Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63301) kristof_ válasza Bári (#63236) üzenetére


kristof_
tag

Na tegnapelőtt megrendeltem az Asus Z300C-t dokkolóval együtt. Csodálkoztam is, mert 2-3000ft-al volt csak drágább, mint máshol csak a tablet. Elutaltam a pénzt, megjött a visszaigazolás erre ma hívnak, hogy a beszállító rosszul adta meg az adatokat és dokkoló nélküli a termék (valahogy sejtettem, hogy ez lesz). Szóval megyek vissza ismét keresgélni :D

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#63302) Bári válasza kristof_ (#63301) üzenetére


Bári
tag

kb 4 napja írtam nekik, és akkor azt írták vissza jár hozzá. Lehet te voltál az első aki ilyet akart rendelni? Nem tudom, mindenesetre szerintem is kínos...

(#63303) kristof_ válasza Bári (#63302) üzenetére


kristof_
tag

Hát eléggé kínos szerintem is, de a csávó azt mondta, hogy a beszállító írta félre, ők csak azt írták ki amit kaptak...ettől függetlenül elviseltem volna, ha sűrű bocsánatkérések közepette odaadják azt amit rendeltem és csak utána veszik le a honlapról :DD
szerk: De a röhejes, hogy fehér színben ugyan ez még kint van a honlapon, dokkolóval együtt és 2perce volt frissítve a termékkiírás

[ Szerkesztve ]

LG OLED65CX & Samsung HW-Q950T & PlayStation 5

(#63304) darnics válasza csendes (#63295) üzenetére


darnics
aktív tag

üdv! win 8.1 van a gépemen.az usb kábelhez mi köze??a pc felismeri a progi nem ismeri fel ami felrakná ugye a frissitést

(#63305) csendes válasza darnics (#63304) üzenetére


csendes
őstag

Az a köze, hogy a hivatkozásról: [link], amit korábban kaptál, le lehetett tölteni és telepíteni az x64 és x86 illesztőprogramot is 8.1-hez. Ha ezek után sem látja az RK BatchTool legfrissebb verziója a tabletet, akkor vagy a csatlakozással van valami hiba vagy a tablettel.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63306) M@rdel


M@rdel
őstag

Sziasztok,
Tudnátok nekem javasolni egy tabletet ami
8" - 10"
40.000 és 60.000 Ft
és az edigital kínálatában megtalálható?

Elsődleges a megbízhatóság, jó kijelző, jó akku idő.
Felhasználása főleg internet, youtube, és egyszerűbb játékok lenne.

Előre is köszönöm!

M@rdel

Ha indokolt, az ár picit rugalmas! :)

[ Szerkesztve ]

(#63307) RAZERXX válasza DougButabi (#63291) üzenetére


RAZERXX
tag

ok de milyen drivert ? hp 1012 nyomtatóm van

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#63308) codmester


codmester
tag

Sziasztok! Megint. Tabot keresek elsősorban filmre,(ezért fontos az otg!);talán netre.
Minél olcsóbban, max 30k

(#63309) csendes válasza M@rdel (#63306) üzenetére


csendes
őstag

Mindkét irányban rugalmas árral:
30 ezer Ft: Alcor Zest Q880I
40 ezer Ft: Lenovo TAB A8 (59-407805) 16GB; Asus Transformer Pad TF103CX 8GB Refurbished
65 ezer Ft: Lenovo Yoga2 8 (59-426322) 16GB

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63310) M@rdel válasza csendes (#63309) üzenetére


M@rdel
őstag

Köszönöm!

A refurbished-től kell félni? Nincs tapasztalatom az ilyen felújított készülékekkel.

(#63311) csendes válasza M@rdel (#63310) üzenetére


csendes
őstag

Erről mostanában elég sokat írtak a fórumba. A garancia konkrétan erre 1 év.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63312) M@rdel válasza csendes (#63311) üzenetére


M@rdel
őstag

Kösz! Utána olvastam!
Eddig szimpatikus az Asus!

(#63313) darnics válasza csendes (#63305) üzenetére


darnics
aktív tag

der elmontam már hogy maga a pc látja.csak a progi nem akkor nem lehet baj a catlakozással meg a gépemmel fölleg.amit küldtél az mi mert azt már elküldték de nem értem.

