Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) lorcsi válasza parandroid (#2450) üzenetére


lorcsi
veterán

azt láttam tegnap, de ez egy másik hely és valami alap verzió lehet mert minden opcionális benne. a bt kihangosítás nekem abszolut nem kell, de a cd nem lenne rossz az sd mellé
ok, kíváncsi leszek a tapasztalataidra

jéé, abban sincs cd hely...de itt fele annyiba kerül

[ Szerkesztve ]

(#2452) #00809728


#00809728
törölt tag

Hy!

Karácsonyra vettem az asszonynak a matizába egy ilyen kis készüléket
Feltétel az volt.MP3 zenét tudjon lejátszani ,neve legyen,tudjon 4 hangszorót mozgatni,rádió egység.
Nos gondoltam az egy lemezes mp3-t előbb vagy utobb megunta volna ezért maradtam az SD 2gb kártya melett 300zene ráfér ,nincs rázkodás miatti hiba,neve van,4*45w,rádiós,neve is van,távszabályzos,BT,olcsó volt.Igaz, lehet vannak olcsobb készülékek is de azért ez szerintem ennyi pénzt megért. :C

Ha valaki tud Magyar nyelvü leírást hozzá az kérem ne kíméljen.Ugyanis kb 30nyelven van leírás de éppen Magyar az nincs. :O

[ Szerkesztve ]

(#2453) parandroid válasza #00809728 (#2452) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Dodi, lorcsi: Én is ezt a típust néztem, de én itt találtam: [link]. Igaz duplaennyiért, de kihangosítóval, ami nekem fontos lenne azért. Mondjuk eredetileg azt hittem, hogy a kihangosító kvázi ajándék, és a fej kerül ennyibe, de ezek szerint 16 a fejegység is, meg a kihangosító is. Elképesztő, hogy leestek az árak, a mostani mp3-as Blaupunkt alap fejegységemet még 40e-ért vettem 2005-ben. Ennyivel olcsóbban lehet előállítani optikai egység nélküli lejátszót, vagy ennyire tömegtermék lett?

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2454) gabx76 válasza parandroid (#2453) üzenetére


gabx76
senior tag

Csak hogy ne legyen könnyű a választás: [link] :)

+ még1
Nekem ez utóbbi van.

[ Szerkesztve ]

(#2455) lorcsi válasza #00809728 (#2452) üzenetére


lorcsi
veterán

a mappákat hogy kezeli az mp3-as rész ?

(#2456) #00809728 válasza lorcsi (#2455) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Hát 1-2-3 csináltam neki és ráfért az ősszes amit szeretett volna.
régiek,mostani,magyarok.
Igazából én még nem is néztem de ha gondolod rápillantok.

Egyébként a autóshifi oldalon néztem és megnéztem kik a viszonteladói.Másnap meg is jőtt 15990ft

(#2457) TayRol


TayRol
veterán

Na, megrendeltem a fejegysegemet, s elvileg be is szerelik a vasarlas helyszinen.
Erre esett a valasztas. Csak arra vagyok kivancsi, hogy az USB kimenet hatul hogyan mukodik? :F (tehat hogy csatlakoztatok ra valamit...)

[ Szerkesztve ]

(#2458) oettinger01


oettinger01
őstag

fejegységvásárlás előtt állok és még mindig nem tudom elhatározni magam, ezért kérem a segitségeteket illetve a ti meglátásotokat a kérdésben.
komoly instalációhoz lenne a cucc. a kiszemeltem egy alpine cda 9855r. ti milyen alternativát ajánlanátok még és miért?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#2459) tibz03


tibz03
őstag

Sziasztok!

Szeretném lecserélni a kocsiban a hátsó ovál (6x9"-es) hangszórókat. Fontos lenne a nagy hangerő, és a jó minőség. (Gondoltátok volna? :D ) Árban 15k fölé csak akkor mennék, ha tényleg megéri. Ki mit javasol? Szívem szerint Sony terméket vennék, de régebben írta itt valaki, hogy nagyon rosszak. Igaz ez? :F Blaupunkt-om van most, igazából meg voltam vele elégedve (egy alap-modell 10k körül volt), de most szeretnék valami hangosabbat. :)
Előre is köszönöm az ötleteket. :R

(#2460) fero02 válasza tibz03 (#2459) üzenetére


fero02
veterán

Már nem azért, de sztem 5000 Ft-tól ne várj semmilyen pozitív irányú minőségbeli növekedést... ;) Ehhez már egy szintet feljebb kellene lépni.

