Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59651) EG0 válasza b3t3rv (#59650) üzenetére


EG0
aktív tag

Ez mondjuk jó kérdés, én is rakás AliExpress-es oldalon látom, hogy China Post...

(#59652) Crytek válasza Vjankovics82 (#59649) üzenetére


Crytek
veterán

Csak arról nyilatkozok ami van (Cubot GT99) /szinte csak jót olvastam róla (Hongmi) ,bár az utóbbi valóban nem 35 hanem 39-40K ha a nemrég volt 172 dolcsis árát veszem amire remélhetőleg végleg beáll majd.

Next PC Upgrade: 2022

(#59653) zero977


zero977
tag

ZOPO New ZP980+ 8 magos 259 dollárért jó vétel, vagy a legobb vétel?
Vagy van max. ennyiért jobb telefon?

[ Szerkesztve ]

(#59654) zedok válasza zero977 (#59653) üzenetére


zedok
senior tag

Az a 2000mAh akksi nem kevés?? :F

b3t3rv:
Szerintem DHL a tuti. Vám vagy lesz vagy nem. Most eléggé aktívak a pajtársak. :)

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#59655) Crytek válasza zero977 (#59653) üzenetére


Crytek
veterán

Talán ha lesz is bármi akármi amihez 8 mag kell akkor best buy lesz 150$-os áron vagy addigra már el is fogod felejteni mert a 16 magos lesz a menő amire ugyanúgy semmi szükség nem lesz.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#59656) Zeki válasza b3t3rv (#59650) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mindegy mit veszel, sablon posta van felajánlva.

Az SG post tetű lassú, vámolással akár 2 hónap is lehet az átfutás. A szinagpúriak minden csomagot átvilágítanak, mert csak 1 akkut postáznak a készülékhez.
Vedd ott, ahol német/svéd posta választható. Picit gyorsabb. De a vámosok mivel mindenre rá akarnak repülni, kb két hétig ülhetnek a csomagodon itthon.
A DHL meg gyorsan elhozza a csomagot, és maga vámol. Az gyors ebben is.
A geekbuying.com oldalon elég olcsó a dhl.

Nyugodtan számolj 27% Áfával, meg némi kezelési költséggel.

(#59657) Zeki válasza zero977 (#59653) üzenetére


Zeki
nagyúr

Szerintem mindenkinek MÁS a bestbuy, mert mindenkinek mások az igényei. Meg a pénztálcája.

(#59658) Mikuland


Mikuland
tag

Feiteng H9503 rendelve 12-én Geebuyingról, DHL-el ma megérkezett, plusz 7000-Ft fával terhelve 35.000 pénzért.
:C

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#59659) cocus007 válasza mong08 (#59632) üzenetére


cocus007
tag

Nekem hiába van benn kártya, akkor se mutat IMEI-t, az hogy lehet?

(#59660) zero977 válasza Zeki (#59657) üzenetére


zero977
tag

Igen, de kinéztem még a Lenovo P780-t (245 dollár), meg a ThL W8S-t (229 dollár), ezek nem sokkal olcsóbbak, és csak négymagosak. Az a kérdés, hogy a ZOPO márka meg a 8 mag ér-e 259 dolllárt. Én a 4 maggal is maximálisan meg voltam elégedve, de ha ilyen kicsi az árkülönbség, miért ne a többet válasszam. Kivéve, ha van valami indok.

Igazából fogalmam sincs melyiket rendeljem, idáig Thl W8 volt, de azt most megvették tőlem, és sűrgősen kell egy mobol :)

(#59661) kgymac válasza cocus007 (#59659) üzenetére


kgymac
őstag

Keress rá itt a fórumon az "invalid imei"-re és megtudod a lehetséges okokat és a helyreállítását is...

szerk: + a "bolondoztam" by Cappa72 :R

szerk2: Benézhettem, bocsi. A gugli fióknál ? Az én W8-asomnál a gugli csak 1 IMEI-t mutat, pedig mindkét slotban járt sim kártya (bár ugyanaz).

