Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Van egy Bluepanther Voyager GT 7 típusú tabletem. Eladás előtt szerettem volna vissza állítani a gyári értékekre,de azóta nem indul el. Hogyan lehetne rábírnom ,hogy mégis elinduljon?

(#63902) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Sziasztok!

Tudna valaki abban segíteni, hogy egy Asus MemoPad 10" ME102A tipusú táblagépen hogyan lehetne működésre bírni a torrent klienst. Ha megnyitok valamit nem tölti csak áll a letöltés. Bármivel próbálkozom nem tölti. Google-be is kerestem de nem igazán találtam rá megoldást.

(#63903) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Sziasztok!

Páromnak és a gyereknek keresek Tabot. Ezeknél fontos, hogy a RAM 1GB felett legyen mint a telefonoknál vagy inkább a procitül függ a használhatóság?

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző?
7" vagy felette
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Új
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
Lehetőleg itthonról
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Párom netezésre, Gyerek játékra és Youtube - ra
■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum?
30k
■ Konkrét elképzelés:
Kb úgy menjen mint egy Sam Galaxy Ace 4 csak ugye nagyobb kijelzővel
■ Szin:
mindegy

Ebben a kategóriában mik a bestbuy lehetőségek?
Köszi

(#63904) csendes válasza tomboy0013 (#63902) üzenetére


csendes
őstag

Próbálj egy másik klienst [link] és egy népszerű. kisebb darabot próbaképpen. Az is előfordul, hogy a szolgáltatói szerződésben szerepel, hogy a torrentet blokkolják.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63905) IMIIKE1998 válasza IMIIKE1998 (#63896) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Valaki? :) Annyi még, hogy újat szeretnék.

(#63906) tomboy0013 válasza csendes (#63904) üzenetére


tomboy0013
veterán

Kipróbálom köszi.

(#63907) tomboy0013 válasza csendes (#63904) üzenetére


tomboy0013
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#63908) mazsi válasza Tangerine (#63861) üzenetére


mazsi
senior tag

Aliexpressen lesz Teclast x98 pro és Cube i7 november 11-én, azt én még megvárom.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#63909) mazsi


mazsi
senior tag

Egész jó dual akciók vannak Geekbuyingon.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#63910) bsanya


bsanya
aktív tag

Talán úgy döntök, hogy megvárom a november közepét a vásárlással...
E három közül melyiket ajánlanátok?:
Chuwi Hi10 Cherry Trail X5 Z8300
Teclast X98 PRO Cherry Trail T4 Z8500
Onda V919 Air Cherry Trail X5 Z8300

Mindhárom közel azonos paraméterekkel rendelkezik, melyiknek van "nagyobb" neve, biztosabb supportja?

Xiaomi Mi 11i

(#63911) n-tek


n-tek
aktív tag

Sziasztok!
Ide írok, mert windowsos témában nem kaptam választ.
Új tabletet keresek, Mo-i vásárlással
Munkához, pdf, office
Windowsos operációs rendszerrel, akár dual os is, lényeg h legyen windows rajta
Méret 8-10"
Ár: 60-70000huf
Köszönöm

Escape is Just the Begining

(#63912) kelly7 válasza Tangerine (#63892) üzenetére


kelly7
aktív tag

Jössz egy sörrel. :) Én is vettem egyet. Ahogy látom már nincs is készleten.

(#63913) jadi


jadi
csendes tag

halihó!
van nékem egy alcor comet q788l nevezetű masina, 5.1-es androiddal és a probléma ott kezdőik hogy szeretnék vele képernyőt rögzíteni (videót) amihez rootolni kéne a gépet, próbáltam már a farmroot-ot, nem akarja az igazságot, kingoroot pc verziója nem találja a készüléket és ennek az apk verziója meg error 0x117ebc nem csinál semmit, van-e valakinek valami okos megoldása?

A győzelmet (...) ne téveszd össze a sikerrel. A felhőnek sikerül magát a nap és a föld közé tolnia. De legyőzte-e vajon a napot ezzel?

