Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82801) rothfb válasza cyber86 (#82800) üzenetére


rothfb
veterán

Sehogy. Amik nem szaggatnak játékokban, azok bőven 100k felett vannak.

(#82802) 8 válasza cyber86 (#82800) üzenetére


8
senior tag

Ahogy előttem írák ez egy lehetetlen küldetés.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#82803) cyber86 válasza rothfb (#82801) üzenetére


cyber86
őstag

és (#82802) alpenwetter: De ettől csak van jobb nem?
Samsung Galaxy Tab E
SM-T560
Android 4-es rendszerrel.
Jelenleg ezt használja.

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#82804) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Sziasztok! Az alábbiakban várom a segítségetek.

Hány hüvelykes legyen a kijelző?
8 col.

Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Új.

Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. eMAG, Amazon, kínai webshopok stb.) is opció?
Hazai beszerzés.

Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
5 éves kislányomnak első tablet. Neki való játékok, mese.

Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj).
Max. 50.000.-

Különösebb speciális igényem nincs. Mesézni szeret, így jó pár mesefilmnek el kell férnie. Ezzel összefügghet a videoformátum támogatottság, de fogalmam sincs, hogy ilyen felmerül-e még 2020-ban. Operációs rendszernél mennyit számít, hogy melyik Android van rajta? Tablet sem volt még a családban, így bármilyen tanácsot szívesen fogadok.

(#82805) cidalain válasza Corpuscle (#82804) üzenetére


cidalain
veterán

Ha szigorúan vesszük a keretet akkor Huawei Mediapad T3 8", esetleg Lenovo M8 HD. Ezekben csak 2 giga ram van és HD felbintású kijelzővel rendelkeznek, így ezek belépőszintnek számítanak. 1-2 dologgal megbírkóznak egyszerre, aztán semmi extra.
Ha kicsit kitolható a keret, akkor a Lenovo M8 fullHD jöhet szóba, ami erősebb, jobb kijelzős, 3 GB ramos. Időtállóbb gép a másik kettőhöz képest. Alzán szokott lenni, máshol nem nagyon láttam még: [link]
Összességében megéri az árát, viszont a gyengébbeket már 45 alatt meg tudod venni.

A Huawei Matepad T8 viszont NEM javasolt, mert semmivel sem jobb, mint a fent említett két olcsóbb tab, és cserébe Google támogatás sincs benne, csak Huawei alkalmazásbolt.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82806) piocasember


piocasember
tag

Sajnos leamortizáltam egy Huawei T5-öt. Tudtok ajánlani hasonló tudásút 50 ezer alatt. Az sem baj, ha nagyon alatta 😀 Kizárólag online tv és NAS-ról filmnézésre használom, tehát semmi játék. Köszönöm szépen!

(#82807) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

üdv. ez a fajta tablet még mindig vállalható Teclast M16 Helio X27?
mennyire lehet a billentyűzettel ágyban fekve használni?

(#82808) Somatom válasza nagysandor79 (#82807) üzenetére


Somatom
veterán

Vállalható és semennyire. A billentyűzet egyben a tok, ami inog és nagyon alacsonyan van a kijelző kitámasztása. Kizárólag stabil, sík felületen, egy bizonyos szögben használható.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#82809) nagysandor79 válasza Somatom (#82808) üzenetére


nagysandor79
aktív tag

köszönöm a gyors választ.

(#82810) Somatom válasza nagysandor79 (#82809) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, ha majdnem ülsz az ágyban és a felhúzott combjaiddal támasztod a kijelzőt, akkor használható. De, semmi köze egy laptop stabilitásához.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#82811) cidalain válasza piocasember (#82806) üzenetére


cidalain
veterán

Ha ez megfelelt, akkor bármit veszel 50 alatt az sokkal gyengébb lesz, mert ott csak 2 GB ramos cuccok vannak. Viszont kapható még Huawei T5 60 alatt, nagy akcióval talán 57 körül is megcsíphető.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82812) zolokas válasza cidalain (#82811) üzenetére


zolokas
aktív tag

Huawei T5 4/64 a héten vettem 54 ezerért

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#82813) cidalain válasza zolokas (#82812) üzenetére


cidalain
veterán

Hol adják annyiért? Az nem nagyon szokott 70 alatt lenni... :F

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82814) Corpuscle válasza cidalain (#82805) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszönöm!

