Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:24:18

LOGOUT.hu

Vírusirtó Topic 2019

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) Dj.Gábor válasza Orlin (#23000) üzenetére


Dj.Gábor
csendes tag

Téleg. és akkor win.-re nincs. vagy még Jelenleg nincs :U ?

(#23002) Orlin válasza Dj.Gábor (#23001) üzenetére


Orlin
addikt

Szerintem ez az eset Mac verziója,de majd vannak itt okosabbak mint én :)

Avira 2014 beta-val csináltam egy rendszergazda teljes vizsgálatot és lassan 2 órája vizsgálgat :DD
Most járunk 20 %-nál.

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#23003) Dj.Gábor válasza Orlin (#23002) üzenetére


Dj.Gábor
csendes tag

2 órája :Y :Y :Y :Y ???? és még csak 20% ??: :Y :Y akkor minden órában 10% akkor az,azt jelenti,hogy este 8ig fogja csinalni,vizsgálni,ha minden órában csak 10%-ot tesz meg :Y :Y :Y Ez nagyon brutál akkor,.. :Y :Y :C :C :C :C

(#23004) blattida válasza Dj.Gábor (#23001) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez kifejezetten a linux és osX változatok neve, semmi lényeges vonatkozásban nem térnek el a wines változattól, csak az adott operációs rendszerek miatti eltérés fordul elő bennük.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#23005) Sz_Imre válasza Dj.Gábor (#23003) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Lehetséges lenne, hogy kicsit mellőzd a sok smiley-t, mert 1. rondítja a oldalt tekintését, 2. felesleges ennyit smiley (nem kifestő ez), mikor 1-2 ből megértjük, 3. inkább én figyelmeztetlek, mert ha a moderátor fog annak te nem fogsz örülni.
Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#23006) szaki26a válasza Dj.Gábor (#23003) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Nem allsz valamilyen rokonsagban hamykaval? De tenyleg. Kicsit osszeszedhetned a gondolataidat mielott irsz es talan menne 3-4 hozzaszolas helyett 1-2 be is.

[ Szerkesztve ]

(#23007) Dj.Gábor


Dj.Gábor
csendes tag

Jolvan,. oké. bocsi mindenkitől,. és am nemállok rokonságba vele :D

(#23008) BigManus


BigManus
addikt

Ha nem volt még... Beteg Japán Norton reklám :)

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#23009) King Unique válasza BigManus (#23008) üzenetére


King Unique
titán

arrafelé amúgy is elég betegek, eszembe jutott sok más egyéb is róluk... :DDD

(#23010) L7wy válasza BigManus (#23008) üzenetére


L7wy
őstag

Nem is olyan beteg, a zene meg kifejezetten jó :)

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#23011) szaki26a válasza BigManus (#23008) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Mostmar legalabb tudom miert jobb a kaspersky mint a norton. Abban biztos maxim van :)

(#23012) masholnap válasza BigManus (#23008) üzenetére


masholnap
senior tag

bazz :DD a legjobb, mikor homlokon lövik a vírust :DDD

(#23013) ƵøŁĭ válasza BigManus (#23008) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

-túlértékelt termékek
- beteges marketing

Tovább nem is sorolom . Inkább olyan videót csináltak volna amelyben ,megmutatják 100 police ransomware-ból 1-et "talán",hogyan tud megfogni .

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#23014) Narxis válasza ƵøŁĭ (#23013) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez teljesen átlagos reklám a többihez képest Japánban, de még Kínában is elférne csak ott nem szamurájjal reklámoznák hanem sárkánnyal vagy valami ilyesmivel.

Persze, hogy nekünk érdekesebb lenne egy szakmaibb reklám de az meg a többséget, a vásárlóerőt nem érdekli és épp ezért semmi figyelemfelkeltő ereje nem lenne.

Thanos was right.

(#23015) Mikulásbá válasza ƵøŁĭ (#23013) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Azért kíváncsi leszek a végleges 2014-es verziók tesztjére.Hátha ez már megbírkózik a feladattal.... :DDD

(#23016) ƵøŁĭ válasza Mikulásbá (#23015) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Nem birkózik meg vele.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#23017) csaba1203 válasza ƵøŁĭ (#23016) üzenetére


csaba1203
addikt

Hozta a szokásos formáját :D :DD

(#23018) Orlin


Orlin
addikt

Őt próbálta már valaki?

