Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82651) cidalain válasza JohnK (#82649) üzenetére


cidalain
veterán

Tabletnél az 5 év elég húzós, márcsak az akku miatt is, de nem lehetetlen. Viszont akkor érdemes most normálisabb hardverrel venni, ami most azt jepenti hogy 8 magos soc, és 3 GB ram minimum. A legolcsóbb ami ezt teljesíti az a Huawei Mediapad T5 ami bolttól, akciótól függően 55-60 között megvehető. Nagy elektronikai áruházaknál megadják rá a 2 év gyári hivatalos garit, érdemesebb ott venni, mert a kicsit olcsóbb GSM shopoknál néha csak 1 év bolti garival adják.
Van ennek 4 GB ramos verziója is, de az még többe kerül.

(#82650) cynric
Huawei Mediapad T5 4/64 GB-os Wifi verzió. 70 körül van akciósan.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82652) JohnK válasza cidalain (#82651) üzenetére


JohnK
aktív tag

Nem gondoltam volna, hogy az 5 év lesz a legmeghatározóbb szempont, jónak tűnik az ajánlott típus, alaposan utána fogok olvasni.

1 kérdés, mert valahol olvastam ilyesmit, a google szoftvereket a Huawei eszközök nem támogatják majd, ez erre a konkrét típusra ugye nem vonatkozik? :F

(#82653) cidalain válasza JohnK (#82652) üzenetére


cidalain
veterán

Ez a Mediapad még full google támogatással rendelkezik, és ez így is marad a termék teljes életciklusában.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82654) perfegor17


perfegor17
senior tag

Sziasztok! kaptam egy asus transformer AIO p1801-es "tabot" dock nélkül töltővel.
Az android nem hajlandó indulni róla. Windows pedig csak a dock-al érhető el. Recoveryből kapott egy teljes formázást de nem tölt be így se.Van rá valami megoldás hogy újra húzzam az egész androidot.Mini usb kábelem van hozzá meg micso sd-m is.

(#82655) cidalain válasza perfegor17 (#82654) üzenetére


cidalain
veterán

Első feladat: szerezd meg (töltsd le) a gyári romot, esetleg valami alternatívat, ha létezik rá (pl Lineage OS)
Ha ez megvan lehet továbblépni. Ha nincs, nem szerezhető be, akkor mindegy is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82656) cidalain válasza cidalain (#82655) üzenetére


cidalain
veterán

Mákod is van, meg nincs is :)
Full támogatása van az Asus oldalon, letölthető a gyári rom [link]
Leírást még majd kell guglizni, hogyan kellene feltenni az androidot rá.
A pech az, hogy ez nem mai csirka már, és csak Android 4.1 van rá, az meg már abszolút nem támogatott. Oké pár dolgot fog tudni futtatni, de csodára ne számíts. Netezni, filmezni azonban oké lehet ezen a nagy kijelzőn.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82657) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Sziasztok!
Nagymamának szeretnék min 10 colos, 4G-s tabletot venni (DIGI-s kártya menne bele), max 40-50eFtig. Elsősorban kép/videó nézegetésre, egyszerű 2D-s játékokra lenne használva, és fontos szempont hogy relatíve nagy hangerővel szóljon. Az alábbiakat néztem ki:
Lenovo TAB M10 16/2GB -> 50e
Teclast P10HD 32/3GB -> 42e (BG, spanyol raktár)

Lenovo mellett szól a magyar gari, de nem tudom hogy a 2GB ram elég lesz-e hosszú távon. Teclast meg nyilván mindent ver papíron ebben az árkategóriában, csak a megbízhatóságot nem ismerem.

Esetleg tudnok ajánlani még valamit ezeken kívül?

(#82658) rothfb válasza -cobra- (#82657) üzenetére


rothfb
veterán

50 000-ig nem nagyon van itthon választék. Egy még amit biztosan ajánlanék, hogy ne vegyél már 2Gb rammal tablet-t. De majd jön egy nálam hozzáértőbb...

(#82659) atos30 válasza -cobra- (#82657) üzenetére


atos30
aktív tag

A nagyit nem fogja érdekelni a specifikáció. A nagy hangerő ellenben igen. Én valami Samsung félét vennék használtat, amin még van garancia. Amit én használok most Samsung T515, annak elég szép hangja van.( Hangosabb és tisztább, mint a Huawei T5). Vagy egy S3 tab vagy valamelyik régebbi A széria.

