Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Forticlient-ből lesz új fő verzió az évben? Várhatóak nagyobb fejlesztések ?
Lehet a rossz időjárás oka ,hogy nem pörög az agyam de Avira free esetében Win8-on kivették a telepítőből az Ask toolbart aminek a telepítésévél ingyenes verzióban is megtalálható volt valamilyen szintű webvédelem . Mostani verzióban Win8-on nincs toolbar így programon belül is jelzi nincs webvédelem . Most akkor webvédelem csak Win7/VISTA/XP rendszereken van vagy csak toolbart kell külön hozzá telepíteni ?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20002) BigManus válasza Black Plague (#19996) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Eddig sem ártott Linux-ra vírusirtó, de igazából nem a Linuxos vírusok miatt. Mint azt már írták páran, a hordozás miatt kell illetve az e-mail-ben továbbítás miatt.
Nálunk a két céges Linux szerveren AVG fut amit parancssorból használunk illetve ESET.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#20003) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#19991) üzenetére


blattida
nagyúr

A CAVL fejlesztése folyamatos, csak lassú, mert nem nem élvez prioritást.
Nem áll le.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#20004) szaki26a


szaki26a
aktív tag

Van linuxos virus, es vannak multiplatform csodak is. Igazabol viszont fileszerverkent wines desktopokkal hasznalt rendszerekre kotelezo az AV a windowsokat vedendo hozzaallas sose volt teljesen korrekt. Illetve, 3-5 eves tavlatban varhato, hogy android es tizen felol erkezhetnek uj multiplatform kartevo csaladok osx es linux fele.

[ Szerkesztve ]

(#20005) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#20003) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Utoljára, amire még fel lehetett pakolni és működött, az a pl 12.04-es Ubuntu, de csak addig, amíg nem frissítesz (12.4.2-ben lévő kernel-el is már gondja van, ha jól emléxem). Azóta 13.04-es verziók is megjelentek (és azért itt nem 1-2 hónapról beszélünk), ennyire lassúnak nem kellene lenni, mert így nem sok értelme van a CAV létezésének (konkrétan semmi, mert csak ezért nem fogom a régi kernel-el indítgatni a Linux-okat) :N

UI: CTM3-t is beharangozták még tavaly, már 5x kint kellene lennie a bétá-nak, de sehol semmi. Mondjuk amilyen szinten sikerült nekik a CIS 6-t elkettyinteni (szvsz a piac leghasználhatatlanabb/kiszámíthatatlanul gépet leamortizáló szoftverévé sikerült "fejleszteni"), meg is értem, hogy nincs sok idő másra. Jelen pillanatban egy bináris hulladék a CIS6, 10-ből 8 gépen okoz csak problémát (ebben az is benne van, hogy többet nem kell elindítani a gépet, mert teljesen bedönt mindent)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20006) HZoli87


HZoli87
veterán

AVG 2014 BETA 1

Részletes változások listája még nem frissült.

(#20007) Qasam


Qasam
aktív tag

Sziasztok! Van valakinek infója, hogy a 2013-as F-Secure frissül-e majd automatikusan 2014-re? Köszönöm!

(#20008) tyan válasza Fire/SOUL/CD (#20005) üzenetére


tyan
senior tag

Na, ekkorák a gondok a CIS6-al? Vagy ez is gépfüggő?

(#20009) tyan


tyan
senior tag

Nagyon kíváncsi lennék, hogy a Vipre Internet Security 2013 hogyan teljesít? A tesztek szerint olyan közepesnek gondolom. Próbálta mostanában valaki?

(#20010) BigManus válasza tyan (#20009) üzenetére


BigManus
addikt

Kollégám itt mellettem azt mondja nagyon jól teljesít.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#20011) tyan válasza BigManus (#20010) üzenetére


tyan
senior tag

Ez jó hír. Lehet, hogy majd feldobom próbaképp.