(#63314) phoenix1989


phoenix1989
őstag

Na senki nem tud semmit ajanlani?

(#63315) kurtzyx


kurtzyx
tag

Estét!

Átnéztem az itthon kapható wines tabokat [bill. dokkolóval] + 1 acer switch E-t ki tudtam próbálni órán [legalábbis asszem E volt, nagy, randa, színes és acer switch :D ha régebben is volt hasonló switch akkor meg passz.]
Minden esetre nem igen győzött meg a dolog. Könnyebbnek könnyebb de legalább elég kicsi ahhoz, hogy folyton azt nézd mikor esik át a lábad közt és hasonlók. Viszont ahhoz képest, hogy 10 inchről beszélünk meg igazából elég nagy :D dokkolóval 1,5 kiló körül és másfélszer olyan vastag mint az Y70-50em?! Ez persze a konkrét típus hibája és nem az összes hibridé, holnap elslattyogok boltba megtapogatni egy másik switchet [switch 10 FHD a bolt szerint, gondolom ez a sw5 széria akar lenni ami elvben az E-vel 1 időben jött ki].

Néztem még a Asus Transformer T100TA / TAM / CHI stb gépeket amik szintén nem éppen kicsik [kivéve a CHI ami iszonyat sexy de annyiért már ipad air 2-vel dobálnak meg bárhol.] viszont semmivel sem tudnak többet mint az acerek [konkrétan a billentyűzetük kevésbé tűnik életképesnek.]

Ugyanakkor ha a másik switch se áll kézre akkor marad a sima tableten való pötyögés.
Erre az esetre a már megénekelt [net, média, jegyzetelés, hearthstone, 3g / LTE, 2gb ram, bővíthető rom és 1 +: normális kijelző, elsősorban színhűség + fényerő párosra gondolok ezalatt.] adatokkal rendelkező droidos gépek közül mit lenne érdemes megnézni?
A keret 90ről közbe bővült 100-120k-ra. [Előny ha edigitalnál beszerezhető, bár nem feltétel.]

Esetlegesen euból Cube i7, teclast 98x pro? Ha euból jönnek akkor a vásárlás helye szerinti VAT-ot kell fizetni? [tinydealen ha jól emlékszek lehet németből hozatni.]

Illetőleg lenne 1 appokat illető kérdésem hátha tudja vki:
Droidra van olyan szöveges dokumentum szerkesztő ami ismeri a kanákat és a kanjikat [japán írásjelek]?
Ha jól emlékszek a Ms Word winen ezt meg tudja oldani úgy, hogy hepburn átírással beírod és a szó leírása után a latin betűket kanjira / kanákra cseréli.

Huh ez hosszú lett.

Előre is kösz.

[ Szerkesztve ]

(#63316) DougButabi válasza RAZERXX (#63307) üzenetére


DougButabi
tag

Mondjuk telepítsd fel ezt

(#63317) RAZERXX


RAZERXX
tag

:C :R

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#63318) csendes válasza phoenix1989 (#63314) üzenetére


csendes
őstag

30 ezer Ft alatt nincs ajánlott 10" tablet.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63319) V.Stryker válasza csendes (#63318) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az felett mik az ajánlottak? Mondjuk 60k-ig.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#63320) Con Agni


Con Agni
újonc

Sziasztok segítségeteket szeretném kérni!

- Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8-10 között
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? mindenképpen újat
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? ha van mód itthonról
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? játék, internet, filmnézés olvasás, könyvek
■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? 60-70 között

(#63321) zolikaDB válasza kristof_ (#63303) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nagyon megköszönném annak, akinek van/illetve neked, ha meglesz, hogy írnátok pár sort róla. Általános sebesség, programok, multitask, film. És ha vkinek van lehetősége: van-e probléma, ha pl egy youtube-os klip hangját kiküldöm bluetooth hangszóróra! (Asus ME572-nél egyik tulajnál gond volt a majdnem azonos frekvencia miatt)

(#63319) V.Stryker: elvileg Asus Zenpad Z300.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#63322) csendes válasza V.Stryker (#63319) üzenetére


csendes
őstag

10" tablet:
Leginkább az ajánlott 60 ezerig, ami éppen EU raktárból rendelhető kínai webshopból (gearbest, tinydeal, stb), Intel Atom Z37XX SoC-cal és dual OS-sel, 2GB RAM, 32/64GB ROM-mal, Chuwi, Onda, Teclast, Pipo, Cube.
Magyar üzletből jelenleg 60 ezerig: [Asus Transformer Pad TF103CX 8GB Refurbished]; [UTOK 1020Qb ]; [Lenovo IdeaTab A7600 tablet]; [Lenovo TAB A10 (59-407938) 16GB]