A pénz azért van, hogy elköltsük!

(#82660) cidalain válasza -cobra- (#82657) üzenetére


cidalain
veterán

Nyilván inkább a Teclast a 3GB ram miatt. Viszont a kínai tabok lépe, hangja nem szokott a legjobb lenni.
Samsung SM-T595 esetleg használtan még beleférhet a keretbe.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82661) -cobra-


-cobra-
aktív tag

Köszi az ajánlásokat.
Ha ragaszkodok a 3GB RAMhoz, a 10colhoz és a 4G-hez akkor a legolcsóbb új hazai gép a Huawei MediaPad T5 10 LTE 4G 32GB ÁK szerint ~65eFt.
Ezt kicsit sokallom, lehet overkill is a nagyinak. Használtat nem szívesen vennék másnak ajándékba, de szétnézek, hátha...
Gyanús hogy ennyi pénzért a P10HD bestbuy lesz. Olvasgatva a fórumot többször ajánlott opció a Teclast a maga kategóriáján belül. Szerintem megtenné ez is, jelenleg egy alsópolcos Navon-t nyúz, csak elromlott a hangszórója. Megoldás lenne egy BT-s hangszóró, de ez még mindig nem segít az 1GB RAM miatti lassúságán, ami viszont engem idegesít ha hozzá kell nyúlni.

(#82662) JohnK válasza cidalain (#82653) üzenetére


JohnK
aktív tag

Az ajánlott típus minden szempontból jónak tűnik, egyetlen félelem vele kapcsolatban, hogy nem lesz-e túl nagy a 10".

Létezik olyan tablet, ami tartalmazza mindezeket az előnyöket mint a Huawei Mediapad T5, IPS kiejlző, nagy aksi, 3 GB RAM, Android rendszer csak kicsivel kisebb?

A nagy méretet meg lehet szokni szerintem, de gondoltam megkérdezem. :F

(#82663) cidalain válasza JohnK (#82662) üzenetére


cidalain
veterán

Nemnagyon.
Korábban kintről lehetett ajánlani a Xiaomi Mi Pad 4, és a Chuwi Hi9 Pro-t de elég problémás már a beszerzésük, kifutó darabok.

Illetve van egy itthon kapható típus is Lenovo M8 fullHD 3/32. Alzán most épp kapható, máshol eddig nem nagyon láttam, árban hasonló a T5-höz. [link]

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82664) Nightspirit


Nightspirit
csendes újonc

Sziasztok, csak gyors helyzetjelentés. Végülis Geekbuying.comról rendelve megjött a Xiaomi Mi Pad 4 tablet, kellett neki két hét. Szép darab, van súlya rendesen. Méretre alig különbözik a Nexus 7től. (hossza egyforma, és kb fél centivel szélesebb.) Kijelző körüli káva keskenyebb gondolom azért. Nagyobbra számítottam, de kellemesen csalódtam a 8 collban. Google Play működik, bár kellett az appnak engedélyeket adni manuálisan, mert a letöltés előtt mindig megakadt a hitelesítésnél. Nem kellett semmi apk-t rátenni alapból rajta volt a Play Store. Android 8.1.0 és MIUI 10.3.1 van rajta, magyar nyelv is támogatott bár nincs minden lefordítva teljesen. Szóval köszönöm az ajánlást, eddig bejön a cucc.

(#82665) -cobra- válasza -cobra- (#82661) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Na akkor még egy kérdés. Melyiket vennétek a három közül a fenti felhasználásra (kép/videó nézegetés, alap játékok, feltétel a 4G, normális hangszóró és kijelző):
Teclast P10HD 3GB >> 40e (új, külföldi garival)
Lenovo M10 2GB >> 50e (új, garival)
Samsung Tab A 2GB (2016!) >> 40-50e (új, gari nélkül)

Most a Teclast és a Samu között vacilálok, lehet ilyen felhasználásra elég lenne a 2GB RAM is, és akkor már inkább a Samu felé billen a mérleg.

(#82666) rothfb válasza -cobra- (#82665) üzenetére


rothfb
veterán

Én a Teclast-ot venném. A másik kettő a 2 Gb ram miatt kiesett nálam.
Mondjuk a Teclast esetében a külföldi gari sem tetszene, de ha tönkremegy, max vennék másikat. De ez én vagyok.

