Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) polonic válasza ƵøŁĭ (#1998) üzenetére


polonic
félisten

Konkrétan az avira 5600 Ft, az antivir premium. Pont a héten néztem meg.
Az egyike a legolcsóbbaknak.

(#2002) zazenke válasza ƵøŁĭ (#1998) üzenetére


zazenke
őstag

és a telepítője is 2 szer akkora , vajon mi okozhat ekkora eltérést

(#2003) Roxbury válasza zazenke (#1997) üzenetére


Roxbury
őstag

Hát azt sokallom kicsit, igen. :D

(#2001) polonic : Ráadásul talán az egyik legjobb is. Igazi Best Buy szerintem.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#2005) #89663488 válasza Roxbury (#2003) üzenetére


#89663488
törölt tag

üdv !

3 éve ezt használok és tiszta a gépem mint a harmat ,/persze nem kattintok a te nyertél című cuccra/
Egy biztos ,hogy frankó a cucc mert kitűnően véd , kicsi erőforrásigény , és nagyon olcsó .
+Promóciók !

(#2006) MolnárPéter válasza Roxbury (#1995) üzenetére


MolnárPéter
aktív tag

Az antivírus része Bitdefender motort használ: [link]

(#2007) zazenke


zazenke
őstag

azért találtam a malwarebytesnek is hibáját most . Megfertőztem a rendszert a malware clean mx ről szedett fájllal (clean.exe) .Ez egy fake antivírus progi . Most a dr webet teszteltem éppen . a dr web nem látta de még a hitman pro sem .Természetesen a malwarebytes felismerte ezért lekapcsoltam hogy feltelepüljön a vírus . Telepítés után jött az érdekesség hogy nem csak hogy dobálja az ablakokat de a hitman pro és a malwarebytes indítását is megakadályozta . A dr web viszont nem állt le de továbbra sem látta . Arra viszont jó volt mint fő vírusírtó progi hogy kijelezte a progi nevét hogy csatlakozni szeretne a nethez így , így telepítési név szerint a feladat kezelőbe lelőttem a vírust . Ami még érdekessége a dolognak hogy feltettem újra a vírust de akkor már más néven telepítette magát és megint a dr web segítségével kapcsoltam le mint futó folyamatot . A vírus amúgy ettől függetlenül nem olyan veszélyes mert a következő rendszerindításnál nem indúlt el automatán,de ez lehet hogy annak tudható be hogy én lőttem le mint folyamatot és nem bírta magát beregisztrálni.Na mondjuk azt hozzá tenném hogy a malwarebytes + online armor free -vel már ugyanez a hatás elérhető

[ Szerkesztve ]

(#2008) McKane


McKane
senior tag

akit esetleg érintene :

Új termékverzió Windows környezetbe

" Az elmúlt napokban több felhasználónk is jelezte: hálózati megosztáson történő munka közben problémák léphetnek fel windowsos termékeink 7.1.66-os változatában. Szakembereink gyorsan orvosolták a hibát. Ennek megfelelően már letölthető a VirusBuster Professional és a VirusBuster for Windows Servers javított, 7.1.74-es verziója, amelyet felhasználóink a termékek beépített frissítőjén keresztül automatikusan megkapnak "

(#2009) sz.j válasza zazenke (#2007) üzenetére


sz.j
nagyúr

Mint minden más így az MBAM sem tökéletes.
Például én már jártam úgy, hogy az MBAM nem talált semmit, de az ezt követően futtatott Emsi KIT igen, és nem FP volt.
Ettől függetlenül én az egyik legmegbízhatóbb (kiegészítő) kergetőnek tartom az MBAM-ot.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#2010) TFSi válasza Fire/SOUL/CD (#1994) üzenetére


TFSi
őstag

Na ez nagyon érdekes, azt hiszem a jövőben alapvetően az av-comparatives és az av-test.org méréseire fogok figyelni... Vicces ez a Bullguard-os fejlődés...

Egyébként McKane örülhet, a Virusbuster a Bitdefender szintjét ostromolja, sőt a CIS-t le is pipálja... :DDD Mese habbal... Bár a VB egyértelműen ügyesedik, ill. szinte mindegyik versenyző erősödött... Mondjuk azért ez sem biztos, hogy ez olyan jó dolog, mivel felveti a teszt gyengítésének szándékát... Fizettek a kínaiak...? :DD

[ Szerkesztve ]

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#2011) Tappancs2001


Tappancs2001
senior tag

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a Comodo Internet Security 2011 Pro (1 éves trial licensz), hogy lehet beállítani a vírusadatbázis automatikus frissítését. Bár magyar nyelvű verzió, de még nem sikerült rátalálnom. Előre is köszi a segítséget.