Ezt a Matepad-ot néztem, de így kiesik. Szimpi az erősebb Lenovo, ha magamnak lenne, simán vállalnám a többletet. 5 éves gyereknél azért kicsit árnyaltabb a helyzet. :) Erre jön még a tok, fólia, gondolom egy tízessel számolhatom azt is.

(#82815) zolokas válasza cidalain (#82813) üzenetére


zolokas
aktív tag

[link]

Telekom TV L - Net L 1000 Mb/s / 1000 Mb/s - Xiaomi Poco X3 Pro Fekete

(#82816) cidalain válasza zolokas (#82815) üzenetére


cidalain
veterán

életemben nem hallottam még erről a cégről (ez persze minősíthet engem is)
a feltüntetett 1 éves garancia azt sejteti, hogy a terméket nem a Huawei Magyarországon keresztül szerzik be, a cég nem hivatalos hazai viszonteladó, mert a Huawei Magyarország az itthon forgalmazott tabletekre 2 év garanciát ad.
ettől még persze tekinthető jó vételnek az ára alapján, csak ne fusson bele az ember garanciális problémába, mert az nagy valószínűség szerint csak bolti garancia, ami nem feltétlenül jelent jót.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82817) rothfb válasza zolokas (#82815) üzenetére


rothfb
veterán

És megjött, működik, nem kamu?
Mert több fórumban is felbukkant ez a bolt, de senki sem mer rendelni, köztük én sem. Gyanúsan olcsó, lásd pl egy 400 ezres telefon 250. Vagy Galaxy A50 40-ért.
Az is gyanús, hogy nem utánvétes. Csak előre utalásos a rendelés, én márpedig az életben nem utalok előre, hogy aztán fussak a pénzem után. A domain is gyanús, kb 1 hónapja jegyezték be Franciaországban, a felügyelete pedig egy panamai cég kezében van. A cím egy magánlakás, a telefonszám pedig titkos.
Valószínűleg hamisítványokat forgalmaz. Vagy használt cuccokat. Ezeket máshol olvastam.
Egy szóval marhára nem éri meg és a helyedben figyelném azt amit kaptam, nincs kizárva, hogy nem fog működni túl sokáig. Pár árnak utánanéztem a okostelefonos listából és még Kínából sem lehet úgy megrendelni a cuccokat, hogy a feltüntetett áron rentábilisan tudja eladni a termékeket.
Ja és az Igazságügyi Minisztérium honlapján bár fent van a cég, de pl kiskereskedelmi eladásra nem jogosultak. Van jó pár profil bejegyezve a Titán Consulting kft-hez, de pont kiskereskedelmi tevékenység nincs.
Szóval én nem rendelnék egy gyufát sem tőlük. De ha te megkaptad és működik a cucc, akkor szerencsés vagy.

(#82818) joocek válasza rothfb (#82817) üzenetére


joocek
aktív tag

:C :C :C :C :C
Profi nyomozás!!!
Király , hogy van ilyen gondolkodású ember még!!!! Köszi minden infot!!!

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#82819) rothfb válasza joocek (#82818) üzenetére


rothfb
veterán

Köszi.:D
Zolokas tabletjére pedig továbbra is kíváncsi lennék. Megjött e és ha igen, azt kapta amit rendelt? Működik?

(#82820) fordjee válasza joocek (#82818) üzenetére


fordjee
aktív tag

Tényleg profi, így kell okosan és tudatosan vásárolni. :) :C
De ennyire nem is kellett volna utánamenni. Csak előreutalás, gyanúsan olcsó termékek, azt írják közvetlenül a gyártótól érkeznek a termékek, mégis csak 1 év garancia, egy normális kereső nincs (rákerestem a mobilokra, 300 oldal és 0 szűrő, de lehet vak vagyok), személyes átvétel sincs, a telefonszámot nem próbáltam hívni, de meglepődnék, ha valaki felvenné, szerintem is kerülendő.

fordjee

(#82821) piocasember válasza cidalain (#82811) üzenetére


piocasember
tag

Köszönöm szépen!

