Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Pubszon válasza AMD Power (#2298) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem ér kétszer annyit, a különbség is csak erősítővel jönne ki.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2302) AMD Power válasza Pubszon (#2301) üzenetére


AMD Power
titán

Na az nekem nem lesz. Se helyem , se igényem nincs rá.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2303) gabx76 válasza AMD Power (#2302) üzenetére


gabx76
senior tag

Először én is így gondoltam... :D

(#2304) AMD Power válasza gabx76 (#2303) üzenetére


AMD Power
titán

Az én kis Cliomban nincs hely ilyesminek... :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2305) gabx76 válasza AMD Power (#2304) üzenetére


gabx76
senior tag

Ülés alatt sem? Én oda tettem.

(#2306) AMD Power válasza gabx76 (#2305) üzenetére


AMD Power
titán

Nem igazán. De nem is akarok én semmi extra zenét a kocsiba. Szóljon valami azt kész!:) Csak kéne szereznem valami olcsó CD-s autórádiót.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2307) fero02 válasza _seth_ (#2288) üzenetére


fero02
veterán

Ma megjött a csomag, de mivel nem volt itthon senki, így nem lett átvéve. Nemrég értem haza, így ma már bemenni sem tudok érte a postára. :O :W

Majd hnap nyilatkozom. :R

(#2308) (jan) válasza gabx76 (#2292) üzenetére


(jan)
őstag

a quaddal nincs semmi gond csak kicsit fejleszteni akarok ... ;)

amúgy ez az ajtó bitumenezés hogy néz ki ? ;)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#2309) fero02 válasza (jan) (#2308) üzenetére


fero02
veterán

Nem egy tiszta munka. :(

Bitumenes lapokat teszel az ajtóba (oldalára, aljára).

[ Szerkesztve ]

(#2310) (jan) válasza fero02 (#2309) üzenetére


(jan)
őstag

hát egy kis piszoktól nem ijedek meg...

egész nyáron plafont véstem meg gipszletem ...

nincs valami tutorial mégis hogy érdemes csinálni ? meg hogy milyen anyagból...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#2311) DjKoxi válasza (jan) (#2310) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Ezt érdemes elolvasni.

(#2312) szitaati


szitaati
aktív tag

Sziasztok!

Fejegységet szeretnék venni max. 25k-ig. (Tudom nem sok, de többre nincs keret :( ) Egy 9éves 323F-be menne, semmi mélynyomó meg ilyesmi, csak a 4 gyári hangszóró. Jelenleg egy Clarion kazettás cucc van, aminek van egy nagyon jó tulajdonsága, jelesen a rádió. Olyan helyeken is képes adást fogni, ahol más rádión már rég a sistergés szól. Ebben semmiképp sem szeretnék visszalépést, ugyanis elég sokat szól a rádió. Másrészt előny, ha van aux bemenet az előlapon, ez is szempont. A rádiót gondolom a tuner érzékenysége adja meg, amennyire kihámoztam Dbf-ben, vagy uV-ban adják meg, és ezek alapján a neten fellelhető katalógusadatok alapján a JVC HS tunerrel szerelt fejei a legérzékenyebbek, a többi kevésbé. Persze ez vagy helytálló, vagy nem, ezért vagyok itt. :)
Szóval kinéztem 3 típust (JVC KD-G442, JVC KD-G541 ill. Clarion DB288RUSB) ezekről szeretnék véleményt kapni, ha lehet. Illetve bármilyen építő jellegű javaslatot szívesen fogadok. Hangzásban mennyi különbség van a 20-25k között lévő cuccok között(gondolom a belük nem sokban különbözhet ennyi pénzért)?
Köszönöm a választ!

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#2313) hugi0 válasza _seth_ (#2280) üzenetére


hugi0
őstag

Szia _seth_ !

Megbocsajtok.
Ugyanis figyelmetlenul olvastad a hozzaszolasom, ami nem is neked szolt. :))

Most olvad el ujra legyszives.

