Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38501) borix válasza batai15 (#38500) üzenetére


borix
őstag

Ha nem volt elég hatékony akkor ajánlott a Virtualbox használata vagy linux-ra áttérés fő rendszernek.
Vannak ismerőseim akik Avira,AVG ingyenessel is jól elvannak vírus nélkül és vannak itt olyanok akiknek komoly védelem mellett is vírusos lesz a gépük.

(#38502) batai15 válasza borix (#38501) üzenetére


batai15
félisten

avast-ra esett most a választásom hitman proval, majd meg látom milyen . :R

(#38503) karburátor válasza batai15 (#38502) üzenetére


karburátor
tag

De most komolyan. ESET helyett Avast...:(

(#38504) batai15 válasza karburátor (#38503) üzenetére


batai15
félisten

Mert mi a gondod vele?

(#38505) Cs1csó válasza batai15 (#38504) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, nagyon is megfelelő az AVAST FREE, elég csak a két legismertebb labor eredményét megnézni, az ingyenes vonalon kiemelten ajánlott kategória. A telepítésnél ajánott kihagyni esetleg egy két dolgot, a fájlvédelem és a webvédelem legyen mindenképpen telepítve és esetleg a levelezésvédelem, ezen kívül:
- megerősített üzemmód - bekapcsolása - közepes legalább
- pup védelem bekapcsolása - ha nem lenne automatikusan
- az aktív védelem - beállítások - aktív védelem - fájlrendszer védelem itt az érzékenységet feljebb venni elég talán egy fokozattal
- hozzáértőbbeknél a MŰVELETEK - opciónál lehet variálni pl. KÉRDÉS , KARANTÉNOZ sorrend elég jó

(#38506) Fandango válasza batai15 (#38500) üzenetére


Fandango
veterán

Nálam tekerte a procit a CIS, de ez nem általános jelenség. Tegyél egy próbát vele és meglátod, mert egy kiváló védelemnek tartom a Comodot, sajnálom is hogy meg kellett válnom tőle. Bízok benne, hogy a közelgő 9-es verzió már nem csinál ilyet.

(#38507) madle


madle
őstag

Két gépre tervezem megvenni az ESET Smart Security-t diák kedvezménnyel. Ez ha kifizetem kipostázzák nekem dobozostól, mindenestől vagy kapok egy kódot emailben és ennyi? Mert jól esne ha lenne valami látszata a pénzemnek. :D

(#38509) Garsza


Garsza
veterán

Helló! Segítség kéne nekem. (Remélem jó helyre írok)

Egy ismerősnek van egy notebookja Win XP fut rajta, amin össze szedett valami vírust, ami minden kép, szöveg, filet átnevezett *.vvv végűre. Ilyen formában valami.jpg.vvv vagy valami.doc.vvv
Próbáltam a .vvv kitörölni a filek nevéből de a programok úgy sem nyitják meg az adott képet vagy dokumentumot. Olyan mintha át is lenne kódolva. Létezik erre valami megoldás hogy vissza nyerjem a dokumentumokat és képeket?

(#38510) bobalazs válasza Garsza (#38509) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

korábban volt szó cryptolocker vírusról, nézz vissza, nagy valószínűséggel annak annyi.

(#38511) dqdb válasza Garsza (#38509) üzenetére


dqdb
nagyúr

Létezik erre valami megoldás hogy vissza nyerjem a dokumentumokat és képeket?
Egyetlen garantáltan működő megoldás van: biztonsági mentésből történő visszaállítás.

Ha szerencséd van, akkor a második lépésben szereplő második és harmadik módszer egyike működni fog, azonban a zsarolóvírusok aktuális generációja már törli az ezek működéséhez szükséges adatokat a titkosítás során.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38512) Garsza válasza dqdb (#38511) üzenetére


Garsza
veterán

(#38510) bobalazs
Köszönöm a gyors választ mindkettőtöknek. Próbálkozom majd akkor.

(#38513) kiváncsi f.. válasza batai15 (#38504) üzenetére


kiváncsi f..
tag

Igen, egyetértek Avast témában. Már mint, hogy a legjobb, legmegbízhatóbb ingyenes víruskereső.
A free változat is állja a sarat sok kereskedelmi szoftverrel összehasonlítva, sőt!

Többre tartom mint a ESS-t. A tesztek is bizonyítják, és a saját tapasztalatom is ez. Az ESS után megértem mindig takarítani, az Avasttal erre nincs szükség. Nem enged be semmit.