(#2012) blattida válasza Tappancs2001 (#2011) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Semmit sem kell állítani, automatikusan frissül, nagyjából félóránként jön ki újabb adatbázis hozzá.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2013) Fire/SOUL/CD válasza TFSi (#2010) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

1. Minden tesztet a helyén kell kezelni
2. "Nem árt" tudni/érteni, hogy hogy is végzik el a teszet
3. Igen, ebben a formában gyengébb a Comodo... :K

Ezt azért kifejtem: Ezt a tesztet úgy végzik, hogy nem babrálnak se a telepítéskor, se azután a védelmi szintekkel, azaz, mintha egy átlag user pakolná fel, amolyan nextnextnextfinish elven. A Comodo kimagasló proaktív képességét elsősorban a Defense+ (D+) modulnak köszönheti(lásd matousec proaktív teszt), de a telepítője olyan, hogy az alapban nem telepíti fel. Telepítéskor megjelenik egy választóablak, amiben csak tűzfal/optimális/teljeskörű védelmi beállítások közül lehet választani. (nem biztos, hogy teljesen jól emléxem, de majd blattida kijavít, ha kell). Na most a D+ modul csak a teljeskörű védelem bejelölésekor települne, de alapban nem azon áll, így aztán nem települ... Magyarul pont a proaktív védelmet szolgáló modul nem települ és mivel a RAP teszt is (egyik felől) proaktív teszt, ezért D+ nélkül ilyen eredményt produkál...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2014) T_Stark válasza Fire/SOUL/CD (#2013) üzenetére


T_Stark
őstag

Alapból az "Optimális"-ra van állítva, és felteszi a Defense+t.
Csak gondolom nem olyan erősre van beállítva mintha teljeskörű védelmi beállításokkal telepítenénk.

(#2015) Fire/SOUL/CD válasza T_Stark (#2014) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Kösz a helyreigazítást... :K A lényeg, hogy nem "100%"-on megy a D+ a Comodo-ban a RAP teszt alatt...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2016) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#2013) üzenetére


blattida
nagyúr

Fölmegy úgy is a d+, csak biztonságos módban fut.
Az auto sandbox ilyenkor is működik, csak a rap teszten a felhő és társai ki vannak kapcsolva.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2017) TFSi válasza Fire/SOUL/CD (#2013) üzenetére


TFSi
őstag

Egyébként mekkora mintával teszteltek? Ja és még annyi, hogyha proaktív teszt és nem csak szignatúra alapú, akkor eleve nem alapbeállításokkal kellene járatni a cuccot.

Sőt ezt a Virusbulletin is reklámozhatná, ezáltal kicsit lelkiismeretesebbé tennék a kaptafa usert és nem lenne annyi szétfertőződött gép. Bár, hogy őszinte legyek, sok embert kifejezetten idegesít a védelemtől jövő felugró ablakok...

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#2018) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#2016) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"felhő és társai"
Mik ezek a "társak" (amik a proaktívra lennének hatással)? :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2019) McKane válasza TFSi (#2010) üzenetére


McKane
senior tag

nemhogy örülnél hogy legalább valamit foglalkoznak a programmal,építgetnek kockáról kockára..

(#2020) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#2018) üzenetére


blattida
nagyúr

Minden olyan fícsör, mely nem helyben található, és ez természetesen nem csak a comodot érinti.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2021) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#2020) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

De konkrétan mi az a CIS-ben? Esküszöm nem tudom mire gondolsz, hogy a "felhőben matatáson" kívül, milyen feature-ök azok, amik a CIS proaktív képességét/eredményét növelheti, ha kimehetne a netre... :F (GeekBuddy biztos nem pl ...) :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2022) TFSi válasza McKane (#2019) üzenetére


TFSi
őstag

Éppen azon gondolkodtam, hogy vajon azért javul a VB, mert fejlesztik, vagy ez csak optikai csalódás, hiszen, mindegyik termék felfelé tört az utóbbi egy-két hónapban...? :K

