Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Szellem. válasza Narxis (#13000) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Ebben nem kevés igazság van. Én sem kultiválom a magam részéről az összeválogatott védelmeket. Ettől még lehet valami jó, de célszerűbb ez a megoldás amit írtál.

(#13002) L7wy


L7wy
őstag

Fiúk nyugi... ez egy fórum, sosem értettem, hogy miért kell mindig túllépni a barátságos vitán. Semmi olyat nem írt a kezdő üzenetben, ami személyes lett volna, helytelen dolog volt az, hogy Comodo-t elavultnak nevezte, mert itt nem erről lehet szó, csak más technológiákkal dolgoznak, és ez problémához vezet (akár a MS "hiba" is lehet, ha jól értem az eddigieket). A fórumot/topikot meg a moderátorok kezelik, és nem a tagok, akármennyire is szakmaibb lenne (így a topikban az antivírusos témán kívül eső dolgok is az ő felügyeletük alá tartozik). PEACE

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#13003) blattida válasza L7wy (#13002) üzenetére


blattida
nagyúr

Probléma téged is érinthet, hiszen win 7-et használsz az ingyenes avast 7-el, és ha az avast web shieldje aktív, akkor a win saját fala is kiiktatódik, ebből a szempontból...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#13004) L7wy válasza blattida (#13003) üzenetére


L7wy
őstag

Tudom, csak mostanában már anti-paranoiás vagyok :D De majd letesztelem hajnalig :)

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#13005) TFSi válasza L7wy (#13002) üzenetére


TFSi
őstag

+1

Minden esetre köszönjük Sturlungnak a témafelvetést és blattidának a pontos szakmai korrekciót! :C

Narxis, Plag: Nekem is ez jutott először az eszembe, minek ez a sok kompatibilitási gond, ha egyre több még ingyenes szinten is az erős IS. Biztosra kell menni, oszt jónapot. :DDD

Ja még vmi: állítólag a KIS 2013 Safe Money funkció a Chrome-mal is kompatibilis, de a Dragonnal baromira nem ismerik egymást... :(((

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#13006) blattida válasza TFSi (#13005) üzenetére


blattida
nagyúr

Ne aggódj a sárkány miatt, azzal is jó lesz, idővel... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#13007) TFSi válasza blattida (#13006) üzenetére


TFSi
őstag

Na ezt jó tudni! :K Köszönöm szépen! :R

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#13008) L7wy válasza blattida (#13003) üzenetére


L7wy
őstag

Igen, érint, na de nem baj, CIS 6-ig kibírom Avasttal, aztán ha CIS 6 se jön be, akkor nem tudom mi tévő fogok lenni.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#13009) szaki26a


szaki26a
aktív tag

Na akkor ha már szakmai forum.
A comodo megvalósítása valóban elavult, TDI mint olyan nem lesz win 7 után. Csak a WFP és a WSK marad. A comodonak kutya kötelessége lett volna már windows 7 re megcsinálni az ezekkel operáló tűzfalát, mint mindeki másnak is. Nem véletlen javultak annyira hirtelen a 64 bites tűzfalteszt eredmények. A tesztekhez irják a programokat. ha teszt metodika vált idomulnak hozzá. Nem a valós védelem a cél, hanem a jó teszt a marketingnek.
A webshield nem bugos avastnál és miért kéne neki úgy modosítania a programját hogy egy 3. fél hozzá férjen? Saját IS verziójánál nincsen ilyen bug gondolom. Kaspersky és még egy csomo másik AV is ugyan ezt a metodust használja web szürésre, mert szabványos. MS valóban változtatott loopback en de jó előre jelezte és dokumentálta. Innentől te dolgod alaklmazkodni és WSK-t használni és WFP-t.
Mivel szakmai forum: WSK Winsock Kernel
WFP Windows Filtering Platform
TDI Transport Driver Interface

WSK leírás ajnálom különös figyelemmel olvassátok a TDI re vonatkozó részt 2006 ból

(#13010) L7wy válasza szaki26a (#13009) üzenetére


L7wy
őstag

Jó de maga a Win tűzfala is áldozata ennek, szóval házon belül sem tökéletes minden. Persze nem védem Comodo-t, csak mondom, hogy ez inkább a MS hibája, hogy így összevisszaság van nála.

