Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83101) Josi válasza batyuska100 (#83098) üzenetére


Josi
aktív tag

Ez pontosan melyi Memopad 7?
Mert van amelyikhez van romom, meg szoftver is.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#83102) batyuska100 válasza Josi (#83101) üzenetére


batyuska100
senior tag

K013

(#83103) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Pont témába illő, így kérdeznék is. Nekem is Asus memopad 7 készülékem van, pontosabban a K007 / ME572C verzió. Jelenleg gyári 5-ös android van rajta, van ettől "jobb"? Akár custom? Root hogyan oldható meg ezen a készüléken?
A legfontosabb kérdésem az lenne, hogy pontosan milyen aksi kell bele? 6-7 óra videónézés még így is megvan de ha találnék jó áron gyári aksit akkor lehet cserélném, tartalékba venném. Videónézésre használom és teljesen elégedett vagyok vele. Jó kép és hang!
Korábban olvasgattam, hogy talán ugyanaz az aksi van benne mint a Nexus 7 valamelyik verziójában.

(#83104) Josi válasza batyuska100 (#83102) üzenetére


Josi
aktív tag

Sajnos ehhez nincs nekem. Az Me176x tipushoz van.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#83105) cidalain válasza gorje (#83103) üzenetére


cidalain
veterán

Pedig egy új akksi sem tudna sokkal többet.
Illetve mire a jelenlegi akkud nagyon vállalhatatlanra romlik, addigra a tablet is műszakilag. (A 2. Nexus 7, a 2013-mas volt Asus fejlesztés, szóval ha egyezik, akkor azéval)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83106) Pacino68


Pacino68
tag

Van már esetleg valakinek az új Alldocube X Neo?

"A 22-es csapdája"

(#83107) g_g_g


g_g_g
őstag

Van egy Chuwi Hi9 pro tabletem.
Naponta újraindul magától, számomra még nem derult ki, hogy miért pont akkor. Nem ugyanabban az időpontan minden nap.
Ugyan a beállításokban van ütemezett ki- és bekapcsolás, de az nem aktív.
Van ötletetek mi okozhatja?
Hogy lehetne megszüntetni?
Erre van esetleg valami jól hadználható custom ROM?

Más.
Van most Kínából valami ajánlott típus?
3GB memória, nagy akkumulátor előny lenne.
Amire használva lenne az a Minecraft (Skype hívással közben), talán ez most a maximális kihasználása.
Mondjuk olyan 30-40.000 Ff értékben.
Köszönöm.

(#83108) batyuska100 válasza g_g_g (#83107) üzenetére


batyuska100
senior tag

Nem lehet, hogy az akku megy tönkre benne és ingadozik a feszültsége?

(#83109) lacko6 válasza Pacino68 (#83106) üzenetére


lacko6
senior tag

:K

A fw bugos,a kijelzo jobb mint az s5e be.
Pontositok szebb.

[ Szerkesztve ]

(#83110) Pacino68 válasza lacko6 (#83109) üzenetére


Pacino68
tag

Köszi, megint a fw…😒

"A 22-es csapdája"

(#83111) zagloba válasza Pacino68 (#83106) üzenetére


zagloba
aktív tag

B20 van benne? Mert a nhirdetésben nem látom!

(#83112) Pacino68 válasza Pacino68 (#83110) üzenetére


Pacino68
tag

A leirásban nincs, pedig pár hete láttam, lehet most csak china verzió van...

