Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) BigManus válasza motacilo (#10000) üzenetére


BigManus
addikt

Behatolásvédelmet tudod intézni alatta.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#10002) herb555


herb555
tag

Köszönöm mindenkinek. Azért kérdeztem mert a laptopon hamarosan lejár az ESS és gondoltam megkérdezem hogy érdemes-e lecserélni de a ti véleményetek alapján eléggé lecsúszott. Különböző véleményeket írtatok de az első kettőben szinte mindenkinél benne volt az AVG. Lehet hogy ezt választom. Habár az új 7-es avast! -ra is kíváncsi vagyok.

(#10003) Pano válasza herb555 (#10002) üzenetére


Pano
addikt

Jó az új hetes avast, nagyon jó potenciál van benne, viszont itt jön az a bizonyos DE... még eléggé kiforratlan, az elején járnak még a csiszolásával.
Még kell neki legalább egy negyed év szerintem, vagy fél.

Eléggé el lett kapkodva a hetesnek a kiadása, szerintem

[ Szerkesztve ]

(#10004) dbius válasza herb555 (#10002) üzenetére


dbius
veterán

AVG antivirus fizetős verziója most 2.95$ egy évre itt: store.downloadcrew.com

bocs, de mobilról írok és nem tudok linkelni.

(#10005) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!

Az AVG IS 2012 összefér az Mbam-al? nem akadnak össze?

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#10006) old-dog válasza Faterkam (#10005) üzenetére


old-dog
aktív tag

De igen, fagyás lesz a következménye. Felesleges hozzá. Egyedül is elboldogul az AVG IS. Az utóbbi egy évben rengeteget fejlődött, felveszi a versenyt a nagyágyúkkal is.

[ Szerkesztve ]

(#10007) BigManus válasza old-dog (#10006) üzenetére


BigManus
addikt

Honnan vetted? Kipróbáltad? A szolgálati laptopon Win7 32 BIT AVG IS 2012 és MBAM pro van fent.
A cégnél több gépre van ez a páros telepítve.
Nincs fagyás, teljesen jól elvan a két program.

Faterkám, nyugodtan tedd fel, biztosan nem akadnak össze.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#10008) Faterkam válasza BigManus (#10007) üzenetére


Faterkam
addikt

Már feltettem, és utána kérdeztem, de akkor most mi legyen? Azért tettem fel, mert a naprakész AVG IS mellett a múltkor feltelepült a Smart Fortress 2012 alig bírtam leszedni, (Az Mbam segített) Az AVG csak azt jelezte h vmi 16 karakterű szám.exe a netre akar lépni, amit tiltottam rögtön!

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#10009) BigManus válasza Faterkam (#10008) üzenetére


BigManus
addikt

Már leírtam mi legyen, de Te döntesz.
Viszont már fent van ezek szerint, tehát?

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#10010) Janika21


Janika21
tag

Sziasztok!

Amennyiben xp alatt kikapcsolom az automatikus frissítést mint szolgáltatást a MSE frissül majd rendesen? Nem fogja hiányolni?

Plusz az miért van,hogy rendszerfelálláskor az MSE ikon piros utána pár másodperc és zöld? :F

(#10011) Fandango válasza Janika21 (#10010) üzenetére


Fandango
veterán

Ha jol tudom hianyolni nem fogja, a frissiteseket nem ugy szedi le csak a szolgaltatast hasznalja.
Pontosan nem tudom, de valoszinu azert piros eloszor mert meg nem toltodott be teljesen minden resze, csak azutan valt zoldre hiszem akkor aktiv mar a vedelem.

(#10012) Faterkam válasza BigManus (#10009) üzenetére


Faterkam
addikt

Ezért kérdeztem pont, mert már fent van. Eddig nem volt gondom. Tehát akkor maradhat. :)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#10013) BigManus válasza Janika21 (#10010) üzenetére


BigManus
addikt

Csak az automata frissítést kapcsolod ki, vagy teljesen? Mert ha teljesen, akkor tök mindegy milyen vírusirtót használsz.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#10014) ddani868 válasza BigManus (#10013) üzenetére


ddani868
tag

Én ki szoktam kapcsolni teljesen a frissítést Windows 7 alatt mert semmi értelme csak idő pazarlás megvárni a több 100MB frissítést, ez így lehet hogy buta dolognak tűnik de így legalább gyors a gép és stabil volt már hogy lejött több frissítés és kifagyott az egyik programom ere nekem nincs szükségem.

(#10015) polonic válasza ddani868 (#10014) üzenetére


polonic
félisten

Ezt inkább ne hangoztasd. Ez a butaság, amit csinálsz.
Ha meg hibád van valamivel, azt nem elkussoltatni kell úgymond, hanem megoldani.