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63323) darnics válasza csendes (#63260) üzenetére


darnics
aktív tag

egyszerüen nem értem et a dolgot.nekem nem ad be semmilyen telepitö ablakot.a driver mappába csak ddl filék vannak de azokat hiába rakom a system 32 driver mappába akkor nincs semmi.hogy van az hogy a számitogép látj a program meg nem.kellene már egy megoldás.szeretném frissiteni.köszi!

(#63324) csendes válasza darnics (#63323) üzenetére


csendes
őstag

Talán az segít, ha automatikus fordítással küldöm magyarul, persze ez nem tökéletes: [link]. Ha még gond van vele, akkor kérdezz.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63325) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Szeretnék játékra egy tabletet. Főleg az új FIFA miatt érdekelne. Telefonom Xperia M2, ettől erősebb hardverre gondolnék mindenképp, lévén hogy ez nem elegendő pont az említett játéknak. Mit ajánlotok? Nexus 7 újonnan 39990-ért játszhat? Vagy esetleg volna valami jobb? Jó ideje nem követem a piacot. :) Telefon váltáson is törtem a fejem, de még 70-80-e körül is nagyon hasonló hardver van bennük mint az M2-é amit nem is értek. :(

(#63326) Con Agni


Con Agni
újonc

Sziasztok erről mi a véleményetek?

http://tablet-pc.arukereso.hu/kruger-matz/km1064-1g-p259904081/

És köszönöm az eddigi válaszokat!

(#63327) csendes válasza Con Agni (#63326) üzenetére


csendes
őstag

A KM1064.1G nagy valószínűséggel a Pipo M9S [link]. Az 1064G pedig a Pipo M9.
Az RK3288 SoC eddig tabletekben nem igazán tudott befutni, pedig már 2014. augusztusban a piacon volt. Elsősorban talán a melegedés miatt.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63328) csendes válasza Barell (#63325) üzenetére


csendes
őstag

Ezeket ajánlották a FIFA 16 Ultimate Team-hez [link]: Motorola Nexus 6, HTC Nexus 9, HTC M8, Asus Nexus 7 2nd Gen, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy Alpha, Samsung Galaxy Note Edge, Sony Ericsson Xperia Z2 Tablet, Sony Ericsson Xperia Z3, Samsung Galaxy S4, HTC Nexus 4, LG G2
Más típusokkal viszont vannak kompatibilitási gondok.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63329) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Sziasztok!

Milyen tabletet tudnátok ajánlani? Kijelző legyen 8-10 inch közötti, ha lehet legyen új, vagy jó állapotú használt, leginkább egyetemi jegyzetelésre, filmezésre, olvasásra használnám. Olyan 50-60 ezret szánnék rá! Itthoni vagy külföldi nem lényeges :)

(#63330) darnics válasza csendes (#63324) üzenetére


darnics
aktív tag

nagyon szépen köszönöm de ahogy eddig is irtam fogalmam sincs hogy mivan.nem jön be semmilyen telepitő ablak a program továbbra sem ismeri fel pedig a pc maga felismeri egyből.azt amit küldtál megcsináltm ahogy a waytq oldalon is irja meg ti is irtátok.a windows system driver mappába beraktam amit kell aztán ennyi de semmi változás.köszi szépen !!!

(#63331) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

A segítségeteket kérném, mert tanácstalan vagyok! Még az sem biztos, hogy jó topikba írok! :F
Szóval szükségem lenne egy olyan eszközre, ami könnyű, hordozható és lehet hozzá kapcsolni D-SUB-os projektort. (A legtöbb helyen sajnos csak ez van, ahol használnom kellene a tabletet, vagy valami egészen mást?!). Gondoltam HDMI-D-SUB átalakítóra is, csak azt nem tudom, hogy mennyire megbízható.
Eddig laptopot használtam erre a célra, viszont cipelni nem egyszerű és hosszú távon nem könnyű, főleg, hogy a töltője is elég nehéz! :F
Ha lehet, akkor 2 in 1 eszközben gondolkodnék, mivel akkor lenne egy tablet és billentyűzettel együtt egy majdnem laptop. Az is jó, hogyha bluetooth billenyűzet van hozzá.

