Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59901) ekrisztian válasza Zeki (#59895) üzenetére


ekrisztian
senior tag

+ luzer user, már aki ellopta.
Mert a "menők" úgy is resettel kezdik.Ha meg nem akkor tényleg jó.
Pl én a lányomnak szoktam szirénázva kiírni "Tanujjá ne fészbukozzáá" idegbajt kap :)

(#59902) ekrisztian válasza Nwis86 (#59900) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szerintem valami olyan kellene ami a bootloadert blokkolná sim csere esetén.És ilyenkor a szerviz port se válaszólna..de ez csak nekünk lenne jó, másnak nem.
Pl azt se értem miért nem lehet egy IMEI számot fixen beégetni?

(#59903) csernak75


csernak75
senior tag

Helló!

Ez az redmény jónak mondható? (Alcatel Idol X)

?

Amúgy a játékok is jól mennek: fifa14,Real racing(medium),asphalt8(medium),GTA SA(high), viszont a gyárilag rajta lévő Asphalt 7 nagyon akad és állítani sem lehet rajta.

(#59904) aytukabozs válasza Malamute (#59899) üzenetére


aytukabozs
addikt

Már meg is írták neked előre :D

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#59905) RVR400 válasza ekrisztian (#59902) üzenetére


RVR400
veterán

Ezzel nincs gond, amíg véletlenül nem megy gallyra a SIM-kártyád, és emiatt még telót is kell cserélni. :DDD

(#59906) vampire17: A linken, amit adtam, a német raktár készlete van, ha jól megnézed.

[ Szerkesztve ]

(#59906) vampire17 válasza RVR400 (#59889) üzenetére


vampire17
addikt

Mit gondoltok MINDEN rendelt termek eloszor a raktarukba megy, vagy van ami direktbe kinabol jon? Ha igen, szerintetek ez hol van feltuntetve? Mert a telefonok mellet most ott a szoveg, h a kinai ujev miatt kesnek a szallitasok, de ez a nemet lerakatot nem erinti...

Ha van kulonbseg, akkor hol lehet feltuntetve h mi hol van?

Szerk: OK kozben megvan. :)

[ Szerkesztve ]

(#59907) fa4hu válasza Fater38 (#59893) üzenetére


fa4hu
őstag

Szintén onnan egy jó ajánlat: [link]

(#59908) Malamute válasza aytukabozs (#59904) üzenetére


Malamute
tag

:DDD köszi

Ami nem öl meg, az megerősít... Kivéve a halál, mert az megöl.

(#59909) RVR400 válasza fa4hu (#59907) üzenetére


RVR400
veterán

Meg termeli is az áramot.

35 nap készenlét, 18 óra beszélgetés, 14 óra böngészés. Én meg a királyfival beszélgettem a kapuban az előbb. :DDD

(#59910) EG0 válasza Fater38 (#59893) üzenetére


EG0
aktív tag

..én meg pont csak alacsony árú (70-140 USD) telefont vennék Kínából, mert 170-180 dollár + ÁFA környékén már elérhető itt Európában a Motorola Moto G, ami a 2 SIM-et leszámítva a SW támogatás, a minőség és a garancia miatt nagyrészt értelmetlenné teszi a kínai rendelést.
(Nyilván sok kivétel van, pl. akinek 2 SIM kell; vagy nagyobb kijelző kell - annak érkezik a Wayteq/Cube Talk; akinek MIUI kell, az is maradjon Hongmi-nál, akinek valamiért fontos a 8 mag és nincs pénze HTC/Samsung csúcsmodellekre, annak is marad a kínai rendelés. Esetleg nem szereti, ha szembejön vele a telefonja, mert forgalmazzák itthon is.)

AllView telefont sok éve használtam, még nem is Androidos volt, viszont volt kihúzható TV antennája. :-) Minősége rakás szar volt, tönkre is ment, és nem csak nekem.
Azóta simán lehet, hogy másik kínai gyárral szerződnek vagy ott volt minőségi ugrás, és egy Wayteq-hez, Concorde-hoz hasonló céggé növi ki magát. Nekem a rossz emlékek miatt egyelőre nem játszik.