(#63914) csendes válasza n-tek (#63911) üzenetére


csendes
őstag

Dual OS: [Alcor IQ935R 9,7"]
Windows: [Lenovo Tab Yoga 2 8" Windows][KIANO Intelect 8,9" 3G]
EU webshopból jobbak az árak és nagyobb a választék, persze a garancia bizonytalan.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63915) csendes válasza jadi (#63913) üzenetére


csendes
őstag

Android 5-tel már root nélkül is lehet képernyőt felvenni, pl: [link][link][link][link] (az utóbbinál a képek csak kinagyítva látszanak rendesen)

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63916) n-tek válasza csendes (#63914) üzenetére


n-tek
aktív tag

Köszönöm, jobbak az árak de számla kell + garancia

Escape is Just the Begining

(#63917) csendes válasza IMIIKE1998 (#63905) üzenetére


csendes
őstag

7": [Lenovo A7 (59-410282) 8GB Wifi tablet]
8": [Alcor Zest Q880I]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63918) Tangerine válasza kelly7 (#63912) üzenetére


Tangerine
senior tag

Ja. Köszi! :R

Délben néztem, akkor sem volt már. Szerintem tegnap este vagy ma reggel elvitték/elvittük mindet. :))

[ Szerkesztve ]

Vacillálni, vagy nem vacillálni, ez itt a kérdés, vagy mégse?

(#63919) csendes válasza bsanya (#63910) üzenetére


csendes
őstag

Szerintem azért a képarány elég nagy különbség, azt döntsd el először, hogy 4:3 vagy 16:9. Az X98 Pro-ról itt minden le van írva: [link], a melegedéssel játékoknál vannak gondok.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63920) IMIIKE1998 válasza csendes (#63917) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi. :R

(#63921) bsanya válasza csendes (#63919) üzenetére


bsanya
aktív tag

Azt hiszem 4:3 lenne optimális, amennyiben jól gondolom a három közül így kiesik a Chuwi...
Viszont, ha az a legmegbízhatóbb, legjobb támogatással rendelkező a három közül, csak a képarány miatt nem ejteném ki :R

Xiaomi Mi 11i

(#63922) mazsi válasza bsanya (#63921) üzenetére


mazsi
senior tag

Én a három közül a Teclastra szavazok majd. Messze annak van a legjobb híre és a 4:3 képarány fényévekkel jobb a többinél!

Ha nem rohansz venni, és tálalsz még a malacperselyben, elgondolkodtató a Teclast x2 is. Brutális a sebessége.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#63923) jeni


jeni
félisten

Üdv

Milyen tabletet érdemes venni?
Android,ill. Windows (MS tabletnek van külön fóruma?) vonalon melyek a jók ár/értékben?

Amit keresek:
10-s méret
4mag (több jobb lenne)
hátsó minőségi fényképezés (a lehetőséghez mérten)
SD kártya bővítés
SIM kártya fogadás nem feltétel (ez jelentősen megdobja a tablet árát)
Wifi esetén nem feltétel a DUAL mód.
Windows előnyben mivel a faternak Nokia Lumia 820 telója van, a könnyebb használata miatt.

Az ár max 40000Ft

[ Szerkesztve ]

(#63924) ElGatto válasza ElGatto (#63903) üzenetére


ElGatto
aktív tag

hi, erre valaki?

(#63925) marilllyo válasza csendes (#63917) üzenetére


marilllyo
veterán

Ez a Lenovo A7 ez tetszik. Ennek előlapi kamerája van ugye?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63926) jeni válasza marilllyo (#63925) üzenetére


jeni
félisten

Igen, csak előlapi kamera van rajta ,hátul nincs,de szelfizni tudsz vele :K
Fényképezni meg csak fordítva tudsz vele.
A Lollipop fut rajta.

(#63927) marilllyo válasza jeni (#63926) üzenetére


marilllyo
veterán

Tetszik! Skype-ra, Viberre kéne elsősorban video chatelni távoli ismerősökkel. Nagyon max Youtube...
De ahogy nézem ezt a célt bőven kiszolgálná...Na még megvárom mit mondanak a windows-os topicban.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#63928) Troy. válasza csendes (#63914) üzenetére


Troy.
addikt

Hello!

Gearbest-en, EU raktárból vásárolt termék esetén hogyan működik a garancia?

.

(#63929) detroitrw


detroitrw
addikt

Sziasztok!

