Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38251) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Megvettem az avast-ot de nagyon lassítja a gépem,van visszavásárlási garancia?
Vagy esetleg át tudom adni valakinek?

(#38252) blattida válasza olivera88 (#38249) üzenetére


blattida
nagyúr

Teljesen nem, mivel messze nem annyira jó a felismerése, más védelmi képessége meg nincs.

A cis csak a fals jelzések miatt nem kapott védelmi maximumot náluk.

savior
Én már ajánlottam neki, de ha linkelsz, akkor a hivatalos oldalt, ne egy fájlmegosztó oldalt.

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38253) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Ha valakit érdekel, amazonon akciózva van most erősen a webroot

- IS Plus (PC Download 3 Device) 10 dolcsi
- IS Complete (PC Download 5 Device) 20 dolcsi

A sima AV is akciós, de 19 dolcsis ára miatt előbbiek jobban megérik

gyuri2008

Avast helyett tudom számodra javasolni a webroot-ot. Ennek sokkal kisebb a rendszerhasználatra kifejtett negatív hatása, ráadásul most éppen igen jó árban be is lehet szerezni...

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#38254) Cs1csó válasza olivera88 (#38249) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, a clamav-ről kb. én is ennyit tudok, tesztekben sem sokat látom, legalábbis nem rémlik. Ingyenes? Mert akkor van úgymond elismertebb, nagyobb reputációval bíró av védelem is pl.
Panda, Avast, Avira, Avg, Comodo, 360 TS, Baidu Jelenleg az avast-ot preferálom magyar, lehet állítgatni ezt azt, az eredményei vállalhatóak.

A CIS-ről már volt korábban is szó, mármint a teszteredményeiről. Gyakorlatilag nem mérvadó, az alapbeállításokon tesztelik amit érdems lenne egy kicsit állítgatni plusz, ebbe én is belefutottam egy kérdéssel, hogy lehet nem futtatják ezeket a kártevőket csak egyfajta szignatúra teszt, futtatásnál már meg kellene fognia, mivel pl. védett fájlokhoz folyamatokhoz akar hozzáférni stb. és akkor jelez. Comodo nagy okossága sztem nem akkora - a DEFAULT DENY PROTECTION azaz amit nem ismer azt kártékonynak tekinti addig ameddig nem bizonyítja, hogy biztonságos. Úgyhogy sok fals mellett elméletileg szinte mindent meg kéne fognia jó beállítások mellett. Tehát amennyiben feltennéd a CIS-t menj fel itt a comodo fórumra és ott van segítség, hogy mit hogyan kell beállítani
Megjegyezném sokszor volt már róla szó hogy szigroúbb beállítások esetén dobálja fel az ablakokat erről szerintem annyit, hogy feltelepíted elindítassz szépen sorban minden progidat ezeket megtanulja és onnantól kb. csak ha valami új van akkor zargat.

(#38255) olivera88 válasza blattida (#38252) üzenetére


olivera88
veterán

Jó h le akartam beszélni róla, de most te megerősítettél még jobban. Köszi. :)

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

(#38256) dqdb válasza blattida (#38252) üzenetére


dqdb
nagyúr

"Megvettem az avast-ot de nagyon lassítja a gépem,van visszavásárlási garancia?
Vagy esetleg át tudom adni valakinek?"

Lehet, hogy érdemes lenne az összefoglalóban jobban kiemelni, hogy fizetős vírusirtó vásárlása előtt érdemes kihasználni a teljes ingyenes tesztidőszakot az összes gépen, amelyre a vírusirtó kerül majd, mert ilyen mélyen a rendszerbe épülő programok esetén bármilyen inkompatibilitás és probléma előfordulhat, ami máshol nem.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38257) blattida válasza dqdb (#38256) üzenetére


blattida
nagyúr

Igen, ez megfontolandó...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38258) #85154688


#85154688
törölt tag

bobalazs Köszönöm szépen a választ a NOD32 vel kapcsolatban....Lenne még hozzátok pár kérdésem ha nem gond.....Jelenleg a NOD32 Antivírus 9 próbaverziója van fent. Nagyon meg vagyok elégedve a programmal, úgy döntöttem megvásárolom 2 éves liszenszben gondolkodom, viszont az lenne a kérdésem, hogyha 1 év múlva kijön gondolom az új 10-es verziójú NOD32 akkor én egy tiszta telepítéssel fogom azt feltelepíteni miután letörlöm a mostani 9-est, és akkor mit kell csinálnom, hogy az új 10-es nod elfogadja jövőre is a 2 éves liszenszemet amiből ekkor még 1 év érvényesség marad? Csak simán beírom a 10-es nod-ba jövőre a mostani kódot és jó is lesz vagy mit kell tennem hiszen lényegében jövő ilyenkor egy új verziójú programot kellene aktiválnom egy jelenlegi verzióhoz vásárolt kóddal.....Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#38259) motacilo


motacilo
aktív tag

AVG-hez kell valami spec. beállítás vagy alapbeállításokkal is jó?

