Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81383) fpeter84 válasza DarthSun (#81382) üzenetére


fpeter84
senior tag

A szakember túlzás lenne, csak hobbiból szeretek mikrokontrollerekkel, elektronikával mókázni, egész komolynak mondható nyákterveket is készítettem és gyárttatam le, szóval az ilyen dolgokban otthonosan mozgok...

Nekem 2/386-okkal volt hasonló mákom: a középiskolai szaktanárom szólt ~20 éve, hogy ki kell üríteni a suli raktárát, menjünk ha valami érdekel... Hát érdekelt sokminden :D Bár igazán a szívem csücske a S7/SS7 korszak, szóval azért nagyon irigyellek Téged :)) De ami igazi finomság, még két XT is lett a lomolásból, az egyik tudom hogy működik is, bár 8 bites IDE kártya kellene még hozzá...

Az ALS kártyák eddig kiestek a látóteremből - DOS támogatás milyen? és az OPTi? Látom abból is van pár... Ilyen szempontból jó lenne az ESS elvileg, de nem akarja az igazságot - mindegy, majd megy valamelyik S7/SS7-be... Jó lenne valami ISA kártya, mert a 486-ban csak 3 PCI slot van, aztán ha éppen V2 SLI-re szottyanna kedvem, nem maradna szabad foglalat - max a PCI2-32VIA adapterrel ha sikerül megduplázni egyik slotot, akkor lenne 4...

Az az ESS kártya egyszerűen gyönyörű - ahogy a többi is... Esetleg SPDIF kimenete nincsen? Azon is ki lehetne próbálni... Meg azt hogy felvenni tud e mikrofonról - ha az megy, akkor a DAC>kimenet oldalon lesz a hiba, ha azt sem akkor lehet driver szinten is

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.