(#82822) cidalain válasza fordjee (#82820) üzenetére


cidalain
veterán

én is nézegettem a mobilokat. gyakorlatilag minden létező mobilnak van ára, még a 3-4 évvel ezelőtti telók is benne vannak a listában, 10-20ezer körüli áron. nekem is gyanús a helyzet kicsit. személy szerint én sem vásárolnék onnan egyébként. én a hivatalos viszonteladó nagyáruházakat ajánlom, illetve ismertebb több éve piacon levő infós cégeket.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82823) joocek


joocek
aktív tag

Lenovo YOGA Smart Tab (YT-X705F)
erről esetleg vélemény?

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#82824) atos30


atos30
aktív tag

Akit érint, annak egy ideje elérhető a Samsung tab A 2019- re az android 10 OneUi 2.1- el.
Nova launchert használok, így nem látok változást. Mintha pörgősebb lenne a rendszer, de lehet hogy csak placebo.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#82825) cidalain válasza joocek (#82823) üzenetére


cidalain
veterán

Nem lenne rossz. A Yoga kialakítás nekem nem tetszik, mert álló módban használva kézben fogva zavar a bütyök (és én nagyrészt így használok egy tabot, és nem ezt próbáltam, hanem egy régebbi Yogát), de aki asztalnál használja, annak rohadt jó. Ahang állítólag nagyon állat. Akku elég nagy.
De most jön a negatívum. Csak 3 GB ram, és akciósan is 80 felett van, ami szerintem drága (akció nélkül 90 felett). Huawei Mediapad T5 4/64 GB verzió jó 10-zel olcsóbb, és nem gyengébb teljesítményben.
Ha 4 GB ram lenne benne ennyiért akkor simán ajánlanám. Így sem rossz, mert 3 GB is bőven elég, ha nincs játék. Csak így meg kicsit sokallom az árát. 70 körül akár best-buy is lehetne. Mindenesetre ha mellette döntenél, akkor azért egy jól használható gépet kapsz.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82826) joocek válasza cidalain (#82825) üzenetére


joocek
aktív tag

nekem a Google assistant miatt csábító! van ghomom is ! Elég sok okos kapcsolom meg kütyüm. igy a nappaliban kiváltanám a home minit! mehetne a hallóba. Ezt meg ha kel vinném abba a helységbe ahol kel.... Ezért van előnyben a T5 szemben....(nálam)
De a legnagyobb kétely , hogy hogy működik rajta a GA. A többi utólag telepíttet eszközön nem lehet csak hanggal aktiválni tudtommal.... Az s9 re is csak ugy tudtam fel tenni hogy előtte meg nyitom a telot meg a app ot- utána adom ki az utasítást! Ami lássuk be felesleges !!!

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#82827) atos30 válasza atos30 (#82824) üzenetére


atos30
aktív tag

Nos, a Samsung reszelt valamit az Android10 frissítéssel a Tab A 2019- en.(SM-T515)
A 2GB Ram- ból ,olyan 1.4- et használ el és 3-4 alkalmazást hagy nyitva a háttérben, a többit újraindítja. Viszont gyorsabban indulnak az alkalmazások. Eddig még a Gboard sem omlott össze gépelés közben. Szemmel láthatóan fürgébb lett a rendszer.
Most kb a Huawei T5 gördülékenységéhez tudnám hasonlítani.
2GB Ram ide vagy oda, azért csak sokat számít, hogy milyen a szoftver.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#82828) rothfb válasza atos30 (#82827) üzenetére


rothfb
veterán

Pont 1-2 Gb ramnál nagyon számít a szoftver milyensége. Még a 3 Gb-ot is ide sorolnám. De egyébként egy rosszul megírt rendszernek mindegy is, mennyi a memória, az akkor is lassú és sz@r lesz. A Sony ennek a nagy mestere, hogyan kell egy jó hardverre (sok rammal) is ócska rendszert összetákolni és a telefont drágán eladni. Egy életre elment a kedvem bármilyen Sony androidos kütyütől.

(#82829) zodnar


zodnar
újonc

Sziasztok!

Egy cyberbullyinggal foglalkozó előadáshoz/foglalkozáshoz szeretnék tabletet beszerezni. Próbáltam utánaolvasni, néztem teszteket, voltam üzletekben, de nem jutottam előre, mivel nekem nincs tabletem, és nem tudom a finomságokat "kitalálni". Ezért érdekelne a véleményetek, javaslatotok, meglátásotok.