Koszonom !

http://logout.hu/tema/autohifi_melyiket_szeressem/hsz_2239-2239.html

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2314) hugi0 válasza szitaati (#2312) üzenetére


hugi0
őstag

Ne hagyd ki a Blaupunkt termekeit sem, ha fontos a radio.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2315) szitaati válasza hugi0 (#2314) üzenetére


szitaati
aktív tag

Köszönöm a tanácsot, körülnézek. Egy másik fórumon azt a ,,tanácsot" kaptam, hogy ebben az árkategóriában kb. mindnek ugyanaz a bele,cd mechanikája, esetleg a rádió más, illetve hangzásban nem sok különbséget fedeznék föl akármelyik 2 fejegység között. Tehát vegyem amelyiket jónak látom, különbség gyakorlatilag nincs. Ez mennyire van így szerinted? Ebből: JVC KD-G442 cd rész: dynamic range: 96dB, SNR: 98dB; Clarion db288rusb: dynamic range: 85dB, SNR: 90 dB; Blaupunkt San Diego MP27: dynamic range: nem találtam, SNR: 72 dB. kiindulva azért én nem hiszem, hogy ennyire hasonlítanának belülről...
Megbízhatóság szempontjából van amit érdemes messzire elkerülni, esetleg híresen megbízható?

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#2316) fero02 válasza hugi0 (#2313) üzenetére


fero02
veterán

Végülis maradtam a SAL-nál, de nem annál a gyengus szériánál. Ilyen vettem: WRX 2090

(#2317) AMD Power


AMD Power
titán

Egy ilyen Panasonicot szeretnék majd a Magnat Ultra 6900 mellé. :K

Panasonic CQ-RX103

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2318) hugi0 válasza szitaati (#2315) üzenetére


hugi0
őstag

Szia !

A szamok szerint a JVC viszi a palmat.
- de ezekre a szamokra nem lehet alapozni addig, mig nem biztositottak az embereket arrol, hogy ugyan ugy mertek, mindegyik keszuleket.

Ha jol emlekszem a hozzaszolasodra akkor tobnyire radio lesz hasznalva.
Ezesetben a Blaupunktot dicsertek a legtobben.

Nekem volt Blau is JVC is Pioneer is, es meg masok is.
Ezekrol tudok nyilatkozni.
Mielott megtennem, felhivom a figyelmed ra, hogy ez mind felsokategorias keszulek volt.
Mindegyikkel meg voltam elegedve amikor eppen radioztam.
- 97-98 szazalekban CD-t hallgattam.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2319) hugi0 válasza szitaati (#2315) üzenetére


hugi0
őstag

Ha nekem 25-30 penzert kellene valasztanom, akkor azt valasztanam amelyik a legtobb szolgaltatast nyujtja, az esztetika illetve garancia is nyomhat meg a latba.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2320) (jan) válasza hugi0 (#2319) üzenetére


(jan)
őstag

nekem ilyen olcsoféle jvc-m van

USB röl tolatom a zenét általában, és megvagyok vele elégedve ! ennyi pénzért nagyon jó vétel volt ;)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#2321) szitaati válasza hugi0 (#2319) üzenetére


szitaati
aktív tag

Hát eddig a rádió szólt elég sokat, mivel kazettát már évek óta nem használok, meg utóbb kezd rajta meghalni az is... Egyébként meg akkor szoktam rádiót ,,bevetni" ha többen utazunk, és többféle zenét szertünk. Ilyenkor a rádió egy jó kompromiszum :DDD
Ahogy nézegettem JVC-ből (meg az összes többiből is) van olyan ebben az árkategóriában, amin van előlapi aux bemenet és/vagy usb. Valószínű ezt is ki fogom használni, meg a CD-t is (bár azt leginkább apám). Igen, családi járgányba lesz. :K
Ezekkel a Blaupunktokkal semmi bajom nem lenne, csak valahogy idenkedek a megjelenésüktől. Tudom nem ez a lényeg, de azért csak-csak ezt bámulja még az ember akár évekig, úgyhogy nem tudom. Érdekelnének a tapasztalataid, ha nem fárasztalak.
Köszi. :R

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#2322) hugi0 válasza szitaati (#2321) üzenetére


hugi0
őstag

Igy csak ismetelni tudom magam:
"... azt valasztanam, amelyik a legtobb szolgaltatast nyujtja, az esztetika illetve garancia is nyomhat meg a latba."

