Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38751) blattida válasza sonic60 (#38750) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez az új deepguard miatt érdekes lehet, de az fsis-el összehasonlítva is...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38752) net91 válasza blattida (#38748) üzenetére


net91
senior tag

Köszönöm a választ.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#38753) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Mikor fog a Eset SS8 frissíteni magától Eset SS9-re? Manuálisan nem akarom felrakni, jobb szeretném, ha Ő maga frissítene.

(#38754) #10234880 válasza Vasinger! (#38753) üzenetére


#10234880
törölt tag

Lehet semmikor, mer ez a mostani 9-es valahogy bajos. és addig úgysem fogják élesíteni, az automata frissítést. " Gondolom én ".

(#38755) Vasinger! válasza #10234880 (#38754) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, azt én is tudom, hogy vannak gondok vele. De mintha javították volna napokban tudomásom szerint. De úgy néz ki akkor mégsem lett még jó...

Hát mindegy, majd csak feldobja gondolom. :R

(#38756) #10234880 válasza Vasinger! (#38755) üzenetére


#10234880
törölt tag

Lehetséges, mert ugyanis, magyar telepítőből az oldalukon még mindig csak a 8.0.318as verzió van.

(#38757) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

(#38758) gcs9058


gcs9058
csendes tag

Sziasztok, (a megvétel előtt) ki akartam próbálni a Kaspersky antivírust,és a telepítésnél kiírt nekem kompatibilitási problémát a Comodo tűzfallal. A figyelmeztetést ignoráltam persze,és utána a KAV nem tudott "elindulni". Levenni nem tudtam a Revo uninstallerrel sem,csak úgy,hogy visszamentem a rendszerrel. Fel lehet valahogy rakni a KAV-t a Comodo tűzfal mellé? Köszönöm.

(#38759) blattida válasza gcs9058 (#38758) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Igen, csak a kav menjen föl először.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38760) King Unique


King Unique
titán

Kis Defender tapasztalat...[link]. Pedig alig használom valamire a X-est. :DDD

Szóval fel kéne rá pattintanom egy komolyabb ingyenes védelmet, csak a bőség zavarában azt nem tudom hirtelen, hogy mit :F

(#38761) dqdb válasza King Unique (#38760) üzenetére


dqdb
nagyúr

Kizárólag az Windows 10 Enterprise változatában aktív a PUP elleni védelem Defenderben, a többiben úgy kell "bekapcsolni".

Az egyik legjobb ingyenes védelem PUP ellen a Next gomb vad nyomogatása helyett az értő olvasás. Nem véd meg mindentől, de rengeteg nem várt meglepetéscsomagot meg tudsz előzni vele (ahogyan a helyetted olvasó változatával, az Uncheckyvel is).

Ingyenes védelemben nem tudom, melyik hatékony PUP ellen, fizetősben az ESET és az Emsisoft igen.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38762) King Unique válasza dqdb (#38761) üzenetére


King Unique
titán

Mindig csak az Enterprise... :N Amúgy az a vicc, hogy tényleg alig csináltam rajta valamit és már ennyit benyelt...telepítésnél meg eleve mindig deaktiválom a nem kívánatos xaroknak a felrakását. De amúgy sem vagyok odáig a WD-ért, szerintem egy trágya AV. Csak kíváncsi voltam mit tud a nagy X-es csodában. :D Abba már bele sem gondolok, hogy mi lett volna, ha "komolyabban" netezek és használom a rendszert.

Eddig ESS8-9 és a Baidu AV bevált nálam, de már csak a változatosság kedvéért is keresek valami mást.

(#38763) gcs9058 válasza blattida (#38759) üzenetére


gcs9058
csendes tag

A Kaspersky free antivirus tudtommal eddig csak orosz nyelven jött ki,és csak RUS és UKR területén lehet regisztrálni. Esetleg készül nemzetközi változat is?

(#38764) Rasiel válasza King Unique (#38760) üzenetére


Rasiel
senior tag

22 db fenyegetést? Azt meg hogy?
Írnál párat az azonosított nemkívánatos programok közül? Illetve milyen helye(ke)n találta meg őket a program?