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#13011) Sturlung válasza blattida (#12998) üzenetére


Sturlung
csendes tag

Szia. Félreértés ne essék. Eszem ágában nincs a Comodo-t fikázni. A Comodo FW vagy CIS remek szoftverek! Csak jelezni akartam egy problémát. Majdnem egy hete keresem a megoldást, és a téma körül, kialakuló hosszabb fórumok mind azzal zárulnak, hogy nincs megoldás. Rengeteg tűzfal-szabályt kipróbáltam, hogy valahogy szűrjem a böngésző és a WebShield közötti forgalmat. Nem lehet. A rendszerem: Windows 7 Pro SP1 64 bit eredeti, jogtiszta + Comodo FW 5.9 + Avast AV 7(!). S minthogy az érintett programok fejlesztői is elismerik a probléma meglétét, látván, hogy nagy divat az Avast+Comodo társítás, megírtam ide. Ennyi. Egyébként részletes bugreportokat is írtam a Comodo-nak egy-két kérdés kapcsán. Tehát igazán nem valamiféle negatív elfogultság beszél belőlem. Ha indulat volt legelső kommmentemben, akkor annak csakis az volt az oka, hogy sokáig a Comodo FW -+ Avast AV kettős ment a gépemen, és nem volt kedvem lemondani róla. Szép keddet!

(#13012) L7wy válasza Sturlung (#13011) üzenetére


L7wy
őstag

5.10.228257.2253: 12 March, 2012 a legutolsó nem? Van egy ilyen bejegyzés a changelogban "IMPROVED! Compatibility with other security suites is improved in Windows 7 x64", próbáld frissíteni, rosszat nem tesz.

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#13013) W666W


W666W
tag

Az ÉN véleményem meg az hogy ITT
AVAST

Ez a probléma NINCS jelölve ergo a Vírusírtó gyártó félrevezeti azokat akik a terméket választják...
Elég érdekes dolog, ez szerintem..Mint ahogy az is hogy jön valaki aki egy külföldi angol nyelvű fórumról szedett hírt úgy tálal hogy egy termék elavult és ne használja senki..Ahelyett hogy azt írná, hogy van egy víruskergető termék amelyik Több Tüzfalall nem tud együttmüködni ha egy komponense / WEB-SHIELD/ be van kapcsolva.../

Egy kérdés valaki tudna az általános infókon kivül többet írni a Fortclient Lite progiról ..Használja -e valaki mik a tapasztalatai stb stb..A Neten csaka You tube on találtam videot de érdemi Magyar nyelvű bemutatást sehol-

[ Szerkesztve ]

(#13014) Sturlung válasza W666W (#13013) üzenetére


Sturlung
csendes tag

Pontosan azt írtam a legelső, eredeti bejegyzésemben is. Lejjebb pedig még jobban kibontottam. S ha neked több napi tesztelés, gürizés annyit tesz, hogy jön valaki elmondani, hogy mit olvasott egy angol oldalon, akkor nincs többé mit mondanom. Ilyen is jellemzően a magyar fórumokon van: állandó civakodás, torzsalkodás, kivagyiskodás, rangsorolás, gőgös vigyorgás, a rosszindulat feltételezése a másikról és maga a rosszindulat… szaki26 itt elmondja, hogy valóban, miért »kissé elavult« (júj, milyen durván írtam…) a Commodo tűzfala. Vagyis szabatosabban kifejti, amit korábban belinkeltem. Bárcsak ne írtam volna semmit: hadd használják az AV+ComodoFW társítást sokan a biztonság hamis illúziójával… Évekkel a W7 és a web-et szűrő víruskeresők megjelenése után elvárható egy asztali alkalmazásként használt tűzfaltól, hogy észlelje a meglévő forgalmat, és ne nevezze blokkoltnak azt, ami nem blokkolt. A Windows7FirewallControll pehelykönnyű kis programja már 2010 januárjától jelzi. Van rajta egy gombocska, a »Check AV hook«, és ha a dolog fennáll, akkor kimondja, hogy »The applications traffic is processed by AV online protection or VPN. All the traffic is hooked/redirected by AV/VPN via localhost (127.0.0.1) and issued worldwide in the name of the AV/VPN. Enabling localhost for the applications enables the applications worldwide.«

(#13015) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

KIS 2013-hoz (v13.0.0.3370) lehet valahogy offline adatbázisupdate-et szerezni? Vajon működik a kis 2012-es módszer?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13016) Narxis válasza L7wy (#13008) üzenetére


Narxis
nagyúr

Megveszed a Kaspersky-t vagy a Norton-t. :)

Thanos was right.