(#2461) hugi0 válasza tibz03 (#2459) üzenetére


hugi0
őstag

Ha valoban teljesitmenyt is akarsz es minoseget is, akkor az zsebbenyulos.
JBL Decade T595
Ha megsem oval mellet dontesz, tudok ajanlani meg ket 20 centist:
Pioneer TS-E2095
Pioneer TS-2150
En eleg sokmindent hallotam mar, ez a harom volt ami az elkepzeleseidhez kozel jar.

"Tudod" a mai vilagban ilyesmire nagyon nincs igeny.
- foleg, hogy mp3-at hallgatsz kalaptartobol szolo ovalon.

Ha veszel egy 15,000Ft-os hangszorot, nem art ha tudod ennek az eloallitasi koltsege kb. 1500-2000Ft lehet.

Nesze neked minoseg.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2462) #00809728 válasza oettinger01 (#2458) üzenetére


#00809728
törölt tag

Nézd első körben azt dőntsd el mennyi lovéd van rá és mik az elképzeléseid miket kell tudnia?
Pio "buzi" vagyok én tuti azt ajánlanám.

(#2463) hugi0 válasza hugi0 (#2461) üzenetére


hugi0
őstag

[link]

A pioneerek is a maguk koraban nagyon magas aron voltak elerhetoek.

A TS-2150 valamikor a 90-es evek elejen 30penz volt.
A TS-E2092-os pedig a 2000-es evek elejen 36penz.

Egy ismerosom nemreg kinalt nekem egy (akkor meg bontatlan csomagolasu, en bontottam, ki hogy meghalgassam) TS-2150-et 18penzert.

Rakerdezzek ? ez erdekel teged ?

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2464) #00809728 válasza tibz03 (#2459) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Nos én is ovált vettem a matizba hátra aztán kicseréltettem Phase 16cm +magas és csináltattam egy kalaptartót amit egy asztalos 2000ft-ből megoldott.
Előre az ajtóba 10cm ezt

autohifin néz körbe sok mindent megtudsz árakról ill jellemzökről.
itt én a carstylingen vásároltam uj phase cuccot.Sajna ezt már nem lehet kapni mert a mac felvásárolta.

(#2465) #00809728 válasza tibz03 (#2459) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Azért a fejegységedet is érdemes lenne megnézni,hogy ki fogja-e hajtani a 16cm-es szettet.Mert 4*50watt szerintem egy jó minőségü 16-os cucchoz már kevéske.
Vagy esetleg van erőlkődő is?

(#2466) fero02 válasza #00809728 (#2465) üzenetére


fero02
veterán

És mi lenne, ha tudnád, h az a 4*50 W az valóban mennyi is... ;) :DDD

(#2467) oettinger01 válasza #00809728 (#2462) üzenetére


oettinger01
őstag

pioból mit tudsz ami üti ezt a szintet?

A széles mosoly titka, VTEC szelep nyitva!

(#2468) hugi0 válasza fero02 (#2466) üzenetére


hugi0
őstag

Tudni fogja.
Ugyanis mi elaruljuk neki.

Kb. 6-8 Watt (1% THD mellet). :))

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2469) fero02 válasza hugi0 (#2468) üzenetére


fero02
veterán

De csak mert ilyen jó a szíved. :D

(#2470) lorcsi


lorcsi
veterán

az RDS miket írhat ki a kijelzőre?

3k a különbség a nélküli és az rds között..

(#2471) fero02 válasza lorcsi (#2470) üzenetére


fero02
veterán

Amilyen információt az adó sugároz. Olyasmi az, mint pl szgépnél az RSS. ;)

Kicsit pontosabban leírva.

(#2472) hugi0 válasza fero02 (#2471) üzenetére


hugi0
őstag

En maximum 1% ban hallgatok radiot (talan meg sok is az 1%).

Nekem teljesen mindegy, hogy 103,3 vagy danubiust ir ki.