(#20012) blattida válasza tyan (#20008) üzenetére


blattida
nagyúr

Még mindig vannak vele gondok és igen, erősen gépfüggő a dolog, de azért, szerencsére, ennyire nem katasztrofális a helyzet, a legfrissebb build már a legtöbb konfigon problémamentesen fut.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#20013) tyan válasza blattida (#20012) üzenetére


tyan
senior tag

Ez is jó hír. Ki fogom próbálni a CIS6-ot is. Bár igazság szerint nem hajt a tatár, a KIS2013 licenszből még 109 nap van.

(#20014) ƵøŁĭ válasza HZoli87 (#20006) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

NEW FEATURES
====================
*AVG File Shredder - remove files or folders permanently and securely from your harddrive.
Simply click the corresponding option in the context menu of the selected file or folder and follow the indicated steps.
Once shredded, the files will be permanently removed from your harddrive without the option of restoring or retrieval.

KNOWN ISSUES
====================
* Setup: Re-installation over 2013 versions on Windows 8 might cause problems � it is recommended to uninstall any 2013 versions first and install 2014 BETA 1 on a clean machine

* AVG File Shredder:
�The progress bar is going up and down during the file shredding progress
�Wrong error message wording during folder shredding if a file within the folder is open
�After skip button during shredding procedure is pressed, a new error message is displayed
�When shredding is applied on recycle bin, wrong design and wording is used
�Recycle Bin icon refresh to empty state suffers with high latency after shredding is done
�No confirmation message is shown once the shredding is done

Hát inkább nem mondok semmit . :((

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20015) riki


riki
senior tag

Nekem,nagyon bejön a Cis6-os. Jó ,A10-es proci van alatta,de 1.5% proci használat ,azért nem semmi.. A virtuális kioszk meg ,nagyon állat. Nekem a felület is nagyon tetszik.Én még semmi problémát ,nem véltem felfedezni rajta,pedig kivolt téve,komoly próbának, mert "sötét vizekre" voltam kénytelen kalandozni. Egy pup ugrott be mellette,de azt még az MBAM sem ismerte ,csak a Hitman. :C

[ Szerkesztve ]

(#20016) blattida válasza riki (#20015) üzenetére


blattida
nagyúr

Te pedig a viselkedés blokkoló kérdésére nyomtál egy mehetet. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#20017) riki válasza blattida (#20016) üzenetére


riki
senior tag

:U

(#20018) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

AVG Internet Security 2014 BETA Test
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20019) bivalyolo


bivalyolo
őstag

ha már cis..tettem fel egy kérdést a topikjában de válasz még nem érkezett. :U

"Let's agree to disagree!"

(#20020) King Unique válasza BigManus (#20002) üzenetére


King Unique
titán

Szal akkor kell, Clam-ot én is használtam régebben, de jobb egy ESET rá, vmint azért nem csak hordozás miatt, v Linuxra annyira nem írnak, h rendszert se borítja meg :F
Bónuszkérdés: tesóm hamarosan beújít egy Macbook Air, v Pro-t, eddig win7-re se tett - csak én unszolásomra - most Macra pláne nem akar, mert az milyen stabil stb., pedig arra is kéne gondolom, ffőleg, h minden AV cég csinál már rá, melyiket érdemes, elég ESET, v más ?

(#20014) LiLxWaYnEx manapság már mindegyik beteszi a kínálatba, G Data, Bitdefender, de övéké talán nem bugos ennyire :D

(#20021) blattida válasza bivalyolo (#20019) üzenetére


blattida
nagyúr

Mi a konkrét kérdés? Az, hogy a felület folyamatait ki tudod lőni manuálisan, semmit sem jelent, mivel azoktól függetlenül a háttérben teszi a dolgát, csak nem értesít/kérdez.
Ezt bármelyik védelmi megoldással meg tudod tenni.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#20022) Black Plague válasza riki (#20015) üzenetére


Black Plague
tag

Nekem,nagyon bejön a Cis6-os. Jó ,A10-es proci van alatta,de 1.5% proci használat ,azért nem semmi..