Talán anno az ASUS Transformer Book Trio tudott volna valami olyasmit amit én keresek. Ott a billentyűzetben volt egy külön op. rendszer és a tablet Android rendszert futtatott. Ez azért is lett volna jó, mert a tableten használhatom a digitális könyvet (tanár vagyok), míg a billentyűzetnél menne a film, vagy dia, vagy bármi.

Érthető, hogy mit szeretnék? Van valakinek valamilyen ötlete?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#63332) TirGael válasza tjb007 (#63057) üzenetére


TirGael
tag

hali!
mire odajutottam egyikből se jutott.
ha szerdáig be akarok valamit szerezni, akkor buktam, ügye? Vagy esetleg van más? Akár méretben nagyobb is jó (bár az gondolom pont drágább).

(#63333) csendes válasza Dolphine (#63331) üzenetére


csendes
őstag

Elvileg működik: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63334) tjb007 válasza kurtzyx (#63315) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha továbbra is kell a billentyűzetes dokkoló (megeshet, hogy keverlek valaki mással), akkor itthon továbbra sem lesz semmi az Androidos vonalon.
Billentyűzet nélkül itthonról ezek jöhetnek szóba (10 hüvelykesek): Samsung Galaxy Tab S 10.5, Lenovo Yoga Tablet 2 10", ASUS ZenPad 10 Z300CL, ASUS Transformer Pad TF303CL
Ha kisebb is megfelel szólj.

A Cube i7-ből EU-sat még sehol sem láttam, Teclast X98 Pro viszont van, aminél csak annyit kell fizetned amennyi fel van tüntetve (286 dollár). EU raktáras esetekben az áfa miként és hogyan kérdéseivel felesleges foglalkozni.
App témában: [link]

(#63329) ChrisDzsi95

Acer Iconia B1-830, Lenovo A8, Alcor Access O819M (fontos tudnivaló), Allview Viva H8 LTE, Allview Viva H10 LTE

(#63331) Dolphine

Egyetlen egy lehetőség van csak, az pedig a átalakító. Pontosabban egy konverter, vagy egy olyan kábel, amibe bele van építve. Vannak olcsóbbak és drágábban belőle egyaránt, de koránt sem biztos, hogy az olcsóbbak működni is fognak. A sima HDMI-D-SUB kábel nem jó, mert nincs ami az a digitális jelet analóggá konvertálja. A probléma ott kezdődik, hogy itthon olyan 2in1 Androidos modellt már nem kapni, amin van HDMI kimenet is. Nem 2in1 Androidos akad egy-kettő (pl. ASUS Transformer Pad TF303CL), de nincs túl sok belőlük, legalábbis amik ajánlottak is.
Van még egy lehetőség, ami igazából kettő: Windowsos 2in1 itthonról, vagy dual OS 2in1 Kínából, de ezeknél is kelleni fog a konverter.

(#63332) TirGael

Wi-Fi only Nexus 7 még van, szóval rendeld meg most és akkor biztosan nem fogod bukni. :)
50 ezer forintból még kijön az Acer Iconia B1-830 és Alcor Access O819M (fontos tudnivaló) is.

(#63333) csendes

Ezzel csak annyi gond, hogy ehhez is kell még egy átalakító, amitől még bizonytalanabb lesz az egész működése.

(#63335) whbear válasza csendes (#63333) üzenetére


whbear
senior tag

Szia!
Mint öreg Fedorás ismerősként kérdezem, mi a véleményed az általad is linkelt edigitalos Asus Transformer Bookról? Tegnap rendeltem egyet.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#63336) Dolphine válasza tjb007 (#63334) üzenetére


Dolphine
addikt

csendes Köszönöm a választ! :R Valami ilyesmi megoldásra gondoltam.
Létezik olyan megoldás, hogy WiFin keresztül küldöm át jelet a projektorba, amin D-SUB bemenet van?

tjb007 Köszönöm Neked is a választ! :R
Megerősítettek abban amire eddig is gondoltam!
A HDMI kimenethez nem ragaszkodom.
Amit szeretnék, az egy tablet (akár Android, akár Windows) és jó lenne, hogyha a tablettel tudnék mászkálni, miközben a projektoron a kivetített képet változtatom.
Vagy az is lehet, hogy inkább kellene egy Mini PC + Android / Windows tablet kombó?! :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#63337) csaba1203


csaba1203
addikt

Sziasztok!