(#59911) #03372544 válasza cappa72 (#59562) üzenetére


#03372544
törölt tag

Kösz a segítséget, a Bin4ry módszerrel sikerült a root, a Google play is össze lett rakva.
Aki esetleg nem ismeri az előzményeket Lenovo P700-ról van szó.

(#59912) Atomgeszi válasza EG0 (#59910) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Moto G - ből emeld ki azt is,hogy nem bővíthető.

(#59913) CoolBoy323 válasza Nwis86 (#59900) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ekkora akksi jellemzo a kategoriaban sajnos. De ez legalabb li-pol.
35k korul szerintem remek vetel.

Szepen bealudtal akkor basszus :/ Jozanon? :)
Amugy ezek a lopas ellenes progik valoban kb semmi vedelmet nem adnak, max elhagyaskor ernek vmit...
Ha a akksit kiveszik, mar cseszheted is. Root joggal kombinalva novelheto a hatasfok, de ha recoverybe belepve kapcsolja be, akkor nincs mit tenni :(

En kimentem volna a piacra szetnezni, nem sok zopo lehet ott :)

(#59914) b0bcat válasza Nwis86 (#59896) üzenetére


b0bcat
addikt

Az ott elírás. Az M3 tud 3G-t, hiszen WCDMA-s. ;)

A Gugli-féle készülék követés nem SIM kártyához van kötve tudtommal, hanem magához a készülékhez.

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#59915) Fater38 válasza EG0 (#59910) üzenetére


Fater38
csendes tag

Nos én arra értettem ,hogy nem vennék olcsóbb telefont Kínából,hogy annak akinek nincs sok pénze vagy nem akar költeni sokat telefonra,ne keljen aggódnia,a vám,az áfa és úgy általában az egész procedúra miatt.A régi allview telefonokat nem ismerem,a véletlen hozta,hogy most egy ilyen márkájú készülékem van(P5 Quad),de megmondom őszintén az elmúlt fél év alatt semmi negatívumot nem tudok mondani róla.Simán van olyan minőségű mint a "régi" Zopo vagy Huawei telefonjaim.
Nem utolsó sorban két év garanciát adtak rá.

[ Szerkesztve ]

(#59916) svgyula válasza herdsman12 (#59815) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Itt a hasonmás csak azt kell eldönteni melyik volt előbb a tyúk vagy a tojás [link]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#59917) raulicio


raulicio
senior tag

iNEW V3: kamera teszt by gizchina.com

Nem rossz, nem rossz. Már alig várom, hogy kézhez kapjam! Remélem már csak holnapig kell várni. :)

"For the $180 there is nothing in the market which can touch the V3 for image quality! In fact the iNew V3 is fast becoming the phone I will recommend to anyone looking for a sub $200 device, it’s even better than the mighty Xiaomi Hongmi!"

[ Szerkesztve ]

(#59918) fa4hu válasza RVR400 (#59909) üzenetére


fa4hu
őstag

A 14 óra képernyőt el hiszem, a 35 nap készenlét meg kikapcsolt adatforgalom, képernyő mellett jöhetett össze. De attól még normál használat mellett szerintem 3-4 napot simán bírhat.

(#59919) RVR400 válasza fa4hu (#59918) üzenetére


RVR400
veterán

Én meg nem hiszem el. A Z3 akksija akkor mint egy átlag 3.5"-os teló, 3300 mAh felirattal, így a 14 óra teljes vakítás.

(#59920) laslie92


laslie92
senior tag

sziasztok hogyan tudnám állítani az érintő kijelző érzékenységét? Mert kivállóan működik a telefonom ha felmelegítem hajszárítóval egy kicsit a a kijelzőt amint lehül már megint nem érzékel csak néha!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#59921) svgyula válasza laslie92 (#59920) üzenetére


svgyula
addikt

Szia! Vedd le a képernyővédő fóliát és próbál úgy. Vagy egyszerűen tartsad a zsebedben kijelzővel befelé ;) Én még nem találkoztam a menüben ilyen állítási lehetőséggel csak az "érintés hossza" választható.

