Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82351) cidalain válasza Zsiráfnyál (#82350) üzenetére


cidalain
veterán

Xiaomi tablet nem igazán van, másfél éves modell a Mi Pad 4 és a Mi Pad 4 Plus. Beszerezhető itthonról horror áron 80+, de kínából sem nagyon van 70 alatt már, főleg a 10"-os Plus verzió. És mivel gyárilag csak kínai belpiacos a termék, ezért a romcsere ajánlott rajta. Nem is nagyon várható új tablet tőlük, parkolópályára tették ezt a termékvonalat.

Szóval ajánlott 3 GB ramos tablet vásárlása, ha kicsit is hosszabb távra tervezel. A kijelöt cél árhoz leginkább a Huawei Mediapad T5 áll akciósan 60 környékén.

Tok mint kiegészítő lesz hozzá (kínából sokkal olcsóbban kapod ugyanazt, mint az itthoni shopokból), dokkoló nincs. Igazából ez manapság semmihez sincs (van egy fél-ipari Samu tab most nálam, amin van gyárilag dokkoló port, de dokkolót sehol nem kapok itthon, igaz 1 óránál többet nem gugliztam (és ennek már jó fél éve), ennél többet meg nem ér, csak kíváncsi lettem volna hogy az mit tud, és mennyiért)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82352) Zsiráfnyál válasza cidalain (#82351) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Köszi az infót.

Az akciós árat azért írod, mert akciós is most éppen valahol ?

Hülye vagyok, látom 57-ért. Ennyiért tényleg szimpatikus, utánajárok kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#82353) cidalain válasza Zsiráfnyál (#82352) üzenetére


cidalain
veterán

Jaja valahol mindig akciós. Vagy ha épp nem, akkor 1 héten belül az lesz. Normál áron 70 fölött szokott lenni, de annyit nem adnék érte.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82354) zebede válasza Zsiráfnyál (#82350) üzenetére


zebede
őstag

Ha nem fontos a B20, Banggood, Spanyol raktár, Teclast P10S, postával 36,5k.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#82355) ben-ga válasza zebede (#82354) üzenetére


ben-ga
tag

Ez hogy is van mostanság?
Csak Diginél nem fontos a B20?

(#82356) Viktor77 válasza zebede (#82354) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem 10"-re ne ajánljunk 1280-as felbontást, mert pixeleket fog számolni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#82357) rothfb válasza ben-ga (#82355) üzenetére


rothfb
veterán

Azt úgy kell érteni, hogy a B20 az itthoni (európai) 4G-hez kell. Nem a Digihez, hanem minden szolgáltatóhoz. Jóval kevesebb helyen lesz neted sim-el, mintha olyat veszel, ami tudja a B20-as frekvenciát.

(#82358) cidalain válasza ben-ga (#82355) üzenetére


cidalain
veterán

A Digi B3 1800 MHz-es frekvencián sugározza a 4G-t. Viszont ez kisebb területet fed le egy torony esetén, azaz a teljes országos lefedettséghez több tornyot kell építenie. És a Digi nulláról kezdte ezek építését. Ebből következik, hogy szerintem a Digi esetén sosem lesz 100% a lefedettség, így adott esetben tökmindegy. De tény hogy a Digi nethez elég a B3 támogatás. Aztán vagy lesz térerő vagy nem :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82359) Kront


Kront
tag

szervusztok,
egy ideje nem követem a piacot. érdeklődnék, továbbra sincs semmi 10" alatt, ami méltó utódja lehetne egy S2 8.0-nak vagy egy Tab 4 Plus-nak? (ha jól látom, a MediaPad M6 8.4 beszerezhetetlen)

[ Szerkesztve ]

(#82360) Deck


Deck
titán

Tesóm vett egy T5-öt ami elsőre nagyon jónak tűnik de sajnos van egy minimális kicsi fényszivárgás bal oldalt lenn. Ez garanciális? Amúgy ez elvette a kedvem attól, hogy vegyek egyet ha ez gyakori probléma.. Akinek ilyen van fenn áll a probléma?

PS5

(#82361) cidalain válasza Kront (#82359) üzenetére


cidalain
veterán

Honor Pad 5 8"? Mondjuk a beszerzése ennek is problémás itthon, de kintről azért elérhető.
Esetlegmég a Xiaomi Mi Pad 4 ami elég jó 8-as, csak itt a szoftver probléma, mindenképpen alternatív romban kell gondolkodni, és a xiaomi.eu rom meg már nem is frissül.