(#13017) W666W válasza Sturlung (#13014) üzenetére


W666W
tag

Ezt most Miért Nekem írtad ???
nem tudom viszont választ most sm kaptam arra hogy ha ISMERI a hibát az AVAST programozó gárdája akkor miért nem tesz ellene semmit ?? Miért mutogat a másikra hogy az a hibás ????
Nem lenne egyszerü ha mondjuk telepítés közben az avast megvizsgálná, hogy milyen tüzfal komponens van telepítve és ha olyan amelyik Ő szerintük hibás akkor nem telepszik addig fel míg nem uninstalálja a nem kompatibilis progit --Sok ilyen telepítés van...

Résazemről Téma lezárva mert nem értek annyirra hozzá hogy érdemben hozzá tudjak szólni és Nekem az angol nyelvú forumok annyit érnek mint halottnak a csók ugyanis ÉN Magyr vagyok és MAGYARUL beszélek..:-)

(#13018) TFSi válasza W666W (#13017) üzenetére


TFSi
őstag

Megértem Sturlung felvetését, és szerintem többségben vagyunk azok, akik szívesen járnak külföldi fórumokra is, mert bár ott is van sok süket ember, de a legfrissebb infók onnan szerezhetők be, nem beszélve arról, hogy a legtöbb szakkifejezés is angolszász.

Abban egyetértek, hogy az avast figyelmeztethetne erre a gondra, de itt mindegyik gyártó csak maszatol és a másik dolog az, hogy az említett védelmi vonalak ingyenesek.

Sturlung: még mielőtt nagyon mellre szívnád a dolgot, ismerve a fóumtársakat, senkinek semmi baja veled, de ismeretlenként, üdvözlés helyett rögtön a mélyvízbe dobtad a bandát... :DD

Ez a topic (is) híres arról, hogy bárkinek, bármikor, hathatós segítséget nyújt! :K

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#13019) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Mely vírusirtók vagy IS-ek kompatibilisek a Windows 8-al?

(#13020) t72killer válasza Szellem. (#13019) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Trustport2013, Bitdefender2013, ill. készülődik egy kompatibilis KIS2013 kiadás is.

Ami nem megy: Avira, NOD, Coranti, ill a most kiadott KIS2013.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13021) L7wy válasza Szellem. (#13019) üzenetére


L7wy
őstag

Talán megbízható

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#13022) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kollégáktól kapott és a malwarepanda antivírus-blogról begyűjtött friss vírusmintákkal teszteltem pár vírusirtót (különös köszönet W666W és LiLxWaYnEx fórumtársnak):
Három "csomagot" készítettem: 1: kollégáktól, 954db (elvileg a használt mai adatbázisokban benne kell, hogy legyenek), 2: zero-day csomag A (68db trójai), 3: zero-day csomag B (4db trójai)

A kapásráta:

KIS2013:
1.: 879/954
2.: 22/68
3.: 4/4

Trustport AV 2013:
1.: 934/954
2.: 24/68
3.: 4/4

Avira AV Pro 2012:
1.: 928/954
2.: 36/68
3.: 4/4

Nekem az jött le, hogy a 3 vírusgyalu kb hasonló kategóriás, és hogy 100%-os védelem nincs. (azt nem néztem, hogy ugyanazokat a férgeket hagyták-e ki - mindenesetre a 2es csomag feladta a leckét).

P.S.: ha valaki szeretne a teszt után netbankolni a gépemről, az szóljon :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13023) TFSi válasza t72killer (#13022) üzenetére


TFSi
őstag

A KIS milyen kis gyengusz lett... :DD Alapbeállításokon teszteltél? Gondolom csak sima szken volt, nem próbáltad feltelepíteni a cuccokat... :K

A TP is csak adatbázisban jó ezek szerint...

Egyébként a KSN ezeknél a 0 napos cuccoknál nyomja fel az adatot a felhőbe?