Barracuda

[link]

thx

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#23019) riki válasza ƵøŁĭ (#23016) üzenetére


riki
senior tag

Bakker, ez nem kicsit gáz. Tesztjeid alapján, ezzel a rendőrségi csodával ,mi birkózik meg ? Köszi a választ. :R

[ Szerkesztve ]

(#23020) ƵøŁĭ válasza riki (#23019) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Fekete listás termékek ebben a témában:
McAfee,Vipre,Avira,Panda,Norton
Legtöbb ransomwaret ők engedték futtatni.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#23021) Mikulásbá válasza ƵøŁĭ (#23020) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Na és ha a Norton mellett megy a Zemana is?Úgy már nagyobb az esély,hogy fennakad a ransomware.

(#23022) blattida válasza L7wy (#23010) üzenetére


blattida
nagyúr

Szerintem egyáltalán nem beteg, ráadásul jobb, mint a norton.
Én örülnék, ha ennyire szabad és kötetlen formájú, önreflekciókat is tartalmazó reklámokat látnék.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#23023) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Az F-Secure IS 2014 végleges kijött már, vagy még a béta fut?
Próbálta már valaki a Chip kóddal,elfogadja?

[ Szerkesztve ]

(#23024) Visormail válasza Mikulásbá (#23023) üzenetére


Visormail
addikt

Persze kijött már [link], a kódot nem tudom de miért ne.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#23025) pocokmaster


pocokmaster
csendes tag

Sziasztok
Szerintetek melyik a jobb vírusírtó avast free vagy avg internet security :F
És mi a tapasztalatotok róluk :F
Válaszotokat előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#23026) motacilo válasza Mikulásbá (#23023) üzenetére


motacilo
aktív tag

Nekem a promós 1 éves F-secure AV van fenn, az automatikusan frissített (egy újraindítást kérve) a legújabb (win8 stílusú) verzióra.

[ Szerkesztve ]

(#23027) Mikulásbá válasza motacilo (#23026) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Köszi mindenkinek.

(#23028) TFSi


TFSi
őstag

Sziasztok! A Webroot SecureAnywhere 8.1 várható megjelenési időpontja mikorra várható? Melyek lesznek az újítások az új verzióban? Köszi. :R Annyit tudok, hogy ráncba szedik a webshield-et, de ennyi.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#23029) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Még egy apróság-a F-Secure IS 2014 megy Win 8.1-en?Használja így valaki?

(#23030) GEPESZ66 válasza Mikulásbá (#23029) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Korábban azt mondta az ügyfélszolgálat, hogy október környékén jön majd ki a kombatibilis verzió.

(#23031) Mikulásbá válasza GEPESZ66 (#23030) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Köszi.Az baj,ma kell valamit tennem egy W8.1-es laptopra,reméltem már jó a 2014-es hozzá.
Nem értem amúgy-ekkora nagy különbség lenne a W8 és a W8.1 között?

(#23032) AtHoS válasza TFSi (#23028) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"várható megjelenési időpontja mikorra várható?"

Mikor elolvastam lefordultam a székről :DDD

read-only mode on the forum

(#23033) szaki26a válasza Mikulásbá (#23031) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Igen a feluleten aprok a valtozasok, de kernelt is erintik a melyben. A ie 11 pedig teljesen uj biztonsagi vedelmeket kapott.
Webroot megy 8.1 el csak ie be nem mennek a beepulok. Microsoft ugy latszik komolyan vette a plugin veszelyt.

(#23034) micafighter válasza TFSi (#23028) üzenetére


micafighter
nagyúr

Októberben várható az új verzó webrootból. Javítanak a webshielden, valoszinüleg a böngésző kiegészítőt hangolják az ie 11-hez, az ui-ban pár bugot javítanak (pl amit nemrég írtam ebbe a topicba) ezeken túl nagy a titkolózás, csak annyit tudok a webroot forumokról, hogy új dolgokat is implementálnak. Sajnos az usablelogint nem :\ most nézem egyébként az usable login honlapját, mint ha lett volna régebben egy olyasmi hogy ,,a Webroot company" vagy ilyesmi, ezt most nem látom

Microsoft ugy latszik komolyan vette a plugin veszelyt. -> ennek nagyon örülök, csak sajnos sok honlapon kompatibilitási problémák merülnek fel. Például a Neptun rendszerben bármire kattintok, nem nyit meg semmt :DDD De van több oldal is, ahol hiába katintasz egy gombra, és nem történik semmi, pedig kéne. Az mindenképpen jó hogy foglalkoznak a böngésző védelmével, de ennek nem kéne a használhatóság kárára menni. Most jelenleg ezért chrome-ot használok a 8.1-en, részben a kompatibilitási dolgok miatt, részben meg azért mert sokkal hasznosabb beépülök vannak chromera.

