Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59751) balazs1022 válasza Joe63 (#59749) üzenetére


balazs1022
őstag

Ha jol ertem akkor bootlop-os. Recovery-be probalj meg wipe-olni. Altalaban akkor elindul. Vagy az is eleg ha szoftvert frissitesz, az biztos megoldana a problemat. Ha nem akko sajnos vissza a feladonak.. De sztem csak szoftveres bibi van. Mondjuk akkor sem indul el ha nagyon levan merulve es hiba van benne 10% . Vard meg amig celtolt es utana probalkozz.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#59752) citkar válasza mobilamb (#59745) üzenetére


citkar
addikt

Én mindig a szélesebb termékkínálat mellett voltam és az jó, ha több az ember lehetősége egy vásárlás esetén.
Az ár lesz az egyik kérdéses dolog nyilván, hogy mi lesz az üzletből, próbáljátok meg, de itt valószínűleg nem lehet csak így nyilvánosan hirdetni. Az más ha a hozzászólásod alján ott virít, de kifejezetten reklámcélú hozzászólásokat nem hiszem, hogy megengedik (ha nincs külön megegyezés).

Hogy segítsek: szerintem nagyon sok márkára van igény, kezdve az olcsóbbaktól a drágábbakig...fel sem tudom sorolni, a lényeg a minél kedvezőbb ár lenne, valahogy úgy behozni közvetlen a gyártótól és a mellé olyan supportot biztosítani, ami vonzóvá teszi. Magyarországon sokaknak az ár talán a legfontosabb, erre kéne rágyúrni.

[ Szerkesztve ]

(#59753) Joe63 válasza balazs1022 (#59751) üzenetére


Joe63
tag

Na, sikerült, egy órás töltés után elindult, minden ok.
köszi a segítséget.

• Az élet attól szép, hogy bármi megtörténhet. És attól szar, hogy meg is történik.

(#59754) balazs1022 válasza Joe63 (#59753) üzenetére


balazs1022
őstag

Gondoltam h jo lesz. Egyszer kiakartam probalni kinai telot a mediamarktba de le volt cdutkara merulve. Szoltam is egy eladonak h töltse fel. Azt kb fel ora mulva lehetett bekapcsolni. Utana is 5 perc mulva kikapcsolt pedig addigra 15% ot jelzet. Muter teloja is kinai es az is szokott ilyet csinalni h 10 % nal meg nem kapcsol be.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#59755) Mr.Csizmás válasza mobilamb (#59745) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bővítésnek: meizu, lenovo paletta, meg a 60-120$ occó telefonokból pár megbízhatóbb fajta.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59756) pinterto válasza Sedwick26 (#59718) üzenetére


pinterto
tag

Erről a telefonról kérdeztem, de nem kaptam választ.
Tudnál valami tapasztalatot írni róla?

(#59757) Bodor válasza doongoo (#59743) üzenetére


Bodor
veterán

:R

(#59758) Gaabe


Gaabe
tag

Hétfőn rendeltem egy Inew v3-at a mixeshoptól a chaten azt mondták ,hogy van készleten és szerdán tudják is postázni. Paypallal fizettem, német postával kértem, le is vonták a pénzt, szerdán azt mondták ,hogy holnap azaz csütörtökön postázzák, érdeklődtem csütörtökön is a tracking számról, válasz, hogy később meglesz. Ma (péntek) reggel érdeklődtem ismét azt mondták, hogy frissítik a nap folyamán az infokat. Ez nem történt meg se emailben se a webes felületen.
Most meg már a weboldal se működik...
Nemtom meddig várjak a dispute val..

[ Szerkesztve ]

(#59759) Laza... válasza Gaabe (#59758) üzenetére


Laza...
addikt

Szimplán összeomlott az adatbázisuk, majd helyrerántják egy mentésből, szerintem hamarosan. Még kár aggódni, a kici kínaiak nem kapkodnak el semmit, de a csillagot is megígérik bárkinek :)

Never give up!

