Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38851) Cs1csó válasza Kristof_94 (#38837) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, ilyen nincs, hogy LEGJOBB, van valami konkrét szempont, mennyire ért a számítógéphez az aki használná, magyar nyelvű legyen stb. ?
Ingyenesben jobban otthon vagyok:
-Avast, 360 Total Security, Comodo IS, Avira free, AVG free, Panda free,
Fizetős: Kaspersky, Bitdefender ,ESET, G-data, a fentiek - amelyiknek van - fizetős változata - van még ajánlható a fizetősök közül de most csak ennyit említettem.

FONTOS! Először teszteld, próbaidőszak pl. Bitdefendernek 90-180 napos promója is szokott lenni és ha megvan az igazi akkor csakis akkor fizess be rá.

Akár elkezdheted az elsővel és ha nem jó akkor tovább lehet próbálkozni, de a beállításokról - amennyiben döntöttél hogy melyikkel kezded - itt kapsz segítséget, mindegyiknél van több-kevesebb beállítani való amiket pikk-pakk meg lehet csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#38852) Kristof_94 válasza Cs1csó (#38851) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Köszi! Alapszinten ért hozzá és szerintem a magyar nyelvet preferálja. :)

(#38854) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Android-eszközök 100 milliói támadhatók a linux hibájából..[link]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#38855) Hukimoo


Hukimoo
csendes tag

Sziasztok!
Egy windows 8.1-el kapcsolatos problémával fordulnék hozzátok!
(Kérem aki válaszol az az egész hozzászólást olvassa végig előtte)
A problémám a következő:
Adott egy laptop, típusa Acer Aspire E5-572G-52PE (NX.MQ0EU.028).
Ez egy nagyon jó kis gép, barátnőmnek vettem.
A gép egyetlen célja: Fusson rajta megfelelően a Far Cry 4. :D :D :D
Ezt a célt tökéletesen ki is elégítette, kedvesem High beállításon tolta rajta a mészárlást.
Sajnos egy nap bekapott valamiféle vírust, és ez teljesen megbénította a gépét. (el kezdett akadozni a farcry :D )
Adware vírus volt, legalábbis lépten nyomon felugrott neki böngészés közbe kéretlen reklámok, és társaik.
Persze a windows defenderen kívül más nem volt a gépen, mondván úgyis csak lelassítja a gépet.
...
Nha mondom akkor csináljuk meg a gépet, (lehetőleg újratelepítés nélkül), tehát vírus vírusírtót telepítettem, (több félét), csökkentett módban teljes írtást csináltam több féle programmal, valamint rendszer visszaállítást is végeztem amennyire csak engedte, (persze nem a gyári beállításokra) csak egy korábbi időpontra.
A helyzet jelentősen javult, de sajnos még mindig érezhetően néha beszaggat a gép játék közben, pedig elvileg már vírus nincs rajta.
Kérdés: Mit lehet ilyenkor tenni? Honnét lehet megtudni hogy a gép a maximális elérhető teljesítményt nyújtja, és nem valami megbénítja a rendszert? Hogyan lássak neki? Csak az újra telepítés marad? Ha nem ide, akkor hova kellene ezt a kérdsét feltennem? Megfelelő fórumot választottam? Amennyiben nem, elnézést tudatlanságomért.
Válaszotokat előre is köszönöm!
Üdvözlettel,

dead end of the black lines

(#38856) Cs1csó válasza Hukimoo (#38855) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, próbálj ki valami külső eszközről bootolható rendszerről végzett vírusírtást, pl. Kaspersky rescue disk, vagy több gyártónak is van hasonló "rescue disk" megoldása, akár többet is egymás után lefuttatni.
Az újratelepítés pedig ennyi macera után nem árt és ajánlom a win 10-et, ami a 8.1-hez képes is jó, és jogtisztán lehet váltani rá a gwx alkalmazással - itt csak jelentkezni érdemes az új rendszerre amint ez megvan utána már friss telepítés is mehet és aktiválva lesz.
Víruskergető nem feltétlen lassít egy játékot, sokban van hangzatos game mód, ami annyit tesz hogy játék alatt nem csinál vizsgálatokat, adatbázis frissítéseket és nem zaklat ha talál valamit. Az Avast free ajánlott, vagy 360 ts, panda, avira, avg stb.