[ Szerkesztve ]

(#23035) szaki26a válasza micafighter (#23034) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Vedelmi kepessegek teren is lesz erosites. Bongeszok vedelmeben pl. Bongeszon keresztul letoltott fileok kulon figyelemben reszesulnek es nagyobb szigorban. Stb. Remelem a vedelemre koncentralnak es nem a teszt eredmenyekre. Nem veletlen romlanak, mikozben a vedelmet erositik :) (rohadtul utalom az NDA-t ilyenkor) Szoval ne csak kozmetikara szamitsatok ;)

[ Szerkesztve ]

(#23036) Zoli133


Zoli133
őstag

Sziasztok nos múlthéten én is megkaptam ezt a "rendőrséges" csoda vírust. Kaspersky rescue disk ugyan kisegített a helyzetből, de jobbnak látom inkább áttervezni a védelmemet a későbbi hasonló esetek elkerülésére.

Win7-et használok, a adatlapomon látható konfigurációval. szeretném minnél olcsóbban megúszni a dolgot (ingyen?), de a téma összefolgaló után lett foglamam a piacról, de nem tudnék belőle összeállítani magamnak védelmet.

Tehát mi az ajánlott vírusirtó-tűzfal páros, esetleg valami teljes csomag?

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#23037) micafighter válasza szaki26a (#23035) üzenetére


micafighter
nagyúr

,,rohadtul utalom az NDA-t ilyenkor" -> Non-disclosure agreement, azaz "üzleti titok"ra gondolsz?

(#23036) Zoli133 : Lilwayne nemrég összefoglalta, az Microsoft Security Essentials, McAfee, Vipre, Avira, Panda, Norton amik a leggyakrabban bekapják a rendőrségihez hasonló virusokat. Böngészés közben ajánlatos egy szkriptblokkoló használata, mivel úgy nem tud lefutni a rendőrségi vírus. Virusvédelemnek pedig ingyenesek: a nagy program promók témában van most is élő egy éves AVG (antivirus és internet security is), Bitdefender Total Security 6 hónap, a Webroot Antivirus facebookos promója. Ha ezeket nem próbáltad még akkor szerintem próbáld ki mind a 3-at. Comodonak is van teljeskörü védelme ingyen, ami sokak szerint az egyik legjobb védelem, viszont az némi utánnaolvasást igényel. Van több virusírtónak is ingyenes verziója pl Avast, AVG free, Bitdefender free, viszont ezek az ingyenes verziók általában kevesebbet tudnak, mint a fizetős verziók. Próbáld ki először a promókat, mert azok gyakorlatilag a fizetős programok ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#23038) Orlin válasza Zoli133 (#23036) üzenetére


Orlin
addikt

Szia!

Melyik irtó volt fent mikor megkaptad?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#23039) Zoli133 válasza Orlin (#23038) üzenetére


Zoli133
őstag

Félek tt bevalanni, hogy MS security essentials, a win7 saját tűzfalával. :B

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#23040) Visormail válasza Zoli133 (#23036) üzenetére


Visormail
addikt

Ha elolvastad az összefoglalót akkor pedig azt is láttad hogy nincs ajánlott, mindegyik más és mindenkinek más tetszik. Ha ingyen kell akkor látogasd a Nagy Program Promók téma topikot.

Pl AVG Internet Security 2014 1 éves csak klikkelj a 64bites linkre, nem kell regisztrálni meg semmi, egyből magyarul települ.

Rendőrséges és hasonló elven működő cuccok ellen az ingyenes HitmanPro Alert csak felteszed és kész, nem semmit beállítani vagy csinálni. Ezt az AVG mellé is nyugodtan felteheted.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#23041) Zoli133 válasza Visormail (#23040) üzenetére


Zoli133
őstag

Igen láttam, hogy nincs kifejezetten ajánlott, de mindig van valami 'trend' vagy épp felkapottabb dolog, mint például most az 1 éves AVG IS, ahogy nézem.

Köszönöm szépen a segítséget. :R

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#23042) Orlin válasza Zoli133 (#23041) üzenetére


Orlin
addikt

Vagy esetleg a biztonságos böngészést figyelő progi a Malwarebytes Anti-Exploit.
Hasonló feladatot lát el mint a s HitmanPro Alert.