(#10016) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Jajj ddani868 annyira szeretem olvasni a hozzászólásaidat.Frissítések nem ok nélkül készülnek el.Azt,hogy első használat során nagy mennyiségű frissítést szedd le kibírod,megemlíteni fontos nem minden nap fogsz kapni 100MB+ csomagot :D .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#10017) ddani868 válasza ƵøŁĭ (#10016) üzenetére


ddani868
tag

Igazatok van ezt tudom én is pontosan de engem nem érdekel az update inkább format C:/ azt kész. Azt még hozzá tenném hogy nincsenek krekkelt programjaim és kb havonta újra szoktam telepíteni a Windowst mert mindig vannak új program frissítések.

[ Szerkesztve ]

(#10018) Pano válasza ddani868 (#10017) üzenetére


Pano
addikt

Hát, ehhez csak gratulálni tudok.

(#10019) ddani868 válasza Pano (#10018) üzenetére


ddani868
tag

Figyeld az jobb ha teli van szemetelve a Windows ? kockázatnak meg amúgy sincs kitéve a gépem úgy hogy hagyjuk szerintem ezt a témát mert nem ide való.

(#10020) g.gergo válasza ddani868 (#10019) üzenetére


g.gergo
senior tag

A windows update-ek mióta szemetelnek??? Te tudod egyáltalán mire valók a frissítések? A programokat, ami miatt állításod szerint havonta újrarakod a gépet, azokat minek frissíted? Hmm?

Nincs kitéve kockázatnak a géped?! Ülj le! Egyes!

[ Szerkesztve ]

(#10021) BigManus válasza ddani868 (#10019) üzenetére


BigManus
addikt

Így van, hagyjuk a témát. Te kezdted el a hülyeségeket beírni, ráadásul jössz az update témával, mikor tudod, hogy itt majd mindenki harap érte.
Ismered? Ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna.
Ne keltsd a feszültséget fölöslegesen...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#10022) ddani868 válasza g.gergo (#10020) üzenetére


ddani868
tag

Miért szerinted az update gyorsít a gépen ? a program frissítés az más.

(#10023) polonic


polonic
félisten

There's a golden rule: do not feed the troll.
:D

(#10024) ddani868 válasza BigManus (#10021) üzenetére


ddani868
tag

Teljesen igazad van kár volt :( de már mind 1 mindenki elkönyvelte magának nem értek hozzá pont, ez van.

[ Szerkesztve ]

(#10025) BigManus válasza ddani868 (#10024) üzenetére


BigManus
addikt

Ha értesz hozzá, az jöjjön át.
Nem megbántani akarlak, de keress vissza a hozzászólásaid közt és nézd meg mennyien ugrottak arra amit írtál. Abból sajnos az jön le, khm, khm, hogy is fogalmazzak úgy, hogy a vér pistike ne legyen benne... tehát autodidakta módon űzöd a dolgokat.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#10026) csaba1203


csaba1203
addikt

Szeretném kérdezni használja-e valaki az új Avast 7-et csak kiegészítő védelemként és ha igen mik a tapasztalatok vele? Nem akad össze más védelemmel?

(#10027) Fire/SOUL/CD válasza csaba1203 (#10026) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az Avast 7 Free nem kiegészítővédelem... Az autosandbox néha kicsit "idegesítő" tud lenni, de összességében teljesen rendben van. Erősebb proaktív képességekkel felruházott tűzfal társaságában pedig az egyik legerősebb ingyenes védelmet képviseli(k).

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10028) olivera88


olivera88
veterán

Valaki használja a malwares.safegroup.pl oldalt? Valamiért nem megy letöltés tegnap óta, megszakad minden böngészővel.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#10029) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!MSE-t hasznàl valaki itt huzamosabb ideje?Vélemények érdekelnének.Valaki talàn ìrta regen,h idővel egyre jobban "terheli" a gépet.Végleges 4-röl lehet tudni vmit?Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#10030) No.01 válasza Pano (#9997) üzenetére


No.01
őstag

Ez komoly?? Nalam mar 2 gepen evek ota fut az avira. Epp most akartam megvenni 2 uj laptopra de mindketto 64bites...

Akkor keressek v.mi mast?

(Jo ez a forum :K ;) )

(#10031) csaba1203 válasza Fire/SOUL/CD (#10027) üzenetére


csaba1203
addikt

Telepítésnél felajánlja,hogy lehet használni csak kiegészítő védelemként vagyis másik vírusirtó mellé is fel lehet rakni.Na erre gondoltam de lehet,hogy rosszul értelmeztem :)

(#10032) blattida válasza No.01 (#10030) üzenetére


blattida
nagyúr

Önmagában azért, mert 64 bites os-re raknád, még nem kell megválni tőle, az avira proactive amúgy sem jelent túl sokat, szerintem használd azokon is nyugodtan, ha eddig bevált.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#10033) Pano válasza No.01 (#10030) üzenetére


Pano
addikt

Egyet értek blattida-val. Ha bevált -főleg évekig- akkor ne válj meg tőle!