(#38260) viralmind


viralmind
aktív tag

Erdekes megoldas:SecureAPlus.

(#38261) sz.j válasza motacilo (#38259) üzenetére


sz.j
nagyúr

Én a Speciális beállításokat megnyitva szigorítottam az alapbeállításokon, emiatt nem lassult jobban a gép.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#38262) JHC


JHC
tag

Érdeklődnék ki mit használ cégnél? Nálunk most járt le a Norton előfizetés. Az AVG-t és a Kaspersky-t nétem ki, mert jók az árak, és a főnök nem szeretne sokat kiadni semmire se. Az lenne a kérdés, ha nem sikerül intéznem Norton előfizetés akkor, melyiket ajánlanátok a kettő közül.

Nincs különösebb melléktevékenységre használva egyik gép sem, mert senkinek nem hagy a főnök békét, de ha nincs főnök, akkor azért egy kis Vatera, Használtautó, Jófogás, meg esetleg a Mobile.de esetleg belefér a napi munkába.

Több embernek raktam fel AVG Free-t, és használják megelégedéssel. A Kaspersky-vel nincs tapasztalatom. Nem nagyon szeretném futkosással tölteni a napot, hogy most ez az ablak mér jött fel, meg nem tudom ezt meg azt csinálni mert kiírt valamit a gép.

Műszaki vizsgával és javítással foglalkozunk 10-ből 5 gép a műhelyben megy mert a 2 vizsgasorhoz ennyi gép kell, a másik 5 gép az irodai és raktározási feladatokat látja el.

Nincs szerverünk, meg rendszergazdánk aki hülyére korlátozná a gépeket.

(#38263) Aguinaga válasza blattida (#38247) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi, csak most olvastam, melóból ilyenkor érek haza.

@ 38250: neked is köszi!

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#38264) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Megvettem az avast-ot de nagyon lassítja a gépem,van visszavásárlási garancia?
Vagy esetleg át tudom adni valakinek?

[ Szerkesztve ]

(#38265) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ez mi lehet most jött

Alig bírtam bezárni az ablakot :F

Ezt az oldalt nyitottam meg[link]

[ Szerkesztve ]

(#38266) blattida válasza gyuri2008 (#38264) üzenetére


blattida
nagyúr

Náluk is van, 30 nap.
Mondjuk illett volna kipróbálni a vásárlás előtt, nem véletlenül van próbalehetőség a vásárlás előtt!

Az androidos dologra: nálam nincs ilyen, bár a telefonom wp-s és winen sincs ilyen üzenet, amúgy meg totál hülyeség, amit az ablakban olvashatsz, nem kell foglalkozni vele

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38267) dqdb válasza gyuri2008 (#38264) üzenetére


dqdb
nagyúr

Elvileg 30 napos pénzvisszafizetési garanciájuk van, addig van rá esély, utána sehogyan sem.

[link]
Nyitsz egy support ticketet, leírod, hogy refundot kérsz, csatolod a vásárlás adatait, és vársz. Ha 4-5 napon belül nem reagálnak semmit, akkor irány a fórumuk, ahol nyitsz egy új topikot, és elsírod, hogy hiába kérted, nem megy a refund, és ezt addig folytatod, amíg nem lépnek.

Legközelebb ne vásárolj vírusirtót alapos kipróbálás nélkül.

Lassú voltam ...

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38268) salaud válasza gyuri2008 (#38265) üzenetére


salaud
aktív tag

Megnyitottam az oldalt mobilról, firefox-szal, nálam semmi nem történt. Direkt böngésztem az oldalt, átmentem más hírekre, semmi. Ha nem firefox-ot használtál, valószínű a böngésződ "hiányosságát" használták ki.

A Linux nem ingyenes. Meg kell fizetni a tanulópénzt. Az emberek 66 százaléka nem tud számolni! Gondoljatok bele, ez majdnem a fele!!