(#82360) Deck
Nem panaszkodtak ilyesmire itt még azok akik ilyen tabletet vettek. Vigyétek vissza gariba.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82362) Deck válasza cidalain (#82361) üzenetére


Deck
titán

Mikor rákerestem akkor 1 találat volt itt a topiba, ami pont egy T5. [link]

PS5

(#82363) cidalain válasza Deck (#82362) üzenetére


cidalain
veterán

Sokkal-sokkal többen vették ezt a tabletet innen. Gondolom az LCD illesztés nem tökéletes, vagy valami ilyesmi lehet.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82364) Deck válasza cidalain (#82363) üzenetére


Deck
titán

Persze, igen népszerű. Ezért, is kérdezek itt rá, hogy akinek van itt mit tapasztal :R

PS5

(#82365) Zsiráfnyál válasza cidalain (#82351) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Még egy kérdésem lenne.

A kijelzőre érdemes külön valamilyen védőfóliát / üvegfóliát venni, vagy gyárilag adnak hozzá megfelelőt ? (Huawei Mediapad T5)

Ha igen, akkor tudtok esetleg egy konkrét típust is ajánlani hozzá ?

[ Szerkesztve ]

(#82366) cidalain válasza Zsiráfnyál (#82365) üzenetére


cidalain
veterán

Nem tudom van e rajta gyárilag.
Kínában ez is sokkal olcsóbb, mint itthon. Én nem foglalkozok márkákkal, megrendelem a legszimpibbet, aztán kész. Tabra nem szoktam edzett üveg fóliát venni nekem elég a fólia, igaz én a tabletet csakis itthon használom, nem hurcolom, és tokban is tartom.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82367) rothfb válasza Zsiráfnyál (#82365) üzenetére


rothfb
veterán

Nincs rajta gyárilag. Van a családban T5, M3 és nekem van a Lenovo P10-em. Egyiken sem volt gyárilag semmilyen fólia. Őszintén szólva nem ajánlom egyik megvételét sem, mert tutibiztosezer%, hogy az életben nem fog sikerülni normálisan felrakni. Korábban kísérleteztünk egy 7 colos Samu tablet esetében fóliával. Akkor döntöttem el, hogy soha többé. A Huawei-eken nem biztos, de szerintem karcálló a kijelző. A Lenovo-mon viszont elől-hátul karcálló üveg van és ennek megfelelően egyetlen karcocska sincs sehol rajta.
A lényeg, hogy szerintem vegyél rá tokot és vigyázz rá.

(#82368) Kront válasza cidalain (#82361) üzenetére


Kront
tag

köszönöm, a Honor Pad 5 tényleg nem tűnik rossznak, és - ahogy látom - valóban, garanciával szinte beszerezhetetlen. (érthetetlen, hogy a hazai boltjuk rengeteg kiegészítőt tart hozzá, csak pont a készüléket nem)

ahogy az idei előrejelzést látom [link] sok jóra nem lehet számítani 10" alatt. legfeljebb aranyárban mért hajtogatósokra.

(#82369) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok! Vásároltam egy Lenovo Tab M8-ast. Azt vettem észre pár nap használat után, hogy a fényerő bizonyos szintjénél sípoló hangot ad a táblagép. Halkan, és ahogy mozgatom a fényerő sávját, úgy változik. Úgy mondanám, 25 és 40 százalék között hallható legerősebben a hang. Pont itt szoktam leggyakrabban használni.
Vigyem vissza, vagy mitől lehet ez? Köszi előre is a segítséget!

(#82370) cidalain válasza RoSSo3 (#82369) üzenetére


cidalain
veterán

Szerintem ez nem egészséges. Ha visszaviszed mindenképp próbáld prezentálni a hibát szerintem. Postai visszaküldés esetén ez mondjuk problémás.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82371) RoSSo3 válasza cidalain (#82370) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Én is ettől félek - személyesen vettem át a Media-ban, így viszonylag könnyen vissza tudom vinni. Gondolom szervizbe küldik, 5 nap után már nincs csere.

Jajj, pont azért vettem új táblagépet, mert a MEDION-om tönkre ment és 2,5 hónap herce-hurca után meguntam, hogy nem tudják megjavítani. És akkor most belefutok egy ilyen hibába? :(

(#82372) Zsiráfnyál válasza rothfb (#82367) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Köszi az infót !

