Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13851) seederking


seederking
őstag

Sziasztok

Az lenne a kèrdèsem,hogy ha egy saját cikket/vèlemènyt szeretnèk megosztani az oldalon egy pc játèkról annak mi a menete?

(#13852) philoxenia válasza seederking (#13851) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Írsz egy cikket a Logoutra, ha címlapos, akkor jóváhagyás kell, ha saját bejegyzés, akkor az sem.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13853) marilllyo


marilllyo
veterán

Azon filózom, hogy mit csináljak...vagy mit tudok csinálni.

Itt aprón egy csávó átvert engem meg még vagy 10-15 usert játékokkal. Megkaptuk mindnyájan a gift-et de pár nap múlva elkezdte a Steam visszavenni őket mondván, hogy gond volt a fizetéssel. Ez volt valamikor...október-november környékén. Furcsa mód tőlem akkor nem vette vissza. Rendes volt..megvárta míg kiakasztom a játékot...aztán kb. 3 hete hozzá sem nyúltam..most épp gondoltam csinálok helyet az SSD-én és letörlöm ( Far Cry 4)..majd jött az üzenet Steam-től, hogy...persze nyugodtan töröld le kisfiam..ugyanis visszavettük tőled.
Paypal-en küldtem a mánit...természetesen gift-ként. :((( Nem verem magam a földhöz mert amúgy sem tetszett a játék...és tényleg épp törölni akartam...de azért nah..mégiscsak megloptak. ~6000 körül utaltam a csávónak.

Van bármi esély arra, hogy visszakapjam a zsíros zsebbélelő zsetont...vagy hagyjam a francba. A "rád küldöm a tesákat" c. fenyegetést szerintem már többen eljátszották a userrel...szóval az nem hinném, hogy járható út. Eleve PH-ról már letiltották a srácot, meg ugye ennek már több hónapja is van.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13854) seederking válasza marilllyo (#13853) üzenetére


seederking
őstag

Esetleg keresni egy hirdetèst (amit ő adott föl) ès amire jelentkezne egy ismerősöd ès átvètelnek szemèlyes találkozót beszèlnènek meg amire te mennèl el...ès tálalnád a dolgot vagy az arcát.+ a többi átvert user is csatlakozna a találkozóhoz??
Csak egy ötlet😊

(#13855) philoxenia válasza seederking (#13854) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

6000 péz nem ér annyit...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13856) Rivaul válasza seederking (#13854) üzenetére


Rivaul
addikt

Lincs ;]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13857) Pocee válasza philoxenia (#13855) üzenetére


Pocee
senior tag

De,ér annyit,ha engem lopna meg biztos hogy érné annyit,hogy beszéljek vele,6000ért biztos nem verném agyon de ha nem adná vissza biztos megtámasztanám el ne dőljön.egyébként röhögve megcsinálja mással is.

Mr.Brightside

(#13858) philoxenia válasza Pocee (#13857) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ha meg följelent önbíráskodásért? Rendőrségre érdemes többen elmenni, de ilyen önbíráskodás nem vezet sehová...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13859) marilllyo válasza philoxenia (#13858) üzenetére


marilllyo
veterán

Kicsit elszaladtunk srácok. :P Én első körben arra gondoltam, hogy tudok e sírni ...teszem azt a paypal-nál. Dispute...vagy bármi.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13860) philoxenia válasza marilllyo (#13859) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Sírni itt is tudsz, van rá smiley.... ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13861) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok!

Nagyon hülye kérdés következik, de pont ezért ötletem sincs, hol merjem megkérdezni.... :DDD
Egy ilyen kávédarálóval lehet mákot/diót/cukrot is darálni?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13862) Bjørgersson válasza pocokxx (#13861) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mákot és cukrot igen, diót nem hiszem, azt mi diódarálóval szoktuk. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13863) pocokxx válasza Bjørgersson (#13862) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

És a turmixgép használható ilyesmire? Vagy ott is ugyanaz lehet a gond, mint az előbbinél? (ti. hogy beleragad a kés alá az olaj miatt.)

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13864) sgergi válasza pocokxx (#13863) üzenetére


sgergi
veterán

Turmixgéppel lehet diót darálni, és azzal szoktam. Viszont nem érdemes túl sokat egyszerre beletenni, mert a szárazsága miatt nem tudja akkor az egészet összevágni.

(#13865) krizmo_ válasza pocokxx (#13861) üzenetére


krizmo_
addikt

Üdv,

Én mindegyiket szoktam vele darálni, a diót is lehet vele darálni, csak kicsit össze kell törni, nem egy darabba betenni. Mivel nagyon olajos, ezért ha kristálycukorral együtt darálod, akkor nem ragad a kés alá, vagy áll össze.