Hisz ugysem a radio kijelzojet ....
... hanem a csajokat nezem. :)))

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2473) lorcsi válasza fero02 (#2471) üzenetére


lorcsi
veterán

köszi :R

(#2474) tibz03 válasza hugi0 (#2461) üzenetére


tibz03
őstag

Köszi, hugi0, de a 15k-s keretet egy picit túllépted az 55k-s hangszóróval. :U

Dodi72, mindenképpen ovál kell, olyan hely van a kocsiban a kalaptartóban gyárilag. Nem tudom, mi a bajotok az ovállal. :F

(#2475) fero02 válasza hugi0 (#2472) üzenetére


fero02
veterán

Az lehet, de akkor is az a válasz Lorcsi számára. :P

Recon: nem az ovállal van a baj, hanem a 15 k-tól ne várj sokat, ill. ne akarj többet a mostaninál. ;)

Lorcsi: nm. :R

[ Szerkesztve ]

(#2476) #00809728 válasza tibz03 (#2474) üzenetére


#00809728
törölt tag

Semmi sem oválban is vannak jók.Én csak ajánlottam.

[ Szerkesztve ]

(#2477) #00809728 válasza lorcsi (#2473) üzenetére


#00809728
törölt tag

Lorcsi sajnos azon a linken amit küldtél nekem nem jőn be semmi.Ha megtennéd és ujra megnéznéd azt megköszönném.

(#2478) #00809728 válasza fero02 (#2466) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Nos nem kötözködésnek írtam de sok olyan "gatyi" szintü autórádió van amire rá van írva 4*50w azt igazából ha a felét tudják annak őrülnének.Ismétlem gatyi szintü.

Nekem egyszerü mezei 16cm phase phase igaz ebből a kisőccse van azaz 40.000ft volt a 2db nos ebből vettem 4-et+kuffer
+erősitő
Hát persze lehetett volna jobbat is.

Igazából ezt má egy eyszeü 4*50w kis joszág már nem tudta volna ihajtani.Én erre gondoltam.

(#2479) lorcsi válasza #00809728 (#2477) üzenetére


lorcsi
veterán

[link]
talán ez jó lesz, keresés aztán a fejegység típusa (Melbourne SD27) majd magyar nyelv alul(zászlócskák) és kidobja

[ Szerkesztve ]

(#2480) #00809728 válasza lorcsi (#2479) üzenetére


#00809728
törölt tag

Köcce Lorcsi :C

(#2481) lorcsi válasza #00809728 (#2480) üzenetére


lorcsi
veterán

nincs mit ;)

(#2482) #00809728 válasza lorcsi (#2481) üzenetére


#00809728
törölt tag

Na a gombocskákat kinyomtatom aszonynak hátha igy el tudja kezelgetni. :K

(#2483) fero02 válasza #00809728 (#2478) üzenetére


fero02
veterán

Nem is vettem kötözködésnek. :N

De az a helyzet, h nem csak a gagyikkal van ez. Sajnos a nevesebb gyártók is élnek ezzel az üzleti fogással.

Nézz csak kicsit viszább az egyik Sony cucc adatlapjára. Ott is le van írva a paramétereknél, h az a 4*50 W teljesítmény 1 kHz-es mérőjellel készült (ez számunkra lényegtelen), viszont a DIN nemtudomhanyas szabvány szerint meg már csak pölö 2X W, de még ez sem fedi teljesen a valóságot.

Szal ez van.

És ezzel a karcsú teljesítménnyel valóban nem lehet megfelelően meghajtani egy komolyabb cuccot sem. :R

MOD: az emlegetett post a Sony cucc linkjével.

És idézet az oldalon található adatlapról:

" Erősítő

S-MOSFET kimeneti fokozat
IGEN

Kimenő teljesítmény (DIN 45324 szabvány szerint, 4 ohm)
4 x 27 W

Maximális kimenő teljesítmény (1 kHz, 4 ohm)
4 x 52 W

Dynamic Soundstage Organizer (Dinamikus hangrendező): DSO / DSO II
NEM / IGEN

EQ3 (háromsávos ekvalizer)
Parametrikus EQ3

EQ Lite (kétsávos ekvalizer)
NEM

Különálló mély- és magashangszabályzó
Alacsony / Közép / Magas

Hangerő
NEM

"

[ Szerkesztve ]

