Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59351) fateless válasza mrgergoke (#59350) üzenetére


fateless
veterán

Lettország EU-tag

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#59352) yanesz


yanesz
tag

Sziasztok,

Van egy cubot gt99-esem,a gyári rom-al is néha böngészés közbe lefagyott,újraindul,most raktam rá egy costum rom-ot de evvel is fagyogat.

Mi lehet a probléma?Mit tudok ez ellen csinálni?

(#59353) b0bcat válasza TCr (#59287) üzenetére


b0bcat
addikt

HTM = Feiteng, kb. középkategória kínai viszonylatban. Kettő is van a családban (H7100 és M1), csak ajánlani tudom a márkát. ;)

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#59354) mrgergoke válasza fateless (#59351) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Na, ilyen fatális baromságot sem írtam még közösségi fórumra. Rendelés kapcsán eszembe sem jutott, hogy EU tag lehet a webshop helye. Azért köszi a tájékoztatást, legközelebb használom a fejem :)

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#59355) m165le


m165le
csendes tag

Többen kérdeztetek a THL T100S -re, hogy kinek van.
Nekem most jön, már a magyar postán van péntek óta, lehet hogy a héten megkapom.
1.5 dollár plusz -ért a német postával szállíttattam, mert 2 hetet ígértek.
10 napon belül az országban is volt, persze nem tudom hogy a postán meddig fognak ülni rajta.

(#59356) mrgergoke válasza CoolBoy323 (#59345) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Egyébként tudni, hogy mennyire megbízható? Egyetlen review-t találtam csak róla, amiben dicsérték, semmi mást. Rendelt már valaki innen?

https://rendeljkinait.hu/

(#59357) CoolBoy323 válasza mrgergoke (#59356) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nemsokára megmondom :D

Support alapján hibátlanok!!

(#59358) mrgergoke válasza CoolBoy323 (#59357) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Hát jó, csak nekem is sürgős lenne a rendelés :D Ismerősnek lesz a teló, aki nem épp a türelméről híres. Te mikor vásárolsz. Szállítási időről esetleg tudsz mondani valamit? :)

https://rendeljkinait.hu/

(#59359) CoolBoy323 válasza mrgergoke (#59358) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Írtam már :P
Pénteken vagy vasárnap lesz készleten a telefon, és akkor fogom megvenni.

Egy héten belül tuti itt lesz.

Vagy választhatod a minideal-t is, DHL-el, az sem drága, és ott is 1 év a gari a telefonra! (ott szállítási idő 3-5 nap ha jól rémlik)

(#59360) Upo válasza mrgergoke (#59290) üzenetére


Upo
addikt

Én a to2c.com-on rendeltem múlt héten, igaz nem 139.9 hanem 145.9 de adnak pluszba hozzá egy pofás bőrtokot, ahogy néztem a normálisabb tokok 6 dodótól indulnak és ebbe legalább biztos belemegy és nem kell keresgélni hozzá.Susan-al cseteltem kicsit, este megrendeltem, rá második nap reggel lett tn, következő reggel information received, délután célországba elküldve. Most várok hogy megjöjjön. És 1 év garanciát hazudnak rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#59361) Zeki válasza Upo (#59360) üzenetére


Zeki
nagyúr

Melyik postával jön?

(#59362) Upo válasza cappa72 (#59273) üzenetére


Upo
addikt

A Basarsoft csak 4470,-! Írtam nekik térkép ügyben, ha válaszolnak akkor beírom. Az általad linkelt bejegyzésbe nem lehet beírni mert lezárták, ha elintézed hogy megnyissák akkor beleírom. Az izraelieknek is írtam, meglátjuk, bár azt én is drágállom.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#59363) mrgergoke válasza CoolBoy323 (#59359) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Egyelőre maradok ennél a webshop-nál, tetszik a felhozatal, meg a körítés. :)

https://rendeljkinait.hu/

(#59364) Upo válasza atesz843 (#59311) üzenetére


Upo
addikt

Akkor vagy nem kapod meg vagy homok/kavics/tégla lesz benne vagy használt de használhatatlan hibás valami vagy ha szerencséd van akkor valami olyan hamisítvány ami a tesztprogramokban kijelzi a műszaki adatokat de nem az van benne amit írnak. Pl. keress rá a HDC Note 3-ra :Y
Gennyes csaló banda gyanúsan jó árakkal, a semmire szerintem felesleges még áfát is fizetni!

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#59365) mrgergoke válasza Upo (#59360) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nem is hallottam még az oldalról. Hol találkoztál vele, miért pont rá esett a választásod?

https://rendeljkinait.hu/

(#59366) Upo válasza mrgergoke (#59365) üzenetére


Upo
addikt

Külföldi rendelések topic, írták hogy ok és az ár+normális tok miatt.

(#59361) CineDOG1: ingyenes SG, nagyon türelmes ember vagyok. egy ZTE V889s helyébe jön majd, addig az bőven megteszi, utána megy fel az apróra.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#59367) herdsman12 válasza nbukta77 (#59346) üzenetére


herdsman12
őstag

Itt vannak a Lenovo-k:
[link]

(#59368) EG0 válasza SárkánySzív (#59211) üzenetére


EG0
aktív tag

iNew v3 teszt, friss, videóval, angolul.