(#38514) junior11 válasza kiváncsi f.. (#38513) üzenetére


junior11
veterán

Nekem sokszor galibát okozott az Avast, még Win10-en is, az ESS nekem minden tekintetben jobb, de természetesen fizetni is kell érte. Most az egyik gépen Avira free van, meglátom hosszútávon milyen lesz.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#38515) daimonion válasza kiváncsi f.. (#38513) üzenetére


daimonion
senior tag

Igen, egyetértek Avast témában. Már mint, hogy a legjobb, legmegbízhatóbb ingyenes víruskereső.
A free változat is állja a sarat sok kereskedelmi szoftverrel összehasonlítva, sőt!

Esetleg ha pár ténnyel teszteredménnyel vagy csak egy bővebb magyarázattal szolgálnál, hogy miért is gondolod ezt , sokat segíthetnél a kezdő tapasztalattal nem rendelkező embereknek akiket érdekel a vírusírtás témaköre.

(#38516) madle


madle
őstag

Most elbizonytalanodok én is ezeket olvasván. Itthonra kellene egy megbízható multifunkcionális AV. ESS-re gondoltam első körben. De 2 gépre kedvezményesen is 25 ezer 3 évre. Viszont ha az ingyenes is teljesen hatékony akkor nem tudom... másik oldalról viszont kicsit féltem a kis vállalkozásom pénzforgalmát egy kétes védettségű gépen kezelni.
Szerintetek?

(#38517) kiváncsi f.. válasza madle (#38516) üzenetére


kiváncsi f..
tag

Szívesen kifejtem. Elég pl megnézni 1-2 ismertebb tesztlabor vírusirtók vizsgálati eredményeit. Pl az AV.
Az Avast rendre az élmezőnyben végez, pedig a free verzióval szerepel, más vírusirtók pró vagy IS. szemben.
De állja a sarat, sőt nagyon sok fizetőst megelőz. Mindezt ingyen.
Saját tapasztalat: Kevés biztonsági szoftver van, amit még ne próbáltam volna ki.
A teljesség igénye nélkül: ESS, AVG IS, Kaspersky IS, G-Data, Panda, F-Secure, BitDefender, Norton IS,
Mindnek van gyenge pontja. Lassú,fogja a gépet, zabálja a memóriát, sokat zaklat, sok téves riasztás, stb.
Jelenleg az Avast free van fent, Win 7 tűzfallal + Tiny Wall okosítással. Plusz természetesen a MBAM free.
Néha a Hitman Prot is igénybe veszem. Direkt olyan oldalakra navigálok, ahol nagy a fertőzés veszély.
Az Eset mellett rengeteg popup, trojai, ilyen- olyan kisebb fertőzéseket össze szedtem. Az Avastal egyet sem.
Azóta tiszta a gépem, ezt egyéb online víruskereső is megerősíti. Meg a MBAM és a Hitman Pro.
Van amelyik simán beengedte az Eicar- teszt vírust, sőt még a teljes keresésre sem találta meg! (Panda:D)
Az Avast rögtön ugrott rájuk, még a tömörítettekre is.
Azon kívül nem érzem, hogy különösebben fogná a gépemet. Gondolkodom is az Avast IS megvásárlásán.
7500 Ft jelenleg. Nem 15-16 ezer:D

Persze kinek a pap, kinek a papné. Nekem bevált az Avast.

(#38518) sz.j válasza madle (#38516) üzenetére


sz.j
nagyúr

Lehet, hogy nagyon furcsának fog tűnni, de én is egy ingyenes AVG AV-t és a win7 saját tűfalát használom az egyik gépén (a másikon a promós AVG IS-t), pedig annak ellenére, hogy nyugdíjas vagyok megengedhetném magamnak, hogy fizetős változatok legyenek a gépeinken, és évek óta semmi gondom velük (kipp-kopp ;) )

Évekkel ezelőtt az EES valamelyik elődjét (talán az 5-t vagy 6-ost, már nem tudom) megvéve használtam és ennek ellenére jó pár nemkívánatos fertőzést "bekaptunk".
(Annak érdekében, hogy biztosan ne maradjon semmi rosszindulatú dolog a gépen sajnos mindent törölni kellett a vinyóról ....)
Gondoltam minek a fizetős védelem, próbáljuk ki az ingyenes AV-ket is .., és több lehetőség közül az Avast és az AVG maradt. Ezek közül az ingyenes AVG kb 2-2,5 éve szinte folyamatosan fent van az egyik gépen, míg a másikon a promós AVG IS, egy harmadikon meg az free Avast AV.
A fentieken túl kicsit "moderáltam" a netezési szokásainkat is valamint jól megnézzük, hogy milyen e-mailt vagy annak mellékletét nyitjuk meg.
Pénzforgalmat nem bonyolítok, nem utalok, ezért azt nem tudom, hogy ilyen téren mennyire megbízhatóak.