Amlogic professzoros tabihoz (navon raptor 7) keresek valami recovery-t
A kutyu jelenleg bootloop-os :(

A windows az eszkozkezelobe a meghajtokat latj (wpd-vel) a de nem tudom megnyitni oket ...

Mivel lehetne kiserletezni?
Sajnos a kutyun nincs hangero szabalyzo

Elore is koszi a tippeket :R

(#63930) csendes válasza Troy. (#63928) üzenetére


csendes
őstag

Elég részletesen leírják itt: [link]. Indítani kell egy bejelentést (ticket) [link], és az alapján például visszaküldeni a megadott címre (ami lehet EU vagy Kína). A visszaküldés költsége a vevőt terheli általában. Viszont ha Kínába kell kiküldeni és onnan jön vissza, akkor számlával igazolni kell az eredetét ahhoz, hogy ne kelljen ÁFA-t fizetni.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63931) csendes válasza detroitrw (#63929) üzenetére


csendes
őstag

Ha minden igaz, akkor [link] Amlogic aml8726-mx SoC van benne, és működhet valamelyik módszer innen:[link]

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63932) detroitrw válasza csendes (#63931) üzenetére


detroitrw
addikt

Kocce :B

Majd meglesem mire jutok :R

(#63933) Troy. válasza csendes (#63930) üzenetére


Troy.
addikt

Köszi!

.

(#63934) Logicman86


Logicman86
tag

Üdv !

Adott egy Overmax Quattor 7 típusú tablet. Hogyan lehet belépni recovery mode-ba ha nincs rajta csak egy power gomb és a hátoldalon egy reset nyílás? Nincs hangerő gomb...

Köszi.

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#63935) Methionyl


Methionyl
senior tag

Sziasztok.
Nem tudom, hogy hová tudnék fordulni ezzel a baj :F (Ha nem ide tartozik akkor bocsánat :R )
Van egy Samsung Galaxy Tab 4 -em (sm-t535) és ha leszeretnék tölteni a google play-ről vagy frissíteni meglévő alkalmazást, mindig hibát ír ki 492-es hiba kódra hivatkozva..
Ötletek? :F
Köszönöm :R

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#63936) csendes válasza Methionyl (#63935) üzenetére


csendes
őstag

Itt leírnak pár dolgot, amit ki lehet próbálni: [link], pl. Google Play és Google Servixe Network gyorsítótár törlése, Google Play újraíndítása, stb.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63937) csendes válasza Logicman86 (#63934) üzenetére


csendes
őstag

Van egy lengyel leírás, de a Google Translate nemigen boldogul vele: [link]. Azt írják, ha jól értem, hogy adb-n keresztül be lehet lépni recovery-be, de semmi értelme, mert nem lehet a menüben léptetni Vol+/- nélkül (esetleg külső USB billentyűzettel?) Viszont valahogy így is tudtak rá telepíteni firmware-t.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63938) jadi válasza csendes (#63915) üzenetére


jadi
csendes tag

köszi :) a második AZ Screen Recorder - No Root az jó lenne csak folyton azt írja hogy encodolásra vár... pedig jó lenne ez mert ez hasonlit a legjobban az SCR recordra, van valami ötlet erre?

A győzelmet (...) ne téveszd össze a sikerrel. A felhőnek sikerül magát a nap és a föld közé tolnia. De legyőzte-e vajon a napot ezzel?

(#63939) csibba


csibba
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem!
Tabletet szeretnék vásárolni, de elvesztem a rengetegben.
30-60 ezer forint között keresek egy megbízható kis gépet.
Ram-ot nem tudom, hogy mennyire eszik mostanában ezek a gépek, nem használtam androidot lassan 1.5 éve, ezért nem tudom, hogy pl 1.5gb mire elég manapság.
Kijelző nem kell, hogy 9999ppi legyen, olyan kéne, ami olyan 30-40cm távolságból még kényelmes a szemnek
Processzorokhoz abszolút nem értek, a lényeg hogy ne számoljak gyorsabban nála :)
Kamera nem lényeges, hogy mit tud és lehetőleg legyen benne microSD slot

Amit kéne neki tudni:
-filmezés utazás közben-max. 720p HD, de leginkább xvid
-tanulás: ppt, doc, adobe acrobat document
-böngészés, hírolvasás, levelezés, közösségi oldalak
Tehát, ha megy egy film és közbe kapok egy emailt, amiben van csatolva egy word documentum, akkor e 3 app használata még ne omlassza össze.

Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek aki bármit is reagál erre :)

(#63940) Logicman86 válasza csendes (#63937) üzenetére


Logicman86
tag

Elvileg recovery-ben a power gombbal is lehet lépkedni (röviden nyomja egyel lentebb lép, hosszan nyomva belelép). A külső usb-s billentyűzet móka az egyelőre necces, mert ebből a csodából ki van törve az usb port...(de szerencsére alaplap nem sérült, csak vissza kell forrasztani). Az lenne jó, ha recovery mode összejönne, mert onnan már lehet játszani sd kártyáról :)

Lehetőleg törekedj a feltett kérdésekre válaszolni...

(#63941) csendes válasza jadi (#63938) üzenetére


csendes
őstag

Próbáld meg lejjebb venni a felbontást vagy a bitrátát :F .

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63942) Maffia91


Maffia91
aktív tag

Sziasztok. Remélem nem offolok, de kíváncsiság kedvéért meg szeretném kérdezni, hogy szerintetek milyen árban tudnám eladni a Sony Xperia Z Tablet 16 GB/LTE típusú tabletem? 2 éves, T-mobilos, nem fogják letiltani. Alig használtam, csak filmnézésre vettem, de munkahely változás miatt már hónapok óta kihasználatlan. 5.0.1es android van rajta. Külseje újszerű állapotban, illetve adnék hozzá egy zipzáros tokot. Köszi a választ!

Honor Magic 5 Pro, Huawei P30, Xiaomi MI A1, OnePlus One

(#63943) csendes válasza Maffia91 (#63942) üzenetére


csendes
őstag

55-90 ezer Ft körül árulják használtan. Mondjuk Z2 van Bp-en 20 hónap garanciával T függően 87 ezerért.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63944) Dalzarus


Dalzarus
tag

Nahjó, úgy döntöttem lejjebb adok az igényeimből. :DDD
Tehát:
Méret: 8"
Felhasználás: játék és filmnézés (Tehát az egyetlen speciális kérésem a szép kijelző és a jó üzemidő)
Keret: 50-100k
Legyen legalább 2 giga ram és 32giga tárhely. De a 16 giga sem tragédia.
Mik A legajánlotabb darabok, ezekkel a feltetelekkel? :R :R

(#63945) SAMG3 válasza Dalzarus (#63944) üzenetére


SAMG3
tag

Sziasztok!

Nagybátyámék szeretnének valami 10 inch körüli tabletet venni de csak olyan 30 ezer ft körüli összeget tudnának rá szánni. Gondolom ezért csodákat nem lehet várni de még is. Netezgetnének rajta otthon meg ilyen bugyuta játékokkal játszanának mint farm heroes saga stb.... Esetleg 40-45 ezerig el lehet menni. MIkettudnátok ajánlani?

(#63946) csendes válasza SAMG3 (#63945) üzenetére


csendes
őstag

Valamelyik refurbished Asus 10" tabletet az ED-ban: [link] 35-40 ezer Ft között.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63947) SAMG3 válasza csendes (#63946) üzenetére


SAMG3
tag

Kinai is johet :D vallalkozo szellemuek vagyunk. Elkezdtunk kinai cuxxokat venni :D kina az uj korea es japan :D

(#63948) csendes válasza Dalzarus (#63944) üzenetére


csendes
őstag

Külföldi webshop is lehet vagy csak magyar üzlet? A játék mit jelent néhány példával (ez azért érdekes, hogy lehet-e Intel SoC a tabletben)?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63949) csendes válasza SAMG3 (#63947) üzenetére


csendes
őstag

MIvel a keret 30 ezer Ft (vagy max. 40), a 10" kijelzős kínaiak közül csak az EU raktárból rendelhetők jöhetnek szóba (különben +27% ÁFA is van), de most éppen nincs ilyen raktáron, legolcsóbb a dual OS [Chuwi Vi10] szállítással kb. 152 USD és ez még nem is FHD. Szokott lenni dual OS Cube I10 kb. 134 USD-ért szállítással, de most éppen elfogyott [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63950) SAMG3 válasza csendes (#63949) üzenetére


SAMG3
tag

Szerintem meg a8 inch is belefer. :D

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.