Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-14 09:52:23

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. június

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63051) zs-mate válasza zs-mate (#63050) üzenetére


zs-mate
tag

*kis kiegészítés

abszolút Android és Samsung párti vagyok, telefon téren az S3 S4 Alpha utat végigjárva sosem csalódtam :))

ofc ha ebben a rangeben nincs jó ár/érték arányú termékük, meggyőzhető vagyok :U

[ Szerkesztve ]

(#63052) tjb007 válasza zs-mate (#63050) üzenetére


tjb007
nagyúr

7: ASUS MeMO Pad 7 ME572C
8: Sony Xperia Z3 Tablet Compact, ASUS MeMO Pad 8 ME581C/CL (CL=LTE), Lenovo Yoga Tablet 2 8", Samsung Galaxy Tab S 8.4 (SM-T700)
10: Lenovo Yoga Tablet 2 10" (LTE is), Asus Transformer Pad TF303CL

(#63053) napoleon2323 válasza csendes (#63029) üzenetére


napoleon2323
tag

Köszönöm a válaszod és elnézést a késői reakcióért. :)

Ezt a típust néztünk [link] , de ahogy olvasom a hozzászólásod megfelel a szempontoknak amit írtál. :)

With every conflict I grow stronger!

(#63054) TirGael


TirGael
tag

Sziasztok, filózom a tablet vásárláson, amolyan amíg nem vagyok gép közelben pótléknak.
(Itthon asztali gép van, és többször nem leszek itthon 2-3 heteket).

- 7-8"-ban gondolkozom, de csak mert ezt ismerem. Meggyőzhető vagyok másról
- új, vagy refurbished. garancia nélkül nem vennék ilyesmit.
- Németországban vagy itthon venném
- Hearthstone-oznék rajta wifin, meg vonaton/repülőn filmeznék, haza skypeolnék, meg ilyenek. Filmezéshez gondolom feltétel a bővíthető tárhely, bár láttam ilyen trükkös USB-s megoldást is pendrive szerű élőlénnyel, nekem az is jó.
- GPS must have
Igazából: - doulingo, gps, hearthstone, filmlejátszás. ezekre kell képesnek lennie.
- 50 ezerből remélem ezek a nem túl kemény elvárások kijönnek, ahogy a méretnél is, itt is meggyőzhető vagyok 10-15 forintnyi kilengésig.
- SIM fogadóképesség jól jöhet, de szerintem túlélem nélküle.

köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#63055) zs-mate válasza tjb007 (#63052) üzenetére


zs-mate
tag

Köszi szépen tjb007, átmazsolázom ezeket!

Mivel a legsanszosabb a 10" (5" ugye a teló), esetleg ebből a méretből tudnál még mondani? Ha jól láttam ezek 100 körül mozognak, galaxy tab S még drágább, lejjebb nem érdemes menni? Valami olcsóbb dzsunka tab? :DDD

Köszi :R

[ Szerkesztve ]

(#63056) jksx válasza csendes (#63049) üzenetére


jksx
senior tag

Köszi!
Az Asusok akkuméretétől fázom egy kicsit.
A másik két márkára legalábbis jó nagy kapacitást írnak (hogy tudja is, az már más kérdés :) )
Játékra nem kell, mert arra ott az asztali gép.
10" tablet kell a pdf olvasáshoz és 1280x800 felbontás. Ha van 3G az néha jól jöhet.
WIZE 5002-őt láttam egy helyen 48 ezerért kérdés, hogy annyit megér-e?
AZ általad linkelt UTOK Hello 10Q HD is szimpatikusnak tűnik.

(#63057) tjb007 válasza TirGael (#63054) üzenetére


tjb007
nagyúr

ASUS MeMO Pad 7 ME572C (fogyóban van ahogy látom, lassan kifut) Nexus 7 (2013) LTE refurbished

(#63055) zs-mate

Mindig a megadott max. összegért kapható legjobb modelleket szoktam ajánlani. Természetesen lehet menni árban lejjebb is, de akkor ehhez fog igazodni a tudás és teljesítmény is. Ha olcsóbbat szeretnél, akkor az ASUS ZenPad 10 Z300C-re lenne érdemes ránézni.

(#63058) ciceroo válasza tjb007 (#63057) üzenetére


ciceroo
tag

Amúgy van valami pozitív, vagy kifejezetten negatív tapasztalat a Asus Zenpad Z300c-vel kapcsolatban?
Nagyon elgondolkoztam egy ilyenen...

