Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) Maxtreme válasza szeky81 (#33995) üzenetére


Maxtreme
addikt

aham, cég xp/w7 vegyesen, itthon w7 enterprise x64.

Ahogy hazaértem router kihúz, és csak úgy kapcs be gép.. Hogy még véletlenül se..

szerk: a panda support forumon egész jól áll a bál :DDD

Egyébként amit még érdemes tudni hogy a hiba az összes panda terméket érinti, nem csak az ingyenes Cloudot..

[ Szerkesztve ]

(#34002) gid


gid
tag

Sziasztok

a panda keményen ki******* velem is.
Mindenkinek ezt ajánlottam, otthonra, nonprofit helyre, vállalkozásnak megvételre.

Ami idegeskedést és plusz munkát okozott most nekem, azt el sem hiszem.
Akár abba is hagyhatják ezek után az ilyen irányú tevékenységüket.
Nálam nemcsak lenullázták, de elég mélyen negatív tartományba lökték a megítélésüket, nagy kár értük, de ha fizetnének se telepítenék semmit tőlük ezek után.

A kérdésem az lenne, hogy mit vegyek helyette? Ajánlanátok hasonlóan jó vírusirtót?

(#34003) Maxtreme válasza gid (#34002) üzenetére


Maxtreme
addikt

Kaspersky. (szerintem)
Egyébként abban biztosa vagyok hogy pandáéknál fejek fognak hullani, mert ekkora hibát véteni pff... Tuti hogy sok ember elpártol most tőlük (én is ezek közét tartozok)

[ Szerkesztve ]

(#34004) yuri90


yuri90
tag

Az a kérdésem,hogy amikor le akarom tölteni a defraggler programot akkor bejelez rá a Nod és nem engedi letölteni.Hol tudnám a kivételek közé tenni?

[ Szerkesztve ]

(#34005) Megane2000 válasza gid (#34002) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Hihetetlen az egész.

Ne is várjak semmilyen javító patch-re szerintetek? Húzzam újra az egész gépet?

(#34006) gid válasza Megane2000 (#34005) üzenetére


gid
tag

Állítólag jön vmi tool, hát kíváncsi leszek.

http://support.pandasecurity.com/forum/viewtopic.php?f=83&t=3708
UPDATE - Wednesday, 20:00 (CET)
We are currently certifying the tool that solves the issue. As soon as it is available, we will publish it in this article.

[ Szerkesztve ]

(#34007) gid válasza Maxtreme (#34003) üzenetére


gid
tag

Köszönöm, a kaspersky jutott nekem is eszembe először, de vírusirtó terén nem vagyok túl tapasztalt, a panda eddig elkényeztetett.
Ez az a témakör nálam ahol a pénz egyáltalán nem számít, a program általános "jósága" a fontos.

[ Szerkesztve ]

(#34008) HussarF

Én az avast! nagy híve vagyok. Nekem egyszerűen bejön

(#34009) blattida


blattida
nagyúr

Srácok, az egy dolog, hogy a Panda tevékenysége sok felhasználójuk életét megkeserítette, de ehhez kellett a microsoft hathatós közreműködése is, már csak azért is, mert gyakran okoznak a biztonsági patch-ek gubancokat.
Ugyan ez senkinek sem segítség, de ilyen problémák sok nagy és neves av cégnél előfordultak már, ráadásul nem egyszer.
Amúgy gyakoribbak a védelmek miatt a gondok, mivel egyre jobban beépülnek a rendszerekbe és egyre alacsonyabb szinten felügyelnek, egyszerűen óhatatlanul előfordul időnként az ilyen, mivel a védelmi programokat a legtöbb esetben nem a microsoft készíti, bár, az sem lenne garancia a hibamentességre, ha csak ők készítenék.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34010) kisbalazs83 válasza gid (#34007) üzenetére


kisbalazs83
aktív tag

Szia!
Mindenképpen tegyél próbát a vásárlás előtt. Én az ESET8-at ajánlom. Van nála erősebb, de erős és megbízható védelemnek számít és az egyik legkisebb erőforrás igénnyel rendelkezik. Azt írtad több helyen lenne cserélve a védelem, így ez is fontos szempont lehet. Komoly bugokról se igen hallani.

[ Szerkesztve ]

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#34011) Maxtreme válasza blattida (#34009) üzenetére


Maxtreme
addikt

Hát..
Én (sem) ma kezdtem az ipart, de őszintén szólva ilyen orbitális hibáról még nem hallottam AV-al kapcsolatban.
Nyilván kisebb -nagyobb bugok vannak, de ugye nem mindegy hogy egy hibás tűzhely miatt mondjuk elég a kaja, vagy kigyullad a ház.. :DDD

(#34012) Megane2000 válasza gid (#34006) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Nagyon kéne a tool. De ha már letöröltem a panda-t akkor a tool-al még szerintetek lehet bármit is kezdeni?

(#34013) blattida válasza Maxtreme (#34011) üzenetére


blattida
nagyúr

Rendszert használhatatlanná tévő hibát okozott már Kaspersky, Norton, Avg, Avast is, ezek csak azok, amikre emlékszem...