Amire konkrétan szeretnénk használni, hogy kb. 8-10 fő tudjon egyszerre nézni egy online felületet kiscsoportban.
Tehát jó, ha a láthatósága széles, de nem tudom, hogy ez milyen képátlót feltételez. Ahogy nézegettem 8 col fölötti szükséges. (de ne legyen túl nagy, mert akkor nehézkes a kezelése - egyik kézből átadni a másikba.)

Androidos applikációt használunk. Jó lenne minél magasabb számú, de a futtatáshoz elég ha 5.5 fölött van. Én nyugodtabb vagyok, ha van elérhető frissítés és support hozzá sokáig.

Diákok kezébe adjuk, ezért jó, ha nem csúszik, vagy strapabíró darab. Ha ezt valahogy lehet segíteni - tok, fólia - az is érdekel. A telefonoknál ezeknek nagyon széles a minőségi eloszlása, gondolom itt is, ezért ha van gyári, vagy bevált, az érdekel.

Jó lenne, ha be lehetne állítani, hogy bizonyos tartalmak ne legyenek elérhetőek - talán ez a gyermek funkció, de itt 13 évesekről lesz szó. (azt szeretném, ha korlátozható lenne, hogy mihez férnek hozzá, hogy ne terelje el fölöslegesen a figyelmet.)

Készíteni fognak fotót. Minél jobb kép, annál jobb, bár az applikáció, amin küldeni fogják, le fogja kicsinyíteni a képet, de azért ideálisan előlap 5 hátlap 8 mp lenne, de a 2/5 is beleférhet.

Új legyen.

Mindegy hol veszem, ha 1 hónapon belül megérkezik.

Internet és képnézegetés lesz az elsődleges funkció, illetve képek manipulációja. A wifi tudjon 5 és 2,4 gb is. Nem fontos, hogy sim kártyát tudjon fogadni, de ha ebbe az árba belefér, az csak előny.
Sok dolgot nem akarunk tárolni rajta ezért akár kisebb tárhely is megfelelő, vagy legyen bővíthető, de ne akadjon. Legyen gyors, min 3 Gb RAM.

A keret - tartozékokkal együtt - legfeljebb 90e ft, de jobban örülnék, ha beleférne 80-ba.

Legyen képes magyar nyelvre, vagy legalább angolra.
A fenti "minimumokon" kívül a legjobbat keresem, mert a foglalkozáson kívül később használnánk másra is - filmnézés, netezés.

Minden javaslat, tapasztalat hasznos lehet számomra, előre is köszönöm a segítséget.

üdv
Z

(#82830) cidalain válasza zodnar (#82829) üzenetére


cidalain
veterán

Huawei Mediapad T5 4/64 GB. Akcióval 70 körül megvan, így a tok, fólia is kényelmesen belefér.
Hogy tudsz e ezen egy korlátozott jogú második usert beállítani azt nem tudom, utána kellene nézni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82831) Almacska


Almacska
csendes újonc

Szervusztok!
Gondoltam felteszem itt a kérdésemet mert a másik topicban nem nagyon van szemelőt. Jelenleg van egy Huawei Mediapad T5 a birtokomban, de mivel van egy jó laptopom nem nagyon használom.
Viszont az egyetemen képbe került, hogy jó dolog volna ha a az olyan óráimon ahol nem szöveget kell jegyzetelni, hanem képleteket levezetéseket (kémia, matek, fizika) akkor lecserélném a jó öreg tollat és a tabletra folytatnám a jegyzetelést. Sajnos mint kiderült számomra a T5 az pont nem képes az M-Pen kezelésére, ezért ennek a lecserélése már biztossá vált.
Ugyanakkor a típus amire váltanék még kicsit képlékeny.
Apple termékek kizárva a sorból, egyrészt az ára miatt másrészt mert egy életre megutáltam a márkát.
A limit kb 100.000 forint volna de ez alatt maradni és minnél alacsonyabb összegből kihozni jó volna, hisz csóringer egyetemista vagyok. Használt terméket vásárolnék nem újat az 100%.
Ami fontos számomra, hogy jegyzetelés jól működjön rajta.
Konkrét elképzelésem van Huawei Mediapad M5 lite volna az ami tetszik, de kimondottan csak olyan teszteket látok ahol rajzolnak rá. Magáról a jegyzetelésről nem esik szó. Kb egy videót találtam, ahol egy samsungon csinált a faszi matematikai levezetést de az is 4 éves videó. Persze redditen is kerestem a témában de konkrétan nem találtam rá választ hogy a mediapad M5 lite az jó volna-e számomra. Amit mindenki veszetül preferál az maga a samsung galaxy tab s6 de hát annak is eléggé húzós ára van használtan.