[ Szerkesztve ]

(#63059) sasa134 válasza ciceroo (#63058) üzenetére


sasa134
addikt

ha már így felmerült: ez az Asus Zenpad, vagy a Galaxy Tab 4 10.1 [link] a jobb vétel? (nem akartam beleugatni a diskurzusba de én is 10es tabot keresek) - köszi előre is ha valaki segít.

Avanti Roma

(#63060) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Sziasztok! Barátnőmnek szeretnék venni egy olcsóbb droidos tabletet. Én Windows párti vagyok ezért abszolút nem értek a droidos tabletekhez. Ha lenne valaki kedves (aki szakértő a témában) és linkelne nekem 1-2 alternatívát mondjuk 15-25 ezres sávban az ExtremeDigital oldaláról azt megköszönném. Különleges igények nincsenek igazából netezésre használná javarészt, esetleg film/sorozatnézésre netről, illetve játékok közül is csak az egyszerűbbeknek kell elfutkosni rajta mint pl.a CandyCrush.

(#63061) tjb007 válasza ciceroo (#63058) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mint minden másnál itt is vegyesek a tapasztalatok, de a nagy többségben a pozitív vélemények vannak. A rendszerrel vannak apróbb gondolok, de várhatóan hamarosan kijavításra kerülnek ezek a hibák.

(#63059) sasa134

Papíron az ASUS, a való életben viszonyt már bonyolódik a dolog, mert mindkét modell esetében egy erősen módosított, átszabott Android rendszerről beszélhetünk, amiket nagyon sokan nem szeretnek.

(#63060) tomboy0013

[link]

(#63062) sasa134 válasza tjb007 (#63061) üzenetére


sasa134
addikt

Értem. Magyarul a legjobb ha az ember kézbeveszi és kipróbálja őket gondolom és amelyik szimpatikusabb azt választani.

Avanti Roma

(#63063) tomboy0013 válasza tjb007 (#63061) üzenetére


tomboy0013
veterán

Köszönöm szépen. Igazából én is ezt néztem ki még reggel de biztos ami biztos alapon feltettem itt a kérdést. Megnéztem a mobilarenas tesztet is róla illetve a hozzászólásoknál láttam, hogy ha frissíteni akarja valaki akkor behal rajta a droid és lehet visszavinni. De mindegy, úgysem lesz frissítve úgyhogy lényegtelen a dolog.

(#63064) csendes válasza jksx (#63056) üzenetére


csendes
őstag

TF103CX akku: Li-Polymer 5070 mAh (19Wh) 3.75V.
UTOK Hello 10Q HD: Li-Polymer 6000 mAh (~22,5 Wh), de ez 3G-s

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63065) csendes válasza csendes (#63046) üzenetére


csendes
őstag

A Gearbest EU raktárba érkeztek új tabletek, pl:
[Teclast X98 Air Win10 + Android4.4 3G]189 USD + 9 USD (szállítás)
[Cube I10 Android 4.4 + Windows 8.1] 126 USD + 9 USD (szállítás)
És van Xiaomi Mi Pad is, szállítással 241 USD. [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63066) cidalain válasza csendes (#63065) üzenetére


cidalain
veterán

Pont most olvastam itt egy telefonos topicban elegge kemeny negativumokat a gb webaruhazrol. Most akkor ez ajanlott vagy inkabb kerulendo bolt?
Telefont neztem ki vagy 15-tel olcsobban mint itthon.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#63067) kisza25 válasza tjb007 (#63057) üzenetére


kisza25
félisten

Az mit jelent a gyakorlatban, hogy refurbished(felújított) :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63068) Shingen válasza kisza25 (#63067) üzenetére


Shingen
addikt

Igen, nem oly rég volt róla egy cikk is belinkelve.
Szépen le volt írva minden, ha érdekel nézz utána.