Én biztos, ami biztos, azért mégis veszek rá egy üvegfóliát (lehet, hogy alaptalan, de nem érzem biztonságosnak a használatát anélkül).

A [választék] viszont elég nagy, tudnátok abban segíteni, hogy üvegfóliát mi alapján érdemes választani ? Érdemes drágábbat választani, vagy a 2$-os pontosan ugyanazt tudja, mint a 20$-os ? (Huawei MediaPad T5 10.1"-hez kéne)

(#82373) Deck válasza Zsiráfnyál (#82372) üzenetére


Deck
titán

Jó döntés mert, hiába van karcálló üveg rajta úgyis karcolódni fog és bármi megeshet. Üvegfóliát most raktam öcsém T5-re. Egyszerű volt felrakni, semmi gond vele.
Én aszerint szoktam ali-ról, hogy mennyit adtak el belőle és milyenek a visszajelzések. Bár mi itthon vettük az ED-nál mert, nem volt kedvünk várni most.

PS5

(#82374) mokalade


mokalade
tag

Sziasztok!
Sajnos factory resetet csináltam hard resetből, egy Lenovo Tableten, mert a gyerkőcök elfelejtették a tableten a jelszót. Igen FRP miatt nem fogadja el az új google fiókot.

Ha ugyanazt a régi google fiókot állítom vissza, ami volt factory reset előtt, akkor menni kell ugye?

Persze a régi google fiók nevére nem emlékszem és, bár enyém a hozzárendelt biztonsági, másodlagos email cím, de addig nem hajlandó visszaállítani a google a fiók jelszót stb., amíg a google fiókhoz tartozó Vezetéknév Keresztnév vagy email címet nem adom meg. Egyiket sem tudom (közösen használták a gyerekek a tabletet).
Hová, kinek lehet ilyenkor írni, mert az a fránya biztonsági email cím még is az enyém, az nem elég? (Mondjuk van olyan módszer, hogy kapok egy listát, milyen gmail címekhez van megadva biztonsági emailnek a címem?)
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#82375) Deck válasza mokalade (#82374) üzenetére


Deck
titán

Igen, akkor mennie kéne.

Egyszer mi is jártunk így és lett megoldása de már nem emlékszem rá. Reddit-en írták akkor mit kell csinálni. Keresgélj mert, meglehet oldani az biztos :)

PS5

(#82376) Rotyi válasza mokalade (#82374) üzenetére


Rotyi
aktív tag

YouTube-on találtam rá megoldást, most nem lelem azt a videót.
Az volt a lényege, hogy egy másik launchert kellett telepíteni.

Ami majdnem az, az nem az!

(#82377) Viktor77 válasza Rotyi (#82376) üzenetére


Viktor77
titán

FRP-re biztos nem jó a másik launcher.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#82378) Rotyi


Rotyi
aktív tag

Itt is van
Apex launcher. Frp bypass.
Nekem ezzel sikerült bejutnom, aztán új fiókot hozzárendelni.

Ami majdnem az, az nem az!

(#82379) Petyuska111


Petyuska111
tag

Sziasztok, egy Honor Mediapad X2-es 7 colos tabletem van, de bedöglött, nem javítható (alaplaphibás). Gondoltam, hogy veszek valami hasonlót, de teljesen pánikban vagyok, szinte semmi nincs, ami hasonló lenne. A 7 colos méret az ideális nekem, egy kézzel is tartható legyen, ez a legfontosabb. Esetleg 8 colos, ha 7-es nincs, de nagyobb semmiképp, 10-es kizárva. De 7 colos gyakorlatilag nincs semmi, se Mo-on, se a kínai webshopokban. 8 colos: Mi Pad 4-et találtam a Geekbuying-on 93e ft Hongkong-ból szállítva, de nem látok vámmentes szállítási lehetőséget, ez így sok. Máshol meg nem kapható, bár valaki írta hogy itthon is beszerezhető, de honnan????? Én sehol nem találok eladót. Ezek is jók lennének, de sehol nem kapható egyik sem: Huawei M5 lite 8, Huawei Mediapad M2 7. Geekbuying-on találtam egy ilyet: Teclast M8, erről tudtok valamit? Mondjuk gyanúsan olcsó. Van estleg ötlete valakinek, mit tudnék venni? Egyedül a Samsungot zárnám ki, kinézetre, specifikációra is nagyon gagyi mind, olyat nem szeretnék.), illetve a kínálat alját is kerülném. Azonnal meg is szeretném venni, tehát olyan kell, ami kapható is jelenleg. Kínomban már a nagyobb telefonokat is nézegettem, a Xiaomi Mi Max 3 nem rossz, bár a képarány más mint egy tabletnél, de már ebbe is belemennék. De persze ez sem kapható már sehol. Help please!!!!!!!!!!!!