(#38857) demars válasza Dévacsen (#38854) üzenetére


demars
addikt

és Mikulásbá:
Ennek ellenére elég sokan állítják, hogy mobilra mi a fenének tűzfal, vagy vírusírtó... csak lassítja a rendszert! :W

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38858) Cs1csó válasza demars (#38857) üzenetére


Cs1csó
félisten

Azért az elég kellemetlen lehet ha elküld a telefon vagy 100 emelt díjas sms-t vagy valami hasonló mókás dolgot csinál. :)

(#38859) Bacusuz


Bacusuz
őstag

sziasztok

feltettem az avastot(ingyenes) és az normális hogy a procit minimum 27%-on vagy afelett hajtja?
esetleg ajánlanátok olyat ami nem terheli ennyire?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#38860) Cs1csó válasza Bacusuz (#38859) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, ez nem normális, nálam az avast 2 folyamata 25MB-ot fogyaszt a RAM-ból és a procit kb. egyáltalán nem tekeri. Valami más a hiba lehet dolgozik, - nézd meg a karantént - vagy egy alapos takarítás után - avast saját eltávolítójával szedd le, ahogy a program kéri csökkentet mód újraindítás után stb. majd után tedd fel. Fölösleges modulok elől a telepítésnél vedd ki a pipát, gondold meg melyikre lesz szükséged.

(#38861) demars válasza Cs1csó (#38858) üzenetére


demars
addikt

Épp erre gondoltam...
Lehet nem ment át az irónia... :N

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38862) Bacusuz válasza Cs1csó (#38860) üzenetére


Bacusuz
őstag

Mar nekem is jo.Egy telepites ment es akkor az avast is jobban porog.
Koszi

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#38864) dqdb válasza Pityu. (#38863) üzenetére


dqdb
nagyúr

[link] :U

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38865) blattida válasza Pityu. (#38863) üzenetére


blattida
nagyúr

Reflink használata miatt töröltem.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38866) Dévacsen


Dévacsen
senior tag

Kevesebb Android szenved a Linux sebezhetőségében,korrigálták a tegnapi cikket.[link]

ཨོཾ་ཨཱཿཧཱུྃ་བཛྲ་གུ་རུ་པདྨ་སིདྡྷི་ཧཱུྃ

(#38867) Klemice


Klemice
senior tag

Sziasztok, egyik családtag bekapott valami vírust állítása szerint, milyen jófajta keresőt és irtót tudnátok ajánlani? Köszi!

(#38868) blattida válasza Klemice (#38867) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

Ha valóban vírust, akkor nem sokat tehet, szedjen immunerősítőket, igyon sok teát és pihenjen.
Ha számítógépre értetted, akkor pld. Mbam vagy hitman pro ajánlott, heti egyszer.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38869) UserX válasza blattida (#38786) üzenetére


UserX
őstag

Szia!

A Spyshelter loggolja valahol a blokkolt folyamatokat, IP-ket, illtve az elhárított támadásokat, mint 'annak idején' az Outpost FW? Tetszik a progi, de ezt nem találom benne :B .

Kösz :R

UserX

[ Szerkesztve ]

(#38870) demars válasza blattida (#38868) üzenetére


demars
addikt

:DDD
Ha pedig felgyógyult igyon naponta egy fél deci házi pálinkát...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#38871) blattida válasza UserX (#38869) üzenetére


blattida
nagyúr

Szia!

A log window fülön nem látszik?
Ha ott nem, akkor máshol sem fogod látni...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38872) SMartin-HU


SMartin-HU
tag

Sziasztok.

A Kasperskyből melyik ajánlott? A total vagy az internet sec?