(#38765) King Unique válasza Rasiel (#38764) üzenetére


King Unique
titán

A nemkivánatos programok szinte mind PUP.Optional.OpenCandy voltak, a Temp mappában és beállításkulcsként a registry-ben (HKLM\SOFTWARE\CLASSES | WOW6432NODE). :D

(#38766) riki


riki
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#38767) daimonion válasza King Unique (#38765) üzenetére


daimonion
senior tag

How to Enable or Disable Windows Defender PUA Protection in Windows 10
aztán a defendered is tudja azt amit a nagyok .Csak be kell kapcsolni nemrég lett engedélyezve igaz csak az enterprise ügyfeleknek de home verziókban is elérhető egy kis ügyeskedéssel

(#38768) King Unique válasza daimonion (#38767) üzenetére


King Unique
titán

Esetleg kipróbálom, de igazából annyit nem ér ez a szemét, hogy registry-t túrjak miatta.... :N
Inkább tennék fel egy normális, megfelelő kezelőfelülettel, testreszabhatósággal és funkciókkal megáldott külső AV-t.

Azért köszönöm. :R

(#38769) daimonion válasza King Unique (#38768) üzenetére


daimonion
senior tag

Nem szemét az ..Nekem az egyik gépen ez van ugyanazokat csinálom rajta mint pl TE Elvenar , Prohardver , hírolvasás levelezés , word excel powerpoint és azon a gépen semmi sincs még egy open Candy sem .Igaz amikor lehetett bekapcsoltam a Pua védelmét

(#38770) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Bitdefender internet security tűzfaljelentés pop-up-okat kapok, ma sűrűn...

Hol tudnám megnézni, hogy a mutatott IP címek hova mutatnak?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#38771) King Unique válasza daimonion (#38769) üzenetére


King Unique
titán

Még egy ingyenes Baidu is szvsz jobb nála. Nem akarok vitázni ezen, de nálam akkor sem üti meg a szintet és valahogy megbízni sem tudok benne... Már a puritán felület, korlátozott beállítási lehetőségek is zavaróak. Előbbi AV, szintén ingyen, de jóval többet nyújt e téren.

[ Szerkesztve ]

(#38772) daimonion válasza King Unique (#38771) üzenetére


daimonion
senior tag

Kinek a pap kinek a paplan :R mindenki azzal és úgy védekezik ahogy tud.egy a lényeg, hogy a gép fertőzésmentes legyen

(#38774) AtHoS válasza #41133696 (#38773) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Láttam .... sajnos

ui. Kérdés a szakiktól: Privatefirewall milyen szinten van az Outpost tűzfal+HIPS-hez képest? Webroot-tal képes együttműködni?

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#38775) #41133696 válasza AtHoS (#38774) üzenetére


#41133696
törölt tag

Aludtam rá, nálam a szolgáltatóm miatt 2 év múlva is ez jön szóba.

Egyébként kiakadtam.

(#38776) blattida válasza AtHoS (#38774) üzenetére


blattida
nagyúr

Mint hips és mint tűzfal jó, de a privatefirewall nem tartalmaz eeklámblokkolót, viszont Kevésbé háklis és Kevésbé fogja a rendszert. Nem problémás, a társaira és a környezetére nem érzékeny.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38777) blattida válasza #41133696 (#38773) üzenetére


blattida
nagyúr

A nagy orosz felvásárolta a kis oroszt, ami önmagában nem lenne baj, csak hát a yandex nem viszi tovább az agnitum programjait, ami viszont elég nagy gáz, mert sokan rendelkeznek mondjuk outpost lifetime licencel, amit, sajnos, nem lehet átváltani kaspersky lifetime licencre. Ez az akciós átváltási lehetőség meg csak egy szépségtapasz.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38778) AtHoS válasza blattida (#38776) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Köszi :R

Reklámblokkolást megoldja az Adguard for Windows, így ez kevésbé lényeges szempont. Viszont ránéztem matousec-re és képbe került a SpyShelter is, amire hasonló színvonalat mutat az oldal. Hosszabb távon melyik programra érdemesebb "alapozni", az előbbiek figyelembe vételével?

Amit a privatefirewallról írtál tetszik :K

read-only mode on the forum

(#38779) #41133696 válasza blattida (#38777) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen, nekem is például Lifetime licencem volt. Kaptam érte 2 éves Kaspersky-t. Előbb volt a Norton balhé, 2015 December 14-én volt 1 éve hogy a PC-n teljesen átálltam WD+ AOFP-re. Bevált, jó volt, reklámokat nyírta. Most 2 évig Kaspersky-s leszek minimum, utána pedig az Invitelnek köszönhetően tovább is várhatóan. Korábban is mindig magasztaltam a Kaspersky-t, és már a Norton balhé után számításba jött csak ugye volt AOFP és feleslegesnek is éreztem MBAM Lf+ WD+ AOFP mellett, hogy KAV-ra álljak át, de így most merőben más a helyzet. ráadásul kvázi ingyen kaptam 2 év KIS-t.