"A 22-es csapdája"

(#83113) Crondore


Crondore
tag

Sziasztok!
Megjött a Teclast T30 -as tabom, írnék róla párszót tapasztalat megosztás gyanánt, és pár softwaret is ajánlok amikkel sikerült testre szabnom - jó párat kipróbáltam míg a ténylegesen számomra működőket megtaláltam:
- nem tapasztaltam különösebben a sok helyen említett érintési érzékelési hibát,
-a gyári launchert lecseréltem Novára,
- a legalacsonyabb fényerő este tényleg sok ennek megoldására én a Screen Dimmer programot használom,
- a navigációs bár tartós eltávolítására az XDA-s Navigation Gestures használom, mert ezzel tényleg működik,
- a tényleges vezérlésre a MyGesture -t használom, mert ennek testreszabhatóságát jobbnak találom és a vezérlési felületeket meg is jeleníti a beállítás során,
A tab kellően gyors, akadozást nem igazán tapasztaltam.
Az akcióban kaptam hozzá egy mágneses keyboard-os tokot. Ez jól használható, ha valaki notebooként kívánja használni. Én rendeltem külön még hozzá egy sima normál tokot - tabként azzal fogom inkább használni.
Mindent egybevéve ár/érték arányban hozza azt amit vártam egy Sony Xperia Tab Z váltott, ami már meglehetősen öreg és lassú volt. Bár az árát bőven megszolgálta.
Röviden ennyi.

(#83114) wolfiu


wolfiu
csendes újonc

Sziasztok! Aktuális helyzetjelentés: Én írtam arról, hogy a Lenovo Tab 4 10 TB-X304F tabletem nem kezeli normálisan a micro sd memóriakártyákat.
Bolic adott egy tanácsot, hogy fordítva tegyem be a kártyát. Ez fizikailag nem ment. :/
Többen írtátok, hogy valószínűleg egyedi készülékhiba. Nézelődtem a neten és rengeteg kérdést láttam a témáról, sehol sem találtak normális megoldást.

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-Android-based-Tablets-and-Phablets/What-Micro-SD-card-is-confirmed-to-work-in-the-Tab-4-10-Plus-F-model/m-p/4059144

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-Android-based-Tablets-and/Utilizing-a-SD-card-in-a-Lenovo-Tab-4-10-16GB-is-not-enough/td-p/3958247

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-Android-based-Tablets-and/Lenovo-Tab-4-8-plus-major-issue-micro-SD-corruption/m-p/3800093

És még rengeteg linket másolhatnák. Nem hiszem, hogy ez egyedi gond lenne, hanem valamit a lenovo szúrt el rendesen és tojt arra, hogy kiadjon valami használható frissítést, visszahívja a készülékeket vagy csak simán közölje, hogy ezt elszúrták. Részemről elásta magát egy életre a márka.
Azóta elment a tablet egy informatikushoz, aki próbált többféle formázást, frissítéseket keresett, de semmi értelme nem volt.

Ajánlottátok akkor a Huawei MediaPad T5 10 32GB készüléket. Ahogy nézelődtem az áruházakban, gondolom olcsóbban nem úszom meg. Más alternatíva azóta sem lett 10-es méretben, ugye?

Ami még érdekelne: A régi tabletem, szerintetek mennyiért tudnám eladni? Nincs képem túl sokat kérni, de talán egy 20.000-ért lehetne? Úgy csak 20.000-25.000-et bukok egy "minőségi" márkán.

(#83115) Viktor77 válasza wolfiu (#83114) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, válogatós (ahogy írják).
Sandisk Ultrára írják, hogy azzal működik (első link).

De igen, még mindig a T5 az ajánlott.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83116) zagloba


zagloba
aktív tag

Sziasztok!
A igényeim a következők a tablettel kapcsolatban:
Kamionban akarom használni napi kb. 8 órát menne! Tehát az akkumulátor nem lényeges! Hol szikrázó napsütésben hol pedig sötétben! Egyedül csak Vanced és Netflix lejátszására használnám! Nyelvtanulásra! Nincs játék nincs semmi más! :) Van mellette egy 6,4" telefon amin élem az életem!

Minimum 10" kijelző, sim kártya foglalat legyen, Tudja a 4G-t azon belül a B20-at, 3,5 jack csatlakozója legyen! Normálisan szóljon!

