Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) GEPESZ66 válasza prime_adam (#46000) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Mi is használtuk otthon a Live Safe-t 1 évig.
Ha nem nagyon régi a géped, akkor semmi gond nem lesz vele.
Felesleges váltanod most.
A cégnél is több száz gépet a McAfee véd évek óta.

(#46002) prime_adam válasza GEPESZ66 (#46001) üzenetére


prime_adam
aktív tag

Köszi! Kicsit emészteni kell még a dolgot (vagy legalábbis még bizalmatlan vagyok vele), de amit írtál az magában megnyugtató.

Viszont jól látom, hogy tűzfala nincs? Legalábbis azt írja a tűzfalhoz, hogy Windows tűzfal. És a weboldalon sem látom említve a tűzfal funkciót.

(#46003) GEPESZ66 válasza prime_adam (#46002) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Van,csak a WIN-ét hasznàlja,de beállítási lehetőség van benne a programon belül.

(#46004) hdf válasza prime_adam (#46000) üzenetére


hdf
tag

Szia!
Én 3 éve vettem új laptopot és azon is ott volt a McAfee LiveSafe. Előtte több, mint öt évig Avirát használtam, de gondoltam, kipróbálom. Nehéz volt megszokni, annak azért örültem, hogy magyarul is tud, bár az Avirával angolul sem volt bajom. Amikor lejárt az egy év, megvettem a McAffe Antivírus Plust egy évre, majd még egyszer egy évre. Teljesen megszoktam, semmi bajom nincs vele. Az igaz, hogy nagyon megfontoltan használom a netet. :D
Van benne tűzfal, azt nem tudom saját-e, vagy a Win-é. Csendben teszi a dolgát a program.
Egy bizonytalanságot érzek csak, a frissítést. :((
Automatikusra van állítva, de néha kíváncsiságból elindítok egy kézi frissítést, és olyankor szokott letölteni valamit. Azt sajnos nem tudom állítani, hogy milyen időközönként keressen frissítést. A program intézi ezt valahogyan. :F
Szóval alapvetően én elégedett vagyok vele, de azért ha megint lejár a licenc, megpróbálom a free avastot, vagy a beépített Win Defendert.

(#46005) ƵøŁĭ válasza hdf (#46004) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Napi egyszer frissít . 1500 Ft-ért már kapsz hozzá kulcsot .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#46006) prime_adam


prime_adam
aktív tag

Köszi, ezt a tűzfalas beállítást megnézem :)

(#46007) Kékes525


Kékes525
félisten

Biztos emlékeztek, hogy többszőr panaszkodtam a WAR-ra, mert nem kompatibilis az ESET Netbank- és tranzakcióvédelemével. Többszőr reklamáltam ezért nekik, míg végúl ezt a választ kaptam:

Hi XY!

We have an update coming out tomorrow that should fix that issue. You can download it right now from https://data.winpatrol.com/downloads/winpatrolwar-setup-2017.3.706.exe.

We’ve made improvements that should stop that false positive. In addition, we “fixed” the allow button to allow the currently running program rather than forcing you to restart it.

Hopefully this makes you happy with WAR.

Thank You,

Remélem ez már jó lesz. Valószínűleg ez felfog kerülni hamarosan a site-jukra, de most még a régit látom ott.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46008) blattida válasza Kékes525 (#46007) üzenetére


blattida
nagyúr

Legalább nekik is normális a supportjuk.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#46009) Kékes525 válasza blattida (#46008) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát... Abszolút értelemben igen, de nagyon sok e-mail váltásra volt szükség, ami egy része érthető, mert a részletekre voltak kíváncsiak, de a részletek elküldése után több ismételt felszólítás után küldték végül a javítást. Azt sem írták, hogy nyugi, a kérésének feldolgozása folyamatban van. Persze lehet, hogy nehéz volt a megoldás? :F Az ESET-el összehasonlítva, az ESET-é sokkal jobb. De legalább végül is válaszoltak, majd meglátom, hogy jó lesz e.