(#59760) Gaabe válasza Laza... (#59759) üzenetére


Gaabe
tag

Csak hétfőn az volt az ígéret, hogy biztosan elhagyja az országukat a csomag az ünnepek előtt.

(#59761) Sanyesz. válasza Gaabe (#59760) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Ne aggódj, én szintén hétfőn rendeltem egy Hongmit DHL-lel. Még mindig Hong Kongban van... :W

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#59762) Laza... válasza Gaabe (#59760) üzenetére


Laza...
addikt

Abszolute megértelek, nekem 1 hónapja jön a telóm (igaz SG), és igazat is adok Neked, de sajnos ettől semmi nem fog felgyorsulni. A kínai bizniszben ez benne van. (az idegeskedés főleg)

Never give up!

(#59763) hevizms válasza Sanyesz. (#59761) üzenetére


hevizms
addikt

Szintén zenész :K
Nekem is még ott van a DHL-es hétfői rendelésem,de ahogy indult a dolog én már ennek is nagyon örülök hogy elindult az ügy. :C

(#59764) mdav88 válasza hevizms (#59763) üzenetére


mdav88
senior tag

Igaz nem telefon, de ruha.
22én adták fel, és ma 24én a kezemben volt... hihetetlen számomra... (dhl)

(#59765) body007


body007
addikt

Sziasztok!

Ajánljatok már egy lánynak egy kis (4" körül) egy vállalható minőségű telót (4 mag, 1 gb ram)

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#59766) cappa72 válasza body007 (#59765) üzenetére


cappa72
nagyúr

4 mag 4" nincs vállalható.

2 mag 4" van.
4 mag 4.5" van. (Talán 4.3 is lehet, de kevés)

Ez a trend , sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#59767) TKey7 válasza body007 (#59765) üzenetére


TKey7
tag

Ahogy cappa72 írta, 4" nincs 4 maggal.
4,3" például a Zopo ZP600+

(#59768) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Újrahúztam a romot, de még mindig fenn áll a wifi, bt probléma.. :(
Rámegyek, hogy wifi vagy bt bekapcsolása, és automatikusan visszaugrik az off-ra.
1
2
3

Így akkor elképzelhető, hogy szinte biztos, hogy hardweres hiba lesz? :(

[ Szerkesztve ]

Samsung S9

(#59769) steve1977 válasza body007 (#59765) üzenetére


steve1977
tag

Már sokan várunk erre: [link] Ha tényleg megérkezik, kisebb méretben bestbuy lesz....

(#59770) steve1977 válasza mobilamb (#59745) üzenetére


steve1977
tag

+1 mindenképp, és szurkolok, hogy bejöjjön nektek. Ha a sima Kínából rendelés + ÁFA árnál magasabban, de garival, helybéli szállítással és jó áron tudtok belépni a mostani magyar piacra, akkor remélem, lesz jövője a boltotoknak, és engem is a jövőbeni vásárlóitok közt üdvözölhettek. Amúgy mellékesen a zte és lenovo forgalmazását is megfontolhatnátok :) üdv: István

(#59771) fateless válasza mobilamb (#59745) üzenetére


fateless
veterán

Sok sikert kívánok a bolthoz, remélem, minden menni fog annak rendje s módja szerint.
Nagyon sok készülék ment át rajtam, sok visszajelzést is kaptam emberektől az elmúlt években, a baráti, ismerősi körömben már rengeteg embernek van kínai telefonja, tabletje. Ha tudok segíteni, örömmel teszem privátban is. (Úgyis töprengtem olyanon is, hogy megrendelek egy újabb telefont, letesztelem, majd bekerülési áron eladom - ha ezzel tudok segíteni nektek, hogy leírom a véleményemet, szívesen segítek)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#59772) benceman00 válasza Bodor (#59618) üzenetére


benceman00
tag

Fogtam már a kezembe N5öst, elég jó kis telefon annyi pénzért. De kipróbáltam a nekennek az ip68as telóját hát az brutálisan jó, minőségi anyagból volt(nem az a kőkemény műanyag) és nagyon frankón össze volt rakva. Én bátran ajánlom. Februárban én is veszek egy n6-ost ebayről (jó liciten kb 180dolcsért eltudok csípni egy 2gb/32gbosat)

