Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) salaud


salaud
aktív tag

Rising Antivirus: 104/53

Az oroszlán a jobb sarokban animált. Víruskeresés közben először nagyítóval leste a földet, utána előkapott egy konyhakést és fenyegetően lóbálta! :Y Ki a fene fejleszti ezt a grafikus felületet és miért???!! :W

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39002) Dhampir válasza salaud (#39001) üzenetére


Dhampir
félisten

De beteg! :DDD

(#39003) UserX válasza salaud (#39001) üzenetére


UserX
őstag

:C ' Ezen jót nevettem! 'The Best Antivirus Of 2016!'

[ Szerkesztve ]

(#39004) blattida


blattida
nagyúr

0 day csomag.

CIS. 104/51
Nano Pro: 104/64
Reason Core: 104/79
ZAM: 104/71

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39005) csabi10


csabi10
senior tag

Szia blattida!

Comodo cloud antivirus-ról van valami infód? Megjelent már, vagy még mindig várni kell?

(#39006) daimonion válasza csabi10 (#39005) üzenetére


daimonion
senior tag

Szia ! Baromira nem lehet tudni, hogy mikor fog megjelenni csak hitegetnek és halogatnak. A comodo fórumon is ezt kérdezgetik állandóan.
[link]

(#39007) salaud


salaud
aktív tag

UnThreat Antivírus 104/57? Már a manuális scan előtt magától megtalált fájlokat, végeredménynek 47 elem maradt a mappában.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39008) blattida válasza csabi10 (#39005) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Várni kell, nem tudjuk, hogy meddig, ahogy linkelte is neked daimonion, nincs konkrét dátum...

CCAV: 104/5 Első futtatás, majd meglátjuk, mennyi lesz a vége.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39009) salaud


salaud
aktív tag

Zillya Antivírus 104/53

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39010) salaud


salaud
aktív tag

AVG IS 104/82

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39011) salaud


salaud
aktív tag

Ashampoo Antivírus 104/85 Fura számokat írt ki, 19 fájl maradt a mappában.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39012) csaba1203


csaba1203
addikt

Avg Free:104/82

(#39013) csaba1203 válasza salaud (#39001) üzenetére


csaba1203
addikt

:D :DD :DDD

(#39014) salaud


salaud
aktív tag

Sophos Home Antivirus 104/87 A kép ellenére 17 fájl maradt a mappában.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39015) mrszitya


mrszitya
senior tag

Avast (Pro)

76 / 104

Megerősített üm.: +3
Futtatás sandboxból: +3
(Kompatibilitási hiba: 16)

(#39016) salaud


salaud
aktív tag

Clearsigh 104/73

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39017) mrszitya


mrszitya
senior tag

Dr.Web CureIt!

72 / 104

(#39018) salaud


salaud
aktív tag

Vipre Antivirus: 104/57? 47 elem maradt a mappában.

Az eddigi legidegőrlőbb antivírus, több mint fél órán át települt, és nagyon lassan ellenőrzött.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39019) salaud


salaud
aktív tag

Bullgard Antivírus 104/85 29 File maradt a mappában. Akkor az 75, nem? Hmm...

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39020) salaud


salaud
aktív tag

Kasperky TS 104/82 A mappában 31 elem maradt, de ugye 4-re azt mondta, megtisztította., de ez akkor is 77. A számok csodás világa

Előbb panaszkodtam a vipre miatt, nos egy aprócska tényt közölnék:
Eme orosz csoda 1 óra 40 percig(!!!!!) települt, majd telepítést követően az első frissítés 15 perc volt. :W

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39021) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Sziasztok,

Én is beszállnék a tesztelésbe ha lehet.
Hétköznap napközben ill este 9-9:30 után tudnám csinálni. Hétvégén is este.
Ha így jó, akkor elmondanátok az eléréseket illetve, hogy milyen víusirtó szabad még?

[ Szerkesztve ]

Romani ite domum.

(#39022) blattida válasza ZCoyote (#39021) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Itt be tudod magad írni és megnézheted, hogy mely programok foglaltak.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39023) ZCoyote válasza blattida (#39022) üzenetére


ZCoyote
őstag

Köszi, beírtam magam. A mintákhoz hogyan lehet hozzájutni?

Romani ite domum.