Szégyen is lenne egy ilyen procinál gond lenne a progival ha bár láttam, már karón varjút és I7 es procival és 8 giga rammal is megfeküdni gépen Kaspersky IS alatt..

(#20023) ƵøŁĭ válasza Qasam (#20007) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Igen .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20024) BigManus válasza King Unique (#20020) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Bőven elég rá az ESET.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#20025) King Unique válasza BigManus (#20024) üzenetére


King Unique
titán

OK, köszönöm, macra is gondolom. :R
És win7-re, mert most ESS6 van fent, kaspersky kicsit akasztott, f-secure IS 2013 telepítés után vmi hibát írt ki védelmi moduljaiban és comodo dragont is legyalulta...lecseréljem másra?

(#20026) bivalyolo válasza blattida (#20021) üzenetére


bivalyolo
őstag

erre gondoltam igen, hogy ilyenkor a védelemmel mi van.
viszont úgy emlékszem az 5-ösnél az cmdagent-öt nem engedte kilőni.

"Let's agree to disagree!"

(#20027) BigManus válasza King Unique (#20025) üzenetére


BigManus
addikt

Ha jól működik, minek cserélnéd le?
Mindegyik programnak megvannak a gyenge pontjai és az erősségei.
Sok dologtól függ egy program teljesítése, de ha nincs vele konkrét gond, ne cseréld le.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#20028) Lajkó22


Lajkó22
csendes tag

Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani, hogy hol találok az F-Secure Internet Security-hez egy 30 napos licenszet?
Előre is köszi!

(#20029) netpeti98 válasza Lajkó22 (#20028) üzenetére


netpeti98
addikt

IS2013-ESTORE-TRIAL-GLOBAL
Ez a hivatalaltos próbakulcs. Ha jól emlékszem 90 napos. 30 napos.

Szerk.: köszönöm a pontosítást

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#20030) ƵøŁĭ válasza netpeti98 (#20029) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

1 hónapos próbakulcs .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20031) Lajkó22 válasza netpeti98 (#20029) üzenetére


Lajkó22
csendes tag

És 2011-hez? :)

[ Szerkesztve ]

(#20032) King Unique válasza BigManus (#20027) üzenetére


King Unique
titán

ok,köszönöm :R
Végülis nincs vele gond, MBAM-ot futtatva se talál semmit, csak amiatt, mert többi KIS, Bitdefender, F-Secure stb. biztosabb védelmet ad, de mindegy...jó ez is :)
Ez az új CIS6 milyen, jobb, mint ESET, ha esetleg mégis kipróbálni, cserélni támadna kedvem?

(#20031) Lajkó22: ahhoz meg minek... :F , egyértelmű, h újabbakat érdemes használni, ha annyira kell kód, számtechlapokban is van havi, vmelyik heverod lehet veszi is egyik-másikat.

(#20033) Black Plague


Black Plague
tag

Becsomagolta a védelmi technológiáit a McAfee
[link]

(#20034) BigManus válasza King Unique (#20032) üzenetére


BigManus
addikt

Comodo az egyik legjobb, de érteni kell hozzá.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#20035) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

(2013-05-29) Baidu Antivirus 3.4.1.30952

IMPROVED
- Integrated with the latest virus signature

FIXED
- Fixed USB protection potential stability problem
- Fixed the problem of individual users scan overtime
- Optimized the detail of UI effect

(#20036) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Kérem akinek már megérkezett a júniusi Chip magazin vagy digitális előfizetése van az küldje át pm-ben a júniusi magazinban lévő Kaspersky kódot, mert sajna én csak hétfőn kapom meg postán a magazint, de a májusi kód ma járt le, THX előre is aki elküldi.

(#20037) King Unique válasza Daywalkerke (#20036) üzenetére


King Unique
titán

ez itt talán kicsit off, újságos kódok kérése, tárgyalása, de ha megveszed stb. belefér, vsz biztos.