Teclast P20HD [Teclast P20HD] 38.000
Alcor Comet O118LR [Alcor Comet O118LR] 45.000
Lenovo Tab M10 [Lenovo Tab M10] 55.000
Huawei Mediapad T5 [Huawei Mediapad T5] 60.000
Alldocube X Neo [Alldocube X Neo] 73.000

Biztos ,hogy a Alldocube-nek a legszebb a kijelzője! De kételyeim vannak a Super Amoled kijelzővel kapcsolatban : nem biztos ,hogy jól tűri az egésznapos nyűstőlést főleg melegben a szélvédő mögött!

Én ezeket találtam az általam elfogadható árkategóriában!

Mondjuk örülnék ha e-ink kijelző is lenne rajta az olvasáshoz de ez csak álom ennyi pénzért! :)

(#83117) rothfb válasza zagloba (#83116) üzenetére


rothfb
veterán

Oledet ne vegyél erre a felhasználásra.
Ha napi 8 órát megy, gondolom a kamionban töltöd, ezért mindegy az akksi...?

Teclast kintről rendelhető, nem ismerem, nem tudom tudja e a B20-at.
Lenovo P10 van a családban, az M10 hasonló csak kevesebb memóriával és tárhellyel, kisebb akksival. B20-at tudja. Amire kellene, arra használható, a kijelzője szerintem átlagon felüli. Kellően fényes tud lenni.
A Huawei jó lenne, van a családban T5, de 3 Gb rammal és 32 Gb tárhellyel. Én 2 giga rammal és 16 giga tárhellyel nem vennék tabletet már.
Alcort nem ismerem.
Oledet pedig, ahogy mondtam, nem vennék arra, amire te használod.

[ Szerkesztve ]

(#83118) rothfb válasza zagloba (#83116) üzenetére


rothfb
veterán

Ez nem fér bele?
link

Végülis az Alldocube is 73 ezer.

Amúgy a Teclast-ot most nézem, nagyon jó árban van és hardver ügyileg a legjobb, plusz leírás szerint tudja a B20-at is. Ott ugye a gari problémás, ha valami lesz vele.

[ Szerkesztve ]

(#83119) zagloba válasza rothfb (#83118) üzenetére


zagloba
aktív tag

Igen a kamionban töltöm, ott használnám!
Azért nem is írtam árat mert nem pénz kérdés! Annyira függ csak tőle ,h a 30e most veszem meg ha 80e meg a következő fizu után!
De én is nagyon jókat olvastam a Teclast-ról!
Igazából én ezt a rangsort állítottam fel magamtól:
1, Alldocube X Neo
2, Teclast P20HD
3, Lenovo Tab M10
4, Huawei T5
5, Alcor Comet
Tárhely szempontjából nem releváns mert nem fogom használni!

Ugye akkor az Oled miatt a Alldocube kiesik!
És talán a legjobb választás a Teclast lesz! Főleg így első táblagépnek talán jó lesz! Ha van valakinek jobb ötlete szívesen várom!
Garanciával nem nagyon kellett idáig foglalkoznom! Bízom a jó szerencsémben! :))

(#83120) rothfb válasza zagloba (#83119) üzenetére


rothfb
veterán

Igen Teclast jól hangzik. Én nem ismerem a márkát, Cidalain kolléga szokott Teclastokat ajánlani. De ő most nincs itt.

(#83121) zagloba válasza rothfb (#83120) üzenetére


zagloba
aktív tag

Cidalain kolléga ajánlására kezdtem el én is a keresést és a tesztek nézését! És sokan dicsérik a teszteken is jól helytáll!
Akkor ez lesz !
Köszi a segítséget! :R

(#83122) Dr.NX válasza zagloba (#83121) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Kijelentő mondatok végére pontot tegyél felkiáltójel helyett!

Elfogadom a sütiket.