(#38269) Kelvin válasza gyuri2008 (#38265) üzenetére


Kelvin
őstag

Ezt valószínűleg valamelyik telepített app okozza pofátlanul, rákattintasz és ajánl egy másikat...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#38270) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Köszönöm a válaszokat.

(#38271) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Felraktam az avastot a fizetőst,és mégsem riasztott erre(ccsetup512.exe Win32/Bundled.Toolbar.Google.D veszélyes alkalmazás)
Lefuttattam az eset online víruskeresőt az meg jelzett.
Ilyenkor mi van?

[ Szerkesztve ]

(#38272) netpeti98 válasza gyuri2008 (#38271) üzenetére


netpeti98
addikt

Csak a benne lévő google toolbarra figyelmeztet, mint PUP-ra, ez amúgy is kivehető telepítéskor. Az Avastban alapból inaktív a PUP-ok vizsgálata.

(#38273) gyuri2008 válasza netpeti98 (#38272) üzenetére


gyuri2008
veterán

Tehát akkor nem veszélyes.
Köszönöm a választ.

(#38274) zolinho72


zolinho72
csendes tag

Sziasztok!
Letöltöttem a telefonomra (Prestigio5505) a CM Securityt, futtatás után vírusnak minősített egy alkalmazást, de nem is biztos hogy az, a neve Engrils. Letiltani letudtam, de törölni nem. Azt sem tudom hogy eredetileg a telefonra fel volt e telepítve, vagy csak valamikor felrakta magát, a neten semmi nincs róla hogy mi lehet. Az ikonja egy kis android figura és 712kB. Ha valaki tud valamit erről az engrils-ről, akkor légyszi ossza meg velem hogy mi a bigyó lehet. Andoid 4.4.2 verzióm van.
Köszi.

(#38275) ivey


ivey
csendes tag

Szevasztok!

Ritkán kérek segítséget, általában meg tudtam oldani az ilyesfajta problémákat.
Viszont kaptam egy gépet amin olyan vírus fut amit képtelen vagyok kinyírni.

Ez böngészés közben aktiválódik és azt csinálja, hogy időközönként új ablakban reklámokat nyitogat meg.

Eddig próbáltam AVG-t, avast!-t, Norton-t, NOD-t, különböző adwcleaner progikat.

Megtalálják különböző helyeken, registrykben és ki is törlöm velük, de mindig előjön újra.

Többféle böngészővel próbáltam és lepucoltam előzményeket is.

Jó lenne, ha nem kellene formatálni a cuccot, de más ötletem jelenleg nincs.

(#38276) Mikulásbá válasza ivey (#38275) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Futtass egy Kaspersky Rescue Disc-et.

(#38277) AtHoS válasza ivey (#38275) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez böngészőbe "épülés" tipikus esetének tűnik, azért is nem találják a virnyákkergetők.
Böngésző alap helyzetbe állítása erősen segíthet, de ezek is segíthetnek [link] + Bitdefender Adware Removal Tool

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#38278) daimonion


daimonion
senior tag

forrás : Biztonságportál

A fájlokat titkosító, felhasználókat zsaroló CryptoWall trójai mögött meghúzódó kibebrűnözői csoport több mint 300 millió dollárt kereshetett a kártékony program legújabb változatával.

A zsaroló programok lendülete nem akar megtörni. Továbbra is széles körben terjednek, ami annak fényében nem meglepő, hogy a kiberbűnözők számára jelentős bevételi forrásként szolgálnak. A Symantec korábbi felmérése szerint a zsaroló programoknak áldozatul eső felhasználók átlagosan 2,9 százaléka fizeti ki a váltságdíjat utolsó kétségbeesésében. Ők abban reménykednek, hogy a követelések teljesítésével megkapják azokat az információkat, amik révén helyreállíthatják a fájljaik épségét. A fizetést egyébként a biztonsági cégek nem javasolják, mivel nem garantált az, hogy a csalók valóban hűek maradnak az ígéretükhöz, és megküldik a dekódoló kulcsot. Ehelyett a legbiztosabb megoldást azok a biztonsági mentések jelentik, amik a védett számítógépektől, adathordozóktól elkülönítetten léteznek.

