Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83051) Luissimo válasza Somatom (#83049) üzenetére


Luissimo
veterán

Értedte a viccet,csak nemszereted?

Ha a kettő nem esik egybe,akkor hagyjuk, felejtsük el, tultárgyaltuk.
Tudomásulvettem, hogy mindenkinek vannak rosszabb napjai :))

(#83052) Somatom válasza Luissimo (#83051) üzenetére


Somatom
veterán

Tévedsz. Nekem csak jobb napjaim vannak. :DDD

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#83053) Luissimo válasza Somatom (#83052) üzenetére


Luissimo
veterán

Nekemis, csak kellö mennyiségü Sétáló Dzsoni kell hozzá😃

Na, megrendeltem végül, tokkal egyutt 35 kHuf.
A nemtommilyen procira:
"A processzora egy Spreadtrum SC9863A, mely valóban nem csúcstechnika, de alap felhasználásra megteszi. Ha Qualcomm vonalról kéne mondani egy hasonló modellt, akkor azt lehetne állítani, hogy körülbelül egy Snapdragon 410 szintjén van a teljesítménye."

Eldöcög ez😃

[ Szerkesztve ]

(#83054) Fejlesztő13


Fejlesztő13
tag

Sziasztok! Alldocube iPlay10 Pro újkora óta döcögős és megküzd a YouTube videók lejátszásával. 720p 30fps amivel még boldogul, efelett nagyon beszaggat. Ez azért is bosszantó, mert így egy 720p60 videó esetén már le kell venni 480p-re a felbontást... 10.1col 1920x1200 kijelzőnek így nem sok értelme van. Sok beállítást kipróbáltam, frissítéseket feltenni, root+debloat, HW fedvények, GPU render, stb. egyik se segített. Tudnátok valami trükköt javasolni amivel javítani lehetne a helyzeten? Szerintem itt a szoftverben van valami nem jól hangolva, a hardvernek tudnia kéne. Tudom olcsó húsnak híg a leve, de nem riadok vissza semmilyen moddingtól, csak működne legalább 720p60 YouTube.

(#83055) Viktor77 válasza Fejlesztő13 (#83054) üzenetére


Viktor77
titán

Böngészőből nézed vagy appból? Esetleg megpróbálhatod a Vanced-et.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83056) Kolty


Kolty
aktív tag

Sziasztok.
Tablet vásárlás előtt állunk.
Szinte abszolút tapasztalatlanok vagyunk e téren.
Tíz colosat szeretnénk, ne legyen se gyenge minőség, se drága. (értjük 80.000.felett)
Fontos a gps. és a sim foglalat adatkártya miatt.
Mediamarkt oldalán nézelődünk, de egyszerüen annyiféle van, hogy nem tudunk dönteni.
Gyorsaságnál pl. a RAm memória méret számít? Ha igen akkor mennyi legyen legalább három? Illetve egy dolog amit nem találunk: Hogyan írják ki azt, hogy képes az adatkártya fogadásra?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#83057) cidalain válasza Kolty (#83056) üzenetére


cidalain
veterán

3 GB memória kell, de lehet hogy a 4 is belefér a keretbe, ha kifogtok akciót. A SIM kártyát a 4G vagy LTE típusú tabok fogadják (ugyanazt jelenti, hol így írják, hol úgy), a sima wifi-sek nem.

A Huawei Mediapad T5 pl elég jó választás ilyen általános használatra. Most ráadásul pont akciós a 4 GB ramos LTE verzió a műszaki szentháromságban (ED, MM, Euro - mindegyik hivatalos forgalmazó), és befér így a keretbe: [link]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83058) Kolty válasza cidalain (#83057) üzenetére


Kolty
aktív tag

Köszönöm a gyors választ.
Igen, mi is pont ezzel szemeztünk. Vagyis nem pont ezzel hanem [link] VELE
Utóbbi amit én linkeltem csak annyiban más, hogy nem 64 hanem 32GB.os ami lényegében magyarra lefordítva csak annyit tesz, hogy kevesebb videót, képet stb.t tud tárolni?

No meg most látom négy helyett csak három GB. Bár ez nem tudom, hogy mennyire észrevehető.