Gondolom ez lesz a végleges verzió is, vagy legalábbis tartalmazni fogja.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46010) Kékes525 válasza blattida (#46008) üzenetére


Kékes525
félisten

Lemaradtam a válasszal, bocs. Kipróbáltam, müködik vele az ESET Netbank- és tranzakcióvédelme! Végre egy gond kipipálva.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46011) #54715584


#54715584
törölt tag

Üdv újra itt. :)

A Hitman Pro 30 napos verziója nagyon csúnyán bejelzett a Bitdefender összetevőire, összesen 30 db registry bejegyzés és indítófile került törlésre, amire a vírusirtó maga semmit nem reagált.
Ezek szerint a rendszerem olyan fertőzött, hogy jobb lenne egy újratelepítés?
Hitman Pro verziót érdemes megvenni?
Melyik vírusirtót érdemes most megvenni valami kedvezménnyel, ami működik is?

(#46012) Szellem.


Szellem.
Topikgazda

Fura dolgokat művel mostanában az EAM.
Nem tudom egyből bekapcsolni a gépet, mert mire elindul gondolkodik, illetve az Outlook 2016 alatt nem működik az indexelés, azaz ha a fiókban rá akarok keresni egy levélre, nem történik semmi.
Ha leszedem az EAM-ot, minden működik.

Más tapasztalt ilyet? Az okát nem tudom, mert átnéztem a beállításokat és nem látok semmi olyat amit blokkolna!

(#46013) UserX válasza Szellem. (#46012) üzenetére


UserX
őstag

Nálam a gép bekapcsolásával, nincsenek gondok (ott az MBAM is 'darál'), Outlook-ot meg nem használok. Tudom ez nem volt nagy segítség!

[ Szerkesztve ]

(#46014) Devilstudio


Devilstudio
tag

Hogyan lehet törölni a Trojai.FakeAV cuccost?
Hitmanpro talalta meg csak. Semmi mas.

[ Szerkesztve ]

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#46015) riki válasza Devilstudio (#46014) üzenetére


riki
senior tag

Aktiváld a Hitmant, le is szedi azonnal.Vagy az Eset online -t. Mik azok, amik nem találják ? :U

(#46016) #54715584 válasza riki (#46015) üzenetére


#54715584
törölt tag

ZAM, Adwcleaner, Bitdefender olyan szépen elvolt nálam majdnem 30 ilyen fertőzéssel, hogy csak na. Egyik sem jelzett, csak a HitmanPro

(#46017) Devilstudio válasza riki (#46015) üzenetére


Devilstudio
tag

Bitdefender 2017/Adwcleaner/trojanhunter/malwarebytes.
Hitmanpro-t aktiváltam de ugyan úgy fent van.
Megpróbálom az eset onlinet. Esetleg a csökkentett módban Hitmanpro-val.

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#46018) Devilstudio válasza #54715584 (#46016) üzenetére


Devilstudio
tag

Hogy szabadultál meg tőle?

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#46019) #54715584 válasza Devilstudio (#46018) üzenetére


#54715584
törölt tag

Amikor megtalálja ezeket a kártevőket és a keresés végére ér csak simán a tovább gombra kell nyomni, és akkor elkezdi leirtani őket.
Nálam az USB-s Bitdefender Rescue Disc sem találta meg.
Ha aktiválod a HitmanPro-t, akkor kapsz egy levelet a mailcímedre, és -15% lejön a szoftver árából.
Most keresek még valami rendes vírusirtót, mert a jelenlegivel nem vagyok megelégedve. :(

(#46020) Devilstudio válasza #54715584 (#46019) üzenetére


Devilstudio
tag

Nekem azt írja törlés újrainiditáskor. De semmit nem csinál.
Mi lehet az oka? Windows 7-en legalább kiirta hogy csinál valamit és utána bootolt csak be.

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#46021) #54715584 válasza Devilstudio (#46020) üzenetére


#54715584
törölt tag

Pedig elvileg törölte újraindításkor, nálam is. Ha utána indítasz keresést, már nem lesz fertőzött file. Remélhetőleg. :) Azért, mert nem látsz valamit, még nem biztos, hogy nem történt meg.