Szerk.:
Ha sok dió kell valamibe, akkor én erre a célra a klasszikus húsdarálót szoktam használni, azzal nagyon jól lehet diót darálni. :K

[ Szerkesztve ]

(#13866) pocokxx válasza krizmo_ (#13865) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Rendben, köszi. A húsdaráló is jó ötlet. Ahhoz kell valami külön fej?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13867) krizmo_ válasza pocokxx (#13866) üzenetére


krizmo_
addikt

Én nem használok hozzá külön fejet. Jó hozzá az, amivel a húst szoktam darálni. :K

(#13868) Pocee válasza philoxenia (#13858) üzenetére


Pocee
senior tag

Természetesen igazad van,és külön bosszantó és szomorú,hogy ilyenről kell beszélni,hogy manapság az emberek képesek 6000ért eladni a méltóságukat.

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#13869) Rivaul válasza Pocee (#13868) üzenetére


Rivaul
addikt

Egyszer vágott át engem valaki itt az oldalon. Sokáig tanakodtam hogy másik hirdetésére regelve telibe ne vágjam de akkor is az volt hogy én lennék az önbíráskodó... Én 20k-val lettem megkárosítva (félig működő telefont kaptam). Végül tettem itt panaszt és lenyeltem, viszont a mai napig nem felejtettem. Ha meglátnám a srácot akkor spontán teliverném akár milyen bíráskodás de szerencsére messzi vidéknek lakik :U Meg lehet ezért kövezni de ha ő megteheti akkor én is, akár ki akár mit mond.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13870) seederking válasza Rivaul (#13869) üzenetére


seederking
őstag

Ráadásul ezzel az a gond,hogy pont ezért "önbíráskodni nem fog" az ember,megcsinálja száz másikkal is mert tudja nincs mitől félnie max kap egy feketét itt az oldalon vagy csinál egy másik harmadik negyedik profilt.

Egy kérdés :
Mitől lehet címlapos egy cikk és mitől sima bejegyzés?Például én most elkészítettem egy cikket/véleményt egy játékról akkor az inkább csak sima saját bejegyzésnek számít gondolom.?Már csak azért is mert nem merültem bele a studio megalakulásának időpontjától fogva a játék pixelmennyiségét tartalmazó fájlok méretéig....:)

[ Szerkesztve ]

(#13871) Jorus válasza seederking (#13870) üzenetére


Jorus
nagyúr

Úgy kezded az írást, hogy eldöntöd, mit szeretnél írni: címlapos írást vagy blogbejegyzést. Egyéb infókat itt találsz.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13872) Pocee válasza Rivaul (#13869) üzenetére


Pocee
senior tag

Tudod,a türelmes ember bosszújától nincs rosszabb :)

Mr.Brightside

(#13873) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

H2SO4 - kénsav
HNO3 - salétromsav
NH3 - ammónia
CH3OH - metil-alkohol
CaO - égetett mész
CaOH2 - oltott mész
S8 - kén
Al2O3 - timföld
HCl - hidrogén-klorid
I2 - jód

Kérdés, ez mind molekula? Ha nem, akkor mi micsoda?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13874) cattus válasza Bjørgersson (#13873) üzenetére


cattus
őstag

Igen. Ugye a kén és a jód jelentheti csak az elemet is, de mivel fel van tüntetve, hogy S8 illetve I2, ezért mindegyik molekulának számít.

Do the thing!

(#13875) Bjørgersson válasza cattus (#13874) üzenetére


Bjørgersson
félisten

És ahol mondjuk nem csak egy anyagról van szó? Pl. egy NH3 az ammónia-molekula, vagy mivel vegyületről van szó, egyszerűen csak ammónia?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13876) cattus válasza Bjørgersson (#13875) üzenetére


cattus
őstag

Szerintem mindegy, hogy odateszed-e mögé a molekula szót. Max. akkor van jelentősége, hogy ha csak egy ammónia-molekuláról van szó, akkor odateszed mögé, ha meg pl. ammóniagázról (sok ammónia-molekula), akkor meg használod az ammónia kifejezést.

Do the thing!

(#13877) aizen92


aizen92
addikt

Az komoly, hogy az AQUA kattintós/megtekintés utáni árszámítást használ? Mint a repjegyeknél, minél többet néznek egy járatot annál nagyobb lesz az ár.
127.000ről indult az ár
Story: szombaton nézegettem egy terméket ismerősnek, majd küldtem neki a linket, meg ő elküdte még X embernek hogy véleményezzék stb. Aztán hétfőre + 2.500 forint.
Ma megnézem reggel 130.000. Rendelés előtt megint párszor meg lett nyitva a termék oldala, most este pedig már 131.900.

:Y

Ez azért elég comboc. Többet nem nézek aqua-n órákig valamit amit 1 hét múlva akarok megvenni mert rádobnak az árára.

Kétlem, hogy az euró miatt 4 nap alatt 3-szor emeltek árat....