[ Szerkesztve ]

(#83059) cidalain válasza Kolty (#83058) üzenetére


cidalain
veterán

Igen a kevesebb háttértár (64 vs 32 GB) azt jelenti, amit írsz, kevesebb saját anyag fér rá. Ugyanakkor bővíthető microSD kártyával, így a 32-es is megtoldható +64-gyel is akár. De ez csak ilyen plusz fájlokra jó (film, zene, képek, doksik), appot telepíteni nem tudsz majd rá.

Elvileg általános dolgokra elegendő a 3 GB ram is, ugyanakkor a 4 GB ramos mégiscsak jobb. Érezni max akkor érzed, ha egyszerre több appot használsz, vagy böngészőben sok fület, és váltasz köztük. A kisebbnél kevesebb dolog tud a memóriában maradni, így appváltáskor hamarabb előfordulhat, hogy újra be kell tölteni, így ott akkor lesz egy kis "hatásszünet" (1-2 másodperc).

Ha árérzékeny vagy, vagy inkább spórolnál egy 10-est, és tényleg általános felhasználásra kell (net, social, film, ilyesmi), akkor mehet a 3/32 GB is.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83060) Somatom válasza cidalain (#83059) üzenetére


Somatom
veterán

Kivéve, ha kliensalkalmazásban szeretne Facebookozni. Ahhoz kell legalább 8GB RAM. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#83061) Kolty


Kolty
aktív tag

Szerintem elég lesz. Régi P9 lite 16 Gb. 2 Gb. telefonnal ha elboldogulok, akkor a tabbal is talán. A kliens alkalmazás mit takar? Azt jelenti, h a telefonra telepítettel lépek be, nem pedig böngészővel?

(#83062) Viktor77 válasza Kolty (#83061) üzenetére


Viktor77
titán

Igen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83063) cidalain válasza Somatom (#83060) üzenetére


cidalain
veterán

Olyan tablet meg nincs, amiben 8GB ram van. ;]
Annyira nem szar az FB kliens, mint gondolnád. Nekem a 3GB-os gépen most 1,1 GB szabad, 3 böngészőablakkal, FB, messenger, és Banggood app van még nyitva.
Szóval nekem nincs vele memóriagondom (más viszont igen, de az más kérdés)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83064) Fernet


Fernet
senior tag

Üdv,

Az utóbbi időben nem követtem az eseményeket tablet fronton, novemberben lesz lányom születésnapja, érdemes már most lecsapni egy jó akcióra, vagy addig jöhet ki valami új BB tablet?

Jelenleg egy Lenovo Tab4 8-at használ, de a 2GB/16GB nagyon szűkös már neki (van benne egy 32GB-os SD kártya, de mindent nem lehet átpakolni rá).

Amire használja: Youtube, Teams, játékok (egyszerűbbek, a legkomolyabb rajta a Minecraft)

Amit kinéztem:
Lenovo Tab P10 (TB4-X705L) 4/64 Wi-fi + 4G/LTE

Érdemes ezt megvenni? (mobilnet miatt mindenképpen LTE-s verzió kellene)
Azt olvastam róla, hogy játékra nem a legjobb, de az előző Tab4-nél azért gondolom csak előrelépés lenne.

Vagy van valami más BB, 80e-ig?

(#83065) rothfb válasza Fernet (#83064) üzenetére


rothfb
veterán

Nekem ilyenem van és mivel a minap kérdezett tőlem valaki privátban és leírtam a tapasztalataim, ezért most az ottani válaszom ide is bemásolom.
Ami nincs benne a válaszban, hogy játékra csak korlátozottan alkalmas. Én is csak ritkán játszom. És B20-at is tud, tehát digis kártya is működik benne.