(#82380) cidalain válasza Petyuska111 (#82379) üzenetére


cidalain
veterán

Banggood-on 260 dolcsi most a 4/46 GB wifi only Mi Pad 4. Ott van EU priority Line áfamentes szállítási opció. Már másfél éves tablet kifut lassan szerintem, ára is magasabb, mint szokott.
Itthon a xiaomishop-ból lehetett rendelni korábban, már nem lehet.
CN verzióban csak angol és kínai nyelv van, Bootloader zárt, így nem lehet kapásból romot cserélni. Global sw szintén problémás, nem frissülő rendszer, de legalább a bootloader nyitva, így egyből mehet a romcsere, ami ajánlott.

Én 7" tabletről váltottam Mi Pad 4-re, alig volt nagyobb 1-1 centi.

Honor Pad 5 8" szintén kapható Banggoodon elég jó, de itt amelyik CN romos az ugyan multi language, de nincs rajta google play store. Nem tudom rá lehet e rakni. Global meg nehezen beszerezhető.

Általad említett Huawei-ek már régiek külföldön talán azért nincs, itthon sosem lehetett azokat venni eleve.

Teclast M8 annyi, de Allwinner soc van benne. Hasonló áron Chuwi Hi9 Pro (8.4") még esélyes. Másodvonalas kínai gyártók korrekt cuccokkal, de kompromisszumosak.

Vagy még Lenovoban van 8"-os, de ezekbe általában gyengécske Snapi 450-es soc van 3 GB rammal. Ilyet mondjuk itthon is kapni.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82381) Dr.NX válasza cidalain (#82380) üzenetére


Dr.NX
Topikgazda

Találtam egy ilyen Lenovo M8-at (TB-8705), 4/64-es konfigért elég jó ár a 170 USD.
https://www.banggood.com/Lenovo-M8-P22T-Octa-Core-4GB-RAM-64GB-ROM-8-Inch-1920+1200-Android-9_0-OS-Tablet-p-1650122.html?rmmds=buy&cur_warehouse=HK
8", 198*123*8.15 mm

Elfogadom a sütiket.

(#82382) cidalain válasza Dr.NX (#82381) üzenetére


cidalain
veterán

Jaja nem rossz, ez a második generációs M8.
Itthon Lenovo M8 Plus, vagy Lenovo M8 FHD, vagy Lenovo Tab M8 Full HD néven találkoztam már vele. Van 3/32 és 4/64 verziója is. Életképesebb mint a Snapdragon 450-nel.

Alzán kapható volt a 3/32-es 59-ért. Most épp nincs. Ezt se nagyon látni itthon sajnos, nem tudom miért, de figyelgetni kell. Vagy kintről rendelni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82383) Josi válasza Petyuska111 (#82379) üzenetére


Josi
aktív tag

Én januárban vettem a Mi Pad 4 Wifi only-t global rommal 188$-ért.
Facebookon keresd meg HOC.hu-t lehet, hogy tudna rá kupont adni, és akkor már nem kerülne annyiba. (én is kuponnal vettem Banggoodon 255$ helyett. :) )

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#82384) Petyuska111 válasza cidalain (#82380) üzenetére


Petyuska111
tag

Köszi! A Mi Pad 4 tetszik, csak az ára nem, 246 euró, máshol azt olvastam, hogy 160 euró szokott lenni... A Lenovo M8 (Dr.NX ajánlása) is tetszik, árban is jobb, 158 euró, valószínűleg ez lesz! Van esetleg bármi olyan ami ellene szólhat, amiért nem érdemes megvenni? A specifikációja jónak tűnik, kivéve talán a Mediatek chipset-et. De ha jól látom, ennél jobbat nem fogok most találni.

(#82385) cidalain válasza Josi (#82383) üzenetére


cidalain
veterán

Néztem, nincs most rá kupon, vagyis 265-ről 257-re kupon van, de az még mindig sok. Én 169-ért vettem tavaly (3/32-es wifi only), és akkor még a dollár is 280 alatt volt.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82386) Petyuska111 válasza Josi (#82383) üzenetére


Petyuska111
tag

Kár hogy nincs kupon. Így sok.