Másik kérdés, hogy csak 32bites változat van?

Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

(#38873) pepejoe


pepejoe
tag

Sziasztok!

Frissen telepítettem Windows 8.1 Pro-t és a legújabb Firefoxot. Felraktam a KIS 2016-ot ami után a FF-ban elérhetetlen ("Ez a kapcsolat nem megbízható" üzenettel) lett a google.com és a facebook (a többi általam látogatott oldal minden probléma nélkül működik továbbra is). IE-ban továbbra is működőkepés maradt. Valami ötlet mi lehet a gond.

Segítségetek előre is köszönöm.

(#38874) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Szisztok, W10/firefox combot hasznalok es AVG free-t, de ugy erzem nagyon lefogja a rendszert, meg allandoan ajanlgatja fel a system optimizer meg ilyen baromsagokat. Mellette malwarebyte-ot futtatok idonkent.
Van valami ami nem fogja le ennyire a rendszert, de megbizhato?

[ Szerkesztve ]

(#38875) Dumi86 válasza Malibutomi (#38874) üzenetére


Dumi86
senior tag

Szia. Szerintem Panda Free :R Ajánlgatás ebben nincs az tuti.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#38876) Cs1csó válasza Malibutomi (#38874) üzenetére


Cs1csó
félisten

Üdv, a PANDA free tényleg nem ajánlgat de fontos telepítés után keresd meg azt a lehetőséget hogy - nem kérek ajánlatot - vagy valami ilyesmi - végigzongorázod a beállításokat ott lesz az.

(#38877) Dumi86 válasza Cs1csó (#38876) üzenetére


Dumi86
senior tag

Azaz a "panda hírek" kikapcsolása :R igen ezt meg is tettem. egyéb teendő úgysincs a programmal.

Mobil: Samsung Galaxy A41 DS (2020) Android 12.0 PC: Asus K31AN , Samsung 8GB DDR3L Ram , Crucial BX500 480GB SSD , Gigabyte 720 GT 1Gb , Windows 10 Home 21H2 (19044.2075) OEM , Vivaldi 5.3.2679.61 , Eset Nod32 Antivirus 15.2.11.0

(#38878) daimonion válasza Malibutomi (#38874) üzenetére


daimonion
senior tag

(#38879) dokee78


dokee78
félisten

Ezt a Kaspersky AV 30 napos Trialt,menni a legkevesebb összeg amiért 1 évre tudom legalizálni?

(#38880) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Itt.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#38881) dokee78 válasza ƵøŁĭ (#38880) üzenetére


dokee78
félisten

Ugyanott láttam ezt: KAV 2016 HU 1 PC+1 Free Eszköz 3.369 Ft
Akkor,most ez 2 év?
Doboz nélkül olcsón nem lehet megvásárolni ezeket?

SW előtag mit takar?
1500-al drágább.

[ Szerkesztve ]

(#38882) ƵøŁĭ válasza dokee78 (#38881) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Licenc idő 24 hónap . Olcsó megbízható online boltot most nem tudok hirtelen. Az SW meg gondolom a switch-re utal .

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#38883) dokee78 válasza ƵøŁĭ (#38882) üzenetére


dokee78
félisten

Ez is jó ár.
Akkor ez 2 év.

(#38884) UserX válasza ƵøŁĭ (#38666) üzenetére


UserX
őstag

Ebből lesz valami? Én már nagyon várnám! :K Drukkolok, hogy összejöjjön a site (tudom, hogy nem egyszerű).

[ Szerkesztve ]

(#38885) kovi831


kovi831
aktív tag

Én is azt szeretném kérdezni, hogy melyiket érdemes felrakni. Esetleg tudtok ingyenes virusírtót? Az bajom, hogy gépem tele lett spammal, korábban a spyhunter 4 rendszeresen ki tudta takarítani, de már nem tudok vele mit kezdeni.