(#82667) maestro87


maestro87
őstag

Van egy Teclast M89 Pro tabletem, kb. 1 hete üzemeltem be, de baromi gyorsan merül, 3 nap alatt úgy 50%-ról lemerült teljesen. Tegnap beállítottam, hogy kapcsolja le a WiFi-t alvó állapotban, de így is fél nap alatt 6%-ot merült. És természetesen használat nélkül merül ennyire, kikapcsolt képernyővel.
Hogyan lehetne megállapítani mi meríti ennyire az aksit? Nincs benne olyan akku használati statisztika mint más ROM-oknál (pl MIUI) és nem lehet korlátozni sem alkalmazásonként az akku használatot. Van rá ezekre valami app?

(#82668) raziel01 válasza -cobra- (#82665) üzenetére


raziel01
veterán

De jo, hogy írtál. Teclast P10Hd-t megneztem, elgondolkoztam rajta. Spanyol raktarbol rendelve nem lehet semmi buktató ugye?
5 eve rendeltem GB-rol ha jol remlik 3 napon belül hozta a futár.

(#82669) cidalain válasza -cobra- (#82665) üzenetére


cidalain
veterán

A p10Hd nem támogatja a B20 LTE frekvenciát, így a 4G sebesség max nagyobb városokban lesz elérhető. Ha kistelepülésen lenne használva, vagy amúgy gyengén lefedett részen, akkor simán lehet hogy csak Edge lesz rajta, ami alkalmatlan egy csomó dologra ma már.

(#82667) maestro87
Fél nap 6% napi 12% üresjárati fogyasztás nem olyan sok, főleg ha ebben némi használat is van, akkor pláne oké

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82670) F-ECT$ válasza cidalain (#82642) üzenetére


F-ECT$
titán

Kicsit agyalva, Lenovo M10 Plus ajánlott? Kb 75k, de 4 GB RAM és legalább ugyanaz a gyártó mint a mostani tabjetjéé, így nem lenne szokatlan a felület.

Dive ever, work never.

(#82671) cidalain válasza F-ECT$ (#82670) üzenetére


cidalain
veterán

Vehető igen.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82672) maestro87 válasza cidalain (#82669) üzenetére


maestro87
őstag

Nincs benne semmi használat. 3 napig egyáltalán nem volt használva és lemerült 0%-ra. Van egy tippem, hogy az Aliexpress app meríti le ennyire, mert valamelyik frissítés óta a Redmi 4X-em is ilyen tüneteket produkált míg nem korlátoztam le teljesen az app-ot, csak a Teclast-on nem találok ilyen beállítást. :( De most kvázi töröltem az app-ot, meglátjuk így mennyire merül.

(#82673) Soma01


Soma01
veterán

Egy 10 colos táblagépet szeretnénk vásárolni. Magyarországon, magyar garanciával, számlával, újonnan. Az elvárás annyi, hogy a net és a YouTube jól menjen rajta. (esetleg néha egy két film) Játék nem lesz. A 4G támogatás fontos, friss Android fontos. Minél több gari, lehetőség szerint. Ár, közép kategória.
Mit ajánlotok?

[ Szerkesztve ]

(#82674) cidalain válasza Soma01 (#82673) üzenetére


cidalain
veterán

Huawei Mediapad T5 LTE
Van 3/32 GB és 4/64 GB verzióban is. A kisebb 70 körül van a nagyobb 85 körül. A te igényedhez elég a 3/32 is. Friss android? 8.0 van rajta. Ha frissebb droid kell akkor Samsung csúcsgép ajánlott (jövőbeni frissítés is lesz) de az dupla ennyibe kerül

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82675) Soma01 válasza cidalain (#82674) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi!
És a Lenovo Tab M10 FHD Plus 4GB/64GB LTE? Ebben Android 9 van elvileg. Igaz, így már 80k ez is. Mondjuk a kijelző felbonása nem valami jó.

[ Szerkesztve ]

(#82676) Soma01 válasza cidalain (#82674) üzenetére


Soma01
veterán

A MediaPad T5-nek nincs külön témája?
Egy 2019-es cikkben az volt,hogy jön rá az Android 9. Azóta meg semmi hír nincs erről. A Huawei azt írta a kérdésekre,hogy hivatalosan nincs róla infójuk. :F

(#82677) rothfb válasza Soma01 (#82675) üzenetére


rothfb
veterán

FullHD felbontás nem valami jó? Mennyit szeretnél?

