Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63701) dlaj válasza tjb007 (#63698) üzenetére


dlaj
őstag

Köszönöm a segítséget.

(#63702) Krisz79


Krisz79
őstag

Üdv Mindenkinek!

30eft értékig szeretném a legjobb vételt választani.
Milyen tablettet érdemes néznem és keresnem?

Esetleg innét érdemes valamelyik?
Realsys:
[link]
Vagy az Euronics-ből:
[link]
De minden ötletet elfogadok, ajándékba lesz.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#63703) kelly7 válasza tjb007 (#63677) üzenetére


kelly7
aktív tag

Arra vagyok kíváncsi, hogy átlag használatra, netezés ilyesmi mennyire gyors?

(#63704) Krisz79 válasza Krisz79 (#63702) üzenetére


Krisz79
őstag

Jól pörög a topic. :K
Esetleg ez a Lenovo?
[link]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#63705) bonifa333 válasza tjb007 (#63698) üzenetére


bonifa333
aktív tag

Nagyon kosszonom.
Varok karacsonyig.

Szep estet!

(#63706) cidalain válasza Krisz79 (#63704) üzenetére


cidalain
veterán

Jo, jo.
Csak mashol 26-ert is megveheto, akar ingyen szallitassal is!
Szoval ha ez mellett dontesz, akkor ne euronicsba vegyed. Az arkulonbsegbol kijon egy normalis tok pl.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#63707) whbear


whbear
senior tag

Sziasztok!
Pár hete vettem egy Asus Transformer Pad TF103CX 8GB Refurbished -et. Minden szép és jó, de néhány napja ki-bekapcsolás után elfelejti a wifi jelszót. Mi lehet a gond?

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#63708) Krisz79 válasza cidalain (#63706) üzenetére


Krisz79
őstag

Köszönöm, első körben csak kérdésként tettem fel,hogy vállalható-e?
Aztán úgyis a jobb ár kiválasztása....
Esetleg ebben az ársávban lenne jobb vétel?

K.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#63709) Hyacinto


Hyacinto
tag

Kedves Mindenki!

A Huawei M1 8-as tabletem szó szerint egyik napról a másikra elromlott. Bekapcsolás utána rendszer feláll, megy minden rendesen, ám egy kb. húsz másodperc után a kijelző elsötétedik, (ha elindítok valamit, akkor szinte azonnal) és újraindul a masina. Ez megy "végtelen" ciklusban, amíg ki nem kapcsolom a gépet. Bár már már volt olyan is, hogy a kikapcsolási folyamatból indult újra... Ha töltőre dugom kikapcsolt állapotban, ott is hasonló dolog történik. Vagyis megjelenik, a logo, majd az elem és a töltöttség mintha ki be dugdosnám a töltőt.

Aznap amikor még jó volt, egy BKK Info alkalmazást telepítettem, de nem hinném hogy az lenne a ludas.

A tablet nincs rootolva, nem nyúlkáltam bele, egy éve az enyém, első tulaj vagyok, szóval nem tudom merre induljak el egyáltalán...

Segítségeteket előre is köszönöm!

Hiába no, nem igazán értek a hardwerekhez. (És a szoftwerekhez sem...)

(#63710) cidalain válasza Krisz79 (#63708) üzenetére


cidalain
veterán

jobb nem nagyon van. hasonló/ egyenértékű van.
Ami még szóba jöhetne 30 alatt (ABC sorrendben):
Acer Iconia Tab B1-770
Asus Memopad ME176CX Refurbished
Huawei Mediapad T1
Wayteq xTab 7Q

Ebből talán ÉN az Acer felé hajlanék a 16GB háttértár miatt, és a Lollipop miatt (bár ez utóbbi valaki szerint hátrány). Ha nem ezt venném akkor a Lenovot.

Milyen felhasználásra vennéd?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#63711) mazsi válasza csendes (#63697) üzenetére


mazsi
senior tag

Ráadásul a Teclast hajlamos a melegedésre, ami pont terhelésnél veszi majd vissza az órajelet :(

Viszont a Teclast héten belül itt van, a másik még bő hónap.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#63712) tjb007 válasza Hyacinto (#63709) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hardveres eredetűnek tűnik ez a probléma, szóval a szervizeltetése lenne ajánlott, de a biztonság kedvéért próbálj meg egy gyári visszaállítást is (esetleg még újratelepíteni a rendszert) és ha szerencséd van meg is fog oldódni.

(#63710) cidalain

A B1-770-ben relatíve kis kapacitású akku van, nem tudom mennyire mutatkozik ez meg a használat során; a MediPad T1 7.0 meg kompletten felejtős.

