Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59501) Thrawn válasza sbe561 (#59498) üzenetére


Thrawn
félisten

De az, szóval a WCDMA-s még a fasorban sincs.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#59502) sbe561 válasza Thrawn (#59501) üzenetére


sbe561
tag

Sajnos, akkor már értem, hogy Geek-en miért vették le a dátumot is... :U :(((

Akkor az ünnepük után rendelek egy ZTE V965-öt, vagy a V956-ot. Segítséget kérnék, hogy melyik lenne a jobb választás? (Tudom, tudom, 512 RAM...) Esetleg valami hasonló alternatíva? Front kamera, és max 135mm magasság, 130USD-ig.

Köszönet előre is! ;)

(#59503) hevizms válasza sbe561 (#59502) üzenetére


hevizms
addikt

Tegnapelőtt rendeltem náluk DHL szállitással egy telót,mármint a geekbuying-ról.
Tegnap irtam nekik hogy még az ünnep előtt küldik-e?
Ezt kaptam válaszul ma:

hi dear,we are process your order,always need 3-7 business days.
there are hundreds of orders everyday.
could you please wait patiently?when it is shipped,you will receive a email sent by the system automatically.
so sorry for the inconvenience.
have a nice day.

Hogy őszinte legyek fogalmam sincs hogy ez a kinaiak csavart észjárásánál ez mit jelent.

Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

(#59504) TCr válasza sbe561 (#59502) üzenetére


TCr
veterán

Többször írtátok, hogy kevés az 512 MB RAM.
Pontosan mihez kevés ez?
Játékokhoz, vagy HD filmekhez?
Esetleg az egész oprendszer lassú?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#59505) mrgergoke válasza TCr (#59504) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Nem lassú tőle a rendszer, alapjáraton nem lenne baj az 512 MB RAM-mal. Játékoknál már gyanús, hogy erősen tele lesz a memória, így ott előfordulhat akadozás, lassulás. Több program egyszerre való futtatásához is kevés lehet (pl. zenelejátszó + böngésző). De a normálisabb telefonokat nem igen szerelik már 512 MB-tal. Ez az én véleményem :)

https://rendeljkinait.hu/

(#59506) TCr válasza mrgergoke (#59505) üzenetére


TCr
veterán

Csak azért kérdezem, mert én a telefonáláson, 1-2 irodai alkalmazáson (pl. naptár), nagyon ritkán netezésen és még ritkábban autós GPS-en kívül kb. semmire nem használnám, játékra ott a PS3 (lassan PS4), filmekre meg ott a házimozi.
Ezek szerint számomra bőven elegendő lenne a fél gigabyte RAM?

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#59507) mrgergoke válasza TCr (#59506) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Biztos vagyok benne! :K

https://rendeljkinait.hu/

(#59508) Bagira01 válasza TCr (#59506) üzenetére


Bagira01
veterán

Nekem is 512-es telóm van most, nem sok mindent futtatok,de így is 350Mb körül eszik a rendszer, jobb az 1Gb :DDD

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#59509) cocus007


cocus007
tag

Dúúúrva, ez a teló tegnap még 95 dolcsi volt, most csak 30at dobtak rá, vagyis a leárazást mérsékelték...
vajon azért csinálják, hogy ne rendeljenek annyit ünnepek előtt, hátha kevesebb lesz a panasz?

(#59510) Marty


Marty
tag

Sziasztok!

Talán tudtok segíteni!

Adott egy Star S7180 telefon, FWVGA, 1 GB ram

Ráflasheltem egy romot, és jelenleg szép fehér képernyőm van, így nem tudok belépni a CWMbe sem, legalábbis úgy, hogy lássam a dolgokat, és visszahozzam a régi romot, amit mentettem.

Ötlet esetleg?
Vagy netán valakinek egy Flashtool alól flashelhető romja?
Mert amit needromon találtam, mind vagy full fehér képet produkál, vagy fehér, és színes függőleges csíkok :)

Köszönöm az ötleteket előre is.