(#82678) rothfb válasza Soma01 (#82676) üzenetére


rothfb
veterán

Nem lesz rá Android 9. 8-as az utolsó, végleges.

(#82679) Soma01 válasza rothfb (#82677) üzenetére


Soma01
veterán

Bocs. Tényleg. Az egyik bolt oldalán volt írva, valami kisebb felbontás.

Lenovo Tab M10 Plus LTE 4GB/64GB és a Huawei MediaPad T5 10 LTE 4/64G között van lényeges különbség ami miatt érdemesebb valamelyiket választani?

(#82680) cidalain válasza Soma01 (#82679) üzenetére


cidalain
veterán

M10-nek van olcsóbb változata csak HD felbontással.
Az FHD-s 4 GB ramos vehető nyugodtan. Szerintem ma nincs jelentősége hogy Android 8 vagy 9 van egy gépen. Nálam ez nem lenne döntő szempont.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82681) SV21


SV21
tag

Üdv mindenkinek!

Egy Lenovo Tab 4 8-ról kellene egy másik ugyanilyen készülékre átrakni 1-2 játékot, ami play áruházból lett letöltve.
(Rokon gyerkőc nem szeretné, hogy az eddig elért rekord pontszámok, szintek törlődnének és újra előről kéne kezdenie...)

Mi erre a legjobb megoldás? :F

(#82682) Soma01 válasza SV21 (#82681) üzenetére


Soma01
veterán

A google fiókkal onnan jelentkezik be. Nem?

(#82683) Gubu0101 válasza Soma01 (#82682) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen,a Google fiók tárolja,többek közt a játék állását is,játék indítás után azzal kell bejelentkezni.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#82684) SV21 válasza Soma01 (#82682) üzenetére


SV21
tag

Tehát akkor jól értem, annyi az egész, hogy a másik tableten használja ugyanazt a Google fiókot, töltse le ugyanazokat a játékokat, és így onnan folytatódik, ahol korábban abbahagyta?

Bocsánat de nagyon nem értek ilyen szinten a dologhoz, csak mindig engem kérdeznek :D

(#82685) Gubu0101 válasza SV21 (#82684) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen ugy ugy :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#82686) Josi válasza Gubu0101 (#82683) üzenetére


Josi
aktív tag

Játékja válogatja.
Van ahol a facebook profillal kell bejelentkezni, és akkor tudja folytatni.

''Ne ess pánikba, és mindig tudd, hol a törülköződ'' Ford Prefect után szabadon

(#82687) F-ECT$ válasza SV21 (#82684) üzenetére


F-ECT$
titán

Ki kell próbálni, mielőtt törölnéd a régiről, de a legtöbb játék szerencsére már a felhőbe is ment.

Dive ever, work never.

(#82688) B.i.L válasza Gubu0101 (#82614) üzenetére


B.i.L
senior tag

Mindenre is jó,Andikáról* jöttem.A családban lecseréltem mindent is Almára.Nekem megbízható,jó aksi idő,kijelzőt megszoktam,sebbességre nincs panasz,támogatás sokáig,gyors,mindent is tud.Ha pro vonal belefér,akkor inkább azt.
2018 alias ipad6
2019 alias ipad7
2017 alias ipad pro 10,5.- ez jobb,mint a fenti kettő.

[ Szerkesztve ]

Horgászni mentem...B.i.L

(#82689) Gubu0101 válasza B.i.L (#82688) üzenetére


Gubu0101
veterán

Koszi! Mar meg van. Az Air 3 lett a befuto vegul :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#82690) B.i.L válasza Gubu0101 (#82689) üzenetére


B.i.L
senior tag

Használd egészséggel :C

Horgászni mentem...B.i.L

(#82691) -cobra- válasza -cobra- (#82665) üzenetére


-cobra-
aktív tag

Na végül sikerült találni egy használt karcmentes garis Huawei MediaPad T5 10 Wi-Fi + LTE 3/32GB tabletot 35-ért, így az lett a befutó. Tetszik a cucc, szerintem a nagyinak se lesz kivetni valója vele, már csak a komplett családi fénykép albumot meg a megszokott játékait kell felmásolni rá. :) Köszönöm mindenkinek az ajánlásokat.