Sajnos nem ismerek annyi gepet, hogy erdemben nyilatkozhassak.
Regen volt egy Clarion DB138 ennek nagyon jo hangja volt (99%-ban CD).
Volt Kenwood is, ezzel sem volt bajom (99%-ban CD).
Pioneer KEH-M5002B ezt nagyon szerettem (amcsi kazettas).
Pioneer KEH-M9600 ezt nagyon szerettem, es nagyon jo volt a hangja is.
Alpine CDE-7903 Mar banom, hogy eladtam most itt csucsulhetne a gyujtemenyemben.
Es meg sorolhatnam a regi keszulekeim, de felesleges.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2323) szitaati válasza hugi0 (#2322) üzenetére


szitaati
aktív tag

OK, köszi! Majd megírom melyik mellett döntöttem végül. Úgy néz ki kicsit hamar pörögtem rá a dologra, jövő hónap közepe fele lesz rá csak keret. :(

"Lebegőpontos regiszterek vagyunk az átmeneti tárolók bizonytalan mágneses mezején"

(#2324) proper


proper
őstag

hozzámkerült 2db sal xc-10 pro

autóhifiben kissé kuka vagyok, mekkor erősitő kéne hogy mind a kettöt meg tudjam hajtani?
sal wrc 200 2x120W 2ohm kevés lenne?

ajánlhatnátok hogy mire figyeljek oda vagy milyen teljesitményü kéne minimum :R

(#2325) Pubszon válasza proper (#2324) üzenetére


Pubszon
veterán

Az az erősítő kevés a kettőnek, egy-egy kellene nekik ilyen erősítőből.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2326) proper válasza Pubszon (#2325) üzenetére


proper
őstag

akkor mekkora erölködöt nézzek ami elbirja mindkettöt?

(#2327) Pubszon válasza proper (#2326) üzenetére


Pubszon
veterán

Nem tudom mennyit szánsz rá, de vmi olyat nézz ami 2Ohm hídba stabil vagy pedig monoblockot.
Mondjuk ez jó lenne a kettőhöz. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2328) proper válasza Pubszon (#2327) üzenetére


proper
őstag

ennyit azért nem :DDD

majd nézelödök mik a lehetőségek, van egy balupunkt gta 2100-am csak valami megdöglendett benne

nem akarok én falat bontani vele csak legyen valami mély hang is az autóban

(#2329) hugi0 válasza proper (#2328) üzenetére


hugi0
őstag

Jo az a gta, javitasd meg.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#2330) AMD Power


AMD Power
titán

Megvettem a Panasonic CQ-RX103. :R

Remélem hétfőn már benne lesz a kocsiban ő is meg a hangfal is. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2331) AMD Power válasza AMD Power (#2330) üzenetére


AMD Power
titán

De sajnos ebben nem volt alapba előlap tartó. Bezzeg a 1405 amit bátyámnak vettem abban volt. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2332) Patrick


Patrick
addikt

Sziasztok.

Nem vagyok jártas a témában, ezért szeretnék segítséget kérni.
CD-s USB-s autórádiót szeretnék. Árban, max. 20k. Ha lehetséges persze. :)

Üdv:

Patrick

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#2333) (jan) válasza Patrick (#2332) üzenetére


(jan)
őstag

Én is ugyan ebben a cipőben voltam a nyáron...

JVC - KD-G351

nekem nagyon bejött a cucc.. egyetlen hibája hogy nincs rajta rca kimenet.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#2334) Patrick válasza (jan) (#2333) üzenetére


Patrick
addikt

Huh, jó, tetszik, köszönöm szépen. :) :R

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#2335) (jan) válasza Patrick (#2334) üzenetére


(jan)
őstag

szivesen..

ami nagon jo benn a tekerös hangszinszabályzo... sok fejegységen nyomogombos van, sztem anyire aem praktikus...

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#2336) Patrick válasza (jan) (#2335) üzenetére


Patrick
addikt

Szerintem sem praktikus a nyomógombos. :)

Beszerelést illetően kell e valami "különlegesség" ? Vagy simán a rádiós magnó helyére be lehet tenni és már működik is?