Bármi ötlet, esetleg tapasztalat? Kinek mi vált be, esetleg ti mit javasoltok?

(#82832) cidalain válasza Almacska (#82831) üzenetére


cidalain
veterán

Ha rajzolni lehet vele, akkor persze írni is. Így szerintem jó a Huawei M-Pen is neked. M5 Lite-ból van toll nélküli verzió is, így különösen figyelni kell vásárláskor, hogy jár e hozzá (külön venni a tollat elég drága)
Samu S-Pen kompatibilitást nem csak a Galaxy Tab S6 tudja, vannak régebbi Tab S szériák is, amik jók lehetnek neked: Tab S3, S4, vagy új cuccként Tab S6 Lite, de ez kereten felüli, használt sincs nagyon még, vagy az is drágább mint 100.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82833) kkee


kkee
tag

Sziasztok, lányomnak egy Samsung SM-T713-ra az ali-ról rendeltem egy flip tokot. A gondunk az, hogy ha hátoldalára hajtja akkor is kikapcsolja a kijelzőt.

(#82834) cidalain válasza kkee (#82833) üzenetére


cidalain
veterán

Lehet hogy túl erős a mágnes a tokban. Ha hátrahajtod de 1 centit eltartod a tabtól akkor is kikapcsol?

Keresd meg merre van a mágnes (jobb szélén lesz szerintem középtájon), és azon a részen a tok hátuljánál próbálj valamit betenni a tok és a tab közé, ami a mágneses teret csökkenti (pl alufólia).

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82835) kkee válasza cidalain (#82834) üzenetére


kkee
tag

Köszönöm, próbálom.

(#82836) joocek


joocek
aktív tag

Az ár tegyük fel ugyan annyi!

Lenovo m10 hd TB-x505l lte
vagy Samsung T510

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#82837) cidalain válasza joocek (#82836) üzenetére


cidalain
veterán

Nem kérdés, hogy a Samu a jobb. Nagyobb kijelzőfelbontás, nagyobb akku. (Gondolom csak a 2 gigás verzió abból is)
Ugyanakkor a Lenovo amit írtál LTE 4G verziós, ami bár van a Samuból is (SM-T515), de az drágább lenne. Szóval ha a 4G nem lényeg akkor Samu.

De azért hozzátenném, hogy a 2GB ram eléggé gyengus. És az SM-T510 újonnan 60 körül van, amiért már kapni Huawei Mediapad T5-öt 3 GB rammal, ami azért elég jó, ha van.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82838) joocek válasza cidalain (#82837) üzenetére


joocek
aktív tag

sajnos a Huawei nem úgy fut az app valami sokknál fogva ahogy nekem kel. Goole assistant. (legalább is amin próbáltam)

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#82839) PeterUr válasza zolokas (#82815) üzenetére


PeterUr
csendes tag

Sajnos átveréses. Beszoptam mint a pengős malac ahhoz képest hogy körül tekintőnek tartom magam. Megy a feljelentés de halottnak a csók, de kell mert más néven fognak megjelenni.

(#82840) rothfb válasza PeterUr (#82839) üzenetére


rothfb
veterán

Én megmondtam...
Hogy történt az átverés? Fizettél és nem küldtek semmit?
Vagy küldtek, de nem azt? Vagy nem olyat? Vagy hibásat? Használtat?
Csak azért érdekelne, hogy okuljon mindenki ebből.

(#82841) PeterUr


PeterUr
csendes tag

Simán semmi. Az a szerencse hogy bármilyen ilyen esetben egy kis értékű kacattal tesztelek. És igen fizettem.

(#82842) rothfb válasza PeterUr (#82841) üzenetére


rothfb
veterán

Gondolom el sem lehet érni őket...

(#82843) joocek válasza rothfb (#82842) üzenetére


joocek
aktív tag

Tudjátok a baj hogy sajnos az oldalon is vannak már gyanús felhasználok!
Telefon számot nem addki!
Találkozni nem akar!
Csak után vét!