風林火山

(#63069) tjb007 válasza kisza25 (#63067) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#63070) csendes válasza cidalain (#63066) üzenetére


csendes
őstag

Van külön gearbest topic, ott aki akar nézelődhet: [link]. A lényeg, hogy elakadt mostanában több rendelés, de az is lehet, hogy a DPD (a csomagokat ők szállítják) kevert össze valamit.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63071) kisza25 válasza tjb007 (#63069) üzenetére


kisza25
félisten

Köszi, most már tudom miért volt ilyen olcsó ez a tablet és miért volt olyan puritán a dobozba, de szerencsére a készüléken semmi hiba nincs:-)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#63072) Abri


Abri
aktív tag

hy all

milyen tabletet ajánlotok navigálásra, 70 000 a keret rá
- GPS legyen benn
- 3G -s mobilnet használatához

(#63073) tjb007 válasza Abri (#63072) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kijelzőátló?

(#63074) Abri válasza tjb007 (#63073) üzenetére


Abri
aktív tag

7-10"

(#63075) tjb007 válasza Abri (#63074) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nexus 7 (2013) LTE refurbished, ASUS ZenPad Z170CG, Alcor Access O819M (fontos tudnivaló), Allview Viva H7 Xtreme, Allview Viva H8 LTE, Allview Viva H10 LTE

(#63076) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Üdv mindenki!
Páromat szeretném meglepni Karácsonyra egy új tablettel. Sem Windows, sem iOS nem játszik, kifejezetten ellenzi ezeket, csak Android jöhet szóba.
Azért most írok, mert kínai beszerzés is igen erősen játszik (szállítási idő).
Először a kérdésekre válaszolnék, de 2 verzió lesz.

Hány hüvelykes legyen a kijelző? 7-8" és 10".
Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? Mindenképpen új.
Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? Ha jó az ár/érték arány, akkor itthoni is, de gondolom, ugyanazért a pénzért inkább külföld.
Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) Kizárólag internetezés/tartalomfogyasztás (instagram, facebook, tumblr, chrome/opera, youtube)
Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? Maximum 200$.

Olyasmi készülék érdekelne:
- aminek van némi közösségi háttere (ne legyen az, h jó az ár és minden, de az optimalizálás hiánya miatt hülyét kapok, viszont a fasorban sincs hozzá ROM). Egy Nexus 7 2012-t fog váltani, ami már nagyon döcögős CM11-el is...
- örülnék minimum 2GB RAM-nak
- Snapdragon 6xx színvonal, vagy pörgősebb MTK (8mag)
- azért érdekel a két kijelzővariáns, mert meglátom, h hasonló vassal mennyivel is drágább a 10", vagy egyáltalán belefér-e a keretbe
- azt hiszem, a felhasználási kör nem túl bonyolult, ezért elvárnám, h gyors legyen a készülék

OFF: erről a kis tabról lehet tudni valamit? -> Amazon, mire elég ez? :)

KÖSZÖNÖM :R

[ Szerkesztve ]

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#63077) MikaVejneGI válasza csendes (#63046) üzenetére


MikaVejneGI
aktív tag
LOGOUT blog

A Teclast P98 az megbízható típus?

Másik kérdésem.

Ezen kínai csodák között van olyan 10" -os nem windowsos , használható tablet családi használatra?

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#63078) tjb007 válasza zolikaDB (#63076) üzenetére


tjb007
nagyúr

Refurbished Nexus 7 (2013)?
Az a 200 dollár áfával értendő, vagy az még pluszban jön rá (ha nem olyan a szállítási mód, vagy nem EU raktáras)?

(#63077) MikaVejneGI

Igen, megbízható.
A második kérdésre: a P98 is pont ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#63079) cidalain válasza zolikaDB (#63076) üzenetére


cidalain
veterán

Az az Amazonos "csoda" felejtos, elsosorban a gyenge kijelzo miatt. 7"-on is elvarhato mar a minimum 1280x800 px. 9-10" meg mar lassan a fullHD lesz az alap.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#63080) Ngeri11


Ngeri11
csendes tag

Sziasztok, arról tudtok valamit hogy a Samsung Galaxy Note 10.1-hez járó S Pen-t lehet-e úgy használni hogy közben a kezed a táblagép kijelzőjén támasztod? (Mintha papírra írnál.)
Meg úgy általában ajánlott-e a készülék?

[ Szerkesztve ]

"Aki mindig a múltat nézi, az farral előre megy a jövőnek."