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#2337) Patrick válasza Patrick (#2336) üzenetére


Patrick
addikt

Vagy is ez csak fejegység... vmi még kelleni fog, ha jól gondolom.

vagy nem tudom, nem értek hozzá, méég.

[ Szerkesztve ]

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#2338) proper válasza Patrick (#2337) üzenetére


proper
őstag

régen autós rádiónak hivták, én manapság cd-s rádiónak hivom :DDD

a nagyon profik meg fejegységnek

max csatlakozot kell beszerezned és "beszerelned" hogy bekösd

(#2339) orkester


orkester
senior tag

Sziasztok!
Jelenleg 2 fejegység között választanék: LG LAC7800R és Sony BT3600U. Árban a Sony kicsit drágább (kb. 5E), de nem tudom megéri-e? Ha tudtok jobb alternatívát helyettük ilyen árban, megfontolnám. Lényeg az usb és a bluetooth kihangosítás.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2340) Dirtyz válasza orkester (#2339) üzenetére


Dirtyz
őstag

A Sony is 40000 most az edigital-nál. Én is azzal szemezgetek, csak várom, hogy megjöjjön az új céges kocsim, abba megy bele...

Védd a fákat, egyél hódot!

(#2341) orkester válasza Dirtyz (#2340) üzenetére


orkester
senior tag

Árgépen néztem az árakat, a közelben elérhető boltokban LG 35E, Sony 40E. Ill. Sony innen 38-ért ingyen postával jön.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2342) Pubszon válasza orkester (#2339) üzenetére


Pubszon
veterán

Én a helyedben EZT venném meg az USB támogatás miatt. Sokkal egyszerűbb, megbízhatóbb és nagyobb tárhelye van egy pendrivenak mint egy CD-nek.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#2343) AMD Power


AMD Power
titán

Teszveszről vettem egy Kenwood-s előlap tartót ha már a Pana nem adott hozzá. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2344) orkester válasza Pubszon (#2342) üzenetére


orkester
senior tag

Köszi, de az én választottjaim is USB-sek. Azért is írtam, hogy USB és BT kell.

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2345) Patrick válasza proper (#2338) üzenetére


Patrick
addikt

Csatlakozóm van :)

Köszi :)

„Aki barátot talál, kincset talál."

(#2346) gabx76 válasza orkester (#2344) üzenetére


gabx76
senior tag

Ha BT és USB kell, viszont CD nem feltétel, akkor tudom ezt ajánlani. Augusztus óta birtokolok egyet és maximálisan elégedett vagyok vele.

(#2347) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

Sziasztok!

Januárban új fejegységet szeretnék venni,70-80k-t tudnék rászánni.
Minőségi készülék kellene. Eredeti Cd-ket fogok hallgatni,elektronikus és hangszerelt zenét is 50-50 százalékban. Elsősorban ALPINE-ra gondoltam, de nem igazán ismerem őket(eddig Pioneer-om volt), és nem tudok kiigazodni a számozáson.
Régebbi készülékek is érdekelnének, mert lehet, hogy használtat veszek.
Esetleg használtan lehet kapni ennyiért olyat, ami köré aktív rendszert építhetek?

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#2348) orkester válasza gabx76 (#2346) üzenetére


orkester
senior tag

Az sem árt, ha van cd, de amit linkeltél külsőre sem tetszik.

Amúgy meg LG fejegységekről semmit nem találok. Autóhifivel foglalkozó boltokban nem is lehet nagyon kapni őket. Ennyire vacak lenne ilyen téren az Lg? :F Pedig jobban bejön a kinézete.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#2349) AMD Power


AMD Power
titán

Végre kész a "zene" a kocsiban. Nagyon szépen szólnak ezek a Magnat hangszórók. Én őszintén szólva kevesebbet vártam tőlük. Ahhoz képest ,hogy bátyám autója 2x ilyen drága Hertz-t vettünk... Ahhoz képest ez messze nem szól fele olyan jól. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#2350) fero02


fero02
veterán

Ha van vkinek bontott tápkábele eladó, az kérem szóljon! ;) :K

Illetve/vagy ha tud egy jó árú forrást, akkor is jelentkezzen. :R

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.