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#59922) laslie92 válasza svgyula (#59921) üzenetére


laslie92
senior tag

már levettem de sajn os nem segített rajta!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#59923) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Rendelés leadva a ZP700-ra :))

(#59924) ekrisztian válasza RVR400 (#59905) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nem mondtam,hogy az évezred 5lete. :D

(#59925) gipsztigris válasza CoolBoy323 (#59923) üzenetére


gipsztigris
addikt

Erre még mi jön rá? Szállítás?

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#59926) CoolBoy323 válasza gipsztigris (#59925) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Semmi!
EU free shipping van!

És ha cégre veszed akkor 116 EUR, mert lejön a lett áfa az árból! :C

(#59927) gipsztigris válasza CoolBoy323 (#59926) üzenetére


gipsztigris
addikt

Úgy rendben van az ár is! :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#59928) myk74 válasza CoolBoy323 (#59926) üzenetére


myk74
senior tag

Tehát ha megveszem cég nevére akkor nincsen áfa?Vámosok nem kötnek bele?Így elég jó ár.
:)

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#59929) CoolBoy323 válasza myk74 (#59928) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Szerintem is ennyiért remek ár, de még az ÁFÁ-s ára is kiváló!

Igen, ha cégre veszed nincs ÁFA, és ha nem értékesíted tovább, céggel, számlával akkor nem is kell fizetni!

(#59930) gipsztigris válasza CoolBoy323 (#59929) üzenetére


gipsztigris
addikt

Majd ha megérkezett, akkor beszéljünk már erről néhány szót PM-ben! Mert lehet, hogy a cégnek ahol dolgozom érdemesebb lesz onnan rendelni telefonokat,mint Galaxy Young-ot bruttó 25 ezerért. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#59931) hamti2


hamti2
csendes tag

Sziasztok

Lehet, hogy kicsit Off.
Olyan Androidos alkalmazást keresek , ami az autó rádiójára adja át az Igo hangját navigálás közben .
Létezik ilyen ?

Előre is kösz

(#59932) CoolBoy323 válasza gipsztigris (#59930) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Remélem jövő héten már megkapom, és majd dobok egy privit ;)
Azt a kis szutykot még 5ért sem venném meg :DD

@hamti2: Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
DE! ehhez kell a telefonban egy FM transzmitternek lennie, vagy külön kell venned! És azzal megoldható, akár zene, beszélgetés kiküldése is! És app nem kell hozzá!

(#59933) EG0 válasza b0bcat (#59914) üzenetére


EG0
aktív tag

AliExpress-en úgy tűnik, hogy HTM M3 létezik MTK6572 és MTK6572W-vel szerelt változatban, kb. 10 dollár a különbség a "3G version" javára, ugyanis utóbbi tud WCDMA-t. Szóval csak körültekintően.

(#59934) janaman01 válasza laslie92 (#59920) üzenetére


janaman01
addikt

ott valami érintkezési probléma lesz mert ha melegited, akkor igye tágul....állitani nem tudod sehol de még factory modban se hallottam , hogy azt valahol lehet kalibrálni....sajnos. lehet cserés lesz ,

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#59935) Baritone


Baritone
tag

Van valakinek tapasztalata az Ulephone nevezetű márkáról? van egy 8magos készülékük, ami a leírás, és a videó alapján nagyon bestbuy: íme

(#59936) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Eldőlt Concorde 5000 49.990ért.

[ Szerkesztve ]

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#59937) fateless válasza Baritone (#59935) üzenetére


fateless
veterán

Máshol a kijelző csak 854x480, illetve az 5MP-es kamera hat még gyengének...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#59938) huan


huan
őstag

A Lenovo a760 jelenleg jó ár-értékűnek számít?

(#59939) m165le válasza mcll (#59859) üzenetére


m165le
csendes tag

Olyan helyről rendeld, amelyik küldi német postával.
Nekem 11 nap alatt megjött sarc nélkül. :)

(#59940) dpit9


dpit9
csendes tag

Hello!
Sokat emlegettem már az inew v3 at amit pandawillről rendeltem.
Ma kaptam reggel egy emailt hogy nincs raktáron,vagy válasszak másikat,vagy várjak türelemmel.
Alig 10 perce jött egy másik mail hogy singposttal érkezik 15-25 munkanapon belül...
Akkor most mire számíthatok?