[ Szerkesztve ]

(#59662) gipsztigris válasza cocus007 (#59659) üzenetére


gipsztigris
addikt

Akkor neked különleges telefonod van! :D

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#59663) citkar válasza zero977 (#59660) üzenetére


citkar
addikt

Van már több 8 magos telo is 250-270 USD nagyságában. Amelyik tetszik vedd meg azt :)

(#59664) Viktor0610 :
Egy nevesebb, de nem biztos, hogy a Jiake, vagy a Neken rosszabb, de Goophonet is láttam 300 alatt és amelyik Goophone a kezemben volt elég jó volt :)

[ Szerkesztve ]

(#59664) Viktor0610 válasza citkar (#59663) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Zopo azért nevesebb, nem? :)

Samsung Galaxy A54

(#59665) Cpt. Flint válasza b3t3rv (#59638) üzenetére


Cpt. Flint
tag

(#59666) cocus007 válasza gipsztigris (#59662) üzenetére


cocus007
tag

Ez még 1 Samsung Gio, tehát nem is kici kinai
eleve alig találta meg a google,pedig direkt bekapcsoltam a wifit
rámegyek a linkre ami itt ki lett rakva, és akkor Android - Eszközök kezelése alatt kell keresni?

szerk. ja már látom, ott 1 fül h összes mutatása :) így már kiírja

[ Szerkesztve ]

(#59667) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Ezt néztem ki magamnak: [link]

gyorsított szállítással 2-4 nap össz:130 dodó! szerintetek megéri így? még az ünnepek előtt ide ér ha holnap megrendelem?

(#59668) Zeki válasza Vjankovics82 (#59667) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ez jóslás lenne.
Ha gyorsan feladják, mert van raktáron, akkor lehet.

(#59669) Cpt. Flint válasza Vjankovics82 (#59667) üzenetére


Cpt. Flint
tag

Biztos, hogy nem. Láttad ezt a kiírást felette: Expected restock on 27th January 2014 ??
Magyarul nincs is raktáron. De ha lenne se indulna már el szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#59670) bacskait


bacskait
tag

Sziasztok!
Nézegetem ezt a telefont: [link]

Tudtok esetleg ajánlani mást, kb eddig az árig?

Telefonálni, néha netezni, esetleg nagyon egyszerű játékokkal játszani kellene.
Egy ZTE Wayteq Libra-t cserélnék le, kevés a belső memória. Emiatt 1GB-ot szeretnék. 4-4,5-ös kijelzőnél nem nagyon szeretnék nagyobbat (nagyon max az 5coll)
Ha van valami jó ajánlat, szívesen fogadom.

[ Szerkesztve ]

(#59671) Vjankovics82 válasza Cpt. Flint (#59669) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Az igen tényleg! :D de a január 27-én lesz van mit jelent?

(#59672) Laza... válasza Vjankovics82 (#59667) üzenetére


Laza...
addikt

Nem tűnik rossznak, főleg ennyiért. Főleg ha még a GPS is jó rajta ;)

Never give up!

(#59673) b3t3rv válasza zero977 (#59653) üzenetére


b3t3rv
csendes tag

Star N3+ $225 (ingyéé', vagy gyorspostáért)

(#59674) Cpt. Flint válasza Vjankovics82 (#59671) üzenetére


Cpt. Flint
tag

azt írja, hogy várható készletfeltöltés január 27-én. azaz vagy lesz, vagy nem. de akkoriban már kb. senki nem fog dolgozni a banggoodnál két hétig.

@Laza...: amúgy tényleg jó ár lenne... ha lenne. :))

[ Szerkesztve ]

(#59675) Laza... válasza b3t3rv (#59673) üzenetére


Laza...
addikt

Ez meg még jobb, csak félek tőle hogy a 8 core mellé (nem csak erre vonatkoztatva) lesz egy xar körítés, és akkor ezek a telók 8 magos téglák lesznek. Gondolok xar GPS-re, 0 támogatásra, nem lesz pótakksi, stb....

Azaz most 8 core cimkével bármi fost lenyeletnek emberekkel..

Never give up!

(#59676) b3t3rv válasza Laza... (#59675) üzenetére


b3t3rv
csendes tag

Pontosan. Persze, hogy nem a magok szám a lényeg, hanem a minőségük, pláne ha azok Cortex 7 magok.

