Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62501) DANDE22


DANDE22
tag

Erről tabról tapasztalata van valakinek? S ha igen akkor milyen?

vodafone_smart_tab_4_8_lte

Köszönöm a választ előre is.

(#62502) aytukabozs válasza tjb007 (#62480) üzenetére


aytukabozs
addikt

(#62476) cidalain

Köszi megoldódott szerencsére.

Dióhéjban; belassult a gazdijánál ez a csoda (Navon Platinum 10) ezért elhozta a haver hogy nézzek rá.
A cleanmastert egyből mondtam hogy tán el kéne felejteni, de ha már ott volt gondoltam megnyomogatom.
FR volt a terv, de a reset gombra csak újraindult a cucc, recovery-t nem sikerült előcsalogatnom, ugyhogy adb ből nyomtam egy reboot recovery-t.
Na azt nem kellett volna. Fogta magát és újraindult, de reco helyett úgy csinált mint aki bebootol, majd az android feliratnál leparkolt.
Ezen a ponton gyorsan átnyálaztam a kistesó topicját, és ott olvastam hogy a power mellé még a hangerő mellett található gombot is kell nyomni a recoveryhez, ami valóban bebootolt, de ott meg a hangerő gombokkal nem tudtam navigálni, a fel gombra fekvődroid, a le gombra semmi :/
Már minden mindegy alapon elkezdtem összevissza nyomogatni, és a 'hangerő -' valamint a mellette lévő francse tudja milyen gomb együttes nyomogatásával végre sikerült mozognom a menűben (igaz minden 10. nyomást érzékelte csak, holott álló oprendszerrel tökéletesen működnek a gombok.)
Így már összejött a FR, és gyorsabb is lett a masina picit, de lehet hogy ez meglett volna szimplán a clanmaster legyalulásával is.. :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#62503) eszgé100


eszgé100
őstag

sziasztok!

rootolt Amazon Fire HDX-el kapcsolatban lenne szükségen segítségre, tudom, hogy nem feltétlen droid, de a kindle-s topikok nem nagyon pörögnek és elnézést, ha itt nem fér el...

annyi a lényeg, hogy már sok szeméttel tele van és szeretném visszaállítani rá a gyári rendszert, de több helyen is olvastam, hogy rootolt eszközöknél ez nem úgy megy, hogy nyomok egy factory resetet, mert utána csak papírnehezéknek tudnám használni, amit nyilván nem szeretnék... ehhez a művelethez szeretném egy hozzáértő segítségét kérni, amit előre is köszönök szépen :)

"-Meddig tart a játék? -Amíg mindenkinek ki nem verik a fogát..."

(#62504) Gézengúz


Gézengúz
addikt

Lenovo Yoga HD+-ra vajon lesz lollipop? Tudni róla valamit?

(#62505) jksx válasza darnics (#62500) üzenetére


jksx
senior tag

Nekem volt igen rövid ideig Alcor q913m tabletem, a mali400 nem igazán tudja kihajtani ezt a felbontást, játékot meg sem próbáltam, mert a menük között váltogatás, vagy görgetés is be-be szaggatott. Egyedi töltő csatlakozás, és nehezen észrevehetően, de pixelhibák.

(#62506) LógaGéza


LógaGéza
addikt

Üdv!
Akciós a Chuwi VI7 Banggoodon, mennyire megbízható cuccról van szó? Autóba kellene navigálni, másra nem igen használnám, max zene menne még róla néha.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#62507) koncsik válasza darnics (#62500) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

http://prohardver.hu/tema/re_wayteq_xtab-100_qcr_sok_a_pixel_ez_a_gikszer/friss.html
Itt vannak vélemények, vedd figyelembe, hogy aki elégedett, kevesebbet ír... :K
Nekem még megvan, automatikus frissítések kikapcsolva, stb. Nekem v2 fw van rajta. Ritkán használom, gyerekek játszanak rajta, de emlékszem, hogy maguk a játékok jól mentek rajta. Türelem kell hozzá bekapcsolás után. Régen sok színes pdf-et olvastam rajta, illetve a képregények még rajta vannak.
Ez a proci/graf. más kütyükben sem bír többet, nem a W. a béna.

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#62508) g_g_g válasza csendes (#62431) üzenetére


g_g_g
őstag

Köszönöm a választ. Akkor próbálkozok a root-tal.