(#20038) Daywalkerke válasza King Unique (#20037) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Igazad van, de most nem akarok ezért hétfőig nem netezni, mert a Chip így megcsúszott az újság kiadásával, remélem ezt te is megérted, és mivel már "A nagy Vírusirtó topic" a fórum címe így szerintem ez simán belefér, pláne, hogy pm-ben kértem és nem nyilvánosan.

(#20039) Fandango válasza Ninja Chick. (#20035) üzenetére


Fandango
veterán

Az igaz, hogy kint van az oldalon a changelog, csak meg letolteni nem lehet azt a verziot, mert visszavontak frissitesi es egyeb problemak miatt.

(#20040) stigma


stigma
addikt

Hi. Érdeklődnék jelenleg melyik a lehető legjobb vírusirtó amin működnek a frissítések is, és nem csak 3-6 hónapos licensz-el működik.
Most a Vipre 4-es verziót használom, de gondolkodtam lecserélem valami másra, amik az alábbiak valamelyike:
- Avira 2013
- F-Secure 2013
- Kaspersky 2013

Mint ahogy néztem szinte mindegyik tartalmaz Tűzfalat+spam+vírusirtót, lényegében ez is számítana nálam.
Ti melyiket mondjátok?(gépigény nem számít mert nem 10 éves architektúrám van :) , hanem i5 és 8GB memória).

Segítséget előre is köszönöm. :R

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#20041) ƵøŁĭ válasza stigma (#20040) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Hi!

Viprevel ha meg vagy elégedve ne cseréld le inkább frissítsd fel a 2013-as verzióra .
Összességében a felsorolt 3 terméknek meg van az előnye hátránya . Ha összetett védelmet akarsz akkor :
1. Kaspersky
2. F-Secure
3. Avira .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20042) stigma válasza ƵøŁĭ (#20041) üzenetére


stigma
addikt

:R

Vipre 2013 verzióval annyi bajomvan nem találtam eddig hozzá nomrális serial-t azért nem cseréltem még le.
Köszi a gyors hozzászólást. :C

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#20043) AtHoS válasza stigma (#20042) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"nem találtam eddig hozzá nomrális serial-t" :Y

Használj inkább CIS-t

read-only mode on the forum

(#20044) Ninja Chick.


Ninja Chick.
tag

Avast! Home helyett milyen ingyenes, megbízható és nem sokat kérdező antivirus programot ajánlotok?

Fater gépére szeretném feltenni és jó ha havonta 1x látom a gépet, ő meg nemigazán ért hozzá (persze winhelp2002-es host adblock fel van téve rá, és amikor tudom frissítem is)

(#20045) stigma válasza AtHoS (#20043) üzenetére


stigma
addikt

:R
Gondolom "C" mint Comodo :), ezt már régen használtam, lehet kipróbálom. Köszi.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#20046) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Van esetleg valakinek online CHIP magazin előfizetése? ha igen kérem írjon nekem pm-et.

(#20047) netpeti98 válasza Ninja Chick. (#20044) üzenetére


netpeti98
addikt

Forticlinet 5, Bitdefender Free.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#20048) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

F-Secure Földgömb
Az F-Secure Földgömb egy 3D vizualizáció, amely az F-Secure adatbázisában szereplő, az elmúlt 24 órában érzékelt kártevők azonosítási helyét mutatja.
[link]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#20049) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Együgyű kérdésem lesz:
Free programok közül a Bitdfender jobb program az Emsisoftnál?

Bár Windows 7-re kellene és a Bitdefender Free Windows 8-ra optimalizált.

Másik kérdésem is van:
A HitmanPro 3-ról mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#20050) ƵøŁĭ válasza Dhampir (#20049) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nem jobb . Hitman Pro hasznos program részletes információt oldalukon olvashatsz róla . Telepítése javasolt .
Havonta/hetente egyszer lefuttatod bőven elég .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.