Pl. a böngészőbe a goldscerch.com stb beépült mint kereső, csak félig tudta kiirtani.Ha új ablakot nyitok és beírok valamit a kersőbe akkor nem google.com jön be...stb.

[ Szerkesztve ]

(#38886) ƵøŁĭ válasza UserX (#38884) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Jövőhét. :)

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#38887) daimonion válasza kovi831 (#38885) üzenetére


daimonion
senior tag

38878

ADWCLEANER a böngésző csúnyaságok takarításához

[ Szerkesztve ]

(#38888) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Hátha valakinek jól jön :)

Heimdal PRO 70%-os akció

Heimdal PRO license for 1 Computer v2.0.30 ($13.20)
Heimdal PRO Family Edition (license for up to 4 Computers) v2.0.30 ($21)

read-only mode on the forum

(#38889) AtHoS válasza AtHoS (#38778) üzenetére


AtHoS
nagyúr

1-2 infó a privatefirewall-ról (OSS után):

2013-as az utolsó verzió belőle és Win10-en előfordulhatnak problémák, így a hivatalos weboldal win8 kompatibilitási módot javasol hozzá.

A program felülete tükrözi a 2 éve hozzá nem nyúlást, de ugye nem a külső a szempont
A program működésének finomhangolása jóval egyszerűbb, mivel - hasraütve - huszad annyi hangolási lehetőséget kínál, mint az OSS. Persze pár modul ebben nincs is alapból, de ami van, annak áttekinthetőek a beállítási lehetőségei egyszerű azokhoz hozzáférni (jobb klikk az adott sorokon).

A Main Menu részen lehet a külső és a belső hálózat szabályait módosítani. Van lehetőség saját szabályok kialakítására, de nem általános jellegű kialakítással, hanem processzenként, illetőleg Fehér és Fekete listák kialakítására is itt van lehetőség.

Internet kapcsolatot igénylő alkalmazásokat az Applications részen lehet megtekinteni és a hozzájuk rendelt szabályokat módosítani, adott esetben letiltani, engedélyezni a kommunikációjukat. A program jobb felső részén lehet az előre definiált Allow - Filter - Block szabályrendszert alapértelmezetté tenni.
A Block beállítás megakadályoz minden internetes forgalmat! (még listában szereplő ismert programokét is)

A Process monitor résznél 3 előre definiált figyelési lehetőség közül lehet választani (OFF, Medium, High). A programokhoz alapértelmezetten rendelt szabályok módosítására nincs lehetőség, viszont programonként ezt elég részletesen megtehetjük manuálisan. A lentebbi képen olvasható, hogy a Medium és High beállítás között "mindössze" annyi a különbség, hogy míg Medium esetén a listában szereplő alkalmazásokat figyeli, addig a High beállításnál minden a rendszerben lévő processzt figyeli.

A Firewall Log részen láthatóak a blokkolt kimenő és bejövő kísérletek. Itt nincs semmi infó, hogy (az OFF-on kívül) a Low - Medium - High milyen szintű logolást eredményez

A Port Tracking részen láthatóak a jelenleg is aktív internetet vagy külső hálózatot használó programok és a csatlakozás alapvető adatai. Itt figyelhetőek meg furcsaságok, pl. az explorer.exe mi a frászkarikát mászkál netre :DDD

A program fő beállításainál nem sok "látnivaló" van

illetőleg a másik fülön lévők már azért érdekesebbek. Itt azért hasznos infókra is lelhetünk, ha alaposan szétnézünk. pl. a rendszer anomália detektálása közben készült statisztikában látható a processzek processzor terhelési adatai.
A tanulási időszak után indul be a rendszer anomáliák figyelése a kialakult használati statisztika alapján.