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34014) Megane2000 válasza blattida (#34013) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Majdnem jobban jár az ember ha nincs vírusírtója..

(#34015) Megane2000


Megane2000
aktív tag

Information regarding an issue with the signature file in Panda Cloud Office Protection and Retail 2015
Information applies to:

Products
Panda Cloud Office Protection
Panda Cloud Office Protection Advanced
Panda Antivirus Pro 2015
Panda Internet Security 2015
Panda Global Protection 2015
Panda Gold Protection

UPDATE - Wednesday, 21:20 (CET)
The solution which restores the quarantined files has been automatically deployed in all the affected products. We are working on on a tool to be installed on those computers which require a manual installation of the solution. We will update the information as soon as it is ready.

(#34016) lugosi válasza Megane2000 (#34014) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Azért ez szerintem nagyon erős túlzás.

(#34017) Megane2000 válasza lugosi (#34016) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Persze túlzás, de egy jó router tűzfal sokat segít a dolgon, valamint az ésszel internetezés.

(#34018) blattida válasza Megane2000 (#34017) üzenetére


blattida
nagyúr

Akármennyire jó is egy router tűzfala, az, önmagában, nem sokat jelent védelmi szempontból, főleg ma már nincs különösebb jelentősége, amikor abszolút legális helyekről, oldalakról lehet összeszedni kártevőket.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34019) Megane2000 válasza blattida (#34018) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Körültekintőnek kell lenni. Tényleg az a legbiztosabb ha valaki rendszeresen ment több helyre. És különböző vírusvédelmi eszközöket használ.

Visszaállítottam rendszer helyreállításból egy gépet 3 nappal ezelőtti állapotra és hála az égnek jó minden.

[ Szerkesztve ]

(#34020) borissza00


borissza00
csendes tag

Bizony, bizony szinte biztos, hogy a win frissítés nem "ízlett" a macinak, ugyanis
én még a tegnap éjfélig élő licencű Avast promnál töltöttem le minden gond nélkül
23 frissítést, majd éjfél után raktam fel a Panda cloudot, és akkor sem és azóta
sincs semmi probléma a vassal.
Minden nagyon szép, minden nagyon jó, mindennel meg vagyok elégedve :))

[ Szerkesztve ]

(#34021) quailstorm válasza yuri90 (#34004) üzenetére


quailstorm
nagyúr

addig kapcsold ki, netvédelem modult nem érdemes állandóan kinyomva tartani, és az attól függ
nod érzékeny az appokba rejtett választós trójaikra, és manapság egyre több installerbe berakják ezeket az offer telepítőket

(#34022) konci79


konci79
őstag

Csak halkan jegyezném meg hogy a gdata,amivel páran viccelődtek korábban kifogástalanul teszi a dolgát,se vírus se más probléma...

(#34023) Maxtreme válasza borissza00 (#34020) üzenetére


Maxtreme
addikt

Viszont nálunk a cégnél egy win se lett frissítve (megnéztem) csak manuális update játszik. Direkt az ilyen esetek elkerülése végett.. Csak a panda frissítette magát.

Ezt mivel magyarázod? :)

(#34024) Megane2000 válasza Maxtreme (#34023) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Na akkor csak a panda a ludas.. :(. Mindenesetre nekem egy életre elég lett belőle.

(#34025) blattida válasza Megane2000 (#34024) üzenetére


blattida
nagyúr

Nem, mindketten ludasak.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#34026) powerteka válasza Maxtreme (#33985) üzenetére


powerteka
újonc

A windows egyik frissítése akad össze a pandával, az a probléma

(#34027) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Ma kaptam egy laptopot, amin valamilyen kártevő garázdálkodik. Mielőtt rossz irányba indulok el, inkább tanácsot kérek. Annyit tudok, hogy .exe kiterjesztésű fájlokat nem enged megnyitni és semmilyen védelem nem volt eddig a gépen.

Első körben szeretnék feltenni egy programot. Mit lehetne, amivel a .exe gondot kikerülhetném?

(#34028) Megane2000 válasza aclandiae (#34027) üzenetére


Megane2000
aktív tag

A panda biztos nem volt telepítve? Nézd meg a program files-ban hogy látsz-e Panda mappát, mert ha igen, akkor bizony felvolt telepítve, és az okozza a problémát.

(#34029) aclandiae válasza Megane2000 (#34028) üzenetére


aclandiae
senior tag

Nulláról indulunk.

(#34030) Mikulásbá válasza aclandiae (#34029) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Futtass Kaspersky Rescue Disc-et,szerintem elég lesz.Amit talál,törölje.

(#34031) Megane2000 válasza aclandiae (#34029) üzenetére


Megane2000
aktív tag

Jaa, akkor bocsi.

(#34032) Megane2000


Megane2000
aktív tag

XP-s gépen is szépen alakított a Panda. Pedig ott nem volt semmilyen frissítés.. :(((

(#34033) Nagymelák


Nagymelák
aktív tag

(#34034) Hakuoro válasza Nagymelák (#34033) üzenetére


Hakuoro
aktív tag

Ez elképesztő. Nálunk is pont ezt csinálta.
Mit ajánlotok helyette?