(#39024) blattida válasza ZCoyote (#39023) üzenetére


blattida
nagyúr

LiLxWaYnEx majd küldi a letöltési linket.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39025) ZCoyote válasza blattida (#39024) üzenetére


ZCoyote
őstag

Ok, köszi!

Romani ite domum.

(#39026) UserX


UserX
őstag

Ma lesz pack? :) Külön üdvözlet Semplar kollégának, aki beígérte a WSA eredményeket!

(#39027) blattida válasza UserX (#39026) üzenetére


blattida
nagyúr

Elvileg kétnaponta lesznek pakkok...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39028) blattida


blattida
nagyúr

A tesztben még jó lenne, ha ők is teret kapnának: Dr Web, Panda, Trend Micro, Norton, Forticlient, Mcafee (Intel)...már csak azért is, mert mindegyik saját motort használ.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39029) ZCoyote válasza blattida (#39028) üzenetére


ZCoyote
őstag

Én vállalhatom a Forticlientet az Avira Free helyett ha így jobb lenne.

Romani ite domum.

(#39030) UserX válasza blattida (#39028) üzenetére


UserX
őstag

Dr. Web: CureIt volt, bár nem tudom azonos-e az adatbázisa a fő, RT védelmet is biztosító programmal...

(#39031) salaud válasza blattida (#39028) üzenetére


salaud
aktív tag

A Panda Free-t vállalom a shopos mellé.

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39032) motacilo


motacilo
aktív tag

egy gyors lista a tegnapi napról:

[ Szerkesztve ]

(#39033) Greenebola válasza motacilo (#39032) üzenetére


Greenebola
senior tag

Köszi!
Kimondottan jó ötlet volt. :C

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#39034) d3zs0 válasza blattida (#39028) üzenetére


d3zs0
tag

Azokból már csak:

Trend Micro
Norton
Mcafee (Intel)

(#39035) UserX válasza motacilo (#39032) üzenetére


UserX
őstag

Ügyes! Köszönjük! :R

(#39036) blattida


blattida
nagyúr

Köszi mindenkinek, remélem, hogy be is írtátok magatok. :R

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39037) Greenebola válasza blattida (#39036) üzenetére


Greenebola
senior tag

Lassacskán csak gyűlünk.

WEBROOT SecureAnywhere™ Internet Security Complete Beta Tester

(#39038) King Unique válasza blattida (#39036) üzenetére


King Unique
titán

Ennek az egész tesztelésnek amúgy mi a célja?? Mindig azt szoktad hangoztatni itt a topikban, hogy a kis mintaszámú tesztek nem mérvadóak és ennek alapján a korábbi "házi tesztek" eredményei sem vehetőek készpénznek.

Bár a fenti kérdésemre nem kaptam választ, de majd a jelentkezést megfontolom. Egy Defender, Baidu eredményre kíváncsi lennék. :D

(#39039) viralmind válasza motacilo (#39032) üzenetére


viralmind
aktív tag

koszonjuk a listat! :C
Azert nagyon jol latszik , hogy a nem egy idoben vegzett keresesek milyen szorast mutatnak, pld egy fel nappal kesobbi kereses jopar talalatot jelenthet foleg egy online motornal, de a push update-et hasznalo termeknel is.Ezt viszont nem lehet kikuszobolni mert nyilvan egyidoben nem tudjuk elvegezni a tesztet.

(#39040) blattida válasza King Unique (#39038) üzenetére


blattida
nagyúr

Valóban nem mérvadóak.
Viszont tendenciák kimutatására alkalmas, de az időfaltorra is érdemes figyelni, mert nagyon nem mindegy, hogy történt az adott vizsgálat, ez jogos észrevétel volt viralmind részéről.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#39041) salaud


salaud
aktív tag

Roboscan 104/78 30 file maradt a mappában, mert 5-t nem tudott kicsomagolni, pedig érzékelte, hogy gáz van velük.

Tudom kicsit késői már, de tegnap már nem volt rá agyam. Ezzel szerintem lefedve kb az ismeretlenül elszórt antivírusok világa.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39042) UserX válasza motacilo (#39032) üzenetére


UserX
őstag

Tudom, hogy egy 104-es minta nem mérvadó, de azért tanulságos...

