetére


EmberXY
addikt

Nekem androidon megnyílik ez is, nem blokkolja semmi... :F

Up the Irons!

(#13568) pocokxx válasza EmberXY (#13567) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Most megnéztem gyári böngészővel, meg inkognitó módban is. Mindenhogy "blocked". Lehet "régió" különbség?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13569) EmberXY válasza pocokxx (#13568) üzenetére


EmberXY
addikt

Hát érdekes a helyzet. Mint már említettem, én mobilon az Operát használom, abban van egy funkció, amit ha bekapcsolok (mindig be van kapcsolva), akkor egy külföldi (úgy tudom, hogy ukrán) szerveren keresztül böngészik, ami közben a telefonhoz optimalizál minden weboldalt --> vagyis, hogy asztali módban nézhessek mindent, különösebb lassulás vagy erőforrás probléma nélkül. Namámost, innen megy az oldal, de ha kikapcsolom, vagyis ahogy magyar IP-m lesz, nekem is blocked, ha visszakapcsolom, már a frissítés után megint megy. :C

Amit azért nem értek, mert állítólag a proxykat is blokkolja, na de akkor ez az ukrán szerver mi, ha nem proxy? :DDD

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#13570) philoxenia válasza pocokxx (#13556) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Fontos a vérnyomásmérés helyes módja is a készüléken túl, arra is ügyelj...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13571) rii


rii
nagyúr

sziasztok

nem tudjátok hogy van-e olyan lista, hogy milyen rádiókat lehet fogni
AM FM SW MW LW-n?

őszintén szólva chill-ambient zeneadót szeretnénk találni .....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13572) pocokxx válasza philoxenia (#13570) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Pontosan mire gondolsz? Az ok, hogy a jelölt rész lefele néz, nagyjából a középtájra belőve, a kar pedig nem lóg. Másra kell figyelni?

(#13571) rii
ITT meg tudod nézni, de kehet, jobban jársz valami netes rádióval.

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13573) philoxenia válasza pocokxx (#13572) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13574) Rivaul


Rivaul
addikt

ebay-en be lehet állítani hogy csak olyan találatokat mutasson amiknél az eladó postáz is ide az ígéret földjére? :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13575) rii válasza pocokxx (#13572) üzenetére


rii
nagyúr

netes rádió vaz van persze ... csak ha már van egy olyan fasza készülékünk mint ez:

Sony ST 2950F

akkor a legjobb volna azon fogni adókat ... amit linkeltél, az csak at FM?

SW MW LW az gondolom milliárd csillió lehet h mi jön be, nem?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#13576) marilllyo válasza Rivaul (#13574) üzenetére


marilllyo
veterán

Jobbra fenn.Sort: Price+shipping -> lowest first. Ha van olyan akkor az elsők közé dobja. Egyébként én azt tanácsolom, ha nagyon kell valami és úgy látod, hogy nem postáz ide...írj rá az eladóra. 10-ből 5x meg lehet egyezni, hogy mégiscsak postázzon.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13577) EmberXY


EmberXY
addikt

Üdv!
Nem tudom, hova kéne írni, mert több helyre is beférne, ezért először ide írom a kérdésem...

Meg lehet oldani valahogyan azt, hogy ezen az oldalon a toplistán belül a különböző kategóriákra az URL-ben tudjak hivatkozni, vagyis egyből egy adott kategóriát nyisson meg, ne kelljen kiválasztani? Az URL-t hogyan kéne módosítani (gondolom különféle operátorokkal, ha egyáltalán lehet)? :F
Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#13578) Rivaul válasza EmberXY (#13577) üzenetére


Rivaul
addikt

Például EZ az első. Ha így gondolod akkor egyesével meg kell nyitni az oldalakat és azon belül: jobb klikk egy üres helyen és "oldal forrásainak megtekintése". Ott megkeresed a beágyazott url-t és azt elmented. Utána mindig megnyitható lesz. Remélem ilyesmire gondoltál.


marilllyo

Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13579) EmberXY válasza Rivaul (#13578) üzenetére


EmberXY
addikt

Nem az oldalakat akarom megnyitni, hanem a toplista kategóriákat, amik a lenyíló választómenüben vannak. Azt akarom elérni, hogy ha egy bizonyos kategóriát akarok megnézni (csak bizonyos oldalak helyezése, látogatottsága érdekel), akkor ne kelljen manuálisan kiválasztani, mondjuk pl hogy "internet", és ráklikkelni a Listáz gombra, hanem az URL megnyitásakor már egyből az adott kategória legyen listázva.
Szerintem valami php trükközés lesz, lehet, hogy abban a topikban is próbálkozok majd, hátha elhajtanak. :D

Up the Irons!

(#13580) Rivaul válasza EmberXY (#13579) üzenetére


Rivaul
addikt

Igy mar ertem. Nem volt tiszta teljesen mi a szandekod. :B Most meg mar telorol vagyok azt nem tok utananezni. Remelem csak azutan hajtanak el hogy valaszt azert kapsz :D

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13581) kenny123


kenny123
addikt

Sziasztok!