A 2,9 százalékos fizetési hajlandóság első hallásra nem tűnhet soknak, azonban a valóságban ez nagyon is komoly bevételt jelent a vírusterjesztőknek, akik kiterjedt infrastruktúrákkal rendelkeznek a károkozóik ezerszámra történő terjesztéséhez. A Cyber Threat Alliance szövetség szakértői (akik egyebek mellett az Intel Security, a Fortinet, a Symantec és a Palo Alto Networks kötelékéből kerültek ki) arra voltak kíváncsiak, hogy a 2015 januárja óta rohamosan terjedő CryptoWall 3.0 trójai mögött milyen hálózat működik, és az mekkora bevételt hoz a csalók konyhájára.

A hosszas és mélyreható vizsgálatok során arra derült fény, hogy a CryptoWall 3.0-hoz eddig összesen több mint négyezer különféle malware minta jelent meg. Vagyis a károkozó nagyon gyorsan változik, ami az időben történő felismerését igencsak megnehezíti. Ez azonban nem minden, ugyanis az elemzések alapján kijelenthető, hogy a legújabb CryptoWall térhódításához nem kevesebb mint 839 olyan URL is hozzájárult, amelyek különféle vezérlőszerverekre mutattak. A vírus terjedésének intenzitását pedig mi sem mutatja jobban, mint hogy a kutatók szerint a CryptoWall 3.0-hoz köthető eddigi 49 különböző alvilági támadássorozatban összesen 400 ezer fertőzés történt. Azaz a kártevő legalább ennyi számítógépen pusztított, és rombolt értékes állományokat. Mindezzel pedig összességében legalább 325 millió dolláros haszonra tettek szert a zsarolók.

Hogyan csinálták?

Adja magát a kérdés, hogy ekkora bevételt miként lehet leplezni és mozgatni. A csalók válasza erre a kérdésre a bitcoin volt. Az esetek nagy részében az áldozatukul eső felhasználóktól bitcoinban követelték a fizetséget, ami valódi pénzre lefordítva néhány száz dollártól akár több ezer dollárig is terjedhetett. A bitcoinos tranzakciókat sem egyszerű módon hajtották végre, hogy megnehezítsék a felderítést. Számos bitcoin pénztárcát és bitcoin címet használtak, amelyek között kisebb összegekben mozgatták a virtuális pénzeket.

Nincs megoldás

A legrosszabb hír azonban az, hogy a biztonsági kutatóknak a vizsgálatok során sem sikerült ráakadniuk olyan technikákra vagy információkra, amik felhasználásával a CryptoWall 3.0 által kompromittált fájlokat helyre lehetne állítani.

Jó hír viszont, hogy időközben a Kaspersky Lab hatósági közreműködéssel megtalálta a CoinVault és a Bitcryptor zsaroló programok által alkalmazott (körülbelül 14 ezer) dekódoló kulcsot. Az ezeket is felhasználó, ingyenes dekódoló alkalmazás erröl a weboldalról tölthető le.

[ Szerkesztve ]

(#38279) blattida válasza daimonion (#38278) üzenetére


blattida
nagyúr

Már hadrendbe állt a cryptowall 4.0 is, mindenféle finom kis szolgáltatással és képességgel, mint pld. Hatékonyabb és gyorsabb kódolás, jobb viselkedés álcázás, sikeresebb av termék leállítás vagy megkerülés.
.és még annyi minden más, felhasználói élményt fokozó tulajdonság!

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38280) flatline#2


flatline#2
tag

Sziasztok,

Annyi segítséget szeretnék kérni, hogy Win 7-re milyen lehetőleg ingyenes antivírust ajánlanátok?

Korábban Avast volt fent, sok minden nem történt ami miatt szólia kellet volna, nem megyek nagyon ismeretlen oldalakra, nem nyitok meg minden linket és egyéb dolgot, játékokat sem crackelek, mert eredetiekkel játszom.

Tegnap új rendszert húztam, miután vettem egy SSD-t, majd utánanéztem, hogy milyen ingyenes víruírtót ajánlanak a nagyvilágban és letöltöttem az Avirát.
Hááát, állandóan lefagyott 1-2 játék, használtam a Chromba beépülő modulját is, ami figyeli, hogy kik követnek, de ott is okozott egy csomó problémát, szintén Chrome fagyások, vagy el sem indult.
Kb. 1 estét volt fent az Avira, mert ahová beférkőzött ott minden fagyott össze-vissza. Amikor meg letöröltem, akkor meg bizinyos programokat visszaállított alapértelmezett beállításokkal pl. Chrome.

Szereintetek én szúrtam el valamit, vagy mitől lehetett ennyire bugos?