(#46022) Devilstudio válasza #54715584 (#46021) üzenetére


Devilstudio
tag

Tudod mit láttam véletlenül?
Akkor dobta ki amikor a Team Viewer programot ellenőrizte.
Na mondom el mész te a p***ba :D
Töröltem...probléma megoldodott. Az a b*zi program lett vírusos? Örömömre kedvenc videósom is készített egy jó kis videót! :C

HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\about.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\bdfvcl.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\bdfvwiz.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\deloeminfs.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\driverctrl.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\odsw.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\setloadorder.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\about.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\bdfvcl.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\bdfvwiz.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\deloeminfs.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\driverctrl.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\odsw.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete
HKLM\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Image File Execution Options\setloadorder.exe\ (Trojan.FakeAV) -> PendingDelete

[ Szerkesztve ]

Az adatvédelem halott, és a szociális média tartja a dohányzó fegyvert.

(#46023) #54715584 válasza Devilstudio (#46022) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szerintem nálam is hasonlót dobott ki, viszont a Bitdefender mappáit és bejegyzéseit használta ehhez.
Rákerestem a fileokra, de semmit nem találtam, így jobbnak láttam leirtani őket.

(#46024) Szellem. válasza UserX (#46013) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Az a fura, hogy az újraindítási nehézség csak az én gépemen van meg! De, az, hogy nem lehet keresni az Outlook 2016-ban az mind a 3 gépen megvan. Ha leszedem az EAM-ot, akkor megszűnik. Végignéztem a beállításokat, a program szabályokat, stb., de sehol nem blokkol olyat ami ezt okozza. Szerintem ráül valamire, amire nem kéne.

(#46025) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Hardveraprón nézegetem a vírusirtó árakat, sokkal olcsóbbak a kulcsok, mint bárhol máshol az országban. Az eladóknak csak pozitív értékeléseik vannak. Bevallom, kissé fenntartással kezelem mégis, hogy beleugorjak a vásárlásba. Valaki el tudná mondani, hogy legális-e, megbízható-e és mégis hogyhogy ennyire olcsó az ilyen kulcs.

Előre is köszönöm!

(#46026) Cs1csó válasza Vesporigo (#46025) üzenetére


Cs1csó
félisten

Volt már erről szó - úgy tudom - nagyobb tételben vásárolt kulcsok ezek, lehet a rá rakódó adókat is le lehetett írni, hiszen alapban gondolom nem magánszemély vásárolta.

(#46027) Kelvin válasza Cs1csó (#46026) üzenetére


Kelvin
őstag

És a több száz 'hivatalos' cég ahol drágábban vásárolhatod meg és garanciát is vállal, magánszemély valamint kis mennyiségben vásárol? :DDD

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#46028) Cs1csó válasza Kelvin (#46027) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez nem teljesen hivatalos, arra akartam kitérni, lehet nincs hozzá számla stb. itt az eladó reputációja ami számít tehát nem kell pár nap múlva kukázni a kulcsot. Ha van hozzá számlád akkor az már maga a garancia, ilyen helyen lehet nincs.

Ezek olyan "kulcsok" amiket nem kiskereskedelmi forgalomba szántak, de lehet - ez most jutott eszembe - hogy más országban lett vásárolva ahol olcsóbb de nincs rajta régiózár, tehát bárhol használhatod. A lényeg, hogy nem feltétlen kell félni az ilyen kulcsok beszerzésétől és erre a biztosítok a sok pozití visszajelzés az eladóról plusz nem tegnap regisztrált stb.