(#63711) mazsi

A másik is melegedni fog és ugyanúgy vissza fogja venni az órajelet. Passzív hűtés mellett az összes Bay- és Cherry Trail-es modellnél ez van/volt/lesz a helyzet.

(#63703) kelly7

Ugyanannyira gyors és használható mint a T530. A T533-ban egy frissebb, némileg erősebb SoC van, de ebből -ha csak nem szintetikus tesztek futnak rajta 0-24-ben- túl sok minden nem fog érződni.

[ Szerkesztve ]

(#63713) csendes válasza whbear (#63707) üzenetére


csendes
őstag

Először frissíteném a firmware-t. Próbáld meg törölni a kapcsolatot és újra létrehozni. Ha be van állítva Google backup, akkor próbáld meg ideiglenesen letiltani. Ha be van kapcsolva a router-en a MAC szűrés, akkor meg lehet próbálni azt kikapcsolni. Utána még megpróbálhatod a factory reset-et (töröl minden adatot). Ha az sem segít, akkor szervíz. Mindenesetre itt [link] leírták ugyanezt a hibát és például a Google backup kikapcsolás nem segített.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63714) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Tudnátok tippet adni, hogy Teclast X98 Air 3G-t honnan lehet/éri meg most rendelni?
EU-t és kínait is örömmel veszek.

Elöre is köszi

(#63715) tjb007 válasza szatocs1981 (#63714) üzenetére


tjb007
nagyúr

GearBest

(#63716) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm szeretne venni a párjának Karácsonyra (nem lehet elég korán elkezdeni :D ) tabletet.
Mutatott kettő, én abból ki is választottam a megfelelőbbet, de szeretném kikérni mások véleményét is, illetve ötletet gyűjteni.
50K adna érte max, amire használná a srác pedig:
Filmnézés, internetezésre, és skypera használná leginkább. (Navigációt is mondtak, bár ezt furcsáltam)

Köszönöm az ötleteket előre is. :R

(#63717) tjb007 válasza csibusz0314 (#63716) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kijelzőátló? Egyéb elvárások?

(#63718) csendes válasza tjb007 (#63712) üzenetére


csendes
őstag

Passzív hűtés mellett az összes Bay- és Cherry Trail-es modellnél ez van/volt/lesz a helyzet.
Elvileg a Cherry Trail (Z8XXX) SDP csak 2W, a Bay Trail (Z373X) SDP 2,2W.
Z373X-ös TV dobozoknál, stickeknél az volt a tapasztalat, hogy hűtőborda beépítés után passzív hűtéssel is megbízhatóan működtek [link], bár volt aki ventillátort is beépített. Tableteknél is a hűtés hűtőbordákkal, hőpasztával, részleges fémborítással sokat javítható, vagyis lehetnek különbségek az egyes típusok között.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63719) csibusz0314 válasza tjb007 (#63717) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Igen-igen elfelejtettem, 7" is telejsen jó, de ha ebben az árkategóriában van nagyobb, viszont a felbontás rovására nem megy, akkor természetesen jöhet nagyobb is.

(#63720) tjb007 válasza csendes (#63718) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lehetnek különbségek, de ez az általános, főleg a kínai modellek esetében.
Igen, lehet akár házilag is változtatni ezen, csak a vásárlók 95%-ánál (lehet, hogy keveset is írtam) ez nem opció, főleg nem egy tabletnél. Egy boxot vagy sticket eleve sokkal könnyebb szétszedni és újra összerakni, mint egy tablet.

(#63719) csibusz0314

Acer Iconia B1-830, Alcor Access O819M, ASUS ZenPad 7.0 Z370C, ASUS ZenPad 8.0 Z380C, ASUS MeMO Pad 8 ME181CX, refurbished ASUS Transformrt Pad TF103C/CX + MeMO Pad ME103K

(#63721) Hyacinto válasza tjb007 (#63712) üzenetére


Hyacinto
tag

Köszönöm az ismét gyors választ :R :R :R !

Próbáltam a gyári visszaállítást, de nem reagál rá semmit, pedig már annyira nyomom a kijelzőt, hogy majd átszakad a gép :). A biztonsági mentést elkezdi, de mire az érdemi munka megindulna megint csak kikapcsol, majd újra be :(. Valamiféle vírusba botlottam? Teljesen olyan, mintha nem engedné a gyári visszaállítást.