(#59511) tyuli76 válasza cocus007 (#59509) üzenetére


tyuli76
tag

én eurot látok:)

(#59512) cocus007 válasza tyuli76 (#59511) üzenetére


cocus007
tag

akkor rakd át dollárba!
de tény h szar az oldal,és alig hajlandó erre a műveletre

(#59513) Swami


Swami
senior tag

Na ma megérkezett az Etotalktól a Lenovo S820. Gyors értékelés: A dobozban; készülék, 2000mAh akksi, microSD card- USB átalakító, USB kábel, töltő, hozzá EU adapter (ez felejtős, mert marha hülyén néz ki, ahogy egyiket a másikba dugod...), hallójáratos fülhallgató (s mint ilyen, kuka s amúgy is, mert max arra alkalmas, hogy a Kossuth-ot hallgasd egy Sokol rádión). A telefon nagyon egyben van; nagyon jól összerakták (én pirosat rendeltem, ami nem is igzán piros, hanem valami narancsos-piros - lényeg, hogy vagány és egyáltalán nincs "hölgymobil" kinézete).
A csomag itt volt 5 napon belül (DHL küldéssel, ami plusz 34 dolláromba került); az ír vámhivatal annyit se mondott, hogy fapapucs, tehát az egész játék 251 dolláromba került...
Most próbálgatom, de úgy látom, hogy hiába az Etotalkos mod-ROM, néhol az angol mellett megjelennek kínai feliratok is... Magyar nyelvet ugye el kell felejteni, de az amúgy sem számít Kínából rendelt telefonok esetén...

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#59514) tyuli76 válasza cocus007 (#59512) üzenetére


tyuli76
tag

Igazad van,átkalkuláltam, :)

(#59515) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Sziasztok!

Lenovo s750-eshez hasonló telefont keresnék, de olyant, amit magyarországon számlával (céges lenne)be kehet szerezni keret 50-55 max 60k.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#59516) balazs1022 válasza Swami (#59513) üzenetére


balazs1022
őstag

Az én kukámba nem tudni kidobni azt a fülest? :DDD

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#59517) cappa72 válasza Marty (#59510) üzenetére


cappa72
nagyúr

Volt MTKDroidtools-os vagy Flashtool-os vagy dd-s mentésed?
Mert akkor lehet, hogy könnyen lehetne segíteni rajta.

Ha nincs, akkor a MDT-t kellene használni (MultiportDownloadTool)
Lehet, hogy csak nem megfelelő az LCD driver-e, és ezt az MDT-vel lehet módosítani.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#59518) Swami válasza balazs1022 (#59516) üzenetére


Swami
senior tag

Tényleg gagyi... Főleg, ha a Brainwavz R1-semmel vetem össze. :) A teló FM rádiója érdekes, mert nem kell hozzá füles!!! Ez nekem új. Viszont nem írja ki az adók nevét, csak a Mhz-s infókat. Egyébként meglepően szépen szól az asztalra letéve is. Az R1-gyel meg egészen jó élmény. Elég basszus van, a közép és a magas is rendben van, és megfelelően "szélesen" szól.

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#59519) balazs1022 válasza Swami (#59518) üzenetére


balazs1022
őstag

Tudom h gagyi, de megfelelő EQ-val sok mindent ki lehet belőle hozni. :D

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#59520) cappa72 válasza Swami (#59513) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem tudom milyen verziód van, ROW vagy kínai, de arra vigyázz, hogy egy nem egészen jól készített cwm-ből telepített ROM, aminek a telepítőszkriptje ki tudja mit takar, ízekre szedi a partíciókat.
Szóval mielőtt bármit csinálnál, ments legalább 2-féle képpen.