[ Szerkesztve ]

(#82387) Josi válasza Petyuska111 (#82386) üzenetére


Josi
aktív tag

A facen itt kérdezz rá:
HOC.hu - GadgetShop
Simán nem biztos hogy találsz kupont rá.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#82388) cidalain válasza Josi (#82387) üzenetére


cidalain
veterán

Nincs olyan kupon ami csak a HOC-on van máshol nincs.
Ők is onnan szedik ahonnan én is keresem :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82389) Lenovo spec. válasza hugyecz (#81626) üzenetére


Lenovo spec.
csendes tag

Szia.
Ezt hogy sikerült megoldani? Ugyan ilyen tabletem van ezzel a hibával, a hálúzati beálltást nem lehet kihagyni

(#82390) Petyuska111


Petyuska111
tag

Még egy kérdés: a 7 colos (nem 8, hanem 7!) androidos tableteknél (ios nem érdekel) - ha egyáltalán vannak még ilyenek - mi a prémium kategória most, mik a legjobb tabletek? Vagy pedig - ahogy sejtem - 7 colban csak hulladék van jelenleg, semmi olyan ami értelmezhető lenne 2020-ban.

(#82391) cidalain válasza Petyuska111 (#82390) üzenetére


cidalain
veterán

7" kikopott. Nincs értelmes. A kisebb káva miatt egy mai 8-as épp hogy csak nagyobb, mint egy 3 évvel ezelőtti 7-es.
Pl a Mi pad 4 6 milivel szélesebb csak mint a Nexus 7 2013, magassága egyezik, és vékonyabb. Mondjuka te volt tabodnál 15-15 milivel magasabb-szélesebb. Az még tolerálható lenne szerintem.

Nézd meg mekkora a kiszemelt tablet, kartonból vágd ki, és fogd kézbe :) (én is így nézegettem a telókat, amikor vennem kellett)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82392) Petyuska111 válasza cidalain (#82391) üzenetére


Petyuska111
tag

Pontosan ezt tettem, papírból kivágtam... Az van, hogy a volt tabom (Mediapad X2) méretei a létező legideálisabbak számomra, meg azt szoktam meg. A Lenovo és a Mi Pad 4 pedig pont annyival nagyobb annál, hogy már nem annyira kényelmes a fogása. Nem is a magasság, hanem a szélesség a kritikus. Na meg a nagyobb súly. Mégsincs más választásom, Lenovo lesz megrendelve, ez van, valamit venni kell. Köszönöm a segítséget mindenkinek!

(#82393) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Van egy Lenovo YOGA Tablet 2 1050F a kijelzője tökéletes képet ad de az érintő rész nem akar működni vagy max nagy ritkán egyszer egyszer.Na most nézegettem hozzá kijelzőt komplett kijelzőt találtam 17000Ft-ért de a kérdésem az lenne ez is úgy van megcsinálva mint egy telefon,hogy az érintő felület az lcd hez van ragasztvba vagy külön van az érintő része?Azért kérdem mert 10EFt körül külön érintő rész is találtam hozzá
Szóval csak az érintő üveg részét is lehet külön cserélni?Régen samsung nem tudom már milyen fél okos telefonban is volt ilyen megoldás,hogy lcd és érintő külön volt és lehetett csak az egyiket cserélni.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#82394) cidalain válasza Pityu. (#82393) üzenetére


cidalain
veterán

Ha néha érzékel, akkor elsőnek megnézném a szalagkábel csatlakozását, lehet hogy ki van lazulva.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82395) Pityu. válasza cidalain (#82394) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Lehúztam az összeset meg vissza de csak egy ponton alul középen érzékel.Nem az enyém volt előzőleg szóval lehet volt leejtve mert mintha a képernyő alja vagyis az érintő üveg nem illeszkedne száz százalékosan.Factory resetet csináltam rajta de nem javult amúgy hibátlan az lcd képe.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#82396) Renok


Renok
senior tag

Sziasztok,
150e Ft alatt keresek olyan új, min. 9,5 colos, OLED kijelzős wifi only tabletet, ami alkalmas digitális képregény olvasásra (.pdf, .cbr, .cbz., .epub formátumok), youtube és netflix nézésre és játékra.
Létezik ilyen az elhanyagolt android tablet vonalon?