Vállalkozom egy rövid ('szubjektív'!!!) elemzésre, azután kövezettek meg ;)

1. Gratulálok az F-Secure-nak, de ezért még nem fogom lecserélni az EMSI-t! :)

2.. A TOP 5-be fizetős alkalmazások kerültek be, de tény hogy a fizetősök közül is van, amelyik lemaradt.

3. Legrosszabb esetben valamennyien sz@rrá fertőződtünk volna, hiszen nincs 100%. Javítva: azért a viselkedés elemzés eredményét nem ismerjük...

3. Az EMSI és az Ashampoo közeli eredményét az indokolja, hogy a 'Sampon' Emsi motort használ, aminek egyik összetevője a BD. Amivel az EMSI többet tud, az a viselkedés elemzés, de ugye nem futtatuk a fájlokat (gyávaság :DDD ), csak az adatbázisra támaszkodtunk.

4. Olyan felhasználónak, aki nem akar különösebben a vírusírtója 'lelkével' foglalkozni, ajánlható az AVG vagy esetleg a BD Free, ha ugyanazt tudja adatbázis szinten, mint a TS. (Én próbáltam előfordult FP.)

5. Tavaris Eugene Kaspersky helyében én egy kicsit korbácsolnám az alkalmazottakat. Ha az Agnitum kivásárlására volt zs., az új mintákkal is kellene foglalkozni. (Írtam az elején, hogy ez egy szubjektív elemzés!!!)

Kb. ennyi. Várom a további mintákat. Peace! :R

Üdv:

UserX

(#39043) salaud válasza UserX (#39042) üzenetére


salaud
aktív tag

A második helyezett Sophos Home ingyenes.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#39044) mrszitya válasza UserX (#39042) üzenetére


mrszitya
senior tag

Kettő darab, kis mintaszámú teszt után még a gondolatnak sem szabadna megfogalmazódnia a váltásról... 100 darab próbatételt követően talán majd esetleg valamiféle tendencia lesz, de messzemenő következtetésekre úgy sem lesz mindez alkalmas.

Mondjuk heti/havi egyszer, be kellene vállalni egy 10-20 darab ellenőrzött mintán a futtatást is virtuális gépen pár embernek. Ez mindjárt érdekesebbé tenné a dolgokat. Helyreállítást is lehetne nézni.

(#39045) UserX válasza salaud (#39043) üzenetére


UserX
őstag

A HSZ-ben csak az első benyomásimat írtam le, egyszerűen kijött belőlem, bocs!!! Azért Fórum, hogy kijavítsuk egymás hibáit.

Bocs, azt sem tudtam, hogy a Sophos magánhasználatra ingyenes, rákerestem, de csak vállalti megoldásokat találtam :B.

mrszitya : Hétvégén mindenképp gondolkoztam virtuális gép telepítésében, csak még azt nem tudom, milyen megoldást telepítsek rá...Leginkább a WSA érdekelne, az általam élesben használt Spyshelter FW-al. Licencet nyilván arra nem veszek, az időkorlátos próbaverziókat használnám...Több virtuális gépet meg nem akarok feltenni...

[ Szerkesztve ]

(#39046) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Összeállítottam egy nem 0day csomagot . Szeretnétek ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#39047) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#39046) üzenetére


csaba1203
addikt

Nanááá :D :DD

(#39048) csabi10 válasza ƵøŁĭ (#39046) üzenetére


csabi10
senior tag

Nekem is jöhet

(#39049) UserX válasza ƵøŁĭ (#39046) üzenetére


UserX
őstag

IGEEEN! Azaz, várj, gyorsan frissítek adatbázist! :)

(#39050) blattida válasza salaud (#39043) üzenetére


blattida
nagyúr

Az ilyen konkrét rangsorolásnak akkor van értelme, ha egyszerre kerülnek tesztelésre és mindegyik a teszt előtt frissítésre is került.

UserX
Ilyen kevés minta mellett nincs értelme a cserélgetésnek és a tényleges védelmi képességek felméréséhez futtatni kellene a maradék fájlokat, az lenne az igazi és tényleges eredmény...

LiLxWaYnEx
Mikoriak a minták benne? Remélem, nincs benne ismétlődés (kártevők).
Ez már egy használhatóbb/következtetésre alkalmasabb mintaszám, jöhet.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.