Egyelőre én elégedett vagyok ezekkel az ingyenes védelmekkel, de természetesen semmire sem szeretnélek rábeszélni, döntsd el, hogy neked mi a jó.

üdv

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#38519) batai15


batai15
félisten

tetszik az avast, de mintha lassabb lenne a gépem. Igaz hitman pro is fent van .

(#38520) sz.j válasza sz.j (#38518) üzenetére


sz.j
nagyúr

Egy dolog most jutott az eszembe ...
Ha jól tudom az ingyenes AV-k, a Comodo kivételével) csak otthoni használatra engedélyezett, de ennek nézz utána ha érdekel.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#38521) blattida válasza madle (#38516) üzenetére


blattida
nagyúr

A normális, rezidens védelemmel rendelkező ingyenes av programok is kellően védenek,más kérdés, hogy kellene support is, akkor viszont a fizetősek közül kell választanod, illetve, amire sz.j. is utalt, hogy az ingyenesek közül legálisan csak a comodo használható céges gépen, gépeken.
Amúgy meg ki kell próbálni őket és amelyik a legjobban beválik, azt kell választani.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38522) madle


madle
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszát, véleményét. Ezek alapján arra jutottam, vásárlás előtt mindenképp egy hónapig kipróbálom az ingyeneseket is.

(#38523) dqdb válasza madle (#38522) üzenetére


dqdb
nagyúr

És ha végül fizetős felé mennél el, akkor a tényleges vásárlás előtt a fizetősnél is használd ki a teljes trial időszakot mindegyik érintett gépen.

Lassan könyvjelzőznöm kellene ezt a mondatomat a topikban, annyiszor írtam le mostanában :DDD

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38524) TomMusic


TomMusic
őstag

Sziasztok!
Egy jó darabig Avirát használtam, de már annyira ette a gépet, hogy muszáj volt váltani + mindig feljött valami idegesítő reklám a jobb alsó sarokban (kár érte, mert az elején nagyon jó vírusírtó volt szerintem).
Szóval így váltottam az ingyenes Avast-ra, ezzel eddig nincs problémám, leszámítva, hogy megfog néhány saját fejlesztésű programot.
Azonban az utóbbi hozzászólásokban olvastam, hogy nem otthoni felhasználásban csak a "Comodo" nevű program van, ami ingyenes. Ezt tudja még valaki erősíteni/cáfolni? Illetve ha így lenne, akkor miért éri meg nekik hogy full ingyenes, és ajánlott egyáltalán használni?
Előre is köszönöm!
Szerk.: egyelőre nem is találtam ebből a Comodo-ból ingyenes nem otthoni verziót...

[ Szerkesztve ]

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#38525) TomMusic válasza TomMusic (#38524) üzenetére


TomMusic
őstag

Kicsit elhamarkodtam a hozzászólást..
Szóval úgy néz ki, tényleg ez a helyzet, és a Comodo használható céges környezetben is, ingyenesen.
A kérdés akkor már csak az, hogy kinek mi a tapasztalata róla. Pl. van olyan szinten, mint más ingyenes, népszerű vírusirtók?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#38526) dqdb válasza TomMusic (#38524) üzenetére


dqdb
nagyúr

Illetve ha így lenne, akkor miért éri meg nekik hogy full ingyenes, és ajánlott egyáltalán használni?
Keresztfinanszírozás teljesen más területről, ők nem a vírusirtójukból élnek. Ugyanezért léteznek ingyenes vírusirtók kimondottan ilyenekből élő cégeknél, ők a vállalati szektor bevételéből fedezik az ingyenes otthoni változatokat.