Na amit majd el is felejtettem, hogy a program felső-közép részén lehet profilt választani Home - Office - Remote profilok közül, melyek a Main Menu részen az internet és helyi hálózat alapértelmezett biztonsági szintjeire vannak hatással. Én maradtam az alapértelmezett Home profilnál

Közben ráakadtam egy jó kis bemutatóra a privatefirewall-lal kapcsolatban, amit itt lehet elérni: [link]

Remélem nem volt túl hosszú az iromány, mivel csak kis ismertetőnek szántam a programmal való első találkozásom aktualitásából, hátha segítség lesz a későbbiek során másoknak is.

Amit még el tudok mondani első tapasztalataimból. A Weboldalak érzésre gyorsabban töltődnek, mint előtte OSS-el, tehát itt kisebb az erőforrásigény, de ebbe bizonyára belejátszik, hogy OSS esetében aktív volt a tartalom blokkolás, itt pedig ilyen funkció nincs

Az érdekes volt, hogy semminemű kérdezgetés nélkül pikk-pakk működött, pedig sorban indítgattam el a gyakrabban használt programokat, tehát felhasználói interaktivitást egyelőre nem igényelt, persze mint fentebb olvasható egyelőre figyelési fázisban van gondolom ezért nem találkoztam a fentebbi product tour oldalain látható kérdezősködő ablakokkal.

Viszont ami nem tetsző volt számomra, hogy két alkalommal mintegy 1-1 perc időtartamra befagyasztotta a gépet. Egér, billentyű nem reagált és a háttérben hallgatott online rádió a cache ürülése után elhallgatott. A kb. 1 perc elteltével ismét kezelhetővé vált a rendszer és első alkalommal a jobb alsó sarokban megjelent egy értesítő ablak, ahol svchost netes kapcsolatához kérdezett. Egy visszaszámláló számolt vissza 30 másodpercről az Allow gombocska mellett. Nem vártam meg, hogy lejárjon és kézzel engedélyeztem. Az Applications részen meg is jelent svchost mellett a filter helyett az Allow, amit azért kézzel visszaraktam szűrésre

Második alkalommal a steam kliens letöltötte a frissítését a háttérben és villogtatta a tálcán az ikonját. Mikor odakattintottam, akkor ismét jött az egy perces rendszerakadás, de ezt követően nem dobott fel ablakot.

Lehet a nem teljes win10 kompatibilitás okozza

ui. most ismét előkerült az 1 perces rendszerakadás. Beraktam linkman progiba a könyvjelzők közé a product tour linket és mikor OK-t nyomtam a bejegyzés hozzáadása ablakon jött az akadás :F

read-only mode on the forum

(#38890) AtHoS válasza AtHoS (#38889) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nah azt azért csak kihagytam, hogy OSS-el ellentétben Privatefirewall mellett működik a Win10 adatforgalom figyelése.

read-only mode on the forum

(#38891) blattida válasza AtHoS (#38889) üzenetére


blattida
nagyúr

Most, hogy kicsit utánaolvastam, látom, hogy a privacyware 2014 végétől már nem fejleszti és mondhatni megszűnt, legalább is hivatalosan.

Akkor így revideálom a korábbi kijelentésem, vagyis már csak a comodo és a spyshelter maradtak, mint normális tűzfalak, amik erős hips-el is rendelkeznek.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38892) Cs1csó válasza blattida (#38891) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sajnos, pont ezen gondolkodtam, utána is néztem és jól emlékeztem 2013 dec 20 az utolsó build, ami nem teszi ajánlottá már hisz kvázi elavult, de most már hivatalosan is vége. Ez a SpyShelter milyen, mit lehet róla tudni?