Üdv, ASZPi

(#59773) Laza... válasza steve1977 (#59769) üzenetére


Laza...
addikt

We are not sure,maybe Jiayu G2F WCDMA Version will be in stock in Feb,2014.

Szerintem ha vége az ünnepeknek, elkezdik értékesíteni :)

Never give up!

(#59774) Xabi78 válasza steve1977 (#59770) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Mivel a Lenovonak és a ZTE-nek is van magyarországi hivatalos forgalmazója, így nyilván ezen mobilok behozatala (ha a gyártóval akarnak közvetlenül üzletelni) nyilván bonyolultabb, az esetleges forgalmazói kizárólagosság okán.
Mindenesetre az üzleti modell szimpatikus, remélem, bejön Nekik (és most, hogy gyakorlatilag a telefonok nagy részét vámolják, így egy legális vállalkozás kisebb hátránnyal indul a piacon, mint pl. egy évvel ezelőtt).

X.

Cave canem!

(#59775) Zeki válasza Xabi78 (#59774) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Lenovo nem árul itthon mobiltelót. Még nyáron úgy volt, hogy télen jönnek. De nem jöttek.

(#59776) tolvaj! válasza Víz Elek (#59768) üzenetére


tolvaj!
őstag

Hw hiba. Kész, ennyi... sajnos. Ha tudod, próbáld meg gariztatni.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#59777) Víz Elek válasza tolvaj! (#59776) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Ertem. :(
Esetleg idehaza nincs olyan aki megtudna javitani?
Nincs kedvunk visszakuldeni kinaba, foleg, hogy most lesz naluk unnep.

[ Szerkesztve ]

Samsung S9

(#59778) dethroner


dethroner
veterán

Sziasztok!
Egy gyors kérdés. Alcatel Idol X OT-6040D kapható valami kínai oldalon? És ha igen, hol a legkedvezőbb az ár?

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#59779) Zeki válasza dethroner (#59778) üzenetére


Zeki
nagyúr

TCL Idol a neve, de nem olcsó.
Nézd meg a kínai webshopokat.
minideal, antelife, geekbuying, tmallbox, tinydeal, banggood, focalprice, buysku, everbuying, ahappydeal, dx, etotalk, to2c, buyincoins, ttmalls, vopmart, spemall, tmart, lightinthebox, coolicool, 1949deal, malleshop, dealsprime, lightake, cellphonemic, mcbub, pandawill, dinodirect, tomtop, priceangels, coolseason, lenteen, comebuy

hogy valóban hol van, meg készleten ténylegesen van-e ott is, az passz.

(#59780) run4fun


run4fun
tag

Sziasztok!

Mit gondoltok?
iNew V3 vagy ZTE Geek V975 (2GB RAM+8GB RAM, INTEL Z2580)?

Köszönöm! :)

(#59781) gipsztigris válasza mobilamb (#59745) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ez teljesen korrekt hozzáállás és üzletpolitika! Remélem a gyakorlatban is megmarad majd ilyennek, ahogy leírtad!
Az oldalon feltüntetett árak teljesen rendben vannak. A Zopo ZP700-on meg is lepődtem egy kicsit, mert január 02.án érkezett meg a lányomnak, és sajnos többe került (DHL postával) mint amennyiért áruljátok készletről. :)
Sok sikert!

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#59782) Zeki válasza run4fun (#59780) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az inew már bizonyította, hogy kell valamit összehányni, amúgy noname.