(#2484) tibz03 válasza fero02 (#2475) üzenetére


tibz03
őstag

Ezzel azt akarod mondani, hogy a 10-20k közötti árkategóriában a 10k-s Blaupunkt képviseli a csúcsot? :U

Dodi72: Igen, köszi, csak nem ovált. Van esetleg konkrét tippetek, hogy milyen ovált érdemes venni 15k (nagyon max. 20k)-ért? :)

(#2485) tibz03 válasza tibz03 (#2484) üzenetére


tibz03
őstag

Na kicsit konkrétabban:

Ground Zero GZTF 690MK - erről a márkáról még nem hallottam (gondolom, most már képben vagytok, mennyi a szaktudásom :DDD )

VAGY

Sony XS-F6935 - igazából ezt már meg is rendeltem (egy kicsit talán meggondolatlanul), de még valószínűleg visszamondhatom, úgyis Szilveszter van, nem hinném, hogy vesznek fel rendeléseket.

Melyik a jobb szerintetek? A Sony-ról már olvastam hideget-meleget (én viszont preferálom a márkát, a fejegység is Sony, és teljesen elégedett vagyok vele), a másikról viszont nem tudok semmit. Esetleg más ilyesmi árban?

(#2486) #00809728 válasza fero02 (#2483) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy Fero!

Igazából nekem sonyból egyik sem jőn be azaz régen volt nekem minicd-s változatom nos azt szerettem
Aztán sorolhatnám a Blau,alpine,Clarion termékeket de szigoruan csak ami már olyan 45.000felett van.

Az biztos itt csak tippeket adhatunk egymásnak és esetleg probáljuk a helyes meder felé sodorni a kedves vásárlót.De igazából ő dönti el,hogy mi neki a szinpatikus kinézet,ár stb...Pénz az nagy ÚR!

[ Szerkesztve ]

(#2487) #00809728 válasza tibz03 (#2484) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Anno amikor voltam a Surányinál akkor megkérdezte mi az elképzelésem.
Mondtam neki 16cm szett+széepn csilingeljen a magas mert sajna én annak a rabja vagyok.+van rá 40.000ft-m.
Nos a kérdése utána az volt milyen zenét halgatok leginkább
tuc-tuc,metal,opera,tecno vagy lágy dance stb...
Nos én régi motoros vagyok és nekem a 80-as évek a nyerőek pld Fancy,Ken Lacibácsi és a régi italo zenék.
Ott volt egy fal ahol ki volt állítva kb 40féle hangszoró 16cm volt a legtőbb.
Sorolhatnám a márkákat 3oldalon keresztül de igazából ő benyomta a phase gombját és ott nálam megáltt minden kb mint a Túl a sővényen rajzfilmben a mokusnál amikor enrgiaítalt ivott.
Minap jőtt a haver hozzám ford focus sedannal.2 mélyláda,erőlkődő,rahedli hangszoró.Bekapcsolta és a rendszámtábla tartó mintha viszhangzott volna szóval a dob már rég kb 5seccel ezelőtt elhangzott de a rendszámtábla kb akkor ütőtt ugy 8-at még.Hát apukám a zene felét nem is értettem pedig a kedvencem volt Dj Bobesz egyik zenéje.Nos ő nem minőségre ment hanem emnnyiségre és a cél az volt ha lemegy és bekapcsolja akkor a lakotelepen páran megszolják megint az a "hülyegyerek".Nem tudom erre én nem mondok ill nem írok semmit sem....

(#2488) #00809728 válasza tibz03 (#2484) üzenetére


#00809728
törölt tag

Recon!

itt molyolgathatsz

Igazából biztosan vannak itt olyan müszakiak akik el tudják neked magyarázni mit,hogyan melyiket érdemes.

Kenwood KFC-E6935 engem ez győzőtt meg legalább is a leírása alaján.Esetleg kérdez meg másikat ki mire szavaz. :C

Nézd meg az autóhifinél kik forgalmazzák azt a terméket azaz melyik városban.Felhívod és lefixálod velük.Olcsobb is amit én linkeltem igaz 1000ft de /Ground Zero GZTF 690MK2/ sok kicsi sokra megy.

Igazából el kéne mennyed a Médiáékhoz és ott ki kéne probálnod ilyeneket milyen hangzásügyileg.