(#38893) AtHoS válasza blattida (#38891) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Bakker...Nem mondom, de tudod... ;]

csicso82
SpyShelter után keresgettem a délután, végignéztem az összes videójukat [link] kattintgass a jobb oldali menü elemein

Persze a saját reklám sosem elfogult, szóval érdemes olvasni a sorok között, bár nem szakértőként ez elég nehézkes. Minden esetre Matousec teszten [link] igen szép helyen végzett, bár nem mai teszt az sem, viszont azóta csak nem rontottak a program tudásán

UserX már azt használja [link] (írhatna némi bővebb saját tapasztalatot róla :K ) lehet kérdezni tőle

facebook oldalukat böngésztem és elég gyakran dobálták hozzá a frissítéseket. Idén is már 2 frissítés jött hozzá, szóval nem tűnik elhanyagoltnak a program

UserX írnál pár saját tapasztalati szösszenetet a SpyShelter-ről ? vs. Outpost összehasonlításban is jöhet ;)

Szerk.
Amúgy Comodo Leak Test-el 290/340-et hozott a Privatefirewall

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#38894) blattida válasza Cs1csó (#38892) üzenetére


blattida
nagyúr

Eredendően egy erős hips volt, amit nem olyan régen láttak el tényleges tűzfal funkciókkal és képességekkel, viszont ez utóbbiak még nem annyira bőségesek, de ahogy látom, folyamatosan fejlesztik a tűzfal részét is a tűzfal változatnak, viszont egyáltalán nem olcsó, cserébe, ingyenes változat sincs belőle.

Az önálló tűzfalak nagyon kikoptak, változnak az idők...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38895) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék választ kapni az alábbi 2 alapszintű kérdésre ami miatt előre is elnézéseteket kérném,de gondoltam biztos ami biztos megkérdezem!

A felhasználó újrateszi az operációs rendszerét és telepíti az egyes illesztőprogramokat(videókártya stb), de nincs még vírusirtója megteheti azt, hogy megnyitja a böngészőt és fellép egy adott vírusirtó márka oldalára anélkül, hogy veszélynek tenné ki a számítógépét?

Ha már telepített egy vírusirtó programot ami hamarosan lejár és törli,megteheti azt, hogy ugyan abból a márkából feltelepít egy másik verziót anélkül, hogy újra kelljen telepíteni az operációs rendszert?

Előre is köszönöm a segítségeteket!

(#38896) mrszitya válasza Teodor52 (#38895) üzenetére


mrszitya
senior tag

1. Igen, de lehetőleg inkább a hivatalos gyártói oldalakról.
2. Igen. Ha bármi probléma van, avagy a gyártó ad ki saját eltávolítót is a vírusirtójához (pl. Avast uninstall utility), azt le lehet futtatni "rendes" eltávolítás után. Ha egymás után 22 antivírus volt felrakva, akkor viszont előfordulhat hogy valamelyik maradványa közrejátszik, ha furcsa anomáliák tapasztalhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#38897) Teodor52 válasza mrszitya (#38896) üzenetére


Teodor52
senior tag

Az első kérdésemet annyiban bővíteném hogy a felhasználó vásárolna is az adott vírusirtó márka oldalán.(bankkártyás fizetés vagy paypal stb)

Ebben az esetben is igen a válaszod az első kérdésemre?

[ Szerkesztve ]

(#38898) blattida válasza Teodor52 (#38897) üzenetére


blattida
nagyúr

Ha az esetleges fertőzéstől tartasz, akkor az adott av termék próbaváltozatának telepítését és frissítését követően vásárolj kulcsot hozzá, de mindenképp a gyártó oldalán keresztül intézendő.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#38899) Teodor52 válasza blattida (#38898) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszönöm szépen az információt blattida és mrszitya!

(#38900) UserX válasza AtHoS (#38893) üzenetére


UserX
őstag

Szégyellem, de eddig (időhiány miatt) 'Install it, forget it' módban használtam :B . A CLT maximális eredménye vett le a lábamról, ami miatt kifizettem a súlyos summát. Amit nagyon hiányolok, hogy blokkolás eddig sem felugró ablakban, sem a logban nem jelent meg. A programokhoz rendelt beállítási lehetőségek bővek. Feltünteti, hogy az adott program felügyeletéért melyik modul felelős. Ha időm lesz írok róla bővebben, képekkel. Még annyit, hogy a Win7 telepítésem 2012-es, csak a megszokott, bevált pogijaimat használom, így eddig mindent engedélyeztem neki, amit kérdezett...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.