Nem tudok dönteni és a segítségetek kérném.Nexus 7 tabletem cserélném és 3 gép is szóba jöhet.
Ezek a következők:-[link]
Pro és kontra ha vkinek van tapasztalata velük.

(#63338) csendes válasza Dolphine (#63336) üzenetére


csendes
őstag

Jogos a fenti észrevétel, viszont van micro HDMI-vel is: [link]. Egy "buta" projektorhoz nincs ilyen megoldás.
Van a Gigabyte-nak pl. BRIXX sorozata, némelyiken VGA (D-Sub) kimenettel, de mire beleraksz mindent, a legolcsóbb is 50 ezer Ft fölött lesz. [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63339) Dolphine válasza csendes (#63338) üzenetére


Dolphine
addikt

Lehet, hogy mégis a Barebone PC lesz a megoldás.
Gondolom ez könnyebb, mint egy Notebook, vagy tévedek? :F
A lényeg, hogy valami könnyebb eszköz kellene!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#63340) tjb007 válasza Dolphine (#63336) üzenetére


tjb007
nagyúr

Létezik ilyen megoldás, megoldható a dolog, viszont az olcsóbb és a drágább megoldás is elég költséges.
Vagy projektort kerül lecserélésre (ez az, ami eleve nem játszik), vagy beruházol még a vezetékmentesítésbe is, vagy marad a kábelese megoldás és/vagy a notebook.

(#63337) csaba1203

Nexus 7 (2013)
Pro: támogatás, stock Android
Kontra: öregecske AP, nem bővíthető tárhely

Lenovo Yoga Tablet 2 8"
Pro: üzemidő, bővíthető tárhely, erősebb AP
Kontra: x86-64-es AP, "nehéz"

ASUS Memo Pad 7 ME572C
Pro: az előzőnél is erősebb AP, bővíthető tárhely
Kontra: x86-64-es AP, erősen átszabott rendszer ("bloatware")

(#63341) zolikaDB válasza tjb007 (#63340) üzenetére


zolikaDB
veterán

Ez a Memopad me572c sztem kifutott. Mediaban, Edigitalban 50k-s aron futott ki, mashol meg nemnagyon lattam. Nemet MM-ban is 200€.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#63342) Dolphine válasza tjb007 (#63340) üzenetére


Dolphine
addikt

Nem tudom, hogy mennyire off, ha jobban belemegyünk ebbe a témába? Vagy írjak privátot?

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#63343) tjb007 válasza Dolphine (#63342) üzenetére


tjb007
nagyúr

Eléggé az, szóval nyugodtan írjál.

(#63344) csendes válasza Dolphine (#63339) üzenetére


csendes
őstag

Kb. 900g + a HDD vagy SSD.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63345) csaba1203 válasza tjb007 (#63340) üzenetére


csaba1203
addikt

Köszönöm a válaszod! Ha hasonló méretben gondolkodom 7-8" mi lenne jó alternatíva ezeken felül?
Árban max 65-ig.

[ Szerkesztve ]

(#63346) tjb007 válasza csaba1203 (#63345) üzenetére


tjb007
nagyúr

Allview Viva H7 Xtreme, esetleg még az ASUS MeMO Pad 8 ME581C, de ez már 70.

(#63347) csaba1203 válasza tjb007 (#63346) üzenetére


csaba1203
addikt

:R

(#63348) Dolphine válasza csendes (#63344) üzenetére


Dolphine
addikt

Akkor jóval kevesebb, mint egy notebook!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#63349) DAVID0000


DAVID0000
aktív tag

Sziasztok!

Tablet vásárlás előtt állok. Szertnék segítséget kérni abban, hogy milyen tablatet válasszak ami legalább az alábbi paraméterekkel rendelkezik:
4 Magos
Legalább 1 GB Ram
Bővíthető memória
Bluetooth
WiFi
GPS
SIM kártya

Köszönöm.

(#63350) tjb007 válasza DAVID0000 (#63349) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kimaradt a legfontosabb: az ár. :)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.