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#2023) Szellem. válasza TFSi (#2022) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

A RAP tesztet én a magam részéről nem minősíteném! A VB esetében elképzelhető javulás, sőt, mivel mostanában ahogy nézem nekiláttak a fejéesztésének. Természetesen ez az ütem lehetne bőven gyorsabb és jobb, a korábbi évek tapasztalatához képest ez is nagy fejlődés. McKane meg egyszerűen egyedül is sokat segít neki. ebben. Tisztelem is a kitartásáért! :R
Reméljük, tényleg jó lesz egyszer a VB mert nagy potenciálok rejlenek benne. Simán lehetne vilhírű program, csak a fejlesztésre, és marketingre kéne nagyon ráfeküdni. Én az ovónéni helyében (aki a tulajdonosa a cégenek) új, megfelelő gárdát szednék össze a program fejlesztéshez, és sokkal több embert állítanék rá. Amit befektetne rá, az bőven visszajühetne!

(#2024) McKane válasza Szellem. (#2023) üzenetére


McKane
senior tag

maga a motor nem rossz,egyike a legjobbaknak,hisz nem a semmiért licencelik olyan sokan.
ha a mai világot nézzük,abból szerintem lenne anyagi forrás.

valamit biztos változtatnak/változtatnak mert egyre nő a napi hozzáadott kártevő-minta szám.
meg mikor megjelent a 7.1.66-os verzió,ugye valami gond volt a hálózatos frissítéssel (pár hozzászólással feljebb ) szinte azonnal jött rá a megoldás.
előfordul az ilyen, na.
de még olyannak nem találkoztam náluk mint pl az AVG-nél vagy másnál,hogy egy rendszerfájlt talált kártékonynak, az egyszeri user meg azonnal törölte a kérdéses fájlt, majd nem indult a windows következő induláskor..

szerk1.: ezek a tesztek meg nem mérvadóak, szerintem, hiszen úgyis a hétköznapi felhasználáskor számít a teljesítmény,felismerés.

[ Szerkesztve ]

(#2025) Szellem. válasza McKane (#2024) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Maga a motor nagyon jó, ebben egyetértünk!
Nem szándékom lehúzni a programot, mert szívesen támogatnám a hazai termékünket, hiszen régen ngay név volt a VB! És ugye ez a motorlicenszelésből is látszik. Csak az évek során a menedzsment hagyta elkallódni a programot! Tényleg azt látom, hogy simán lehetne egy nagy túrával világszínvonalú, tőkeerős terméket csinálni belőle. Csak ugye erre időt, pénzt és energiát kéne ráfordítani.
Azt látom, hogy dolgoznak rajta. de szerintem ez még nem elég. A motor kiváló, de kéne hozzá egy frankó heurisztikus modul, egy tetszetős GUI (mert a mostani sem szép), bele kéne húzni az adatbázis frissítésbe, mert van még mit utólag bepótolni, és természetesen kellenének innovatív megoldások is, amik nagy mértékben növelik a biztonságot. Ha meg mindehhez a későbbiekben egy jó ár, és kiváló marketing csatlakozna, akkor hamar lehetne egy minőségi, és világszínvonalú terméket készíteni.
Természetesen ezek elképzelések és továbbra sem akarom a programot lehúzni, de szerintem ezeket elfogultság nélkül Te is látod.

Ezeket a teszteket meg a helyükön kell kezelni. Más egy "laboratóriumi" körülmények között elkészített teszt és más egy real-life teszt, mert az utóbbiban mutatkozik meg igazán egy program teljesítménye. :R

(#2026) Rob23


Rob23
csendes tag

A KIS 2012 frissítési mizériája után kipróbáltam a 2011-es verziót és a Pure-t és mindkettőnél tökéletesen megy a frissítés. Elképzelni nem tudom, hogy mi lehetett a baja a 2012-nek.

(#2027) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#2021) üzenetére


blattida
nagyúr

Viselkedés elemző, felhő av, valamint az auto sandbox, csak a legfontosabbak.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2028) jorden06


jorden06
senior tag

Sziasztok!

Több hónapja használtam az AVG AntiVirus 2011 programot, ami a mai nap minden előjel nélkül összeomlott, és többet nem hajlandó települni a gépemre. A következő hibakép fogad:

Már minden system cleaner-rel töröltem az összes maradvány-fájlt a registryből, system mappából, de semmi változás. Mi történt vele :F

(#2029) sz.j válasza jorden06 (#2028) üzenetére


sz.j
nagyúr

Ha sehogy sem sikerülne újra raknod, akkor végső esetben próbálkozhatsz egy rendszer-visszaállítással is ...