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#13878) Bjørgersson válasza cattus (#13876) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értem, köszönöm szépen a gyors választ! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13879) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Sziasztok!

Lehet elég hülye kérdés, nincs ebben még túl nagy jártasságom.
Egy PS3-as játékdobozt lehet-e simán postai LEVÉL-ként feladni, vagy azt már csak csomagként lehet (többszörös áron)?

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13880) philoxenia válasza nonsen5e (#13879) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Levélként is föladható, de extra költségekkel.[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13881) marilllyo válasza nonsen5e (#13879) üzenetére


marilllyo
veterán

Én rengeteget postáztam. Sokat bizniszeltem PS3 játékokkal. Ajánlott levélként akkor(másfél éve) 465 Ft volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13882) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Köszönöm, köszönöm! :R

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13883) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Hol érdemes optikai javításhoz hőlégfúvót és olyan forrasztópákát venni amihez több fej is van (nem csak egy..) :R

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#13884) marilllyo


marilllyo
veterán

Van egy Asus O!play mini medialejátszóm és az a hiba lépett fel, hogy az 1TB-s külső HDD-t rákötve kifagy az egész. A kép megmerevedik és se kép se hang pedig még csak a menüben lépnék rá a vinyóra. Film választásig el sem jutok. Eddig működött. Tegnap kezdte el.
A számítógép tökéletesen olvassa a vinyót illetve a médialejátszó is tökéletesen olvas egy másik külső 120GB-s HDD-t, memóriakártyát. HDD sentinellel is ránéztem. 100%

Van valami ötletetek?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13885) Rivaul válasza marilllyo (#13884) üzenetére


Rivaul
addikt

Elég combos topicja van, sztem ott jobban jársz :K

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13886) negroo válasza marilllyo (#13884) üzenetére


negroo
aktív tag

iorobot telepít örül

(#13887) marilllyo válasza negroo (#13886) üzenetére


marilllyo
veterán

Iorobot? Az micsodi?

(#13885) Rivaul: Thx! Ott is feltettem! :R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13888) minek?:S


minek?:S
őstag

Hali!

remélem jó helyre írok és tudtok is rá válaszolni.. szóval.. az lenne a kérdésem, hogy win 8.1-es Paintben, hogy lehet úgy beilleszteni egy kivágott képet egy képre, hogy csak maga a kivágott rész jelenjen meg és ne legyen körülötte fehér?

Üdv.:M.

(#13889) VoidXs válasza minek?:S (#13888) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Vágandó kép -> kivágás kijelölése -> kivágás -> rendes kép -> beillesztés.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#13890) Kékes525


Kékes525
félisten

Sziasztok!

Létezik valami lista a web áruházak minősítésére (megbízhatóság, szolgálakézség, tanácsadás, garancia érvényesítés, pontosság, stb)?

Pillanatnyilag az audiofil webáruházak érdekelnek, de minden más is jól jöhet a későbbiekben.

Konkrétan most ezek érdekelnének: [link] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#13891) Bjørgersson válasza VoidXs (#13889) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Vagy beillesztes utan egyszeruen csak korbevagja.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13892) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Sziasztok!

Van itt valaki aki a közel múltban ment New Yorkba repülővel Budapestről?
Illetve, repülőre vihetek fel magammal tabletet?

Köszi

(#13893) Jorus válasza csipszikutya (#13892) üzenetére


Jorus
nagyúr

Vihetsz.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13894) marilllyo válasza csipszikutya (#13892) üzenetére


marilllyo
veterán

Bizonyos mennyiségű folyadék,jogszabályba vagy törvénybeütköző eszköz vagy tárgy kivételével bármit. :D

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13895) marilllyo válasza marilllyo (#13894) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerk: Ha kézipoggyászról van szó...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#13896) csipszikutya válasza marilllyo (#13894) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Sose utaztam még repülőn, azt se tudom még, hogy fogok kijutni majd :D
Ferihegy vagy Liszt Ferenc repülőtér még üzemel?

(#13897) Jorus válasza csipszikutya (#13896) üzenetére


Jorus
nagyúr

Üzemel, de csak a 2-es terminál. Taxival vagy a 200E-vel tudsz kimenni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#13898) philoxenia válasza csipszikutya (#13896) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Akkor jó úttal kezdesz... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13899) pocokxx válasza csipszikutya (#13896) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Mehetsz repülővel is, az pont ott száll le...
;]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#13900) csipszikutya válasza Jorus (#13897) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Kocsival visznek majd ki, bár én férfi vagyok, nem kell 10 hétre 32 bőrönd, köszi!
Kijutásra nem a repteret, hanem New Yorkot értettem.

philoxenia: 1x él az ember és mindent el kell kezdeni valahol :D

pocokxx: ahová megyek ott pont nem lesz reptér, de lehet megkérem Obamát, hogy húzasson gyorsan egyet nekem :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.