[ Szerkesztve ]

(#46029) mmili válasza Vesporigo (#46025) üzenetére


mmili
tag

Én is szemezek velük, de nem tudtam még dönteni, hogy melyiket válasszam (Kaspersky, Eset, Norton). A hozzászólásokat olvasgatva nem láttam/olvastam még olyat, hogy valaki ráfázott volna vele.
Eset-et (illetve ha jól emlékszem G Data, és Panda is játszik) akár ingyen is tudsz használni, csak meg kell szerezned hozzá egy számtech magazinból az aktuális havi kódot :))

[ Szerkesztve ]

(#46030) ƵøŁĭ válasza mmili (#46029) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Kaspersky-Norton-G-Data-Eset-Panda. Ha a védelem erőssége a fontos és pénz "nem számít" akkor az első háromból válassz .Befolyásoló tényező lehet a hardver és szoftverkörnyezet . Ha tudatos felhasználó vagy nem szükséges fizetős terméket használni .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#46031) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Intel Security is McAfee again

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#46032) Cs1csó válasza ƵøŁĭ (#46031) üzenetére


Cs1csó
félisten

:DD

HWSW-s cikkből:

" A lépés pontot tesz az Intel újabb kudarcos (és elképesztően drága) kiruccanásának végére, ezúttal az IT-biztonsági piacról vonul vissza a chipgyártó óriás."

Van ám pénz. :C

(#46033) mmili válasza ƵøŁĭ (#46030) üzenetére


mmili
tag

Nem fizetősnél mely együttest ajánlanád?
AVG/Avast/Avira/360/Comodo + Firewall PC Tools/ZA/Comodo
Esetleg mást?

(#46034) Jack Oneill válasza mmili (#46033) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Avg Avast egy ceg mar. A program is nagyban megegyezik. Ettol fuggetlenul elofordult, hogy az egyik felismert valamit,amit a masik nem. Az avastnal nahyon reszletesen be kell allitani mindent,de cserebe megbizhato vedelmet kapsz.

(#46035) ƵøŁĭ válasza mmili (#46033) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Alapvető felhasználásra: Sophos.
Középhaladó: avast!
Haladó: Comodo.

Lényegében mindegy mit használsz ha odafigyelsz . Általánosságban elmondható ,hogy minél veszélyesebben élünk annál komplettebb védelemre van szükségünk .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#46036) Pete1 válasza Jack Oneill (#46034) üzenetére


Pete1
tag

Szia,
Esetleg tudnál valami részletes leírást arról, hogy az AVAST-nál mit kell pontosan be-, ill. átállítani ahhoz, hogy jól szuperáljon?
A választ előre is köszönöm!

(#46037) csákány.


csákány.
aktív tag

Valaki legyen szives mondja már el nekem, hogy az Avast IS tűzfala miért nem szereti az uTorrentet, mert bármit állítok, időnként bepirosodnak a torrentek, ha kikapcsolom csak a tűzfalat, akkor oké. A tűzfal már privát módban van, és létrehoztam egy olyan csomagszabályt is hozzá, ami protokolltól függetlenül minden ki be irányú forgalmat engedélyez, és még sem jó. Előtte Bitdefender IS volt, azzal soha nem volt ilyen gondom. Valami megoldás?

(#46038) SP4C3 válasza csákány. (#46037) üzenetére


SP4C3
veterán

Állítsd "mindig kérdez"-re, aztán indítsd el a uTorrent-et és "Allow".
Előtte ürítsd ki a listát Protection/Firewall/Application Settings - töröld egyesével.
Ezután amit nem te indítottál el, azt ne engedd ki.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#46039) Jack Oneill válasza Pete1 (#46036) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ha nem banja Csicso 82 kollega,az irasat bemasolom:
Az Avast alap beállítása nem a legjobb, főképp hozzáértőbb felhasználók számára. Jelesül a a kártékony dolgok észlelésénél nagyfokú automatizmus van beállítva azaz nem kérdez hanem üt.
Kezdésnek ezt kellene megváltoztatni. Avast főablak megnyitás - bal alul - beállítások - összetevők - fájlrendszer védelem - testreszabás - műveletek - és itt a sorrend mindháromnál jobb ha 1. KÉRDEZ 2. KARANTÉNOZ
Szintén az összetevőknél - viselkedésvédelem testreszabás - mindig kérdezzen legyen beállítva.
Most vissza az ÁLTALÁNOS fülre - cyber capture engedélyezése - hagyja hogy én döntsek - legyen az opció.