(#38281) savior válasza flatline#2 (#38280) üzenetére


savior
őstag

Próbáld meg az AVG-t.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#38282) kangool válasza #85154688 (#38258) üzenetére


kangool
tag

Az adott termék új verziójára díjmentesen áttérhetsz. Csak telepítsd rá majd az újat a 9-es verzióra. A magyar forgalmazó segítőkész, őket is keresheted majd ha valami nem megy, support@sicontact.hu

(#38283) bopeti98


bopeti98
őstag

Sziasztok!

Egy Windows-os Acer tabletre kéne valami ingyenes vírusirtó, ami nem lassítja nagyon a gépet, de azért ér is valamit.
Gép adatai:
Proci: Intel Celeron N2840
2 GB RAM
32 GB eMMC
Windows 10 Home rendszer

[ Szerkesztve ]

(#38284) Narxis válasza zolinho72 (#38274) üzenetére


Narxis
nagyúr

Próbáld meg Beállítások-> Alkalmazás kezelőben eltávolítani, ha nem tudod akkor rendszer app is lehet azt meg csak root-tal lehet. CM helyett inkább Avast vagy Dr. Web-el kéne ellenőrizni.

Thanos was right.

(#38285) blattida válasza bopeti98 (#38283) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Próbáld ki a következőket: avast, avira, qihu 360 tse és amelyik a legjobban beválik, azt használd. Az egyes cuccok eltávolítása után végezz alapos takarítást, használd a gyári eltávolítójukat vagy ha van, akkor állíts vissza tiszta rendszermentést...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38286) dokee78


dokee78
félisten

Van mód a Kaspersky Rescue Disket magyarítani?
Többi cég hasonló terméke magyarul tud?
Van ilyen hatékony?

(#38287) Mikulásbá válasza dokee78 (#38286) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem lehet,de elég egyszerű,szerintem nem is kell.

(#38288) blattida válasza dokee78 (#38286) üzenetére


blattida
nagyúr

1. Nincs.
2. Nem.
3. Van, de nem mindegyik.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38289) dokee78 válasza Mikulásbá (#38287) üzenetére


dokee78
félisten

Igen egyértelmű.
Viszont van benne file kezelő és böngésző is.
Bár az is használható angolul is.

(#38290) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

17 nap múlva lejár az AVG IS 2015-öm és az lenne a kérdésem, hogy tudnátok ajánlani helyette valami más vírusirtót/IS-t? Én személy szerinte a Webroot-ot néztem ki, mi a véleményetek a programról? Hozza azt a szintet amit az AVG?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#38291) Tybor66 válasza Ra's al Ghul (#38290) üzenetére


Tybor66
tag

Bitdefender IS 2016 ( 6 hónap)

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#38292) ivey válasza Mikulásbá (#38276) üzenetére


ivey
csendes tag

Nem vált be. Nem talált semmit.

(#38293) Cs1csó válasza ivey (#38292) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv próbálj ki más RESCUE DISK-et van még pár, avira, avg ha jó tudom nekik is van.

(#38294) Ra's al Ghul válasza Tybor66 (#38291) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Köszi, ki próbálom.

Még 1 kérdés, az AVT-t elég csak eltávolítani a gépről szokásos módon vagy van rá valami spec. program amit használnom kell?

[ Szerkesztve ]

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#38295) lugosi válasza Ra's al Ghul (#38290) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én a Kaspersky internet securityt használom és nálam nagyon bevált.

(#38296) borix válasza ivey (#38292) üzenetére


borix
őstag

Töröld a böngészőt majd az Everything fájlkeresővel törölj mindent ami visszamaradt majd futtasd a HitmanPro-t.

(#38297) Cowardly Dog


Cowardly Dog
csendes újonc

Kaspersky Total Security vagy BitDefender Total Security a jobb választás?

Windows 10, 64 bit, nem erőgép.

(#38298) Mikulásbá válasza Cowardly Dog (#38297) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Kb. ugyanaz a kategória szinte mindenben.

(#38299) Tybor66 válasza Ra's al Ghul (#38294) üzenetére


Tybor66
tag

AVG-t még nem használtam, így arról nem tudok nyilatkozni.
Avast ill. Bitdefendert a saját programjával távolítottam el, semmi probléma nem volt azt követően.

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#38300) Ra's al Ghul válasza Tybor66 (#38299) üzenetére


Ra's al Ghul
senior tag

Szia!

Bocsi a hülye kérdésért de milyen saját programra gondolsz? Erre készítettek külön programot, amivel el lehet távolítani vagy csak simán az Uninstall-t nyomtad?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.