Íme a válasz:
"Igen, Lenovo Mediapad P10 lte 4/64-esem van. Telekomos kártya van benne, működik is vele. AC-s 5Ghz-es wifit tudja. Egy Netgear R6400-as routerrel a legnagyobb sebesség amit mértem Speedtest-el 270/190 volt egy 1000/300-as digis neten. Szerintem bőven elég. Nyílván 2,4Ghz-n nem tud ennyit.
Tárhelyet lehet bővíteni, nem mintha a 64 Gb amúgy nem lenne elég, én egy 16Gb-os kártyát még beleraktam, de elvileg az 512-est is tudja.
Van automatikus fényerőszabályozó. Én nem használom, mert nem szeretem. Én akarom eldönteni, mikor milyen fényes legyen a kijelző. Így nem tudom, mennyire megbízhatóan működik, de van az biztos.
A rendszer alap android, jól működik. Nem teljesen akadásmentes, de alig fordul elő, pedig nyúzom rendesen, most is erről írok. Android 8-al jött, de pár frissítés után 9-es lett belőle. 10-es nem lesz rá.
Az akkuja nagyon sokat bír. 7000 mAh-s. Én még 40% alá nem merítettem (nem tudtam), addig akár 10 órás kijelzőidőket is el lehet érni úgy, hogy nálam, ahogy mondtam nem automata a fényerő. Szerintem teljes lemerítéskor akár 14-15 óra kijelzőidő is elérhető lenne.
Gyorstöltés nincs és sokáig tart a feltöltés, ezzel számolni kell. 2 Ah-s a töltője, így is rendesen melegszik. Néha előfordult, hogy nem vette a töltést, ez azt jelenti, hogy a kis led világított, de nem töltődött. Én, amikor töltőre dugom, meg szoktam nézni pár perc múlva, hogy melegszik e a töltő, ha igen, megy a töltés, ha nem, akkor kihúzom és újra bedugom és akkor már jó szokott lenni . Ritkán fordul elő, de volt rá példa. Valami bug lehet, de együtt lehet élni vele.
Az összeszerelés kiváló, nem hagy kívánnivalót. Nem recseg, nem ropog. Elől, hátul üveg van rajta, elvileg karcmentes. Én fólia nélkül használom, de egyáltalán nincs rajta hajszálkarc sem. Védelem gyanánt vettem rá egy tokot, amit ha rácsukok, elsötétül a képernyő.
A kijelző ips, full hd-s, szerintem ahhoz képest, hogy nem oled, egész jó, éles, olvasható.
Gps-e gyors, pontos, egyszer kipróbáltam. Bluetooth működik és van wifi direct is, ami valamiért hárklis a Samu telefonokra, de erre van számtalan program a Play Áruházban.
Laptophoz kötve is működik, külön a belső és külső (sd kártya) tárhely látszik.
A csatlakozója már a korszerűbb usb Type C-s.
Van még pár extra, mint a négy hangszóró, ami egész jól szól, ujjlenyomat olvasó, ami működik, kipróbáltam, de nem használom, a duplakoppos ébresztés, amit a tokos megoldás miatt ugyancsak nem használok."

(#83066) Fernet válasza rothfb (#83065) üzenetére


Fernet
senior tag

Köszönöm, ez hasznos volt. :R

Még annyit, hogy a " játékra csak korlátozottan alkalmas" azt jelenti, hogy egyszerűbb játékokkal nincs gondja igaz? Nem menne rajta pubg meg hasonló játék, a legkomolyabb a minecraft amivel játszik (mellette még pl. animal jam amit szeret).

Vagy van esetleg olyan tablet 80e körüli áron (hazai fogalmazótól, LTE-s, 4/64, de minimum 3/32) ami ajánlott?

(#83067) rothfb válasza Fernet (#83066) üzenetére


rothfb
veterán

Sajnos nem ismerem a minecraftot... Sem a másik általad említett játékot.
A soc nem játékra készült. Én max gaminátorozni szoktam rajta ritkán.
Talán a Huawei T5 ami még ennyiért szóba jöhet, van is egy a családban, de azt sem játékra találták ki...
Itt egy videó snapdragon 450-el Minecraft-al. Igaz, hogy ez egy olyan telefonnal készült, aminek a felbontása nem full hd. Tehát ennél lassabb lesz a P10-en.
link

[ Szerkesztve ]

(#83068) Fernet válasza rothfb (#83067) üzenetére


Fernet
senior tag

hmm.. akkor ezt még át kell gondolnom (novemberig van időm) P10 tűnt eddig befutónak. Jól gondolom, hogy a 80e-es ársávban nem igazán fogok találni olyan tabletet ami játékra is alkalmas? Sokkal többet nem költenék rá. Szóval sanszos, hogy ez marad.