CWM téren sem mindegy, hogy ROW vagy kínai verzió.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#59521) b0bcat válasza mrgergoke (#59505) üzenetére


b0bcat
addikt

Én eddig egyedül egy Spreadtrum-os (SC6820) csodánál láttam olyat 256 mega RAM mellett, hogy a zenelejátszó mellett nem lehetett böngészni, mert memória hiányában leállt a lejátszó, de azon még (4.2-esnek álcázott) 2.3-as Android futott. :D

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#59522) Swami válasza cappa72 (#59520) üzenetére


Swami
senior tag

Az, amit írtál, az kínai nekem. Sajnos nem értem, mert én abszolút végfelhasználó vagyok... Nekem az a lényeg, hogy rendesen működjön. Meg mondjuk ne szipkázza le valaki Kínában a bankszámlámat. :D

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#59523) cappa72 válasza Swami (#59522) üzenetére


cappa72
nagyúr

ööö... akkor bocsánat. :B Csak a mentés fontosságára gondoltam felhívni a figyelmet, meg hogy vigyázni a ROM-olásokkal.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#59524) Swami válasza cappa72 (#59523) üzenetére


Swami
senior tag

Köszönöm mindenesetre! :) Egyébirént jó kis telefon ez, bár vissza kell szoknom az Androidra a WP8 uán.

[ Szerkesztve ]

Vannak emberek, akik eljátszák a halálukat. Én eljátszom az életemet... (Julia Leigh)

(#59525) Marty válasza cappa72 (#59517) üzenetére


Marty
tag

Sajnos CWMből mentettem, de ha visszahozom feltétlen pótolom.
Köszönöm, holnap rálesek :)

(#59526) Upo válasza balazs1022 (#59519) üzenetére


Upo
addikt

Akkor még nem hallottál jó fülest. Ha valamit nem ad ki akkor hiába EQ-zod, ha pl. nincs mély akkor az eq-tól csak lesz egy kiemelt mélyközepe ami a középbe sőt még esetleg a magasak aljába is beletorzít, vagy ha nincs magas akkor is csak a középmagasat hangosítja, nagyobb (kisebb) frekvenciát nem ad ki mint amire képes, csak eltorzul a hangkép. Én személy szerint semmire se tartom az eq-t, az ilyesmiket (dsp manager, beats audio stb) irtani szoktam a romjaimból, úgy szól legjobban (jó füleseim vannak). Érdemes benézni a fülhallgatós és/vagy fejhallgatós topikba, 4-5 ezerért lehet kapni olyant ami már normálisan szól (pl. Maxell Retro DJ), ha 7-8e-ig elmész akkor vannak superluxok pl de nem akarok nagyon off lenni, ha nem a divat fontos hanem a hang akkor lehet találni kevés pénzért is olyant amivel már hallod hogy az eq-t ki kell dobni...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#59527) balazs1022 válasza Upo (#59526) üzenetére


balazs1022
őstag

Lehet botfülű vagyok. De majd akkor leviedózom neked a füleseimet hanggal együtt. Több in ear is volt nekem. Most is van több. És kb mindegyik egyformán szól nem is vennék drága fülest. 1x vettem egy számomra nagyon drágát, akkor még alig volt választék. Sony MDR ex35. 7000 volt,(kb 5 évvel ezelőtt) és semmivel nem volt jobb a hpm-70-nél. Sajna a tekercs megadta magát. Szétszedtem és már ellenállása se volt. Nah mind1. Haver vett egy Seinheser vmit 10 körül 126 dB volt ráírva. Én meg mondom akkor hasonlítsuk össze a kis olcsó(600ft) maxell plugz-al. (erre 95 dB volt írva) és ugyan úgy szólt mint az övé. Körbe is adtuk az osztályba szal nem egyéni vélemény. (seinheserbe kicsit több magas volt, a maxellbe meg több mély) Van még pár fülesem innen-onnan, Azt a fórumot is olvastam sokat, de én már olyan drága fülest nem vennék. De csak miattad megcsinálom a tesztet. (még ma este, de csak 2 fülessel) (Meg csinálok egyet a saját dobozhangjával, meg az általam feljavított EQ-val, mert ugye az oclsó fülesek mint doboz meg csőhangúak)

Melyiket teszteljem neked?
kép1 ezt lehet ismered is. elég ebay-os (THL)

kép2

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#59528) EG0


EG0
aktív tag

Ehhez mit szóltok?
"Antelife vision in 2014: We built Spain Warehouse in 2013. Italy, Hungary and more local warehouses will be built in 2014 on the base of European district.." Forrás