(#59677) Cpt. Flint válasza Laza... (#59675) üzenetére


Cpt. Flint
tag

5,7 hüvelykes... 8 magos... tudom, hogy butaság más vágyait megkérdőjelezni, de mi a fenének ilyen telefon? akkor én már inkább vennék egy jó tabletet egy százassal olcsóbb négymagos kisebb teló mellé. nem kellene sokat hozzátenni.

[ Szerkesztve ]

(#59678) doongoo válasza zero977 (#59653) üzenetére


doongoo
addikt

Nem rossz, de lesz majd a 2 GB/32 GB verzióból is majd ennyiért kb. 3 hónap múlva. Én inkább a Jiayu G4 2 GB/32 GB 3000 mAh verziót várom 8 magosban. Nekem az lesz a best buy.

(#59679) hermit


hermit
tag

Hi,

mi van olyan dual sim-es keszulek, ami 4-4,7" kozott van es van notification led-je?

(#59680) Swami


Swami
senior tag

Lenovo S820 - nagyon jól néz ki, de úgy akadozik, hogy sírni volna kedvem. Ez egy jó lecke volt nekem - mint end user-nek), hogy nekem megér plusz 100 Eurót, hogy normálisan működő telefont kapjak. Mert ez így nagyon gagyi...

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#59681) Zeki válasza Swami (#59680) üzenetére


Zeki
nagyúr

Próbáld ki másik rommal.

(#59682) Viktor0610 válasza Swami (#59680) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben nem válna be, átveszem jó áron! :) Feltéve, ha fehér (fekete :U ) házas. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#59683) mobilamb


mobilamb
csendes tag

Sziasztok!

Én is régi tag vagyok, legalább 3 éve követem a topicot, de csináltam egy új usert erre a célra, hogy könnyen azonosítható legyek.

Úgy láttam a "coming out"-tal megelőztek, de legalább kaptunk néhány ötletet és kritikát az oldallal kapcsolatban. Néhányat már ki is javítottam. A telefonok megérkeztek normál másnapi vagy akár aznapi* szállítással elérhetőek. További ÁFA vagy VÁM garantáltan nem terheli őket.

Holnap átolvasom a korábbi posztokat és lehetőleg mindenre reagálok majd.

Bízom benne, hogy sikerül majd egy jó példát állítanunk a csapatunkkal az eddigi rossz tapasztalatokkal szemben.

Üdv, Gábor

(#59684) aytukabozs


aytukabozs
addikt

http://promotion.geekbuying.com/promotion/super_savings_2014 jóregggelt, ezen az oldalon éppen ezekben az órákban csúszok le 42.99 (!) ért a doogee új üdvöskéjéről, a rainbowról.

Új még nekem a paypal és azt gondoltam hogy ha eddig átmentek a topupjaim 1 nap alatt akkorr most is elég lesz 2. Hát nem. :/ 4.00-kor élesesik az akció, nekem meg kong a paypal accountom az ürességtől. Valaki veggye meg könyörgöm mert elsírom magamat, hát ennyiért még akkor is megérte volna ha aztán a gyereknél köt ki játszani. :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#59685) aytukabozs válasza bacskait (#59670) üzenetére


aytukabozs
addikt

hááát... van itt a proharderen topicja a telonak olvass bele, a tulajok talán hasznosabb tanácsokkal látnak el....

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#59686) Bodor


Bodor
veterán

Erre valaki?

(#59687) m4csk4fogo válasza aytukabozs (#59684) üzenetére


m4csk4fogo
tag

3 db :DD volt belőle annyiért

(#59688) aytukabozs válasza m4csk4fogo (#59687) üzenetére


aytukabozs
addikt

tudom, itt kuvikkoltam másodpercenként reloadolva az oldalt hajnalban, de így sem voltam elég gyors :W

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#59689) Indy1


Indy1
tag

Hat en is meprobaltam de rogton elfogyott a 3db keszlet.

(#59690) Mr.Csizmás válasza Indy1 (#59689) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tuti rákempeltek scripttel.

posta: SG post 12 napos rekordot futott (plusz hazai macera), jövőre indulnak a forma1-ben?? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#59691) Zeki válasza Bodor (#59686) üzenetére


Zeki
nagyúr

rákeresel a neken szóra a topikban.