(#82692) Akellla


Akellla
tag

Sziasztok . A következő dolog történt,Samsung T 580 2016 tabom képernyője egy esést követően pókhálósra tört,szeretném megcsináltatni,szerintetek hol próbálkozzak,hol korrektek,kb mennyibe fog kerülni a mutatvány. Kösz a segítséget,mindenkinek. Majd elfelejtettem 10 colos a gép.Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#82693) embe


embe
nagyúr

Sziasztok!
Rokon szeretne a gyereknek venni egy androidos tabletet, tanácsot kért tőlem..én meg tőletek. Nem vagyok képben tablet vonalon.
Az igényei:
10" -os legyen, jó a wifis verzió is. Játékra - is - kellene.
A keret: 50eFt.

Elsősorban hazai beszerzéssel érdekelne, de ha van jó ajánlat külföldi webshopban, akkor az is jöhet.
Köszi a válaszokat előre is!

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#82694) cidalain válasza embe (#82693) üzenetére


cidalain
veterán

Ha alap játék is lesz, és nem szókereső, akkor 3 GB ram minimum kell, nincs mese. (Komoly 3D játékokhoz ez is kevés persze)
Huawei Mediapad T5 3/32GB a legolcsóbb ilyen tablet itthon. Akciósan kicsivel 60 alatt van ami több, mint a keret. Viszont ami 50-ből jön ki az sokkal rosszabb gép. Megéri kicsit bővíteni a kereten.

Külföldről Chuwi, Teclast modelleket kell nézegetni, minimum 3GB ram, és Mediatek Helio soc legyen benne. Kintről kijön 50-ből is a sztori, csak legyen időtök kivárni, míg ideér. Most szerintem spéci (nincs áfa itthon) postával is több mint 1 hónap.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82695) embe válasza cidalain (#82694) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Igen én is ezt a Huawei-t nézegettem itthon. Mondtam, hogy az olcsó 1GB -os gépeket hagyja.
A Teclast régebben dicsérték. Nincs vele minőségi probléma?
Pár éve az Ebay-ről rendeltem szintén ennek az ismerősnek egy tabletet, passz a márkája, de nem adta magát. A kijelző is gyenge volt, pedig a specifikációk alapján akár jó is lehetett volna.
Néztem ezt a Teclastot is még.
Akkor jó lehet az irány amit nézegettem.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#82696) cidalain válasza embe (#82695) üzenetére


cidalain
veterán

jó az irány, igen. Teclast M30 vehető.
Kínai gépek jók, csak a wifi gyengeségre, és a kijelző fényerőre szoktak panaszkodni általában, hogy kicsit gyengébbek. Otthoni használatnál ezek nem vészes dolgok, meg nem is érint minden gépet. Problémásabb a gariügyintézés. Persze cserébe erősebb hardvert kapsz egységnyi, vagy kevesebb pénzért.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#82697) embe válasza cidalain (#82696) üzenetére


embe
nagyúr

Rendben. Köszi az infót!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#82698) kinnkong


kinnkong
csendes tag

Beszereztem egy Huawei T5-t tabletet. Nem kis mértékben ezen a fórumon elhangzottak alapján. Köszönetképpen írok a tapasztalataimról remélve, hogy segíít másoknak. Huawei M2 8 LTE -ról álltam át. Az a maga idejében (5 éve) felső kategóriás volt. Gondom volt vele mert kevés volt a 2 giga ram és az akksi is legyengült. Csak házi olvasásra kellett ezért váltásnak megfelelt a Huawei T5. Ami előre lépés: sokkal jobb üzemidő, nagyobb képernyő (10,1) , több ram (4 giga), több héttér tároló (64 giga). Ami nem annyra jó: kisebb fényerő, rosszabb betekintési szög, karcosabb hang (az M2 természetesebb volt), a vezérlő gombok rossz helyen vannak (álló helyzetben alul vannak). Most ennyi jutott eszembe.

(#82699) Pacino68


Pacino68
tag

https://edigital.hu/wifi-3g4g-tablet/lenovo-tab-m10-fhd-plus-103-tb-x606x-za5v0183bg-4gb64gb-lte-tablet-szurke-android-9-p762374
Ez jónak tűnik, egyedül az 5.000 akksit keveslem.

"A 22-es csapdája"

(#82700) cidalain válasza Pacino68 (#82699) üzenetére


cidalain
veterán

A specifikációknál 1024x600 px-nek írják a kijelzőt :C
(Természetesen az Edigital a balfék, ez rossz adat az oldalon)
Jó hát minden nem lehet ideális. Vagyis lehet, de akkor nem ennyibe kerül :)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.