(#59783) cappa72 válasza run4fun (#59780) üzenetére


cappa72
nagyúr

Az inteles telefonok támogatottsága igen csekély.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#59784) ZeUS2140 válasza mobilamb (#59745) üzenetére


ZeUS2140
aktív tag

ZTE-t nem terveztek felvenni a listára?
Amúgy ezt a tmallbox-os +4%-ot leírnád, mert nem értem. Rendeltem már tőlük és annyi volt, mint ami ki volt írva a terméknél. Most z5s mini-t nézegettem este és majdnem náluk a legolcsóbb. Ezért nem értem hol van az a 4%.

Üdv!

Amúgy sok sikert. Van benne fantázia :)

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#59785) Maximum1 válasza Víz Elek (#59777) üzenetére


Maximum1
őstag

Nyugodtan add postára, az országból sem fog kijutni az ünnepük végére.
De ha ki is jut 3 hét mire odaér.

(#59786) aytukabozs válasza Zeki (#59782) üzenetére


aytukabozs
addikt

ezt az összehányást kifejtenéd? épp egy régebbi inew-val szemezgetek, nehogy megégjek... :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#59787) kgymac válasza ZeUS2140 (#59784) üzenetére


kgymac
őstag

A vásárolt cucc árához hozzáteszi a (free nek hirdetett:))) szállítás nem free összegét, majd ezeket megszorozza 1.04 (paypal fee, azaz nem free!) szorzóval, így áll elő a végösszeg, amit kifizethetsz paypal-on.

[ Szerkesztve ]

(#59788) aytukabozs válasza aytukabozs (#59786) üzenetére


aytukabozs
addikt

Ez lenne az INew i7000, azon kívül hogy csúnya Note koppintás milyen lehet?
A no support az egy rossz pont, de a 107$ meg elég meggyőző ezért a specifikációért. Vélemények?

Korábban mintha már kérdezte volna valaki, de mivel az "erről a telefonról mi a véleményetek?" formulát használta típusmegjelölés nélkül, így a kereső nem segít.

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#59789) fateless válasza run4fun (#59780) üzenetére


fateless
veterán

Ha nem akarsz moddolgatni, akkor mindenképp a V975-öst ajánlanám, jóval erősebb, komolyabb készülék, mint a v3.
Az inteles platform esetén nem könnyű a mindenféle ROM-átalakítás, ROM-csere, de ha ez nem vonz téged, hanem használni akarod, akkor nyugodtan vágj bele. Régebben még volt egypár program (főként játékok), amik nem feltétlenül voltak kompatibilisek az intelekkel, de ahogy hallottam, ez mára radikálisan lecsökkent (játékokban nem vagyok otthon)

CineDOG1
Milyen rossz tapasztalataid vannak az iNEW-kkal? Nekem eddig csak jó emlékem van (i4000, i6000).

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#59790) body007 válasza cappa72 (#59766) üzenetére


body007
addikt

és TKey7: érdekes trend... és akinek kicsi a keze (párom) az milyen telefont használjon? Két magosat? Vagy használja két kézzel? Nem is értem...

steve1977: Nem tetszik neki, csúnya nagy a kávája és alul - felül is vaskos a "kerete"... Pedig 100 dodóért tényleg nagyon jó vétel :K

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#59791) TKey7 válasza body007 (#59790) üzenetére


TKey7
tag

Sajnos teljesen igazad van.
A gyártók nem igazán foglalkoznak ezzel..
Csinálják a 4-8 magos tepsiket.

De annak is örülni kell, hogy végre van 4,3as kijelzőjű 4 magos telefon.
Például egy eddig ismeretlen F9006 nevű, 100$ alatt kicsivel. Érdekes lehet, egy fórumtárs valamelyik nap rendelt belőle. Reméljük megosztja majd a tapasztalatait :)

Illetve az általam linket ZOPO ZP600+..
De mind a kettőben a 6582-es proci van, ami nem baj. Csak, ahogy én tudom - de majd kijavítanak - nem volt 4,5 alatt 6589-es procis telefon..