(#62509) tjb007 válasza DANDE22 (#62501) üzenetére


tjb007
nagyúr

[link], [link]

(#62503) eszgé100

Ezt próbáld meg: [link]

(#62504) Gézengúz

Nem lesz, ez hivatalos.

(#62506) LógaGéza

bicajoskema rendelkezik Vi7-tel, ő meg van vele elégedve. Áfával és mindennel együtt 25 ezer forint sincs, annyit meg meglátásom szerint bőven megér.

(#62510) hbala válasza Imre921 (#62469) üzenetére


hbala
aktív tag

Szia!
Meg tudnád nézni, hogy mennyit ír a belső tárhelyre? Mert korábban én is rendeltem, és a feltüntetett 16GB helyett csak 8GB-os volt.

(#62511) pillempáty


pillempáty
csendes tag

Sziasztok,

PocketBook SURFpad 4 M -al van valakinek? Főleg az érdekelne, hogy mennyire jól van összerakva, nyekereg, szétesik-e.

Üdv!

(#62512) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok,

vannak kinai, megbizhato 12 collos tabletek? Minel tobb rammal, hosszu akkuidovel es min. FullHD felbontassal erdekelne. Csak WIFI eleg.

[ Szerkesztve ]

(#62513) tjb007 válasza sto1911 (#62512) üzenetére


tjb007
nagyúr

Vannak, pl. Cube i7/Remix/Stylus, ONDA V116w, de ebből kettő gyárilag csak Windowst futtat.

[ Szerkesztve ]

(#62514) DANDE22 válasza tjb007 (#62509) üzenetére


DANDE22
tag

Köszönöm, ez is egy támpont. Nyilván a vodafone oldalát ismerem :-)

(#62515) Shingen válasza mirci18 (#62499) üzenetére


Shingen
addikt

Nincs mit!

風林火山

(#62516) codmester


codmester
tag

Sziasztok! Szerintetek a LENOVO IDEAPAD A10 megéri? 40k

[ Szerkesztve ]

(#62517) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok!
Kisfiúnk most 1 hónapos és kezd sok lenni a kép,legtöbb HDR.
Először digitális képkeretben gondolkoztunk.Egy jobb típus árából viszont kijönne egy egyszerűbb tablet is.(pl:Tab3 lite)
Szerintetek?Mert ha azt nézem a képek,videók mellett a tablet alkalmas netezésre is.Ha kicsit nagyobb lesz mehet mese is neki akár.(mondjuk ez dig.képkereten is)
Szerintetek?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#62518) tjb007 válasza codmester (#62516) üzenetére


tjb007
nagyúr

Új? Használt? 3G-s? Wi-Fi only? Ha használt mennyi idős és milyen állapotban van?

(#62517) Doggy dog

Jó meglátás, egy tablet azért multifunkcionálisabb egy digitális képkeretnél. Mennyit tervezel rászánni?

(#62519) cidalain válasza Doggy dog (#62517) üzenetére


cidalain
veterán

A tab 3 lite viszont nem a legjobb valasztas, elegge gyengus mar, regi.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62520) Doggy dog válasza tjb007 (#62518) üzenetére


Doggy dog
senior tag

& cidalain nagyjából az a 20 környéke!
Digi képkeret annyiért már majdnem kávét főz :DDD .Tudom tablet más,de max a wifi+net részét használnánk ki pluszba.Szerintetek?Van ami ajánlható ebben a szegmensben?Vagy mennyitől érdemes?(ár,gyártó)
Wines tablet az többe lenne szerintem,bár a topikjában írtak most valami Tescoban kaphatósat 20ért.26ért 8.1et.Mind2 frissíthető 10re,de maradnék droid vonalon,hacsak nem jobb a másik ebben az árban&tudásban!

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#62521) codmester válasza tjb007 (#62518) üzenetére


codmester
tag

Vadiúj! Expertbe wifi only
2 év garival

[ Szerkesztve ]

(#62522) cidalain válasza Doggy dog (#62520) üzenetére


cidalain
veterán

Wines nincs hasznalhato ennyiert ugy gondolom.
Ami alap legyen: 4 magos proci, 1 GB ram. Ezt a tab 3 lite mar nem teljesiti (csak 2 magos), es az arukereso szerint sincs 28 alatt.
En egy Lenovo A7-10 (Adam) fele kuldenelek, 24-25 korul, van akcioban kifoghato talan kicsit olcsobban is valahol.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62523) Doggy dog válasza cidalain (#62522) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Tab 3lite csak pl volt.De kapható itt aprón 20ért 0perces!