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#2030) jozsi252


jozsi252
veterán

sziasztok

Eset Smart Security helyett mit javasolnátok? Mert olvasgattam előző topicot is és hát mindenkinek más jön be, de gondolom van 1 adott progi ami úgymond mindenek fölött van, szerintetek melyik ez a vírusírtó progi.

Ugyanez lenne a kérdésem kémprogram írtóra, tudom van pár kiírva de megvenni nemszeretném mindegyiket.

iPhone 13 Pro Max

(#2031) TFSi válasza jozsi252 (#2030) üzenetére


TFSi
őstag

Külön kémprogramirtót nem érdemes venni, mivel a legtöbb felső kategóriás AV tartalmaz Antispyware modult, ha lejjebb olvasgatsz kicsit, bővebb információkra lelsz majd.

Jelenleg jó alkalom a Panda Antivirus Pro 2012-es 180 napos facebook promója! :K

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#2032) McKane válasza jozsi252 (#2030) üzenetére


McKane
senior tag

ha ingyenesbe akarod megúszni, kérdezz rá az internet-szolgáltatódnál, lehet hogy van ingyenes vírusvédelem, de t-home-nál havi 5-600 ft (ha jól tudom ) az F-Secure.

(#2033) jozsi252 válasza McKane (#2032) üzenetére


jozsi252
veterán

ingyenes nemkell

iPhone 13 Pro Max

(#2034) GEPESZ66 válasza Tappancs2001 (#2011) üzenetére


GEPESZ66
veterán

A Comodo IS-ből van magyar nyelvű?

(#2035) ErosenZold válasza GEPESZ66 (#2034) üzenetére


ErosenZold
senior tag

van

Eladó "gamer" pc + monitor olcsón! http://href.hu/x/g6jk

(#2036) Narxis válasza jozsi252 (#2030) üzenetére


Narxis
nagyúr

Norton Internet Security 2011

Thanos was right.

(#2037) GEPESZ66 válasza ErosenZold (#2035) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Ha például letöltöm a Comodo Internet Security-t, akkor telepítéskor kitudom választani a magyar nyelvet?
Illetve a másik kérdésem, hogy a síma tűzfalból is van magyar?
A Free-verzióból is elérhető a magyar nyelvű?
Eddig nem foglalkoztam vele, mert azt hittem, hogy nincs magyar verzió.

(#2038) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#2027) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor ez magyarázza a "nem túl jó" eredményeket. A lehetőség adott, fejlesszenek úgy, hogy net nélkül is jó eredmények szülessenek, és ne legyen a CIS-ból Panda Cloud... :W

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2039) Szellem. válasza Fire/SOUL/CD (#2038) üzenetére


Szellem.
Topikgazda

Túlságosan sokan kezdenek csak vagy nagy részben a Cloud technológiára támaszkodni!
Ezszerintem nem jó. Hiába van már majdnem mindenhol net, ettől még kell az adatbázis. A Panda is sok esetben csak a kézi keresésénél veszi észre a kártevőt, miután kikerült a felhőbe, realime védelme nagyon gyatra. Sokszor látom, hogy kézi keresésénél azonosít egy fájlt, de realtime nem. Mindez a felhő miatt!

(#2040) Duplicon válasza jorden06 (#2028) üzenetére


Duplicon
csendes tag

Szia!

Futtasd le az AVG Removal Toolst. Letölteni innen tudod >>[link]. Görgess az oldalon lefelé és ott találod a 32 vagy 64 bites változatát. Ha letöltötted, akkor a Windows csökkentett módban indítsd újra és így futtasd ezt a removert. Amikor végzett akkor restart majd még kerestess bent maradt registry bejegyzéseket ezzel is. ( A Free Lite Editiont töltsd le és nagy betűkkel írd be a keresőjébe az AVG ANTIVIRUS 2011-et)

[ Szerkesztve ]

(#2041) blattida válasza GEPESZ66 (#2037) üzenetére


blattida
nagyúr

Minden változatából van magyar nyelvű is.