Szomorú vagyok az AOFP mellett, de ahogy írta egy orosz váltott nálam egy orosz szoftvert. Szeretem az orosz védelmi programokat :)

5 évig tartott az AOFP, BitDefender-nél is ha jól emlékszem ennyi az ilyen licenc időtartama. Annak kellemetlenebb akinek csak pár éve volt meg az élettartam licence.

MBAM-nál sem lepne meg ha kitalálnák, hogy a régi élettartam licencek is megszűnnek.

(#38780) #41133696 válasza #41133696 (#38779) üzenetére


#41133696
törölt tag

*Szomorú vagyok az AOFP miatt, de ahogy írtad egy orosz váltott nálam egy orosz szoftvert. Szeretem az orosz védelmi programokat.

(#38781) blattida válasza AtHoS (#38778) üzenetére


blattida
nagyúr

A spysheltert aktívabban fejlesztik, de ők nem túl régi motorosok, a privacyware meg 16 éve csiszolgatja a privatefireawallt, ami azért tűzfalként mindenképp jobb, hiszen a spyshelter csak nemrég kapott tűzfal modult, azaz a hálózati ellenőrző képessége még koránt sem bugmentes, ráadásul nem is ingyenes.
A jól bevált, örökös tanács: ki kell próbálni. ;]

Mi a helyzet a heimdallal? Végül bevált?

GoodSpeed
Azért az agnitumnál nem járt volna le öt év után a lifetime, mint a románoknál.
Azért a kaspersky jobb, mint az agnitum, ez kétségtelen, ráadásul valahogy az utóbbi cég valahogy sosem tudott igazán megerősödni és stabilizálni az anyagi hátterét, ez persze nagyrészt annak köszönhető, hogy nagyon tűzfalra alapoztak és koncentráltak, kevesen voltak és nem tudtak kellő sebességgel fejleszteni, ez leginkább a virusbustertől megvett motoron látszott meg, hiszen finomítgatták, de jelentősen nem tudtak rajta javítani és nem volt meg a kellő tőkéjük ahhoz, hogy saját hatékony av motort fejlesszenek.

Az mbam esetében nem fog megszűnni a régi lifetime licenc, nincs belőle annyi és amúgy is több lábon állnak, növekszenek.
Nekem majd tíz éve van meg az mbam licencem és még legalább ennyi ideig meg is fog maradni. ;)

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38782) AtHoS válasza blattida (#38781) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jaja, igazad van ki kell próbálni :K

A Heimdal csöndben futogat a háttérben, eddig észre sem vettem, hogy működik, mivel nemigen találkoztam még eddig aktivizálódásával. Nem rég frissítette magát, amit ugye az OSS feldobált engedélykérő ablakaiból "következtettem" le :B

Mondjuk a patching system a nálam kialakított felállás mellett szinte semmit sem ér, így azt nem is használom (alig van olyan progi a listán, amit használok és azok közül is pl. flash esetén csak PPAPI-t telepítek, de a patching meg felrakta az NPAPI-t. 7zip-et nem prgfiles-ba telepítettem - 15.14 x64 - és felrakta prg files-ba a 15.12-t - bár ezt lehet csak azért, mert az adatbázisában akkor 15.12 volt. Ja igen, Foxit reader-re még mindig be van kapcsolva a patching, szóval mégsem kapcsoltam ki :B )

read-only mode on the forum

(#38783) salaud


salaud
aktív tag

Ultra Ass Protect by NOD32 :DDD

[ Szerkesztve ]

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#38784) motacilo válasza AtHoS (#38778) üzenetére


motacilo
aktív tag

Matousec: 2015-ös védelmi programokat hasonlítanak 2012-es vagy már rég nem fejlesztett szoftverekkel. Ez így korrekt?

(#38785) UserX válasza #41133696 (#38773) üzenetére


UserX
őstag

Na ez engem is hideg zuhanyként ért, mivel FW lifetime licencem van. :((( Jól értelmezem, hogy a Kaspersky kulcsot 2016. jan. 31-ig kell igényelni? Be is kell addig aktiválni? Az Agnitum lifetime licenc 2017-ig jó? (Sajnos nem erősségem az angol...) Nem igazán akarom használni a KIS-t, az EMSI AM licencemből van még hátra kb. 2,5 év és meg vagyok vele elégedve. Jó párost alkottak a Outpost-al (igaz van még MBAM lifetime is ;) ) Elég tanácstalan vagyok. Valami erős tűzfal kellene...