(#59529) mrgergoke válasza EG0 (#59528) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Kiesik a szemem, vagy jól látok? Ha ez így van, titokban kell tartani, és hatalmas bizniszt csinálni belőle! :D

[ Szerkesztve ]

https://rendeljkinait.hu/

(#59530) Zeki válasza EG0 (#59528) üzenetére


Zeki
nagyúr

Baszki, már értem miért írogatott egy antelife-os csaj pár fórumosnak magán PÜ-ket!

Köztük nekem is.
De úgy megválaszoltam, azóta sem írt vissza. :)

(#59531) Lampard19 válasza Lampard19 (#59485) üzenetére


Lampard19
tag

Ezekszerint ZTE v956 -a senkinek sincs vagy legalább más telefonnal ilyesfajta probléma? :N

(#59532) hunaqua válasza EG0 (#59528) üzenetére


hunaqua
addikt

Én szerintem tudom is,hogy hol lesz! :)
Olyan 2 hónapja voltam a China Markt (Ázsia Center,első sárga épület).
Gyakorlatilag az egyik szintet építették be sárga munkások (nagyon jól nézett már ki), de ekkor jött a hanyatesés!!!
A dekorációs feliratok már oldalt az ablakokon.....HAIER, LENOVO, XIAOMI :Y

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#59533) zedok válasza hunaqua (#59532) üzenetére


zedok
senior tag

Atyaég :D Mi lesz itt...Telefon nagyhatalom leszünk :D

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#59534) Zeki válasza hunaqua (#59532) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akkor érdemes még várni a vásárlással. :)

(#59535) ZeUS2140 válasza mrgergoke (#59474) üzenetére


ZeUS2140
aktív tag

értem. köszönöm

hülye ember nincs, csak keveset kérdez...

(#59536) rebuilt válasza rumkola (#59493) üzenetére


rebuilt
tag

We are not sure,maybe Jiayu G2F WCDMA Version will be in stock in Feb,2014

írták a Jiayu store ban.

hoopá ezt nem neked szántam. :N hanem Thrawn forumtársnak.

[ Szerkesztve ]

Ha már eladtad amit hirdettél vedd a fáradtságot és írd oda hogy ELKELT vagy akár törölheted is.Mind a ketten jobban járunk!!!;

(#59537) Marty válasza cappa72 (#59517) üzenetére


Marty
tag

Van esetleg mód rá, hogy CWM alól telepíthető zip fájlban lévő rendszert CWM nélkül erőszakoljak fel a telefonomra? :)
Mert akkor meglenne a megoldás, az MDTvel elakadtam :S

(#59538) balazs1022 válasza Upo (#59526) üzenetére


balazs1022
őstag

Nah itt lesznek a videok:

ebben a mappában

Gyári samsung az egyik. Ezt szoktam a legtöbbet használni.
(A sony-kat nem annyira szeretem mert mindegyik le van korlátozva és így nem túl hangos. Mondjuk a sony-k a legkényelmesebbek.)
A másik meg az olcsó maxell, be is van állítva. 00:30-tól lehet hallani egy kis ideig h szól, utána már nem olyan jó mert elcsúszott a mikrofon. Ez a maxell a leghangosabb fülesem meg ebbe van a legtöbb mély is. Meg olyan mintha a mély hangokat alacsonyabb frekvenciában nyomná.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#59539) krics válasza cappa72 (#59448) üzenetére


krics
tag

Mondjuk akkora huha nagyot a hootablettel max az szivott innen, aki volt olyan bolond es atutalassal fizetett, mer paypallal is lehetett ezt intezni, es vissza is kaptad a penzedet, egy probat megert szerintem. Sot, en meg nyertem is minimalisat az arfolyamvaltozasok miatt az uzleten. Persze azert csalodni senki se szeret. A ka anyjat az ilyen eladonak.