[ Szerkesztve ]

(#46040) Pete1 válasza Jack Oneill (#46039) üzenetére


Pete1
tag

Köszönöm a gyors választ!

(#46041) csákány. válasza SP4C3 (#46038) üzenetére


csákány.
aktív tag

Köszi, megpróbálom....

(#46042) Kékes525


Kékes525
félisten

Azért ez erős. Legalább az eset smart security-re ne jelezzen. Különben ezek mindegyike teljesen ártalmatlan, hasznos programok (nem csak a nyilazottak, azok talán az ismertebbek).

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#46043) draco31


draco31
veterán

Hello!
PC-men win10 64 bit, 7Gb RAM, Intel Xeon CPU, stb. Nagyjából 2 hónapja bekerült egy Malware vagy vírus, nem emlékszem már pontosan. A lényeg az volt, hogy a böngészők tele lettek mindenféle szeméttel, és a Defender amit használok, az pedig kikapcsolt, és nem is engedte az egyik kémprogram újra bekapcsolni. Ekkor a Malwarebytes-t futtattam többször is, amíg már semmit sem talált, aztán a programok között a gyanúsakat töröltem, ezek után nagy nehezen újra tudtam a Defendert indítani.
Nagyjából 2 hete újra jött ez a probléma, ekkor egy NOD32 próbaváltozattal is csináltam vizsgálatot, de nem talált semmit sem.
Most újra ez a móka van, a Defender elkezdte már magát frissíteni ( azért ezt használom, mert eddig nem volt gond vele ) és ép fut a Malwarebytes.
Milyen vírusirtót ajánlanátok, amivel ki tudnék végre minden irtani?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#46044) Mikulásbá válasza draco31 (#46043) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Próbálj egy Kaspersky Rescue Disc-et futtatni.

(#46045) draco31 válasza Mikulásbá (#46044) üzenetére


draco31
veterán

Van belőle próbaváltozat?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#46046) Mikulásbá válasza draco31 (#46045) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

[link]

Nem telepítős,kiírod CD-re vagy pendrive-ra és arról bootolod a géped.Ez egy kis live rendszer,frissíted az adatbázist és full keresés.

Le van írva minden az oldalán.

(#46047) draco31 válasza Mikulásbá (#46046) üzenetére


draco31
veterán

Rendben, köszönöm!

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#46048) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Amikor bekapcsolom a gépet, s belépek a WIN10-be, akkor az Avast IS a háttérben felfrissíti az adatbázist.
Nem jelzi ilyenkor felugró ablak a frissítést?
A beállításoknál 60 másodperc van beállítva.
Gondolom nem tűnhetne el ennyi idő alatt.

(#46049) Szellem. válasza daimonion (#45952) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Felraktad már a Creators Updatet?Mi változott biztonsági téren? Én most frissítem és kiváncsi vagyok rá!

(#46050) daimonion válasza Szellem. (#46049) üzenetére


daimonion
senior tag

Nekem pár napja ez van 64 bit és pro . Ha bemegyek a gpedit.msc ben akkor igen sok mindent lehet állítani.
Van pár olyan funkció amit be lehet kapcsolni de azt írja hogy az enterprise verzió támogatott.De akkor miért lehet proban bekapcsolni ? Pl

De a vírusírtóban már nem kell belebuherálni az Mpengine dolgot mint régebben és bővültek a beállítási lehetőségek is

Egyébként a biztonsági központ szerintem egy jól áttekinthető cucc lett .Lehet más nem így érzi de szerintem sokat fejlődött a Windows Defender .A home tulajok nem tudom mennyit fognak ebből profitálni.
Én nem szoktam tesztelgetni így nem tudom, hogy milyen a felismerése de nem nagyon lehet észrevenni azt hogy fut a háttérben.Ífgy pár nap után kb ennyi.

Mondjuk az jó lett volna ha a tűzfalnál lenne már végre valami értesítési dolog amit pl olyan progikkal lehet csak "előcsalogatni" mint a WFC és társai.
De összességében Én fejlődést látok, főleg a motorháztető alatt történtek / szerintem/ jelentős fejlesztések.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.