Na igen egy GData is szép lett volna + egy BD és egy Norton is, de így is nagyon szépen köszönjük! :K

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#13024) t72killer válasza TFSi (#13023) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

igen, minden alapon volt.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13025) ƵøŁĭ válasza t72killer (#13022) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

"2: zero-day csomag"
Úgy látszik még mindig nagy veszélyt jelentenek.Egy G-Data detektálásra is kíváncsi lettem volna főleg a 2 csomagon.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#13026) t72killer válasza ƵøŁĭ (#13025) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hm, kár, hogy lassú neten vagyok, mire letölteném+felraknám a g-datát, már nem lenne friss a zero-day csomag... Esetleg offline definíciófile-t le lehet tölteni hozzá? Mert akkor nem gond, ha holnapra jön csak le a 600MB-os progi...

Zero-day témában: "tevékenykedni" nem hagytam a férgeket, kicsomagolás után azonnal rájuk eresztettem a szkennert. Gondolom egy HIPS modul pl akkor aktiválódik, ha a vírus nekiáll beírni magát védett könyvtárakba.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13027) eternam


eternam
tag

Csak szólok, a NOD32 Linux remekül együttműködik a MATE desktoppal. Némi mókolás után az Unityn is is működik, de az XFCE-n és az LMDE-n nem (a KDE-t nem tudom működik-e, sosem használtam KDE desktopot). Mondjuk az azért aggasztó hogy a NOD32 Linuxon nem fejleszettek már másfél éve semmit, pedig remek vírusirtó lenne, mert nem a Dazuko drivert használja valós idejű védelemhez, így bármelyik Linux kernellel együttműködik. Örülnék ha fejlesztenének rajta, mert így egyre inkább el fog avulni.

Az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak, ezért megtették a hatalmat igazságnak. Pascal

(#13028) PapauZ válasza Szellem. (#13019) üzenetére


PapauZ
aktív tag

A Norton 2012-k a legutóbbi patchtől (19.8 és 6.3) felfelé mind kompatibilisek a Win8-al.

(#13029) simon7012 válasza PapauZ (#13028) üzenetére


simon7012
aktív tag

A Norton 360 is kapott patch-et?
Amit én próbáltam (G-Data,Norton,Bitdefender) az mind müködött win 8-al... :DD
Az már egy más kérdés, hogy észleltem pár hibát mindnél... :(((

[ Szerkesztve ]

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#13030) ƵøŁĭ válasza simon7012 (#13029) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Igen. [link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#13031) simon7012 válasza ƵøŁĭ (#13030) üzenetére


simon7012
aktív tag

Köszönöm... :R

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#13032) W666W válasza t72killer (#13022) üzenetére


W666W
tag

Esetleg ha volna Kedved akkor nem tesztelnél le pár Ingyenes víruskergetőt is ezekkel a mintákkal ???

Pl Roboscan , Avast, avira free , AVG Comodo ???
ezek vajon hogyan muzsikálnak ???

(#13033) ƵøŁĭ válasza W666W (#13032) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Hello

Holnap valószínűleg megjön az új pack csomag.Átnézem velük,ha t72killer kolléga nem érne rá vagy egyéb oknál fogva ,vagy esetleg megosztjuk kettőnk közt .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#13034) Mikulásbá válasza ƵøŁĭ (#13033) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

F-Secure-vel is át tudod nézni,ha jól tippelek...... :U

(#13035) Kari1 válasza ƵøŁĭ (#13033) üzenetére


Kari1
aktív tag

Esetleg Comodo Internet Security-vel?

(#13036) TFSi válasza ƵøŁĭ (#13033) üzenetére


TFSi
őstag

Főnök, ha lecsekkolnád KIS 2013 erős beállításokkal, leköteleznél! :C :R

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#13037) t72killer válasza ƵøŁĭ (#13033) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sziasztok! Az a baj, h lassú a netem és nem tudok egy nap 3-nál több vírusirtót tesztelni:( (nem minden vírusirtó támogatja az offline frissítést, amivel ténylegesen ugyanolyan korú adatbázisokkal dolgozhatna az ember). Ha holnap ráeresztek valamit erre a csomagra, akkor biztosan más lesz az eredmény, mint ma (first day lesz zero dayből, ami komolyan torzítja a kapási rátát - ergo előről, új féreggyűjteménnyel kell kezdeni az egészet). 7végén lesz egy kis időm, bevállalok 3 irtót - pl a hármat, amit most mértem egy egyeztetett, "nehézdió" csomagon, szombat délelőtti adatbázissal. (több irtónál kifutnék a szombat délelőttből - ráadásul nvidia drivert is akarok tesztelni)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13038) TFSi válasza t72killer (#13037) üzenetére


TFSi
őstag

Mi a gond a neteléréseddel, hogy sávszélgondjaid vannak?