(#59540) citkar válasza EG0 (#59528) üzenetére


citkar
addikt

Érdekesen hangzik, ha valóban így lesz és versenyképes árai lesznek, Magyarországon és a környékén (ha postáznak külföldre) biztos előnyben fogják részesíteni. Kérdés mikor valósul meg és milyenek lesznek az árai.

(#59541) Crytek válasza citkar (#59540) üzenetére


Crytek
veterán

Érzésre ugyanolyan árak lesznek mint a comebuyról magyarán a kinai ár áfával szóval ugyanott leszünk csak nem 3+ hét lesz a szállítás.

Next PC Upgrade: 2022

(#59542) konigjanos válasza Crytek (#59541) üzenetére


konigjanos
senior tag

Meg kicsit egyszerűbb lesz a garancia...

(#59543) hunaqua válasza Crytek (#59541) üzenetére


hunaqua
addikt

Szerintem meg sokkal több.Sokkal nagyobbak a költségek. ( +Vám,+bérleti,+alkalmazotti költségek).
..és ugye akkor rendes garanciát kell adni,és az is nagyon sokba kerül.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#59544) citkar válasza hunaqua (#59543) üzenetére


citkar
addikt

Meglátjuk, én is attól tartok, hogy drágább lesz mintha Kínából megrendeled és ÁFÁt is fizetsz (vámmal együtt), de ha van egy-egy jobb akció, akkor megérheti még a kínai rendeléshez képest is, illetve a másik, hogy bővül a kínálat, döntse el a vevő, hogy helyben drágábban, vagy távolról, de olcsóbban vásárol. A kínálat bővülésének örülhetünk és mindenki eldöntheti, hogy melyiket veszi igénybe.

[ Szerkesztve ]

(#59545) TCr válasza citkar (#59544) üzenetére


TCr
veterán

Nem beszélve arról, hogy élőben is meg lehet majd tekinteni 1-1 kiszemelt áldozatot.
Mindenképp pozitív dolognak tartom.

IBKR - - Revolut - - Gránit Bank <--- ajánlói kódokért küldj privát üzenetet. ;-)

(#59546) citkar válasza TCr (#59545) üzenetére


citkar
addikt

Ha lesz rá lehetőség az valóban szerencsés, aztán még mindig, megrendelheted Kínából, igen, az jó :)

(#59547) cappa72 válasza Marty (#59537) üzenetére


cappa72
nagyúr

Mivel a cwm mentés nem tartalmaz uboot-ot, ezért ilyenek jöhetnek szóba:
1, nem uboot hiba, hanem csak a kernel nem megfelelő: ebben az esetben flashtool-lal lehet egy működő mentésből a boot.img-t visszarakni.
2, mégis uboot hiba, ez esetben az eredeti uboot vagy a MDT a megoldás.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#59548) bopis


bopis
csendes tag

Sziasztok,

van egy Mpai S-720-as telóm és valszeg tönkrement a touch panel, mert nem érzékel az alsó 3 cm-en semmit.
Nem tudtok olyan oldalt, ahol árulnak kinai telókhoz alkatrészeket? Eddig nem találtam. Köszi

(#59549) #03372544


#03372544
törölt tag

Sziasztok, tudnátok segíteni Lenovo P700 root-olásban?
Találtam leírást róla, felszenvedtem az összes szükséges driver-t, letöltöttem egy exe-t ami elvileg megoldaná a dolgot.
A gond ott kezdődik, hogy a szkript amit az exe futtat elhasal mindig permission denied-dal.
Erre is találtam egy leírást, de elakadtam, erről lenne szó: [link]
Nem értem teljesen ezt az Engineering Mode dolgot, mert itt azt írja a 3 pontban, hogy a telefonról kellene kiadni terminal parancsokat, de nem találok olyat az MTK tools-ban ahol terminált tudnék nyitni.

(#59550) bela0401


bela0401
csendes tag

Sziasztok!
Erről a W550-esről mi a véleményetek? Most a pandán 10%-os kuponnal csak 116$.
Szerintetek vállalható?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.