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#82844) rothfb válasza joocek (#82843) üzenetére


rothfb
veterán

Az utánvéttel mi a baj?
Kibontod és megnézed, mi van benne. Addig nem veszed át.
Az a gond, ha előre fizetést követel. Plusz nem ad meg telefonszámot, nevet, címet.
Egyszerű, az ilyentől nem szabad venni egy szatyor szeget sem.

(#82845) joocek válasza rothfb (#82844) üzenetére


joocek
aktív tag

ez nagy tévedés! Nem bonthatod ki! A posta egy zárt csomagot hoz! nem pedig tételt! bocsi He előre utalsz legalább a bankszánmája és neve meg van ! A feljelentéshez!

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#82846) 426os


426os
őstag

Sziasztok!
Vennék egy tabletet (leginkább androidosat) a következő kritériumokkal:
- Többnyire a telefont váltaná ki itthon, hogy ne a kis kijelzőt nézegessem netezés (fórumok, fb stb) közben, ha épp lusta vagyok a PC elé ülni.
- Kijelző legyen 10", ezen kívül nagy elvárásaim nincsenek, de azért IPS alá nem adnám. FullHD felbontás bőven elég.
- Ha elutazom valahová, akkor néznék rajta filmet, sorozatot, youtube-ot, nem bánnám ha nem lenne ordenáré rossz a hangszórója, de persze nem várok tőle nagy dolgokat.
- Előző miatt legyen bővíthető
- Akksi idő nem annyira fontos, de ha egy 2 órás filmet kibír az nem hátrány
- Kamera, 4G, sim foglalat nem érdekes, arra ott a telefon.
- Bluetooth kellhet
- Jó lenne usb type-C, mivel a telefonomon is az van
- Játékok, 3D teljesítmény, benchmark pontszámok nem érdekelnek.
- Nem zavar, ha nem a legújabb droid fut rajta vagy nem a legújabb SoC van benne, de szeretném, ha legalább 2 évig ellátná a feladatát (összehasonlításképpen a telefonom több, mint 2 éves modell, de teljesen jól kiszolgál).
- Ár: ~40k körül. Jöhet bárhonnan. Keveset használt, használt is lehet, de nem találtam aprón olyat, ami bejönne.
Teclast P10HD-t néztem eddig (microUSB :U ). P20HD jobban tetszik, főleg mert van type-C és 4GB Ram, de ahogy néztem még csak előrendelhető, új modell.

Mit ajánlotok?

.

(#82847) rothfb válasza joocek (#82845) üzenetére


rothfb
veterán

Hacsak nem valami anonim nem létező cég a számla tulajdonosa.
Egyébként ha meg nem bonthatom ki, nem veszem át. Ha olyan helyről rendelek, ahonnan már rendeltem, megbízom a boltban és átveszem bontás nélkül.

(#82848) joocek válasza rothfb (#82847) üzenetére


joocek
aktív tag

itt most hardverkapros társakról van szó! SAJNOS

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#82849) szotyika77


szotyika77
aktív tag

Sziasztok!

Hány hüvelykes legyen a kijelző?
8” bőven megfelel.

Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Csak új jöhet szóba.
Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy külföldi beszerzés (pl. eMAG, Amazon, kínai webshopok stb.) is opció?
Itthoni vásárlás, kb márazonnal.

Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Lottózóban csak és kizárólag tippmix fogadások összeállítására neten keresztül.
Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? (Lehetőleg konkrét összeget írj).
kb 30-40 ezer forintot szánok rá.

Milyen tabot tudnátok ajánlani ami a fenti kritériumoknak megfelel?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv!

(#82850) cidalain válasza szotyika77 (#82849) üzenetére


cidalain
veterán

Ehhez a feladathoz, egyidőben 1 weboldalt kell megnyitnod, vagy közben több más sport weboldalt is nézegetsz, amivel a tippjeidet megalapozod?
Ekkora keretből csak 2 GB ramos modell jön ki, amivel 1 weboldal üzembiztosan használható, de több oldal már töltögetős oldalváltáskor.

Lenovo M8 HD akciósan 40-ért megvehető

Esetleg Huawei Matepad 8, ami 35-ért is meglehet, de ebben nincs Google támogatás. Viszont neked nagyjából ez nem is lényeg, böngésző kell, aztán csók.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.