Fire
Nem lesz. Csak a számára az ismeretlen fájlokhoz használja a felhőt, azt pedig, hogy kap e majd helyi viselkedés elemzőt valamikor, nem tudom.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2042) blattida válasza Szellem. (#2039) üzenetére


blattida
nagyúr

A csak csak a pandara, hitmanra és a norascanra igaz.
Amúgy pedig nem véletlenül terjed, hiszen így lehet a leginkább lépést tartani a kártevőkkel. Ettől függetlenül szükség van helyi adatbázisra is, hiszen nincs mindig és mindenhol net.
Ebbe az irányba mozdul a panda is és minden. normális szoftverfejlesztő cég

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2043) Fire/SOUL/CD válasza blattida (#2041) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Azt hasznos dolognak tartanám, hogy helyi viselkedéselemző kerüljön bele... :K
Én pont azért váltottam le a Panda IS-t (kapcsolódva Plag hsz-ához), mert túlságosan elmentek a cloud irányába, azt meg Én sem toleráltam/tolerálom. Előző évezredben is Panda-t használtam, szóval elég régi "kapcsolatot" szakítottam meg, mikor ez évben már nem hosszabbítottam liszenszet.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2044) Narxis válasza Fire/SOUL/CD (#2043) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem is térsz vissza rá? Bár gondolom az új verziókat megnézed. Én is megnéztem a Panda IS 2012-t, különösebb problémám nem volt vele, de nem is fogott meg, olyan tisztes iparos munka, jó-jó, de... valahogy nem tetszett. Amúgy tényleg zavaró volt, hogy letöltöttem pár kártevőt és nyomni kellett rá jobb klikk keresést és akkor ellenőrizte cloud-al és csak úgy tudta azonosítani és karanténozni.

Thanos was right.

(#2045) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#2043) üzenetére


blattida
nagyúr

Tudom, nem szereted, hogy kérdés nélkül feltol doksikat, anyagokat, fájlokat elemzésre a felhőbe. Ez valóban hagy némi kivetnivalót az adatkezelésre vonatkozólag...
De a kaspersky is ezt fogja csinálni, csak normálisabban, mint például a comodo is, hiszen náluk beállíthatod, hogy akarod a felhőzést, vagy elküldöd e az ismeretlent fájlt nekik elemzésre.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2046) Fire/SOUL/CD válasza Narxis (#2044) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Az elkövetkező, nem beláthaó időben, nem térek vissza a PIS-hez... :N Minden gépemen Kaspersky fut.

blattida
Panda esetén a egyre nagyobb mértékben használt cloud, rosszabb felismerést produkált...
Amúgy még azzal is ki vagyok békülve (úgy-ahogy), hogy feltöltenek dolgokat, csak kérdezzenek meg... :DDD (nem úgy, mint a Hitman-nál, ahol csak a lassú netemnek köszönhető, hogy a saját projectem egyik DLL-jének feltöltését (amit kérdés nélkül tolt volna fel az Univerzum másik szegletébe) meg tudtam szakítani.)
Returnil is használ Cloud-ot, Kaspersky KSN-t, de kikapcsolhatom/konfigolhatom ha akarom.

Ha kezemben marad a döntés, (pl mindig kérdez, bármit is szeretne feltölteni), akkor oké. (meg ha persze ez nem a felismerés rovására megy)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#2047) jozsi252


jozsi252
veterán

Olvastam hogy szept környékén jön ki az eset smart security illetve antivirus 5. Szerintetek érdemes várni rá, jólenne valami infót tudnátok róla mondani hogy a beta milyen. Mert ha nem az igazi akkor kacsingatok kicsit a kaspersky után.

iPhone 13 Pro Max

(#2048) Pano


Pano
addikt

Még nem próbáltam a 6-os avast autosandboxát, viszont érdekelne, hogy mennyire megbízható? Aki próbálta esetleg és van viszonyítási alapja, működik olyan jól, mint mondjuk a comodoé?

(#2049) blattida válasza Fire/SOUL/CD (#2046) üzenetére


blattida
nagyúr

Önmagában a felhő nem okoz felismerés béli romlást, ez inkább annak köszönhető, hogy a cloud a helyi adatbázis rovására megy pandáéknál.

Tetszik nekünk vagy sem, a felhő a jövő egyik pillére.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#2050) herb555


herb555
tag

Az igaz, hogy az eset 5-ben még még mindig nincs viselkedésvédelem? :Y

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.