(#63081) zolikaDB válasza tjb007 (#63078) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem rossz otlet a Nexus, de nem jo omen, ugye a mostaninak is van egy enyhe kijelzobaja, bekapcsolod, es random "eletre kel", mintha elohozna egy gombpuffert, es mindent benyom, elohoz menuket, majd 1-2 perc es befejezi.
Naszoval, a csajoknak magyarazhatod, h ez mar masfajta cucc...
Legyen 220$ AFA-val Kinabol (vagy ezzel foglalkozo PH bazarostol, aki ennyibe behozza, nem ram tartozik, mikeppen), illetve 200$ EU raktarbol, hazai boltbol (60e), EU-s forrasbol (nemet Media Markt).

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#63082) VD válasza Ngeri11 (#63080) üzenetére


VD
őstag

Nekem az első generációs Note 10-em volt, azon megoldott volt.
[link] 6:50-nél látható működés közben.

Én meg voltam vele elégedve, de ennek ellenére most egy asus-t használok billentyűzettel. Az évek során kiderült, hogy a munka során többet gépelek, mint rajzolok, írok. Nem igazán használtam ki az S-pen előnyeit funkcióit.

[ Szerkesztve ]

(#63083) csendes válasza zolikaDB (#63076) üzenetére


csendes
őstag

Tegnap jelentették be az Amazon Fire-t és szeptember 30-tól szállítják.
Nem androidos, hanem Fire OS van rajta, persze csak idő kérdése, hogy ez megoldódjon.:DDD
A négymagos CPU-ról annyit írnak, hogy kétszer olyan erős, mint a Samsung Tab 3 Lite, vagyis viszonylag ma már gyenge. [link]
50 USD-ért persze jó vétel, még akkor is, ha cserében a képernyővédőn reklámokat kell nézni, vagy 15 USD-t kell fizetni, hogy levegyék: [link] A kijelző csak 1024x600 felbontású, de tűrhető minőségű IPS, jobb mint az olcsó kínai tabletekben.
Ha nem kell dual OS, csak Android, akkor elsőre Cube T7 4G, ami pont belefér a 200 USD-be ÁFA-val együtt. Teszt: [link] A gyengébb pont a hangszóró, de 7" tableteknél ez általában így van.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63084) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!

Tínydeal-ről rendelnék CHUWI Vi7-et. Olvastam itt, hogy nincs rajta Play store. Rá lehet tenni, vagy rendeljem máshonnan, ahol így dobják piacra? :R

(#63085) feketebirka


feketebirka
csendes tag

Sziasztok! Sosem volt még androidos tabletem és már nagyon érik, hogy egybe beruházzak. A paramétereim a következők:

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző?
8"-re gondoltam.

■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
Csakis új.

■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
Nálam fontos hogy legalább 3-4 évig megbízhatóan használni tudjam. Nincs kedvem éves vagy féléves szinten cserélni.

■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
Internet, filmnézés lenne talán a leggyakoribb. Viszont esetlegesen fejlesztenék is rá, és a játék sincs kizárva.

■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? Lehetőleg konkrét összeget adj meg, ne rébuszban írd körül.
Ha jó eséllyel bírja a 3-4 éves szolgálatot, akkor 200k. Ha 1 év gariidő után hull a típus mint a légy, akkor 100k.

Köszönöm a segítséget.

(#63086) csendes válasza dlaj (#63084) üzenetére


csendes
őstag

A legfrissebb firmware telepítésével elvileg ez megoldódik. Most úgy látom, hogy elfogyott a TD német raktárból. Ha Kínából rendeled, akkor viszont lesz rajta 27% ÁFA + a posta vámkezelési díja.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63087) Shingen válasza kisza25 (#63071) üzenetére


Shingen
addikt

Lehet szerencséd van és normálisan fog működni, bár sokan idegenkednek az ilyentől...

風林火山

(#63088) tjb007 válasza zolikaDB (#63081) üzenetére


tjb007
nagyúr

A csak Androidos 10 hüvelykes mondhatni (némi túlzással) átment a fehér holló kategóriába, 90%-ban dual OS-es modellek vannak, de ez a többi méretkategóriára is ugyanígy igaz.
Ezek jöhetnek szóba: [link], [link], [link], [link]
Ez már ugyan meghaladja a keretet, de ennél biztos nem lesz gond ROM-ot találni: [link]

(#63083) csendes

Attól, hogy Fire OS-nek hívják még ugyanúgy Android fork, csak nincsenek Google API-k, plusz saját UI van.
MT8127 van benne (a többiben meg MT8135), szóval bőben a használható kategórián belül van még.