Amúgy jól látom, hogy alig néhány helyen kapni? Emagnál van most akciózva 80-ra, edigitalnál 130e.

(#83069) rothfb válasza Fernet (#83068) üzenetére


rothfb
veterán

Jól látod. Ami kimondottan alkalmas játékra, az a 150 ezres kategória vagy inkább több. És igen alig néhány helyen kapni.

[ Szerkesztve ]

(#83070) Fernet válasza rothfb (#83069) üzenetére


Fernet
senior tag

Oké, akkor ez marad, 150 már nagyon túl van a kereten. Szerinted érdemes most megvenni emagtól ha csak novemberre kell? Vagy gyakran ennyi az ára? (black friday-ig nem akarok várni, az már késő és ki tudja ez lesz-éppen)

Nincs több kérdésem. :) És köszönöm az eddigi válaszokat. :R

(#83071) rothfb válasza Fernet (#83070) üzenetére


rothfb
veterán

Mostanában gyakran ennyi az ára az emagnál, én is ennyiért és ott vettem.
De ennek ellenére én megvenném most, kitudja meddig lehet kapni vagy mikor megy vissza az ára.

(#83072) Pacino68 válasza Fernet (#83070) üzenetére


Pacino68
tag

alldocube x neo esetleg, nézz utána

[ Szerkesztve ]

"A 22-es csapdája"

(#83073) JohnK


JohnK
aktív tag

Sziasztok!

- Hány hüvelykes legyen a kijelző?
Nem szempont, ami a keretbe belefér.
- Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Lehetőleg új készülék legyen, ha ennyiért nem érdemes, akkor használt is játszhat.
- Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
Magyarországon szeretném megvenni.
- Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Internetezés, videóhívás, videók lejátszása
- Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
20 ezer Ft körül, maximum 30 ezer Ft.

Fontos, hogy a gyárilag feltelepített, telefonon megszokott szoftverek mind használhatóak és magyarul legyenek.

Köszönöm a segítséget előre is. :R

(#83074) cidalain válasza rothfb (#83065) üzenetére


cidalain
veterán

Csak egy fontos észrevétel ehhez:
"És B20-at is tud, tehát digis kártya is működik benne" ez Telenor, Tmobil, és Voda 4G frekvencia, a Digi NEM ezt használja, tehát az a mondat így hibás!
Tehát helyett ÉS kell, mert nem azért megy a digi mobilnet, mert tudja a B20-at.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83075) Viktor77 válasza JohnK (#83073) üzenetére


Viktor77
titán

Őőő, mi?

Ennyiért szeretnél normális tabletet, ami még játékra is jó? Nincs ilyen. Játékra még a triplájáért sincs (már ha nem aknakeresőre gondolsz, de ezt szokták jelezni).
20K-ért aprón mennek az 1 gigás szarok, nem hogy újonnan valami értelmes, legalább 3 gigás.
Az első ajánlható tablet az a Huawei T5 2/16-os veriója, és az is 48K-nál kezdődik.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83076) rothfb válasza cidalain (#83074) üzenetére


rothfb
veterán

Oké. Akkor nem a B20-on ad a Digi. De tudja mindegyik szolgáltatót... Köszi az észrevételt!:R

(#83077) cidalain válasza JohnK (#83073) üzenetére


cidalain
veterán

Sajnos ennyiért itthon nem kapni új, jól használható tabletet.
Érdemes lenne kínai Teclast, vagy Chuwi modelleket nézegetni, azokból van értelmes 100 dollár körül.
De ilyeneket lehet kapni itthon is használtan 30 körül, vagy alatta. Ezekben van olyan amiben 3 GB ram van, ami a használhatóság szempontjából fontos (itthon még 2 GB ramos sincs 30-ért)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83078) JohnK válasza Viktor77 (#83075) üzenetére


JohnK
aktív tag

Szia!

A zárójeles rész csak a fenti sablonból maradt benne, a többi választ köszi, ezt eddig sejtettem.

Másnak kell a tablet és neki is főleg erre: Internetezés, videóhívás, videók lejátszása.

30 ezer alatt ezek szerint nincs használható 2 gigás? "1 gigás szart" én sem vennék, le is fogom beszélni róla.