Netflix-el kapcsolatban kérdeznék. Itt vagyok Hollandban, szeretnék előfizetni, DE csak akkor ha a fenti tartalmakhoz elérhető magyar felirat.
Erről valaki tudna mondani valamit? Esetleg valaki használja?

Köszi.

yo

(#13582) philoxenia válasza kenny123 (#13581) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13583) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Csak nekem nem jön be?

[link]

(#13584) Bjørgersson válasza DrojDtroll (#13583) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én ezt látom, még letölteni is engedi azt a fájlt. Töltsem fel valahova?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13585) DrojDtroll válasza Bjørgersson (#13584) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Ha pü-be bemásolod a tartalmát azt megköszönném.

(#13586) Bjørgersson válasza DrojDtroll (#13585) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Elküldtem. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13587) DrojDtroll válasza Bjørgersson (#13586) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Köszönöm itt is :)

(#13588) Bjørgersson válasza DrojDtroll (#13587) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szívesen itt is. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13589) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Google maps-nál hogy lehet megcsinálni, hogy saját "poi" -kat hozzak létre? Igazából azt szeretném megcsinálni, hogy beteszek mondjuk 20 címet és azt jelölje egyszerre a térképen...így látom melyik milyen messze van tőlem. Illetve ezt elmenthetem és egy kattintásra előhozom. Pl. csinálnék így mondjuk bútor áruházak, elektronikai áruházak, stb... csak, mint példa. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#13590) pocokxx válasza V.Stryker (#13589) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

"Saját helyek" re gondolsz? (Útvonaltervezés mellett) Driveban szinkronizál, úgyhogy google bejelentkezés kell hozzá.

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13591) Blue meth


Blue meth
senior tag

Sziasztok!

Egy hülye kérdéssel fordulnék hozzátok. Van a Subway Surfers nevű játék, amit sokáig toltam Galaxy S3-on, csak vettem új telefont, letöltöttem, csatlakoztattam is facebookhoz a játékot ahogy korábban is tettem, viszont ugye nulláról kezdi a játékot. Kérdésem, hogy nem lehet valahogy átmenteni az ottani "állást" a játéknak?

(#13592) Bjørgersson válasza Blue meth (#13591) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Android játékok topikja, kérdezz rá itt is, hátha. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13593) Blue meth válasza Bjørgersson (#13592) üzenetére


Blue meth
senior tag

Köszönöm!

(#13594) Samifiu


Samifiu
tag

Szevasztok!
Nem tudom hogy jó helyre írtam e, de van egy tárgyam fősulin, nevezetesen Digitális Technika ahol terveznem kell majd multiplexereked illetve kódátalakítókat...a kérdésem az lenne hogy létezik olyan program Ami segítségével tudok átláthatóan kreálni ilyesmiket illetve jelzi nekem a program hogy valami nem helyes abban amit csináltam?
Előre is köszi a válaszokat!

Regisztrált 2007-03-31 11:39 ||| Samifiu felhasználónak 14 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!(phmegbizhatosag.atw.hu) ||| Malacka nem akadt be a kamionjával a híd alá...csupán hidat szállít!

(#13595) spiritex


spiritex
veterán

Ma amikor hazáértem szólt a szomszédom, hogy 10 percig szirénázott a riasztó. Szerintetek a gázkonvektor lángjának belobbanása meg tud téveszteni egy infravörös érzékelős riasztót?

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#13596) SüdiLaller válasza spiritex (#13595) üzenetére


SüdiLaller
aktív tag

ha a feláramló hő mozgatja a függönyt, az szokott ilyet okozni. önmagában a függöny mozgása nem. hőkülönbséget érzékel egy beállított tömegre. szerintem a tiéd is állítható, amennyiben van kisállat a lakásban, mi azt annak súlyához belőjük. te ne szedd szét a pir-t, mert szabotázs védett. hívd a szerelőd.

[ Szerkesztve ]

Amivel a napjainkat töltjük, azzal telik az életünk is.

(#13597) Samus


Samus
addikt

Tudom, hogy az oldal a hirdetésekből szerez bevételt, de csak nálam van felugró ablak Gemius/Ipsos felméréssel? Nem az első alkalom.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13598) Bjørgersson válasza Samus (#13597) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Felugrálni nálam nem szokott, de ha egyszer-egyszer véletlen rákattintok a háttérben egyébként nem látható hirdetésre, akkor néha bedobja.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13599) Samus válasza Bjørgersson (#13598) üzenetére


Samus
addikt

Nálam akkor ugrik (és csak akkor, ezt megfigyeltem), ha a főoldalon egy bejegyzést akarok megnézni (ami adott illető oldalára visz ugye), úgy kb. fél éve észleltem először, azóta ez úgy a negyedik alkalom lehetett. Szóval nem sűrű, csak érdekes, és főképp fura.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#13600) Bjørgersson válasza Samus (#13599) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kérdezz rá valamelyik interaktív topikban is, lezso szerintem tud róla.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.