(#63085) feketebirka

Sony Xperia Z3 Tablet Compact, Samsung Galaxy Tab S 8.4, Samsung Galaxy Tab S2 8.0, ASUS ZenPad S 8.0 Z580CA, ASUS MeMO Pad 8 ME581C/CL

(#63089) dlaj válasza csendes (#63086) üzenetére


dlaj
őstag

Köszi szépen.

(#63090) csendes válasza tjb007 (#63088) üzenetére


csendes
őstag

Gyakorlatilag a Google Play telepítésével lehet a Fire OS-ből használható Android-ot csinálni, erre utaltam.
Itt vannak a részletes specifikációk, bár a GPU-t elírták az MT8127-nél: [link]

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63091) Skilly


Skilly
aktív tag

Sziasztok!

Tablet vasarlas elott vagyunk.

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? - 7"
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? - Új
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? - itthon
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) - jatek/netezes
■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? - max. 50e Ft

Ha lehetne esetleg szint is valasztani, akkor feher kell. :) Baratnom kerese!!! :D

Elore is koszi! :R

HyperX

(#63092) tjb007 válasza Skilly (#63091) üzenetére


tjb007
nagyúr

ASUS ZenPad 7.0 (Z370C)

(#63093) Skilly válasza tjb007 (#63092) üzenetére


Skilly
aktív tag

Koszonom szepen! Tokeletes. :) :R

HyperX

(#63094) TirGael válasza tjb007 (#63057) üzenetére


TirGael
tag

köszönöm! :) :R

(#63095) ocsi19


ocsi19
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy tabletet:
■ Hány hüvelykes legyen a kijelző?
7"

■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni?
új

■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció?
itthon

■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.)
net, GPS navigáció

■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? Lehetőleg konkrét összeget adj meg, ne rébuszban írd körül.
max 30e

iGo navigációs programot szeretnék rajta futtatni, net fusson rajta, megbízható legyen.

Melyiket ajánlanátok?

Előre is köszönöm.

üdv.: Péter

(#63096) csendes válasza ocsi19 (#63095) üzenetére


csendes
őstag

Ha iGo-t akarsz,akkor nem biztos, hogy androidos tabletet érdemes választani, mert hivatalosan jelenleg nem érhető el erre az operációs rendszerre. Pontosabban, idén 10 napig volt hivatalosan elérhető: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#63097) ocsi19 válasza csendes (#63096) üzenetére


ocsi19
senior tag

akkor esetleg van más navigáció tabletre, ami megbízható? (meg persze tablet javaslat továbbra is érdekelne :) )

(#63098) zolikaDB válasza tjb007 (#63088) üzenetére


zolikaDB
veterán

Koszonom, nagyon jokat irtal!! Szemely szerint a Cube-t vennem, de majd kitapogatom, h ez vagy inkabb 10".

Off: cirka 1 eve hasznalok Mipadot. A forrasokat nem adtak ki, uh hivatalosan MIUI van csak ra, ami olyan dolgokkal kuzd, h pl Instagram nem tamogatott... Youtube szaggat... Szoval a hw ellenere kozel sem smooth.
Az elmult honapokig a pumbaster altal keszitett (kikiserletezett) CM11 volt a legjobb ROM, de a memoriakezeles eleg rosszra sikeredett es melegedett, akar netezes (yt) kozben is.
Van par ujabb kiserlet, Slimkat, RemixOS, amik allitolag eleg jok, bar KK alapuak. CM12.1 meg egy rakat kaka, tobbnyire telefonos menukkel, es instabil. A Slimkatot kezdtem el tesztelni, hatha.
A Xioami magasrol tesz az egyetlen tabletjere.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: Nillkin + Ringke, érd: PÜ!

(#63099) tjb007 válasza ocsi19 (#63097) üzenetére


tjb007
nagyúr

Sygc, HERE Maps stb.
Tabltetek: Lenovo A7-10, Lenovo A7-40, WayteQ xTAB-7X Quad, Alcor Comet Q788L

(#63100) cidalain válasza ocsi19 (#63097) üzenetére


cidalain
veterán

Csendes valaszaban azert van egy kulcsszo (=hivatalosan), szoval nem feltetlenul kell lemondani az eredeti elkepzelesrol. De ezzel kapcsolatos tovabbi kerdeseidet majd a google-nek tedd fel ne a forumban, mert az mar itt szabalyzatba utkozne.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.