(#38786) blattida válasza motacilo (#38784) üzenetére


blattida
nagyúr

Már másfél éve nem frissítették a tesztjüket, így nincs bennük mostani védelmi szoftver. Inkább az a gond, hogy így már nem naprakész.

UserX
Jól értelmezed.
Nem 2017-ig lett volna jó.
Ha jó tűzfalat szeretnél erős hips-el, akkor comodo vagy privatefirewall jöhet szóba, esetleg a fizetősök közül a spyshelter...

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38787) #41133696 válasza UserX (#38785) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen addig van rá lehetőséged igényelni. A KIS-nek örülök, annak viszont, hogy bedőlt az Agnitum modellje meg nem :( Anyumnál éppen az utolsó NAV kulcs fut, még 240 napig, az AOFP kulcsot lelőtték a cserének ez az ára. Szóval mivel az nem szűz rendszer hiszen a NAV ott van, valószínűleg Comodo Firewall-t teszek fel neki a NAV mellé. 3 gépes egyébként a KIS licenc, de nálam van két androidos eszköz is, sőt családon belül két Nexus táblagép, és 2012-es és egy 2013-as. Utóbbin szintén az utolsó NMS fut, még 351 nap van hátra.

Ha már egyszer így kellett történnie, akkor ez volt a "legjobb" forgatókönyv, mert legalább végre kaptam 2 év Kaspersky-t - simán belengethették volna azt is, hogy ennyi volt, pl mert csődbe mentünk -, és az Invitel-től ha nem szűnik meg náluk ez az opció, utána is tudok licencelni kedvezményes havidíjért.

A Kaspersky tűzfala elvileg erősre bekonfigurálható, de még nekem is nézegetnem kell :)

(#38788) UserX válasza blattida (#38786) üzenetére


UserX
őstag

Köszi mindkettőtöknek! Bocs az értetlenségért (hibás angolságomból fakad :B ), de akkor meddig lehet használni a FW Lifetime-ot???

Szerintem megpróbálkozom egy EMSI AM+MBAM+Privatefirewall comboval, a KIS-t meg elteszem tartaléknak.. :U

Azért szomorú ez az egész, évekig használtam Outpost-ot...

[ Szerkesztve ]

(#38789) blattida válasza UserX (#38788) üzenetére


blattida
nagyúr

Bármeddig használhatod, viszont frissítéseket már csak december 31-ig fog kapni (av adatbázis és hibajavítás lesz), utána már nem.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38790) cskamacska


cskamacska
addikt

Androidon root nélkül milyen reklám kivédési lehetőségek vannak?

Adguard-ot nézegettem, ez elég jól teszi a dolgát, viszont VPN-es, az nem tesz jót a biztonságérzetemnek(persze ez az egész Androiddal így van, már a zseblámpa app is csak úgy települne, hogy engedélye van a kontakt lista és a levelezés beszkennelésére ;] :((( ), no meg fizetős is.

Öröklicensz egy mobilra 23 euró, vagy mobil nézetben választható az orosz rubel, na úgy már sokkal barátibb 300RUB azaz ~1120 forint ugyanaz. A kérdés az lenne, hogy ez járható út? Nem valami régiózárt kulcs lesz a vége, esetleg az NSA helyett a ruszki FSB szervere szűri majd a reklámjaimat? :DDD

Van ugyanitt karácsonyi akció, 20 eurós Emsisoft Anti Malware 1 éves licensz jár a desktop, illetve a mobil+desktop csomaghoz. Mobil nézetben itt is választható a rubel, 600RUB azaz 2250 forintért elég pofátlanul olcsónak tűnik a lejárat nélküli 1 mobil+1 desktop prémium licensz ingyen 1 éves Emsisoft Anti Malware előfizetéssel együtt, feltéve, ha nem kell Putyinnal pacsizni az aktiváláshoz.