Azonban az utóbbi hozzászólásokban olvastam, hogy nem otthoni felhasználásban csak a "Comodo" nevű program van, ami ingyenes.
A Comodóhoz hasonlóan keresztfinanszírozó kínai programok (Qihoo, Baidu) licencelését sose néztem még, de a Comodo IS garantáltan ingyenesen használható céges szinten:

"Comodo Internet Security (CIS) may be used royalty-free for both commercial and personal use."
[link]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38527) TomMusic válasza dqdb (#38526) üzenetére


TomMusic
őstag

Köszönöm hozzászólásod!
Közben én is megtaláltam. Kérdéses, hogy a gyakorlatban mennyire jó program.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#38528) Bertiee válasza kiváncsi f.. (#38517) üzenetére


Bertiee
aktív tag

A Win 10 és az Avast kapcsolata milyen a tapasztalatok szerint? Már csak 10 nap van a BD TS promóból, lassan váltani kellene...

(#38529) dqdb válasza TomMusic (#38527) üzenetére


dqdb
nagyúr

Vírusvédelemben gyengébb, tűzfalban és HIPS-ben az egyik legjobb.

Mivel saját fejlesztésű alkalmazást említettél, ezért kipróbálás nélkül nem fogod megúszni. Főleg úgy nem, ha fejlesztő vagy, a frissen fordított programok futtatásakor egyes vírusirtók "csodákra" képesek.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38530) TomMusic válasza dqdb (#38529) üzenetére


TomMusic
őstag

Ha a vírusírtója gyengébb, akkor lehet hogy a saját progikat legalább nem nézi vírusnak.. :DDD
Egyébként most nézem, a Kaspersky elég olcsó.. 1 évre párezer forint, annyit megérhet, csak sajnos arról sincs tapasztalatom. Egyszer használtam még sok-sok éve, de túl komplikáltnak tűnt, nem tudom azóta mi a helyzet.

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#38531) TomMusic válasza TomMusic (#38530) üzenetére


TomMusic
őstag

A túrót párezer.. Ez is irtó drága! :Y

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#38532) madle


madle
őstag

Épp most böngészgettem az eBay-en és elég jó áron van az ESS 9.
8200 HUF, 2év 2PC licensz.

Elvileg csak kulcsot küldenek emailben, az eladó is pozitív értékelésű, ez lehetséges, hogy ilyen áron is forgalmazzanak kulcsokat? Elvileg teljesen eredeti, nem kódgenerátoros.

(#38533) dqdb válasza TomMusic (#38531) üzenetére


dqdb
nagyúr

Így nem, csak az automatikus megújítást ne felejtsd el kikapcsolni. De mindenképpen próbáld ki vásárlás előtt, mert amellett, hogy az egyik legjobb védelem, az idegesítő bugok terén is "jól" áll.

Jó áron még az Emsisoft IS van (ők osztrák cégként nekünk, magyaroknak 50%-os árengedményt adnak, köszönöm ezúttal is nekik), és a védelem terén ők is a legjobbak közé tartoznak.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38534) TomMusic válasza dqdb (#38533) üzenetére


TomMusic
őstag

De ez csak otthoni használatra jó, nem?
Apropó. Ha egyéni vállalkozó vagyok másodállásban, akkor is a "business" verziót kell használnom az otthoni gépemen, vagy mehet a home/personal verzió?

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#38535) dqdb válasza TomMusic (#38534) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mindegyik gyártónál letölthető az EULA, abban szerepelni fog a kérdésedre a válasz (sokszor úgy, hogy egyáltalán nem is említik meg a témát), általában csak az ingyenes változatra van ilyen korlátozás. Emsisoft esetében a fizetős verziónál biztosan nincsen ilyen megkötés (az ingyenes náluk csak on-demand víruskeresésre jó, nem nyújt folyamatos védelmet), Kasperskyt nem néztem meg.