(#83123) cidalain válasza zagloba (#83121) üzenetére


cidalain
veterán

Teljesen vállalhatóak a Teclast, Chuwi gépek. Másodvonalas kínai gyártók, jó ár-érték aránnyal.
Alcor valami átcímkézett kínai termék lesz, úgy szokták.
A listádból vagy a P20HD-t, vagy Huawei-t venném de azt csakis 3 GB rammal.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83124) ratobi válasza zagloba (#83119) üzenetére


ratobi
senior tag

P20 HD-t teszteltem, próbálgattam, szerintem teljesen jó!
Nem jobb annyival a Huawei M5 lite, mint amennyivel drágább. (mert hogy az is volt nálam).

(#83125) zagloba válasza ratobi (#83124) üzenetére


zagloba
aktív tag

Igen, én is afelé hajlok ,h azt veszem meg / nem írok inkább semmit mert a tanár úr majd kijavítja ezt is/ :)
Első táblagépem lesz Kezdésnek jó lesz Aztán pedig majd meglátom
Ugye ,h ellehet olvasni így is :)

(#83126) Petyuska111


Petyuska111
tag

Tönkrement a régi tabom (Huawei Honor Mediapad X2, ami egy 2015-ös csúcsmodell volt, 7 colos, fhd, 239g, kb. 65e ft volt anno a német amazonon, itthon 130e körül árulták), ezért kényszerűségből vettem egy Lenovo M8 fhd 3+32Gb, 8 colos tabot az Alzánál. Tapasztalat: képernyő szép, de a rendszer nem elég fluid (Mediatek chipset...), már a képernyő lapozásnál is olyan érzésem van, mintha egy ősrégi tabot használnék, nem elég gyors, mikrolagok vannak. Az alkalmazások futtatásakor ez szerencsére nem érződik, fut rendesen minden (Vanced, Chrome, játékok), nem akad, végül is jól használható. Képnézegetésre, videókra, netezésre rendben van, a jó felbontású nagy képernyő látványos. Sajnos összességében semmilyen területen nem ér fel a régi tabommal, az jóval gyorsabb, fluidabb volt, szomorú, hogy egy 2015-ös modell lealáz egy 2019-est, lásd itt. Ami a nagyobb baj, hogy nem tudom megszokni a jóval nagyobb méretet és súlyt (305g), az X2-t nagyon kényelmesen lehetett egy kézben tartani hosszú ideig, itt nem így van, játékra sem annyira alkalmas, nehéz. Aki hozzám hasonlóan megszokta a 7 colos méretet, annak nem tudom mit javasoljak, ez nagy és nehéz lesz neki, más meg nincs. Erősen gondolkodom azon, hogy eladom a Lenovo-t és veszek egy Xiaomi Redmi Note 9 Pro telót (kvázi tabletnek), ami 6,67 colos, súlya 209g, Snapdragon chipset, Android 10, 6GB ram, gyors mint a fene. Ez jóval közelebb állna a régi 7 colos tabomhoz, bár azért kisebb annál, meg mások az oldalarányok, de 7 colos tab csúcshardverrel egyszerűen nincs...

(#83127) LederTibor


LederTibor
újonc

Hello! Egy huawei T5 szerencsetlen tulajdonosa vagyok! Ez tunt a legjobb vetelnek filmezesre,de mint kiderult,arra sem jo! Darabosak a videok rajta egytol egyig! Barmilyen player,barmilyen formatum, de a legszembetunobb amikod egy 60 fps videot vezek ahol pl autoval haladnak vagy drone felvetel. Jo lenne a tabl3t,ha ez a jelenseg nem lenne! Bementem tobb uzletbe is tesztelni,hogy a tobbi is ezz csinalja,es igen! Koszi huawei! Az eladok is csak vakartak a fejuket ez miert lehet,pedig a driver eleg eros ahhoz,hogy futtasson egy 720 vagy 1080 p 60 fps videot! Valaki nem tud ra valami megoldast? Koszi elore is!