Ha használt,de jó állapotú,megbízható eladótól,akkor jöhet :K
Lenovo mellett mi jöhet még szóba?
Az a baj nem 2t láttam MM-be visszavinni és cserélték is,másra.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#62524) netseft


netseft
aktív tag

LG G Pad 8.0-hoz hasonló készüléket tudtok ajánlani? Mindenben megfelelne, csak már nem kapható (fixme!). A kijelző legyen 8" (esetleg 9", de ez úgyis ritka), minimum 1280x800 pixel felbontású, IPS. Új, hazai, minél több év garanciás eszköz a cél. Az árkategória 50 ezer Ft körül lenne. WiFi elég, 3G/LTE nem követelmény. Legyen 1GB RAM minimum. Frissítéseket szeretnék kapni, Samsung-féle bloatware-t nem szeretnék. Intel (optimalizáció?) és MTK (frissítések?) processzort kerülném, ha lehet. A noname gyártókat sem preferálnám. Egyelőre nem találtam semmi használhatót.

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#62525) Zeki válasza LógaGéza (#62506) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha innen veszed , nem jön rá 27% hazai Áfa, meg 2000Ft vémkezelési díj, mert van német raktáron. 75 dollárban minden benne van. És hamarabb megkapod.

(#62526) LógaGéza válasza Zeki (#62525) üzenetére


LógaGéza
addikt

Még jó hogy nem rendeltem meg, köszönöm! :R

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#62527) Zeki válasza LógaGéza (#62526) üzenetére


Zeki
nagyúr

Amikor legutoljára komolyan kerestem tabokat, akkor még 200Ft körül volt a dollár. Azok voltak a szép idők. :)
Akkor az en.jd.com oldalon volt egy bestbuy tab szintén 75 usd-ért, ingyen dhl futárral, és az volt az egyik itthon is kapható wayteq tablet eredetije.

[ Szerkesztve ]

(#62528) dodo_88


dodo_88
újonc

Sziasztok! Ajándékba szeretnék venni egy androidos tabletet a férjemnek, ebben kérném a segítségeteket. Min. 8" képernyőjű gépet szeretnék, többnyire filmnézésre és pdf olvasásra használná. Max. 50e ft körüli összeget tudnék rászánni. Csak új, magyar nyelvű, magyarországi garanciával rendelkező tabletek érdekelnek. Gps mindenképpen legyen benne, ha 3g is van, az sem hátrány.
Köszönöm!

(#62529) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok.
Tabot szeretnék venni .Mediamarktban vagy extremben...
10" vagy 9.7 " 4 mag 16 G Tárhely szerintem 2Giga ram kell már játék net tv zni. Wi fi nem kell net.
max 80K szánok rá.
Köszi

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

(#62530) Snakeiboy


Snakeiboy
aktív tag

Sziasztok!

Segitseget kernek. Szeretnek venni egy 7" androidos tabletet, ilyesmi parameterekkel:
1, 7"
2, min - 1GB ram
3, min - 16GB rom de akkor SD-vel bovitheto legyen vagy 32GB rom
4, 3G kepes
5, Wifi
6, normalis uzemido
Gyereknek lenne de sokat nyuzza, jatszik rajta - eddig egy Nexus 7 volt 2012-es de sajnos eltorott. Az osszeg ugy 200EUR lenne. Mit tudnatok ajanlani?

Elore is koszi.

Miert?????

(#62531) cidalain válasza Doggy dog (#62523) üzenetére


cidalain
veterán

wayteq 7q szintén ez az árkategória mint a lenovo. bár lenovo elég új modell abból nem vihettek még olyan sokat vissza. a tab 3 7 lite 3-4 hónapja boltban volt 22. de csak kétmagos. ne tévesszen meg a samsung márkajelzés. ez egy gyenge szar már. nem lesz jobb mint 24-ért egy Lenovo vagy Wayteq.
a tab 4 7 adja vissza valósan a Samsung tabok értékét. 40 fölött van.

de aprón lehet kicsit használtan (bő garival) max 20-ért 2× jobbakat is kapni. szóval sehogy sem jó választás

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62532) tjb007 válasza codmester (#62521) üzenetére


tjb007
nagyúr

Annyit megér.