[ Szerkesztve ]

(#2489) TayRol


TayRol
veterán

Sracok!

Vegigolvasva a forumot, s beszelve par emberrel, visszamondtam a Sony 929-es mp3-as fejegyseget.
Az volna a kerdesem, hogy a 30-40ezres kategoriaban ki mit ajanlana? Fontos az mp3, a cd, es meg egy hulye dolog: G Astraba kellene, tehat narancs vagy piros hattervilagitas kellene :)

Nezegettem a Pioneer 5000-et, es a Kenwood 4044-est. Ezek nem igazan bejovosek, de meggyozheto vagyok. Nagyon nagy aranyban pendriverol hallgatnank a zenet, s mondjuk 10%-ban cd-rol.
Alpinera nincs keret :(

Koszi a segitseget elore is!

TayRol

(#2490) #00809728


#00809728
törölt tag

Leírok egy egyszerü történetet azt aki akarja leszűri belőlle ami neki tetszik.

Médiában dolgozok egy haver olyan igazi "szemüveges kis hifi buzi" szóval ért hozzá.Ritka eset egyike,hogy olyan ember dolgozik a pult mögött aki ért is a dolgokhoz.
Bementem hozzá és elmondtam neki rádiós+4*40w legalább+neve legyen+egyszerü legyen a kezelhetősége+női szemmel kinézetre teszetős legyen.
Ő első kőrben JVC-t ajánlott abból van sárga-rózsaszin stb...Nos ezt el is felejtettük gyorsan.Aztán megkérdezte mennyi zene lenne hát mondtam sok mert az aszony nagyon válogatos és kb 400zenéje van ami tetszik kb 4-5lemez.
Akkor jőtt az őtlete kártyás cucc mnc nincs forgó-mozgó alkatrész egyszeró a kezelhetősége,4*40w felett van+kinézerte nem rossz+olcsó igazából max 20.000ft volt rá.Tetszett a dolog de sajnos éppen előttem 10percel vitték el az utcsó db-ot.Kollégájának egy iylen volt a szuziba ki is mentünk kiprobáltam.Igaz ott minden jvc hangszóró volt ami meglepően jól szolt.Tetszett a dolog meg is rendeltem náluk.Sajnos kisőbb kiedrült Karácsonyra nem ért volna ide.
Lényeg Médiának van egy beszerelő brígádja ami ingyen beszereli a cuccost és ugy válalja rá a garit.
Mondta a haver kérjek időpontot.
Kimentem és bekopogtam és üdvőzőltem a 2 szakit.Egyik játszott a telefonján a másik valami körömvégó félével játszott.
Köszönés töllük nyísta ami nekem :( alapból nem tetszett.Anyám mindig azt mondta mindenkinek köszönj fiam alapból nem fognak "parasztnak" tartani.
2 szaki nak elregéltem mit szeretnék és olyan félválről azt modta az egyik hát MNC-t meg ne vegyem mert Chinai szar és tovább játszott a teojával.Mire én pld a nagy nemes márkák nem Chinában vagy taiwan-on készülnek.
Ők -hát sokkal szígorubb előírásoknak felelnek meg.
Lényeg ők egyből rá akartak tukmálni egy JVC fejegységet ami lényegesen tőbbe került bármelyik netes oldalon lévő cuccnál.Szóval kicsit ugymond ugy néztem ki bejőtt egy balek és gondolták itt az ideje a lefosztásnak. :O
Én azt nem értem Médiának dolgoznak be ha valaki ott megvesz valamit vagy megvenne akkor ő miért tántoritt el tőlle.Értem ő biztosan jót akart nekem.

Mindegy az egész banda nem tetszett a hozzáálás alapján ill az a felgma viselkedés sem feküdt nekem és maradtam inkább Kloberéknél megrendelek mindent és ők igaz nem is ingyen de szakszerüen beszereltetem náluk az egész cuccost.Nos igy is lett.Azóta boldog az egész család még a kurta farkú kismalac is.

(#2491) (jan) válasza hugi0 (#2472) üzenetére


(jan)
őstag

teljes mertekben egyetértek veled ! :D

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#2492) hugi0 válasza tibz03 (#2474) üzenetére


hugi0
őstag

Recon !