(#83128) Iginotus


Iginotus
őstag

Sziasztok véleményetek szerinte ez éri meg jobban?
Tablet PC (10”)
MEDION® LIFETAB® P10612 (MD61224)*
• 32 GB belső tárhely (bővíthető)
• Android™ 8.1, Oreo™
• 2 GB DDR3 RAM
• kb. 7 000 mAh Li-ion akkumulátor
• Qualcomm® Quick Charge 3.0
• 8 megapixeles, autofókuszos kamera a hátlapon,
valamint 2 megapixeles előlapi kamera
• Bluetooth® 4.2-funkció
• gyors WLAN ac-Standard technológia
• sztereó hangszóró és beépített mikrofon
• GPS, helyzetérzékelő szenzor
• méret: kb. 262 x 157 x 9 mm
• tömeg: 580 g

Vagy egy huawei mediapad t5?

Plug and Pray... :)

(#83129) LederTibor válasza Iginotus (#83128) üzenetére


LederTibor
újonc

Szia! Olvass vissza egy kommenttel feljebb! Tipus hiba! Amugy jo kis tab lenne,de ez nagyon idegesito sajnos! Az en szememnek legalabb is!

(#83130) Iginotus válasza LederTibor (#83129) üzenetére


Iginotus
őstag

Nincs 60 FPSes videom nem is fogok olyat nézni szóval ez számomra nem hiba. Ezen kivül szerintem a Medion sem biztos, hogy le tudja játszani. De nem tudom. Ennek nem néztem utána.

Plug and Pray... :)

(#83131) Viktor77 válasza Iginotus (#83128) üzenetére


Viktor77
titán

A 2 giga ram eléggé kevés.
De ez nagyon rossz kérdés volt így. Mennyibe kerülnek, mire kell?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83132) Viktor77 válasza LederTibor (#83127) üzenetére


Viktor77
titán

Ez érdekes, most megnéztem a Huawei M3 Lite 8-amon pár 60fps-es videót és hibátlanok.
Ez valami bug lesz.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83133) baal-amiga válasza LederTibor (#83127) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Youtube-on most lejátszottam 1080p 60fps videót böngészőben, semmi probléma.
Rendszeresen filmezek a T5-ön gond nélkül.
Mással lesz a gond, nem a vassal.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#83134) Somatom válasza baal-amiga (#83133) üzenetére


Somatom
veterán

A YT jól kódol. Az ilyen drón és egyéb kütyüknél előfordul, hogy rosszul kódolnak. Ha egy 1080p 60fps videó lejátszása nem megy hardveres dekóderrel, akkor szoftveressel el tudom képzelni, hogy megfekteti a vasat.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#83135) B.i.L válasza LederTibor (#83127) üzenetére


B.i.L
senior tag

Kmplayer,Vlc...stb próbálgasd,vagy húzd újra a softot.
Esetleg restart,mert valami beragadt.Anno 2db Lg tab is tudta ezeket,pedig régiek voltak.Lg G-pad 2 10”,valami ilyesmi.

Horgászni mentem...B.i.L

(#83136) Viktor77 válasza B.i.L (#83135) üzenetére


Viktor77
titán

De írja, hogy több üzletben volt másik darabokat kipróbálni és mind csinálta.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83137) B.i.L válasza Viktor77 (#83136) üzenetére


B.i.L
senior tag

Nem láttam,hogy gyári lejátszó,vagy alternatívát használt :U
persze,hogy mind ugyanúgy ugyanazt produkálja,pl soft frissítéssel is meg lehetne oldani.Honnan tudjam,hogy mit nézett,csak annyit mondott,hogy ugyanaz”.Jah és csak javasoltam,leszoktam ezek miatt a Droidról.Ugyanakkor nem zárkózok el előle.
Emlékszek a MotoDefy telóvonalra,2 évet vártam a heggesztett softra,ami jó is volt.Lg Gpad2,Samu tab is volt.innen az érdeklődés is.