(#34035) BigManus válasza Hakuoro (#34034) üzenetére


BigManus
addikt

Szia!

Baidu vagy BitDefender free.

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#34036) gid


gid
tag

Tök jó, hogy annyival elintézték a problémát, ami az oldalukon van.

Arra, hogy a tönkre vágott gépekből 10-ből 9 nem indul safe módban sem, tesznek magasról.

(#34037) szeky81 válasza konci79 (#34022) üzenetére


szeky81
tag

Mert: "A Gdata a világ legjobb vírusírtója!" Azzal nem illik viccelődni, teccikérteni? :)
Egyébként amit blattida mondott, hogy másnál is volt már gebasz és a Microsoft is közrejátszoot komoly rendszerbeli frissítésével - egyetértek uh. nem hiszem, hogy emiatt cserélni kellene a Pandát, persze tudom, csalódottság, win összefos után, stb..., de nah valljuk be ezt leszámítva nem egy rossz cég.

[ Szerkesztve ]

szódabikarbabónábó'

(#34038) kisbalazs83 válasza szeky81 (#34037) üzenetére


kisbalazs83
aktív tag

Te lenni Panda ügynök? :DDD

65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

(#34039) netpeti98 válasza konci79 (#34022) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem vitatja senki, hogy a G Data egy jó védelem. :)
A probléma azzal, volt hogy egy addig ismeretlen arc megjelent és beírta, hogy a G Data a legjobb. Ahogy a topik összefoglaló írja nincs legjobb AV és 100% védelem se. :)

A Pandás ügyhöz, össze kell magukat kapniuk. Az utóbbi időben nem sokat fejlődtek, az újabban divatos ransomwarek ellen is elég gyengék voltak a többiekhez képest. Ráadásul ezek után elég sok meglevő felhasználó is el fog tőlük pártolni.

(#34040) szeky81 válasza kisbalazs83 (#34038) üzenetére


szeky81
tag

Én koala ügynök vagyok... :) Nem védem én őket, de volt is és tuti lesz is ilyen még pár víruslaborral. "Mondá ő...és ő aztán tudta".

szódabikarbabónábó'

(#34041) Winnie The P


Winnie The P
őstag

Hmm. Érdekes dolog ez a Panda dolog. Véletlenül a nagyobbik lányom gépén is a maci virított, de már nincs rajta. Jobb megijedni mint félni! Most ráraktam neki az Avas-ot. Szerintem el lesz vele. Igaz a gépét javarészt én tartom karban (vírusirtó) részét.

Én meg azon agyalok egyfolytában, hogy a nyáron lejáró NIS helyett vegyek-e valamit vagy rakjak fel valami ingyenes dolgot, és kapcsoljam be a win7 tűzfalát? Meg ha jól tudom akkor a router-ban is van tűzfal?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#34042) celf válasza daimonion (#33963) üzenetére


celf
őstag

köszönöm!
neked is, (#33961) Sz7Cs!
:R

egy régebbi, de izmosabb asztali gépre lenne amúgy.

(#34043) copass válasza Winnie The P (#34041) üzenetére


copass
veterán

ha elég a wintűzfala, akkor mindenképpen ajánlom a TinyWall-t hozzá. könnyebb lesz beállítani.

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#34044) rayoliviero


rayoliviero
veterán

Az AVG Internet Security 2015 program nálam iszonyatosan tolja bele az SSD-be a GB-okat, tegnap vettem az SSD-t, de már 336 GB írás ment bele. Ahogy kikapcsoltam az AVG-t minimálisan nő csak az írott mennyiség, tehát biztos az AVG okozza. :(((

(#34045) Visormail válasza rayoliviero (#34044) üzenetére


Visormail
addikt

Nálam is jelezték, hogy a 15ös sokkal jobban terheli a gépet mint a 14es, úgyhogy én se rakom már fel senkinek. Az egyik gép kapott helyette az újabb féléves webroot promóból, azt mondták utána felszállt :D

Nem beszélve a telepítési problémákról amiket tapasztaltam vele. Utoljára a személyazonosság védelem modul nem indult el sehogy telepítés után, párszor próbálkozik vele aztán hiba.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#34046) rayoliviero válasza Visormail (#34045) üzenetére


rayoliviero
veterán

Tudod linkelni légyszi a fél éves Webroot promót? :R Elég nekem annak is a védelme.

(#34047) lugosi válasza kisbalazs83 (#34038) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

(#34048) rayoliviero válasza Visormail (#34045) üzenetére


rayoliviero
veterán

Megtaláltam a Broncos promót.

(#34049) HussarF válasza lugosi (#34047) üzenetére

+1, nagyon illik ide

(#34050) konci79 válasza netpeti98 (#34039) üzenetére


konci79
őstag

Nem is mondtam hogy a legjobb,csak megjegyeztem hogy probléma mentes. Több topicban többféle vírusirtóról is vannak bejegyzések ikyen-olyan gondról,a gdata pedig lehet nem a legjobb,de a leírtak alapján jól választottam😁

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.