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#23043) ƵøŁĭ válasza GEPESZ66 (#23030) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

A hivatalos ügyfélszolgálat pedig azt ,hogy amint megjelenik a 2014es verzió már kompatibilis lesz 8.1-el .
Mikulásbá
Chip kódokkal problémák vannak ,mert se win7-en se win8-on se win8.1-en nem ismeri fel a rendszer a kulcsot .Nortonhoz visszatérve "ha" úgy érzed szükséged van rá telepítsd ,bár én nem tenném mivel nincs szükség rá .
HitmanPro Alertet ferakod és kész

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#23044) King Unique


King Unique
titán

Ezen oldal most tiszta, v nem, mert nálam BD blokkolja és chrome is, de IE, FF és Comodo nem ugrott rá :F

Ezek a HPA és MAE böngésző védelmek tehát minden xarsággal szemben védenek, bankolásnál adatlopás, ukash stb., 2 közül melyik a jobb?

(#23045) micafighter válasza King Unique (#23044) üzenetére


micafighter
nagyúr

Olyat nagyon merész dolog állítani, hogy minden ellen védenek. A Hitman pro alert és a malwarebytes anti exploit nem teljesen ugyanazok:

Ez alapján: a HitmanPro.Alert minden (ismert és új) bankolós trójai 99%-át felismeri. A HPA böngészőket támogat, azokat védi, hasznos mindenkinek, különösen online bankolásnál.

A Malwarebytes anti exploit egy kicsit más oldalról közelíti meg a porblémát: programok gyengeségeit védi, ezért nem csak böngészőket támogat, hanem pl: Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Adobe Acrobat Reader, Adobe Acrobat PRO, Foxit Reader, Windows Media Player (wmplayer), Windows Media Player (wmplayer2), VLC Player, Apple QuickTime, Winamp.

A HPA egyébként több böngészőt támogat, és ha fut mindkettő, Firefox indulásánál beriaszt a MAE a HPA-ra. Ismert a bug, dolgoznak már rajta.

[ Szerkesztve ]

(#23046) King Unique válasza micafighter (#23045) üzenetére


King Unique
titán

kösz :R

és a "másik", kamu risztás, BD túlságosan buzgó?

(#23047) micafighter válasza King Unique (#23046) üzenetére


micafighter
nagyúr

nemtudom, próbáld ki ezt: http://www.webinspector.com/

észrevettétek egyébként, ha elkezdtek szerkeszteni hszt, most már nem gond ha letelik közben az 5 perc, ha leokézod, akkor elmenti a szerkesztést? :)

még az elözövel kapcsolatban, MAE nekem win 8.1en nem akar futni, azt mondja, nem tudja elindítani a szolgáltatást. HPA gond nélkül megy. (vagy legalábbis nem látni semmi problémát)

[ Szerkesztve ]

(#23048) blattida válasza micafighter (#23045) üzenetére


blattida
nagyúr

A HP.a ingyenes, az mbae pedig csak addig az, míg béta fázisban van, utána lesz ugyan ingyenes változat is belőle, de az kisebb tudású lesz.
Az mbae ráadásul elég sokat fog változni még, a fejlesztése folyamatos, hiszen nem rég vásárolták fel az eddigi fejlesztő Zero Vulnerability Labs céget (ExploitShield volt a program neve) és a korábbi fejlesztőkkel együtt fejlesztik tovább.

Potenciál szempontjából, szerintem, az mbae jobb választás.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#23049) #85154688


#85154688
törölt tag

Jó estét mindenkinek.Olyan problémám van,hogy én regisztrálva vagyok a gépigény.hu oldalra és pár napja nagyon belassult nálam az oldal.Perceket kell várni,hogy be tudjak jelentkezni,és az oldalak közti váltás is nagyon nagyon lassú.Csináltam egy képet [link] folyamatosan a kép bal alsó sarkában lévő webhelyre várakozik.Mi lehet ez?Már 3 perce csak tölt,de nem tudok bejelentkezni.Lefuttattam az AVASTOT és a MBAM.ot de semmi...Szerintetek?

(#23050) Visormail válasza #85154688 (#23049) üzenetére


Visormail
addikt

Tele van flash animációs reklámmal. Nálam ff+adblock kiegészítővel olyan mint a villám, letiltottam az oldalon és betöltöttem újra, úgy mint a tetű.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Vírusirtó topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.