Ahhoz, hogy újratelepítsem az egészet, nem kéne rootolni? Na meg kéne hozzá egy firmware is... Az egésznek az lesz a vége, hogy beviszem a T-hez (bár érdekes, hogy egy hónapja járt le a gari és elkezd rosszalkodni) hátha ott tudnak neki hatni valamit, vagy egyéb ötlet/ hely a szervizeltetésre?

[ Szerkesztve ]

Hiába no, nem igazán értek a hardwerekhez. (És a szoftwerekhez sem...)

(#63722) csibusz0314 válasza tjb007 (#63720) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Köszönöm a segítséget, ahogy elnézegetem amúgy, akkor az Alcot, ami mindenhol megállja a helyét, de ugye nem olyan nagy márka, mint pl egy Asus memopad. Viszont az Alcornál helyén van a belső tárhely is, a felbontás is, a ram is, és a proci is. Kamera sem rossz. Mindegyik másiknál valami kicsit alulmarad.
Ő ezt nézte ki:
Samu
De akkor inkább már az Alcor.

(#63723) tjb007 válasza Hyacinto (#63721) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kell rootolni, firmware-t pedig találsz a neten hozzá (természetesen a modellszámnak megfelelőt kell keresni). Ez a ki-be kapcsolás viszont lehet, hogy a frissítésnek is keresztbe fog tenni, az meg nem egy jó dolog, ha a folyamat megszakad.
Szervizpontok: [link]

(#63724) KisApám válasza Hyacinto (#63721) üzenetére


KisApám
addikt

és (#63723) tjb007-nak:

Sajnos az én MOTOROLA XOOM-om is ezt csinálja: netezés vagy bármi más közben fogja magát és újraindul addig, míg le nem merül. Feltöltés utáni bekapcsoláskor is néha addig indul újra, míg le nem merül. Majdnem hogy használhatatlan... :(((

Nem tudom, hogy kell újra rakni mindenestől, meg nem is merek egyedül felrakni rá új rendszert, mert ha a közben indul újra, TÉGLA XOOM lesz belőle...a gyári alapállapotba való visszaállítás sem segített.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#63725) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

milyen androidos tabletet érdemes venni? Akár kínai is lehet...25-40k körül akarnék rá költeni

Tigris, tigris, csóvafény...

(#63726) csendes válasza cellpeti (#63725) üzenetére


csendes
őstag

Ennyiért már válogathatsz is. Mekkora legyen 7", 8" vagy 10", esetleg van elvárás a képarányra? GPS kell? Legyen benne 3G, esetleg 4G? Sima android vagy dual Win/Android? Játszani kell vagy inkább csak böngészni, videót nézni? Lehet kínai webshopból is vagy csak magyar üzletből? Jó a "refurbished" is (ajándékba nem ajánlott)?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63727) tjb007 válasza KisApám (#63724) üzenetére


tjb007
nagyúr

ROM (gyári és főzött egyaránt) fellelhető a neten, leírások is vannak, szóval ha azokat követed nagyon mit elrontani nem tudsz. Itt a rizikó inkább az újraindulásban van, emiatt meg aztán végképp mindegy ki csinálja.

(#63725) cellpeti

[link]

(#63728) cellpeti válasza csendes (#63726) üzenetére


cellpeti
veterán

7"-8" de ne 16:9es legyen inkább 4:3as. 3G lehet, de nem fontos, WIFI legyen mindenképp. Játszani is szeretnék persze. A legjobb a Win/Android páros lenne

Tigris, tigris, csóvafény...

(#63729) tjb007 válasza cellpeti (#63728) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ilyen pont nincs/nem lesz.
Ami az elképzeléseidhez a legközelebb áll az a Chuwi Hi8 vagy Vi8 Ultra, EU "raktárból" 30 ezer forint alatt megvan mindegyik szállítással együtt, csak ugye ezek 16:10-esek, nem 4:3-asok.

[ Szerkesztve ]

(#63730) csibusz0314


csibusz0314
aktív tag

Az Alcor amúgy mennyire megbízható tablet márka?

(#63731) Panthera válasza tjb007 (#63686) üzenetére


Panthera
őstag

A brand oldalán nem sokra jutottam.
Recovery módban ezt írja ki: SDK: MID-A13-Android4.2-V1.0-20130121
Keresve viszont ilyen néven nem találok romot egyik listában sem. Akármilyen Allwinner A13-as rom nem elég, ugye?