Horgászni mentem...B.i.L

(#83138) LederTibor


LederTibor
újonc

Nem.bug sajnos! Tipus hiba! A regebbi tabok is folyekonyan lejatszak. Az eladok sem vettek eszre egybol.netflix,youtube,vlc mind ugyan az. Akinek van T5-je nezze csak meg egy olyan videoval ami pl egy drive video es mennek az oszlopok vagy utjelzo tablak a kepernyo szelen a legszembetunobb! Masodpercenkemt akad egyet. Bementem a mediamarktba,hogy megnezzem vajon nem csak az enyem csinalja? Elinditottuk ugyan azt a videot tobb masik tabon,ugy mar brutal szembetuno volt. Nem.ertette senki ez miert van a huaweinel.

(#83139) Iginotus válasza Viktor77 (#83131) üzenetére


Iginotus
őstag

50 mindkettő, és az kell ami erősebb/Jobb.
Nem játékra egyenlőre csak kanapén fetrengés közben ne a mobilt hanem ezt nyomkodjam arra kellene. tehát böngésző yotube netflix.
Talán a settlers-t elviszi mindkettő vagy nem? :)
Szerinted érdemes venni egy mediont 3 év garral vagy legyen egy biztos neves gyártó terméke?

[ Szerkesztve ]

Plug and Pray... :)

(#83140) Viktor77 válasza Iginotus (#83139) üzenetére


Viktor77
titán

Szánd rá még azt a pár ezrest, és vedd a 3 gigás Huaweit, nem bánod meg (már a ram mennyisége miatt, arról az akadásról nem tudok).

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83141) ricogsm válasza rothfb (#82817) üzenetére


ricogsm
őstag

Már nem működik a link..... :D

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#83142) Iginotus válasza Viktor77 (#83140) üzenetére


Iginotus
őstag

Köszi én is erre jutottam.
Kérdés mi az ami a T5 nél erősebb és megéri megvenni ár/érték arányban? Mert nem látom mi a tabbletnél a "következő szint"

Plug and Pray... :)

(#83143) baal-amiga válasza Iginotus (#83142) üzenetére


baal-amiga
senior tag

Amire én cserélném, alulról az az s5e.

"God is dead" - Nietzsche, 1882 - "Nietzsche is dead" - God, 25 August 1900 ------ > Eladó óráim HA-n: https://shorturl.at/zHJW8

(#83144) Trol


Trol
tag

Sziasztok! Az lenne. A kérdésem, hogy bármilyen LTE képes tabletbe normál SIM kártyát rakok akkor az tud majd hívást fogadni és kezdeményezni? Pl ez:https://edigital.hu/wifi-tablet/huawei-matepad-t8-80-wi-fi-lte-216gb-tablet-blue-android-p760159

Ha ez nem akkor tudtok hasonló méretű eszközt ami igen?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#83145) cidalain válasza Trol (#83144) üzenetére


cidalain
veterán

Van, amelyik támogatja, van, amelyik nem.
Sajna ezt nem nagyon írják a specifikációkban, higy a hanghívás támogatott e. Utána kell olvasni tesztekben, fórumokban.
A Huawei Matepad-dal óvatosan, ebben nincs Google támogatás, csak Huawei alkalmazásbolt. Erre figyelni kell, hogyha a Goole cuccok kellenek majd, akkor itt problémáid lehetnek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83146) ratobi válasza Trol (#83144) üzenetére


ratobi
senior tag

Teclast p20hd biztosan tudja.

(#83147) LederTibor válasza ricogsm (#83141) üzenetére


LederTibor
újonc

Nekem 3/32-es van de az M szeria is ezt csi alja,csak nem olyan latvanyosan

(#83148) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok, jegyzetelni, böngészni milyen belépő szintű tabletet javasolnátok a lehető legolcsóbban? Szerény költségvetésű családban szeretnének venni valamit a gyerkőcnek, hogy a tanulmányaihoz használja. Köszi!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#83149) rothfb válasza TigerCat (#83148) üzenetére


rothfb
veterán

Az ár esetében nem elég a lehető legolcsóbb kifejezés. Mondj egy árat, ami a határ legyen.

(#83150) TigerCat válasza rothfb (#83149) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Jó a kérdés, kb. 40-45 ezerig kellene valami.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.