Ha működik így a dolog, az megmagyarázná a 3000 forintos Emsisoft licenszeket is amit a Hardvateraprón árulgatnak. ;]

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#38791) dqdb válasza #41133696 (#38787) üzenetére


dqdb
nagyúr

Jól értem a körülményes megfogalmazásukat (you will receive two subsequently activated 1-year license keys), hogy 2 darab, nem aktivált, 1 éves, 3 gépes KIS kulcsot kaptál? Csak azért kérdezem, mert van elfekvőben egy lifetime Outpost Pro kulcsom, és jó lenne, ha az érte kapott KIS kulcsokat is félre tudnám tenni egy időre (most feleslegesek lennének), míg ha ketyeg rajtuk a licenc, akkor odaadnám ismerősöknek.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38792) konci79


konci79
őstag

Sziasztok!
Lejár a Gdata TP,teljesen elégedett voltam vele,viszont most ingyenes és magyar nyelvű"cuccot" keresnek.Hitman pro alert(ingyenes verzió) és Mbam pro van a gépen +ublock origin.Ezek mellé nem tudom mit próbáljak ki.
Semmi extra,max internetbank, és nem kellene hogy sokat kérdezzen,de legyen megbízható...
CIS jo lehet nekem?
Köszönöm a válaszokat!

(#38793) Cs1csó válasza konci79 (#38792) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, ingyenes és magyar ez viszonylag leszűkíti a lehetőségeket. Avast free, Comodo IS, ezek ajánlhatóak.
Az Avast free mellé fel lehet tenni a Bitdefender safepay programot ami kvázi egy önálló védett böngésző virtuális billentyűzettel - online banki, vagy pénzügyi műveleteket ebben érdemes futtatni.
A Comodo-nak van hasonló megoldása ott egy virtuális asztalról indítható böngésző virtuális billentyűzettel kb. ugyanerre a célra.
Mindkettőnél már a telepítés kezdeténél állítgatni kell dolgokat ezeknek érdemes utánanézni a Comodo-nál jóval több ilyen dolog van mind a telepítés során és utána.

(#38794) UserX válasza blattida (#38786) üzenetére


UserX
őstag

Átolvastam az Agnitum topicba, gondolkozom, hogy a FW licencemet nem váltom be 'üveggyöngyökre'. Bocs, ha ezzel bántom a KIS fanokat.:). Ez a Spyshelter viszont felkeltette az érdeklődésemet, kösz, lehet teszek vele egy próbát.

(#38795) #41133696 válasza dqdb (#38791) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen.

(#38796) #41133696 válasza UserX (#38794) üzenetére


#41133696
törölt tag

Kaspersky termékekből sosem volt élettartam licences kivitel, így arra nyilván nem válthatták át. 5 éves licencet adhattak volna vagy 3 évre elegendőt, de a Kaspersky is mérlegel azért. Ha nem váltod be a kulcsod, februárban már nem fogod tudni. Eladni megint nem. 2 év múlva mit fog érni védelmi szempontból egy OFP, vagy még inkább egy OSS? A Kaspersky meg akkor is folyamatosan, naprakész védelmet fog nyújtani, amit vagy meghosszabbítasz vagy nem. Üveggyöngyöknél szerintem több egy kicsit az ajánlat. Az AOFP nekem 11 000 Ft-ba került 2011-ben. Amit most kaptam Kaspersky licencet, pontosabban licenceket azok 22000 Ft-ba kerülnének.

(#38797) #23920384


#23920384
törölt tag

sziasztok! van egy kis 2014 kulcsom amit még nem aktiváltam azt elfogadja a 2016-os kis?

(#38798) Sharkweb válasza #23920384 (#38797) üzenetére


Sharkweb
aktív tag

A kulcsok az aktuális +3 év verziókig jó. Tehát a 2014-es kulcs használható lesz a 2017-es verzióhoz is.

[ Szerkesztve ]

(#38799) #23920384 válasza Sharkweb (#38798) üzenetére


#23920384
törölt tag

köszi

(#38800) UserX válasza #41133696 (#38796) üzenetére


UserX
őstag

Azóta kicsit én is lehiggadtam...A tegnap estét teszteléssel töltöttem. A Privatefirewall nem rossz, de nálam például lassította a weboldalak betöltését. Kipróbáltam a Spyshelter-t, amit az itteni kolléga ajánlott. Első látásra szerelem, mint annak idején az Outpost-al. Ez teljesen meggyőzött (alapbeállítás, közben kérdezgetett):

Megvettem 1 évre, az Agnitumot meg beváltottam. A 2 éves Kaspy jó lesz a Notebookomra, Remélem nincsenek bugjai...

Én ezt a tűzfalat tartom az Anitum méltó utódjának, bár tény, hogy az ára kicsit húzós. Ebből is lehet LT-t venni, de mostmár óvatosabb vagyok...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.