(#59692) Bodor válasza Zeki (#59691) üzenetére


Bodor
veterán

Köszi, de úgy kezdtem, szóval már megtörtént. Azért nem kéne ennyire kezdőnek nézni... :U

Szóval azt gondoltam, hogy kapok itt segítséget a hozzáértőktől.

(#59693) iMaverick válasza Bodor (#59692) üzenetére


iMaverick
addikt

A kérdésem az lenne, hogy van-e ezzel a márkával valakinek tapasztalata, megbízható-e?

Hát ha senki meg sem említette a topicban, akkor hiába kérdezel itt a hozzáértőktől, mert nem fognak tudni mondani semmit erre... Ezért is írta CineDog1 kolléga a keresőt. (Általánosságban szoktak az idejárók legalább egy futó kommentet írni, ha van valami új telefon náluk: kis élménybeszámoló, néhány észrevétel, ilyesmi. Aki komolyabban "tolja" nem átall a Logout-ra még cikket is összedobni. ;] )

Általánosságban viszont: szerintem a 4 mag a mai napig elegendő mindenre, sőt az 1GB ram is. Ha a kamera meg nem szempont, akkor nagyon nem tudsz befürödni.

szerk: a GPS-t nem írtad... Még az lehet problémás.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#59694) Maximum1 válasza Bodor (#59692) üzenetére


Maximum1
őstag

Itt nincsenek hozzáértők, itt csak tapasztalatok vannak.
Nekem volt ZTEV970 azóta sem találtam jobbat, JiayuG3S, ZTE967s,Haier W910, FeitengH9500, LenovoA760, egytől-egyig kompromisszumos volt.
Defy-rol jöttem a kinai csodák birodalmába, a V970 tetszett a legjobban, azóta keresgélem az utódját.

Én nem vennék 60+ ezerért Kínából telefont, hiába a jó specifikációk, a Nekennél az a 2000 aksi elég gyengén hangzik.
A samsung elég komolyan belépett a piacra, inkább innen választanék ekkora értékben.

Lehet veszek egy Moto G-t és egy vodafon red-et, akkor nem kell a 2 sim.

[ Szerkesztve ]

(#59695) TCr válasza Maximum1 (#59694) üzenetére


TCr
veterán

Lenovo A656 és A766 telefonokkal szemezgetek.
Leírnád kérlek, hogy mi bajod volt az A760-nal?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#59696) Maximum1 válasza TCr (#59695) üzenetére


Maximum1
őstag

A kijelzője halvány, színtelen, cserébe keveset fogyaszt, amúgy hibátlan a gép.
Ha nem raksz mellé másikat akkor észre sem veszed.
Napsütésben nem tudtam kipróbálni mert idén jött.
Egyik legjobb választás ebben az árkategóriában.
Még az amoi a862w lehet jobb nála mert 960x540 felbontása + led villanó, de nem annyira támogatott mint a lenovo......

(#59697) citkar


citkar
addikt

Sokan emlegették a Moto G-t (pedig nem az a szokásos kíni teló) és láttam egy linket, hoogy kapható:
Moto G Dual SIM.
Szerintetek hivatalosan forgalomba került, vagy csak behozták? Az üzletet sem ismerem.
Az ára elviselhető, bár nem olcsó, de ez várható volt (én rosszabbra számítottam személy szerint).

[ Szerkesztve ]

(#59698) TCr válasza Maximum1 (#59696) üzenetére


TCr
veterán

Köszönöm, ez biztató!
Az AMOI is el van mentve. :)

Kínából vetted a Lenovo-t?
Kellett vele valamit mókolnod, hogy működjön a Play áruház, illetve a GPS?

[ Szerkesztve ]

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#59699) Viktor0610 válasza citkar (#59697) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak behozták. Hivatalosan nincs Magyarországon. Magyar nyelv sincs benne, csak magyarítható a Morelocale nevű programmal.

Samsung Galaxy A54

(#59700) citkar válasza Viktor0610 (#59699) üzenetére


citkar
addikt

Akkor jól sejtettem, vagyis a hátulütője, hogy messzi vidékre viszik gariztatni...bár valakinek így is elfogadható alternatíva lehet, ha megfizeti.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.