(#63732) cellpeti válasza tjb007 (#63729) üzenetére


cellpeti
veterán

honnan lehet ilyet rendelni?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#63733) csendes válasza cellpeti (#63732) üzenetére


csendes
őstag

Gearbest vagy Tinydeal. Csak EU raktárból érdemes. Ha nem lehet EU (német, spanyol) raktárat választani, akkor Kínából küldik és jön rá minimum 27% ÁFA. Gearbest-en van szállítási költség is, de nem vészes, max. kb 8 USD. Viszonylag könnyen lehet 5 USD körüli kuponokat is találni, időnként a regisztrációért is adnak.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63734) whbear válasza csendes (#63713) üzenetére


whbear
senior tag

Köszönöm szépen a választ, sajnos semmi sem segített. Várok egy kicsit hátha jön valami frissítés. Ha nem akkor gari időn belül szerviz.

Arch Linux, Void Linux, Network Radios, VoIP, HAM

(#63735) Tünci86


Tünci86
csendes tag

Sziasztok!

Nemrég kértem segítséget tablet vásárláshoz. Asus zenpad 8" (2Gb ramos) asus 572 c 7" és Lenovo yoga 2 között vacilláltam és az utolsó nyert ( miután mindet megtapiztan edigibe és mediaba) .
Pár napja gyűröm, megy rajta minden. Sajna a Lenovo yoga 2 fórum halott,így az első felmerülő problémámról itt kérdeznék.
Ha automatára állítom a fényerőt nen sikerül jól belőnie, sokszor túlságosan sötét lesz. Ezzel mit lehet csinálni,ha nem értek a mókoláshoz?

Huawei Mate 20 Pro //Lenovo Legion // Polar M430

(#63736) cidalain válasza Tünci86 (#63735) üzenetére


cidalain
veterán

Nem takarod le veletlenul az ujjaddal a fenymero szenzort?
Esetleg ha van rajta tok akkor azzal?
Az auto fenyero sajnos minden tabnal gyarilag van beallitva. Ha az neked nem okes, akkor hanyagolni kelln es beloni fixen.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#63737) kpetyke


kpetyke
tag

Sziasztok !

Szerintetek erdemes lenne lecserelni az lg v490 -em egy nexus 7-re?
Egyéb alternativákat tudtok mondani?

Köszi !

(#63738) Hyacinto válasza tjb007 (#63723) üzenetére


Hyacinto
tag

Ismételten köszönöm a gyors választ, azt pedig külön köszönöm, hogy nem koppintottál az orromra a szervizpontok kérdésében, hogy a Google a barátom, pedig jogos lett volna :B :B :B . Van is egy szervizpont a közelben, a jövő héten meg is látogatom, majd beszámolok a fejleményekről. :)

Hiába no, nem igazán értek a hardwerekhez. (És a szoftwerekhez sem...)

(#63739) csendes válasza kpetyke (#63737) üzenetére


csendes
őstag

Ahhoz jó lenne tudni, hogy miért akarod lecserélni. Miben nem felel meg az LG V490 az elvárásaidnak? Túl nagy vagy túl kicsi? Nem elég nagy a kijelző felbontása? Nem mennek rajta a legújabb játékok? Vagy esetleg valamilyen speciális tulajdonság (például NFC) hiányzik?
A Nexus 7 2013 (ha arra gondolsz) nagyon jó tablet, de már két éves. Ha már lecseréled a mostanit, akkor az új tablet abban legyen csúcs, ami neked fontos.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63740) body007


body007
addikt

Ezeket a dual os-es tabokat mennyire nehéz csak androidosítani? de szép szó :D
Egy Chuwi Hi8-at néztem - jó áron elérhető - de nekem semmi szükségem a vindózra így azt kiiktatnám és az egész tárhelyet az androidnak adnám. Ennek mi a menete?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#63741) floratm válasza krisz242 (#63179) üzenetére


floratm
senior tag

Igen már megvettem a Cube i7 remixet, meriemobilesrol eurolineval hozta a futár 2 hét mulva vámmentesen.

Nekem van rajta playstore, viszont az tényleg zavaro hogy nem jeleniti meg az Ő betüt és ékezeteket... várjuk az igért frissitéseket.
Egy tesztlistán láttam hogy előkelőhelyen végzett a modell a többi tabletekkel szembe, amit igy több heti használat után el is hiszek. A remix os böl adodhat ez a magyar nyelnélküliség ami tényleg zavaro lehet ezt leszámitva mindennel megvagyok elégedve

(#63742) Tünci86 válasza cidalain (#63736) üzenetére


Tünci86
csendes tag

Hú .:-D na ez eszembe sem jutott :-D

Kerestem rajta most,ha az a halványan csillanó kis pötty az amit találtam,akkor baromira nem jó helyen van,mert oldalra fordítva pont ott van rajta fogás ...
Köszönöm a segítséget :-)