A vírusirtók home (=normál) és vállalati verziója között a legfontosabb különbség az utóbbi javára a távmenedzsment lehetősége szokott lenni. Vállalati szegmensben nincsen öngerjesztő kényszer a UI évenkénti megújítására, így ott konzervatívabb fejlesztési-kiadási modell mentén az újdonságok általában lassabban jelennek meg, cserébe stabilabbak is. Mivel alacsony licencszám mellett sokszor drágábbak egy gépre vetítve a vállalati változatok, és általában van korlátozás a minimálisan vásárolható mennyiségre is, ezért ha a vállalati változat nyújtotta extrákra nincsen szükséged, akkor nem érdemes arra beruházni.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38536) TomMusic válasza dqdb (#38535) üzenetére


TomMusic
őstag

Nekem (egy jó darabig legalábbis biztosan) nincs szükségem semmilyen extra szolgáltatásra, amit jelenleg az Avast ingyenes verziója tud, az is bőven elég. :K

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#38538) dqdb


dqdb
nagyúr

"Viruses are now officially to be considered dead – until further notice. Our research in the most spread malware categories earlier this year revealed that only 0.2% of the total infections happen to be from viruses."
[link]

Most nézem, ez nem új infó, csak egy éves válogatás régebbi cikkekből, így a fenti grafikon is szerepelhetett már korábban, most már mindegy :B

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38539) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Ezzel a Heimdal cuccal találkozott már valaki? Ezt az 50% kedvezményes vásárlási linket kaptam ma hozzá [link], de nem igazán hallottam még róla

read-only mode on the forum

(#38540) blattida válasza dqdb (#38538) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem szerepelt még ez az emsi kártevő grafikon, így maradhat.

Athos
Már hónapok óta használom a pro változatot, teljesen jól és problémamentesen teszi a dolgát ez a skandináv cucc. Már régi motorosok, ha jól emlékszem egy hacker csoport kezdte el fejleszteni, 2003-ban mutatták be az első változatot belőle.

Csak nem sticky password-öt használsz? ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38541) AtHoS válasza blattida (#38540) üzenetére


AtHoS
nagyúr

De azt, ők küldték az akciós ajánlatot. Viszont OSS + Webroot mellé szerintem nem fogom bevállalni. OSS-el lehet összeveszne picit a proaktivitásban :)

read-only mode on the forum

(#38542) blattida válasza AtHoS (#38541) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem nem, mert nagyon nem látható a működése, semminemű lassítást nem okoz és nem is összeakadós fajta.Nálam az mbae vagy a hmp.a is észrevehető volt, lassítottak, a heimdal nem.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38543) AtHoS válasza blattida (#38542) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na, most "felizgattál" :DDD

Ráakadtam egy 6 hónapos próba promóra, szóval megnézem mbae-t lecserélve heimdal-ra mit mutat a rendszer :B

read-only mode on the forum

(#38544) Oberführer


Oberführer
újonc

Sziasztok, van-e valami jó kis IS promó egy alsó-középkategóriás Windows 10-et futtató notebookra?

(#38545) gjo válasza dqdb (#38526) üzenetére


gjo
tag

Ha valakit esetleg érint a vállalkozások számára ingyenesen használható termékek listája, itt egy (sajnos már elég régi) cikk:

[link]

Azóta az Avastnak is van ingyenes verziója:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#38546) zolee0307


zolee0307
őstag

Sziasztok!

Kaptam az Adguard Premium Adblockerhez egy egy éves licenszet. Most ad block plust használok. Nem tudom, érdemes használni az Adguard Adblockot? Nem akad össze az ad block plusszal? Milyen, mennyire jó program?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#38547) TomMusic válasza gjo (#38545) üzenetére


TomMusic
őstag

A cikket már olvastam, azonban az ingyenes business Avast-ot még nem ismertem.
Nagyon szépen köszi! :R

Állítólag az egyetemen töltött évek a legszebbek. Ezért a képzési időt próbálom a lehető leghosszabbra nyújtani.

(#38548) B@ldrick válasza blattida (#38542) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Felraktam a Pro-t és 93%-os vagyok, az IE flash plugint állandóan detektálja meg peccselgeti (18 > 20-ra) de 20-as van fent. Lehet ezzel valamit kezdeni? Nem tudom honnan veszi a 18-at. Vagy legalább ne üzengetne ha kivételek közé teszem.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌Ubuntu • OpenMediaVault • XPEnology ▌

(#38549) zolee0307 válasza zolee0307 (#38546) üzenetére


zolee0307
őstag

Internet Explorerrel működik?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#38550) AtHoS válasza zolee0307 (#38549) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Edge-el is működik [link], nem csak IE-vel (plus Chrome, Opera, FF, stb...).

Lehet pluginelni (pl. user scriptekkel [link])
Összetettsége miatt megeszi reggelire az adblock plus-t, ráadásul böngészőfüggetlenek a beállítások.
Én mondjuk nem használnám párhuzamosan a kettőt.

read-only mode on the forum

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.