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#13039) Szellem. válasza L7wy (#13021) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Köszi mindenkinek a választ!
Bevallom őszintén, valahogy furának tűnik a felsorolás az oldalon. Azért vannak benne elég régi termékek, amiket nem hinném, hogy annyira kompatibilisek lennének.

Egyébirátn felraktam a gépre a 64 bites Windows 8-at és kellőképpen meglepődtem.
Veszett gyors minden rajta! A bekapcsolástól számítva 4 másodpercen belül feláll. Nagyon kemény. Egyenlőre tetszik. Az IE10 is iszonyat gyors.

(#13040) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Az MSE Windows 8 alatt megszünt. Azaz ahogy olvastam a Windows Defender veszi át a szerepét, ami alapból benne van a Win8-ban. Állítólag tovább lett fejlesztve és ugyan azt tudja, mint az MSE.

(#13041) ko9 válasza Szellem. (#13039) üzenetére


ko9
addikt

Csak felrakted? Nem fogod megbánni ;)

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13042) Szellem. válasza ko9 (#13041) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Fel bizony!
És abszolút nem bántam meg! Marad!

Viszont, majd megnézem mit tud és kell-e rá víruskereső a Defender helyett!
Egyenlőre még a mostani kiadásokban nem bízom, hogy annyira kompatibilisek lennének vele.
Te mit használsz és hogy szuperál. Mindenképpen ha felrakok valamit az olyan lesz ami nem lassítja a gépet, mert most veszett gyors minden.

(#13043) ko9 válasza Szellem. (#13042) üzenetére


ko9
addikt

Még mindig a KIS2013 aktuális devbuildot. Teljesen jó eddig, bár néha nem autofrissít, ekkor kezeskedni kell róla. Egyedül a fentebb általam említett reportküldést találtam benne "érdekesnek".

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13044) t72killer válasza TFSi (#13038) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

mondhatni: mobilneten vagyok.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13045) Szellem. válasza ko9 (#13043) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Köszi! Én azzal nem kisérletezem, mivel hivatalos Win8 Prof került a gépemre. MAPS licenceink vannak, így 20.-a óta elérhető nálunk.
Majd nézelődök még és várok.

(#13046) koti


koti
tag

Feltettem egy KIS 2012-t 3 havi ingyen kóddal. Szeretném a 2013-t feltenni, ha valaki tudna egy jól működő magyar nyelvűt belinkelne? Remélhetőleg ez a kód jó ahhoz is nem? Köszönöm.

(#13047) ƵøŁĭ válasza koti (#13046) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nincs még magyar nyelven.

W666W: Átnézem velük.
Mikulásbá: Persze. :P
Kari1 : Igen.
TFSi: Alap. ;)

RoboScan,Avast,Avira,Comodo,
F-Secure,Bitdefender,Kaspersky,
Norton,AVG,G-Data

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#13048) ko9 válasza Szellem. (#13045) üzenetére


ko9
addikt

90 napos kulcsot ad hozzá a Kaspersky, teljesen legális, nem értem miért nem :F

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#13049) Szellem. válasza ko9 (#13048) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Mert nem végleges béta szoftvert nem teszek fel a friss rendszerre. Ahogy me te is írtad, nem frankó még. A másik olyan gyors az egész, hogy nincs szívem rápakolni egy gépetfogó cuccot. Szó szerint felszáll a gép helyből.

(#13050) TFSi válasza Szellem. (#13049) üzenetére


TFSi
őstag

Akkor legyen nálad légycsapó, nehogy ott keringjen a szobában... :DD

Nagyon érdekel a Win8, amint a Tisztaszoftveren keresztül elérhető, pattintom is fel az Office 2013 kíséretében.

Gondolom SSD-ről bootolt fel 4mp alatt... :K Kíváncsi lennék, hogy vinyóról meddig tartana. Egyébként , ha jól tudom erőforrás-felhasználásban kb. Win7 szinten van.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.