Ha kell en kolcson tudom adni azt a ket ovalt (Infinity Kappa CS1B), amit eppen most csereltem le.
Ez egy 3 utas szett 1200 marka volt, valamikor.
A katalogus igy nez ki: 1 2 3 4 5 6

Ezek nekem az elso ajtoban [voltak].

Most eppen ez lesz az oval helyett.

Ha tetszik a hangja, akkor segitek ugyan ilyeneket beszerezni.
Miert nem adom el ?
Mert meg terveim vannak vele. :))
Egyebkent 13,000Ft korul lehet hozzajutni egy par ovalhoz.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2493) fero02 válasza #00809728 (#2490) üzenetére


fero02
veterán

Mondjuk arról az mnc szutyokról én is lebeszéltelek volna. :K :DDD

hugi0: milyen autód van?

Recon: én nem mondtam ilyet. :DDD

De az a helyzet, h egy sz@r mind. Az összes cucc távolkeleti gané (tisztelet a kivételnek), az ár pedig attól függ, h mennyire csicsás, színes és kinek mekkora pofája van a lehúzáshoz. Nem tartom valószinűnek, h az árrés a minőségbeli különbséget tükrözi. :R

[ Szerkesztve ]

(#2494) hugi0 válasza fero02 (#2493) üzenetére


hugi0
őstag

VW Polo (6N)

Ez miert is fontos ? :))

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2495) fero02 válasza hugi0 (#2494) üzenetére


fero02
veterán

Csak mert olyan érdekes a kárpitod... :DDD

Az az a fajta, aminek a hátsó lámpája szélen van álló index, vagy már amelyiknek olyan szépen osztott. :U

(#2496) whisky75


whisky75
tag

Full tuningos ajtókárpit, de biztosan bedolgozza szépen. :C

(#2497) whisky75


whisky75
tag

Eladó egy 3 hónapos Blaupunkt New orleans mp58 autórádió.34000 az ára. + hónapot volt az autóba, tökéletesen müködik.Csere is érdekelne. :C

(#2498) tibz03 válasza #00809728 (#2488) üzenetére


tibz03
őstag

Köszi, ez a Kenwood tényleg jónak tűnik, de nagyjából megegyeznek a műszaki adatai a Sony-éval, amit rendeltem, úgyhogy ha úgysincs konkrét "élményed" egyikkel se, akkor maradok a Sony-nál. :)

hugi0: Köszi, de gyanítom, pesti vagy, én pedig nem fogok ezért 200 km-t utazni. :N

fero02: Ne haragudj, de ez elég nagy hülyeség. :U Nem értek a témához, de hallottam már pár ilyen kategóriájú hangszórót, nekem is van most a Blaupunkt-om, de vettem nyáron egy pár Alpine-t, és hát hatalmas csalódás volt az Alpine, bár szép hangja van, szörnyen halk. Te meg azt mondod, hogy gyakorlatilag mindegy, melyiket veszem, mind szar... :o Először is nem tudok rá többet költeni, és ha tudnék se biztos költenék, mert nekem elég ez. Másodszor pedig van egy csomó ovál hangszóró 10-20k között, és a legszarabb és legjobb között bizony hatalmas szakadék tátong(hat). Ezt a "Balupunkt vs. Alpine" sztoriból szűrtem le. Ezért hát idejöttem megkérdezni, hátha van valakinek tapasztalata az ilyen - ahogy te nevezed - szar-kategóriában, erre egyikőtök 55k-s hangszórót ajánl, te meg itt fikázod a kategóriát. Nem azt mondom én, hogy nincs igazatok, biztos sokkal jobb egy drágább cucc, de konkrét ajánlatért jöttem, és azt is csak Dodi72 adott, ő is csak specifikációk alapján.
Na, mindenesetre marad a Sony, majd meglátom, mennyire válik be. :)

Köszönöm mindenkinek! :R

(#2499) #00809728 válasza TayRol (#2489) üzenetére


#00809728
törölt tag

Pio! :K

(#2500) #00809728 válasza tibz03 (#2498) üzenetére


#00809728
törölt tag

Konkrét élményem annyi van igaz nem autohifi terén hanem házimozi.Nos abból a legfullosabb kenwood cuccot vettem előtte Sonym volt és van különbség az tuti.

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.