Huawei Mate 20 Pro //Lenovo Legion // Polar M430

(#63743) csendes válasza body007 (#63740) üzenetére


csendes
őstag

Elég nehéz teljesen. Ugyanúgy UEFI van rajtuk mint egy asztali gépen, vagyis a teljes androidosításhoz azt is le kellene szedni. Egyelőre pedig csak a gyári android ROM van hozzá. Azért aki bátor, belekotorhat az android ROM-ba a particionálás módosításához, de akkor a Windows nem fog működni. Itt egy példa a Vi8-ra: [link]. Bepirosozták, hogy az így módosított ROM telepítéséhez Windows PE pendrive kell, illetve az OTG-re csatlakoztatott hub (egér, billentyűzet). A végén több lesz a hely az androidnak, a windows viszont nem fog működni. Vagy az android se fog :DDD
Fordítva (windowsosítani) viszont aránylag egyszerű: [link].
Vannak csak androidos változatok bizonyos típusokra ugyanarra a hardverre, mint a dual boot, pl: [link]

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63744) szatocs1981


szatocs1981
aktív tag

Win8.1 + Droid 4.4 vagy Win10 + Droid 5.0 kombót ajánljátok jobban?
Egyszerübb simulátoros játékok, filmezés, netezés a cél.

(#63745) tjb007 válasza csibusz0314 (#63730) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mint gyakorlatilag az összes létező márkának az Alcornak is változó a megítélése. Vannak, aki 100%-is meg vannak elégedve vele, és vannak, aki soha többet nem fognak semmilyen Alcor névvel fémjelzett terméket venni.

(#63731) Kvardlipot

Akármelyik nem lesz jó. Nem elképzelhetetlen, hogy belebotlasz egy olyanba, ami nem rá való, de mégis jó, ez viszont csak kísérletezgetés útján derülhet ki, ami hordoz magában némi kockázatot.

(#63740) body007

Röviden: nagyon. Annyira, hogy meg sem oldott. Fordítva viszont nagyon könnyen megoldható, csak ezzel te nem vagy/leszel kisegítve.

(#63744) szatocs1981

Inkább utóbbit.

(#63746) body007 válasza csendes (#63743) üzenetére


body007
addikt

Értelek. Pedig már azt hittem annyi mint MTK-n: flashtools és kész :)
Akkor jobban járok ha keresek droid only készüléket. Köszi :R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#63747) csibusz0314 válasza tjb007 (#63745) üzenetére


csibusz0314
aktív tag

Értem, akkor úgy kérdezem, hogy szerinted:
Samu Galaxy
vagy
Alcor

Szerintem az Alcor minden szempontból jobb választás lenne.

(#63748) stigma


stigma
addikt

Sziasztok!

10-13 év körüli gyereknek keres egyik ismerősöm tabletet játékra, netezésre, esetleg minimáis filmekre/rajzfilmekre.

Neki aza lényeg:
- Itthoni, garis boltból legyen:
- gyors legyen :DDD , amire azt mondtam hogy jó akkor Quad-Core kell
- szerinetm 1GB ram elég neki
-microSD bívíthetőség legyen
-Kijelzőben 7" szerintem max 8" (8"-os nem iggazán jön ki szerintem, max 1-2)
árban max 40k.

Őt ajánlottam neki elsődlegesen Asus MeMO Pad 7 ME176CX 8GB . Ez olcsó,igaz újracsomagolt de célnak tökéletesen megfelel, illetve ebből van 16GB-os verzió is 30k-s árral.
Ezenvelül a Lenovo 8"-os tablet megy 40k környékén. Samsung Galaxy Tab 4 menynire ajánlott?

Samsung vs Asus:
-Asus paraméterekben hasonló,árban kezdvezőbb, de max Android redszert tekintve nem tudom mennyire fontos, hogy legyen rá Lollipop. Árban 10k-val olcsóbb ami elsődleges szempont lehet
- Samsung-nál paraméterek eléggé hasonlóak, max a 2év gari az amin el lehet gondolkodni.

Ti mit ajántok?

Segítséget előre is köszönöm. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#63749) cidalain válasza stigma (#63748) üzenetére


cidalain
veterán

a játék az milyen felhasználást jelentene pontosan?
egyszerűbb angry birds szerű/ logikai izék, vagy komoly 3D grafikájú csúcsjátékok?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#63750) stigma válasza cidalain (#63749) üzenetére


stigma
addikt

Nemtudom szerintem vegyesen.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.