(#59941) Sanyesz. válasza m165le (#59939) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ebből azért messzemenő következtetést ne vonj le. Neked bejött, másnak egyáltalán nem biztos. :R

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#59942) Atomgeszi válasza dpit9 (#59940) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Weboldal mit ír a rendelés állapotánál?

(#59943) Nwis86 válasza CoolBoy323 (#59913) üzenetére


Nwis86
aktív tag

Nem ép józanon csoda hogy nem egyenesen a detoxba vittek... délután 6kor indultunk haverokkal kocsma túrára, reggel 5:20 kor van emlékem hogy 1 buszmegállóba állok és a telon néztem a menetrendet mert nem volt kiírva, de hogy hogyan kerültem oda arról semmi emlék:) jött busz felszálltam, aztán a végállomáson ébresztet a sofőr hogy le kéne szállni... na akkor tűnt fel hogy mindenem eltűnt... Szóval én is hülye voltam, nem kellet volna ennyit inni és a belső zsebeimbe kellet volna rakni a cuccaimat... drága lecke volt! De külön poén hogy előtte haver lakásavatója után hazafelé összetörtem a telot szintén hasonló állapotba... vettem új kijelzőt 24 000ft -ért amit a lopás előtti napokba jött meg és cseréltem ki... Viszont a csavarokat nem raktam vissza mert sietem munkába, szóval csak össze van pattintva a teló 1 csavar sincs benne, nem járt jól vele aki elvitte... viszont így nézve kb 100 ba volt a teló :O

(#59944) dpit9


dpit9
csendes tag

Shipping van írva pandán...

(#59945) CoolBoy323 válasza Nwis86 (#59943) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ez k.rva drága tanulópénz volt :F

(#59946) Sanyesz. válasza Nwis86 (#59943) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Hasonló bulikra legközelebb telefon nélkül menj. :C

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#59947) Zeki válasza dpit9 (#59940) üzenetére


Zeki
nagyúr

Baszki, nem tudom mi van már a pandával.
Még a fészbúk oldalukon írták, hogy nem küldenek singposttal, helyette TNT.
Erre mégis?
Meg kavarnak itt a telóddal.
Nem semmi.

(#59948) svgyula válasza MZsoltee (#59936) üzenetére


svgyula
addikt

Szia!
Azért jó ha tudod. A Concorde 5000 kínai belső és magyar összerakás és az android is itthoni összehangolás.
Amire azt mondtad "brutális hardver" az a közepes kínai telókkal megegyező..............
Azt nem tudom mennyire van optimalizálva de a fiam Atab 5 telója nem bírta valami sokáig(ez a kategória). Annyi előnyöd van hogy legalább anyanyelven beszélhetsz a szervízzel :B :K
Tavaly a táblagép vásárláskor ennek a cégnek a gépe volt árban az egyik befutó sajna olyan infót kaptam az akkuidőre tőlük! ami ezt kilőtte a sorból. Kicsi akku hosszú töltés. Reménykedjél, hogy a telefonnál nem így lesz :U Itt igaz 2800mA-t írnak DE amint már raktam fel képeket az akkumulátorokról kérdés az, hogy tudja-e vagy csak a felirat ennyi? Írtam már hogy a két cubot típus(GT99, ONE) akkumulátora azonos teljesítményű és mégis hatalmas a méretbeli különbség.
Az áráról kérdezem, te a nettó értéket számoltad vagy csak benézted? a linknél 59.900.-Ft.+szállítás=60.800Ft :F
Nos azért ez dollárban 267$! és az ÁFA leszámolása után is elég jó kínai telót jelent. :K

[ Szerkesztve ]

Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

(#59949) RVR400 válasza MZsoltee (#59936) üzenetére


RVR400
veterán

Kintről rendelve Star-ként tényleg kijön 48 környékén.

(#59950) mcll válasza m165le (#59939) üzenetére


mcll
senior tag

Köszi, de azt hiszem inkább maradok a DHL-nél. Tudom sarc szinte biztos (bár voltak akik megúszták anélkül), de legalább gyors és megbízható. Csak ugye most jön ez a kínai ünnep... grrr.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.