Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6781) Balinov válasza tildy (#6761) üzenetére


Balinov
félisten

H&M, basszus Tildy, adtal egy rohadt jo tippet. Eddig mindenhol neztunk, vettunk cuccot (pennys, dunnes, next,debehanms,stb) de H&M-be eszembe nem jutott meg benezni. Egesz jo a kinalat es arban sem veszes. Koszi!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6782) #76385920 válasza Balinov (#6781) üzenetére


#76385920
törölt tag

Mi szinte csak H&M meg Tesco-s cuccokat vettünk anno...sőt mai napig szeretünk a H&M-ben vásárolni, mostanában a KIK -ben is találunk jó dolgokat a gyerkőcnek, igaz ő már 5 éves. :)

(#6783) Melack válasza #76385920 (#6782) üzenetére


Melack
veterán

A KIK egyébként tényleg egész jó, még esetleg Takko ami szóba jöhet.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#6784) Balinov válasza #76385920 (#6782) üzenetére


Balinov
félisten

itt a Nextben vannak normalis minosegu cuccok, ill. a F&F-es Tesco-s, ami meg meglepoen jo minosegu az arahoz kepest. Amugy ilyen Mothercare-ba, Mamas& Papas-ba sokszor horror aron vannak cuccok. Most nezem, meg a kozeli bevasarlokozpontban is van boltjuk,ahol gyerekcuccaik vannak, lehet holnap be is ugrunk.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6785) föccer


föccer
nagyúr

[link]

:DDD

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6786) twine válasza föccer (#6785) üzenetére


twine
addikt

Loool, első hozzászólás?! :C

Egyébként ügyes :R

(#6787) föccer válasza twine (#6786) üzenetére


föccer
nagyúr

15 perces "munka" :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#6788) CharlieDrop válasza föccer (#6785) üzenetére


CharlieDrop
veterán

:R

lehet csinálunk hasonlót, megmutatom a páromnak :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#6789) twine válasza föccer (#6787) üzenetére


twine
addikt

Mi a kanapé háttámlájának szivacsaiból, és a fotelból, valamint pokrócból szoktunk a pöcsösnek bunkert csinálni...imádja,,,de ahogy emlékszem mi is imádtuk gyermek korunkban az ilyen kis helyeket...bölcsiben Minden alkalommal mikor megyek érte a bokrok alól szaladnak ki....

(#6790) tildy válasza Balinov (#6784) üzenetére


tildy
nagyúr

Mothercareres meg tescos bodykkal nekem az a bajom, hogy fejen atbujtatosak.... Ráadásul a mothercare drága is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6791) tildy válasza Balinov (#6784) üzenetére


tildy
nagyúr

Beneztem a nextbe, mind fejen atbujtatos volt:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6792) Balinov válasza tildy (#6791) üzenetére


Balinov
félisten

És azokkal mi a baj? Patriknak majdnem csak ilyenjei vannak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#6793) tildy válasza Balinov (#6792) üzenetére


tildy
nagyúr

Az, hogy ha eppen telimegy mindennel, akkor huzhatod at a fejen keresztul + a nyeklo nyaklo gyereken felulrol kell atbujtatni. Elolkotos rekliket neznek, vagy tepozarasakat, az lenne nekunka legkenyelmesebb, persze szinte sehol nincs.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6794) Csiga85 válasza tildy (#6793) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Szerintem egyáltalán nem gond a bebújós, a rékliset 2 db-ot vettem és mindig megtörte a bőrét az átlapolásnál és a plussz patentok helyénél, ha hason aludt...macerásabb végig patentolni...rugiban részesítem előnyben csak az elöl végig gombost...minden másban bebújós, esetleg nyakon patentos oldalt...ráadásul amikor csavarodott, akkor az átlapolás elnyúlt és az egyik része szorította a másik laza volt...meg kell tanulni ezt is, senki sem úgy születik, hogy újszülöttet öltöztet azonnal...egyébként jobb, ha megszokja a bebújóst, mert hasonló elven élő anyuka totál réklis volt...ráadásul pöcsösön és a mai napig nem tud ráadni pulcsit, csak kardigánt és pánikol a gyerek, ha a fején akar áthúzni valamit bárki is...szóval ez szerintem nem azon dolgok egyike, amin fenn kell akadni, sőt én a bebújóst pont hogy javaslom, anyukaként és rutinosabb leszel az öltöztetéssel is, nem ezen fog múlni, hogy eljátssza- e majd a 8 karú polipot egy ruha felvételnél......meg aztán nem kell örökké tartani a fejét majd... :) nem olyan törékenyek azért... én ezen sose paráztam.. a tesco-sok meg szerintünk is Nr.1. és pénztárcabarát...jó kiszerelésekkel...második nálunk a H&M...harmadik a C&A...

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6795) Csiga85 válasza tildy (#6793) üzenetére


Csiga85
csendes tag

Nem egy alkalom lesz az, amikor nyakig carja magát és vagy hozod az ollót, vagy a fején át lehúzod, de így is úgy is viszed fürdetni utána...sokkal carabb levenni egy átlapolóst, mert 2 rtg-en caros...nem 1...a fejét meg fogod és víz alatt lefogod mosni így is úgy is...vissza fogod ezeket az "apró" caros body levételeket, amikor már hozzátáplálsz és annyira brutálisat nyomnak, hogy azt se tudod merre fordulj...pláne a fogzós kaki...az überdurva...

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6796) tildy válasza Csiga85 (#6795) üzenetére


tildy
nagyúr

Miert lenne ket retegen az?
Elol van atlapolva, nem a sejhajan. Egyebkent meg ezt erezzuk magunk reszerol biztosabbnak. Lehet valtozik majd, de itt spec jo ideig nem is ajanljak a hason altatast.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6797) Csiga85 válasza tildy (#6796) üzenetére


Csiga85
csendes tag

az a puki ami hátul kijön, az elöl is a legtöbb esetben... :D a hasonaltatást nekünk is ajánlották, soha nem sikerült...hanyatt aludt vagy oldalt...most hogy már jár, már hason, gyertyában, fekvőtámaszban, kukucskáló pózban, bukfenc közben...alszik...:D

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#6798) emmm válasza tildy (#6767) üzenetére


emmm
senior tag

Na,akkor minden rendben van. :) nálunk a súly-meghatározás grammra pontos volt. A 62-es mérettel nem lősz mellé, már 5 hete abban van, a kisebbet meg gyorsan kinőtte. :)

(#6799) sto1911


sto1911
veterán

En le tudom venni lefele is, igy nem lesz szaros a feje, a multkor volt alkalmam letesztelni.

(#6800) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

az a gáz, hogy úgy is nyakig szaros tud lenni a gyerek, hogyha nem így vagy úgy veszed le a bodyt.... :D

csodát tudnak :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.