[ Szerkesztve ]

(#82397) cidalain válasza Renok (#82396) üzenetére


cidalain
veterán

Hogyne lenne: Samsung Galaxy Tab S5e
SM-T720 a wifis, SM-T725 az LTE verzió kódjele
Mindennek megfelel, amit szeretnél, és mindegyik verzió belefér a keretedbe, ha olyan helyen veszed, ahol épp akciós.
Játék azért módjával, nem a leggépigényesebb játékokat kell rajta futtatni full grafikával.

(#82395) Pityu.
Akkor passz. A konkrét kérdésedre nem tudom a választ, de pötyögd be Youtube-ra hogy Yoga tablet 2 touch panel replace, aztán biztos lesz találat, és ott majd látszik hogy egybe van-e vagy külön.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82398) Pityu. válasza cidalain (#82397) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Néztem pár videót az egyiken elméletileg nem volt ragasztva a kijelző hanem külön volt az üveg és így is találtam külön érintőüveget amit linkeltem is,egy másik videóban viszont lefejtették az érintőt az lcd ről de lehet az más típusú volt.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#82399) Nightspirit


Nightspirit
csendes újonc

sziasztok,
szeretném jó pár éves Nexus 7-tabomat lecserélni egy aktuálisabbra. annak idején jó cucc volt azóta is megy szépen. Igaz a 4.4 kitkat-et frissítettem 6.0.1ig. Hibátlanul működik de elférne a frissebb op rendszer és bizony meggyűlik a baja a mai alkalmazásokkal, egyszerűbb játékok pl. War and Order, Alien Blackout nem mennek folyamatosan már. Vagy egy akármilyen egyszerűbb RPG. PUGB megáll egy helyben de gondolom az pc-n sincs optimalizálva szóval mindegy. Mivel nem követem a trendeket nem nagyon vagyok képben, elvileg játékra használnám az újat, esetleg filmezés. Samsungot nem szeretnék annyira hülyén van árazva ami olcsóbb abban alig van memória, ami meg ok hardver az meg kb egy számítógép ára. És annyi márkát találtam...Teclast, Chuwi, Alldocube, Lenovo, Asus már talán nincs is frissebb, se Acer, Huawei és Amazon Fireből(jövő hónapban jön frissített kiadás erősebb hardverrel) már láttam jót viszont a Google play hiányzik nekem, nem vagyok egy nagy guru hogy így-meg úgy rootoljak meg ráoperáljam. Miaz ami esetleg jó ajánlat lehet a mai világban? Nagyon megbízhatatlan a sok kínai márka? Mediatek az felejtős inkább a Snapdragonra kell rámenni? Nos, hátha valaki tud valamit ajánlani. Lenovo Tab4 8 Plust néztem egyébként hogy jó lehet, viszont már nem elérhető a weboldalukon sem. Lehetőleg 10 col alatt keresek, kényelemesebb nekem a 8-7.
ár: maximum 200-250 euro talán még belefér.
Nagyon köszönöm. Szép napot!

(#82400) Krissz5435


Krissz5435
aktív tag

Hello!

Tabletvásárlás előtt állok és kinéztem párat, de nem tudok dönteni.

Ezeket néztem ki:
Huawei MediaPad T5 10 Wi-Fi 3/32GB 58.990
LENOVO TAB P10 TB4-X705F 32GB WI-FI (ZA440034BG) FEKETE 69.990
Lenovo Tab4 10 Plus (TB-X704F) 4/64 74.990
Huawei MediaPad M5 Lite 10 3/32 76.490

A lenovo tab4 10 plus tetszik, mert végre nem egyszerű fekete lenne, és 4/64-es, viszont olvastam, hogy nem lesz frissítés, marad a 7.1-es android rajta, ami gondolom nem valami jó hír.
A másik amit néztem az az m5 lite, ami elég jónak tűnik.

A lényeg az lenne, hogy egy hosszú akkuidős tabletet vegyek, amivel jópár évig (3-4) nem lenne baj. Filmnézésre, netezésre kellene, de a lényeg, hogy jó legyen a wifi. Tudom, hogy kicsit erős a tablet ilyen célra, de ami 1-2 héten belül megjön (emiatt kína kizárva) csak ezeket találtam. A T5 az olcsósága miatt van benn, de az akkuideje az gyengébb, mint a többinek.

Ha esetleg tudtok újonnan másik 10 col körüli tabletet, ami legalább 3 giga rammal van, azt is szívesen meghallgatom.

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.