(#10034) Fire/SOUL/CD válasza csaba1203 (#10031) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Jól értelmezed, csak épp nem tudom, hogy az Avast ezt egyáltalán komolyan gondolta-e, ugyanis valamelyik A-betüs mellé (vagy Avira vagy AVG, már nem emléxem) megpróbáltam telepíteni így, de úgy beállt a rendszer, mint Lada a málnásba. :DDD

Szóval szvsz fő védelemként használd, megtámogatva egy proaktív képességekkel bíró tűzfallal.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#10035) ddani868 válasza Fire/SOUL/CD (#10034) üzenetére


ddani868
tag

Szerintem lehet használni ha azt írják annyi hogy 2 engine keres és nem egy de ilyet már láttunk nem újdonság.

(#10036) No.01


No.01
őstag

Ertem es koszonom! Nortonon gondolkodtam, de a kezelofeluletet nem birtam megszokni...

Szoval az Avira Premium melle meg mit ajanlanatok? (jelenleg csak Malwarebytes van mellette)

(#10037) Pano


Pano
addikt

Mozgásra támadnak a vírusok

Azért ez érdekes megoldás, meg kell hagyni :)

(#10038) Pano válasza No.01 (#10036) üzenetére


Pano
addikt

Az a kettő bőven elég, több mint kellene ;)

(#10039) blattida válasza ddani868 (#10035) üzenetére


blattida
nagyúr

Az, hogy azt írják, semmit sem garantál, ráadásél a vírus elleni védelemben nehezen megoldható az, hogy rezidens módban fusson egymás mellett két irtó, természetesen gond nélkül.
Ilyeneket nem kellene beírkálnod, mivel sok tapasztalatlan olvasó is megfordul erre és könnyen elhiszik az ilyen tévedéseket is.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#10040) ddani868 válasza blattida (#10039) üzenetére


ddani868
tag

De az sem teljesen igaz hogy nem lehetséges mert meg lehet oldani.

(#10041) csaba1203 válasza blattida (#10039) üzenetére


csaba1203
addikt

Akkor megpróbálok mellé egy MBAM pro-t felrakni Laca írta feljebb,hogy gond nélkül megy az AVG-vel is talán nem akadnak össze :D

(#10042) Pano válasza ddani868 (#10040) üzenetére


Pano
addikt

Tényleg nem akarok veled veszekedni, meg személyeskedni stb. Viszont csak 1x mondom el, többször nem. Választól függetlenül többet nem írok ez ügyben.
Addig még oké, hogy sokszor egekbe kiáltó marhaságokat vagy képes kijelenteni (ez nem probléma, mert valahol el kell kezdeni), de hogy ahhoz még makacs módon, körmöd szakadtáig ragaszkodsz is már kicsit soknak érzem.
Ha még legalább elfogadnád, hogy feltehetőleg tévedsz és rosszul látod, próbálnál hallgatni a tapasztaltabb szakemberre -nem feltétlen magamra gondolok- és hajlanál az önfejlődés illetve önkorrekció felé, jó lenne. De nem, még hirdeted is.

Én kimondom laca helyett, amit ő nem akart: vérpisti vagy, ennyi. Nem így van? Akkor ne ezt bizonygasd folyton.

[ Szerkesztve ]

(#10043) dnsi válasza Pano (#10042) üzenetére


dnsi
aktív tag

:) :C :DD

(#10044) ddani868 válasza Pano (#10042) üzenetére


ddani868
tag

Elhiszem hogy itt mindenki nagyon ért hozzá de ha egyszer az Avast azt írja hogy lehet akkor csak lehet ne kérdőjelezzük már meg a saját terméküket.

(#10045) Fandango válasza ddani868 (#10044) üzenetére


Fandango
veterán

Marketing dumaval sok mindent el lehet adni es hitetni az egyszeru emberrel. :K

(#10046) ddani868 válasza Fandango (#10045) üzenetére


ddani868
tag

Igaz van benne valami de úgy is csak élesben derül ki hogy igaz vagy sem DE én már előre le vagyok hülyézve de már kezdem megszokni.

(#10047) adise válasza ddani868 (#10046) üzenetére


adise
őstag

azt a mondást ismered amikor a hülye okoskodik és az okos hülyéskedik? :))

(#10048) BigManus válasza adise (#10047) üzenetére


BigManus
addikt

Nekem is van egy kedvencem, ddani ra is kezd illeni. Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#10049) blattida válasza csaba1203 (#10041) üzenetére


blattida
nagyúr

Tanács: mindkettőben tedd a másikat a kivétek közé!

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#10050) matematik


matematik
csendes tag

sziasztok nálam az eset gui feladatkezelőben 98!% ot ír folyamatosan
2 magos 2.66Ghz-s asztali gép

Ez normális???

Az élet túl rövid ahhoz, hogy folyton a Windows újraindulására várjunk!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.