[ Szerkesztve ]

(#59369) gipsztigris válasza Upo (#59362) üzenetére


gipsztigris
addikt

[link]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#59370) gipsztigris


gipsztigris
addikt

Elvileg készleten a Jiayu S1-es
Csak hát az ára már nem annyira szép, mint ahogy hirdették azelőtt, mielőtt nem lehetett kapni. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#59371) citkar válasza herdsman12 (#59367) üzenetére


citkar
addikt

Az a K900 még mindig nagyon jól néz ki, hogy arról miért nincs minőségi másolat...

(#59372) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

1949deal 14.e óta nem jelentkezik. Ennyit erről. "We do our best" Ha ez ennyibe kimerül... Már rég visszamondtam volna de tegnapra ígérték. Máshol meg van stock és 15dolcsival olcsóbb is és csütörtökön már adnák is fel, de nekem meg úgyse jön refund addig vissza. Szar helyzetbe nem akarom hozni magam..

(#59373) Evita85 válasza CoolBoy323 (#59345) üzenetére


Evita85
tag

Ennyi erővel mehet a magyar boltból is.S ha a termékre rászámoljuk az ÁFÁt akkor kb 5ezer a különbség.S csak Szegedre kell elküldeni.Azt hiszem. Ha nincs kinézett tel,beszerzik.De nagyon fogy a készletük:)
Magyar oldal :) :Y

(#59374) raulicio válasza EG0 (#59368) üzenetére


raulicio
senior tag

Ez elég jól hangzik! Csoda lenne ha pénteken végre megkapnám...

"The ultra-sensiteive 5-inch 720p display is a joy to use, the 1.3Ghz quad-core processor with 1GB RAM offer enough power for what we have tested on it so far, and the camera is much better than something found on a similar priced Zopo phone."

(#59375) citkar válasza raulicio (#59374) üzenetére


citkar
addikt

Nekem is ez a dizájn tetszik jelenleg a legjobban, ha 8 magosban lenne ehhez hasonló nagyon követném, hogy alakul az ára.

(#59376) herdsman12 válasza Atomgeszi (#59372) üzenetére


herdsman12
őstag

Én most kértem vissza a pénzem a 1949deal-tól. Előzetes érdeklődésemre azt válaszolták, hogy készleten van a Hongmi, de miután kifizettem kiderült, hogy nincs.
Állítólag ma visszautalják a pénzt. Persze nyakukon az ünnep, már napok óta megy a "happy new year!!!".
:(

(#59377) Upo válasza gipsztigris (#59369) üzenetére


Upo
addikt

Most jött meg a mail izreelből (tegnap éjszaka írtam !!!)
Dear sir,

unfortunately, You can not download other maps for the app of Israel.
This app support only the Israeli Maps.

Have a great day

Törököktől még semmi de az nem egy kapkodós nép :N

A Basarsoft app a moto g-vel kopatibilis, de a nexusra ha átrakod a letöltött apk-t az lg-ről akkor szerintem letölti és megy, annak idején a primo israel demo sem volt komp. a defy-vel, letöltöttem a play-ből apk downloaderrel, felraktam, letöltötte és működött a defy-n, érdemes kipróbálni.

Másik off: a Jiayu S1 az 1 simes, mint a zte nubia z5s és azt is kioffolták a topiktársak. :U

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#59378) hege21 válasza Atomgeszi (#59372) üzenetére


hege21
senior tag

Xiaomi Hongmi rendeltem onnan,nálam minden flottul ment...
14 rendeltem,előtte skype,hogy van e készleten...(Jill mindig elérhető és egyszerre válaszol is)
20-án már Szingapúrba.... :))

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#59379) Old Gyfland


Old Gyfland
tag

Sziasztok.
Hallott már valaki a New Tronsmart TS7 Glacier nevű készülékről ? Ne adj isten,esetleg van valakinek ? A leírt paraméterek alapján elég korrektnek tűnik, az árát is figyelembe véve. Kíváncsi lennék véleményekre vagy ha van akkor tapasztalatokra. Jelenleg egy Jiayu G3 elégedett tulaja vagyok, de erre lehet,
hogy lecserélném.

(#59380) RVR400 válasza Evita85 (#59373) üzenetére


RVR400
veterán

Arra már nem jön rá az ÁFA, mivel EU-n belül rendelsz. Így már elég gázos, hogy nálunk hasonló kondíciókkal még így is 30%-kal kerül többe.