(#62524) netseft

Mivel az 50 ezer forint körüli 8 hüvelykes (de a 7 és 10 esetében is) modellek 99%-ában vagy Intel, vagy MediaTek SoC van, így gyakorlatilag nem marad semmi. Egyedüliként a Huawei MediaPad T1 8.0 jöhetne szó, de egyrészt elég gyenge SoC kerül bele, másrészt meg még KitKat sincs rá (nem tudok róla, hogy megkapta volna még, ha igen javítson ki valaki), szóval frissítésre itt sem nagyon számíthatsz.

(#62528) dodo_88

Acer Iconia Tab B1-830, ASUS MeMO Pad 8 ME181CX, WayteQ xTAB-8X, Lenovo A8-50

(#62529) netkoo

Lenovo Yoga Tablet 2 10"

(#62530) Snakeiboy

Refurbished második genrrációs LTE-s Nexus 7?
Ezen kívül még az ASUS ZenPad 7 Z170CG, plusz az Allview Viva H7 Xtreme jöhet szóba.

Ha külföldről szeretnéd, akkor írd meg, hogy honnan (EU-n belül vagy kívül).

(#62533) Doggy dog válasza cidalain (#62531) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Linkelnél 1-2t,ami szerinted jó,megérné?Esetleg néhány alternatívát
Ha netán nagyobbat szeretnénk,8,9,10" abból néhány javaslat.Nem baj ha nem 20,de ne legyen 40 fölött.Szívem szerint 9,10be ugranék bele.
Esetleg nem friss modell,ami még ma is jó?Az nem baj,ha nem kap frissítést,de stabil,jól összerakott rom van rajta.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#62534) Snakeiboy válasza tjb007 (#62532) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Szlovakiaban vasarolnam. Neztem az Asust amit ajanlottal es hat talatam egy tesztet,t a mobilarenan, ahol nem nagyon dicserik. Igaz ez 8" os de a hardware+software ugyan az. [link]

Neztem meg a 8"os kategoriaban az LG G Pad 8.0 4G-t, ez egesz jonak tunik es barati az ar. Velemenyed szerint ezt vagy az altalad ajanlott Asus?

[ Szerkesztve ]

Miert?????

(#62535) dodo_88


dodo_88
újonc

#62532 tjb007:
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#62536) cidalain válasza Doggy dog (#62533) üzenetére


cidalain
veterán

Így már könnyebb a helyzet.
Asus ME176CX pl elég jó lenne arra a célra amire akarod. Sokkal jobb kijelzőfelbontás mint a korábban ajánlott kettőben. Ez már egy előremutató 7-es tab. Inteles SOC, emiatt játékra nem hardcore javallott, de netezni képeket videókat kezelni teljesen okés. Most sok helyen 40 körül van, de volt ez 35 is nemrég, lehet hogy várni kell egy akciót. 2 év gyári gari van rá, ha olyan helyről veszed.

8-10 szerintem felejtős. A legolcsóbb 10-es 40-ért van, Prestigio Multipad Wize 5002. 8-asból Lenovo, Wayteq fér bele esetleg Alcor.

Nexus 7 2012, 2013, pl használtan beleférhet. a régebbi az bőven, az újabb pont 40 körül, de ki lehet fogni jót talán ennyiért. Ezen biztos a stabil ROM, és vannak custom romok is rá

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62537) tjb007 válasza Snakeiboy (#62534) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nincs is nagyon mit agyondicsérni, nem egy best buy, de az igényeidhez ez az egyik, ami a legközelebb áll.
Az LG G Pad 8.0 4G (is) egy ajánlott modell, az ára is valóban baráti, csakhogy a tesztben említett ár szolgáltatói ár, tehát Telenoros előfizetés mellett értendő. Hivatalosan csak ebben a formában került forgalomba Magyarországon, viszont Szlovákiában is beszerezhető. Érdeklődd meg, hogy egyáltalán be tudják-e még szerezni, ha iga, akkor repülj rá.