Marad az ajánlásod?

cidalain, köszi a te válaszod is!

[ Szerkesztve ]

(#83079) cidalain válasza JohnK (#83078) üzenetére


cidalain
veterán

Sajna a 2 gigások is drágábbak itthon újonnan, mint 30.
A legolcsóbb 2 gigás a Huawei Matepad 8, de ebben NINCS Google támogatás, se play store, se semmi! Huawei alkalmazásbolt van rajta.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83080) Viktor77 válasza JohnK (#83078) üzenetére


Viktor77
titán

Bocsánat, valóban, figyelmetlen voltam.

2 gigást nem lehet jó szívvel ajánlani, a 3 gigások meg 50 felett mennek, ha a külföldi rendelés nem játszik.
Ja, marad az apró, de 3/32 alá ne nagyon add.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83081) Fejlesztő13 válasza Viktor77 (#83055) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Alapból Vancedet használok aminek a speciális beállításai sem hoznak változást. Sima YT se jobb, böngészőből csak rosszabb a helyzet.

(#83082) Kolty válasza cidalain (#83057) üzenetére


Kolty
aktív tag

Ugye jól gondolom, hogy tegnap nem ennyi volt az áruk a mediánál?
[link] MIre megrendeltük volna....

(#83083) Viktor77 válasza Kolty (#83082) üzenetére


Viktor77
titán

Én is kevesebbre emlékszem, de máshol még így jóval olcsóbb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83084) Tegla80 válasza Kolty (#83082) üzenetére


Tegla80
addikt

55e volt a tv reklam....

Sony® & PlayStation®

(#83085) Viktor77 válasza Fejlesztő13 (#83081) üzenetére


Viktor77
titán

Itt is írnak a problémádról, sajnos megoldás nincs.
Néztem YT videót, ott szépen vitte a srácnak az 1080-as videót.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83086) Kolty válasza Viktor77 (#83083) üzenetére


Kolty
aktív tag

Igen, én is néztem, hogy végülis meg lehet venni máshol is kb. annyiért. Valószínű, h az euronicsnál fogjuk, bár az Edigitál ad valami routert is melléje, de a garanciáztatás miatt marad az euronics. Egyébként te most a sim kártya nélkülit linkelted.

(#83087) Viktor77 válasza Kolty (#83086) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tudtam melyikre gondolsz, de tudsz választani ott is.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83088) cidalain válasza Kolty (#83086) üzenetére


cidalain
veterán

Jaja olcsóbb volt.
65 körül már megvan máshol. Mehet edigital is, hivatalos partner, így közvetlenül Huawei szervizbe is elküldhető, semmivel sem leszel hátrányban mondjuk az Euronics-szal szemben.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83089) Kolty válasza cidalain (#83088) üzenetére


Kolty
aktív tag

Amennyiben jól tudom akkor ha meghibásodik elég a helyi Euronicsba bevinnem és nem kell postázgatni. Illetv pl. Medianál voltam úgy, h vettem egy olcsó, gyenge tabletet és nem tetszett. Nem került semmibe, mert szintén a helyi Media visszaadta az árát...

(#83090) Josi válasza JohnK (#83078) üzenetére


Josi
aktív tag

Aprón hirdetek egy Lenovo Tab3 8 plus 3/16 4G/LTE tabot, ha érdekes lehet.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#83091) Viktor77 válasza Josi (#83090) üzenetére


Viktor77
titán

Szakmai topicban viszont ne tedd, tilos.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83092) Josi válasza Viktor77 (#83091) üzenetére


Josi
aktív tag

Ok, köszi, majd figyelek erre a jövőben. Linket direkt nem is tettem.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#83093) cidalain válasza Viktor77 (#83091) üzenetére


cidalain
veterán

Ajánlásként belefér, ha nem saját az apró, és link sincs mellette.
Ez olyan minthogy láttam hogy xy tab most akciós az abc boltban.
Odamegy megkeresi, eldönti az kell e neki. Ha meg nem találja kér segítséget privátban, akár konkrét link formájában.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83094) Viktor77 válasza cidalain (#83093) üzenetére


Viktor77
titán

Ebbe most nem mennék bele, de nem fér bele. (Mellesleg saját apró, ahogy látod.)
"A hardverapro.hu, az Állásbörze és az Üzemeltető által kijelölt topikokon (részletszabályok itt elérhetőek) kívül máshol terméket, szolgáltatást, egyebet hirdetni."