(#59381) mgtom válasza Old Gyfland (#59379) üzenetére


mgtom
csendes tag

Van fóruma is: [link]

Egyébként valóban korrekt cucc.
1 hónapja használom és nagyon elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#59382) citkar


citkar
addikt

Hátha valakinek megtetszik az Iocean néhány videó láttán:
G7 és X8
G7 egyik és G7 másik

Az X8-ra kíváncsi vagyok, még talán belefér ez a méret, szép a másik, de a mérete miatt ez biztos keveseknek fog tetszeni azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#59383) TCr válasza mgtom (#59381) üzenetére


TCr
veterán

Akksija meddig bírja?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#59384) gipsztigris válasza Upo (#59377) üzenetére


gipsztigris
addikt

Én nem azt írtam, hogy nem tudom működésre bírni, hanem azt, hogy nincs a támogatott készülékek listáján a Nexus4! :)
Tudo, hogy single SIM-es a Jiayu S1, de miután igen sokszor esett róla szó, ezért tettem be......és OFF-ba!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#59385) raulicio válasza citkar (#59375) üzenetére


raulicio
senior tag

Ami még nagyon bejön kinézetre az az elephone p7, az meg nem is kapható és gyengébb is az iNEWnál. Bár érdekes, hogy a mini változat meg kapható belőle, de az meg nem olyan szép...

(#59386) citkar válasza raulicio (#59385) üzenetére


citkar
addikt

Az elephone p7 is jól néz ki, bár a hátlapja nekem kevésbé szimpatikus, az iNew összességében tetszetősebb számomra. K900-as dual simes másolat kéne vagy legalább hasonló :)

(#59387) mgtom válasza TCr (#59383) üzenetére


mgtom
csendes tag

Nekem általában 1,5-2 nap
Volt már olyan is, hogy éphogy kihúzott egy napot.
De ez erősen függ a használattól szerintem.

(#59388) raulicio válasza citkar (#59386) üzenetére


raulicio
senior tag

Egye fene, egy 8 magos, dual simes K900 másolattal kiegyeznék 250 USD körül! Tudom sokat kérek! :)

[ Szerkesztve ]

(#59389) citkar válasza raulicio (#59388) üzenetére


citkar
addikt

Ugye!
Nem tudom, hogy ennyire kevés fogyott volna belőle (bár nem hiszem, hogy rohantak a kezdeti 4-500 dolláros intel csoda után), hogy egy normális kínai cégnek se jutott az eszébe egy hasonmást csináljon?

[ Szerkesztve ]

(#59390) Atomgeszi válasza herdsman12 (#59376) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Nekem is azt mondták, hogy van raktáron. Először küldtek egy emailt, hogy pótoljam a telefosszam hiányát, pedig paypalon és a regisztracional is megadtam. Utána már azt mondták, hogy nincs nekik raktáron. Majd most hétvégén lesz és küldik ne aggódjak. Aztán most már hiába is várok. Már szerintem másik helyről sem jönne ki Kínából, ha csütörtökön feladják DHL-lel.
Szóval nem tudom...

(#59391) zero977


zero977
tag

Bár nagyon elégedett vagyok a THL W8-al, de el tudom passzolni, így kell egy új telefon, de az elmúlt 10 hónapban mióta megvan nem követtem a fejleményeket ... :(

Mit érdemes most megvenni hasonló tulajdonságokkal (5 colos, 4 magos) max. 250 dolláért?

(#59392) gaben1117


gaben1117
senior tag

A múltkor olvastam, hogy nemsokára lesz valami kínai ünnep. Így ha addig nem jut ki a csomag az országból, akkor hosszú várakozás várható. Mikor lesz ez pontosan? :)

(#59393) bubu256 válasza gaben1117 (#59392) üzenetére


bubu256
tag

Ünnepnapok kínában: [link]

(#59394) #06658560


#06658560
törölt tag

Mennyi idő szokott lenni a DHL CN-nek a Kína-EU út? Ma postázták a THL-em, jó lenne ha sikerülne hétvégén már átvenni.

(#59395) fcsabika1


fcsabika1
tag

Sziasztok!
Ha érdekel valakit, van most egy nyereményjáték, ahol Zopo ZP998-et lehet nyerni (8 mag, 5,5 inch stb.)!
Link: [link]

(#59396) CoolBoy323 válasza Evita85 (#59373) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

EU-n belül áfa? 2x nem kell megfizetni, be is b.szna :DD

Ez a bolt meg egy kétes eredetű bolt, még ha 5k-val olcsóbb lenne se venném innen!!!! De mivel sokkal olcsóbb litvániából, ezért onnan veszem :DDD

(#59397) Evita85 válasza CoolBoy323 (#59396) üzenetére


Evita85
tag

Én nem vettem észre hogy olcsobb lenne... De majd hasonlitok:)

(#59398) CoolBoy323 válasza Evita85 (#59397) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

10k-val olcsóbb a HIVATALOS litván shop, ez a magyar NEM HIVATALOS!

[ Szerkesztve ]

(#59399) vampire17


vampire17
addikt

Mit gondoltok errol a kombo-rol?

IOcean X7S Elite

Iocean X7 3000mah Battery

Ugy tudom, a IOcean X7S Elite és a IOcean X7 lenyegeben ugyanaz, csak az X7S Elite-ben mar a 8 magos chip van...

Szerintetek kompatibilis?

(#59400) citkar válasza vampire17 (#59399) üzenetére


citkar
addikt

A 3000-es akkuhoz saját hátlap is kell, kissé vastagabb lesz a teló.
Hogy a 8 magoséba belemegy...a fene tudja.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.