Szóval, akinek nem jó a nagyobb készülék, sajnos csak ebben a méretben gondolkozhat.

OFF
A Sony mutatta be a Z (vagy Z1) kistesóját, teljesen azonos hardverrel (kivéve a kijelző felbontása), 4,3".
Egyéni vélemény, de szerintem nem fognak ez alá menni az erősebb készülékek..

(#59792) Neck válasza body007 (#59790) üzenetére


Neck
veterán

Jó lenne tudni, mennyi a keret :)

Ez például kiváló minőségű, megbízható, 4 magos, 4,3 inches, csak kicsit drága :P

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#59793) fateless válasza TKey7 (#59791) üzenetére


fateless
veterán

Nekem az a bajom pl az F9006-tal, hogy széelsebb, mint némely 4,5"es készülék (Faea F1, Jiayu G3, G4 - ami 4,7" - Xiaocai X9, stb), így pedig már nem annyira jó, hogy keskenyebb.

Feleségem 4"-es SIII mini klónja ugyanolyan széles volt, mint a Faea F1-es, hosszban pedig kb 2mm különbség volt - szóval nem csak a kijelző számít, hanem az is, milyen "testbe" burkolják azt.

ZEus2140:
kgymac válaszához - Példaként 200USD esetén ez min +12USD szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#59794) fateless válasza kgymac (#59787) üzenetére


fateless
veterán

Uppsz :B

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#59795) myk74


myk74
senior tag

2 telefon közül nem tudok dönteni:
Xiaocai x9s vagy a zopo zp700?
Fontos szempont hogy ne kelljen a romolgatással foglalkozni,egyből elfogadható mértékben magyar nyelvü gördülékenyen működő telefon kellene.Legfőképp amire használnánk telefonálás(beszéd minőség fontos)wifin email-internet,játék szinte semmi.Köszi

Nincs kéz Nincs csoki!

(#59796) gipsztigris válasza myk74 (#59795) üzenetére


gipsztigris
addikt

Zopo ZP700 99%-ban nyelvtanilag is helyes Magyar nyelvű. Azt gondolom, ha a két készülék között kellene választanom, akkor mindenképpen a Zopo, hiszen az egy lényegesen ismertebb név, és később az eladásnál jól jöhet.

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#59797) Indy1 válasza aytukabozs (#59788) üzenetére


Indy1
tag

Ez a link tobb forumot a vilagon atfutott. Termeszetesen szimpla tevedesrol van szo.
A fekete peldaul tobb mint duplaja a fehernek , ugyanazon uzletben.
Telefont nem fogsz kapni termeszeten. Csak a Paypal statisztikadra kerul megy egy refund amit kertel. Mi ertelme?

(#59798) Indy1 válasza fateless (#59789) üzenetére


Indy1
tag

Nem csak jatekok
Peldaul Feedly sem fut inteles telefonon , mint a V975.
De elvbol ha valaki nem jatszik es nem halmazza az appokat, annak megfelel.
De ha csak bongeszes+mail kell, kar 200-220$ fizetni.

(#59799) aytukabozs válasza Indy1 (#59797) üzenetére


aytukabozs
addikt

köszi. de ha már valaki refundot kért és a kapott a tévedés miatt akkor mi a fenéért nem szedi le a DX?

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#59800) fateless válasza myk74 (#59795) üzenetére


fateless
veterán

X9-et három barátomnak rendeltünk, mindhárman meg vannak vele elégedve.
A Zopo az egyik kedvenc márkám.
Nem tudnék dönteni köztük.
Na jó, tudnék, az X9-et választanám, mert jobban tetszik a formája.

Indy1
Nem is hallottam eddig a Feedly-ről. Mikor próbáltad utoljára?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.