(#62536) cidalain

A MultiPad WIZE 5002 gyakorlatilag elfogyott mindenhonnan, ahol még lehet kapni (1-2 kereskedő) horror áron megy.

(#62538) Snakeiboy válasza tjb007 (#62537) üzenetére


Snakeiboy
aktív tag

Szlovakiaban az LG 150EUR-ert beszerezheto sima webes uzletbol: [link]. Ha jol vettem ki akkor inkabb ez mint az ASUS? Koszi a valaszokat.

Miert?????

(#62539) Doggy dog válasza cidalain (#62536) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Ok. Megnézem. Köszi az ajánlásokat!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#62540) tjb007 válasza Snakeiboy (#62538) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ennyiért nagyon megéri, szóval igen, jól vetted ki, inkább ez.

(#62541) Land


Land
veterán

Szerintetek csapjak le rá? Jónak tűnik: link

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#62542) Narxis


Narxis
nagyúr

Mit szóltok ezekhez a brutál specifikációs kínai tabokhoz? Lenovo

Thanos was right.

(#62543) cidalain válasza Narxis (#62542) üzenetére


cidalain
veterán

Szerintem kamu lenovo.
Ettol fuggetlenul a specifikacio jo, de kizart dolog hogy ezt 135-155 dolcsibol ki lehet hozni. Szoval itt is van valami stikli.

(#62541) Land
Ennyiert hasznaltan kapod meg. Ha a garancia normalis ra, teljesen jo ar-ertek ez a 40 ropi.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#62544) tjb007 válasza Narxis (#62542) üzenetére


tjb007
nagyúr

Először is azt, hogy ehhez a Lenovonak semmi köze nincs, soha nem gyártott ilyen modellt. Másodszor pedig azt, hogy ami túl szép, hogy igaz legyen, az nem lesz is igaz. Messziről kerülendő az összes ilyen.

(#62543) cidalain

Nem, továbbra sem feltétlen használt az, ami refurbished. Amúgy meg ember meg nem mondja, hogy ezeket bárki is használta volna.
A garanciális feltételek pedig ugyanazok mint a többi vadonatúj ASUS termék esetében, csak két év helyett egy évet vállalnak.

(#62545) netseft válasza tjb007 (#62532) üzenetére


netseft
aktív tag

Köszi. Akkor sajnos jól láttam, hogy nem nagyon van más. Mennyire aktuális még az, hogy az Intelesek kevésbé vannak optimalizálva, az MTK-soknál pedig problémás az update (talán mert nem adják ki a forrást)?

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#62546) maán


maán
csendes tag

Üdv.
Az edigitalnál láttam a Nexus (2013) 32gb-os verzióját 40000ft-ért.Megéri megvenni egy refurbished,kb 1,5 éve piacon levő kifutó tabletet,1 év garanciaval?Vagy van más jobb ár/érték arányú tablet enyiért?

(#62547) arminlok


arminlok
senior tag

A Wayteq xtab 8x-hez tudnátok valamiféle billentyüzetes tokot? Előny ha magyar és lehetőleg minnél olcsóbb . :) Eddig amiket néztünk általában a 7colos univerzális volt jó rá csak a 8-asban lifegett, nem lehetett rácsíptetni. Ha valakinek konkrét tapasztalat lenne azt is megköszönném.

(#62548) papeti01


papeti01
senior tag

sziasztok,

200 euro alatt milyen droidos tabletet érdemes venni?
8 col, és a legjobb lenne ha az ipad mini 2 höz hasonlítana (szélesség, magasság)

előre is köszi

#proudfather

(#62549) netkoo válasza tjb007 (#62532) üzenetére


netkoo
senior tag

Most olvastam az extrem oldalan ,hogy csak Fat32 rendszert ismer fel sd kártyàn?Akkor hogy teszek rá HD filmeket?

Samsung S22+

(#62550) netkoo válasza maán (#62546) üzenetére


netkoo
senior tag

Szia .Én 2 ève nyuzok egy 16G s.TV zek HD filmet nèzek Real Racing gel játszok rádió online zene hallgatás délután teszem fel töltőre mostanában kissè melegszik de imádom😊👍ja ès rendszeresn jönnek frissitèsek jelenleg 5.1 van rajta.

[ Szerkesztve ]

Samsung S22+

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.