Akár kérdezd meg a modker topicban, ha nekem nem hiszel, részemről itt lezártam.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83095) cidalain válasza Viktor77 (#83094) üzenetére


cidalain
veterán

Nekem 100, én az ilyet még elfogadom, én nem jelentem. Mindenki másképp érzi.

Ha valaki új terméket keres, elmondom mit kaphat a pénzéért, kap boltlinket, vagy árulereső linket. Rohadtul reklám, de egy fityinget nem kapok xyz cégtől, de nem tehetek róla hogy most épp ott a legolcsóbb az a tablet, amit a kérdező venne. Az ő érdekeit nézem, ezért segítek. (Mint ahogy a műszaki tartalom javaslásával is)

Ugyanez, ha valaki használtat keres. Akkor miért ne mondhatnám, hogy láttam az aprón két érdekes ajánlatot, vagy a jófogáson van egy éppen fehérváron, stb. Link nélkül. Odamegy, megnézi.

De persze ha beleírja nagybetűkkel az aláírásába, akkor minden kommentnél látszik, szakmai topicban is, és egyből legális a szabályzat szerint is, mert oda gond nélkül mehet hirdetés is.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83096) Viktor77 válasza cidalain (#83095) üzenetére


Viktor77
titán

Ezt kellene megérteni: "terméket, szolgáltatást, egyebet hirdetni".

Azzal, hogy te beírod, hogy mi hol olcsóbb, nem hirdetsz. Azzal, hogy beírod, hogy másnak az aprón van valamilye, nem hirdetsz. Azzal, hogy beírod, hogy neked van ilyen-olyan eladó dolgod, hirdetsz.
Csak abba gondolj bele, hogy ha lehetne ezt csinálni és nem egy ember írná be, hogy neki van ilyenje eladó, hanem 20, akkor mi lenne a szakmai topicokból.

Ezért lehet beírni az adott bolt nevét, csillagozás nélkül is. Ha tied a bolt, akkor értelemszerűen nem.

De mondom, itt zárjuk le, szerintem.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#83097) Fejlesztő13 válasza Viktor77 (#83085) üzenetére


Fejlesztő13
tag

Eléggé elszomorító, de úgy tűnik valóban nincs megoldás... Csak tudnám ezt miért nem említi meg az a temérdek teszt oldal akik "best buy"-ként hivatkoznak rá. Az ember próbál utánajárni vásárlás előtt, hogy a legjobb döntés szülessen és utána kiderül, hogy ennyire alap dolgon hasal el. Tiszta lagg az egész rendszer az egy dolog, de hogy videót se játszik le normálisan az röhej. Annyira érződik, hogy mikor kész lett a hw, akkor csak ennyit mondhattak a sw részlegnek: " holnapra legyen rajta működő android9, holnapután indul a gyártás és többé hozzá se kell nyúlni". Mindenesetre köszönöm, hogy próbálsz segíteni.

(#83098) batyuska100


batyuska100
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy Asus MemoPad7, amelynek az a baja, hogy nem lehet bekapcsolni, indításkor ezek a szövegek jelennek meg.
Fastboot starting #3
Fastboot starting #2
Fastboot starting #1
A recovery menübe se tudok belépni.

(#83099) cidalain válasza batyuska100 (#83098) üzenetére


cidalain
veterán

Ez eléggé halott ügynek tűnik. Ha van is rá megoldás, akkor az nem lesz egyszerű, és gyors sem. Tekintettel arra, hogy ez egy kb 5 éves gép 1 GB rammal, én azt mondanám, hogy engedd el. Hacsak nem érdekel annyira a buherálgatás, és nem sajnálsz rá több délutánnyi guglizást, rom keresést, vesződséget, melynek kimenetele eleve kérdéses.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#83100) batyuska100 válasza cidalain (#83099) üzenetére


batyuska100
senior tag

Akkor inkább hagyom, valakinek még jó lehet alkatrésznek a kijelző vagy az akku.
Köszi a választ! :R

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.